Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23401) Mankó válasza #20844032 (#23398) üzenetére


Mankó
veterán

Szóval akkor könnyen elképzelhető, hogy a linkelt videón az emberke nem játék módon játszott. Hát bár tudnék 100%-osat, már rendelném is a tv-t. Várok még egy napot, hátha jönnek még vélemények.

A kép javítóknak milyen gyakorlati, látható eredménye van játék közben? Ezeket a játék közben állítod, vagy egyszer beállítottad és a játék mód megjegyzi?

(#23402) #20844032 válasza Mankó (#23401) üzenetére


#20844032
törölt tag

A linkelt videónak semmi köze az egész témakörhöz.
Hogy a kar megmozdítására mikor, és mit fog csinálni a karakter az a játékon múlik, nem a tévén.
Az a baj, hogy te sem érted mit is kérdezel valójában, meg hogy mit is látsz, legalább annyira nem, mint a videó készítője.
Továbbra sem érted mi az input lag.

(#23403) #20844032 válasza Mankó (#23401) üzenetére


#20844032
törölt tag

Pl. A trumotion a fix30fps-es kontentből (ha vsyncelt) megcsinálja a pszeudo-60fps-es játékot. Itt-ott hibázik, de na...ahhoz képest egész jó.

Szerk:játékmódban ezeket nem használhatod. A játékmód így minimalizálja az inputlagot: letilt minden képjavító opciót.

[ Szerkesztve ]

(#23404) Mankó válasza #20844032 (#23402) üzenetére


Mankó
veterán

Hozzászólásod alapján, szerintem értem miről van szó.
"Az input "lag" a jel beérkezése, és a megjelenítése között eltelt idő:"
"Ez itt a konzoljáték tekintetében az az idő, ami a gombnyomás és a képernyőn történés között eltelt idő."

Én ezek szerint is néztem a videót. Nekem az a lényeg, hogy amikor csinálok valamit a joyon, minél hamarabb, lehetőleg azonnal reagáljon számomra a kép. Ha ez nem így van, akkor késés van, s az erre adott reakció is késve érkezik, ezáltal a játékban úgy mond le vagyok maradva, mintha valaki más játszana helyettem, én meg mondanám mit csináljon. Egy szóval élvezhetetlen a játék.

Elmélet szinten is értem amit mondasz, de végül is nekem a gyakorlati rész számít, s az pont az amit fentebb írtam.
Ezekhez mérten mire számíthatok az LM620-on?

#23403: Tök jó hogy ilyenekről beszélünk, aztán a gyakorlatban könnyen lehet nem is látunk különbséget. Sajnos nem tudom kipróbálni sehol sem, pedig az lenne a legegyszerűbb. De nem akarok bele szaladni egy ilyen hibába, hogy aztán hónapokig szentségeljek, mert játszani nem élvezet rajta úgy, mint a mostani TN paneles csodán.

[ Szerkesztve ]

(#23405) #16729600


#16729600
törölt tag

LCD paneleknél a pixel válaszidő a lényeges, amit sokan kevernek az imputlag-al.A technológiából adódóan ez születési adottsága az LCD kijelzőknek,de mivel a humán reakcióidő sokkal magasabb ennél általában,ezért nem releváns adat.Ha ökörséget írtam volna kéretik kijavítani :)

(#23406) #20844032 válasza Mankó (#23404) üzenetére


#20844032
törölt tag

Dehogy...
Jelen esetben az input lag egyetlen módon LENNE mérhető, ha látnák ugyanakkor ugyanezt egy crt monitoron(aminek szinte nulla az inputlagja). Merhogy a kar elmozdítására mikor kezd el megfordulni a játékos, vagy a gomb megnyomása után mikor rúgja el a labdát, az kizárólag, egyedül a játék kódján múlik, semmi máson. Az input lag pedig az, amikor ezt a kód előállította, a mozgóképek elindulnak a tévé felé, ott mennyit fog késni.
Mindebből itt a videón semmi nem derül ki, hacsak az nem hogy olyan rohadt messze van időben a kar megnyomása, és a karakter mozgása, hogy ilyen lassú tévé egyszerűen nincs :D

(#23407) #20844032 válasza #20844032 (#23406) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ha gondolod a hétvégén csinálok videót a két tévémről egymás mellett, egyszerre hajtva az xboxról az egyiket kikapcsolt, a másikat ekapcsolt képjavítók mellett, ami így az eredeti input lag sokszorosa lesz.
Röhögni fogsz, előre szólok.

[ Szerkesztve ]

(#23408) Kroni1 válasza #20844032 (#23407) üzenetére


Kroni1
veterán

gondolom még ugy se lesz tul nagy különbség..

Egyszer láttam egy videot ahol egy asztal két megjelenitőre volt széthuzva egyik egy crt másik egy LCD tv, és középen egy windows ablakot huzogatott a srác egérrel fel-le.. Na hát ott volt különbség rendesen, amikor a CRTn már megérkezett a végpontba az ablak akkor a LCD-n még kb 1cm út még hátravolt neki.. Na az jelentős különbség volt, de gondolom ez egy régebbi model lehetett, nem is tudom milyen márka volt..

(#23409) Mankó válasza #20844032 (#23407) üzenetére


Mankó
veterán

Az bizony nagyon jo lenne. :R Mind2 tv-d lm620?

[ Szerkesztve ]

(#23410) #20844032 válasza Mankó (#23409) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem, az egyik D6-os samsung, de hasonló az input lagjuk, ezt majd lehet is látni.

(#23411) Laca0 válasza Mankó (#23372) üzenetére


Laca0
addikt

Én kb. 2 hete kapcsoltam be a local dimminget a 620-ason. Vitatkoznék Moby-val, hogy nem ér semmit.
Igenis látható a különbség.
Tegnap FIFA-ztam a fiammal rajta, nem volt semmilyen lag (vagy nem észrevehető), gyönyörűen ment teljes felbontásban.
A bemenet és a képprofil is "játékgép"-re volt állítva.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#23412) #20844032 válasza Laca0 (#23411) üzenetére


#20844032
törölt tag

"Igenis látható a különbség."
Én sem ezt mondtam. Látható a különbség, csak amit csinál az egy marhaság. Lehúzza a világítást, és szétcsapja a tartalmat, hasonlóan a dinamikus kontraszthoz.
Ez nem localdimming. Semmi köze hozzá. Azt próbálja utánozni, aminek az a végeredménye, hogy a világos részek kiégnek (azaz elvész a dinamikatartomány). A hdmi szint alacsonyra állítása az ugyanennek a reciproka.
Jók ezek a képbaszkurálók, csak a végeredménye mindnek ugyanaz: a középső szín és fénytartomány kinyújtják mint a rétestésztát a végeken meg eldobnak mindent. Színes-szagos marhaság :)

(#23413) Mankó válasza #20844032 (#23412) üzenetére


Mankó
veterán

Hát pedig kellene egy jó feature, amivel szebb feketét lehet "csinálni" mint amit az alap beállításokkal nyújt.

Bevilágítás, felhősödés, sávosodás, ezekkel mi a helyzet a LM620 esetében?
Egy dolgot beírhatnátok nekem! A képernyőtől számítva ? cm-t nyúlik előre a talp rész? Elhelyezésnél lenne rá szükségem. Köszi.

Különben már 90%, hogy ez lesz, ha csak valaki valami orbitális dologgal el nem tántorít.

(#23414) Laca0 válasza Mankó (#23413) üzenetére


Laca0
addikt

"Bevilágítás, felhősödés, sávosodás" minimális.
47"-osnál a talp előre-hátra kb. 10-10cm-t nyúlik, a teljes szélessége 26cm (mélység).

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#23415) #20844032 válasza Mankó (#23413) üzenetére


#20844032
törölt tag

IPS-nél a fekete csak egy álom csupán. Jelenleg nincs a piacon kompromisszummentes megjelenítési technológia, viszont a különböző működési elvek között, és az egyes variánsai között vélhetően azért mindenki megtalálja a magának és a pénztárcájának megfelelőt.
Itt a valódi local dimminggel lehet picit segíteni ezen(sokat azzal sem), de a full array, valódi local dimminget tudó tévék ára hármas szorzóval megy, legalább. Vagy plazma. Bár ott meg a fényerőd lesz kevesebb. Vagy az árcetli magasabb...szóval lehet válogatni, hálisten van miből :)

Az eddigi fórumtapasztalatokból úgy tűnik, hogy a 620 valszeg az eltérő felépítmény miatt, egészen jól áll a felhősödésben/flashlightban. Az enyémen mindkettő konkrétan nulla.

[ Szerkesztve ]

(#23416) rokefeller válasza #20844032 (#23415) üzenetére


rokefeller
senior tag

Olvasom régóta a kommentjeid, és többnyire egyetértek. Megy itt is, meg más témákban is a hatalmas számolgatás, meg variálás, tökéletes feketékről, szupervékony keretekről, herzek, p-k ide-oda, "csúcsig kimaxolt" paraméterek, stb...

Namost összeségében, egy mai magyar házban az LM620 jól néz ki, felhősödés nálam is nulla, tükröződés kicsi, de hát ilyen erővel be is falazhatnám az ablakot, local dimming, feketék, olyanok amilyenek, fényévekkel jobbak, mint amit laikusként elvárnék, de persze ha valaki szarul akarja magát érezni amiatt, hogy a piacon lehet 3x annyiért olyat kapni, ami jobb, az tegye. Én nagyon élvezem a szolgáltatást, amit nyújt ez a kütyü, a kezdeti nyűgök eltűntek, és bár biztos van jobb, de szerintem az LM620 hozza azt, amit ~100 mozijegy áráért kell neki. A hangja szar, mint szerintem minden lapos tévének, fizikailag nem nagyon lehet jobb, házimozin érdemes elgondolkozni mellé.

Mobiltelefonoknál látom, magok, ram, hány alkalmazás van az appstore-ban, de igazából pont lényegtelen az egész, ha megvan a funkcionalitás ami kell kellő sebességgel. Az egyik roll royce-ban azt hiszem nincs fordulatszám mérő, csak egy százalékos mutató, mennyi erőtartalék van még, nekem ez a hozzállás tetszik :-)

A télapó nem a régi már...

(#23417) Laca0 válasza rokefeller (#23416) üzenetére


Laca0
addikt

:K jól összefoglaltad, csak egyetérteni tudok!

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#23418) FerNandor


FerNandor
őstag

sziasztok,
valaki tudja, hogy hogyan tudom elöhozni a service/hidden menu-t? látom neten, hogy kell hozzá univerzális távkapcsoló stb. de jó lenne, ha már valaki megcsinálta volna és ö elmondaná, hogy melyiket vette, hogyan csinálta stb.
[link] itt van egyébként az oldal a leírásokkal.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#23419) kmarci25 válasza FerNandor (#23418) üzenetére


kmarci25
veterán

Itt is van ám kereső, azt is lehet használni. Mondjuk, ha megírod, hogy milyen típusú a tv-d az sokat segítene... ;] LM széria.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#23420) FerNandor válasza kmarci25 (#23419) üzenetére


FerNandor
őstag

köszi. a tv plazma 50pv350, de úgy látom ugyanaz az eljárás, mindegy a TV-nek a típusa.
nekem sajnos nem jó ez a leírás, nem tudok diódákat kötni meg ilyenek :DDD , a kódok 4db 0, vagy 0413 itt is ua.
sima távkapcsolós megoldás kéne. :U

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#23421) fagee01


fagee01
csendes tag

Sziasztok!

Nekem egy 42LM660S van amivel meg vagyok elégedve. Most viszont az érdekelne, hogy az LG M2362D-PZ Monitor/TV-n, hogy tudok belépni a szervíz menübe. Milyen távirányító kell hozzá? Be szeretném kapcsolni, hogy USB-n keresztül tudjon divx-et játszani ne csak képeket meg zenét. Köszönöm!

(#23422) ilor14 válasza #16729600 (#23397) üzenetére


ilor14
tag

HD 7950 flex with boost :) Ennek elégnek kellene lennie! 3D-s Harry Potter lenne az a Deathly Hallows 2. része Half SBS! Vagy mondd el,hogy kéne lejátszani,mert úgy csinálom,hogy elindítom a filmet, monitor kikapcsol tv-re átmegyek, 3D be és akkor ilyen a kép! Olyan 4-5 centire van a két kép egymástól az olyan 1 centi helyett!

[ Szerkesztve ]

(#23423) ilor14 válasza ilor14 (#23422) üzenetére


ilor14
tag

(Elnézést a többszöri hsz-ért)
Megvan mi volt a probléma! A 3D mélység 20-on volt és nem szokott hozzá a szemem! De most kisebbre állítva pompás a 3D, már csak az a probléma,hogy fent is meg lent is van 1 6-7 cm vastag fekete csík, nem tudjátok,hogy lehetne megszüntetni?

(#23424) #20844032 válasza ilor14 (#23422) üzenetére


#20844032
törölt tag

Vagy overscanben, vagy underscanben vagy. 3d anyagnál erre rohadtul kell figyelni, mert bármelyik irányú méretezés offszeteltolást fog csinálni! (ez érthető, nem fogom most elmagyarázni, ha valaki elgondolkodik rajta meg fogja érteni. Emiatt nem lehet nagyítani 3d filmekben, vagyis lehetne , csak nincs elkészítve. XBMC-hez elkezdtem megírni a 3d zoomot, de nincs időm foglalkozni vele, majd valaki megcsinálja). Ez lehet a hdmi beállítása miatt, vagy a lejátszó beállítása miatt. Az fontos, hogy a szgép képe pontosan kitöltse a tévé képet. Se keret nem lehet, se túl nem lóghat. Illetve a lejátszóprogramban is minden zoomot/aspect ratio korrekciót/cropot ki kell kapcsolni!
Ezek nélkül szarrámegy a 3d offszet.

/természetesen mindez csak pécé meghajtásnál van, a tévé saját lejátszója ezekre figyel
Szerk: illetve mindez csak halfSBS/halfOU-nál él, a frame packed az totál más téma.

[ Szerkesztve ]

(#23425) #20844032


#20844032
törölt tag

Összedobtam gyorsban egy ákombákom ábrát a 3D overscan/underscan/nagyítás problémáról, illetve annak fontosságáról.

Az ákombákom a HalfSBS estete, de ugyanez ugyanígy igaz OU esetén is. Ez alapján könnyen érthető miért megengedhetetlen az overscan/underscan 3D esetén. Illetve az is érthető, hogy hagyományos nagyítás miért nem alkalmazható. Ez csak úgy kivitelezhető, hogy az oldalakat egyenként, a szeparációnak megfelelő területről kell mintavételezni és összefésülni.

Ezt viszont egyelőre sem a tévék lejátszói, sem a programok, eszközök nemigen tudják.

[ Szerkesztve ]

(#23426) Watt25 válasza #20844032 (#23425) üzenetére


Watt25
veterán

Hmmm... Ezen eddig nem is gondolkodtam (mondjuk nincs is 3D-s tévém sajna...) De jól rámutattál a lényegre.
Vagyis... Én megértettem ebből is, de szerintem az emberek 99%-a nem fogja ebből megérteni. :) (Mondjuk annak a 99%-nak a 99%-a sehogy sem fogja megérteni. :) )

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#23427) #20844032 válasza Watt25 (#23426) üzenetére


#20844032
törölt tag

Aki nem érti az majd skippeli, de én megrögzötten hiszek az emberi elme erejében :)

Egyébként a tévé 3d mélységállítása ugyanezt csinálja. Nincs annak semmi köze a valódi mélységhez (hiszen ahhoz más szögből is kellene látni az eseményeket), egyszerűen eltolja az offszetet. Az más kérdés, hogy erre az agy úgy reagál, hogy elhiszi, hogy valóban nő a mélység, nem nagyon tud mást csinálni szerencsétlen.

(#23428) morphin válasza Mankó (#23413) üzenetére


morphin
tag

Hali!
Hasonlóan, mint te én is hetekig,hónapokig vacilláltam, hogy milyen TV legyen.(bár ennyire durván nem kerestem a kákán a csomót)
Nemsokára rendelem a 47LM620-at...közbe jött autószervíz meg pár alkalmi vétel amiket szerettem volna, így a TV vásárlása csúszott kicsit. Bár ahogy nézem megy le az ára úgyhogy még jobb is talán.
Neked azt tudnám első körben tanácsolni, hogy rendeld meg neten valahol és akkor lesz 8 napod, hogy eldönthesd tényleg erre vágytál-e. Ahogy páran mondták/tanácsolták...ha nagyon túlliheged és olyan dolgokat vársz el a motyótól amit más sem tud ilyen árfekvésben akkor nem fogod szívesen használni,csalódott leszel.
Én még télen-kora tavasszal eldöntöttem, hogy 42" 620 és nem is néztem többet semmilyen tesztet...aztán a közel 3.5-4 méter miatt inkább 47" lesz ha már veszek. :K
Üdv

(#23429) FerNandor


FerNandor
őstag

ezzel bejutok az 50pv350 EZ_Adjust menüjébe is, ugye?
ez az említett távirányító jó lehet hozzá ugyanúgy? gondolom ez a 1555-ös kód simán LG TV-kre vonatkozik. Mert akkor ilyet szerintem tudnék venni a MM-ban, a netes leírásban nem találok olyan távkapcsolót, ami lenne helyben, másikat meg nem merek venni. A THX-et szeretném amúgy aktiválni.

"(#2406) pivi.l válasza Attas (#2404) üzenetére

Új
Válasz
Privát
2011-10-09 11:04:26

pivi.l
(tag)

Akkor leírom. :)

LW5500 DVR mód bekapcsolása.

A Media markt -ban veszel egy "meliconi fully 8" távirányítót (~3000HUF).
A táviránytón addig nyomod a tv gombot, amíg a led villogni nem kezd.
Beütöd a 1555 -ös kódot.
A távirányítónak most vinnie kell a tévét.
Megnyomod egyszerre a "tv" és "ok" gombot, a led villogni kezd.
Beütöd a 255 -ös kódot.
A tévén megjelenik egy jelszó ablak.
Beütöd a 0413 -as kódot.
Megjelenik a szerviz menü.
Bemész a "tool optoons 3" menübe.
A "DVR ready" átállítod "0" ról "1" re.
Exit gombbal kilépsz.

Fontos:CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE, HA VALAMI MÁST ELÁLLÍTASZ.
A TV MŰKÖDÉSKÉPTELENNÉ VÁLIK"

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#23430) Enzo_86


Enzo_86
tag

Sziasztok!

Van egy Lg 37-es LS570S-es készülékem. Le tudok játszani vele külső meghajtóról Blu-Ray filmet? Ha igen, hogyan?

(#23431) Mankó válasza morphin (#23428) üzenetére


Mankó
veterán

Nekem is LM620 lesz, de csak 42-es a 2.5 m-es nézési távolság miatt. Azért kérdeztem körbe a dolgokat, mert biztosra akarok menni. Erre vidéken nem nagyon lehet normálisan tesztelni egyik boltban sem, mert vagy nincs ilyen tv, vagy meg nincs értelmes forrás hozzá.
Nem is kell, hogy mindent tudjon ebben az árban, csak tudni szeretném ha van olyan hibája, hiányossága, ami nekem fontos lenne, akkor inkább választok egy másik modellt. Azaz inkább beszéljük meg ezeket a fórumban, mint hogy üres köröket fussak a tv-vel.
Jövő héten rendelem a Pcdreamshopból, mert ingyen kihozzák és be is üzemelik, így összesen 160-ba fog kerülni. Szerintem ez így korrekt ár. Aztán, hogy ebben az esetben áll e a 8 napon belüli el állás lehetősége, az egy jó kérdés.
Viszont meg lesz az az előnye, hogy ha valami nem tetszik, akkor a bolt munkatársa is látja a hibát, és akkor majd hozatok vele egy másikat.

(#23432) gnes


gnes
csendes tag

hali
nekem van egy 47lm670em olyan problémám van hogy xbox360al játszanék, de elég sűrűn csinál olyat a tvm hogy mintha elmenne a jel a tvről és átkapcsol feketére a kép ez kb 1-2 másodper aztán megint vissza jön a kép aztán megint tudok játszani egy ide ig utánna megint feketére vált és ez igy ismétlődik.Nagyon idegesitő
Másik tvn ilyen gond nincs a boxal
Valami tv beállitási hiba lesz?
a kép játék gépre és a kimeneti cimke is játék gépre van állitva.

(#23433) morphin válasza gnes (#23432) üzenetére


morphin
tag

Kábel?

(#23434) gnes válasza morphin (#23433) üzenetére


gnes
csendes tag

másik tvn ugyanezzel a hd kábellel tökéletes, már próbáltam most azt is hogy a tvn másik hd csatlakozóba dutam be de ugyan az az eredmény. :(

(#23435) FerNandor válasza FerNandor (#23429) üzenetére


FerNandor
őstag

Sikerült:
Service Menü, EZ Adjust menü hozzáférés
One For All URC 3940 távkapcsoló tesco 3850Ft.
1. beállitani a távkapcsolót 10178

aztán
1.TV-t megnyomni
2. Magic gombot nyomva tartani. 1-et villan aztán 2-t
3. 00994 kódot beírni
4. magic gombot egyszer megnyomni
5. 00018
6. feljön a jelszókérö
7. jelszó 0413

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#23436) Bobolit válasza gnes (#23434) üzenetére


Bobolit
aktív tag

A box lesz a ludas, mindegyik időzített bomba :DDD
Mondom ezt úgy, hogy nekem is van kettő és imádom :K

(#23437) #20844032 válasza gnes (#23432) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ha másik tévén stabilan jó, akkor hívj szervizt a tévéhez, panelcsere lesz.

(#23438) gnes válasza #20844032 (#23437) üzenetére


gnes
csendes tag

most jött vissza a szervizből a pc dream shopnál vettem 1 hónapig volt szervizben kaptam egy igazolást hogy a tévé a paramétereinek megfelelően működik.Igaz nem ezzel a hibával volt elkűldve, de hát most nézték át márha eggyáltalán átnézték.

(#23439) #20844032 válasza gnes (#23438) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ha nem ezzel a hibávalvolt ott, kétlem, hogy ezt megnézték. Ráadásul ha jól értem nálad sem azonnal jelentkezik, szóval ha meg is nézték sem biztos, hogy előjött.

(#23440) Bobolit válasza gnes (#23438) üzenetére


Bobolit
aktív tag

Próbáld ki a boxot másik tévén vagy monitoron.
Próbáld ki komponens kábellel is.

(#23441) sz.z.csicsi válasza gnes (#23438) üzenetére


sz.z.csicsi
tag

Ismerős...mármint a szervíz munka.Nálam más hiba és szervízes látja,de a szakvéleménybe azt irta,hogy a tv a gyári paramétereknek megfelelően működik, :W Mondjuk ez az LG paramétereire vonatkozik és akkor lehet igaza van.

Bobolit : Kipróbálta másik tv-n is..azon jó volt...azt irja

[ Szerkesztve ]

(#23442) Bobolit válasza sz.z.csicsi (#23441) üzenetére


Bobolit
aktív tag

Akkor bocs, figyelmetlen voltam :U

(#23443) Yogibear974


Yogibear974
senior tag

Regg'!

Egyre jobban pofásodik a jutyúb app.Szinte minden fw/sw frisstésnél. Tetszik az átlátszó szöveg megjelenitési háttér. IIgaz néha zavaró lehet pl. világos videóknál. Hiányolom, hogy eltűnt a likeok tetszési megosztásának ikonja. Továbbá az sem lenne rossz, ha a lejátszott videónál a fejlécben közvetlenül rá lehetne kattintani a felhesználó csatornájára.Nem kéne visszamenni az alkalmazások főmenüjébe. Videó közvetlen hozzáadása, add to top site, valahogyan nem működik. Jó lenne oda egy kedvencekhez ad, vagy feliratkozás a csatornára.
No de ne legyek telhetetlen, biztosan fejlesztik még tovább :-)

Üdv: -=Yogibear=-

(#23444) redkuruc


redkuruc
csendes tag

Tisztelt forumozok!
Érdekelne aki tudja,hogy az LG 42 LW 5590-es tv készülékemhez jó-e és tudnám-e használni azonnali és programozott felvételre a következő külső vinyót?

WD Western Digital külső merevlemez 250GB

Kérném válaszoljon aki biztosan tudja vagy esetleg ilyet használ és működik vele!
Köszönöm a választ előre is!

(#23445) Watt25 válasza redkuruc (#23444) üzenetére


Watt25
veterán

Ezt olvasd el.
Meg persze a biztonság kedvéért ezt is

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#23446) redkuruc válasza Watt25 (#23445) üzenetére


redkuruc
csendes tag

Köszönöm elolvastam,de arra a kérdésre miszerint az általam megadott vinyó jó-e nem kaptam választ belőle!
Köszönöm a választ valaki aki ezt használja vagy tudja milyen kellene az írjon legyen szíves!

(#23447) Watt25 válasza redkuruc (#23446) üzenetére


Watt25
veterán

Oké, akkor rövidebben leírom a lényegét annak a hosszú cikknek: Tökmindegy, milyen vinyót veszel. Nem szokott velük gond lenni.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#23448) redkuruc válasza Watt25 (#23447) üzenetére


redkuruc
csendes tag

Ez a beszéd köszönöm! :)

(#23449) shteer válasza Kroni1 (#23217) üzenetére


shteer
titán

feltettem a plex-et a pc-re, de hiába állítottam be a magyar nyelvet elsődlegesnek, nem azt tölti be a tv

..szerintem jónak tűnik

(#23450) snooze válasza Watt25 (#23447) üzenetére


snooze
veterán

ez tévedés.. van amelyiket nem kezeli le a tv..pl:asus külsö vinyo..2.5"-os..500megás..usb tápos..
ezért vettem egy noti vinyot meg egy külsö házat,azzal meg tökéletes..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.