Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) jozsi252 válasza Ramius (#7898) üzenetére


jozsi252
veterán

Megcsinálják pillanatok alatt, így van, csak backupot csinálj a telefonszámokról.

iPhone 13 Pro Max

(#7902) club1 válasza Ramius (#7900) üzenetére


club1
veterán

Általában csak akkor cserélik ingyenesen, ha valami hibája van. Nekem még mindig múlt századi sim-em van (narancssárga Pannonos), utoljára két-három éve próbáltam cserélni, akkor - ha jól emlékszem - 2500 Ft-ot akartak kérni. Adatmásolás pedig ott van, ahol működik az adott készülék...

(#7903) Ramius válasza club1 (#7902) üzenetére


Ramius
őstag

És abból mi igaz, hogy kevesebbet fogyaszt egy új sim, és ez jótékony az üzemidőre nézve?

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#7904) club1 válasza Ramius (#7903) üzenetére


club1
veterán

Van benne valami. De mivel a szolgáltatónak fizetnie kell a partnerének (a boltot fenntartó vállalkozónak) az ügyfélkezelésért, igyekszik minimalizálni az ingyenesen nyújtott szolgáltatások számát. (Plusz maga a sim kártya sincs ingyen a szolgáltatónak.) Tehát sim kártyát - ingyenesen - csak hibajelenség esetén cserélnek. A nagyobb fogyasztás pedig nem az. (De persze elég sok hivatkozási alap van. :K )

(#7905) jozsi252


jozsi252
veterán

Simnek mi fogyasztása lenne? elvileg csak kiolvassa róla az adatokat a telefon és kész.

Kitalálsz valamit aztán tutira cserélni fogják

iPhone 13 Pro Max

(#7906) darvinya


darvinya
titán

Sim-nek mi fogyasztása lenne??

Hasonlísd össze egy régit és egy újat.
Szembeszökő a külömbség.
A beltartalom, elektronikai kapcsolatok pedig üzleti titok.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7907) jozsi252 válasza darvinya (#7906) üzenetére


jozsi252
veterán

Nem azt mondtam hogy egyátalán nincsen neki, hanem azt hogyha újabb is a sim de érezhető változást nemlehet észrevenni úgygondolom tehát egy régi simel 3 óra telefonálás egy újabb verzióval meg 20 percel többet lehetne netán?

Vagy itt csak maximum perceket lehet nyerni?

iPhone 13 Pro Max

(#7908) Prien válasza Ramius (#7900) üzenetére


Prien
addikt

Az olyan kártyáért már lehet,hogy a gyűjtők is adnának egy kisebb összeget. :D
A SIM cseréje ingyenes évente vagy 2 évente és igen, jótékony hatása lehet az üzemidőre az új kártyának, mert a toronnyal való kommunikáció, jel-keresés fejlettebb. Valami ilyesmi. :)

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#7909) q13579


q13579
senior tag

No.

Döntöttünk. Barátnőm hosszú idő után otthagyja a Telenort és átmegy a T-mobile-hoz, lévén, hogy egyszerűen nem tudtak olan csomagot ajánlani, amely egyáltalában megközelítette volna a T-s csomagot ár/érték arányát. (Havi 120-140 perc beszélgetés heterogén hálózatba, sms, valamint internetezés...) Mindezt úgy, hogy ne kelljen amiatt aggódnia, hogy túllépi a keretet...

NADE. Nem is olyan egyszerű ám... Úgy tudtam elég elindítani a váltást a leendő szolgáltatónál, azonban ők azt ajánlották ezt ne tegyem, ugyanis ha BÁRMI eltérés lesz az adatok között, visszadobja a Telenor. Értem ezalatt, hogy pl a szerződésben "utca" szerepel, míg a én u.-t írok, akkor is visszadobhatja és csúszhat az egész.

Ezért be kellett menni a TELENORHOZ, ahol jelezni kell ezt az igényt és 4-5 munkanap alatt POSTÁN kiküldik a papírt, amivel mehetek a másik szolgáltatóhoz... 2011-ben... Úgy, hogy persze az adósságomat helyben kellett rendeznem, ráadásul hiába váltok 10-ig, az egész havi díjat fizetnem kell.

Egyszerűen tényleg elképesztő, mennyire birkának nézik az embert. Egy nagyon szűk sávban terelnek, ha attól minimálisan is el akarsz térni, belecsöppenünk a versenyszféra undorító bürokráciájába, hogy véletlenül se jusson eszedbe legközelebb...

(#7910) Qru válasza q13579 (#7909) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ez a többinél is így van, egyiküknek sem érdekük, hogy otthagyd és másnak tejelj.

#nincsbennetarcsi

(#7911) q13579 válasza Qru (#7910) üzenetére


q13579
senior tag

Annyi biztos, hogy párom a 4 éve alatt, amíg tisztességesen fizette a havi 4.000 körüli összegeket, semmi többet nem kapott attól, amennyit 4 évvel ezelőtt a szerződésben rögzítettek. Még azután sem, hogy lejárt a hűségideje és mégis náluk maradtunk.

Ezzel szemben én a T-től szintén ennyi idő alatt igen sok bónuszt kaptam, legyen szó a T-pontok beváltásáról, aranytárskártyától, egyéb más szolgáltatásokkal összefüggő kedvezményre...

Nem akart eljönni párom sem a Telenortól, de egyszerűen józan paraszti ésszel semmi értelme náluk maradni, ha mindenképpen internettel rendelkező csomagra akar lépni. Olyan árakat és szolgáltatosak szabnak, amelyek messze vannak pl a T-mobile szolgáltatásaitól. De szerintem a Vodafone is előrébb jár. (más kérdés, hogy pl a vodanál dettó ugyanaz az a csomag, ami a T-nél ikon200-as és 5000 Ft-ba kerül, náluk 6.000)...

Tehát egyre nagyobb a szakadék a szolgáltatók között. így pedig nem is csodálkozom a telenor eredményein...

(#7912) Qru válasza q13579 (#7911) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Telenor nagyon leromlott az biztos, én is olvasom a fórumot meg máshol is a témában és kb csak panaszt hallok róluk. Sajnos magam is jó ideig szívtam a Djuice-os ügyfélként.
Ha nem céges előfizu lenne már én is tuti váltottam volna a Telenorról.

#nincsbennetarcsi

(#7913) 1430 válasza q13579 (#7911) üzenetére


1430
senior tag

De akkor barátnőd iPhone-t akar vásárolni? Már csak hogy az Ikon 200-at hoztad példának... (az csak iPhone vásárlással és tarifahűséggel igényelhető)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7914) q13579 válasza 1430 (#7913) üzenetére


q13579
senior tag

Most úgy néz ki igen.

De ha nem, akkor is ott van még a médiamánia csomag, amig szintén mindenben üti a többi szolgáltató hasonló árú csomagjait. (Ehhez akár netet is tud bővíteni igen korrekt áron az aranykártyám miatt).

Tehát egyelőre úgy látom, hogy mindenképpen a legjobb alternatíva a T-mobile.

(#7915) darvinya


darvinya
titán

!!!!! INFO !!!!

Ma(2011.08.09. 11:45)
Bementem egy Telenor partnerhez és a hároméves kártyámat INGYEN ÉS BÉRMENTVE kicserélték.
Évente egy kártya csere ingyenes, ha szolgáltató változtatás eszközől a SIM kártyán

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7916) Prien válasza Qru (#7912) üzenetére


Prien
addikt

Nem jó irányba mennek a dolgok,az biztos, de egyszer elérik a mélypontot, ahonnan már nincs lejjebb. :D Mondjuk, lehet,hogy jót is tesz nekik,ha sokan lelépnek tőlük, mert talán rájönnek,hogy valamit nem jól csinálnak. Én maradok. Ketyeg a hűségidőm. :D

A kevés is több a semminél.

(#7917) Narancs


Narancs
őstag

Cső!
Xperia Mini Pro mikortól lesz elérhető a szolgáltatónál és okos 180-nyal kb mennyibe fog kerülni majd?
Kösz,
Narancs

Beauty is pain

(#7918) jozsi252 válasza Narancs (#7917) üzenetére


jozsi252
veterán

Hogyha nincs kint a weboldalon semmi infó hogy milyen telefon lesz mikor, akkor sajnos hiába hívnád fel őket, őkse tudják megmondani majd. így marad a várakozás.

iPhone 13 Pro Max

(#7919) Qru válasza Prien (#7916) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem hiszem, hogy nem tűnik fel nekik hogy egyre több az elégedetlen ügyfél. :(

Már megfordult a fejmben, hogy írok ott vmi fejenek és belinkelem pl az itteni topikot. Olvasson már bele... kíváncsi vagyok mit szólna/nának hozzá. :(
Elkótyavetyélik az előfizetőket, így is telített a piac, és visszaszerezni őket me a jó hírnevüket marha sokba fog kerülni. :(

#nincsbennetarcsi

(#7920) csab2 válasza 1430 (#7913) üzenetére


csab2
veterán

Ez biztos? Azelőtt úgy volt, hogy Ikon csomagokat más telefonnal is igénybe lehetett venni nem csak iPhone-nal.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7921) csab2 válasza q13579 (#7911) üzenetére


csab2
veterán

"Nem akart eljönni párom sem a Telenortól, de egyszerűen józan paraszti ésszel semmi értelme náluk maradni, ha mindenképpen internettel rendelkező csomagra akar lépni. Olyan árakat és szolgáltatosak szabnak, amelyek messze vannak pl a T-mobile szolgáltatásaitól."

Pontosan így vagyok én is. 98 vagy 99 óta vagyok telenoros (amióta mobilom van), de most váltanék, ha nem lenne hűségem. A netes csomagok (Ikon, Médiamánia) sokkal jobbak, mint a Telenornál (Okos).

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7922) q13579 válasza csab2 (#7921) üzenetére


q13579
senior tag

De egyszerűen nem is értem, hogyan engedhetnek meg ilyen üzletpolitikát.

Szerintem a nagy gond az, hogy mostmár az ügyfél nem olyan mint 5 éve. Főleg nem az a "réteg", akik az "okostelefonokra" és a díjcsomagokra pályáznak. Akik ezeket nézegetik, nyilván azért teszik, mert használni akarják. Ha használni akarják, értenek is hozzá valamelyest, így a tájékozódás már nem idegen számukra. Kis utánajárással azonnal kikrisztályosodik, hogy a T-mobile talán az egyetlen észszerű és optimális alternatíva erre a célra.

A felhasználók már régóta idegenkednek azoktól a feltételektől, amelyeket a telenor rendre a tarifáiban alkalmaz. Szogláltatók közötti megbontás a lebeszélhetőséggel kapcsolatban (50-50%), "ingyenes" és nem ingyenes forgalom a nettel kapcsolatban stb. Egyrészt átláthatatlan, másrészt összehasonlíthatatlan és követhetetlen. Ettől minden racionális ember idegenkedik, pláne ha azt látja, hogy a másik szolgáltatónál kevesebb a "de" vagy a *-os rész a tarfiák mellett. Kapsz 200 percet, akárhova, kapsz 1 gb netet, akámire és kész. Nincsenek rejtett költségek, követhető a forgalom.

Én jó ideje vagyok Ikon-ban, de még egyszer sem léptem túl a keretem. Tökéletesen belőhető megfelelő alkalmazásokkal mind a telefonos, mind az internet forgalom.

Kérdem én, ezt pl telenor okostarifáival hogyan oldom meg? A vége az lesz, hogy kiesik a "médiakeretből" és lehet szépen tejelni.

(#7923) darvinya válasza q13579 (#7922) üzenetére


darvinya
titán

Na egyett tisztázzunk( most nem a Telenort akarom védeni), de az Okostarífában nincs intenetkorlát!
Az hogy MultiMedia keretett szabnak az szerintem ugyan az mint 1Gb szabadkeret túlforgalmazási díjjal.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7924) 1430 válasza csab2 (#7920) üzenetére


1430
senior tag

Nem, ez sohasem volt így. :N
Sőt, nem csak iPhone-t kell venni, de tarifahűséget is kell vállalni. :K

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7925) q13579 válasza darvinya (#7923) üzenetére


q13579
senior tag

Azért a kettő nagyon nem ugyanaz.

Iphone-t használok, de gondolom más OS-re szintén vannak forgalomszámláló appok, amik függetlenül attól, hogy a forgalmat mi generálja, MÉR. Így maximálisan tisztában vagyok vele, hogy hol járok.

Ráadásul a "böngészés" nagyrészét úgynevezett célszoftverekkel végzem. Tehát vagy olyan, ami a hireket szedi össze nekem egy csokorba tetszőleges forrásból, vagy az időjárás szintén tetszőleges módon, de beszélhetek pl a műsorujságról, ami szintén egy app....

Ezek nem médiatartalmak, mégis oda fogja számolni a telenor, mivel nem a megszabott böngészőn keresztül lett generálva a forgalom....

És ez bizony óriási különbség....

Arról nem is beszélve, hogy ezen adatforgalmak eltörpülnek az ún. "média" jellegűektől. A havi forgalmam 70 %-a ugyanis biztosan ebből ered. Értsd: youtube, netrádió, stb. És nekem ez ugyanannyiban van, mint annak, aki 150 mb-nyit használhat ebből. Én ennek a többszörösét tudom magaménak egy hónapban.

Tehát a véleményemet tartom. Követhetetlen és kiszámíthatlan, ahogyan azt a Telenornál kitalálták. Megnézném, hogy hány olyan felhasználó van, aki még sosem lépte túl pl a médiakeretét... (mert gondolom a Telenor ehhez szükséges mérőeszközt nem bocsát rendelkezésre...)

(#7926) Prien válasza q13579 (#7922) üzenetére


Prien
addikt

Maximálisan egyetértek! Én is a mobilkvartett 1000-rel vegetálok, amit már megszüntettek, pedig ebben van 400 percem akármire, 1Gb net akármire, 200 sms akárhová, 40 mms bárhova, és ezek után 29 ft percdíj. De megszűnt, mert ez túl átlátható volt. :F

qru: nem rossz ötlet, mehetne valami fejesnek egy ilyen fax. Csak az ügyfélszolgálatról nem kerül ,,feljebb,, szerintem és a facebook oldaluk sem olyan bizalomkeltő. :((

Okostarifa: pont az okos telefonokra nincs olyan alkalmazás, ami tudná mérni,hogy most hálózaton kívülre vagy belülre ment a hívás, ráadásul egy 20-as körzetszámú ügyfél is lehet,hogy már azóta t-mobile-os vagy vodás és akkor hogy kövessük, miből mennyit használtunk fel?
Az internet meg a média keret meg egyszerűen kesze-kusza, összevisszaság. :(((

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#7927) Qru válasza Prien (#7926) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ezért vetettem el én is. Valószínűleg ha érdekelné a dolog őket nem így állnának az egészhez. Bár nem értem, hogy egy versenypiaci cég aki belőlünk él (előfizetők), miért érdeke, hogy elpártoljanak tőle a (nem)szolgáltatásia miatt. :N

#nincsbennetarcsi

(#7928) Prien válasza Qru (#7927) üzenetére


Prien
addikt

Lehet,hogy valami hasonló történik,mint amikor megvették a bélapátfalvi cementgyárat, ami több száz környékbelinek adott munkát, hogy aztán pár év múlva lerobbantsák a földig és most hozatjuk Ukrajnából, meg mindenhonnan a cementet.
Á, de biztosan csak túl sok összeesküvős elméletet olvastam vagy ilyen filmet láttam.
Mi csak azt látjuk,hogy Telenor, de hogy kik a részvényesek, milyen felvásárlások történnek a piac érdekében a kulisszák mögött, azt nem tudjuk. ;]
De én bízom benne,hogy nem szándékosan csinálják ezt a süllyesztést.

A kevés is több a semminél.

(#7929) Qru válasza Prien (#7928) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ott a pont és az még csak egy a listáról. A cukoripart is sikerült imígyen hazavágni. :(
Szégyen, európa legnagyobb cukortermelői voltunk, most meg importáljuk a cukrot.

Pedig úgy tűnik, kizárt hogy nem veszik észre, hogy a lassan a csapból is az folyik, hogy sz@r a telenor. Oké csináljanak ZTE hálót, de minek ha nem lesz aki használja?
Így drágább lesz a leves mint a hús.

#nincsbennetarcsi

(#7930) darvinya


darvinya
titán

Mint zarójelben írtam nem védeni akarom, mert én is tudok pár észrevétel.
A szolgáltatokról annyit, hogy carteleznek de ez senkit nem érdekel.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7931) bumbalaci55


bumbalaci55
tag

A telenor FB oldala egy vicc ! Letörölnek nagyon sok rengeteg hozzászólást, ráadásul az oldaltulajdonosoknak és az ott fizetett jópofa dolgot mondok a cégről embereknek nem tudsz írni sem :(( egyáltalán foglalkoznak a közönséggel :F ez így nem jó .

(a világon mindenből kettő van)

(#7932) Varszegig válasza Prien (#7926) üzenetére


Varszegig
veterán

engem is kiakasztottak a mobilkvartett megszüntetésével, még akkor is ha maradhatok benne. Ez az okostarifa egy vicc. Több mint 12 év után megyek a t-hez, nem gondoltam volna...

(#7933) csab2 válasza q13579 (#7922) üzenetére


csab2
veterán

Nekem az okostarifákban az nem tetszik piszkosul, hogy megkülönböztetik a hálón belüli és kívüli irányt. Miután az elmúlt években jó rászoktattak arra, hogy ezzel (meg a csúcsidővel sem) nem kell foglalkoznunk. Nem beszélve a számhordozásról.
Undorító!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7934) csab2


csab2
veterán

Szerintetek ha nekem 08.19-én jár le a hűségem (2010.08.19-én váltottam tarifát/vettem telefont/fizettem elő szolgáltatásra) akkor pontosan mikor kell tarifát váltanom/szolgáltatást lemondanom, hogy ne fizessek semmi pluszt? Pontosan 19-én vagy inkább 20-án?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7935) darvinya


darvinya
titán

Amiért az ember büszke, olyanná tenné környezetét.

Hangzatos szavak értelmetlenűl.

Mennj át T-hez s lőn jövőre mi lesz?
Mennj át T-hez s lőn jövőre mi lesz?
Mennj át V-hez s lőn jövőre mi lesz?
Mennj át O-hez s lőn jövőre mi lesz?

Mára OFF
Teljes megzakkanás

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7936) bandigno


bandigno
senior tag

napi pozitívum, hogy erőssen megnyírbálták pl az N8 árát....meg 1-2 másik telefonét is! :)

(#7937) Jim74


Jim74
nagyúr

Eszem-f*sz*m megáll ezen a cégen. Magasabb tarifacsomagra váltottam és felszámolnak 900 Ft-ot a tarifacsomag váltásért adminisztrációs díjként????? :Y
Elmennek ezek a búbánatos, büdös p*cs*ba!!!! :W

Amint lejár a hűségem húzok is el tőlük és viszem a családban lévő összes előfizetést is...

Megértem, hogy semmi sincs ingyen a mai világban, de egy tarifamódosítás férjen már bele ingyen, ha átlagban havi 10ezer körüli számlát fizetek nekik.... :(((

(#7938) darvinya


darvinya
titán

POWER ON

Mint tegnap említettem, hogy az egyik Telenor Partner-nél kicseréltem a SIM-em, mert 3 éves volt.
Ez ingyen volt.

Az észrevétel az új kártyával.
Miután kényszerűltem nyomni egy HARD RESET-et.
A kártya bekapcsolásával(ez nem a telefon bekapcsolasát jelenti) és pramétereket le-betöltőtte megjejent egy új lehetetőség az állításra.
Neve:
STK SERVIZ(ikonja egy SIM kártya csavarkulccsal)
ez nem
SIM MANEGER(ikonja egy SIM kártya csavarkulccsal)

Ez eddig új s lehet, hogy egy pár hét múlva rájövök mi is ez.

De szeretném a ti véleményeteket is kikérni s én is gyorsabban tudom megfejteni.
Előre is köszönöm a hozzászolasokat!!!
:) :-*

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7939) tomp


tomp
félisten

Akinek okostarifája van, indítsa el a Google Navigationt és utazhat. Pár órája nálunk is elindult a Navigation, ami az okostarifa alatt korlátlan.
Ma lez a hivatalos bejelentés, amin a Telenor is részt vesz. Na szerintetek miért? :)

(#7940) zoli62 válasza tomp (#7939) üzenetére


zoli62
addikt

Miért?

(#7941) tomp válasza zoli62 (#7940) üzenetére


tomp
félisten

Okostarifában a google maps korlátlan. Ez által a navi is. Azaz a Telenor reklámozni fogja.
"Válassz a neked legfelelőbb okostarifák közül és korlátlanul használhatod a Google Navigációt. Nem kell venni drága szoftvert. Csak válassz okostarifát. Okostarifa okosoknak."
Na kb ilyen reklámot várok. :DDD

(#7942) egykori válasza tomp (#7941) üzenetére


egykori
őstag

Ez jól hangzik...

Csakhogy, ma megint nem váltott a naptáram a telefonban - megint kísérleteznek a ZTE-vel?

(#7943) Tutu7030 válasza egykori (#7942) üzenetére


Tutu7030
veterán

Tegnap anyám panaszkodott, hogy hajnalban ébresztette a teló(samu monte).
Nézem az óráját, "csak" valami 2-3 órát sietett. Beállítottam, és akkor nézem,hogy a dátum meg 100 évet késik.:DDD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7944) jozsi252 válasza tomp (#7941) üzenetére


jozsi252
veterán

Ez télleg jól hangzik, van valami link ahol erről van pontosabb infó?

iPhone 13 Pro Max

(#7945) tomp válasza jozsi252 (#7944) üzenetére


tomp
félisten

fb oldalukon is kiírták:
" A hír és a pletyka ezúttal igaz :-)
Mától elérhető a Google Maps Navi Magyarországon
és azok az ügyfeleink, akik az Okostarifát választották,
mostantól díjmentesen használhatják. Jó utazást Nektek!"

(#7946) jozsi252 válasza tomp (#7945) üzenetére


jozsi252
veterán

Na végre erre vártam, nokiánál ez volt a jó hogy ovi maps ingyé volt, egy újabb jó dolog telenor részéről thx érte :R

Amúgy most eddig alap google maps volt a telefonomon most ez a google maps navigation egy teljesen másik program navigálásra vagy pedig a google maps frissült ezzel a béta vagy akámilyen navigation végződésű szoftverral?

iPhone 13 Pro Max

(#7947) Varszegig válasza tomp (#7945) üzenetére


Varszegig
veterán

nagy kaland. kevés forgalmat generál, szóval gyakorlatilag adtak egy nagy semmit, inkább a mobilkvartettet nem kellett volna törölni.

(#7948) jozsi252 válasza Varszegig (#7947) üzenetére


jozsi252
veterán

De talán aki nap mint nap használja annak elég sokat generál, nyilván felvetődik hogy akkor mértnem vesz gps-t.

Arra jó ez hogy nemkell térképeket negyedévente frissítgetni illetve sok extra dolog van a programba.

iPhone 13 Pro Max

(#7949) Rickazoid válasza tomp (#7945) üzenetére


Rickazoid
addikt

Pár hónap és előre letölthető lesz akár a komplett országtérkép is és offline fog működni. Onnantól halál mindegy, hogy milyen tarifában vagy. Frissülni meg úgysem frissül valami gyakran, főleg ha nem Budapesten akarsz navigálni vele. Ráadásul ha jól tudom ez már vektoralapon működik, vagyis minimális adatforgalmat generál.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#7950) club1 válasza Rickazoid (#7949) üzenetére


club1
veterán

A térképek már most is letölthetőek offline-ba (az androidos verziónál a Labsról). Viszont a Google ragaszkodik a net használatához navigálás közben (hogy a forgalmi helyzetet követhesse). És szerintem ez nem is fog változni, mert az ő elképzelésük szerint a navigáció akkor jó, ha online adatbázisból dolgozik...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.