Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) -Süsüke- válasza tomp (#6950) üzenetére


-Süsüke-
csendes tag

Vodánál már ettől jobb árak is vannak! Hallottál a legújabb kedvezményekről? :)

[ Szerkesztve ]

(#6952) tomp válasza -Süsüke- (#6951) üzenetére


tomp
félisten

Nem akarok hűséget aláírni.

(#6953) -Süsüke- válasza tomp (#6952) üzenetére


-Süsüke-
csendes tag

Miért nem?

(#6954) tomp válasza -Süsüke- (#6953) üzenetére


tomp
félisten

Kis csomagra nem írok alá hűséget. Csak nagyra. Nagy csomag= 8GB vagy annál nagyobb, illetve korlátmentes.

(#6955) -Süsüke- válasza tomp (#6954) üzenetére


-Süsüke-
csendes tag

Mondjuk egy voda 8G korlátlanul (8G után csak mérséklődik a sebesség, túl forgalmazás nincs) és + ajándék telo? Érdekelne?

(#6956) tomp válasza -Süsüke- (#6955) üzenetére


tomp
félisten

Jelenleg nem. Megvagyok a Naite-mal.
Azért köszi!

(#6957) club1 válasza -Süsüke- (#6955) üzenetére


club1
veterán

Ahogy a Vodát ismerem az ajándék teló valami Voda brand-es kínai hulladék lesz, cserébe meg lehet nekik fizetni legalább 120 e Ft-ot. Mindezt akkor, amikor nem lehet tudni, hogy a Telenor új hálóján milyen akciók lesznek, na meg persze várni kell még a Voda EDGE hálójára is közel fél évet.

(#6958) -Süsüke- válasza club1 (#6957) üzenetére


-Süsüke-
csendes tag

Akkor te várjál az EDGE-re, mi meg élvezzük a HSDPA szolgáltatását :-D

(#6959) tomp


tomp
félisten

Eddig tartott a csoda. Újra nincs 3G! Illetve az utcán újra 3G van. H nincs.

(#6960) club1 válasza -Süsüke- (#6958) üzenetére


club1
veterán

Soha ne legyen nagyobb örömöd. Komolyra fordítva a szót, jelenlegi formájában nem mondhatnám, hogy nagy élmény a Voda UMTS. Persze ha én is az újságíróknak járó és ennek megfelelöen priorizált kártyával rendelkeznék, lehet hogy megváltozna a véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#6961) tomp válasza tomp (#6959) üzenetére


tomp
félisten

Teszt nap volt. Jöhetne már az éles üzem. Elképesztő, mennyivel gyengébb a jelenlegi berendezés.

(#6962) Huroq


Huroq
senior tag

Most mértem :-)

Folyamatos "H".

(#6963) tomp válasza Huroq (#6962) üzenetére


tomp
félisten

Helyszin? Élvezd ki mert lehet, hogy csak tesztnap van! Nálam is az volt. Ha csak teszt, reggelre visszakapcsolják a régit.

Eddig nem voltam jogosult a bónusz programra. Azt hittem azért, mert kártyás vagyok. Tegnap viszont már ment. Köszönjük, hogy ilyen régóta ügyfelünk szöveggel.(nekik a 3év sok) Új telót lehetne venni. Csak azt nem írják, hogy mennyivel olcsóbban...

(#6964) Huroq válasza tomp (#6963) üzenetére


Huroq
senior tag

Mértem párat eddig végig kint volt a kedves "H" betücske. 2,5 mbps alá nem ment ennél csak följebb. Nagy átlagba a 3 mbps t mondanék. Felfele meg az 1 mbps megvan, átlag 1.5, jobb esetbe 2. De nem terhelt időszakba megvan az 5-6 mbps sebesség.
Helyszín 17 kerület.
Még holnap is méricskézek :-)

(#6965) tomp válasza Huroq (#6964) üzenetére


tomp
félisten

Majd írd meg holnap, hogy mi a helyzet!

(#6966) mycso válasza Huroq (#6962) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Valamelyik nap Miskolcon én is mértem egy helyen kb. 7/2 -őt, azóta 3/1.5 volt a max...gondolom itt is volt 1-2 napig valami teszt jelleggel.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#6967) Huroq válasza tomp (#6965) üzenetére


Huroq
senior tag

Na egyenlőre 9 től fél 10 ig méregettem. Majd délután is mérek párat.

Lényeg:
Min. Letöltési sebesség: 3.88 mbps
Max. Letöltési sebesség: 6.08 mbps

Min. Feltöltési sebesség: 1.38 mbps
Max. Feltöltési sebesség: 1.63 mbps

A ping 75 és 188 között ingadozott.

[ Szerkesztve ]

(#6968) tomp válasza Huroq (#6967) üzenetére


tomp
félisten

Jó neked! Én meg óránként nézem, hogy napközben nem kapcsolják e be a zte technikát. Kényelmetlen a 2teló a városban.

(#6969) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! Ha valaki megírná, hogy milyen módon tudnák beregisztrálni a telenor és adjuice netshopjába, azt előre is nagyon köszönöm. Sokat keresgéltem a honlapjaikon, de egyszerűen nem tudok rájönni. Üdv

(#6970) akyyy válasza tomp (#6968) üzenetére


akyyy
senior tag

melyik telo képes rá?

(#6971) tomp válasza akyyy (#6970) üzenetére


tomp
félisten

Pesten az albérletben a jelenlegi technikával nincs 3G. Ha azt látom, hogy az elérhető hálózatoknál megjelenik a Telenor 3G-je, az már ZTE-t jelent.
Elég erős lesz a cucc. :C

(#6972) Reorx


Reorx
tag

Üdv,

Bocsi, hogy csak így bele kérdezek de hirtelen nem tudtam elolvasni az egész fórumot az utolsó 3-4 lapon pedig nem találtam így gondoltam megkérdezem.
Vennék egy telót ami telenor függő, én azt függetleníteném ez nem probléma de lehetséges-e hogy letiltják később ezt a telefont ha a tulaj előfizuval hozta ki és nem fizeti tovább a részleteket? Mert van aki azt mondja, h csak kötbérez más meg azt mondja hogy tilt is, mi az igazság? Azaz megüthetem a bokám egy ilyen telóval vagy nem?

Előre is köszi!
Reorx

(#6973) club1 válasza Reorx (#6972) üzenetére


club1
veterán

Egy válasz a sok közül. Minden ilyen alkalommal leírom, hogy hűségszerződéses készüléket csak az előfizetéssel együtt szabad megvenni, egyébként nem tudhatod biztosan, mennyi ideig tudod használni.

[ Szerkesztve ]

(#6974) Reorx


Reorx
tag

Afene kb 40 hsz-re voltam tőle h én is lássam... Hát köszi szépen!

(#6975) PNP


PNP
őstag

Klikk megrendelésén gondolkodom, de van ami nem világos:

- lemondás ugye lehetséges a telenor online felületén?
- Opera Mini használata ugye nem "kötelező", illetve bármilyen egyéb adatforgalom (GPS segédadatok pl.) is ebbe a 100 megás keretbe számítódik bele?

Kösz!

[ Szerkesztve ]

(#6976) Huroq válasza PNP (#6975) üzenetére


Huroq
senior tag

Ez a klikk teljesen egyenrangú egy hétköznapi adatcsomaggal, tehát azzal netezel amivel jól esik.
A lemondáshoz meg annyit, hogy szerintem lehet mert facebook on a telenor már adott ilyen választ.

(#6977) tomp válasza PNP (#6975) üzenetére


tomp
félisten

- persze. sőt ott ajánlott, mert a legegyszerűbb.
Online oldalon majd a "Klikk szolgáltatás"-t kell törölni. Ha csak a "Klikk szolgáltatás 100% havidíj-kedvezmény"-t törlöd, ugyan úgy megy tovább csak már pénzért.
-nem kötelező. Arra használod, amire szeretnéd. pl gps, netrádió...stb
Ha túlléped a keretet, lassítanak.

(#6978) PNP válasza tomp (#6977) üzenetére


PNP
őstag

Köszönöm!

Közben kiderült, hogy céges előfizetésre nem tudom megrendelni kedvezménnyel :S

(#6979) icons


icons
addikt

Üdv!

A Klikk-el kapcsolatban lenne egy kérdésem:
A három hónapot hogy számolják? A lényeg az lenne, hogyha pl 20án rendelem meg, akkor az első hónap 10napos, vagy az is 30 (esetleg 11 és 31 persze)?

Köszi!

(#6980) club1 válasza icons (#6979) üzenetére


club1
veterán

Gondolom ez alapján világos:

Név/Nettó/bruttó havidíj/Nettó/bruttó egyszeri díj/Aktiválás/Lejárat dátuma

Klikk szolgáltatás
792 Ft 990 Ft 0 Ft 0 Ft 2011.04.17

Klikk szolgáltatás 100% havidíj-kedvezmény
0 Ft 0 Ft 0 Ft 0 Ft 2011.04.17 2011.07.17

[ Szerkesztve ]

(#6981) icons válasza club1 (#6980) üzenetére


icons
addikt

Igen, köszi!

(#6982) PNP válasza icons (#6981) üzenetére


PNP
őstag

Gyors kérdés, aktiváltam online felületen a 100 megás netet, GPS-nek, Operának melyik hozzáférési pontot adjam meg? (Mobil Online, Pannon Data, Telenor WAP, stb).

(#6983) club1 válasza PNP (#6982) üzenetére


club1
veterán

Gondolom mindegyikkel ugyanúgy működik. Nálam a mobil online-al és a Pannon Internettel van használva az opció.

(#6984) Cloud_s


Cloud_s
aktív tag

Mostanában sokszor előfordul, hogy nem tudnak hívni ("a hívott szám pillanatnyilag nem kapcsolható").

Látszólag van térerő és az oplogó is látható. Ha ilyenkor én indítok egy hívást, az rendbe rakja a dolgot, de egyébként órákig elérhetetlen vagyok.

Ti tapasztaltatok mostanában ilyesmit? Az ügyfélszolgálat szerint a készülékemben van a hiba (kb. 1 éves SE C510, gyárilag független, frissített soft, vigyáztam rá, sosem esett le, stb...).

Azért gondolom, hogy mégis a Telenor lehet a ludas, mert azóta áll fenn a jelenség, amióta elkezdték a hálózatbővítést, de az ügyfélszolgálatos szerint már befejezték a környéken.
Leginkább hosszabb beszélgetések után jelentkezik a probléma (egyből a beszélgetés után), de nem mindig. Nehezen reprodukálható.

Valami ötlet esetleg? :F

[ Szerkesztve ]

(#6985) club1 válasza Cloud_s (#6984) üzenetére


club1
veterán

Melyik hálózaton (2G/3G) használod? Nem tudom C510-nél lehet-e kapcsolni, de megpróbálnám csak 2G módban használni a készüléket. Milyen öreg a sim kártyád?

(#6986) Cloud_s válasza club1 (#6985) üzenetére


Cloud_s
aktív tag

Alapesetben 2G-n használom, de megpróbáltam 3G-re állítani, de úgy is előfordult.
A sim-et direkt emiatt már cseréltettem a Telenorral, de nem segített... :(

(#6987) club1 válasza Cloud_s (#6986) üzenetére


club1
veterán

Akkor nagyon sanszos a telefon... (Az új ZTE rendszert még nem élesítették, tesztüzem alatt van.)

(#6988) tomp


tomp
félisten

Június 1-től újra havidíjas lesz a kártyás családi csomag! 2 fajta csomag lesz.
közlemény

club1:
Nincs infó, hogy ahol már a helyén van a zte eszköz, mikor kapcsolják be? Ha nem üzemel nagyban, hogyan lehet tesztelni?

[ Szerkesztve ]

(#6989) #89874944


#89874944
törölt tag

Sziasztok!

Mobilneten hogy bizonyítják, hitelesítik az adatforgalmat? A saját mérőjük szerint 250megabájt a havi forgalmam, a központ szerint 6,8 GIGABÁJT !! :Y és ezért le is korlátoztak 100kbitre :((( egyébként a valós az 1gigabájt körül van... szóval mérnek összevissza. A csomagom meg 5GB.

Mit lehet ezzel kezdeni? Tanácsokat várok, azon kívül hogy bemegyek az üf-re és kiverem a balhét...

(#6991) pukkancska


pukkancska
tag

Sziasztok
Mostanság (utóbi 1 hét) egyre többször nincs hálózatom. A hét eljén kb. 6-9 óráig nem volt hálózat reggelenként, de a hétvégén szinte egész nap nincs hálózatom (most sem) kipróbáltam másik telefonon, másik SIM kártyával, djuicessel is de ott sem tudok csatlakozni a hálózatra. A szolgáltatót kilistáza, de csatlakozni már nem tud hozzá.
Más is tapasztalt ilyet vagy csak a körzetemben van ilyen hiba?

(#6992) PNP


PNP
őstag

100 megás adatcsomagra előfizettem (cégesként nincs 3 ingyen hónap :W ), valahol meg tudom nézni az adatforgalmamat? (Se telenor online felületén, se Opera miniben nem találtam ilyet)

(#6993) club1 válasza PNP (#6992) üzenetére


club1
veterán

Én is céges előfizető vagyok, kellő jogosultsággal az online.telenor.hu -hoz. És nekem ott van a hívásrészletezés végén az összes GPRS forgalmam is részletezve és összesítve.

(#6994) PNP válasza club1 (#6993) üzenetére


PNP
őstag

Köszönöm, valóban :K
Azt hittem jóval nagyobb adatforgalmam lesz, így bőven jó a 100 mega egyelőre.

(#6995) Qru


Qru
MODERÁTOR

Ezt a Klikk-et hogy lehet lemondani?
Ha megrendelem és 2,5 hónap múlva lemondom, akkor ingyen volt az egész móka jól értem, ugye?

#nincsbennetarcsi

(#6996) club1 válasza Qru (#6995) üzenetére


club1
veterán

Jól érted. És az online.telenor.hu tökéletes a lemondásra.

(#6997) Qru válasza club1 (#6996) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Köszi a megerősítést.

#nincsbennetarcsi

(#6998) nggabi válasza club1 (#6993) üzenetére


nggabi
nagyúr

nekem normál előfizum van de nem látom sehol... :((( a hívásrészletezésben meg csak az edge kapcsolat időtartama látszik...

"szenyor dzsíííí"

(#6999) nggabi válasza nggabi (#6998) üzenetére


nggabi
nagyúr

felhívtam az ügyfélszolgálatot. klikk csomagnál mivel nincs túlforgalmazási díj nem mutatja a telenor onlineon h mennyit használtál el, ill ők sem tudták megmondani. a havi papír alapú számlán lesz rajta állítólag.

hátha másnak is jól jön az infó...

"szenyor dzsíííí"

(#7000) nggabi


nggabi
nagyúr

7000 ;]

"szenyor dzsíííí"

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.