Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23251) huncutka1029 válasza ftamas0201 (#23247) üzenetére


huncutka1029
addikt

okés, ezt tudjuk, hogy az LM nél van fuso, de most az LW sorozatnál végbemenő változásokat figyeltük.
Ott eddig nem volt elérhető a twitter, és a fuso.
pontosabban, a fuso most sem elérhető, csak reméljük, hogy az LG igéretéhez híven az lesz az új app.

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#23252) redkuruc


redkuruc
csendes tag

Sziasztok!
LG42LW5590 tv-hez keresek új külső HDD-t kérdezném melyiket milyen külső vinyót vegyek hozzá akinek van vagy tudja meg írhatná!És még azt,hogy ha veszek is olyat akkor is csak ütemezve tudok-e majd felvenni rá mert rec gomb nincs rajta a távirányítón így azonnal nem tudom a felvételt elindítani!

(#23253) Watt25 válasza redkuruc (#23252) üzenetére


Watt25
veterán

Ezt olvasd át.
Azt hiszem, valamilyen más módon is el lehet indítani a felvételt, nem csak a REC gombbal, de ezt majd otthon tudom megnézni.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#23254) shteer válasza redkuruc (#23252) üzenetére


shteer
titán

nálam a WD passport/element portable széria bevált (3 példányom is volt belőlük, csakis nagyobbra váltás miatt cserélődtek), ajánlom

..szerintem jónak tűnik

(#23255) tom570


tom570
aktív tag

Szevasztok! Lg 32ls570s tulaj vagyok, már kettő hónapja. Ha valakit érdekel ez a típus akkor szívesen írók felhasználói tapasztalataimról! ( Nem szakértői, csak amatőr szinten)

/Give them nothing! But take from them everything!/

(#23256) redkuruc válasza Watt25 (#23253) üzenetére


redkuruc
csendes tag

Köszönöm a választ ha haza értél nézd már meg nekem !

(#23257) ricsike81


ricsike81
aktív tag

Az LG Electronics 42LA6918 vagy la 6920 vagy la 740 típusú tévé 2013 évben jött ki ?Mennyivel jobbak az lm 860-tól és miben különböznek ?Hány hertzes a képfrekvencia, mennyi a felbontás, milyen a kijelző ? Miben tud többet az lm 860-tól ? 2 magos processzor van mindegyik tévében ?

[ Szerkesztve ]

(#23258) huncutka1029 válasza redkuruc (#23256) üzenetére


huncutka1029
addikt

Az LW 5590 távján kell lennie rec gombnak!
az 5500 távján nincs, azon ott egy ratio gomb van helyette.
Ha a tiéden még sincsen,
szerezz be hozzá egy Magic motion távpiszkát, vagy androidos telóra töltsd le az lg remote progit.
akkor megjelenik a kijelzőn egy virtuális rec.-gomb, azzal lesz azonnali felvétel.

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#23259) TomDog válasza huncutka1029 (#23258) üzenetére


TomDog
tag

Nekem 5500 van és van a távján rec gomb, a tesóméknak is ilyen van nekik sincs rec gomb.az én távirányítóm típusa AKB72914044

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#23260) huncutka1029 válasza TomDog (#23259) üzenetére


huncutka1029
addikt

nekem is ilyen van hozzá, nekem sincs rec gombom.
De van magic motion, azzal van azonnali felvétel.
Sajna nem jöttem rá a gyárival hogy lehet azonnali felvételt elérni....rec-nélkül :O

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#23261) Watt25 válasza redkuruc (#23256) üzenetére


Watt25
veterán

Végül én is arra jutottam, hogy csak úgy lehet megoldani, hogy rákötöd a tévét wifi router-re és az iPhone-odra, vagy az Androidos telefonodra letöltöd az LG Remote programot. Azzal meg lehet csinálni.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#23262) péter28


péter28
tag

Sziasztok!Egy kis segítséget kérnék.Power dvd 12-vel indítanám a bd iso-t,de nem működik és kiírja,hogy cannot acces the storage device.Mi lehet a gond?

(#23263) huncutka1029 válasza péter28 (#23262) üzenetére


huncutka1029
addikt

indítsd el rendszergazdaként, és oszd meg a mappát amiben az iso fájl van

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#23264) Yogibear974


Yogibear974
senior tag

Megy az F1 kisérlegtezgetek a beálitásokkal. Egész tűrhető 3D-ben. Kézi beálltásokkal. Mélység:17, nézőpont:5
kép beálltás egyedi. minden sz@r képjavtó kikapcsolva. r,g,b is álltva. Nézési távolság cc. 2.60m. Azt vettem észre,,hogy sokkal jobb, mintha simán nézném (nem érzékeli a hosszú i-t a wrls keyboardom, mint itt akinek van:-o) persze azért van kompromisszum. 3D ugye csak sd nem full hd. Nem tudom, hogy ez az új fw-vel változott-e?
Talán Moby fórumtárs irta, hogy pl az LW kapta meg talán az 1080p-t. Másrészt a Cinema 3D szemüveg is tompit a
sima nézten. Söttebb, nem annyira kontrasztost. Talán ezért nem lehet látni/érzékelni az utánhúzás, elmosódást.
Ez amit, észleltem 3D-ben. Nem tudom, hogy ti hogyan vagytok vele. Annyira nem zavaró, vagyis nem tapasztaltam szédülést, vagy fejfájást 20 perc után. (32"LM620S)No ennyi, dióhéjban. :DD

Üdv: -=Yogibear=-

(#23265) shteer válasza Yogibear974 (#23264) üzenetére


shteer
titán

2 hét múlva kipróbálom én is

..szerintem jónak tűnik

(#23266) Yogibear974 válasza shteer (#23265) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Hajrá!

IIMHO jó kis tv, hiába fikázzák.Nekem bejön főleg, hogy ez az első komoly tv a crt-tv után. Ár-érték arányba ez fért bele tavaly. :DD

Üdv: -=Yogibear=-

(#23267) péter28 válasza huncutka1029 (#23263) üzenetére


péter28
tag

Köszi,közben felraktam a 13-at,azzal a sima bd iso már indul,most a 3d iso-ra írja ki,hogy nem támogatott formátum a meghajtón.Erre valami ötlet?

(#23268) morphin


morphin
tag

Hali!
DLNA-val kapcsolatban kérdeznék. A DLNA kiszolgálója lehet akár egy laptop is? Mármint a kérdésem arra irányulna, hogy mennyire nagy az erőforrás igénye egy streamelésnek? Már csak azért, mert van otthon egy régi elfekvő Fujitsu laptop ami lényegesen kevesebbet eszik bármelyik asztali gépnél, főleg ha a kijelzője is kikapcsol. Tennék rá valami alap OS-t (akár linuxot) és mehetne arról az olyan film amit a TV adott esetben nem játszik le. Meg valszeg a TV lassabban is tallóz/keres a winyó mappái között. DLNA-n lehet streamelni BD iso filmeket is?? (amit ugye a TV nem játszik le) Ez a része még homályos nekem, de igyekszem olvasgatni...
Köszi :R
(jah a hónap végén lenne esedékes egy 47LM620, de már lelkiekben letettem róla...remélem akkor lehet még kapni)

(#23269) huncutka1029 válasza morphin (#23268) üzenetére


huncutka1029
addikt

Laptop is lehet hoszt, persze.
DE
DLNA nál a tv nem csak megjelenít, hanem az a belső lejátszó fog dolgozni, ami nem támogatja a BD iso-t
Amire te gondolsz, az egy htpc, ami optikán, vagy hdmi-n az lg esetében csak ez utóbbin van rákötve a tv-re.
Így csak megjelenítőként funkcionál.
DE akkor már nem DLNA-ról beszélünk.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#23270) FerNandor


FerNandor
őstag

sziasztok,
erröl van valami vélemény?http://hardverapro.hu/apro/lg_47ld750_lcd_tv_47/friss.html

http://www.arukereso.hu/crt-lcd-plazma-tv-c3164/lg/47ld750-p41603126/termek-leiras.html

ezt néztem még: http://hardverapro.hu/apro/lg_42ls3400_elado_full_hd_led_106cm_dobozaban_ev_v/friss.html

de jobban örülnék egy 47-esnek.. nem kell, hogy LED legyen.

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#23271) huncutka1029 válasza FerNandor (#23270) üzenetére


huncutka1029
addikt

gyanús a hírdetés szövege, és a z ár is. 95.000 FT ennél lényegesen többe kerülnek.
47" LD 750 ára ~200 K! tehát ez vagy lopott, vag többször javított fos
Az LD 750 csak DVB-T tuneres, tehát ha kábeltévéd van, mindenképpen kell majd hozzá,
Így viszont nem lesz DVR funkciód, csak ha tetőantennával behangolt mindig tv-t nézel.
Az LS 3400 most ~110 K inkább vennám újonann, mint használtan, de az legalább korrekt áron van hírdetve a fali konzollal.
Azt azért ne hagyd figyelmen kívül, hogy a 3400 a belépő szintű 3D tv, nincs füles, és optikai kimenet, és nincs benne dts támogatás.
DE ha a kettő közül kellene választani akkor tétovázás nélkül az LS 3400 at venném. :K

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#23272) FerNandor válasza huncutka1029 (#23271) üzenetére


FerNandor
őstag

belépöszintü 3D-s a 3400? ezt nem látom sehol. 3D-s nekem abszolút nem kell. mondjuk nekem nem kéne hozzá falikonzol, de gondolom muszájból adja hozzá. a fülhallgató kimenet mondjuk fura, hogy nincs és érthetetlen.

az elsö hirdetés kicsit gyanús nekem is, de más hirdetésénél mondjuk írt valaki, hogy hiteles az árus.. de ez még ugye nem jelent semmit.
de én úgy látom amúgy, hogy dvb-c-t is tudja. (lg honlapon is)

Kb 1 éve kb volt 47"-os LED LG annyira nem vészes pénzért a tescoban, de most nézem és a 47"-osok nagyon felmentek árban (ahhoz képest, 139 volt talán)
nekem meg nem kell semmi 3D se semmi, csak Full HD szép képpel :)

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#23273) morphin válasza huncutka1029 (#23269) üzenetére


morphin
tag

Aham értem...mondjuk olyat amit a tv nem játszik le és engem érint az max BD iso/BD3D iso lenne csak. Többi film divx/mkv. Ezért sem szeretnék még egy külön media playerbe beinvesztálni. Akkor már inkább egy BD játékos...csak ahhoz meg író illetve lemez is kellene az sem olcsó. PC-m pedig a Radeon 5770-el nem tudja ugye a 3D BD-t. Lehet a legolcsóbb egy 8-9k-s 6-os szériás ATI kártya lenne ami már tudja ezt, és beraknám második VGA-nak. Pláne ha azt nézem, hogy BD filmeket amúgy is ritkán nézne az ember (ÉN) akkor meg kibírható pc-ről lejátszani...hát nem tudom. Egyelőre nincs keret külön kütyüre...majd eldöntöm melyik utat járjam ami még megfizethető és nem jár túl sok kompromisszummal.
Köszi a segítséget!
Üdv

(#23274) shteer válasza huncutka1029 (#23271) üzenetére


shteer
titán

47" LD 750 ára ~200 K! tehát ez vagy lopott, vag többször javított fos

volt 2010-ben. 80-85 körül mennek a 42-esek, koros modell így egyáltalán nem gyanús ez az ár

Az LD 750 csak DVB-T tuneres, tehát ha kábeltévéd van, mindenképpen kell majd hozzá
mi kell hozzá? mert CI slot is van (UPC card-ot megeszi) meg DVB-C is van

..szerintem jónak tűnik

(#23275) Dragon27


Dragon27
senior tag

Mivel lehet a LG 32 LM620s Tv-re kötött HDD : videó adatok átvitele Windows 7-re valami használható formátumba ? avi,mkv ....

Addig nemakarók HDD-t venni addig amíg nincs valami használható progi ...

[ Szerkesztve ]

(#23276) storm4 válasza Dragon27 (#23275) üzenetére


storm4
aktív tag

Szia!

Ezeken a tv-ken rögzítet videókat semmilyen módon nem lehet más formátumra átkonvertálni és más eszközön lejátszani.
Csak azon a tv-n tudod lejátszani, amin felvetted.

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#23277) ricsike81


ricsike81
aktív tag

la 740 miben különbözik lm840-től ?

(#23278) BloodRay válasza huncutka1029 (#23216) üzenetére


BloodRay
veterán

Szia!
Én is úgy tudom, hogy portolva lesz(és még több alkalmazást vizsgálnak), de hogy mikorra lesz meg az kérdéses persze. Prioritást mindig az új modellek élveznek.

(#23226) iviivi75 -> Az mtv videótár és a startlap került ki a prémium tartalmak közül. Mindkettő tartalma benne van a Fuso-ban. Startlap külön alkalmazásként megszűnt, az mtv videótár ha újra elérhető lesz, akkor sem már a prémium alkalmazások között lesz, hanem az alkalmazásboltban keressétek majd.

(#23233) gahor72 -> Megoldás: új hangolás.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#23279) BloodRay válasza ricsike81 (#23257) üzenetére


BloodRay
veterán

Annyi biztos, hogy "42LA6918 vagy la 6920" nem magyarországi modellek. Nem tudom honnan guberálhatta a kereskedő akinél láttad, de még csak nem is hallottam ezekről, szóval még csak nem is régiósak...

(#23270) FerNandor -> LD750 nagyon jó tv képminőségre, de nagyon nem mai modell. Ha jól emlékszem 2010-es széria. Így a hirdetés, hogy új készülékek lennének, mindenesetre gyanús. Igen csak utánanéznék, hogy nem-e kiállítási, vagy refurbished darabokról van szó. Ha viszont tényleg valahogy elkallódott, elfeledett bontatlan darabok, akkor én megvenném(bár mivel most látom, hogy ott a hirdetés szövegében a garancia 1 hónap, ez kb kizárva). :)

(#23271) huncutka1029 -> Egyébként LD750-ben van kábeles tuner is. Viszont felvétel funkciója sehogy sincs még. Régebbi széria ez. :) LS3400 pedig nem 3D tv. Köszönőviszonyban nincs egyébként képminőségre a két modell. Az LD750, bár lassan 3 éves modell, képminőségre igen sok készüléket sárba tipor még ma is.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#23280) FerNandor válasza BloodRay (#23279) üzenetére


FerNandor
őstag

köszi.ez a 2 dolog a legfontosabb, nagy méret+képminöség :) írtam neki. meglátjuk, de bíztató és ki is lehet próbálni. egy 32lh2000-et váltana le.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#23281) BloodRay válasza FerNandor (#23280) üzenetére


BloodRay
veterán

LH2000-nél fényévekkel jobb, azt is használtam anno.
De tényleg jól nézd meg azt a tv-t, mert ugye garanciád zéró lesz rá.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#23282) FerNandor válasza BloodRay (#23281) üzenetére


FerNandor
őstag

hát ja, nem tudom, mit nézzek meg rajta :DDD

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#23283) BloodRay válasza FerNandor (#23282) üzenetére


BloodRay
veterán

Először is a képét. :D Aztán, hogy nem-e karcos, rajta van-e a hátulján a matricája(modellszám, szériaszám amin van), a gyári távirányítót adják-e hozzá?

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#23284) huncutka1029 válasza shteer (#23274) üzenetére


huncutka1029
addikt

okés a dvb-c tunert nem láttam, ahol rákerestem ott csak T-s volt jelölve.
itt 47" rol van szó, ne a 42" árát add hozzá,

47"LD750 ár

De roppantul élvezem, hogy válaszolni senki nem akar, ha valaki mégis megteszi, azonnal jön két három komment, ahol lehúzzák a válaszadót, ha jót ad ha nem...
Lehet, hogy a gyors munkahelyi keresés közben elnézek valamit, vagy elírok egy két adatot, de legalább segítek! és veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak.
:P

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#23285) panses válasza huncutka1029 (#23284) üzenetére


panses
aktív tag

+1
"Lehet, hogy a gyors munkahelyi keresés közben elnézek valamit, vagy elírok egy két adatot"

Szedd össze magad!!! :D

"Az élet nem habostorta elvtársak"

(#23286) Dragon27 válasza storm4 (#23276) üzenetére


Dragon27
senior tag

Szia

De nem tudom minek .. félnek hogy a TV-ben az agyonreklámozott videót archiválod pl. NAS vagy PC-n

Azért köszi az infót

(#23287) shteer válasza huncutka1029 (#23284) üzenetére


shteer
titán

Nem kotekedesnek szantam, csak pontositasnak. Es csak azert tudom mert 3 hete ment tonkre a 42LD751-em sajnos

..szerintem jónak tűnik

(#23288) Ákos1940


Ákos1940
csendes tag

Sziasztok!
LW 5590-es TV van. Mit jelent ha bekapcsolom az antenna erősítést, 5V-ot ad ki? Ez mérhető-e multiméterrel? A régi hozzászólásokból az derült ki, hogy kiad, de amikor kérdeztem az LG-t akkor nem tudtak pontos választ adni. Egy PMSW-210-es switchet szeretnék működtetni.

[ Szerkesztve ]

(#23289) Watt25 válasza Ákos1940 (#23288) üzenetére


Watt25
veterán

Igen, az 5V-ot adja ki az antenna bemeneten az antenna erősítő számára. Gondolom, hogy kimérhető, bár én még nem próbáltam.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#23290) Kroni1 válasza Watt25 (#23289) üzenetére


Kroni1
veterán

Akkor ha nekem kábeles adás jön a UPC-től gondolom nincs értelme bekapcsolni ugye?!

(#23291) latis666


latis666
aktív tag

Mivel technikai okokból lett vagy 200 giga szabad helyem gondoltam megnézem a legdurvább videot a tévén amit találok és lejátszik. A kinézett anyag isoban van és 35 giga 29000kb/s A tévé nem is viszi csak a wd live media player. Elbirkózik vele amíg elinditja de a végén egy nem túl éles (látszólag tömörítési zajtól szennyezett) képek kapok. Ok szép de semmivel sem látom szebbnek mint egy 10 gigás filmet. Sőt. Próbáltam egy True Hd megnevezésű anyaggal is. 1980*akármennyi 20000kb/s. Hasonló bár szebb képet kaptam viszont a nagy felületeknél pl arc közelről olyan szemcsésséget látok. Még a vinyót a tv-re dugva nem próbáltam esetleg dlna-n keresztül. Ez gond lehet vagy más is tapasztalt már ilyet?

(#23292) Watt25 válasza Kroni1 (#23290) üzenetére


Watt25
veterán

Semmi értelme.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#23293) lafaty80


lafaty80
őstag

Sikerült hozzájutnom egy 43ls3450-es TV-hez.

Eddig nagyszerű. Viszont lenne pár kérdésem:
1., van hozzá firmware frissítés, de changelog-ot nem találok hozzá. Meg lehet tudni valahonnan hogy mit tartalmazhat? Érdemes itt mindig a "legfrissebbet" feltenni?
2., vásárláskor elfelejtettem rákérdezni a jótállás hosszabbításra. Ezt később is tudom aktiválni/érvényesíteni?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Üdv,
lafaty

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#23294) shteer válasza lafaty80 (#23293) üzenetére


shteer
titán

1. Altalaban forumbejegyzesekbol derul ki
2. Eredeti szamla es garanciajeggyel vasarlastol 11 honapig - elvileg

..szerintem jónak tűnik

(#23295) lafaty80 válasza shteer (#23294) üzenetére


lafaty80
őstag

Köszönöm a válaszokat.

1., itteni fórumot nézzek, vagy valami jól bejáratott máshol esetleg? :) (ilyet kérdezni itt)

2., A "hol"-t elfelejtettem hozzátenni, a vásárlás helyszínén, vagy más módja is van?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#23296) Tibor691


Tibor691
tag

Hogyan lehet az LM660-ason firmware downgrade-et vérgehajtani. Sajnos az új 4.40.23-as firmware-rel a TV belső médialejátszója nem tudja olvasni (látja, de nem ad ki hangot) a DTS 1502kbps-os hangsávot.

[ Szerkesztve ]

LG OLED65G6 + 55LM660S + Alien2 + X96Max+, Tata

(#23297) TA68 válasza Ákos1940 (#23288) üzenetére


TA68
senior tag

Az antenna erősítést szó szerint kell érteni, bekapcsol a tévében egy plusz antenna erősítőt. Nem adja ki az 5V-ot!

(#23298) énalaci


énalaci
csendes tag

Sziasztok !

Hurrá ! Megvan:LG 42LM620S

1 hete nyúzom,gyönyörű kép,meglepően jó médialejátszó (hasítja a full HD-t),jó műsoranyaggal príma 3D, kicsit lassú SMART, de még bőven elmegy, vezeték nélküli midi billentyűzettel jó móka használni... :)
Érdemes bemenetenként beállítani a képjellemzőket, a képvarázsló is jól használható, megéri vele eleinte bíbelődni.
Ami fura:a képújság nem jelenik meg teljes képernyőn, csak 4:3 arányban.Hmm...lehet, hogy valamit elnyomtam?
Ha másnál is tapasztalható ez a jelenség, írjátok meg légyszi ide a fórumba...legalább megnyugszom.
Vagy ha valaki tudja, mi a teendő a "hiba" kiküszöbölésére,azt is megköszönném...

(a másik tévém is LG egy 3 éves 32 colos LCD, hibátlanul működik, pedig nem keveset megy, de azért ez egy más kategória)

(#23299) Mankó


Mankó
veterán

Ajánljatok nekem egy max 42"-os full hd-s, 100 hz-et és 24p-t tudó tv-t, max 150k-ig. 3d, smart nem kell!
Köszi

(#23300) Mankó válasza Mankó (#23299) üzenetére


Mankó
veterán

Optikai kimenet legyen és dts-t is tudjon! Játszani is lehessen rajta. Ennyit még kihagytam a feltételek közül.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.