Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) Rigiboy válasza bandigno (#7350) üzenetére


Rigiboy
tag

köszi szépen:) hát jó lenne mert ez így nem valami faja...:( am ha DPI csomagba vagyok akkor vehetem a 2 éves hűséggel és tarifmegtartással igaz?

(#7352) Davidoff91 válasza bandigno (#7350) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Biztos vagy benne, hogy holnaptól jönnek a változások? Nagyon kíváncsi leszek mit fognak összehozni...Június 15 óta vehetnék elvben telefont a bónuszprogram keretében, mert 19 hónap akkor járt le...de csak elvben, mivel a drága rendszer nem engedi számomra a bónusz felhasználását...:( Jöhetne pl az Optimus 3D, azt nagyon várom, meg ugye jön majd az Optimus Black is RBM-esen felturbózva.

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7353) bandigno válasza Davidoff91 (#7352) üzenetére


bandigno
senior tag

biztos nem, de remélem, mivel mostanra volt az értesülés..:) telót vehetsz, fr csak a hűség leteltekor kapod meg a bónuszkedvezményt, max 1 hónappal előtte, de akkor postán küldenek is róla papírt! 5-7.5e körül számolhatsz, bár ha jó fogyasztó vagy, akkor akár 10 vagy fölötte :D

7351: amúgy most még nem tudsz tarifahűséget vállalni dpi-vel, max 1-2 telót, de nem néztem végig melyiket, csak azt, ami engem érdekel (N8), én is arra várok, h azt meg tudjam venni úgy, mert sok pénz lenne még minuszba,legalább 15e!

[ Szerkesztve ]

(#7354) krystman


krystman
őstag

Az mitől van, hogy a Bónusz programba, amit felkínálnak pl.80 sms 1 hónapig, Családi csomag 1hónapig, ezek a kedvezmények, folyamatosan csökkennek. Még 3hónappal ezelőtt néztem, és akkor 2oldalnyi ilyen ajándék, vagy bónusz volt amit fel tudnék használni, most meg 1oldalon már csak 3 ilyen kedvezmény van.

(#7355) kano válasza krystman (#7354) üzenetére


kano
nagyúr

Kell a lóvé a hálózatfejlesztésre. :) Valakinek azt is ki kell fizetni. :))

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7356) Davidoff91 válasza bandigno (#7353) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Volta egy Telenor boltba, ott azt mondták, hogy kell egy kis idő aníg átfut a rendszerben, hogy elértük a 19 hónapot. Azt nondta ott a hölgy, hogy fel lehet használni, picit várni kell. Még azt is megmondta, hogy az Optimus 2X nekünk 64 000 Ft lesz. Viszont képzeld el, a hölgy nem tudta, hogy forgalmazzák az SGS2-t. Mondtam neki, hogy az oldalon fentvan. Erre mondta nekem, hogy köszöni a felvilágosítást, nyílván ezért keresik rajtuk az SGS2-t, amiből ők még nem is kaptak/nem is hallottak még felőle...Hát nagyon remélem, hogy nem kell várnom november 15-ig. Én már december vége óta türelmesen csak várok (MWC, tényleges telefonmegjelenés, 19 hónap lejárta, stb), novemberig fizikai képtelenség, hogy kibírom...:(

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7357) Prien válasza Davidoff91 (#7356) üzenetére


Prien
addikt

Nekem 3 nap volt az átfutási idő a rendszerben, 12.-e után 15.-én már vásároltam is készüléket. A bónuszodat nem értem,miért nem adják oda, ha van, akkor az jár, oda kell adni, lejön az új készülék árából.
Amire még gondolok, hogy rengeteget számít az ügyintéző személye, hozzáállása a dolgokhoz! Nekem egy héttel az érdeklődésem után a hölgy sms-t küldött, hogy mostantól engedi a rendszer a készülék vásárlást, eltette az SGS2-t, ma dolgozik,holnap nem. Bementem,mindent elintézett, kártyacsere, stb, képben volt minden szakmai téren. Kár,hogy ilyen ügyintézőből nem sok van. Imádom! :)))

A kevés is több a semminél.

(#7358) zoli62


zoli62
addikt

DPI-hez rendelhető Klikk?

(#7359) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Miért ilyen magas a videótelefonálás percdíja? Csomó telefonon van másodlagos kamera, de szinte senki nem használja.

(#7360) Landsmann válasza VINIKOR (#7359) üzenetére


Landsmann
addikt

Az hagyján hogy nem használja, de még csak nincs is 3G-re állítva a telefon. Akkor meg minek villogni a nagy tudású telefonnal, ha telefonáláson kívül másra nem használja? Ja, mert drágább, meg jobb van mint a szomszédnak, havernak, kollégának. :P

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#7361) Davidoff91 válasza Prien (#7357) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Bocs, az előző HSZ-em elég sok helyesírási hibát tartalmaz.:) Megkérdezhetem, hogy te melyik Telenor boltban intézted el az SGS2 vásárlását?

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7362) draco31


draco31
veterán

Kérdésem a következő.
Hogyan tudhat meg egy 20-as számmal nem rendelkező ember egy 20-as számmal csörget ember kilétét azon kívül, hogy emiatt utaznia kellene 30km-ert a legközelebbi Telenor üzletig?
Tehát ezen az oldalon kívül máshol van tudakozójuk?
http://online.telenor.hu/da/

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#7363) club1 válasza draco31 (#7362) üzenetére


club1
veterán

Ami nincs bent a www.telekom.hu oldalon levo tudakozoban, az titkositott szam, es a Telenor kirendeltsegen sem fogod tudni megszerezni az adatait.

(#7364) Rick4 válasza draco31 (#7362) üzenetére


Rick4
félisten

Küldd a számot priviben.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7365) Prien válasza Davidoff91 (#7361) üzenetére


Prien
addikt

Az egriben. :)

A kevés is több a semminél.

(#7366) Armahun


Armahun
addikt

Üdv.

Ha csak tarifacsomagot (számlás) akarok váltani az hűségidővel jár?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#7367) zoli62 válasza Armahun (#7366) üzenetére


zoli62
addikt

Nem. A telefonokra van hűség.

(#7368) csab2 válasza Davidoff91 (#7356) üzenetére


csab2
veterán

Ezen ne csodálkozz! A Telenor oldalán még mindig fent van, hogy "SGS2 hamarosan!".
Szánalmas, hogy mennyire nem tartják karban az oldalt!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7369) zoli62 válasza csab2 (#7368) üzenetére


zoli62
addikt

Mem csak az oldalt nem tartják karban, a telefonos ügyfélszolgálaton is sokat kell várni ügyintézőre...

(#7370) bandigno válasza zoli62 (#7358) üzenetére


bandigno
senior tag

Perszehogy! regisztrálj, míg lehet! :)

(#7371) Landsmann válasza Armahun (#7366) üzenetére


Landsmann
addikt

Egyes esetekben lehetséges.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#7372) tomp


tomp
félisten

22:14-től újra telenor netet használok. Még nem történt meg a helyi csere, így egy szomszéd állomáson lógok.

(#7373) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok!
Jelenleg, bkv-s dolgozói előfizetésem van a telenornál. Egyik nagy problémám az, hogy a bkv még mindig nem döntött, hogy a telenor marad-e a mobilszolgáltatója, így nem tudok telefont se venni. Nincs valakinek erről infója? Másik dolog az, hogy van-e olyan opció, hogy a meglévő számlacsomag mellé szerződés nélküli szélessávú netet lehet rendelni?
:R

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#7374) csab2 válasza Mulderpapa (#7330) üzenetére


csab2
veterán

Szia!
Azért nem értem a veled történteket, mert neked már MOST csökkentették a havidíjban foglalt adatmennyiséget és emelték a havi díjat, holott az általad belinkelt oldalon is azt írják, hogy augusztus 31-ig garantálják ezeket az árakat. Akkor neked már hogy emeltek (és csökkentettek) most? Tuti, hogy mennék az NMHH-hoz!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7375) egykori válasza csab2 (#7368) üzenetére


egykori
őstag

Elég szétszórt team lehet ott, mert jó multkorában már beszóltam, hogy a vállalati árlista a lakossági menüben van, a lakossági pedig a vállalatiban. Napokig nem tűnt fel nekik.
Ez az SGS II is igen érdekes!

[ Szerkesztve ]

(#7376) csab2 válasza egykori (#7375) üzenetére


csab2
veterán

Ezt az SGS2 hamarosan oldalt már levették, de sokáig kint volt, holott már kapható a teló. Egyébként nagyon gyakran van hiba az oldalon. Van, hogy jelzem, de semmi értelme: volt, hogy hetek múlva is ugyanúgy a rossz info volt kint az oldalon, hiába szóltam.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7377) bandigno


bandigno
senior tag

Hali! A telenornál lehet igényelni microSIM-et? Esetleg tudja vki? köszi

(#7378) csab2 válasza bandigno (#7377) üzenetére


csab2
veterán

Igen.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7379) krystman


krystman
őstag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy szeretnék venni hamarosan egy ZTE Blade telefont, és néztem a csomagokat, hozzá és 2év hűséggel 21ezer, és Alap1 csomaggal ami 14xx ft. Most viszont van nekem egy előfizetés, amin nincs hűség, és azt meg lehet oldani, hogy a mostani számlás csomagot használnám, és 2év hűséget vállalnék erre és úgy hoznám el a készüléket? Ezt meg lehetne oldani, vagy csak is kizárólag új csomaggal lehet elhozni?

(#7380) Mulderpapa válasza krystman (#7379) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Természetesen el lehet hozni új készüléket 2 év hűséggel, meglévő előfizetéssel. Marad minden, mindössze a díjcsomag változik meg, illetve asszem van egy egyszeri 1000Ft-os díja a váltásnak. Kedvezményt is adnak a készülék árából, attól függően, hogy mennyi havidíjat fizetsz átlagosan.

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#7381) krystman válasza Mulderpapa (#7380) üzenetére


krystman
őstag

Köszi szépen! :R Igen pont erre gondoltam, hogy így megújítani a jelenlegi számlás csomagot! :K

(#7382) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Pár hónapja (djuice) kártyás29-ből átmentem számlás20, amit nem bántam meg. Mivel volt már telefonom, így nem vettem rá telót. (tehát nincs hűség...) viszont most lehet vennék a jánynak rá egy telót (ZTE Blade)

Mód van rá, hogy az eddigi előfizumra vegyek telót és onnan kezdődik a két év vagy csak új számlás előfizuval vehetem meg a telót? Szerintem mehet az enyémre, mert ugye nincs még rajta hűség, de megerősítésre várok

Másik kérdésem, hogy nem tudja-e valaki, hogy a közeljövőben lesz e valami akció, ami netán a Blade-t is érinti, mert akkor megérhetné várni még egy kicsit...

═════════════════════════════════════════

(#7383) kano válasza RootRulez (#7382) üzenetére


kano
nagyúr

1220? De, ha jól tudom akkor tudsz hűséggel venni telefont. (Nem 1000%.)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7384) pali0408 válasza kano (#7383) üzenetére


pali0408
csendes tag

Tegnapelőtt szembesültem egy igen érdekes dologgal a telenornál.Nekem kb. egy éve van már úgynevezett okos telefonom, múlt héten kértem egy számlainfót 06.18-án 8870.- ft volt, 06.24.-én egy másikat 25700.- mire rákérdeztem, hogy hogy lehet ez?Közölték, hogy 2010.08- hó óta minden szó nélkül aktiválva van a [Mobile-Online_start] szolgáltatás, mivel hogy okos telefont haszálok ezért valószínű, hogy csatlakozott a GPRS hálózathoz és ezt a csomagot használta ami úgy néz ki 10kb-ént 13.-ft kérnek el. ezzel nincsen baj( vagy is nagyon is), de akkor valaki mondja meg nekem, hogy miért csak ebben a hónapban, illetve a barátomnak is Desire HD-ja van fél éve és érdekes, hogy neki is ebben a hónapban lett 7100.- ft plusz díja, és előtte sosem volt neki se és nekem se.Ugye milyen érdekes..Warning!!!

[ Szerkesztve ]

06706738364

(#7385) kano válasza pali0408 (#7384) üzenetére


kano
nagyúr

[link]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7386) pali0408 válasza kano (#7385) üzenetére


pali0408
csendes tag

Én ezek után ilyen központromboló, bummra gondoltam ;]

06706738364

(#7387) kano válasza pali0408 (#7386) üzenetére


kano
nagyúr

Én is. :K

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7388) bandigno válasza pali0408 (#7384) üzenetére


bandigno
senior tag

valószínű egyszerre telt le az "ajándék" 3 hónap ingyen mobilnet!

(#7389) Davidoff91 válasza kano (#7385) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Na drága Kiricsa Karolánk előkerült.:D Már egészen aggódtam érte, hogy a BKV után hova került, hát idáig fölkapaszkodott.:D Jólvan mostmár megnyugodtam, hogy Karola megvan és lázasan szótvív.:D

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7390) kano válasza Davidoff91 (#7389) üzenetére


kano
nagyúr

Basszus, nem tudtam, hogy honnan ismerős ennyire a neve. :C :Y
Párszor össze tudtam volna törni a tv-t amikor a hatalmas egójával és fölényességével nyilatkozott a BKV nevében. A szakmai "hozzáértését" meg párszor megvillantotta a nyilatkozataiban.
Erre mondta a Hofi, hogy " Na, ezt vajon ki ba...a?"

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7391) Killer man


Killer man
tag

Sziasztok!
Megkaptam az aktuális számlámat a Telenortól. Van rajta egy tétel amit nem igazán értek:
"központi javítást követő forgalmi díj terhelés" (920Ft)
Esetleg valaki tudja mi lehet ez?
Előre is köszi!

(#7392) csingike


csingike
csendes tag

Sziasztok!

Sehol sem találok infót arról, hogy aki flottában van, annak mennyibe kerülne a készülékvásárlás, 2éves hűséggel. Fentebb olvastam, hogy a dpi-sek az XS kategóriába tartoznak, akkor ez alapján nézelődhetek? ->
[link]
Amúgy a galaxy ace és mini között vacillálok, de ha ez az árlista érvényes rám, akkor a minit fogom megvenni. A telenor honlapján teljesen más adatok vannak, amikor megnézem a 'tarifa és hűség' lenyíló ablakot az adott készüléknél. És hány évnek kell ahhoz eltelnie, hogy valamiféle bónusz kedvezményt kapjak a készülék árából? Bocsi a sok bugyuta kérdésért, csak szeretnék már úgy oda menni, hogy tudjam, melyiket akarom megvenni, ne az üzletben kelljen még kitalálnom és malmozni rajta. :D

Előre is köszi!

Üdv. Mariann :)

(#7393) egykori


egykori
őstag

Már néhány hete kiakasztott ez a csoda okostarifa, de most ismét ledöbbentem. Ugyanis létezhet, hogy ezen tarifacsomagok díjai egy árva SMS-t sem foglalnak magukban? De lehet, hogy szövegértési gondjaim vannak. :F

(#7394) csab2 válasza egykori (#7393) üzenetére


csab2
veterán

Sajnos jól értelmezed a szöveget. Ezekben biza egy darabka SMS sincsen. :(
A másik, amiért mérges vagyok, hogy meg van különböztetve a hálón belüli és hálón kívüli irány. Hosszú évek alatt rá lettünk szoktatva, hogy nem kell figyelni arra, hogy hálón belüli vagy kívüli számot hívunk (ami végül is jó dolog), erre tessék. Persze, hiszen már jópáran számot hordoztak, így ránézésre el sem lehet dönteni, hogy milyen számot hívsz.
Jól ki van ez találva! :((( :((( :(((

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7395) egykori válasza csab2 (#7394) üzenetére


egykori
őstag

Az egyik családtagomnak kellene valamilyen tarifacsomag még egy évig. A Mobilkvartett150 volt kinézve, erre megszüntették. És mi van helyette? Sajnos, havi 80-100 sms-t küldözget, ez legalább 3000 Ft a 180-as okoskában!

(#7396) Rickazoid válasza egykori (#7395) üzenetére


Rickazoid
addikt

Okostarifa (és Alaptarifa) mellé lehet kérni 1490 Ft-ért 100 SMS-t. Persze az a tarifa szerintem alapból nem éri meg, főleg a különbontott lebeszélhetőség és a max. 1 MB/s-es korlát miatt. Használattól és kerettől függően én inkább egy Alaptarifa+SMS+net vagy Hívás tarifa+SMS+net trión gondolkodnék, de én megtartom magamnak a Mobilkvartett 1000-et.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#7397) csab2 válasza Rickazoid (#7396) üzenetére


csab2
veterán

Puff neki!
Az 1Mbit/s korlátozást eddig nem is láttam. Szép! Az is igaz, hogy jelenleg az ország nagyon picike részén érhető el ennél nagyobb sebesség.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7398) egykori válasza Rickazoid (#7396) üzenetére


egykori
őstag

Neki is Mobilkvartett 1000 van, de ez túlzott. Még megnézzük a djuice számlást.
Az Alaptarifás kombináció is jobbnak néz ki, mint az okoska.

(#7399) Viktor89 válasza egykori (#7398) üzenetére


Viktor89
aktív tag

Tegnap óta nem tudok telefonálni és engem sem tudnak elérni,ki lett próbálva más telefonnal is a SIM kártya és ugyanez. Az én készülékem pedig másik sim kártyával müködik,szóval biztos nem a telefonnak van baja. Tud erről valaki valamit,hogy miért lehet?

(#7400) egykori válasza Viktor89 (#7399) üzenetére


egykori
őstag

Nem régen az egyik androidos telefonunkon frissített a Kies, és utána ilyen zavarok lettek. Egy másik telefonon beszóltunk a 1220-ra és küldtek a rakoncátlankodó telefonra hálózati beállításokat - ettől rendbe jött.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.