Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) _ak_ válasza doc (#6450) üzenetére


_ak_
addikt

Persze. Mármint 3 különböző dolog, a net elérés, az mms és a sms.
Egyébként, ha működne az smsezés, akkor meg lehetne ezt is próbálni, igaz a 6120c-n nekem nem működik a dolog.

Nem sikerül SMS üzenetet küldeni vagy fogadni.

Az SMS küldésekor vagy fogadásakor fellépő problémákat a helytelen SMS beállítások is okozhatják. Az SMS üzenetek fogadásának beállításához az üzenetközpont számára van szükség, amelyet szolgáltatójától kaphat meg. Ezt a telefon általában a SIM kártya behelyezésekor automatikusan beállítja. Az üzenetközpont száma nélkül nem fogadhat és nem küldhet SMS üzeneteket.

A szolgáltatási központ számának módosítása:

A Főoldal képernyőn válassza a Beállítások menüpontot.
Érintse meg a Vezeték nélküli vezérlők > Mobil hálózatok > SMS központ menüpontot.
Érintse meg a szövegbeviteli mezőt, és módosítsa a számot. Érintse meg a Kész gombot.
Érintse meg az OK opciót.

Megjegyzés:A szolgáltatóközpont számát a hálózat üzemeltetője adja meg.

A szám pedig:

Üzenetközpont száma: +36 20 9300 099
Üzenet típusa: szöveg

Amúgy csak én vagyok most hülye, vagy ha a programkódot használom, akkor tényleg nem lehet dőlt a betű?

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#6452) maláj


maláj
őstag

azt gondolom senki nem tudja mikor lesz ZTE Blade a pannonnál :F :U
T-set nem akarok venni mert ha függetleníted akkor bukó a gari :((

(#6453) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

Sziasztok, a családi csomaggal kapcsolatben kérdeznék.
Családi csomagot szeretnénk csinálni, de ahogy olvastam 1 előfizus és 3 kártyással oldható meg, de nekünk 4 kártyás kéne. Ezt meg lehet valahogy oldani?

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#6454) fateless válasza Tipo16V (#6453) üzenetére


fateless
veterán

Az én elképzelésem szerint csak úgy, hogy az egyik prepaid csomagot átalakíttatjátok előfizuvá.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6455) Tipo16V válasza fateless (#6454) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

értem, köszi szépen, ma megyünk délután, valahogy megpróbáljuk elintézni. :R

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#6456) fateless válasza Tipo16V (#6455) üzenetére


fateless
veterán

Azért várd meg egy "bennfentes" válaszát is.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6457) janas08


janas08
csendes tag

12 éve vagyok telenoros van egy tmobilos kártyám is az céges, nem értem miért lehet csak normális készüléket drága 5-15 ezer forintos havidíjjal venni.A másik kártyámra márciusba jár le a hűség otthagyom ezt a franco korrekt céget..

(#6458) GodHeart


GodHeart
senior tag

Nekem is a tököm kivan.. Nem autómatikus az átállás Mobil internet M és mobil internet 100 között.. ma jött az sms, hogy a további adatforgalmam díjköteles.. hát majd nem leoltottam a csajt a túloldalt.. az meg hogy bekapcsoljanak valami újat és azért pluszba fizessek még úgy sem lehet.. agyam eldobom.. :W :W :W :W :W

(#6459) Lenry


Lenry
félisten

vissza lehet vonatni egy egyenlegfeltöltést?
mobilbankból véletlen rossz számra küldtem.... :W :W

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6460) doc válasza Lenry (#6459) üzenetére


doc
nagyúr

akkor most valaki nagyon orul a korai karacsonyi ajandeknak :U
hivd fel az ugyfelszolit minel elobb sztem...

(#6461) Lenry válasza doc (#6460) üzenetére


Lenry
félisten

barátnőm helyett nagymamám. eléggé hasonlít a számuk..
hurrá, telefonálhatok franc tudja mennyiért, mert még csak nem is vagyok pannonos

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6462) Lenry válasza Lenry (#6461) üzenetére


Lenry
félisten

és még csak segíteni se tudtak.
15 perc zenehallgatás után nem jutottam semmire, mert azokról a telefonokról kellene hívni, az egyik 50, a másik 90 km-re van innen.

f*sz ki van, pont erre volt most pénzem, és még csak nem is haragudhatok senkire, mert én voltam a hülye :W :W

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6463) tomp válasza Lenry (#6459) üzenetére


tomp
félisten

A tel. oldalán van vmiféle ügyintézés. Ott van külön téves egyenlegfeltöltés opció is.

(#6464) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Üdv srácok !

Ma kaptam telefont, hogy lehetőségem volna ezen akción belül készüléket vásárolnom,:
[link]

Lehet tényleg egyedi darab, de nem tudom bele merjek e vágni.... mert igazából nem létszükség

de viszont ha tényleg csak 6db lesz belőle, akkor talán lehet nem volna rossz egyedi darabnak!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6465) csokiturmix


csokiturmix
csendes tag

Ahoi,

létezik olyan hűségkártya, vagy bármi, ami az ezer éve pannon tagoknak jár?
akciós készülékek, stb ezer éve pannonosoknak?

(#6466) jack982 válasza tomp (#6427) üzenetére


jack982
aktív tag

Sikerült!

Köszi a segítséget.
:)

(#6467) Peet025


Peet025
csendes tag

Sziasztok!
Átvinném a számom a Telenortól a T-mobilehoz.
Ennek az útját,módját tudja valaki?
Köszi előre is.

Siemens ME45>Nokia 3310>Nokia 3410>Nokia 1600>Sony E. W200i>Nokia 6120c.>Nokia e51>Nokia 5230> iPhone 4

(#6468) Ruf


Ruf
csendes tag

Sziaszok!

Valaki tudna nekem abban segíteni, hogy végülis lesz-e iPhone 4 a Telenornál a közel jövőbe? :((( Előre is köszi a válaszokat. Üdv.

(#6469) club1 válasza Peet025 (#6467) üzenetére


club1
veterán

Bemész egy T pontba. Kötsz egy szerződést, kapsz egy T-s sim kártyát (30-as számmal) meg egy időpontot, amikor a hordozás várható. Abban az esetben, ha hűséged/tartozásod (kivéve az utolsó havi számlát) van a Telenornál, a hordozás nem fog végbemenni, mert a Telenor nem enged el. Azaz marad a nyakadon két sim kártya/két előfizetés. A telefonodnak is függetlennek kell lennie. Ha prepaidről váltasz, elveszik az egyenleged (célszerű lebeszélni).

(#6470) tomp válasza jack982 (#6466) üzenetére


tomp
félisten

Én mondtam! :-)
Amúgy eddig kellett várni, vagy csak most tudtál idejönni?

(#6471) dedike válasza club1 (#6469) üzenetére


dedike
addikt

Ha prepaidről váltasz, elveszik az egyenleged

Mit mondjak? Ez eléggé aljas dolog, még mindig... :(((

Jó szerencsét!

(#6472) Peet025 válasza club1 (#6469) üzenetére


Peet025
csendes tag

Köszi szépen! ;)

Siemens ME45>Nokia 3310>Nokia 3410>Nokia 1600>Sony E. W200i>Nokia 6120c.>Nokia e51>Nokia 5230> iPhone 4

(#6473) svili válasza doc (#6450) üzenetére


svili
tag

SMS központ szám: +36209300099

Az MMS-t külön be ke állítani (ezt most kapásból nem tudom, de pár hozzászólással lejjebb belinkeltem a beállításokat, ott találod az MMS-t is).

''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

(#6474) doc válasza svili (#6473) üzenetére


doc
nagyúr

koszi, egyelore az a gondom hogy a 2.1-es androidban hianyzik az SMS kozpont bealito menupont, 1.6-nal meg megvolt, raadasul a manual szerint is ott kene lennie... most a SE supportnal van a labda :U

(#6475) akyyy


akyyy
senior tag

Üdv.
SZeretném törölni a hangpostámat a tenor praktikum csomagbol.
néztemaz átirányitásokat a telefonba, ha beállítok egy másikszámot, és késleltetéshezmax 30 másodpercet lehet írni.

viszont ha kikapcsolom, vagy törlöm, nem tölri, hanem berakja a hangpostát, ami kb a 30-ik másodpercbe be is kapcsol. nekem nem kell hangposta már, úgyse hagy üzenetet senki, meg ugyse fogom visszahallgatni.
hol lehet kikapcsolni????

(#6476) svili válasza doc (#6474) üzenetére


svili
tag

"... a 2.1-es androidban hianyzik az SMS kozpont bealito menupont, 1.6-nal meg megvolt,"

Sajnos nekem itt "megáll a tudomány", mert ugyan sok androidos készüléket néztem meg és nyomogattam, de jelenleg egy P1i-t "hajtok", ami Symbian UIQ-s :(

Jövőre - januárban - lesz csak új telefonom, a ZTE Blade és a Nokia C7 között "ingadozom, mint a középparaszt" ;)

''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

(#6477) 1430 válasza club1 (#6469) üzenetére


1430
senior tag

"kapsz egy T-s sim kártyát (30-as számmal)"

Őőőő. Ilyen tudtommal csak a Vodafone-nál van (ideiglenes szám), és az így kapott 70-es számot a számhordizás után számcserélik a hordozott számra.

Peet025
Én azt javaslom, kérd ki a számhordozási nyilatkozatod (postán küldik), azzal menj be a T-Mobile-ba szerződést kötni (kétkapus) vagy - elsősorban feltöltőkártyás számoknál praktikus - az egykapus megoldással rögtön a T-Mobile-hoz menj szerződni, és meghatalmazod a céget a számhordozás lefolytatására. Utóbbi esetben a T-Mobile jelzi a Telenor felé a hordozási igényt és a Telenor 2 napon belül engedélyezi vagy elutasítja, így oda már jó eséllyel be sem kell menned.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6478) Máté94


Máté94
addikt

Sziasztok!

Esetleg valakinek nincs információja, hogy a Telenornál lesz e ZTE Blade? Volt valami kósza info karácsonyra utalóan, de azóta semmi. :)
Köszi!

(#6479) svili válasza Máté94 (#6478) üzenetére


svili
tag

Én úgy tudom, hogy csak a T árulja a Blade-t - ami úgymond "független" (pl. XXL GSM) az szürkeimport;

''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

(#6480) Máté94 válasza svili (#6479) üzenetére


Máté94
addikt

Csak hát van egy nem kicsi kedvezményünk Telenorhoz, ezért gondoltam megkérdezem, nem e tud valaki valamit, hogy egyáltalán felveszik a listájukra. :)

De jó tudni, hogy T-nél függetlenek. Még várok azt hiszem kicsit, de ha nem lesz akkor marad a T.

Köszi! :)

(#6481) club1 válasza Máté94 (#6480) üzenetére


club1
veterán

A T-nél nem függetlenek a Blade-ek. A zuggsm-ben lehetnek azok.

[ Szerkesztve ]

(#6482) fateless válasza Máté94 (#6478) üzenetére


fateless
veterán

Én is hallottam ilyet, hogy januártól lesz, de hogy ezt hol hallottam, már nem tudom, szóval nem tenném rá a nyakamat. Épp ezért inkább offban írom.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6483) Máté94 válasza fateless (#6482) üzenetére


Máté94
addikt

Én itt olvastam, de karácsonyt említett valaki. :)
Mindegy, végül is nem sürgős, csak karácsonyi ajándéknak megleptem volna vele magam. :D

[ Szerkesztve ]

(#6484) Kinder válasza Máté94 (#6483) üzenetére


Kinder
senior tag

Az szerintem nem fog összejönni... :DDD

(#6485) Máté94 válasza Kinder (#6484) üzenetére


Máté94
addikt

Az, hogy karácsonyi ajándék lesz, vagy az , hogy lesz a Telenornál? :D

(#6486) Máté94 válasza club1 (#6481) üzenetére


Máté94
addikt

A "Listaáron, új előfizetés és hűségnyilatkozat nélkül"-i se? :o

(#6487) club1 válasza Máté94 (#6486) üzenetére


club1
veterán

Ha független lenne oda lenne írva, az alapértelmezett állapot ui. a SL.

(#6488) mfranky


mfranky
őstag

Sziasztok!

Van itt köztetek Telenoros munkatárs?
Csak egy olyan kérdésem lenne, ha kintről hozok telefont, ami AT&T függő de elméletileg függetlenítve van, azt tudom itthon Telenoros kártyával használni? :F
Az EBAY-en azt írja az eladó, hogy Norvég Telenoros az oké, de magyar is vajon? Vagy a szolgáltató az mindegy hol van?
Csak azért kérdezem mert nem hiszem, h ez a telefon itthon bármelyik szolgáltatónál kapható lesz, ugyanis a Samsung kizárólag AT&T-re csinálta. :R

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#6489) doc válasza mfranky (#6488) üzenetére


doc
nagyúr

ha 'elmeletileg' van fuggetlenitve, akkor nem. ha gyakorlatilag, akkor igen :)
a 'fuggetlen' azt jelenti, hogy barmilyen SIM-kartyat belerakhatsz, es mukodik vele, az mindegy hogy elotte milyen volt illetve utana milyen kartyaval hasznalod

(#6490) Landsmann válasza mfranky (#6488) üzenetére


Landsmann
addikt

Valószínűleg nem fog menni a magyar Telenoros SIM-el. A szolgáltató hálózati kódjához kötött a lock.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#6491) fateless válasza mfranky (#6488) üzenetére


fateless
veterán

Több fajta SIM lock van, amenyek közül az egyik az "országlock". Általában a függetlenítés során mindegyik zárat feloldják - ne feledd, UK-ban a szolgáltató is elvégzi neked a függetlenítést akár a hűség időtartalma alatt is. Ez esetben használhatod idehaza is.
Logikusan, ha a Norvég Telenoron megy, akkor az országzár is feloldásra került.
Ugyanakor innen senki nem fogja tudni garantálni neked, hogy az a telefon milyen szinten független, csak az eladó :U

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6492) mfranky válasza fateless (#6491) üzenetére


mfranky
őstag

Köszönöm mindenkinek a választ!
Az eladó oldalán fel van sorolva egy rakás ország, hozzá kötött szolgáltatóval, szóval az országos unlock meg van oldva.
De az a legegyszerűbb, ha az eladót kérdezem, egyébként UK-ból jönne a teló.
Üdv

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#6493) _ak_


_ak_
addikt

Flottások nem is tudnak a t.online oldalon keresztül szolgáltatást váltani vagy online számlát befizetni? Hol tudom ilyenkor megnézni az adatforgalmamat?

Let's begin, de gozaimasu!

(#6494) bruce20


bruce20
csendes tag

Sziasztok
5 év Pannon - Telenor előfizetés után néhány hete váltottam T-hez, iPhone miatt. Létezik az, hogy a T-s hálózatban a beszélgetések átlagos hangminősége jól hallhatóan a Telenornál megszokott minőség alatt van? Elmosottabb, és lényegesen tömörítettebb hatású.

Létezik, hogy így van, vagy csak bebeszélem magamnak? Nem gondolom hogy készülékfüggő, iPhone 4 aligha lesz rosszabb egy htc pda-nal. Ráadásul próbáltam úgyis, hogy mindkét fél 3G hálón volt, picit javult a helyzet, de így is tisztább volt a Telenor.

(Adalék: még 2003 környékén futott egy pannon image reklám, mely egy ETSI felmérésre hivatkozva a Pannon GSM-et hozta ki a legtisztább hangú GSM szolgáltatónak.)

(#6495) pimmi


pimmi
senior tag

Sziasztok, vodás voltam, most van pannon karim, de nem kapok sms-t a nem fogadott hivásrol ha a telom ki van kapcsolva, pedig a voda küldött, itt nincs ilyen ?

(#6496) madarasz92


madarasz92
őstag

Valaki nem tudná meg mondani hogy hogy tudom kideriteni a Sim kártyám tel számát sajnos pénz nincs rajta és már nem emlékszem a számra?!

(#6497) jack982 válasza tomp (#6470) üzenetére


jack982
aktív tag

4 napba telt asszem. de csak sikerült :-)

(#6498) Landsmann válasza madarasz92 (#6496) üzenetére


Landsmann
addikt

Felhívod a 1220-at, bemész valami menűbe, mondjuk akészülékajánlatokba, majd a kért információkat faxon lekéred. ehhez nyomd meg a 9-es gombot, mikor elkezdi sorolni a készülékek árait. Meg kell adnod egy vezetékes számot. Azonnal küldik a faxot, de mikor megcsörgetnek, a fax-hang előtt elmondják milyen szám küldi a faxot. Mindig a hívó száma a küldő, tehát a saját számod. Ha nincs vezetékes telefon, akkor egyelőre passz, mobil számot nem fogad el fax számnak.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#6499) tomp válasza pimmi (#6495) üzenetére


tomp
félisten

De van, csak havidíjas!! :W

(#6500) madarasz92 válasza Landsmann (#6498) üzenetére


madarasz92
őstag

Kőszi megprobálom.. :) :C

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.