Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31701) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Forsen top 8. Nagyon hajt most a fiú.

Amd - Radeon - Ryzen

(#31702) h3lios


h3lios
addikt

Ma nyitottam 40 packot és siralmas volt az eredmény, sok jó raret sikerült nyitni, és volt köztük golden is pár, viszont a hőn áhított antonidas / ysera kombót nem sikerült kinyitni. :( :(((

Még jó hogy nem craftoltam le
Ez volt a legjobb nyitás, csak kár hogy a komolyabb démon deckhez semmi nincs meg, illetve a komolyabb legendaryk nélkül életképtelen
Ezek után meg azt hiszem elkezdek Priest-ezni

Annak viszont örülök, hogy a Dust pont kiadta egy legendary-ra. Először Antonidast akartam lecraftolni, mert a tempó mage-be tökéletes befejező lenne Nefarian helyett, viszont egy kedves fórum társ hatására végül Dr. Boom lett belőle. Ez tekintve hogy GVG-t nem akarok nyitni nem hülyeség. :DDD

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#31703) Gyuri27 válasza h3lios (#31702) üzenetére


Gyuri27
félisten

Jaraxx jó. Nekem a játék eleje óta egy kabalt nem adott.

Amd - Radeon - Ryzen

(#31704) h3lios válasza Gyuri27 (#31703) üzenetére


h3lios
addikt

Ja azzal nincsen bajom, hogy ne lenne jó, egyik legjobb legendary, a nem zoo Warlock deckek jelentős része játssza. Viszont semmi másom nincs hozzá, amivel működhetne a pakli. :D

Epicből sok jött, aminek örülök, mert párra szükségem volt. Viszont Knife Juggler -ből csak nem akart kijönni a 2. Így az még nagyon hiányzik egy esetleges Zoo-ba.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#31705) Gyuri27 válasza h3lios (#31704) üzenetére


Gyuri27
félisten

De majd ha kell nem kell kraftolni. Azért a giantek csak epikek. Alex a bootok és a rák terjedése óta visszaszorult. Handlock malganis előtt is volt. Szóval vigyázz jaraxxra. Nem lehet tudni, mit hoz a meta.

Amd - Radeon - Ryzen

(#31706) h3lios válasza Gyuri27 (#31705) üzenetére


h3lios
addikt

Az elvem az, hogy Legendary-t nem craftolok szét, mivel még csak 2-t nyitottam, Jaraxx, mellett Deathwing ezért pláne értékesek számomra. 400 Dust-ért nem éri meg szétcraftolni. Talán Millhouse-nál elgondolkoznék, hogy valamelyik giant-re cserélném.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#31707) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

Amaz ma olyan mage- t draftolt... Flame, 2x pyro, blizzard, poly....

12-1 lett vegul neki. Mondjuk igy nem volt nehez, kb 10hp- ra kellett levinnie az ellenfelet mert mindig a kezeben volt az egyik...

[ Szerkesztve ]

(#31708) fogtunder válasza F-ECT$ (#31692) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én mindenképpen bepróbálom, amúgy se érdekel sok minden a kártyajátékokon kívül, aztán ha nem lesz jó, akkor skip.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31709) saelin válasza Vasinger! (#31699) üzenetére


saelin
veterán

Mióta újra elkezdtem játszani, azóta már kétszer kaptam watch and learnt. Előtte én sem találkoztam vele túl gyakran.

(#31704) h3lios
"Ja azzal nincsen bajom, hogy ne lenne jó, egyik legjobb legendary, a nem zoo Warlock deckek jelentős része játssza. Viszont semmi másom nincs hozzá, amivel működhetne a pakli. :D"

Add nekem! Oh, wait... :(

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31710) NyxNyxNyx válasza h3lios (#31702) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szép, én mindkét Cabal-t craftoltam. Meg az auchenai-t is, mert az sem jött. :D Kezdj el priestezni, lehet te is beleszeretsz mint sokan.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31711) h3lios


h3lios
addikt

Ma a 40 vásárolt pack nyitásánál nem voltam túl szerencsés, ami a legendary-k számát illeti (az epciceccel nagyon elégedett voltam).

De a napi goldfarmolás végén vettem még 1 packot, amiben ez volt. :)
Őt sem fogom sok helyen használni, de szépen lassan alakul a kollekció és a rare is arany amit lehetett is szépen szétcraftolni. :P

(#31710) MikE008

A priestet is nagyon szeretem, csak nagyon szerencsésen kell vele húzni, mert különben az elején már lehordáznak.
Átlagban itt van a hiba, ha az early game-ben jól húzok és / vagy túlélem, onnantól kezdve nagy bajok már nincsenek.

Tudnál valami decket linkelni ami anélkül is életképes lenne, hogy fosásig van legendary-kkal. ?
Olyan controlt láttam amiben sylvanas az egyik kulcs, viszont beszerzése jelenleg nem megoldható. :)
A nagyobb probléma hogy lightbombom sincs, amit szintén használni kell a nagyobb AOE-k hiánya miatt.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#31712) NyxNyxNyx válasza h3lios (#31711) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Az öreg golden savagery látom téged is megtalált. :DDD

Onyxia druidban a legjátszhatóbb a savage roar miatt.

h3lios Nem igazán tudom milyen lapjaid vannak, de egy alap Priest deck gyökerét ezek a lapok adják:

Northshire * 2
Power word shield * 2
Auchenai * 2
Circle of healing * 2
Injured Blademaster * 2
Cabal *1-2
Sylvanas
Mind Control
Shadow word death *1-2
Wild pyromancer *2
Thoughtsteal *1-2

A többi lap már rajtad múlik ,általában belcher, loatheb, esetleg Chrom. Dark cultist is egy nagyon jó lap, Velen's Chosen is jöhet, smite is jó ha van pyro.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31713) h3lios válasza NyxNyxNyx (#31712) üzenetére


h3lios
addikt

Savagery -ből meg equality-ből nyitottam eddig a legtöbbet. Szerintem mindkettőből 4-5 körül nyitottam előbbiből talán a 6 is megvolt. Elképesztő mennyiség ahhoz képest, hogy eddig 100 pack körül vagyok nyitást tekintve.

Értelmesebb és sok helyen használható rare lapokat viszont annál kevésbé nyitok. (ma szerencsém volt a priesttel). Viszont Knife Juggler-ből 1-et nyitottam eddig, a két Argas -omat pedig csak craftoltam.
Epicből 1-2 kivétellel szintén azokat nyitom amikre nincs nagy szükségem, pl. 2 Earth Elemental.

B-tag: H3lios#2825

(#31714) NyxNyxNyx válasza h3lios (#31713) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ja és Sylvanas-t minél hamarabb szerezz be :) Anno amint lecraftoltam érezhetően erősebb lett a deck.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31715) h3lios válasza NyxNyxNyx (#31712) üzenetére


h3lios
addikt

Ezek közül szerencsére sok megvan, párat kell még beszerezni / craftolni.
Injured Blademaster
Circle of Healing
Sylvanas
Pyromancer

Mindből 1 db hiányzik, tehát sok minden nem kell hozzá (ebből csak szilva a nagyon necces).
A kiegészítő lapok is megvannak amiket leírtál.
Velen's ből nincs, de mivel common nem para a dolog. :)

Inner Fire-t és Hp duplázást megéri játszani ?
Általában ezzel gyűlt meg eddig a bajom, hogy az early game-ben nem voltak dropjaim.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#31716) NyxNyxNyx válasza h3lios (#31715) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Divine spirit és inner fire nem jó lapok. Amiket írtál hogy hiányoznak, a circle a legfontosabb.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31717) #75376384 válasza NyxNyxNyx (#31712) üzenetére


#75376384
törölt tag

egy részletesebb deck-et tudnál adni? lehetőleg olyat, amibe nem kell velen..

én kolento verziójával játszom mostanság, de ez számomra fura valamiért. bár lehet csak az a gond, hogy nem rég kezdtem priest pályafutásom. :D

(#31718) NyxNyxNyx válasza #75376384 (#31717) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ez így teljesen jó, lehet ki is próbálom.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31719) #75376384 válasza NyxNyxNyx (#31718) üzenetére


#75376384
törölt tag

megvan mi a gond.. az előbb pl. 16 húzás alatt 2 varázslat jött csak fel, meg ilyenek..

[ Szerkesztve ]

(#31720) ígyvanferi válasza saelin (#31709) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Régebben azért nem találkoztál vele túl gyakran, mert bő egy hónapja került be a játékba.

(#31721) saelin válasza ígyvanferi (#31720) üzenetére


saelin
veterán

Ez mindent megmagyaráz. :U Gondolom a BRM-el együtt jött.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31722) ígyvanferi válasza saelin (#31721) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ja.

Tegnap nyertem zsinórban 5-öt lockkal, most ugyanazzal a paklival 4 lose. Igaz, így egy fokkal jobb, mint ha felváltva nyernék, vesztenék. Csak az önérzetemnek nem tesz jót.

[ Szerkesztve ]

(#31723) h3lios


h3lios
addikt

Mivel szolgáltatónál melózok ma reggel a kiállított Tableten az Androidos Achievementet sikerült teljesíteni és ezt nyitottam a pack-ból:

Amikor megláttam hogy legendary megörültem nagyon, még tegnap este poénkodtam is, hogy ha Millhouse akkor becraftolom. :D Hát kinyitottam, de megtartom egyelőre. Ezen kívül a többi lap sem szemét kategória, bár kár hogy a kobrából már meg volt a 2.

B-tag: H3lios#2825

(#31724) SLYM válasza h3lios (#31723) üzenetére


SLYM
veterán

én lecratfoltam millhouse-t, nehogy betörd :D (igaz tegnap pl nat pagle-t kraftoltam, már csak a beast meg a nozdormu hiányzik) :D

[ Szerkesztve ]

(#31725) DopeBob


DopeBob
addikt

tudna valaki mondani olyan druid paklit, amivel tudnék nyerni valahogy 5 meccset? :(

Fast druid ezzel próbálkozom most, de zook hunterek ellen reménytelenül lassú...

MZ/X

(#31726) Man0gatya válasza ígyvanferi (#31722) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

detto, 10 körül minden paklival ez van nálam

(#31727) NyxNyxNyx válasza #75376384 (#31717) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ez a rohadt Shrinkmeister vagy megnyeri vagy elveszti a meccset. Leginkább utóbbi. Vagy a kezemben ül value-ra várva, vagy rá kell várni a cabalhoz. Papíron olyan szép, de nagyon riktán jön ki.

A shadow madnessből egyet biztosan lecserélek, az is mindig ott ül a kezemben...

Dr Boom meg egyedüli bgh targetként idegőrlő. (mondjuk thoughtsteal az még egy fél)

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31728) F-ECT$ válasza DopeBob (#31725) üzenetére


F-ECT$
titán

Ramp Kezannal esetleg.

Dive ever, work never.

(#31729) Gyuri27 válasza DopeBob (#31725) üzenetére


Gyuri27
félisten

Sok tauntos ramp. Senji, belcher stb-stb.

Amd - Radeon - Ryzen

(#31730) NyxNyxNyx válasza NyxNyxNyx (#31727) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

3/3 druid elvert... hagyom a francba ez így ebben a formában szar. Előtte 60%+ winrate volt ellenük :(((

Lehet csak egy lightbomb kell bele Boom helyére.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31731) Redcaster


Redcaster
őstag

Blizzard megsegített :R Éppen a napokban gondolkoztam azon, hogy vajon Antonidast vagy Grommasht érdemesebb-e lecraftolni, mivel már csak ez a 2 legendary hiányzik a fontosabbak közül. Erre ma egy 6:3-as aréna után vettem 2 classic packot, amiben megbújt egy Coldlight Oracle, így megkaptam az összes murloc után járó Old Murk-Eye-t, majd a 2.-ban ez várt rám :C :C :C

Így végre teljessé vált a control-és grim patron warriorom, lassan összegyűlik az 1600 dust, amiből pedig Antonidas lesz, és végre elmondhatom magamról hogy 0 Ft-ból megvan az összes jobb minőségű lap :C

(#31732) fogtunder


fogtunder
nagyúr

na, néha tényleg lehet értelmes aréna draftokat is csinálni. paladin, csomó early mech, 3 kings, 2 winsilver, 1 cockhammer, ogre, stormwind, force tank, ilyesmik. egyelőre 3-0, kíváncsi vagyok, minden esetre senki nem számít burstre palától, úgyhogy a dude-ra king's+king's+might kombót se játsszák körbe :)

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31733) h3lios


h3lios
addikt

Sziasztok !
Ma is nyitottam pár pack-ot.
És sikerült nyitni reggelt egy Millhouse-t délután pedig egy Hoggert + egy Mukát.
Valamint rengeteg epicet is amik számomra most elég useless kategóriába tartoznak.
A kérdésem a következő lenne: Mivel szükségem van egy Antonidasra ezért szét kellene craftolnom pár lapot, amik a következők:
- Mukla
- Millhose
- Southsea Captain
- Murloc Warleader x2
- Hungry Crab x 2

Szerintetek megéri-e ezeket beáldozni Antonidasért ?
Sylvanast sikerült lecraftolni, mivel azt sok deck játssza inkább őt választottam másodiknak.

B-tag: H3lios#2825

(#31734) h3lios válasza h3lios (#31733) üzenetére


h3lios
addikt

Sry, a dupláért, esetleg Mal Ganis jöhetne még szóba, mert vele meglenne az összes lap egy Legendary Demon Deck-hez. Szerintetek melyik érné meg jobba ?

B-tag: H3lios#2825

(#31735) Fr0z3n válasza h3lios (#31734) üzenetére


Fr0z3n
őstag

A demon nagyon jól működik. Sztem az. Ha már van Jaraxxus.

[ Szerkesztve ]

(#31736) skyli válasza oba (#31691) üzenetére


skyli
senior tag

App Settings modulban, így: kép1 kép2

[ Szerkesztve ]

(#31737) DaveNo1 válasza DopeBob (#31725) üzenetére


DaveNo1
veterán

Én druid q-kat mostanában dobom, nem jön inner vagy wg az elején szinte minden elver, hiába játszok kombó druidot. Ha ár az elején elmegy a tempó, akkor nincs olyan lap ami visszahozna.

You are not prepared.

(#31738) h3lios válasza Fr0z3n (#31735) üzenetére


h3lios
addikt

http://www.icy-veins.com/hearthstone/legendary-demonlock-gvg-deck

Ezt a decket tudnám vele összerakni, egyedül 4 rare hiányozna. Viszont nem tudom megéri e ennyi lapot beáldozni a Demon Legendary-ra.
Igazából Millhouse-t nem tudnám elképzelni semmilyen deckemben, Muklát viszont igen. A többi lapért nem lenne kár úgy gondolom, mert a Murloc és Pirate Deckek szerintem nem a legerősebbek (pláne nem a rewardok nélkül).
Többieknek mi a véleménye ? Mert a tegnap Jarrax bontás után valóban több lapom van meg a demon-hoz, mint a Mage-hez. Többek között Se Alex, se Antonidas.

B-tag: H3lios#2825

(#31739) oba válasza skyli (#31736) üzenetére


oba
addikt

Köszi! Igen tegnap közben én is rájöttem, hogy így kell. Meg is csináltam, de nem kaptam pakkot, pedig lejátszottam egy meccset rankeden (meg is nyertem nem mint ha számítana). A felbontás vagyis a dpi és a UI elrendezése is más lett, szóval működött az xposed... de mégsem. Nem játszottam korábban androidos táblagépen csak ipaden és androidos mobilon. Szóval nemtom mi van. :)

(#31740) F-ECT$ válasza h3lios (#31733) üzenetére


F-ECT$
titán

Mind törhető és mindkét legendary jó.

Dive ever, work never.

(#31741) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Sziasztok. Pár napja kezdem a játékot, még 1 gépi ellenfelet, a priest-et kell lenyomni, és jöhet az érdemi játék. Nem akarok flamkeltésbe keveredni, te mit gondoltok melyik a legerősebb hős? Melyek a legjobb lapok? Vannak esetleg tippek-trükkök, amiket érdemes elsajátítani? Minden segítséget szívesen fogadok. Köszönöm :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#31742) h3lios válasza GrooveHero (#31741) üzenetére


h3lios
addikt

Nagyon lazán válaszolva: Mindegyik és egyik sem egyszerre.
Mindegyik hős erős a maga módján, viszont mindegyiknek vannak olyan ellenfelei amelyek ellen egyszerűen a legjobb lapokkal sem tud mit csinálni.

Itt a fórum tetején elég jó kis összefoglalók vannak érdemes azokat elolvasni.
Az eddigi tapasztalataim alapján azt tudom mondani, hogy talán a Pala az a kaszt amivel nagyjából bármire fel lehet készülni. Mert annyira sokoldalú a deck, hogy az már majdnem gömb. Vannak brutálisan erős fegyverek és tudja gyógyítani magát.

B-tag: H3lios#2825

(#31743) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Amúgy én nem raknék demon zooba Jarraxxust, mert még lehívja a Voidcaller, és akkor nem lehet spamelni az obliviont ;]

Jobban belegondolva, a warlocknak nézem el, hogy spamelje az emote-okat, de csak is azért, mert Jarraxxus király.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31744) fogtunder válasza Mister_X (#31743) üzenetére


fogtunder
nagyúr

mondjuk ha lehozza és van kézben argus, akkor a midgame meg van oldva kb. :)

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31745) Mister_X válasza fogtunder (#31744) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De akkor se lehet spamelni az obliviont :(

Mondjuk ha nekem is lenne, biztos beraknám próbaképp.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31746) whitezo88


whitezo88
nagyúr

legend rank, mi? :U [link]

(#31747) Gyuri27 válasza whitezo88 (#31746) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem látott még olyat mert csak rákkal ment eddig. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#31748) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Toshley a legalulértékeltebb lap a játékban. Nagyon jól tradel és a spare partok egy kis rng-vel meccset nyerhetnek.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31749) #75376384 válasza NyxNyxNyx (#31730) üzenetére


#75376384
törölt tag

akkor úgy tűnik valami tényleg fura a deck-kel kapcsolatban? :D nem véletlen mondtam, hogy mondj egy másik verziót pls. neten találtam paklikat, de a fene se tudja mi mennyire megbízható a mostani meta és a priest tapasztalatlanságom miatt.

(#31750) oba válasza Mister_X (#31743) üzenetére


oba
addikt

Amúgy csak szerintem szar hogy ilyen és ehhez hasonló esetekben oda a battlecry? Vagy esetleg lehetne olyan, hogy ilyenkor ha amúgy van annyi mannád mint amennyibe az adott lap kerül akkor választhasd azt, hogy kifizeted a mannát és működik a battlecry, vagy nem fizeted és a jelenlegi formában rakja le a miniont.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.