Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7151) t-rac


t-rac
senior tag

Üdv!
Remélem jó topicba írtam, légyszi segítsetek! Szóval adott egy telenor számlás előfizetés + klikk 100 megás net, és egy samsung wave 2-es független telefon. Amikor internetre megyek, a google, facebook és ilyen alapoldalak bejönnek (nagyon lassan), de pl a facebook kliens kiírja, hogy szerverhiba. A youtube videók sem töltődnek be szerverhiba miatt, kb használhatatlan a netem. Nokia N900-al és az ahhoz tartozó pannonos kártyámnál ugyanez a jelenség. Körmenden lakom egy 12ezres városban Vas megyében, 3g lefedettség van. Felhívtam a telenort, meg kellett adnom a számom és a szerződésnél kapott kódom (amit sajna nem tudtam megadni szóval halasztottam a dolgot, mert nem itthon van a szerződés). Szóval ki szeretnék valamit találni, hogy tudjak netezni, mert 2 éves hűségnyilatkozatom van, és nem akarom felbontani meg fizetni egy csomót, pedig ha kártyás lennék szerintem váltanék t-mobilra. Egyébként a 3g konfigot sem tudom lekérni, mert visszakapok egy üzenetet, hogy nem támogatott készülék (telenornál van sima samsung wave, a két telefon szinte megegyezik, szóval jók lennének a beállításai de nem tudom lehet-e manuálisan lekérni beállításokat - mert jó lenne a telefonomra az is -.) Nem tudom mennyire beállításfüggő, de végülis nem lehet rosszul beállítva, ha villog a 3g hogy megy, csak nagyon lassú. Szóval kérném a segítségeteket, hogy hogyan tudnám orvosolni ezt a problémát.

Másik: Klikknél tényleg úgy van, hogy ha majd a 100 megám lemegy, akkor 32/32 kbps sebességgel teljesen ingyen korlátlanul netezhetek, szóval semmilyen extra költség nem fogja terhelni a számlámat?

(#7152) Teaway válasza t-rac (#7151) üzenetére


Teaway
veterán

Ha elhasználod a 100 MB-os keretet, belföldön akkor sincs túlforgalmazási díj, de az adatforgalom sebessége 32/32 kbps lesz. A sebesség-lassítás a számlázási ciklus lezárultával megszűnik.

Nincs itthon csokid??

(#7153) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

Sziasztok

Egy olyan kérdésem lenne, h a Telenornál (djuicenál) SIM kártyát szeretnék cserélni. A SIM kártya 2 évnél régebbi. Ez a csere ingyenes ha nem akkor mennyibe kerül, a számom megmarad és mi szükséges a cseréhez?

(#7154) Teaway válasza Vikt0r (#7153) üzenetére


Teaway
veterán

Mit vársz az új kártyától?

Nincs itthon csokid??

(#7155) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

A turbosim nem működik a régivel mert elvan kopva.

(#7156) Peso


Peso
csendes tag

Sziasztok !
Ma szerettem volna venni egy telefont bónusz programban , de mikor meghallottam hogy 2500 ft kedvezményem van az állam leesett . Többször küldtek levelet a telenortól amiben irták hogy 7500 ft kedvezménnyel vásárolhatok . Dijcsomagot nem váltottam idén . Miért vettek el 5000 ft-ot szerintetek ?

[ Szerkesztve ]

(#7157) Landsmann válasza Peso (#7156) üzenetére


Landsmann
addikt

A kedvezmény nem halmozódik. Mindig az utolsó 13 hónap adatait veszik figyelembe leginkább. Valószínűleg az utóbbi hónapokban kevesebb volt a számlád mint korábban.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#7158) kpal


kpal
veterán

Az lenen a problémám hogy van nekem elfekvőben egy Telenoros sim karim és úgy tudom hogy a most valamelyik nap fog lejárni vagy már lejárt . És létezik még az mint régen ha nem lett feltöltve a sim a megadott határidőig akkor még +1hó haladékot adnak és utána kapcsolják ki a számot a forgalombol ?

(#7159) PNP


PNP
őstag

A Telenor tényleg ennyire f@sszopó cég, hogy a szolgáltatások havidíját törthónapra nem időarányosan számolja el, hanem akár egy napra is kiszámlázza?

(#7160) Prien


Prien
addikt

Azt nézem, hogy a teló árak megint ,,beragadtak,, szeretett Telenorunknál. SE X10 kártyával még mindig 144990??? Új generációs kártyával 134990. :Y Nem baj, hogy függetlenül már 75 ezerért mennek? Mondjuk nem akarok venni, csak nagyon érdekes.
Arról nem beszélve, hogy Arc is van már függetlenül 124 ezerért.

A kevés is több a semminél.

(#7161) Davidoff91 válasza PNP (#7159) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Én sem szeretem a Telenort,mert amit mostanában csinálnak az vicc, bár 7 éve előfizetőjük vagyok, de kérlek fórumon tartózkodj az ilyen mondatoktól...Egyébként időarányosan számláznak, ha esetedben nem így történt, jelezd a Telenornak (1220 vagy pedig Telenor bolt).

Prien: Ha csak beragadtak volna...Most emeltek árakat május 17-én (szolgáltatás+telefon árakat is...). És a legcsúnyább a dologban, hogy van képük kirakni akciós árlistának a megemelt árakat...Asszem simán lehetne értesíteni a Versenyhivatalt, hogy átverik ezzel az embereket....

Az a kár hogy anyám nem engedi, hogy átmenjek a Tréhez, pedig T-homeos netünk/vezetékesünk/kábeltévénk van, tuti kapnánk kedvezményt valahogy, múltkor már nézegettem is...

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7162) Norbi21


Norbi21
senior tag

Sziasztok! Új telenoros vagyok még, egy kis segítséget szeretnék kérni. Sms-ben le tudom mondani, hogy ne legyen alap internet a telefon horror árért? Vodánál ez internet start, itt nem tudom, milyen néven fut. Mert vöröséknél egyszer sokba fájt nekem ez a történet:S. Köszi szépen a segítséget.

(#7163) Prien válasza Norbi21 (#7162) üzenetére


Prien
addikt

Ezt pontosan én sem tudom,soha nem volt még alap internet csomagom. Azt hiszem, start a neve itt is és nagyon húzós. Vagy tiltasd le vagy rendelj csomagban. De ezt ügyfélszolgálaton jobban tudják. :)

A kevés is több a semminél.

(#7164) Davidoff91 válasza Norbi21 (#7162) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Felhívod mobilról a 1220-at, megnyomod az 1-es gombot (gondolom lakossági ügyfél vagy), majd a 0-ás gombot. Kapcsolják az ügyintézőt, ő letiltja neked a nethozzáférést teljesen. Másik ötletként azt tudom még tanácsolni, hogy deaktiváld/töröld a telefonon a konfigurációs beállításokat, azok nélkül ugye nehéz lesz a telefonnak csatlakozni...:D

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7165) club1 válasza Davidoff91 (#7164) üzenetére


club1
veterán

"...azt tudom még tanácsolni, hogy deaktiváld/töröld a telefonon a konfigurációs beállításokat, azok nélkül ugye nehéz lesz a telefonnak csatlakozni..."

Ez a tuti megoldás, mert az alap internet csomagok mindenféle konfigurációs változtatást követően képesek maguktól aktiválódni. Egyik-másik szolgáltató ÁSZF-jében szerepelt is, hogy a start csomag - különböző szolgáltatások megrendelése vagy lemondása során - újra aktiválásra kerülhet...

(#7166) Qru válasza Norbi21 (#7162) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha androidos vagy: APN Droid. Pont erre találták ki.

#nincsbennetarcsi

(#7167) Davidoff91


Davidoff91
aktív tag

Hamár ittvagyok, akkor abban kérném a segítségeteket, hogy a Telenor/Djuice onlineba belépve hol látom, hogy mennyi bónuszom van? Androidos telóm még nem volt, mégis mindent megtalálok benne, viszont kajak nem bírok kiigazodni a Telenor online oldalán.:D A bónusz programos menüpont meg egyenesen használhatatlan...Ha újra akarnám kötni az előfizum, ugyanúgy listaáron akarja rámsózni az ajánlatokat, pedig 100%, hogy van bónuszom, csak a mértékét nem tudom...Segítséget előre is köszönöm! Jah amúgy kicsit meg kell védenem a Telenort, mert van 2 azaz 2 darab normális lakossági előfizetésük, nevezetesen Simly All és Simply All+.:D De elég gáz, hogy csak meghatározott telókkal lehet igénybevenni, pont mint az Ikon csomagokat a T-mobilenál (ott only for iPhone). A telefont még el is tudnám passzolni, de csak a csomag miatt meg nem akarnék aláírni 2 év hűséget...

Nem tudjátok véletlenül, idén is lesz a "Beszámítjuk régi mobilod 10000-ért" akció? Lehet hogy ezért emeltek árat. Telenoros ismerős ezzel kapcsolatban mesélt érdekes dolgokat...:D

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7168) Teaway válasza Davidoff91 (#7161) üzenetére


Teaway
veterán

Hát pedig t-com-ról (vezetékes) 5000 percet hívhatsz t-mobilos számot, ha hoppá csomagod van.

[ Szerkesztve ]

Nincs itthon csokid??

(#7169) Norbi21 válasza Qru (#7166) üzenetére


Norbi21
senior tag

Köszönöm mindegyiket, az apn elírás lesz a legtutibb megoldás, lévén ületi flottás tarifában vagyok ami nem az én nevemen van így az ügyfélkódot sem tudom:(. Köszi még egyszer a segítséget :R

(#7170) csab2 válasza Qru (#7166) üzenetére


csab2
veterán

Igen ez is jó, de a 2.2 Androidtól már a menüben is ki lehet kapcsolni az adatforgalmat.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7171) club1


club1
veterán

"Új roamingszolgáltatást vezet be a Telenor számlás és kártyás előfizetők számára. A Roaming Hívóval 49 forintos percdíjjal, hívásonkénti, 299 forintos kapcsolási díj mellett lehet az Európai Unió minden országából hazatelefonálni vagy az ország helyi hálózatán belüli hívást kezdeményezni. A külföldön, ebben a zónában tartózkodó ügyfelek pedig a kapcsolási díj megfizetését követően percenként 0 forintért fogadhatnak hívásokat."

Viccesek a fiúk: Egyébként meg minden kapcsolási díj nélkül 134 Ft a hívásindítás és 51.5 a hívás fogadása. Azaz 2.6 perc indított külföldi hívás és 5.8 perc fogadott hívás alatt az új szolgáltatás ráfizetés az ügyfelek számára, csak ilyen átlagok felett szabad ezt a szolgáltatást előfizetni.

[ Szerkesztve ]

(#7172) Davidoff91


Davidoff91
aktív tag

Na most azért történt valami pozitívum a Telenornál is.:D Hamarosan forgalmazzák a Galaxy S 2-t, már fel lehet iratkozni az értesítő e-mailre, pont úgy mint anno a 2X-nél. Ha a dolgok úgy alakulnak, mint a 2X-nél, akkor két héten belül kezdődik a forgalmazás...Árára nagyon kíváncsi leszek. Perpill Trénél Médiamánia S-el 100e forint, kíváncsi leszek, hogy Telenor hasonló árú előfizuval mennyiért fogja árulni.

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7173) csab2 válasza Davidoff91 (#7172) üzenetére


csab2
veterán

Abból kiindulva, hogy milyen tré árai vannak a Telenornak, nem sok jót várok. A Galaxy S mondjuk nagyon jó árban volt náluk a szifon 4 miatt. Hogy a Galaxy S2 mennyiért lesz, majd meglátjuk...

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7174) Davidoff91 válasza csab2 (#7173) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Igen majd nemsokára úgyis kiderül.:) Nem is biztos még, hogy ezt veszem, perpill 5 jelöltem is van.:D (Samsung Galaxy S2, HTC Desire HD, HTC Incredible S, LG Optimus 2X és végül LG Optimus 3D). 2X-nek megvárom a gyári 2.3-át, Optimus 3D-nek meg a megjelenését, aztán ha ezek bekövetkeztek, megnyomogatom mindet és döntök, addig meg marad a vágyakozás és olvasgatás...

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7175) lalakov


lalakov
senior tag

Megint beszart a rendszer? Se telefonálni nem tudok(két telefonon se), se smst nem kapok. :W

(#7176) tomp válasza lalakov (#7175) üzenetére


tomp
félisten

Bp 7-ben oké a háló.

(#7177) lalakov válasza lalakov (#7175) üzenetére


lalakov
senior tag

Sajnos nálam van a hiba. :(

(#7178) Tombi


Tombi
senior tag

bp 4. ker szakadozo vetel hetek ota

(#7179) bandigno válasza Davidoff91 (#7167) üzenetére


bandigno
senior tag

Mostanság eléggé hullámzó a netshop, de bónuszban ugyanazt meg tudod venni, mint bárhol (mmint netshopban forgalmazottat)! Van úgy, hogy nekem is egyik nap csak pár telefont mutat, de másnap már az összeset! Az árakra visszatérve meg annyit, hogy az előfizud kategóriáján múlik, hogy mennyibe kerülnek! Ha kis előfizu, kis kedvezmény ( = listaár). A bónuszt meg egy partnerboltban megmondják, a neten nem tudod megnézni! Vagy ügyfélszolg.! ...most alakultak/alakulnak/szűnnek meg tarifák, ezért sztem várj egy kicsit, tarifakategória átsorolás végett, ha nem publikus tarifád van!

(#7180) Davidoff91 válasza bandigno (#7179) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Igazából anyukám előfizetésére akarok venni telefont. 180 perc csomagja van, perpill 5400 Ft a havidíja a csomagnak (az átlagos számlája amúgy 6500Ft körül szokott lenni, családi csoamg is van benne). A változtatások előtt az Optimus 2X két év hűséggel 180 perc csomaggal 60 000 Ft volt, aztán most megemelték a listaárat 75 000 Ft-ra...De perpill 180 perc csomaghoz nem is lehet 2 év tarifahűséget választani, a 75 000 Ft-os díj alaptarifa 5 csomaggal jön ki 2 év tarifa+szolgáltató hűséggel. Június 15-ig tart még a hűségszerződésünk, ki tudja mi lesz addig....Pont most néztem, hogy Edigitalban megkapom az Optimus 7-est (ha mastercarddal vásárolok!) 55900 Ft-ért, LG garanciával, kártyafüggetlenül...Lehet elcsábulok arra, ha kell akkor csak kipróbálás erejéig, mert nekem tetszik a WP7, nem vagyok teljesen biztos abban, hogy androidot akarok, bár WP7-nél nincs flash támogatás ami nekem nagyon fontos, viszont a rendzser maga hihetetlen gyors...SGS2 hozza talán ezt a sebességet androiddal, na annak is kíváncsi leszek a listaárára...

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7181) bandigno válasza Davidoff91 (#7180) üzenetére


bandigno
senior tag

a tied is pont a júni 15-el megszűnő tarifa közé tartozik, azért nem lehet rá tarifahűséget vállalni, engem is ez húzott be sajna, kivárok, h mi lesz júni közepétől!

(#7182) tomp


tomp
félisten

Írtan egy levelet a zte fejlesztéssel kapcsolatosan. Kíváncsi vagyok, hogy leráznak e vagy konkrét választ írnak. Eddig az jött, hogy továbbították a technikai csoportnak a levelem.

(#7183) Davidoff91


Davidoff91
aktív tag

Azt nem tudjátok véletlenül, hogy a nyáron lehet-e számítani "Beszámítjuk a régi mobilod 10 000 Ft-ért" akcióra? Rég volt már utoljára, pont itt lenne az ideje...

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7184) tomp


tomp
félisten

BUMM. Augusztustól indul a zte területeken a 21Mbites HSPA+!

(#7185) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, most olvasom, hogy most már a voda is bevezette a t után az ingyen fb elérést..

Szerintetek a telenor is beszáll majd ebbe a dologba, vagy számára ez továbbra is érdektelen lesz? :F

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7186) Qru válasza Zirowe (#7185) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem ilyesmikről híres a Telenyor... de majd kiderül.

#nincsbennetarcsi

(#7187) nggabi


nggabi
nagyúr

beteszem ide is:

Telenor online:

"Tájékoztatjuk, hogy a még magasabb színvonalú ügyfélkiszolgálás érdekében rendszerfrissítést végzünk, emiatt a forgalmi adatok és kedvezmények oldal átmenetileg nem elérhető. Megértésüket köszönjük." :W

"szenyor dzsíííí"

(#7188) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Hipernet

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#7189) Tutu7030 válasza Zirowe (#7185) üzenetére


Tutu7030
veterán

A vodkás ingyen fb cseppet félrevezető, mert kell hozzá valamilyen mobilnet előfizetés. Az ingyenesség arra vonatkozik, hogy az fb-s adatforgalmat nem számolják hozzá.

Persze, attól még lehet mondani, hogy a telenor még erre sem képes.:D

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7190) kano válasza BITBOYS (#7188) üzenetére


kano
nagyúr

Jah, persze.
Vettem egy Telenor mobilnetet a Diginél. Az előző hónapban túlléptem az 1GB-ot ezért lekorlátoztak. Most elsején fel kellett volna oldaniuk a korlátozást, de valami miatt maradt ugyan olyan lassú a net.
De az a furcsa, hogy nem 32kbps/32kbps a sebesség, hanem kb. 150kbps/50kbps HSPA hálón.
Szerintetek mi lehet a probléma? Digi szerint minden rendben kellene, hogy legyen (nem vagyok letiltva).
Köszönöm!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7191) club1 válasza kano (#7190) üzenetére


club1
veterán

Nekem ez EDGE sebességnek tűnik. De nézd a pozitív oldalát: Így 1-2 nap helyett 1-2 hét lesz, míg eléred az 1 GB korlátot, azaz később kapod meg a 32 kbps-os korlátot...
Amúgy a Telenorra sohasem volt jellemző, hogy gyorsan oldaná a korlátot (72 órán belül), ráadásul az sem biztos, hogy náluk elseje a váltónap a te mobilnetedre...

[ Szerkesztve ]

(#7192) manoarc válasza kano (#7190) üzenetére


manoarc
senior tag

Menj be a Digihez és csapj az asztalra mert a szép beszédből sosem értenek. Ez a megoldás. Amíg kuncsorog nekik az ember , addig jó jó majd stb. a válasz.

{。^◕‿◕^。}

(#7193) kano válasza club1 (#7191) üzenetére


kano
nagyúr

Na köszi! :) De elviekben ez HSPA hálózaton van. Csak nem sz@r a hálójuk már megint?
manoarc
Felvettek egy hibajegyet. Inkább lemondom a fenébe az egészet és megyek a T-hez. Az legalább garantálja a 2Mbps letöltésit.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7194) manoarc válasza kano (#7193) üzenetére


manoarc
senior tag

Azt nem mondták hogy ha a Te hibádból nem jó valamiért akkor rádverik a munkadíjat a kiszállást meg Krisztus előttig az emberiség összes bűnét ? Olyat is szoktak.

{。^◕‿◕^。}

(#7195) Prien válasza BITBOYS (#7188) üzenetére


Prien
addikt

Kíváncsi leszek erre a Hipernetre, főleg,hogy hoz-e majd valamilyen drágulást. Mert hát minden új rendszert ki kell fizettetni az előfizetőkkel...

A kevés is több a semminél.

(#7196) club1 válasza Prien (#7195) üzenetére


club1
veterán

Igazából engem az érdekel, hogy ezt is korlátozzák-e heti 4-5 GB letöltés (az új hálón ez kb 40 perc letöltést jelent 2/3-ad sávszélességen) után 32 kbps-ra, mert akkor semmi értelme nincs az egésznek... Azaz új csomagok/korlátok nélkül nem sok értelmét látom ennek...

(#7197) Prien válasza club1 (#7196) üzenetére


Prien
addikt

Mondjuk ez se torrentezésre lesz kitalálva, az nyilvánvaló. De a böngészési és multimédiás élményt javíthatja. Szerintem az országos elterjedés csak az év végéig fog megtörténni.

A kevés is több a semminél.

(#7198) club1 válasza Prien (#7197) üzenetére


club1
veterán

Nem kell ahhoz torrent, meg fájlcserélés, hogy 4-5 GB-ot letöltsön az ember. Elég néhány óra Youtube, esetleg egy jó fájlszerver, vagy OCH is...
Nem lesz országos elterjedés, nagyjából a mostani UMTS hálót fogja érinteni. Falun egyelőre marad az EDGE, talán jövőre vagy két év múlva...

[ Szerkesztve ]

(#7199) Prien válasza club1 (#7198) üzenetére


Prien
addikt

Én falun élek, ráadásul nem is Pest környékén,hanem Észak-Kelet Mo-n, a Bükkben, itt is 3G-vel jön a net. :) Azért remélem,hogy nem kerül el a Hipernet sem. :D

A kevés is több a semminél.

(#7200) club1 válasza Prien (#7199) üzenetére


club1
veterán

Mázlid van, ui. anno a Pannon nem vitte túlzásba az UMTS cellák telepítését, ráadásul azok hatótávolsága is ennél a szolgáltatónál a legkisebb. Az Alföldön van olyan falu, ami nincs egy km széles, de a falu szélén már az utcán is elhal az UMTS (a környékbeli falvakban pedig nincs is).
Ha van HSDPA-ra képes (és azt ki is jelezni tudó) telefonod, akkor látni fogod ha nálatok beüzemelték az új ZTE cellákat, mert azok alapból beszédcélra is 3.5G-t használnak (a mostaniak csak UMTS-t, azaz 3G-t). Ha augusztus végéig megjelenik a 3.5G felirat, reménykedhetsz...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.