Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7751) csab2 válasza sssz (#7743) üzenetére


csab2
veterán

Én úgy tudom, hogy okostarifáknál kell beállítani "online" APN-t.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7752) V8David válasza Qru (#7748) üzenetére


V8David
tag

Köszi a választ. A sim kártyát azt tudom. Csak azért kérdeztem, mert ugye a T-nél vannak ilyenek, meg Angliában is találkoztam már ilyennel és ugye elég fájó lenne, ha mégis megtörténne.

E=mc² - Nincs értékelésem, mert 8 évet külföldön éltem és csak Ebay-en hirdettem.

(#7753) kano válasza V8David (#7752) üzenetére


kano
nagyúr

Itthon csak a T tilt telefont számlatartozás miatt.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7754) bianka88


bianka88
csendes tag

Üdv mindenkinek :)
Tarifacsomaggal kapcsolatos kérdésekben otthon van vki?

(#7755) Jim74 válasza bianka88 (#7754) üzenetére


Jim74
nagyúr

Valaki biztosan. :DDD Szerintem tedd fel a kérdést, és aki tudja a választ nagy valószínűséggel be fogja írni ;)

(#7756) bianka88


bianka88
csendes tag

Na akkor bele is vágok :D vettem előfizetésesen egy androidos telefont, aminek a havidíja csak úgy oldható meg, hogy pl. 1490.- + 990.- havonta azért, hogy ez a telefon magának a frissítéseket le tudja tölteni...ez a 990 Ft ennyire elég. Na már most az lenne a kérdésem, hogy ha én ezt a kártyámat belerakom egy hagyományos (nem érintős, nem androidos, semmi ilyen extra) telefonba, akkor ezzel a 990.-Ft-tal mi lesz? Mert ugye ez a hagyományos telefon nem igazán alkalmas a netezésre, meg ott nincs mire frissítéseket letölteni...Ilyenkor nem számolják fel akkor ezt a 990Ft-ot?
A másik kérdésem, hogy ha meg ebbe az androidos telóba rakok sima kártyás számot, nem előfizust, akkor ezt a 990.-Ft-ot meg a kártyán lévő összegről leveszi magától, vagy nem?

Hát remélem tud vki válaszolni. :D :B :U

(#7757) club1 válasza bianka88 (#7756) üzenetére


club1
veterán

A hagyományos telefonban használva a sim kártyát is fel fogják számolni a net előfizetést (attól függetlenül, hogy használod-e vagy sem).
Ha egy prepaid (kártyás) sim kártyát teszel bele, akkor ha azon a sim kártyán nincs semmiféle net előfizetés, akkor az Androidon futó alkalmazások nem fogják tudni elérni a netet. Ha van rajta start előfizetés, akkor az Android elég rövid időn belül le fogja fogyasztani a rajta lévő egyenleget, mivel az 13 Ft-ot von le a kártyáról 10 kB-onként (1300 Ft/MB). Vagy előfizetsz tehát a kártyádra egy normális net szolgáltatást, vagy abszolút letiltod az Androidon a net használatát (és ezzel lebutítod).

(#7758) bianka88 válasza club1 (#7757) üzenetére


bianka88
csendes tag

Na ezt a lebutítást mondta nekem az eladó is, hogy ne kelljen fizetni...De ez hogy működik? Keresgéltem a neten, de nem igazán találtam rá választ...
Ha lebutítom, azt vissza lehet csinálni?

(#7759) Linkin válasza bianka88 (#7758) üzenetére


Linkin
senior tag

meglehet oldani csak a beálításokban letiltod a netet ha megint lesz neted akkor meg feloldod

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#7760) bianka88 válasza Linkin (#7759) üzenetére


bianka88
csendes tag

Elvileg tegnap egy ismerősöm segítségével ki lett kapcsolva a 3G is, meg felraktam egy alkalmazást a telóra, ami tiltja a frissítések letöltését...

(#7761) alba-regia válasza bianka88 (#7760) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Szerintem a legegyszerűbb, ha a munkahelyeden vagy valahol (pl Mc Donald's) keresel egy Wifit, és azon frissíted az alkalmazásokat és a telefon szoftverét. A 100 MB-os (gondolom az lehet 1000 Ft környékén) meg használod e-mailezésre, ill. megnézed rajta a híreket. Ha ez elfogy, borzasztóan lelassul (díjcsomagtól függ). Így az okostelefonodat is ki tudod használni. Net nélkül tényleg nem érdemes ilyet használni.

(#7762) csab2 válasza bianka88 (#7756) üzenetére


csab2
veterán

Egy szolgáltatás - jelen esetben a net - nem a telefonhoz kötődik hanem a SIM-kártyához, vagyis az előfizetéshez.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7763) bandigno


bandigno
senior tag

Sziasztok!
A nagy N9re várakozás közepette lehet belefutok ideiglenesen egy i4-be, a kérdésem pedig az lenne, h a pannonnál is vannak-e faja beállítási paraméterek a telóhoz és minden simán megy-e? Használ esetleg vki szifont pannonnál?
köszi :)

(#7764) Davidoff91


Davidoff91
aktív tag

Sziasztok! A segítségeteket kérni. Apukám előfizetésére szeretnék telefont venni a telenor online-on keresztül. Elég elfoglalt ember, így biztos nem találná őt itthon a futár aki kihozza a telefont, s ezért is gondoltam az online rendelésre, mert akkor nem kell boltba rohangálni. Megoldható valahogy, hogy én vegyem át a telefont vagy jól gondolom, hogy papírokat is alá kell írni, amihez ő is kell mindenképp?

jajj még egy dolog, majdnem elfelejtettem: Ha esetleg mégis csak a saját Djuice-os előfizumra venném a Galaxy S2-t, akkor a telenor online-on kérhetem a részletfizetési lehetőséget vagy ezt csak személyesen?

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7765) bandigno válasza Davidoff91 (#7764) üzenetére


bandigno
senior tag

Ha meghatalmazottként veszed át, akkor megteheted! A futár úgyis fog hívni a megadott számon kiszállítás előtt!
Részletfizetés úgy tudom csak személyesen történik, mivel egyéb papírokkal (jövedelemigazolás, közüzemi szla, stb...) kell "megjelenni"!

(#7766) Prien válasza Davidoff91 (#7764) üzenetére


Prien
addikt

Nyilván nem írhatod alá apud helyett az előfizetést, még akkor sem,ha ugyanúgy hívnak. Ezt mindenképp neki kell aláírnia. (Most az olyan különleges eseteket nem tudom,hogy mi van akkor,ha meghatalmazást ír pl.)
Drukkolok,hogy sikerüljön végre! :)

A kevés is több a semminél.

(#7767) Davidoff91 válasza Prien (#7766) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Priem ez az egész már egy kabaré.:D Én már megtanultam türelmesnek lenni. Már nem is idegeskedem a dolgon...annyira.:D Most pl egy Desire HD-t szerettem volna venni magánszemélytől, mert megtetszett, és mert nem akartam szolgáltatóhűséget. Napokig tököltem a dolgon, végül x nap után írtam az eladónak, hogy akkor hétvégén fussunk össze. Erre ma felhív engem, amúgy egy tök korrekt ember, hogy egy ismerőse megvette tőle, és azért adta el neki, mert én nem mondtam 100%-ra, hogy kell. Anno, mikor LG 2X-et akartam venni, akkoris is mindig közbejött valami, de végülis nem bántam meg, hogy a 2X-et nem tudtam megvenni, most azért káromkodnék rendesen. Szóval a DHD kapcsán is így fogtam fel a dolgot, szóval mostmár tényleg SGS2 lesz a vége, ennyi hosszú hónap után. Csupa jót olvasok róla, úgy vagyok vele, hogy egy próbát megér. Ugye a puding próbája az evés, na hát ez egy drága puding lesz.:D

Egyébként csak félig meddig írtatok választ a kérdésemre.:D Szóval, ha én online rendelek egy telefont, ott ugye el kell fogadni a feltételeket, stb...mikor kihozza futár, akkor még alá kell írni valamilyen szerződést vagy csak az átvételi lapot?

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7768) bandigno válasza Davidoff91 (#7767) üzenetére


bandigno
senior tag

perszehogy, a futár az orrod alá fogja dugni ua-t a szerződést, mint amit a boltban kapnál személyesen! :)

(#7769) CragON válasza bandigno (#7763) üzenetére


CragON
aktív tag

Milyen beállításokra gondolsz? Műxik az I4 Tnor alatt is.

(#7770) Davidoff91 válasza bandigno (#7768) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Köszi a választ. Találtam közben egy bíztató SGS2 hirdetést. 5000 Ft-tal drágább csak a telefon, mintha boltban venném 2 év hűségre. Fóliázott nemrég vásárolt, tartozékai bontatlanok, ha minden igaz. Most bizniszelek az eladóval.:D

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7771) Prien válasza Davidoff91 (#7770) üzenetére


Prien
addikt

Nekem is nagy volt a kísértés, amikor megvettem végül 44.990-ért a Telenornál, hogy ha eladnám, kapnék érte 100k+ Ft-ot, a Defyt meg megtartom és akkor 2 évig az marad... ;] De ez merénylet lett volna magam ellen, ennyi kis öröm jár az embernek ebben az életben. :) Számít a pénz, de nem minden az. :N

A kevés is több a semminél.

(#7772) Prien


Prien
addikt

Mai nap folyamán egész napos hálózat fejlesztés van a Telenor hálózaton, kiesések tapasztalhatóak. Mobilinternettel a ,,csak gsm,, módban lehet csatlakozni!

Még szerencse,hogy elfelejtenek szólni, úgy kell érdeklődni,hogy na miért nem megy...
Apró kellemetlenség a Hipernet érdekében. :D

A kevés is több a semminél.

(#7773) darvinya


darvinya
titán

Ez a hiba bp-en 11. ker-ben már 4 napja így van.
Állandóan "connetions error data incorrupt" hibát jelez a telefon, majd másodszori feljeletkezésre indul be.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7774) tomp válasza Prien (#7772) üzenetére


tomp
félisten

Ha nem írod, észre sem veszem. Gsm és 3g-n is tökéletes a net.

(#7775) egykori


egykori
őstag

Az az érdekesség, hogy az utóbbi néhány hétben a telefonom egyik napról a másikra elfelejt átlépni (nem minden nap), hálózat fejlesztési vagy készülék hiba lehet?

(#7776) jozsi252


jozsi252
veterán

Akkor elvileg holnaptól nagyobb sebességen netezhetünk? vagy pontosan mikortól lesz ez a hipernet?

iPhone 13 Pro Max

(#7777) ottoyes válasza jozsi252 (#7776) üzenetére


ottoyes
senior tag

Igen,holnaptól ugy megy mint a zsírzott villám...

[ Szerkesztve ]

Ottoyes

(#7778) jozsi252 válasza ottoyes (#7777) üzenetére


jozsi252
veterán

Nemcsak a sávszél javul hanem a ping is ugye?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#7779) Davidoff91 válasza jozsi252 (#7778) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Szerintem ugyanúgy lesz, mint a trénél, lesznek új csomagok amikben gyorsabb nethozzáférést biztosítanak, aki nem vált annak minden marad a régiben. Képzeld Prien megvan az SGS2-m, végül sikerült hűségidő nélkül szereznem egyet! :C Olyanokra képes a kicsike, csak úgy lesek! :Y

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7780) RootRulez


RootRulez
félisten

Ahol eddig 3G volt csak ott lesz gyorsabb vagy ahol eddig 2G (EDGE) volt, ott is lesz gyorsulás?

═════════════════════════════════════════

(#7781) jozsi252


jozsi252
veterán

Ezt úgy bírom.. lett volna elintéznivalóm felhívom telenort 8p után meguntam a zenehallgatást, na mondom felhívom a fizetős vonalat ahol elvileg egyből kapcsolnak az ügyintézőhöz. Ott pedig 4p-nél untam meg a várakozást.

Nemtudom hogyha nemtudja teljesíteni a szolgáltató hogy "Ügyfélszolgálat várakozás nélkül"
c. számot akkor miért vállalnak be ilyet?

iPhone 13 Pro Max

(#7782) sssz válasza jozsi252 (#7781) üzenetére


sssz
őstag

online ügyfélszolgálaton nem lehet elintézni?
én általában ott csinálok amit lehet, nem hívom őket mert úgyse veszi fel senki:(

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#7783) kano válasza sssz (#7782) üzenetére


kano
nagyúr

Ez mennyire gáz, hogy ilyen vélemény alakul ki egy szolgáltató ügyfélszolgálatáról. :DDD
Kellene olvasnia a Telenornak ezt a fórumot, sokat fejlődhetne.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7784) Prien


Prien
addikt

Davidoff91:Na végre, gratulálok! Jó döntés,nem fogod megbánni. A topicjában nemrég linkeltem,milyen tokban hordom, fólia- jó tok alapkövetelmény, ezen már ne spórolj!

Tény,hogy ma már működik a 3G. Speed teszt eremények jelenleg itt Eger környékén:
Ping: 86ms
Download:2.09Mbps
Upload:1.15Mbps
3 mérés volt, de nem változott.
Tehát ez még nem Hipernet, de még nem is kaptam e-mailt,hogy a környéken elérhető.

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#7785) zoli62 válasza kano (#7783) üzenetére


zoli62
addikt

Olvassák ők eleget a saját Facebook oldalukat, mégse törtténik semmi.

(#7786) smallcurrant


smallcurrant
tag

Eddig T-mobile-os voltam de lehet átállok a Telenorra és tudna nekem vki segíteni, h miylen díjcsomag milyen utólagos árakat tartalmaz?? pl.: Alaptarifa 1 vagy 2 az adott ár és még mennyi sunyi kis bónusz van ?? Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#7787) Dominic1


Dominic1
csendes tag

A mai nap majdnem énis Telenoros (Djuice) lettem, csak a boltban felvilágosítottak hogy részletfizetéshez szükséges jogosítvány vagy útlevél (WTF?), ígyhát maradok Trés. Csak azt nem értem hogy minek kell részletfizetéshez 2 fényképes okmány :F :W

(#7788) Retek-sys válasza Dominic1 (#7787) üzenetére


Retek-sys
csendes tag

Van ez így mással is. Egy tegnapi történet, friss, ropogós:
Az anyósom (60+ éves) kinézett az unokájával egy telefont a Telenor honlapján. Az online shopba irányította a rendszer, ahol elég jó kedvezménnyel veHETTE volna meg a készüléket Alaptarifa 1 (vagy mi a neve) előfizetéssel. Igen ám, de a mamának nincs jogosítványa, se útlevele, így aztán a rendszer valami 40e forintot kért kaucióként.
Nem írnám be ide, amit mondott erre. De annyire fel...ta az agyát ezen, hogy megkért, kísérjem le a közeli bevásárlóközpontba, és mutassam meg neki, melyik a Telenor üzlete. Megmutattam, azt messzire elkerülte, bement az egyik konkurrenséhez, és 8e forintért egy másik, hasonlóan megfelelő készüléket vett, egy ottani alap előfizetéssel (~1.700 Ft) körüli havidíjjal. Egyszer hazaküldött a villanyszámláért, ennyi volt a bonyolítás az egészben, de mivel közel lakik, nagyjából 20 perc alatt le is zajlott.
Gratulálok tehát újonnan a Telenornak, tökéletesen van súlyozva a rendszer. Micsoda meglepetés lehet, hogy nemcsak a 20-40 év közötti, jogosítvánnyal és útlevéllel rendelkező férfiak vásárolnak előfizetést.

Az FB-s oldalukról:
Helybe még így nem ment senki a zengősfrászért, mint ők, de szemmel láthatóan még büszkék is erre. Aki beleolvas az ottani fórum-topicokba, tuti, hogy nem vesz huszas számot. Gyakorlatilag a saját lejáratásukra üzemeltetik azt a fórumot, mert információik és ellenérveik nem nagyon vannak a felvetett dolgokra (i-Phone, mobilnet-problémák, térerő, az 1 db "választható" prepaid csomag, stb).

(#7789) Dominic1 válasza Retek-sys (#7788) üzenetére


Dominic1
csendes tag

Hát igen, pedig elég jók a tarifák a Djuicenál, meg azok a kedvezmények se rosszak, csak hogy a tökömbe legyek előfizető? ha megakarom venni a telefonjukat 75ezerért, akkor előtte vegyek egy jogsit 150ezerért :F kicsit odab*sz ez a rendszer

(#7790) smallcurrant


smallcurrant
tag

Segítene vki, h miylen díjcsomag milyen utólagos árakat tartalmaz?? pl.: Alaptarifa 1 vagy 2 az adott ár és még mennyi sunyi kis bónusz van ?? Előre is köszi!

(#7791) csab2


csab2
veterán

"Az alábbiak közül két fényképes dokumentum bemutatása szükséges: a szerződéskötő érvényes régi típusú személyi igazolványa, vagy régi típusú személyi igazolvány és lakcímigazoló kártya, vagy új típusú személyi igazolvány (kártya) és lakcímigazoló kártya, vagy Magyarországon kiállított új típusú vezetői engedély (kártya) és lakcímigazoló kártya, vagy régi típusú gépjárművezetői engedély, vagy útlevél és lakcímigazoló kártya.

Amennyiben az első bekezdésben felsorolt dokumentumok közül csak egy fényképes személyazonosító okmányt (valamint lakcímkártyát) mutat fel, akkor a következő feltételek valamelyikének teljesítése esetén van lehetősége a vásárlásra:
1. három hónapnál nem régebbi, a fenti dokumentumok valamelyikével igazolt, belföldi lakcímre szóló, kifizetett közüzemi számla bemutatása (pl. kábel TV-számla; vonalas telefonszámla, internetszámla [havidíjas mobilinternet, vezetékes telefonvonalon nyújtott internetszolgáltatás, kábel TV hálózaton nyújtott internetszolgáltatás számlája]) vagy
2. szerződéskötő nevére kiállított 3 hónapnál nem régebbi bankszámlakivonat bemutatása vagy
3. szerződéskötési előleg befizetése."

Forrás: Telenor honlapja

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7792) Rickazoid válasza csab2 (#7791) üzenetére


Rickazoid
addikt

Tőlem nem kértek tavaly nyáron mást, csak a személyit és a lakcímkártyát. Azt mondták nemrég változott a szabály és már nem kell két fényképes igazolvány.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#7793) Retek-sys válasza csab2 (#7791) üzenetére


Retek-sys
csendes tag

Ebből a felsorolásból és ezekből a lehetőségekből kimaradt az, akinek az életkoránál fogva régi típusú személyi igazolványa van, de se jogosítványa, se útlevele nincs. A lakcímkártyát meg hiába villantaná, azt az online shop nem kínálja fel bemutatásra, nem kéri, mint második dokumentumot. Egyébként is helytelenül van megfogalmazva, mert a lakcímkártya nem fényképes igazolvány. :C

Azaz: hiába sorolja fel a Telenor a kívánalmait, ha a saját online shopjában nem veszi figyelembe. Nem az első dolog, amiben nem tudja a bal kezük, hogy mit csinál a másik bal.

De a mi esetünkben nincs jelentősége, már lezajlott a dolog, csak nem propelleres kártya lett belőle, és ez így van jól.

(#7794) smallcurrant


smallcurrant
tag

http://www.djuice.hu/keszulekek/sony_ericsson/neo
itt ha kipengettem az összes cash-t akk. utána nem kell sunyi kis bónuszokat fizetnem a havi előfizetésnél(ha nem netezek) tudom ha több lesz a havidíj amennyit kérnek akk még + az . de azon kívül nem ???

(#7795) csab2 válasza smallcurrant (#7794) üzenetére


csab2
veterán

Kifejtenéd mit értesz "sunyi kis bónuszokon"?

Ne haragudj, de az egész hsz-ed nem értem!

Számlásan akarod venni?

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7796) smallcurrant válasza csab2 (#7795) üzenetére


smallcurrant
tag

ezt valahogy sejtettem, h senkinek nem fog átenni :D
na azt h kifizetem a telót és a havi díj mellett vmi extra bónuszokat fizetek amit nem is akartam(internet, az adatforgalmak) és így mondjuk 72 helyett kijön az ára kb 100ra
úgy értem ezt,h kb. apró betűs részben nincsenek benne + árak amit nem írnak ki egybőla telefon mellé, h ne rettentsék el az embert?

(#7797) alba-regia


alba-regia
aktív tag

Egy kis segítséget kérnék: van egy Djuice kártyás 29 előfizetés. Meg szeretném ezt a számot tartani, és átváltanék Djuice számlás 20-ra készülékvásárlással. Van erre lehetőség? A Djuice webshop nem ajánlja fel a meglévő szám megtartását, csak új telefonszámmal kínálja fel a vásárlást. Előre is köszönöm.

(#7798) Dominic1 válasza csab2 (#7791) üzenetére


Dominic1
csendes tag

A 15%-os kezdőrészlettel* történő vásárláshoz az alábbi dokumentumokra lesz szükséged: 2 db, személyazonosság igazolására alkalmas fényképes okmány és egy, 3 hónapnál nem régebbi, saját nevedre szóló bankszámlakivonat vagy befizetett közüzemi számla.

Amennyiben sem befizetett közüzemi számlát, sem bankszámlakivonatot nem tudsz felmutatni, akkor 2 db, személyazonosság igazolására alkalmas fényképes okmánnyal minimum 25% kezdőrészlettel* vásárolhatsz.

http://www.djuice.hu/reszletfizetes

de ez valahol ott van a telenor oldalán is, de most nem találom.

csak tudnám hogy minek kell nekik 2 fényképes okmány :W
a kezes dolog hogy működik?rábeszélek valakit hogy legyen a kezesem, bemegyünk a boltba, ő kitölt 1-2 papírt de a telefon és a számla az én nevemen lessz, de ha nem fizetek akkor a kezest b*sztatják?

[ Szerkesztve ]

(#7799) Rickazoid válasza Dominic1 (#7798) üzenetére


Rickazoid
addikt

"a kezes dolog hogy működik?rábeszélek valakit hogy legyen a kezesem, bemegyünk a boltba, ő kitölt 1-2 papírt de a telefon és a számla az én nevemen lessz, de ha nem fizetek akkor a kezest b*sztatják?"
Pontosan. De manapság szerintem 99,999%, hogy nem találsz egyetlen kezest sem, még a közeli rokonaid közt sem. Nem mert senki sem bízik benned, hanem mert itthon bárki bármikor fizetésképtelenné válhat.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#7800) Dominic1 válasza Rickazoid (#7799) üzenetére


Dominic1
csendes tag

igen, pont ezért össze vissza 1 embert jutott az eszembe, majd mindjárt megis kérdezem tőlle hátha. de sok reményt nem fűzök hozzá. Szóval nézhetek új telefon és új szolgáltató után, pedig elég szimpatikus ez a Djuice :(

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.