Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23901) Bobolit


Bobolit
aktív tag

Vállalható lenne a Trumotion, ha nem csinálná a felgyorsulok-lelassulok effektust. Ez szerintem mindennél idegesítőbb.

(#23902) #20844032 válasza Watt25 (#23900) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nemtudom mennyire összeszedett valami, ami a 8 órás meetingem előtt 3 percben összekapartam gyorsban :))
Ha fontosnak érzed, nyugodtan használd a blogodban, illetve fel is fogom keresni az oldalt, csak az idővel állok folyamatos harcban :(

(#23903) nofi


nofi
őstag

Sziasztok!

Most vettem rá magam, hogy kipróbáljam a Plexet az LG TV-men. A honlapon LG TV-hez üres a [link], tudna segíteni valaki, esetleg feltölteni valahová a telepítő filet?

Xbox GT: nozsolt

(#23904) kmarci25 válasza nofi (#23903) üzenetére


kmarci25
veterán

Szerintem tök egyszerű... ;) http://www.plexapp.com/getplex/

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#23905) nofi válasza kmarci25 (#23904) üzenetére


nofi
őstag

És itt neked működik az LG TV-s link? Mert nekem se otthon se munkahelyen nem ad be semmit.

Xbox GT: nozsolt

(#23906) schumi62


schumi62
csendes tag

A mozis kép sem 24 képkocka/mp ,mert minden egyes megjelenő képet még egy forgó pilla kitakar egyszer.Tehát a mozis kép 48Hz-es.Üdv

(#23907) Watt25 válasza schumi62 (#23906) üzenetére


Watt25
veterán

De, 24 képkocka/mp a mozifilm, de valóban más a villogtatás frekije (tudtommal van, ahol nem is kétszerezik, hanem háromszorozzák.) De ez most totál irreleváns, mert nem arról van szó, hogy mit látsz a moziban, hanem arról, hogy mit látsz a tévéden belőle.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#23908) schumi62 válasza Watt25 (#23907) üzenetére


schumi62
csendes tag

Valóban 24 képkocka fut le a moziban másodpercenként,de ott az álló képet takarják ki egyszer a TV-k pedig az interpolációval digitálisan manipulálják a képet ,és ez bizony lehet zavaró.
Üdv

(#23909) gycs02


gycs02
tag

Sziaztok!
Van valakinek tapasztalata az LG LA620-l kapcsolatban? KB olyan áron mozog, mint az LM640. Az LA javára szól a többek között a dc proci, az FPR 3D, viszont MCI értéke 200 (LM 400), s ami fontos különbség az edge vs direct LED. Szerintetek melyikkel érdemes inkább szemezgetni?

(#23910) kmarci25 válasza nofi (#23905) üzenetére


kmarci25
veterán

Milyen LG tv-s link? A Windows ikonra rákattintasz és rányomsz a "download English" gombra. Tényleg nem értem, hogy hogy nem találod... :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#23911) #20844032 válasza schumi62 (#23906) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem a mozis vetítőgép működéséről volt szó.
Az ebben a kérdéskörben irreleváns.

(#23912) nofi válasza kmarci25 (#23910) üzenetére


nofi
őstag

Nekem az alatta lévő felsorolás "LG TVs LG SmartTVs integrate with Plex." hivatkozása tűnt célnak megfelelőnek, de akkor töltöm a Windowsos Media Server progit. Köszönöm! :R

Xbox GT: nozsolt

(#23914) Balinov


Balinov
félisten

Sziasztok,

lenne egy kerdesem. Mikor az LM640T-t vettuk a boltba az elado srac mutatott egy androidos appot a NoteII-jen, amivel nem csak a basic inputot lehetett a tv-n varialni, hanem virtualis billzet is volt. Namost Androidra megtalaltam a gyari LG appot a 2012-es tv-khez, de ebben nincs virtualis billzet. se telefon, se tablet modban, se HTC One-n, se Nexus 7-en probalva.

Letezik, hogy van masik LG app a 2012-es smarttvkhez, vagy csak en neztem be valamit?

Koszi
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#23915) kmarci25 válasza nofi (#23912) üzenetére


kmarci25
veterán

Ha jól látom az a tv-re letölthető app lenne. Erre nincs szükség, mert a gépeden alapbeállításként bootoláskor indul a plex, és ha ez így lesz, akkor a tv-n a bemenet választásnál meg fog jelenni a plex is, tehát nem kell hozzá külön app.

Balinov: dehogy nincs. Ott van az, összekapcsolod a telefont és a tv-t, és amikor a tv amúgy is feldobná a billentyűzetet (pl. fusoban kereséskor), akkor a telefonon is megjelenik. :K (Asszem talán elő is lehet hívni - van dedikált gomb, amire tappintani kell, de ebben most nem vagyok biztos.)

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#23916) berbatov2 válasza gycs02 (#23909) üzenetére


berbatov2
senior tag

Sajnos se tapasztalat, se egy teszt,én is várok még a vásárlással hátha dobnak az LG elcseszett marketingesei egy idei modellt a PH-nak ( vagy akárkinek) tesztelésre.

(#23917) Plebi válasza #20844032 (#23898) üzenetére


Plebi
senior tag

Ez egy nagyon jó leírás, köszönöm!

Nekem a trumotionnel csak egy bajom van, hogy ennek ellenére, a beszéd olyan számomra, mintha fel lenne gyorsítva, nem tűnik természetesnek. A folyamatosság érezhető sőt egész más így egy film, eltűnnek a "röccenések" de nekem attól még zavaró a gyorsaság, főleg közeli párbeszédes jeleneteknél.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#23918) #20844032 válasza Plebi (#23917) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ez is olyan dolog, ami évről-évre az elektronikák fejlődésével egyre jobb lesz, minthogy eddig is látható volt a fejlődés. Egyre kevesebb a hiba, egyre kevésbé természetellenes, stb. Minél több képkockát tudunk bevonni az analízisbe, annál jobban fog az algoritmus reagálni a nem-lineáris sebességű elmozdulásokra, de ehhez egyre több számítási teljesítmény kell, és az inputlaggal sem lehet elmenni a béka segge alá. Persze könnyen megeshet az is, hogy amire ez tökéletes lesz, már okafogyottá válik, és eltűnik a világból az alacsony frameráta :) A felhasználók szempontjából szerintem mindegy hogyan oldódik ez meg.
Csodákat sem szabad tőle elvárni, illetve jó azt tudni, hogy ez sem kis dolog, hogy ez ilyen minőségben elérhető.

(#23919) Balinov válasza kmarci25 (#23915) üzenetére


Balinov
félisten

Koszi kmarci25 :R .

mi az a Fuso? Nekem olyan nincs, meg premium appok kozott sem (valszeg mivel nem MO-n elek es hasznalom a Tv-t).

Este kiprobalom a YT vagy a Netflix appal, muxik-e. Majd jelentkezem.

udv
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#23920) kmarci25 válasza Balinov (#23919) üzenetére


kmarci25
veterán

Fuso-t jól tippeled, az Mo-n elérhető app. YT-on ne próbáld, pont ott nem fog menni. :( Jól kitalálták. YouTube-ra javaslom, hogy kapcsold össze a telefont és a tv-t: a telefonon belépsz a yt app-ba, menü- összekapcsolás (asszem), a tv appjába is belépsz, ott is összekapcsolod (3*3 jegyű számsor), és utána a telefonon keresel videót. Ahogy elkezded lejátszani, megjelenik egy kis tv ikon, ha arra rátappintasz, a tv játssza tovább. Nagyon jó kis fícsör. :K

mi az a Fuso?
Kicsit hasonlít a yt-ra, videóstreamelő app. Itt feltölteni nem lehet, viszont sok minden magyar tartalom van fenn, filmek, tv műsorok, stb. A lényeg a magyar nyelv, szinkronos, feliratos tartalmak. Pl. nagyon jó elmulasztott tv műsorok nézésére. Pl. így szokta feleségem nézni a gasztróangyalt, én meg a Breaking Bad-et. :)

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#23921) Fang válasza Balinov (#23919) üzenetére


Fang
aktív tag

Ha érdekel a fuso, akkor csak át kell állítanod a tv-n smart régiót magyarországra és utana elérhetőek a magyar appok, én is így próbáltam ki a fusot Németországból. (egyszerre csak a belllított régió appjai elérhetőek)

[ Szerkesztve ]

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#23922) Balinov válasza kmarci25 (#23920) üzenetére


Balinov
félisten

okes, koszi. YT-ra en is a droidos osszekapcsolos dolgot hasznalom, szvsz sokkal jobban meg van oldva, mint az LG gyari YT appja.

FUSO jonak hangzik, kar,hogy itt nem igen van ilyen. Mondjuk nagyon nem is kell, mert A) ugyis letoltom, ami kell. B) UPC HD Mediabox-al eleve felveszem, ami erdekel.

Apropo, annak, akinek LG SmartTV-je, UPC mediabox-sza ill. HTC ONE-ja van. Jelentem sikerult a LG+UPC HD STB kombora beloni a TV alkalmazast.

szerk:
Fang: erre gondoltam, de a Netflix meg akkor ugranak, akkor mar a Netflixet valasztom. Kiprobalni viszont valszeg ki fogom.Koszi a tippet!

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#23923) Hege1234


Hege1234
addikt

egy barátom nemrég kapott egy 32lh3000 lcd tv-t
mivel van logitech harmony-m el tudom vele érni azt a menüt ahol a usb-n való filmlejátszást tudom beállítani ?vagy csak firm frissítéssel ?

most ha jól emlékszem 3.4x van rajta
elvileg ugye downgrade-elni kéne majd megcsinálni az usb-t és frissíteni 3.55-re

akinek van spec távirányítója próbálkozott már vele hogy megkerüli a downgrade-t?

(#23924) Seprioth


Seprioth
csendes tag

Sziasztok !

Valaki megtudná mondani hogy a LG 42CS460 mekkora lehet az input lag-ja ? Vagy esetleg akinek van ilyen tévéje megmondaná hogy ha konzolt ráköt mennyire lagol ? Már csak azért is kérdezem mert elméletileg nincs játék mod ja.

(#23925) englandhool válasza #20844032 (#23898) üzenetére


englandhool
csendes tag

Le vagyok nyűgözve!Napokig tudnálak hallgatni.Rengeteget tanultam.Köszönöm!!!Roppant színpatikus amikor ilyen mértékű tudás,türelemmel,és szerénységgel párosul.Respect! :R

(#23926) Rickeffe


Rickeffe
aktív tag

LM620S
A truemotion-ös témához. Én teljesen kikapcsolom a truemotiont (és minden egyéb képjavítót), mégis sokszor azt veszem észre filmeknél, sorozatoknál, hogy néha "szappanoperásak". Úgy tűnik leginkább akkor jelentkezik, ha egy objektum lassan mozog és jó minőségű és/vagy hd adás. Amikor elkezd az objektum nagyobb sebességgel mozogni akkor visszatér a mozis hatás. A furcsa az az, hogy az analóg CRT tv-men is tapasztalom némelyik adásnál. Pl.: nem rég adták a Fülkét valamelyik adón és néha teljesen "szappanoperás" volt a CRT-n is! A két tv egy főkábelről működik, de elvileg nem ugyanazt a jelet használják. (gondolom én hiszen az egyik digit a másik meg analóg)

Rickeffe

(#23927) #20844032 válasza englandhool (#23925) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ne viccelj már, szivesen! :)

(#23928) nofi


nofi
őstag

Sikerült beállítani a Plexet, köszönöm kmarci25-nak! :R

Lehet túl sokat várok ettől a média streameléstől, de van arra lehetőség, hogy amennyiben a egy video file alapból több nyelvű hangcsatornát, illetve feliratokat tartalmaz, akkor ezek között váltani tudjak? Egyelőre szürkén vannak ezek a Media Link opcióinál.

Xbox GT: nozsolt

(#23929) kenwood3 válasza Seprioth (#23924) üzenetére


kenwood3
őstag

De van játék módja . Input lagról én se tudok nyilatkozni, mert sehol nem találtam infót róla, pedig ez engem is érdekelt volna amikor vettem. Boxom meg sajnos nincs :)

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#23930) Hege1234 válasza nofi (#23928) üzenetére


Hege1234
addikt

sajnos a hangsáv váltást az lg barmolta el :(((
egyik frissítés után már nem volt elérhető ez a menü

(#23931) shteer válasza nofi (#23928) üzenetére


shteer
titán

ez a hangsáv mizéria universal media serverrel megkerülhető - sajna csak pc-ről, nas-ról nem megy ez semmi formában jelenleg

én nagyon bízom benne, hogy egy következő frissítéssel megoldják a médialejátszóban

..szerintem jónak tűnik

(#23932) Hege1234 válasza shteer (#23931) üzenetére


Hege1234
addikt

universal media server
:Y
köszi a tippet! :R

transcode-ban ahol kiválasztod hogy milyen nyelven legyen a film melyiket szoktad választani ?

MEncoder tsMuxeR vagy az FFmpeg-et ?

(#23933) englandhool válasza #20844032 (#23927) üzenetére


englandhool
csendes tag

Trumotion ki,mozi be,és zsíííír!!!Jó lett.Köszi.Később ,ha én is megszokom akkor egyszerűen visszakapcsolom.Most már csak a másik kedvencemet a focit kellene megtanulni belőni.Ezeket ,hogy zajcsökkentés,mpeg zajcsökkentés,helyi sötétítés,dinamikus kontraszt,clar white,szuper felb.,gamma,stb.Bár tegnap a MM-ban néztem egy gyorsmozgásos tesztet...hát annál nem tünt túl jónak az Lg-m.Itthon is azt látom,hogy a gyors mozgásoknál azért pixelesedik rendesen.Az eladó szerint az LM640 ennyit tud.Ugye nem?Be lehet lőni ,hogy az is jó legyen? Az a 400Hz jónak tűnik.Vagy ez nem azon múlik? Tudom próbálgatni kellene,de pl. a trumotion nekem eszembe sem jutott volna,és tessék.Gondoltam hátha itt is van valami jó kis okosság.Bocs,hogy megint a hülyeségeimmel sokkollak. :F

(#23934) #20844032 válasza englandhool (#23933) üzenetére


#20844032
törölt tag

Pontosan mit értesz pixelesedés alatt?
Két probléma szokott lenni. Az egyik a kockásodás. Azzal nem tudsz sok mindent kezdeni, az adás (digitális) tömörítése miatt, bár ebben van különbség szolgáltató és szolgáltató között. Van itt valahol a topikban egy nagyon jó táblázat erre. Ezen az sem segít, ha az analógot kötöd be, ott ugyanaz jön, csak analóg konverzióban, ma már nincs analóg jeltovábbítás, éteren, nagyban.
A másik az utánhúzás (csóva). Na az tényleg a panel, és ebben azért valóban nem domborítanak ezek a tévék, bár ez úgy egyáltalán eléggé jellemző az lcd-kre.

(#23935) Plebi válasza #20844032 (#23934) üzenetére


Plebi
senior tag

Gondolom nem fogok visszalépést tapasztalni egy Samsung LE32C530-hoz képest. 2010-es TV. Médialejátszásban nagyon meg vagyok vele elégedve, de már kicsinek bizonyult.

Beléptem én is a klubba, egy LG 47LM620S-el. Egyenlőre még nagyon a hatása alatt vagyok, nem érzem, hogy 1 procis létére annyira lassú lenne és nem indokolja (látatlanban) az új széria 100e-es felárát, webböngésző tényleg nem egy gyors valami és egy-két alkalmazás sem a leggyorsabb, de ez egy TV és nem utolsó sorban utolsó darab volt a Kaposvári Tescoban, 180e Ft ba került. Youtube bejövős és úgy az egész smart rész, csak az online alkalmazások, annak ellenére, hogy UPC fiber power 50-em van elég sokat streamelnek kábelen. Kettő frissítést le is rántott azonnal. A plex is teljesen jó, csak egy kicsit sok filmet eresztettem rá pc-n.

Smart share widi funkció csak akkor érhető el, ha van benne wifi stick, vagy wifi routerrel is rábírható valahogy?

Valaki már tapasztalt egyébként beégést, vagy ghosting jelenséget LM620 szériánál. Otthon lettem rá figyelmes, hogy valami bennmaradt a bal felső sarokban, mintha telefon szimbólum lenne, meg még másik 3, de azokat nem tudtam kivenni, kb tart a képernyő feléig, felső 1/4-ben van. Már az este folyamán kezdett halványodni, gondolom sima fehér képpel hagyva egy kis ideig el is tűnhet, ha esetleg mára már nem tűnt el.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#23936) warezxts


warezxts
senior tag

De jó, pont a TrueMotion a téma, ami miatt felkerestem a fórumot.
Van egy LG 42LE8500-m ami tudja a TrueMotiont. Alap értéken van 3 default beállítás:
Gyenge, közepes, erős, illetve az egyéni. Itt két érték állítható, Judder és Blur. 1-10ig. Van valakinek tapasztalata, ötlete, véleménye hogy mi lehet az optimális beállítás, illetve konkrétan mit jelölnek ezek a megnevezések (alapból ismerem a judder-t pl. de nemtudom itt truemotion környezetben mit takar). Nem riadok meg a természetellenes szappanopera hatástól sem, szóval..... :D

@Bobolit: "Vállalható lenne a Trumotion, ha nem csinálná a felgyorsulok-lelassulok effektust. Ez szerintem mindennél idegesítőbb." - Használj XBMC-t és engedd meg neki hogy átváltsa a frekvenciát a nézett film frekijére és úgy használd a TrueMotiont. Egyébként tényleg azt csinálja amit írtál a 3:2 pulldown miatt.

[ Szerkesztve ]

(#23937) Fang


Fang
aktív tag

Sziasztok
Korábban már valaki leírta ezt, és megoldást is találtatok rá, de sajnos nem találom azt a hsz-t.

Tehát a probléma: Formula1 és foci meccs nézésnél jön ki leginkább a jelenség. A kép olyan mint ha egy koszos üvegen keresztül nézném a tv-t. a vízszintes kamera mozgásoknál olyan mint ha az "üvegen lévő virtuális kosz" függőleges sávokra lenne osztva. Gondolom ez a felosztott led vezérlés miatt lehet.
A dolog nem katasztrofális, de azért néha zavaró, főleg hogy van rá megoldás is csak nem találom a fórumban :)
A készülék: 47LM660S

Más: Huncutka korábban leírtál egy megoldást amivel a tv hangját 5.1-es hangrendszerre ki lehet küldeni. A hangrendszerben van beépített erősítő, azonban nincs optikai bemenet :(
Ha be tudnád linkelni a megoldásodat amivel a tv hangját ki tudom küldeni az hangrendszerre akkor az nagyon jó lenne :) (a hangszóróim ebben az esetben csak stereoban fognak szólni? vagy az 5.1 is megoldott erre már nem emlékszem)

Előre is köszi a segítséget!

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#23938) Laca0 válasza Fang (#23937) üzenetére


Laca0
addikt

Szerintem hibás a készüléked! Vagy le kell törölni róla a virtuális koszt! ;)
Próbáld ki, hogy állítsd játékgép-re a képüzemmódot. Ha nem javul meg, akkor vagy a tévészolgáltatásoddal van a baj, vagy hibás a készüléked. Nálam gyönyörű volt a futam UPC Direct-el és Mindigtv-vel is... :DDD

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#23939) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Sok helyen írják, hogy a 615S igazából 50hz-es... Sőt még 620S-re is mondják... Mi az igazság?

(#23940) blakey válasza Yushchenko (#23939) üzenetére


blakey
titán

LM620 100Hz, alatta 50Hz

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#23941) sz.z.csicsi válasza Fang (#23937) üzenetére


sz.z.csicsi
tag

Az enyém is olyan és ha jól emlékszem már irták itt hogy másé is. Inkább világos vagy fehér jeleneteknél látszik. Néznél 1 jégkorong meccset vagy pl. műkori versenyt.....és sztem valaki azt irta ez ilyen ....sajnos már nagyon sok dolog van ami ebbe a "ez ilyen" kategóriába tartozik.

A tru motionnal kapcsolatban: nekem be van kapcsolva és 5-6 körülire állítva,mivel sztem anélkül nézhetetlen a kép a darabos mozgás miatt,de ez is az előző kategóriába van.

[ Szerkesztve ]

(#23942) Fang válasza sz.z.csicsi (#23941) üzenetére


Fang
aktív tag

Az a bosszantó, hogy határozottan emlékszem, hogy korábban valakinek megoldódott ez a probléma valamilyen beállítás módosításával, de nem találom sehol :S
este azért még rászánok egy kis időt, hátha sikerül kitalálni mi a bibi, de ha nem azért még ezzel is együtt lehet élni mert csak ritkán látni, barátnőm pl nem is látja :)

[ Szerkesztve ]

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#23943) Plebi válasza Laca0 (#23938) üzenetére


Plebi
senior tag

Szia!

UPCdirect kártyaolvasóval használható a a 47lm620s tévével, mármint a beltéri nélkül, mert a philips-el már a hócipőm is tele van, ha igen, mennyiért adtak mellé kártyaolvasót?

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#23944) roomi


roomi
tag

Hi. tegnap megint elmentem megnézni az Lg LM670s 55" t. Lehet, h a szemem nagyon szar ;) de én semmi zavarot nem láttam rajta. Ami nagyon bejött az a dual player mód. Ha multiban konzolozol és támogatja a játék akkor nincsen megosztva a képernyő. Dual player szemüveg kell és mindenki teljes képernyőn játszik. Pedig ha tudnátok , h inkább plazma fan vagyok a filmezés miatt, de fosok a beégéstől és a ghosttól. :F

(#23945) nofi válasza shteer (#23931) üzenetére


nofi
őstag

shteer; Hege1234

Sejtettem, hogy valami LG-s turpisságról van itt szó. Kipróbálom majd ezt az universal media servert, köszönöm a tippet! :R

Xbox GT: nozsolt

(#23946) McReay


McReay
aktív tag

Nem tudjátok meddig lehet ehhez a TV-hez eredeti távirányítót kapni?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#23947) lamaffia0331 válasza roomi (#23944) üzenetére


lamaffia0331
csendes tag

Csak az a gáz benne,hogy elnyújtja nagyon és redukálja a képet.

LG 55 OLED C8 - PS5 - PIONEER VSX-830 - JBL ARENA 170 5.1-SAMSUNG GALAXY S10+

(#23948) Laca0 válasza Plebi (#23943) üzenetére


Laca0
addikt

Szia!
Nekem Humax HD UD-Fox beltérim van, az -szinte- tökéletes!
Kártyaolvasóval csak az olyan kártyák mennek, amik nincsenek párosítva a beltérivel. Az enyém párosított, de talán a Plilips-es nem az. Ki kell próbálni.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#23949) englandhool válasza englandhool (#23933) üzenetére


englandhool
csendes tag

Azt mondanám, inkább el van mosódva a gyors mozgásoknál a kép.Mikor megáll akkor kitisztul.A játékosokon a mez, pedig mintha egy folt lenne.Nem szép éles a kép.Tudom most egy kicsit ellentmondásos vagyok,mert 2 napja meg a túl éles kép miatt rinyáltam,de a mese , sport,és az animációs filmek így jók a mozis meg picit homályosan ,trumotion nélkül.Egyébként Inviteles optikai kábel van, albis boxokkal.Eszembe jutott valami.Most scart kábellel van összekötve a tv a stb-al,de most nézem,hogy a boxon van hdmi kimenet.Javítana a helyzeten ha hdmi kábellel kötném öket össze?

(#23950) Laca0 válasza englandhool (#23949) üzenetére


Laca0
addikt

:O
... igen... légy szives kösd össze a digitális vevődet és a digitális tévékészülékedet digitális kábellel...
... látni fogod a különbséget...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.