Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110651) btudos válasza carr (#110650) üzenetére


btudos
veterán

Inkább házon belül kéne nekik ilyen megoldás, aki olyan kódot ír, ami ilyen hülyeségeket eredményez, azt beültetik 1 hónapra az indiaiak mellé supportosnak. ;]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#110652) oleee


oleee
tag

Sziasztok!

SOS kene egy T450s-hez akkumulator alatti gumi stopper (aminek az eltavolitasa lehetove teszi a billentyuzet szereleset..). Hol tudom egyaltalan megtalalni az alkatresz kodjat?
Tudtok olyan Thinkpades szervizrol akiknel van keszleten alkatresz Budapesten?

Koszi:
Oliver

(#110653) Tim82 válasza oleee (#110652) üzenetére


Tim82
nagyúr

Hol tudom egyaltalan megtalalni az alkatresz kodjat?

Itt: [link] -> "00HM041 - KBD, stopper"

Tudomásom szerint senki sem dolgozik a topikot jelenleg látogatók közül a hazai Lenovo szervizek egyikében, így a készletinfóra vonatkozó kérdést nem hiszem, hogy meg tudjuk válaszolni. Elérhetőségeket itt találsz a szervizek felé: [link]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#110654) oleee válasza Tim82 (#110653) üzenetére


oleee
tag

koszi szepen!

u.i.: a kioktato hangnemre reagalva altalanos ertelemben azt gondolom valid kerdes, hogy melyik szerviz tart egyaltalan alkatreszeket keszleten, hol erdemes kopogtatni a tudomasotok szerint ;)

(#110655) Tikakukac válasza oleee (#110654) üzenetére


Tikakukac
titán

Ööö szerintem rakin szervizben igen kevés dolgot találsz, főleg most. Ha gari van: SN alapján indul a folyamat és megrendelik hozzá a cuccokat. Ha nem garis: nagyjából ugyanez, cska ugye fizeted is. Így raktáron nem sok cuccot tartanak, csak olyankor, ha tényleg tudják galiba van valamivel. Fixéknél volt olyan, hogy a szériahibás Asus gépekhez toronyban álltak a lapok. 36 órán belül kész volt a laptop amit leadtam :DDD

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#110656) oleee válasza Tikakukac (#110655) üzenetére


oleee
tag

haha koszonom, felhivok par szervizest a listarol!

(#110657) barnam_ válasza Tikakukac (#110655) üzenetére


barnam_
nagyúr

Főleg, hogy sok esetben úgy működik a dolog, hogy amit megrendelsz, meg is veszed. Készletre pedig semelyik szerviz sem fogja költeni a pénzét. Max olyan cuccokat tartanak amit több gép között is feltudnak használni, de ha adott cikkszám kell, cseszheti.

Ideapad szervizről tudok nyilatkozni, ott kb. minden rendelésre megy. Amit vagy küld a Lenovo, vagy nem. Ezért is olyan a hírneve a szerviznek, amilyen sajnos.

(#110658) Tim82 válasza oleee (#110654) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem volt semmilyen "kioktató hangnem", szerintem teljesen korrekt módon leírtam, miért nem tudunk valószínűleg válaszolni a kérdésedre. Ha ez nem tetszik neked, azzal nem tudok és akarok mit kezdeni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#110659) Tikakukac válasza barnam_ (#110657) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem is feltétlen a rendelés a gond. Hanem, hogy honnan is jön az a cucc és milyen gyakran. Dellhez ha kellett valami NBD-re akkor amíg a pesti oldalon voltam csak mentem 2 megállót vilivel, teleraktam a táskát és másnapra az ügyfél gépe készen is volt.
Telemaxra, sima ötletpadra hallottam hetes meg 2 hetes rendeléseket. Az horror.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#110660) vicze válasza Tikakukac (#110659) üzenetére


vicze
félisten

6éve modellhez pont onnan fog jönni a magyar szerviznek is, mint nekem is kb.
Alkatrész nyugat európában holland raktárból jön, de volt már hogy valami Kínából jött.Jegyben látom a trackinget. Kéne legyen egy közép-kelet európai elosztó is cseheknél asszem.

Mondjuk 00HM041 kell a T460 és talán az S-hez is szóval akadni legalább akad, persze lesz vagy 10e az a gumidarab.

[ Szerkesztve ]

(#110661) Tikakukac válasza vicze (#110660) üzenetére


Tikakukac
titán

Az Alba anno pont azért reccsent meg mert vállalhatatlan 4 hetes időre kaptak cuccokat. Van EU raktár meg van 72 órás szállítás is. Csak fizesd meg. Vagyis nem te hanem a levonó. És ő nem szereti :N

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#110662) vicze válasza Tikakukac (#110661) üzenetére


vicze
félisten

Hálaég ide kifizetik a 24-et is, bár NBD-t így se láttam, csak mikor nem kellett alkatrész (X1C5 visszahívás eset). 48 szerencsére már megesett többször is. A rekord az 3hét, az jött Kínából...

(#110663) achim2


achim2
csendes tag

Hello, Lenovo Thinkpad T570 P51S T580 P52S magyar, világítós billentyűzetet keresek, akár bontásból, bárhonnan!! T580-as modellhez kellene. Bármilyen segítségért köszi.

(#110664) hcl válasza Tikakukac (#110659) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Egy ideig a Dell-nek is indirekt ország voltunk, szóval az NBD is döcögött (volt, hogy next week lett), de kb. 2016 óta megoldva az is.

Mutogatni való hater díszpinty

(#110665) Tikakukac válasza vicze (#110662) üzenetére


Tikakukac
titán

Ötletpadra biztosan nem fizeti ki :B Vagy akkor az történik még mindig, mint az emlékezetes telefonos szerviznél, amikor a teló visszajött szervizről úgy, hogy volt benne egy budiban készült kép ;] Ergo áll a minden.

Thinkpad meg ment kornéliára meg alohába is, sosem kaptam meg 2 hétnél hamarabb a gépemet. Soha.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#110666) vicze válasza Tikakukac (#110665) üzenetére


vicze
félisten

Nyilván nem üzletire nem fizetik ki az egyértelmű.

(#110667) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, T420-nal cserelnem mindket ram modult. A Hardware Maintenance Manual (72-ik oldal alapjan ez a billzet alatt van.

Namost SSD bovitesen kivul sosem kaptam szet a TP-t. A HWM 1090-es pontja alapjan nem tunik nagy mutatvanynak, de az eletbol tanulvan (ami egyszernek tunik, azt is el lehet ba*zni) kerdeznem a Szakiktol, van-e valami, amire a HWMM-ban irtakon felul mindenkeppen erdemes figyelni?

Koszi
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#110668) Tikakukac válasza vicze (#110666) üzenetére


Tikakukac
titán

Abból ítélve a cseh hazaköltözéskör mennyi pert akarszottak a nyakukba lehet megérte volna akár az a valódi 4 hetes is :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#110669) Tikakukac válasza Balinov (#110667) üzenetére


Tikakukac
titán

No para, ez egy T420, kétlem itt nagy megakadás tudna lenni.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#110670) Balinov válasza Tikakukac (#110669) üzenetére


Balinov
félisten

Biztató, köszi

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#110671) totron válasza vargas0502 (#110633) üzenetére


totron
addikt

R31 - szívet-szemet melengető állapotban sikerült kifogni, eladó lelkére köti totron, hogy de jól csomagolja ám be, tényleg jól. Rendben, úgy lesz. Csomag megérkezik, kinyit. Indokolatlan magasságú, telipakolva minden jóval: újságpapír-galacsinok, pukifóliák rétegei, légpárnákból is került több pár, mondom profi. A laptop persze a doboz alján közvetlenül, zéró csillapítás vagy védelem. A maga módján eleget tett. :D Bájos. Rendben megérkezett, sokáig használtam, végül alaplaphibával sötétült el.
T500 - szintén jó állapot, a billentyűket, tácsipádit én koptattam ki, fényesítettem be begyeimmel. Több volt eladósorban, LG panel, nagyszerű. Az ipsének meggyőződése volt, hogy mindegyik LG, ide persze Samsung jutott. Gesztusértékű jóvátétel megbeszélve, kieszközölve, visszaküldéssel már nem bajlódtam. Mai napig megy. Netezésnél passzívan, TPFanControl legjobb barátja az usernek. Blank screennél némi inverter cirr hallik, de csak éjjel, közelről. Ennél halkabbat hova?

(#110672) Tim82 válasza Balinov (#110667) üzenetére


Tim82
nagyúr

Két modul van. Az egyik van a billentyűzet alatt (HMM 81. oldal, saját oldalszámozás szerint), a másik meg a gép alján, levehető szervizajtó alatt (HMM, 73-74. oldal, saját oldalszámozás szerint).

A csere mindezzel együtt könnyű, szóval emiatt ne aggódj.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#110673) Balinov válasza Tim82 (#110672) üzenetére


Balinov
félisten

:R Pénteken nekiveselkedem, a 2es modul az már cserélve, az gyerekjáték volt

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#110674) Penguin95 válasza totron (#110671) üzenetére


Penguin95
senior tag

A T500-as tapasztalatodat csak megerősíteni tudom. Mióta visszavonultattam netezős gépnek a sajátomat, szerintem egyszer sem indult el a ventilátora (akkor sem, mikor frissítettem a Linuxot). De ha el is indul, akkor is nagyon halk marad még akkor is ha terhelve van a gép, az X230T hozzá képest egy süvítő orkán. Egyetlen bajom van vele, az pedig a halvány kijelző. Lehet találnék bele értelmes cseredarabot még, csak nagyon nem érzek kényszert arra, hogy én legyek az első aki megbontja a felső részt.

(#110675) freelanced


freelanced
addikt

Üdv!

A t450 esetén mennyire macerás a kijelző csere Full HD-re?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#110676) Tikakukac válasza freelanced (#110675) üzenetére


Tikakukac
titán

Mint már többször írtam/írtuk/meg tapasztaltuk is: nem a kijelző cseréje a macera, hanem a jó kijelző megtalálása :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#110677) freelanced válasza Tikakukac (#110676) üzenetére


freelanced
addikt

Köszönöm a választ!

Azonos kijelzők mennek hozzá mint egy T440P-hez?

Ott nagyjából elolvastam, hogy melyik milyen, és mivel Linux alatt megy, gondolom a fényerő állítása sem annyira problémás.

De utánaolvasok, jogos, köszönöm a választ!

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#110678) stork13


stork13
aktív tag

Sziasztok!

T520-hoz keresnék dokkolót.
Ha jól néztem Type 4338-at kellene néznem hozzá. Ez a dokkoló a régebbi, kerek végű 90 W-os töltővel elmenne 1 monitorral?

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#110679) Tim82 válasza stork13 (#110678) üzenetére


Tim82
nagyúr

4337-es is jó.

Ha Inteles videóvezérlős és kétmagos i5 vagy i7, akkor elviekben elég a 90W-os töltő.

Ha négymagos i7, akkor 135 W-os töltő fog kelleni a noti + dokkoló pároshoz.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#110680) stork13 válasza Tim82 (#110679) üzenetére


stork13
aktív tag

Köszönöm!

i7 és intel/Nvidia. Akkor 135 vagy 170w-os táppal kell néznem valamit.
Az utángyártott töltők vásárolhatóak (pl GreenCell) vagy csak a gyári a megoldás?

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#110681) barnam_ válasza stork13 (#110680) üzenetére


barnam_
nagyúr

Azt nézd meg, hogy milyen táp van a gépedhez jelenleg.
Hacsak nem 4 magos i7 van benne, kétlem, hogy kellene a 135/170W.

Igaz T420, de 2 magos i7-el vígan elvolt a 65W-os töltővel a dokkolón keresztül.
A 4338-as dokkoló fogad 135/170W-os tápot is, de belemegy a sima is.

(#110682) Tim82 válasza barnam_ (#110681) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem írta külön, de az adatlapja alapján négymagos i7-es T520-a van. Az meg nem fog megmoccanni a dokkoló + 90W-os töltő kombóval, konkrétan úgy fogja venni a gép, hogy nincs dokkoló, nincs töltő, akkuról kell üzemelnie. Tapasztalat.

stork13: én is Greencell töltővel használtam négymagos i7-es T520 + dokk párost, működött vele.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#110683) S_x96x_S


S_x96x_S
őstag

ThinkPad X1 Fold
Nem tudom, hogy ez az összehajtogatós irány mennyire lesz a jövő, de veszik mint a cukrot ..

de az azért furcsa, hogy az Apple - még nem hozott ki ilyet, habár ott is várható ..
de az is lehet, hogy túl konzervatív vagyok .. mert attól félek,
- hogy 1-2 év alatt kipurcan ..

- meg igazából - nincs is rajta pöcökegér ; Ha legalább a káva oldalába lenne egy pöcökegér integrálva ...

Lenovo: ThinkPad X1 Fold with foldable screen sells better than expected, 1080p webcams in future ThinkPad laptops
https://www.notebookcheck.net/Lenovo-ThinkPad-X1-Fold-with-foldable-screen-sells-better-than-expected-1080p-webcams-in-future-ThinkPad-laptops.517275.0.html

"
According to Zielinski, Lenovo was took by surprise by the sales success thus far. The average resale price of $3,000 also suggests that many customers choose the more expensive versions.

This might mean that we will see more foldable PCs in the future. The Lenovo manager says that customers are requesting a bigger version of the ThinkPad X1 Fold and software support should improve in the future, too - Zielinski is probably refering to Windows 10X.
"
:R

Mottó: "A verseny jó!"

(#110684) barnam_ válasza Tim82 (#110682) üzenetére


barnam_
nagyúr

Én az adatlapot nem néztem :D
Igen, a 90W-os töltőre nekem is azt írja Windowsban és boot során is figyelmeztet, hogy kevés a gép teljesítményéhez (W530).

(#110685) FoxiestFox válasza S_x96x_S (#110683) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ez tök érdekes, csak nem Thinkpad.
A Thinkpad a billzet hiányával véget is ért.
Csak rá kellett írni valami ismert típust, hogy valahová el tudják helyezni a vásárlók.

(#110686) vicze válasza S_x96x_S (#110683) üzenetére


vicze
félisten

Az valóban furcsa, hogy veszik, mert ebben a formában elég haszontalan még, ha meglepően jól működik is a tesztek alapján. Mármint ahhoz képest, hogy egy erősen beta technológia és SW kezdetleges és buta lényegében.
Pl tudom nagyon jól, ha egy managernek mutogatnám ugrana rá, viszont supportálni nem óhajtom az tuti...

Ugye a tabletekhez volt pöcökegeres bill. és ez már az a termék ahol tényleg értelmetlen, speciel ott is az volt, ez nem arra van amihez egy egér úgy általánosan kellene, egy touchscreen mellett. De írtam, hogy el fog tűnni pár éven belül, ahogy minden gyártó kivezette.
Azzal egyetértek, hogy nagyobb verziónak több értelme lenne, nyilván ehhez leginkább panelt kell gyártson valaki.

Apple nem csinál teszteletlen technológiát csak olyat, ami már megérett a tömeggyártásra. Jelenleg a hajlítható kijelző nem skálázódik + a meghibásodás mértéke igen magas.

@FoxiestFox: Van hozzá bill.

(#110687) Apollyon válasza S_x96x_S (#110683) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Minek kellene rá pöcökegér, ha ott a brutális nagy érintőkijelző?

Ha meg már csatlakoztatsz rá billzetet, akkor egeret is tudsz.

Persze hogy azt mondják, hogy jól fogy, ha nem így lenne, nyilván akkor sem mondanák azt, hogy jajj, nem fogy. Amúgy meg nevetséges termék. Bár lehet megvan a helye valahol a tablet szegmensben, de aki sokat gépel és mégis ez kell neki, az vagy igénytelen, vagy nem találkozott még rendes billentyűzet élrményével. De azért remélhetőleg nem erre a borzalomra akarják majd cserélni a komplett notebook platformot. :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#110688) S_x96x_S válasza vicze (#110686) üzenetére


S_x96x_S
őstag

( ThinkPad X1 Fold )
> Az valóban furcsa, hogy veszik, mert ebben a formában elég haszontalan még

hosszú távon talán a "hegylakó" érv lehet mögötte ... vagyis csak 1 (kütyü) maradhat ...
(az okos telefon) + ( a tablet ) + ( a laptop )
.. a jövőben összeolvad egy ilyen kihajtható kütyüre ..

a legtöbb menedzsernek csak 1 db univerzális kütyü kell - ami multifunkciós és kis helyen is el tud férni .. a böngészéshez és az excel táblához nem kell akkora craft ..
és manapság már a továbbfejlesztett Apple A14 mobilprocija is tud annyit,
hogy egy laptopot is kihajtson ( lásd M1 )

de azért érdekes a trend ...

Mottó: "A verseny jó!"

(#110689) S_x96x_S válasza Apollyon (#110687) üzenetére


S_x96x_S
őstag

> Minek kellene rá pöcökegér, ha ott a brutális nagy érintőkijelző?

csak megszokásból ...

( legrosszabb esetben majd festek rá egy piros pöttyet .. -
ha placebo - ha nem ---> engem megnyugtat :K
Avagy én másképpen vagyok irracionális - mint a mostani folder vásárlók )

Mottó: "A verseny jó!"

(#110690) stork13


stork13
aktív tag

Nem írtam, de igen 4 magos Core i7-2670QM van benne. Ugyanolyan táppal érkezett, mint az öreg T400-asnak van, 90W. Legalább van tartalék :D
Ma megjött hozzá a HDDbay is. Lassan alakul a gép.

Még egy kérdés és befejezem: :)
Ha 2 monitor menne a dokkolóról elég a 135W vagy kellene a 170? (párom kezd vérszemet kapni)

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#110691) barnam_ válasza stork13 (#110690) üzenetére


barnam_
nagyúr

Szvsz tök mindegy hány monitor van rákötve, az áramot nem a dokkolóról kapja a monitor.
Használd akkora táppal amekkora elő van írva hozzá.

De ha már van egy 90W-os tápod, kipróbálhatod hogy működik-e vele; ha nem, akkor 135W a gyári előírás a 4 magos T520-nak.
Azt is eltudom képzelni, hogy az egy gyárilag 2 magos gép volt, és utólag bővítették 4 magra, ezért maradt hozzá a kisebb táp.

(#110692) vicze válasza S_x96x_S (#110688) üzenetére


vicze
félisten

Amúgy nem tudjuk, hogy a magas igény az mondjuk pár 100 vagy pár 1000 készüléket takarhat.
De ha ránézek erre(138 available), akkor valahogy eltúlzottnak érzem ezeket a kijelentéseket és inkább marketing szaga lesz. :)
Currys-nél 81db van raktáron, és pár más retailernél is 100 feletti a készlet, next day shipinggel.
Most mivel mondjuk úgy az utazás egy csöppet korlátozott, még ezt az igényt se lehet csak úgy ráhúzni, illetve indokolni. Otthonra kicsit praktikátlan. :)

Igény AMD laptopra van, amit 2,5hónapja nem lehet kapni sehol.... :(((

[ Szerkesztve ]

(#110693) MrPetya19 válasza vicze (#110692) üzenetére


MrPetya19
addikt

Már lassan négy hónapja nincs a kinézett AMD-s gép raktáron, vállalható kijelzővel.
De a többi készlete se túl bőséges. Sajna túl jók azok az AMD-k.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#110694) vicze válasza MrPetya19 (#110693) üzenetére


vicze
félisten

T14-ből már Intelt se tudok rendelni UK-ben Lenovo-tól, partnereknél itt ott akad még. Ázsibánan tudtam venni AMD-set, de 2hónapos szállítással... :U Mondjuk Intelre is pont ennyi volt. :(
Mintha felvásárolnának minden T14-et amit gyártanak, vagy nem csak az AMD-nek vannak ellátási problémái és most 14nm-es szarokról van még minding szó.

(#110695) S_x96x_S válasza vicze (#110692) üzenetére


S_x96x_S
őstag

> Igény AMD laptopra van, amit 2,5hónapja nem lehet kapni sehol....

kicsi piac vagyunk ... egyedi ékezetekkel ...
ráadásul globális szinten túlkereslet van a covid miatt.

de azért a Németeknél előfordul ( habár nem tudom pontosan mit keresel .. )
"Lenovo ThinkPad T14s G1 AMD, Ryzen 7 PRO 4750U, 16GB RAM, 512GB SSD,"
https://geizhals.de/lenovo-thinkpad-t14s-g1-amd-20uh001age-a2311845.html

ha mást keresnél : "ThinkPad Ryzen"
https://geizhals.de/?fs=+ThinkPad++Ryzen&hloc=at&hloc=de&hloc=eu&hloc=pl&hloc=uk&in=

Mottó: "A verseny jó!"

(#110696) stork13


stork13
aktív tag

Letisztult a dolog, 4338+135w táp lesz hozzá.
Köszöntem a segítséget!

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#110697) vicze válasza S_x96x_S (#110695) üzenetére


vicze
félisten

Globálisan nézem Lenovo-tól CTO-t / sima stockot.
Van partnereknél raktáron maradt, ha vadászol eleget bár UK-ben igen kevés akad.

Most eszembe jutott a ThinkPad P14s, van 6hetes rendeléssel, mert az... ...kemény 2 betűben különbözik a T14-től. :DDD

Szerk: Ugye T14-ről volt szó és linked alapján teljes németben 3db helyen kapható épp(minden más több hetes rendelési idő), az azért elég gyérnek tekinthető.

[ Szerkesztve ]

(#110698) RAiN91


RAiN91
őstag

Előfordulhat, hogy azért romlott el a töltőm, mert az utóbbi 1 hónapban állandóan be volt dugva a konnektorba? (nem a laptopba, abba csak ritkán, mert jó az akksim és használom is)

(#110699) azbest válasza RAiN91 (#110698) üzenetére


azbest
félisten

nem... nekem évek óta be vannak dugva... kivéve persze, ha villámcsapás vagy más hasonló dolog miatt kapott valami nagy áramlökést.

[ Szerkesztve ]

(#110700) hcl válasza RAiN91 (#110698) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem. A folyamatos üzem kevésbé rossz ezeknek az összezsúfolt cuccoknak, mint ha folyamat kihűl-felmelegszik.

Mutogatni való hater díszpinty

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.