Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22901) Hege1234 válasza #16729600 (#22900) üzenetére


Hege1234
addikt

km playert az album art miatt használom és a millió beállítása miatt
és abból is még a régit mivel az új album artot úgy elb szták hogy csak na
az új kmplayer csak a 3d miatt van fenn

de 3d-re inkább windowsos plexet kerítettem a virágboltból
az is nagyon jó

+van pc remote-om ami nagyon hasznos ezekhez a lejátszókhoz

(#22902) yanagawa35


yanagawa35
csendes tag

Egy olyan kérdésem lenne hogy: Digitális Kábel és Digitális műhold van automata kereséssel beállítva.
Eddig úgy volt, ha megnyomtam monjuk az 1-st a távirányítón, akkor olyan sorrendben adta az 1-es sorszámú csatornákat hogy:
1. Digitális kábeltévé
1. Digitális műhold
1. Analóg kábeltévé
1. Digitális Rádió
Most viszont a Digitáli műholdat teszi az első helyre, pedig a Digitális kábelt keresi le először. Nem tudom van-e köze hozzá hogy a PR Telekom a kábelszolgáltatóm? Lekeresésnél a kábel csatornáknak olyan össze-vissza sorszámokat ad (200-ról indul és 813 a vége). Át tudom a sorszámokat írni, viszont ekkor is a műhold az első a sorrendben. Van rá lehetőség, hogy a kábelt ajánlja fel elsőnek?
Előre is köszönöm!

(#22903) #16729600 válasza Hege1234 (#22901) üzenetére


#16729600
törölt tag

Ha fontosak az album artok,a filmes borítóképek,tartalmak,a 24p-s lejátszás és a komplett távvezérelhetőség,akkor mindenképpen tegyél egy próbát az XBMC vel .

(#22904) Hege1234 válasza #16729600 (#22903) üzenetére


Hege1234
addikt

volt fenn
de nemsikerült jól beállítanom így letöröltem
össze vissza rakta a borítókat a filmeknél sorozatoknál
volt hogy egy filmhez rakott 4 filmet
vagy totál más volt a film a borítóhoz képest
mivel seedben vannak a filmjeim így van hozzá .nfo sample
és ezek totál megkavarták

én nagyon szeretem a plex tipusú (borítókat helyez el imdb leirás ......stb) lejátszókat
de nemtudtunk kijönni

(#22905) Mankó válasza blakey (#22876) üzenetére


Mankó
veterán

Ahogy olvasgatom a fórumot, egyre bizonyosabbá válik, hogy 42LM660-as lesz. Jól gondolom, hogy neked is ez a típus van valamelyik méretben?
Tényleg igaz, hogy az LM660-as képernyője nagyon tükröződik? (Kikapcsolt állapotban mit sem zavarna, de hogy működés közben lássam magam, az nem hiányzik.) Sajnos a szoba elrendezése miatt az ablakok jobbra vannak és sehogy sem tudom a tv-t eléjük helyezni. Neked mi a véleményed erről a tükröződésről?
Sokan panaszkodnak felhősödésre, és keret melletti bevilágításra. Nem tudom a mostani TN paneles csoda után megfogom e látni egyáltalán az említett dolgokat, bár elég jó ( :U ) szemem van az ilyenhez sajnos.

Az ember szeretne tökéletest venni, legalább a körülményekhez képest tökéletest

(#22906) Hege1234 válasza Mankó (#22905) üzenetére


Hege1234
addikt

akkor én le is beszélnélek a 660-ról
a 620 is zavaró ha van fény pedig ott van egy enyhe mattos réteg
660-nál ilyen nincs

+ 620ból vehetsz 47-est annyi pénzért
vagy 620 42 est és redőnyt :))

(#22907) Mankó válasza Hege1234 (#22906) üzenetére


Mankó
veterán

:) Van redőny. Viszont a 47-es már lehet nem férne el.

Van lényegbeli különbség a 620 és a 660 között?
Vagy kérdezhetem úgyis, hogy miben tér el a 2 modell, mert a 660 pl. jobban néz ki.

(#22908) Hege1234 válasza Mankó (#22907) üzenetére


Hege1234
addikt

asszem a 660 nál van magic remote és beépített wifi

a wifi miatt én nem választanám
mivel arról még jót nem olvastam a fórumon max 1-2 őt
a dizájn sztem is jobb
de én azért választottam a 620-at mivel így kijött a nagyobb változat is

felhősödé nálam nagyon minimális

az hogy milyen panel meg milyen kamu hz -adatok vannak azt a többiek majd megírják
sztem egyébként nem változtattak a belsejében semmit

(#22909) ferob válasza Mankó (#22907) üzenetére


ferob
őstag

Az LM620 egy amolyan félmatt, más a panel és van kerete, valamint nem támogatja a helyi sötétítést, nincs benne wifi és magic motion távirányító sem jár hozzá.

Ha nem süt be az LM660 felé a nap vagy nem az ablakkal szembe helyezed el, akkor szerintem nem vészes a tükröződés használat közben.
A bevilágítás és a felhősödés előfordulhat, de ha személyesen veszed meg, akkor ezeket egyből ki tudod szűrni és tudsz olyat vásárolni, amelyiknél ez kevésbé fordul elő.

[ Szerkesztve ]

(#22910) Hege1234 válasza ferob (#22909) üzenetére


Hege1234
addikt

helyi sötétítés ez mit takar ?

(#22911) ferob válasza Hege1234 (#22910) üzenetére


ferob
őstag

Itt és itt olvashatsz róla részletesebben.

(#22912) Mankó válasza ferob (#22909) üzenetére


Mankó
veterán

"Más a panel:" Ezt kifejtenéd?
Nem az ablakkal szemben van a mostani tv sem (s szerintem ez is tükröződik), mondhatni az ablak és a tv merőleges szöget zár be, de azért kaphat oldalról fényt. Ezt végső esetben orvosolhatom a redőny leeresztésével.

Igen élőben lenne jó látni és tesztelni mind2-t hasonló körülmények között, hogy jól tudjak választani. Most csak a tulajdonságaik és a design alapján tudok és persze a ti véleményeitek alapján.

Ki melyiket venné? Melyiknek van jobb képe?

[ Szerkesztve ]

(#22913) ferob válasza Mankó (#22912) üzenetére


ferob
őstag

Ha arra gondolsz, hogy jobb-e az LM660, akkor azt tudom mondani, hogy amikor én vettem, akkor megnéztem egymás mellett a kettőt és a kivilágított üzletben nem vettem észre különösebb eltérést azon kívül, hogy az LM660 képernyője fényesebb a másik félmatt kivitelével szemben, de ha a helyi sötétítést mondjuk magasra állítottam, akkor értelemszerűen az előbbiekben linkelt jelenséghez hasonló megoldást lehet elérni, de hogy ez mennyire hatékony az edge LED szempontjából, arról eltérőek a vélemények, kinek számít, kinek nem.

Ha számodra fontos a wifi vagy használnád a magic motion távirányítót, akkor érdemesebb az LM660 típust venni, főleg ha ezek mellett tetszik, hogy amolyan keret nélküli a tévé, mivel ha a wifi sticket és a magic motiont megvennéd külön az LM620 mellé, akkor árban ugyanott lennél.
Én mivel wifivel használom a tévét (amúgy minden gond nélkül), ezért nem volt kérdés melyiket vegyem, főleg mert mióta megvan a tévé, azóta ki se bontottam a rendes távkapcsolót és csak a magic motiont használom.

(#22914) Hege1234 válasza ferob (#22911) üzenetére


Hege1234
addikt

köszi erről sok jót nem olvastam a fórumon

de most néztem hogy be van kapcsolva
[link]

le is tesztelem

[ Szerkesztve ]

(#22915) Hege1234 válasza Hege1234 (#22914) üzenetére


Hege1234
addikt

plex-en végignéztem a beállításokat de nem találtam ilyesmit (normál játékgép és mozi egyiknél sincs)
hol keressem ?

(#22916) ferob válasza Hege1234 (#22915) üzenetére


ferob
őstag

Ott nem is fogsz, mivel gyárilag nem támogatja az LM620 a helyi sötétítést, viszont a szerviz menüben bekapcsolható.
Az, hogy ez milyen változást jelent azt leginkább valami állóképen tudod letesztelni magadnak.

(#22917) Hege1234 válasza ferob (#22916) üzenetére


Hege1234
addikt

de a szervízmenüben írja hogy on -on van
akkor sem találom meg a beállítások közöttt ?

(#22918) mankabeka


mankabeka
csendes tag

Sziasztok érdeklődnék az ügybe hogy van eg LG47LE4500-as tv-m pár hete lekezdett olyat csinálni hogy elmegy a jel ,, nincs semmi adás se digitális ,,se analóg,, aztán pár órával később vissza jön,, eddig legaálláb is vissza jött....a kábelen van jel mer ha rá tugom a kis tv-t analóg adás az jön,,,,,, érdeklődnék volt-e valakinek hasolló tapasztalata?? Decemberben volt 2-éves amúgy ,, még a jót állása is lejárt......

(#22919) Mankó válasza ferob (#22913) üzenetére


Mankó
veterán

Nálad, hogy van a tv a fény-viszonyokhoz képest? Ablakhoz képest?
Mennyire zavaró ez a fényesebb kijelző a mindennapokban? Vagy éppen hogy inkább hozzátesz a kép és a tv szépségéhez?
Sajnos élőben nem tudtam megnézni még a 2-t együtt. Lehet az nálam is eldöntené a választást.
Wifi része most nem hoz lázba, de lehet, hogy tudnám használni. Magic Remote mindenképpen hasznos kütyü és örülnék neki.

LM 620 és LM660-ban ugyanaz a panel van és csak a mattsága lenne a különbség a 620 javára?

(#22920) huncutka1029 válasza Mankó (#22919) üzenetére


huncutka1029
addikt

620 és 660 között nem csak a mattság a különbség,
DE ugyanaz a panel van bennük.
660 +tulajdonságai: a teljesség igénye nélkül
local dimming, beépített wifi, magic motion wifidirect.

620 nem cinema screen, tehát vastagabb a keret, így nincs szükség a fényes üveg? plexi? lapra az elején, ezért mattabb a kijelző.
A local dimming bekapcsolható egy kis hackeléssel. ennél is.

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#22921) Mankó válasza huncutka1029 (#22920) üzenetére


Mankó
veterán

A 620-as is támogatja az új távirányítót?
Összességében a 660-as jön be, de most kicsit elbizonytalanodtam a fényes képernyő miatt.
A wifi-vel meg úgy vagyok, hogy most nem izgat, aztán ha már itt lesz lehet, hogy hosszabb távon is használnám.

(#22922) Yogibear974 válasza mankabeka (#22918) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Regg'!

Nekem meg az LM620 csinál néha olyanokat a BD playerrel HDMI-vel öszekötve, hogy nincs jel. Álltgattam a playert 24Hz 50 Hz 1080i p stb. Simán átkapcsolva, hogy csak be van kapcsolva szakadozik a jel. Annyit érdekességéppen, főként
akkor csinálja, ha nem simplinkel kapcsolom be a tv-n keresztül. Bár már lehet, hogy ez is hülyeség.

Üdv: -=Yogibear=-

(#22923) Mankó válasza Yogibear974 (#22922) üzenetére


Mankó
veterán

Olvasgatom az LM620-asról szóló topicot és ezt a fórumot is párhuzamosan. A kiszemelt tv az LM660S.
Tegnap megnéztem a Bádogembör 3-at 3d-ben, s hát elég vegyes érzelmekkel álltam fel a székből, ami mind a filmnek, mind a megjelenítésnek szólt. Nem is biztos, hogy kell nekem ez a 3d, főleg, hogy a passzív 3d 300 sort tud csak megjeleníteni.

Megfordult a fejemben, hogy lehet egy 3d és smart nélküli tv-t kellene választanom, 42, vagy 47 col nagyságban, ami gyönyörű képet ad, játékra is lehet használni és árban is olcsóbb, mint a mostani 3d-s csodák. (A különbségből meg vennék egy NAS-t, meg egy értelmes média lejátszót.) Vagy árban ugyanott is lehet (200-250k), de akkor a kép / kinézet / más kárpótoljon a felárért.

Plazma, hmm nem is tudom, hogy kell-e nekem. Kicsi a hely, nagyobb fogyi, beégés.

Tudtok nekem ilyen modelleket ajánlani? Pro / kontra is jól jönne.
Esetleg véleményeket is szívesen olvasnék a fenti meglátásommal kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#22924) Re-Tech válasza Mankó (#22923) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

Vasember 3 nem volt túl erős 3D effekteket tekintve, ne az legyen a mérvadó szerintem. Pattint elő egy Avatárt 3Dben és inkább az alapján dönts a technológiáról ;)

(#22925) huncutka1029 válasza Mankó (#22921) üzenetére


huncutka1029
addikt

Támogatja, csak külön kell venni hozzá olyat, amihez van USB-s RF dongle.
pl ilyet keress a boltokban

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#22926) huncutka1029 válasza Re-Tech (#22924) üzenetére


huncutka1029
addikt

Samy nagy kalandja is elég látványos 3D-ben, ott is szépen megmutatja a tv a tudását. :K

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#22927) Mankó válasza Re-Tech (#22924) üzenetére


Mankó
veterán

Eddig minden tekintetben az LM660S viszi a pálmát (desing-ban mindenképp), csak ne lenne az a fránya tükröződő felülete. S még meg sem tudtam nézni élőben, hogy eltudjam dönteni zavarna e ez a dolog. :F

Avataros 3D passzívban is akkorát üt?

huncutka1029: te melyik típust preferálod első sorban és melyik tv-n nézted a szóban forgó mesét?

[ Szerkesztve ]

(#22928) kmarci25 válasza Mankó (#22927) üzenetére


kmarci25
veterán

Avataros 3D passzívban is akkorát üt?

Ugyanakkorát üt, mint aktívban. 3d mélységben nincs különbség aktív és passzív között.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#22929) Kroni1


Kroni1
veterán

Sziasztok!

LW5500-as TV-m van, és a Serviio-val már megoldottam, hogy DLNA-n keresztül akár a feliratos filmeket is tudjam nézni a PC-ről, de sajna a DTS hangot ez a TV sajna még nem tudja dekódolni. Ezért egy olyan egyszerű kis programot keresnék, amivel a DTS hangsáv átkeverhető valami a TV által is emészthető formátumba.. Köszönöm ha tudtok ajánlani valamit. :R

[ Szerkesztve ]

(#22930) Hege1234 válasza Kroni1 (#22929) üzenetére


Hege1234
addikt

én csak a plexről tudom hogy van ilyen "képessége"

(#22931) blakey válasza Kroni1 (#22929) üzenetére


blakey
titán

Próbáld ki a PLEX-et, szerintem a serviio-ban is van ilyen beállítás.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#22932) Kroni1 válasza blakey (#22931) üzenetére


Kroni1
veterán

Mármint arra gondolsz, hogy a médiaszerver program maga megoldja hogy a DTS hangot átkeveri?!

Mert én ugyan egy átkonvertáló progira gondoltam, de ez a megoldás sokkal jobb lenne, és akkor nem kéne minden filmemet átkonvertálgatni nekem! Elvileg a serviio is tud ilyet, de a transcodingnál beállitottam az audiot original-ról downmix stereo-ra, és nem ment eddig! DE ahogy nézem az lesz a baj h nem megy a generic DLNA profillal, csak ha átállítom LG TV profilra! Na ezt este kipróbálom! :R

(#22933) Hege1234 válasza Kroni1 (#22932) üzenetére


Hege1234
addikt

ha nem menne majd próbáld ki a plexet és a beállításokban pipáld be ezt a részt
[link]

(#22934) Mankó


Mankó
veterán

LM660S-nek mekkora az input lag-ja? Xbox 360 is lesz rákötve és jó lenne biztosra menni.
Az extra beállítások kikapcsolása játék esetén ennél a modellnél is érvényes?

(#22935) huncutka1029 válasza Mankó (#22927) üzenetére


huncutka1029
addikt

Én LG és passzív párti vagyok,
Még LW5500-on néztem a Samy-t.
Azóta csak fejlődött a kijelző.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#22936) Fang válasza Mankó (#22934) üzenetére


Fang
aktív tag

Nekem PS3 van LM660ra kötve és tökéletesen működik. egy tesztben ha jól emlékszem 27ms input-lagot írtak. Ja és a tv játékgép üzemmódra van állítva tehát az extra ficsőrök ki vannak kapcsolva.

PS-nél még nem próbáltam, de amikor pcre kötöttem akkor nagyon nagy volt az imput lag, ha nem a játékgép opció volt aktív, de mivel ez megoldotta a problémát nem is foglalkoztam ezzel tovább...

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#22937) Remi1234 válasza Mankó (#22934) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Par oldallal elorebb valaki mar linklet input lag adatokat.
Amugy, ha HDMIvel kotod ossze a boxot es a PC bementre teszed, akkor automatikusan kikapcsol minden bizbaszt, nem kell meg kulon allitgatnod.

A tukrozodes... Nekem is 90 fokban van a TV es a nappali ablakok. Iszonyat fos! :) Szoval redony mindenkeppen lehuz.. Amugy nem hiszem, hogy a 620-as sokkal jobb lenne. Szerintem ilyen elhelyezesnel, nincs az a TV, ami nem tukrozodik. (A nagy uzletekben meg ugysem olyan lesz a fenyviszony, mint otthon.. Mert akkor 1db-ot nem adnanak el belole :) )

A bevilagitas, felhosodes: hat nekem ez volt a nagy csalodas.. Mind a 4 sarokban tenyernyi meretu bevilagitas... De hozza lehet szokni, mivel csak sotetben, sotet reszeknel latvanyos. (de akkor is.. egy 300k+-os TVtol minimum elvarnam, hogy ilyen ne legyen)

A magic remote, meg szerintem baromi jo dolog. (en a rendes iranyitot a nappaliban hagyom, a haloban meg ott a mutogatos)

Wifi: szerintem ez is egy olyan feature, amit ha 1x kiprobalsz (es nem szaggat) hasznalni fogod utana is. Ha csak nem akarsz kulso vinyot dugdosni folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: RemiFungus

(#22938) Laca0 válasza Mankó (#22923) üzenetére


Laca0
addikt

Nekem 47LM620-asom van. A 42LW5590 után azt mondtam, hogy "hááát... nem volt ez túl jó csere..." ... de már most be van jól állítva és nem cserélném vissza, ha fizetnének sem!
A jó 3D-s megjelenítéshez állítanom kellett a mélység és a nézőpont értékeken is, de most már olyan hatást sikerült elérnem, amiről csak álmodtam! Az LW5590-st hiába állítgattam, nem volt ilyen a hatás, igaz, az kisebb volt az átlója.
Nekem a 3D egyenlő IMAX-el! Sima 3D mozit tavaly nyárig nem is láttam.
Hatalmas csalódás volt, mivel az LW-s tévé képe nagyságrenddel jobb, mint azok a mozik!
Az LM620-as pedig már jóval közelebb van az IMAX élményhez!

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#22939) Hege1234 válasza Laca0 (#22938) üzenetére


Hege1234
addikt

engem érdekelnének a 3d-s beállításaid

(#22940) iviivi75


iviivi75
tag

Kérdésem lenne.

LG Cloud csak elöfizetéssel lehet használni,egyre több a csak fizetös szolgáltatás.

Mindamelett jo ötletnek tartom.

(#22941) olahjana válasza Laca0 (#22938) üzenetére


olahjana
tag

Szia
Engem is érdekelnének a beállításaid, illetve az is hogy milyen távolságból nézed?
Van valami hatása a 3D élményre annyk hogy 2 vagy 3 méterről nézed?
Mert én pl ha 3dt nézek akkor fotel a TV elé másfél méterre és GO:) de az ideális beállítások még nincsenek meg. mindig molyolok vele.
valamint a feketeszint (ami inkább szürke szint sajnos) azzal még nem sikerült teljesen kibékülnöm.
Tudom hogy technológiából adódik, csak kicsit csalódás így 2013ban.
THX

(#22942) Mankó válasza Remi1234 (#22937) üzenetére


Mankó
veterán

A feature-ök és a design az LM660 mellett szólnak, de ez a felhősödés, bevilágítás és tükröződés rendesen elvette a kedvemet tőle. Esetleg egy kalibrálás, vagy más pH tag kalibrált értékeinek beállítása nem segíthet a negatívumokon?
Átböngészem az utolsó 3000 hozzászólást és még majd eldöntöm melyik legyen.
Amúgy köszi szépen a véleményt. :R .

Laca0:: Engem is érdekelnek azok a 3D-s beállítások. Nálad milyen a tükröződés mértéke? Az LM620-ast is csak lehúzott redőnyök mellett lehet nézni?

[ Szerkesztve ]

(#22943) Mankó válasza olahjana (#22941) üzenetére


Mankó
veterán

A fekete szín szerintem csak beállítás kérdése. Emlékszem amikor megvettem a mostani TN paneles csodát, a fekete ott is szürke, lilás árnyalatú volt. Aztán valamelyik fórumon belefutottam egy szerviz beállításos dologba és azt megléptem. Azóta olyan a fekete, hogy a plazmás haverom is megirigyelte.
Talán az LG LM620-as topik első 2-300 hozzászólásában linkeltek egy komplett beállítást, amivel szinte kalibrált állapotra lehet hozni a tv-t. Egy próbát mindenképpen megér. De ha meglépitek is, írjatok egy véleményt is ide. (Nekem sajnos még nem sikerült választani, hogy melyik legyen.)

[ Szerkesztve ]

(#22944) Mankó


Mankó
veterán

Arról sem találtam konkrét infót, hogy a 660-asban milyen hardver van. 2 magos proci, vagy csak 1 . tárolóhely mérete stb.? Azt tudom, hogy a 620asban egy magos van, de ott sem tudok semmi többet a hardverről.
Valakinek infója erről?

(#22945) Mankó


Mankó
veterán

Még egy dolog felmerült. A 660-asban azt írtátok, hogy valódi 100 hz-es a panel, a 620-asban akkor nem az?
Mert valahol írták, hogy csak a TR-el van meg a 100, ha azt kikapcsoljuk, akkor csak 50 hz-es lesz a megjelenítés. Most akkor mi az igazság?

(#22946) HarryDEC válasza Mankó (#22945) üzenetére


HarryDEC
tag

Az, hogy teljesen min1 mennyi Hz -en ketyeg.

Korán keltem, hol az arany?

(#22947) mankabeka válasza Yogibear974 (#22922) üzenetére


mankabeka
csendes tag

Ja köszi aválaszt,, hát nem tudom mi lehet,, de idegesít..

(#22948) Mankó válasza HarryDEC (#22946) üzenetére


Mankó
veterán

Hát nekem és még sokaknak nem mindegy, hogy 100 vagy 50 Hz az adott panel. S képminőségnem sem mindegy szerintem, de majd a nagyokosok megmondják a tutit.

(#22949) HarryDEC válasza Mankó (#22948) üzenetére


HarryDEC
tag

Miért?

Korán keltem, hol az arany?

(#22950) Dave567 válasza Mankó (#22934) üzenetére


Dave567
addikt

Üdv
Nekem azt mondták a kollégák hogy elenyésző az input lag Lm660s/Lm620s , én még nem próbáltam, de én is ebből a két készülékből szeretnék választani.
Mivel én FPS párti vagyok így nekem is sokat számít a lag.
Itt van egy kis segítség, bár azért megnéztem volna a tesztelők hogy csinálják, de szerintem közel sincs ekkora lagjuk, már amelyiknek.
LG
LG 42LM620T 31ms (hdtvtest.co.uk)
LG 42LM660T 46ms (avforums.com)
LG 47LM660S 27ms (geeks.hu)
LG 55LM660T 100ms körül (trustedreviews.com)
LG 42LM670T 100ms körül (trustedreviews.com)
LG 47LM670T 68ms (avforums.com)
LG 47LM765S 20ms (geeks.hu)
LG 47LM860V 100ms (trustedreviews.com)
LG 47LM960V 67ms (hdtvtest.co.uk)
LG 55LM960V 65ms (geeks.hu)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.