Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) egykori válasza tomp (#6848) üzenetére


egykori
őstag

"Az opera mini is módosult a telenorosoknak. Automatikusan megkapta a telenoros frissítést."

Vettem észre - mint írtam is egy másik topikban.
A kezdőlapom átrendezésén kívül (ennek nagyon nem örültem) számíthatok egyéb meglepire is?

(#6852) tomp válasza egykori (#6851) üzenetére


tomp
félisten

Aszem nem. Könyvjelzők és a betöltőképen lévő telenor logón kívül semmi. Nincs Opera Link-ed? Mert akkor szerintem felülírná a kezdő oldal gyorsindító ikonokat.

student: Tudok mindent. Ott voltam. Még ott megrendeltem. :-D

(#6853) student válasza tomp (#6852) üzenetére


student
őstag

oké de hogy lehet lemondani ? be kell hozzá menni?

(#6854) tomp válasza student (#6853) üzenetére


tomp
félisten

Legegyszerűbb, ha regelsz a telenor online-ra majd ott 2katt a törlés a szolgáltatások menüben.

(#6855) nyunyu válasza student (#6853) üzenetére


nyunyu
félisten

1741:
3 Internet szolgaltasok
-1 Klikk
--1 Informacio
--2 Megrendeles/Lemondas (attol fuggoen, hogy mar van-e ilyen szolgaltatasod.)

(Praktikumos 1741-et neztem par oraja, de asszem az internet szolgaltatasok menupont az kozos a szamlas elofizetokkel.)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#6856) PredatorNo1


PredatorNo1
aktív tag

Sziasztok

Nem tudom, én őrültem-e meg vagy a Telenor, de valószínűleg az utóbbi.

Hétfő kora délután, megnéztem a honlapjukat a főoldalon volt reklámozva: ZTE-BLADE Mobilkvartett 150-el 4990.- havidíjjal 2 év hűséggel: 1900 Ft

Mondom ez nagyon jó ár, felhívtam ismerősömet aki ott dolgozik, de mondta, hogy most nincs bent ezért nem vettem.

Ma felmegyek a honlapra a hirdetés eltűnt, új ára pedig: 29.990 Ft :W

Nem csak én vettem észre mert másik fórumon is láttam, hogy írta valaki.

Van ötletetek mi volt ez?? :F

ÜDv

(#6857) club1 válasza PredatorNo1 (#6856) üzenetére


club1
veterán

A szokásos. Valaki valamit eltúrt, most helyrerakták...

(#6858) egykori válasza club1 (#6857) üzenetére


egykori
őstag

Ezt úgy kell érteni, hogy az 1990 Ft a MobilKvartett 150-esben túl olcsó volt? :F

(#6859) club1 válasza egykori (#6858) üzenetére


club1
veterán

Egy telefon - még ha kínai is - 1990 Ft-ért mindenképpen olcsó. A véleményem az, hogy egy szolgáltatás árának nem kellene tartalmaznia a vele vásárolt készülékre adott kedvezmények+kamatai bekerülési árát. De ha már így alakult, céges flotta tagjaként nem tudom eldönteni, hogy ez most olcsó vagy nem...

(#6860) PredatorNo1 válasza egykori (#6858) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Számomra olcsó lett volna, mert 5000Ft-nál többet fizetek így is, és nincs net sem. Hogy kapok egy 40k-s telefont 2k-ért olcsó szerintem.

(#6861) egykori válasza club1 (#6859) üzenetére


egykori
őstag

Én csak azért írtam az egymondatos szösszenetemet, mert egy ideig fontolgattam ennek megvételét, éppen a MobilKvartett 150-es csomagban, de aztán lebeszéltek róla. Az igazság az, hogy tényleg jó árban volt 1990-ért, de 29990 Ftért már eszembe sem jutott volna a vétel.

(#6862) PredatorNo1 válasza egykori (#6861) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Hogyan beszéltek le róla? A telefonról vagy a csomagról?

ÜDv

(#6863) egykori válasza PredatorNo1 (#6862) üzenetére


egykori
őstag

A telefonról.
A fő indok, amire figyelmeztettek, hogy viszonylag sok baj van vele, és én nem szeretném az időmet egy telefon pofozgatásával tölteni. (Az egész penge topik "rom"-okban hever a főzőcskéktől. De úgy látom többeknek ez tetszik és élvezik.) Úgyhogy inkább elálltam a vásárlástól, most várok - bár van már újabb jelölt.

(#6864) akyyy válasza nyunyu (#6855) üzenetére


akyyy
senior tag

Köszi. Sajnos azt mondja, nem vagyok jogosult. Miért nem?

(#6865) lesliemusic


lesliemusic
csendes tag

Van valakinek tapasztalata a Telenor mobilnet szolgáltatásával kapcsolatban?
Konkrétan a HUAWEI B970B WLAN router alkalmas a vop telefonálásra? Vezetékes analóg telefon port (RJ11)-gondolom nem egyenlő a Fritz Fon1 porttal....illetve a LAN ba kötött Linksys PAP2 -n keresztül működik-e a voip?
Sajnos a TELENOR ügyfélszolgálata nem erősítette meg....

Előre is köszi

(#6866) Landsmann válasza lesliemusic (#6865) üzenetére


Landsmann
addikt

A PAP2-nek net kell, ezen kívül azzal nem foglalkozik hogy azt honnan kapja. SZóval ha a routeren van LAN port, abba a PAP2-t be tudod dugni. Innen fogva elméletileg megy. Az nem biztos, hogy gakorlatilag is. Pédául egy SMC routerrel képtelenség volt összehozni PAP2-t. Hívni lehetett róla, de hívni nem lehetett. A routeren sem voltak olyan beállítási lehetőségek amik megoldották volna a problémát. Routere válogatja, hogy kiszolgálja-e normálisan a PAP2-t. Netgearnél például a regisztrációs időt 300-ra le kellett venni, különben nem volt hívható a telefon. D-Linknél meg jó az alapértelmezett 3600 is.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#6867) nyunyu válasza Landsmann (#6866) üzenetére


nyunyu
félisten

Hívni lehetett róla, de hívni nem lehetett

Port forward rendesen be volt allitva+kiengedtetek az 5060-as portot a routeren? (Ezen fogadja a hivast a VoIP telefon/kliens)

Masik kerdes, hogy a mobil szolgaltato egyaltalan kiengedi-e ezt a portot a mobilnet iranyaba, de nem valoszinu...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#6868) club1 válasza lesliemusic (#6865) üzenetére


club1
veterán

A router menüjében ezzel kapcsolatban semmiféle állítási lehetőség sincsen, a kézikönyv annyit ír erről az RJ11-es portról, hogy dugd rá az analóg telefont, emeld fel a kagylót, és ha van tárcsahang, akkor tárcsázz. Ennyi. Ez meg így egy kicsit vicces...

(#6869) Landsmann válasza nyunyu (#6867) üzenetére


Landsmann
addikt

Igen, mindent elkövetett vele a haver. AZ a router egyszerű mint a faék. Ha össze van dugdosva minden mindennel, egyetlen egyszer meg lehetet csörgetni, de utána többet nem.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#6870) desolator


desolator
senior tag

Sziasztok

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha a 172-őn lekérem az egyenlegem abba benne van a mobilnet használat összege is?

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#6871) ottoyes


ottoyes
senior tag

Baro ez a "Klikk".Lemondtam a Mobil Online 100 MB csomagomat a DPI-s karimon,és megrendeltem a Praktikumra három hónapig ingyé...ez a Klikk.Aztán majd lemondom ha fizetős lesz,és megrendelem a DPI-s kártyára..ehhehe.. ;]

Ottoyes

(#6872) student válasza nyunyu (#6855) üzenetére


student
őstag

ha djuiceos vagyok nem fizethetek rá elő :F

(#6873) PredatorNo1 válasza student (#6872) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

De most megint átvette a Pannon a Djuice-t így úgymond egy a kettő, nem tudom hova lett a nagy lelkesedés, hogy csinálnak egy "ÚJ" elvekkel bíró szolgáltató... :F :F

(#6874) nyunyu válasza student (#6872) üzenetére


nyunyu
félisten

Mi koze van a djuicenak a PannonTelenor szolgaltatasokhoz?

Per pillanat ez ket ceg.

Azert az is sulyos, hogy a szerb Telenor 290 dinarert (~750Ft) ad 150MB-t, itt meg ezresert 100MB-t.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#6875) djbahool


djbahool
senior tag

Sziasztok!

Djuice prepaid kártyás csomagom van, amire március 14-én megrendeltem az akkor 1 hónapig ingyenes 100MB netezzmobil-ont.
Ez ugye elvileg most jár le.
Ha ezt most lemondom, és megrendelem a a telnor 100mb klikk-et, akkor azt megkapom ingyen 3 hónapig?

(egyébként nem valami nagy akció most ez a klikk, mert eddig 100mb-t adtak havi 500Ft-ért, most meg 50mb-t adnak 590ért, a 100mb-s meg 990ft, szóval hol benne az akció?)

(#6876) club1 válasza djbahool (#6875) üzenetére


club1
veterán

Az, hogy itt a 100 MB-ot túl lehet lépni (igaz, nem tudni mennyivel) túlforgalmazási díj nélkül.

(#6877) djbahool válasza club1 (#6876) üzenetére


djbahool
senior tag

Ja, túl lehet, de asszem 32ft/mb. Amúgy a másik kérdésemre mit mondasz?

(#6878) club1 válasza djbahool (#6877) üzenetére


club1
veterán

A klikk-et túlforgalmazási díj nélkül lehet használni. Tehát nincs 32Ft. Amit te olvastál az 32 kbps, azaz ennyire lassítják vissza a 100 MB feletti használatot. Eztán vagy kikapcsolják, vagy nem (ha már annyit használod).
A klikk-ért az első 3 hónapban semmiképpen nem kell fizetni (kivéve ha már egyszer használtad a klikk-et magát), tehát nyugodtan küldheted - ha már lejárt az előző ingyenes periódusod - a jelszót. Maximum visszautasítják, merthogy két lépcsős a jelentkezés rá...

(#6879) djbahool válasza club1 (#6878) üzenetére


djbahool
senior tag

De gondolom előtte le kell mondani a mostanit?
Mit jelent az hogy két lépcsős?

(#6880) club1 válasza djbahool (#6879) üzenetére


club1
veterán

Nem feltétlenül.
Azt, hogy a klikk-re csak egy válasz sms-t kapsz, arra (értelemszerűen) reagálva rendeled meg a szolgáltatást.

(#6881) ottoyes


ottoyes
senior tag

Volt egy kis gondon a Telenor egy szolgáltatásával.Megoldották,pontosan az erre meghatározott 72 órán belül.Tölem kapnak egy pirospontot! :C

Ottoyes

(#6882) dedike válasza ottoyes (#6881) üzenetére


dedike
addikt

Ez nem az a topik.... :P ;)

Jó szerencsét!

(#6883) PredatorNo1 válasza nyunyu (#6874) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Én tegnap beszéltem egy ismerősömmel aki telenornál dolgozik, azt mondta, visszavették a djuice-t tehát újra egy cég.

(#6884) club1 válasza PredatorNo1 (#6883) üzenetére


club1
veterán

Olyan soha nem is volt, hogy Djuice Magyarország Zrt, a Djuice mindig is Pannon/Telenor brand volt, fél éve is a Telenor Magyarország Zrt. felügyelte.

(#6885) ottoyes válasza dedike (#6882) üzenetére


ottoyes
senior tag

Nem találom a topic címében-az első hsz-ben sem-, hogy itt csak szapulni lehetne a Telenort.... :F ...ja,hogy a pirospont miatt...értem!Akkor kiegészíteném:2,azaz kettő fekete pont ...dedikének! ;] :D :))

Ottoyes

(#6886) zoli62 válasza ottoyes (#6881) üzenetére


zoli62
addikt

Publikus, hogy mi volt a gond és hogy oldódott meg? :)

(#6887) zoli62


zoli62
addikt

Mit szóltok az új Praktikum Ász promóciós díjcsomaghoz? A 10 Ft kapcsolási díjával és percdíjával mennyire lesz versenyképes?

(#6888) club1 válasza zoli62 (#6887) üzenetére


club1
veterán

Semennyire. Az átlagos beszélgetés valahol 1:20 körül van. Azaz 82 Ft hagyományos tarifával, ezzel meg 68-88 Ft, attól függően, hogy kit hívsz. A röviden beszélni szeretők minden bizonnyal utálni fogják, a hosszabban beszélőknek pedig a 41 Ft-os percdíj miatt amúgy is volt valami okos megoldásuk (amik közül egy-kettőt ebben nem is lehet használni).

(#6889) zoli62 válasza club1 (#6888) üzenetére


zoli62
addikt

Na igen szerintem sem lesz életképes. Én ilyenkor egyébként átlaggal szoktam számolni, az legyen az 1:20 időtartamú beszélgeté átlag 78 Ft. Bár a kapcsolási díjat illetően érzek benne valami burkolt áremelést, amit hamarosana többi szolgáltató is követni fog.Én is érzékeny vagyoka mp alpon végződő beszélgetésekre. Praktikumban egy 20 Ft körüli tarifa lett volna ütős. A 41 Ft-os percdíjakhoz milyen oksításokra gondolsz?

(#6890) egykori válasza zoli62 (#6887) üzenetére


egykori
őstag

Már a "kapcsolási díj" kifejezés hallatán vagy láttán apró piros pöttyeim keletkeznek.
Amikor ezt bevetik, ott már nekem gyanús a "nagyszerű" ajánlat. :(

(#6891) ottoyes válasza zoli62 (#6886) üzenetére


ottoyes
senior tag

Persze...családi csomagot aktiváltam bonusz program keretében...de a bevont kártyákról levonták a hívások díját,ami ugye ingyenes.Jóváírta.Ennyi...mondjuk még az volt benne a csavar,hogy közben mégegy szolgáltatást aktiváltam,és ezért a családit "parkolópályára" tette.. :F pont 72 óra alatt megoldották,telefonon,és e-mail-ben tájékoztattak.

Ottoyes

(#6892) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Kissé köhög ma este (is) a logmein-em. Néztem egy speedtestet: 0,5 / 1 a netem. Ebben a sorrendben. Kit kell szidni? :DDD Vagy mit lehet ez ellen tenni? Mostanság sajna nem sebesség bajnok ez a net, és eléggé hullámzó a teljesítménye.

[ Szerkesztve ]

(#6893) Micuir_M válasza zoli62 (#6887) üzenetére


Micuir_M
tag

Szerintem nem lesz.

Aki hálón belül akar beszélni, az beújít egy Praktikum hálón belüli csomagot + 5 perc után 0-t és 20.- Ft-os percdíjjal beszél.

Az meg, hogy személyesen lehet váltani rá, csak nehezíti a váltást.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#6894) krystman


krystman
őstag

Hát ez a Ász csomag egy nagy nulla. Nem értem, hogy miért kell ennyire pocsék csomagokat készíteni kártyásba. Már a sima Praktikum is egy szörnyű a maga percdíjával, nem még ez. Ha a 29ft-hoz hozzáadom a 10+kapcsdíjat, akkor az 39ft ha meg a 39fthoz akkor meg 49ft. Ez nem tudom mitől lesz jó. Erre még a sms is 41ft. Szóval ezzel nem érdemes foglalkozni. Legalább a SMS lenne 15 vagy 20ft benne. Még talán úgy érne is valamit, ha valaki SMS-ik.

(#6895) icons


icons
addikt

Üdv!

A Klikk-el kapcsolatban lenne egy kérdésem:
3 hónap után hogyan kell lemondani?
Az akció tetszik, meg fogom rendelni, de lehetséges, hogy eléggé megnehezítik a lemondását? (sok helyre utána kell járni, esetleg fizetni kell a lemondó SMSért, ilyesmik)
Vagy ennél azért gerincesebb a dolog?

Köszi,

icons

(#6896) ottoyes válasza icons (#6895) üzenetére


ottoyes
senior tag

Semmi komoly.Rövid szöveges üzenetben is lemondhatod....de én a Telenor Online-ra szavazok.A szolgáltatások alatt találod az aktív ill.megrendelhető szolgáltatásokat...és kiveszed a pipát,amelyikből csak akarod.Ennyi.Talán mégegy,ha esetleg kifutnál az időből,akkor számlazárás után az egész havidíjat leveszi,ha lemondod akkor az egész uszik,nemcsak az időarányos rész!Persze ennél a szolgáltatásnál ez csak a negyedik hónapban lehet.. :U

Ottoyes

(#6897) icons válasza ottoyes (#6896) üzenetére


icons
addikt

Kösz, ez a TO egész szimpatikus (kiderült, hogy már anno regisztráltam rá :) )

(#6898) rudymester


rudymester
senior tag

Ezek szerint a KLIKK csomagot azokmis igénybe vehetik, akiknek már van aktív előfizetése? Akkor lemondom az 50 megás csomagomat, 3x600 forint spórolás is pénz... :K

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#6899) tomp válasza rudymester (#6898) üzenetére


tomp
félisten

Persze. Telenor online oldalát ajánlom erre.

(#6900) beamen válasza krystman (#6894) üzenetére


beamen
tag

Véleményem szerint gusztustalan ez a kapcsolási díjas bontás. Drága csomag, amit megpróbálnak ily módon "olcsón" eladni. Kicsit átverés szaga van, de akkor már csinálhatták volna nagyban. 12ft-os percdíj és mellé mellékesen 40ft-os kapcsolási díj.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.