Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22251) a2d2


a2d2
addikt

Sziasztok!

Tegnap kínomban feltettem az iMedia Share Lite nevezetű programot, és egész jópofa.
Lehet megoldja végre a youtube problémámat.
Itt is csak azt hiányolom hogy nem kezeli a youtube fiókot.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#22252) kmarci25 válasza a2d2 (#22251) üzenetére


kmarci25
veterán

Frissítsd a youtube appot (telefonon), beállításokban párosítsd a tv-vel, és még jobb. a youtube app-ban megjelenik egy ki tv ikon, amire rátapizva megjelenik a tv youtube appjában az épp a telefonon lejátszott videó.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#22253) a2d2 válasza kmarci25 (#22252) üzenetére


a2d2
addikt

Ok, köszi, este kipróbálom.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#22254) blakey válasza proly01 (#22249) üzenetére


blakey
titán

A sávosodás jelen van szinte minden tv-n kisebb nagyobb mértékben viszont a jobboldali sötétebb sáv nem teljesen normális. Minden bemeneten ilyen? Kábel is okozhatja, de ha minden ki van zárva akkor meg kell kérdezni a szervízt, egyébként olyan "dirty screen" feelingje van csak éppen sáv formájában, de mintha felül is lenne, vagy ilyen egyenletlen a megvilágítás?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#22255) Tibor691 válasza HIJ (#22097) üzenetére


Tibor691
tag

A TV LM660s belső lejátszója a DTS ES formátumot is tudja továbbítani optikán az erősítő felé.

LG OLED65G6 + 55LM660S + Alien2 + X96Max+, Tata

(#22256) HIJ válasza Tibor691 (#22255) üzenetére


HIJ
őstag

Igen, a belsővel nekem sincs gond. Mármint onnan kiadja a TV a DTS -t, de pl mindkét popcorn lejátszómról nem küldi tovább csak stereoba... Sajnos azt nem tudom a meglévő eszközeimmel kideríteni, hogy melyik a hibás, a TV vagy konkrétan valami kompatibilitási gond lehet a popi és az LG között. Meg az esélytelen is, hogy mindkét lejátszóm rossz lenne. De sajnos a hiba fennáll és kissé idegesítő...

(#22257) Tibor691 válasza HIJ (#22256) üzenetére


Tibor691
tag

A popcorn lejátszónak van optikai kimenete? Ha van akkor kösd össze az erősítővel.

LG OLED65G6 + 55LM660S + Alien2 + X96Max+, Tata

(#22258) hattila07


hattila07
csendes tag

Sziasztok, egy gyors kérdés: LG 42LW5590 tévéhez jó-e az AN-MR300-as motion távirányító?

(#22259) HIJ válasza Tibor691 (#22257) üzenetére


HIJ
őstag

Így van jelenleg áthidalva a probléma, de így meg képbe jön a kép-hang szinkronizáció gond. Sajnos az meg a popin nem a legjobb, mert hiába van ilyen opciója de optikán nem tolja a hangot... Na szóval agyrém az egész :) Van egy jó TV -m és egy jó lejátszóm, de nem akar jól együttműködni...

(#22260) #20844032 válasza HIJ (#22256) üzenetére


#20844032
törölt tag

Direktbe van kötve a lejátszó a tévébe? Nálam ugyanis az vanik, hogy van egy hdmi matrix, amibe bele van kötve bemeneti oldalon konzolok+htpc, kimeneti oldalon meg 2 tévé. Amiből az egyik samsung, ami azt üzeni hdmi-n keresztül a külvilágnak, hogy nemhogy dts-t, de dd-t sem kér a hdmi-n (fogalmam sincs hogy miért, nagyjából egykorúak, azonos kategória, lehet, hogy a hdmi mátrix csinálja), ami amúgy nem is bántana, mert oda nem is kell. Viszont bárhogy kábelezem a a cuccot, valahogy a samu jut érvényre, és ha az is be van dugva, akkor egyik eszköz sem hajlandó pcm-en kívül mást tömni a mátrixba. Tehát csak úgy tudom használni a receivert, ha azt a tévét egyszerűen lehúzom a mátrixról. Nem szeretem, utálom, de nincs időm a megoldásával foglalkozni. Namost ott, ahol több eszköz van jelen, és abból ha az egyik mondjuk épp dts-t nem tud, az ezek szerint már bőven elég lehet ahhoz, hogy ne is legyen dts sehol.

(#22261) HIJ válasza #20844032 (#22260) üzenetére


HIJ
őstag

Ja hát nálam direktbe van, szóval semmi MATRIX :)

(#22262) cintula187


cintula187
addikt

Erre valaki?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#22263) Donee


Donee
csendes tag

Sziasztok,

van egy LG 47LD750 típus televízióm. Van rajta Felvétel lehetőség, de nem igazán tudom, hogyan kellene működnie. :( Miként tudok felvenni tv adást.

Valakinek van benne tapasztalata? Tudna segíteni?

(#22264) Lacinavi válasza hattila07 (#22258) üzenetére


Lacinavi
tag

Igen!

(#22265) proly01 válasza blakey (#22254) üzenetére


proly01
őstag

Normális az,hogy 2 kb 1-1,5cm vastagságú csík van a tv-n jobb oldalon?
Mire gondolsz,sávosodás alatt?
Igen már megpróbáltam másik kábelekkel is az elején illetve minden bemeneten ilyen sajnos.
Tényleg olyan mintha beleégett volna valami és az ott lenne a háttérben minden egyes HD adásnál csak éppen nem égett bele semmi.

....Pr:)ly....

(#22266) blakey válasza proly01 (#22265) üzenetére


blakey
titán

A sávosodás jelen van szinte minden tv-n (még plazmán is), az lcd-ken gyakrabban és a mértékük is változó, mondanám azt, hogy a te esetedben is erről beszélünk, de szerintem komolyabb a gond. Általában nagyon minimálisan lehet látni a sávokat ilyen szürke háttér esetén, oldalsó mozgás esetén feltűnöbb de nem feltétlenül zavaró. Sajnos ahogy elnézem nálad nagyon az, szerintem szervíz, nálam homogén a kép, nincsenek ilyen durva sávok (sőt nagyon kell nézni, hogy valamit észrevegyek) ill. nem LW5590-em van hanem LW659S-em, de ez nem számít, ami rossz az rossz, sajnos.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#22267) proly01 válasza blakey (#22266) üzenetére


proly01
őstag

Igen főleg oldal irányú mozgásnál veszem észre és főleg élénkebb színeknél(kék,fehér,zöld,piros,narancs) de ott brutálisan.Konkrétan azonnal látszik és folyamatosan arra terelődik a szemem és egy idő után csak azt tudom nézni,hogy tele van foltokkal meg csíkos az oldala.
Hogy érted hogy nálad homogén a kép?

Amúgy akkor ilyenkor mi a teendő?Hívom a szervízt ők kijönnek elviszik és panel csere vagy adnak egy csereutalványt amit levásárolhatok vagy hogy megy ez?
(5 éves gariban vettem a MM ban a tv-t)
:R

....Pr:)ly....

(#22268) blakey válasza proly01 (#22267) üzenetére


blakey
titán

Hogy érted hogy nálad homogén a kép?

Nincs ilyen zavaró csík vagy folt. Nyílván nem tökéletesen egyenletes, de azért messze nem olyan mint nálad. Sajnos most nem tudom normálisan lefotózni, mert tükröződik, bárhonnan fotózom. :W Ebből a szögből a talp tükröződik de szerintem azért némileg látható, hogy olyan dúrva dolgok nincsenek jelen.

Nem tudom, hogy a szervíz mit fog válaszolni, de ha 5 éves garanciával vetted akkor nem érdemes gondolkodni, hívd fel és meglátod, hogy mit csinálnak vele.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#22269) proly01 válasza blakey (#22268) üzenetére


proly01
őstag

Hívtam a szervizt.Azt mondta 24 órán belül megkeresnek aztán egy egyeztettet időpontban kijönnek és megnézik.
Ha fennáll a hiba és az valóban hiba akkor vagy helyszínen javítják(amit kétlek) vagy elviszik kicserélik az alkatrészt vagy panelt és visszahozzák.
Csak attól félek hogy nem úgy fogom visszakapni ahogy odaadtam :(
Azért nem volt kis pénz a tv és kellően vigyázva is van rá,nem szeretné az ember ha összegányolnák,érted?
Mindig félek attól ha hozzányúlnak az már sose lesz olyan mint volt.

....Pr:)ly....

(#22270) kmarci25 válasza proly01 (#22269) üzenetére


kmarci25
veterán

Csak attól félek hogy nem úgy fogom visszakapni ahogy odaadtam

Bocsi, de ez a cél nem? Hibásan adod oda, hiba nélkül kapod vissza. ;]
Értem egyébként, hogy mit írsz, de előre ezen aggódni felesleges. Ha majd átveszed a javított készüléket, akkor alaposan nézd meg, hogy sérülésmenetes-e, próbáld ki, ha van rá lehetőség, olvasd át, amit aláírsz, mert a javításra is kell garanciát vállalniuk. Állj hozzá optimistán! :K

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#22271) #20844032 válasza proly01 (#22269) üzenetére


#20844032
törölt tag

>amit kétlek

Nekem a samsungom volt pixelhibás. Kijöttek, lefotózták, másnap hoztak egy új panel, ott nálam kettő perc alatt kicserélték a tévében a panelt, elköszöntek és elmentek.
Ez nem rakétatudomány ám, és ha látnád mennyire magasan kvalifikált mérnökök szerelik össze, egy szervizes szakember ahhoz képest csak jót tehet vele :D

(#22272) blakey válasza blakey (#22268) üzenetére


blakey
titán

dúrva=durva :W

(#22269) proly01
Esetleg küldj el egy fotót hátha közelebb kerülnek a megoldáshoz és már felkészülten mennek. Lehet, hogy csak az elektronikában van a bibi és helyben javítják, de panelt is cserélnek a helyszínen, nem olyan vészes. Le kell fotózni a készüléket és "tudatosítani" velük, hogy hibátlan.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#22273) DannyL90


DannyL90
csendes tag

Üdv!

Egy LG 42LM620s készülékkel rendelkezem és érdeklődnék, hogy talelkozott-e már valaki hasonló hibával vagy esetleg tudtok-e rá valami megoldást?

Egy bizonyos hang frekvenciára olyna mint ha a tv rezegne az illesztseknél vagy ha nem lenne jó a hangszórója. A tv bal oldalán hallható jobban. Többnyire beszédhangnál jön elő pl. híradónál vagy rádió hallgatás közbe, gondoltam hogy esetleg a kábeltévé minőségével lehet probléma, de sajnos zene hallgatáskor vagy ps3-azás közben is jelentkezik. Szerelővel már egyszer elvitettem, kicserélték benne a hangszórokat és mindent csavart átnéztek, hogy nem lazultak e ki és az miatt reznál e a burkolat. Kb 1 napig működött rendesen most ismét csinálja.A vételkor adtak hozzá egy hangprojectort ha azt használom akkor nem tapasztalható a hiba. Akár melyik gyári hangprofilt választom a hiba mindegyiknél jelen van.

Véleményetek szerint ez a hiba megoldható lenne valami egyéni hangbeállítással, vagy ne hagyjam annyiba és hívjam újból a szerelőket?

Válaszokat előre is köszönöm!

(#22274) flottweg válasza DannyL90 (#22273) üzenetére


flottweg
csendes tag

Üdv!

Igen , van rá service utasítás , módosítás!

Ha garanciális mindenképp tudniuk kell róla!

Ha nem oldódik meg segítek !

Ha SAMSUNG lcd led plasma tv javításában segítség kell... keress meg

(#22275) Gyb001


Gyb001
senior tag

sziaszto van egy 32lm620 tv-m. letöltöttem pár 3D-s filmet aviban. (a két kép egymás mellet van ) de mióta frissítettem a tv-t mikor megnyomom a 3d gombot nem ajánlja föl a lehetőségeket hanem automatikusan 2D-3D re vált hogyan tudnám beállítani a a 3d üzemmódot ?

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#22276) a2d2 válasza Gyb001 (#22275) üzenetére


a2d2
addikt

Én is szívtam egy függőleges osztású filmnél, egyszerűen nem tudtam TV-n 3D-be kapcsolna, vissza kellett másolnom számítógépre, és azon keresztül lejátszani HDMI kábellel, úgy rendesen összerakta a képet.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#22277) Gyb001 válasza a2d2 (#22276) üzenetére


Gyb001
senior tag

Gépről nem tudom megcsinálni a kártyám nem támogatja az 1.4 es hdmi-t

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#22278) #20844032 válasza Gyb001 (#22277) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ennek semmi köze az 1.4-es hdmi-hez. Ezek a half-OU/SBS filmek kutyaközönséges hd/fullhd(se) kontentek.

[ Szerkesztve ]

(#22279) Gyb001 válasza #20844032 (#22278) üzenetére


Gyb001
senior tag

Akkor nem tudom miért nem tudom lehet power dvd vel a tv-n lejátszani 3D. ben (HDMI 1.4 not available ezt írja
)

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#22280) #20844032 válasza Gyb001 (#22279) üzenetére


#20844032
törölt tag

Valszeg azért, mert rá akarod beszélni a powerdvd-t, hogy ez 3d anyag. Pedig nem.
Vagyis majd a tévén válik azzá.

(#22281) #20844032 válasza #20844032 (#22280) üzenetére


#20844032
törölt tag

Egyébként is milliószor leírtam már: használjatok xbmc-t, az nem csinál mindenféle baromságot. Ráadásul annak be lehet állítani, hogy a hdmi kimenetet a film frekiéhez igazítsa->fél lépés a kadenciahelyes lejátszáshoz.

/bár lehet, hogy a powerdvd-nek is, de azt utoljára valamikor 2004 tájékán láttam, és már akkor valami 500 megás köpedelem volt.

(#22282) blakey válasza Gyb001 (#22275) üzenetére


blakey
titán

Az ilyen "3D anyagok" nem valódi 3D-k, teljesen normál 2D módban kell lejátszani és a tv-n kell beállítani a megfelelő 3D módot, az ilyen fájlok sima lejátszóval is lejátszhatók, nem kell hozzá semmi extra. Ha a tv lejátszójával nem tudod lejátszani akkor próbáld meg egy külső lejátszó segítségével de sima 2D módban, majd a tv-n állítsd be a megfelelő 3D-t.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#22283) Gyb001 válasza blakey (#22282) üzenetére


Gyb001
senior tag

Ezt én is tudom de a tv-n a fegujabb fw vel nincs olyan beállítaás hogy 3d üzemmódok ahol ki tudnám választani hogy milyen tipusu

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#22284) huncutka1029 válasza Lacinavi (#22264) üzenetére


huncutka1029
addikt

Biztos vagy te ebben?
LW hez a 200-as MM van.
a 300-as a 2012-es modellekel kompatibilis!

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#22285) blakey válasza Gyb001 (#22283) üzenetére


blakey
titán

Akkor LG üfsz, szervíz. Mást nem tudok mondani.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#22286) #20844032 válasza Gyb001 (#22283) üzenetére


#20844032
törölt tag

Dehogynincs, csak valszeg a powerdvd csoda felnyomja framepackedre, ott meg már nem kínál fel semmit a tv.

[ Szerkesztve ]

(#22287) drdr válasza blakey (#22268) üzenetére


drdr
senior tag

Ezen a képen én nem nagyon látok hibát, nekem sokkal "foltosabb". Milyen kép ez? Hány százalékos szürke?

Nekem legjobban a bekapcsoláskor látszanak foltok, az lg logonál. De homogén mozgó képeknél pl. sivatag, ez a "piszkos kép" effekt eléggé látható. Sőt mintha az utóbbi időben erősödött volna...

[ Szerkesztve ]

(#22288) dattila79


dattila79
csendes tag

Sziasztok!
Philips tvékröl mi a véleményetek? Megéri azt a + összeget kifizetni azonos nagyságú meg tudásu philips tv é mint egy LG vagy Samsungért ami valamennyivel olcsóbbak a philipstöl?

(#22289) met1975


met1975
csendes tag

Sziasztok!

LG42LM765S smart tv-m van, ez beépített wifivel rendelkezik. Itthon T-s internet van Cisco EPC3925 routerrel, amely az internethozzáférést is biztosítja. A tv és az tthoni pc is szépen kapcsolódik a wifi-kapcsolaton keresztül az internethez. Két kérdésben kérem a segítségeteket:

1. Meg lehet oldani, hogy a tv a számítógép egy adott konyvtárához hozzáférjen, ahol a médiafájlokat tárolom és ne kelljen usb drive-ra másolni a lejátszani kívánt fájlt és az usb drive-ról lejátszani azt? Ha igen, hogyan? Lépésről-lépésre meg tudjátok adni, avgy egy linket ennek a leírásáról?

2. Az intenethozzáférésem elvileg 50Mbit-es, de a wifin (802.11n) nem tudtam elérni eddig 30-32 Mbit-nél nagyobb sávszélességet. El lehet érni valahogyan az 50 Mbit-et? A pc egy TP-Link TL-WN721N-en keresztül fogja a wifi jelet.

Előre is köszönöm!

(#22290) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Nem rég, kb. 1-1.5 hónapja vettem egy LG 42LS5600 TV-t. Minden rendben van vele, csak azt vettem észre,hogy megadott hangoknál berezeg és torzít, mintha túl fel lenne húzva a hang és berecseg, de csak 10-15 szinten megy és akkor is. Most alánéztem és megvilágítottam a hangszórót,hogy belássak és észrevettem,hogy a bal oldali hangszórók közül az egyik mintha meg lenne szakadva, mert nem tiszta fekete, hanem látszik rajta valami barna rész és majdnem biztos,hogy megszakad, pedig nem is hallgattunk rajta zenét,hogy nagyon hangosan ment volna.

Mit lehetne csinálni? garancia? :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#22291) proly01 válasza blakey (#22282) üzenetére


proly01
őstag

Felhívtam az LG-t felvették az adataimat mondta,hogy 24 órán belül hív a szerviz.Hívott is a szervizes kb 2 óra múlva,elmondtam neki mi a gond azt mondta,hogy holnap kijön megnézi és majd a helyszínen állapítja meg mi a baja a tv-nek de ő a mondottak alapján mainboard vagy panel gondra saccol.
Ha panel akkor megrendeli bele a panelt és miután megjött, helyszínen csere,ha mainboard akkor kapok egy csereutalványt és azt levásárolhatom ahol vettem a tv-t anno.
Nem szeretném ha csereutalvány lenne a dologból mert szeretem ezt a tv-t nagyon és az újak kisebbek is és nekem nem is nagyon tetszenek.Ha mégis cserére kerül a sor akkor mit érdemes venni ami a
-LW5590 es hez hasonló?
Talán LM660 vagy LM620s?
Mi a 2 modell közt a különbség?Mert én nem igen találtam max az árukban úgy 30-40ezret.
Előre is köszi.
:R :R :R

....Pr:)ly....

(#22292) szemtelen


szemtelen
tag

Olyannal találkozott már valaki, hogy a PC bemenet a Tvben meghal? Nekem össze vissza rángatózik a kép, meg elmegy , ha a HDMI-t a Pc slotba kötöm, az alatta lévőben tökéletes, nem tudom mi lehet a baj.

FACEBOOK trükk! Nyisd meg a saját üzenőfalad, majd nyomd meg az f13-at! Nézd meg mi történik! ;)

(#22293) DarthRoni


DarthRoni
tag

Sziasztok! LG M2232D-PZ tv-monitorral kapcsolatban érdeklődnék, hogy valahogy lehet befolyásolni a képminőséget?
Mert televízió ként használva elég érdekes képet ad az alap beállításokkal... közelebbről egyértelműen látszódik, hogy elmosódnak a betűk, és szemcsés/kockás a kép. Ez a szolgáltató hibája, vagy a televízión kéne valamit beállítani? Még nem volt ilyen tv-m és nem értek hozzá :S settingsbe nézegettem a kép beállításokat, de sem felbontást, sem más, lényegesen észlelhető beállítást nem lehet találni. USB-ről filmet nézve viszont nem látok komolyabb eltérést a monitorom képéhez képest.

Valakinek van valami ötlete hogy mit tehetnék?

(#22294) huncutka1029 válasza met1975 (#22289) üzenetére


huncutka1029
addikt

Szia,
Úgy látom te sem használod a keresőt! :(((
Na mindegy, ahhoz, hogy pc-n lévő tartalmakat láss tv-n, kell egy úgynevezett DLNA kliens program.
Van ezer meg egy, mindenki másra esküszik.
néhány amit használhatsz:
xbmc
plex
serviio
nero media home
Ezek egyikét feltelepíted a pc-re
megadod a programban a megosztani kívánt tartalom helyét,
és kész.
fontos, hogy a megosztani kívánt mappák is "megosztottak" legyenek, tehát az otthoni hálózat minden tagja számára elérhető legyen.
Sokszor kell a router beállításait is módosítani, pl dhcp forwarding, illetve ip/ dns kiosztás automatikus legyen,hogy minden a hálózatodra kapcsolódó eszközt egy hálózatra "fúzzön"fel.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#22295) met1975 válasza huncutka1029 (#22294) üzenetére


met1975
csendes tag

Szia!

Nagyon köszönöm a gyors választ! Kerestem én a neten, de amit találtam az mind hálózatot akart építeni, ha jól értettem (how to share a directory for enabling smart tv access - erre kerestem rá). Kipróbálom, amit írtál!

A sávszélességre van valamilyen ötleted?

Üdv, met1975

(#22296) blakey válasza met1975 (#22295) üzenetére


blakey
titán

Az adó és vevőeszköznek is támogatnia kell wifi-n a nagyobb sávszélességet, nekem is cisco epc3925-öm van (upc) és 80-90Mbit/s-t is elérek 120-as nettel, az 50Mbit/s simán megy, vagy a router vagy a gép nem tud többet, szerintem a tp-kink kütyü a ludas, de hátha van aki jobban ismeri a "sticket".

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#22297) huncutka1029 válasza met1975 (#22295) üzenetére


huncutka1029
addikt

milyen ötletem legyen sávszélességre?
Ezt nem nagyon értem.
ha lan vagy wi.fi hálózatot hozol létre, ott a pc-router között nincs sávszálesség kérdés, amit a portod és a router bír, megy az adat.
Tapasztalat, hogy a lan kábellel stabilabb a kapcsolat dlna lejátszásnál kevesebb az akadás, és pufferelés mint wi-fi kapcsolódásnál.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#22298) stormy8906


stormy8906
tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem: mi a különbség az LG 32LM620s és az LG32LA660s tv között? köszönöm

(#22299) huncutka1029 válasza DarthRoni (#22293) üzenetére


huncutka1029
addikt

analóg, vagy digitális adást állítottál be?
egy 1920 x 1080 felbontású kijelzőn sajna elég ratyin néz ki a normál sd adás, főleg akkor, ha nagyítod teljess képernyőre.
ilyen tévén analóg adást nézni bűn, próbáld ki hátha van új fw, vagy próbálj bejutni a service menu-be, talán ott van valami szoftveresen bekapcsolható képjavító.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#22300) huncutka1029 válasza stormy8906 (#22298) üzenetére


huncutka1029
addikt

az első 2012-es modell a második 2013-as. tehát a különbség kb 1 év...
;]
lm620 műszaki adatok

La660s műszaki adatok

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.