Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) Zolom89


Zolom89
senior tag

Deathwing vagy Hogger jobb Shámának arénába?

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#11002) whitezo88 válasza Zolom89 (#11001) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hogger, yolowing nagyon "desperate" lap, az endgame-topdeck időszakra.

(#11003) F-ECT$ válasza Zolom89 (#11001) üzenetére


F-ECT$
titán

Egyértelműen Hogger. De csodát ne várj tőle, jó eséllyel meghal a kirakás után körben.

Dive ever, work never.

(#11004) Zolom89 válasza F-ECT$ (#11003) üzenetére


Zolom89
senior tag

Itt a pakli, remélem 4 winre elég lesz.

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#11005) netpeti98


netpeti98
addikt

Rárak egy Corruptiont a az Azure Drakemre, majd majd kinyírja egy minionnal. :W
Unom már ezeket a noob murloc warlockokat! :W

[ Szerkesztve ]

(#11006) ígyvanferi válasza Zolom89 (#11004) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én mindenképp örülnék a 4 winnek, mert nem tűnik túl acélos paklinak. Persze gyakran pont emiatt jön össze a sok győzelem, mert úgy van vele az ember, hogy ennek mindegy és minden winnek nagyon örül, de nem görcsöl rá a meccsekre. Legalább is velem ez szokott előfordulni.

(#11007) Zolom89 válasza ígyvanferi (#11006) üzenetére


Zolom89
senior tag

Hasonlóan vagyok, rágörcsölni nem szoktam, mivel ha 1win 3loss lesz akkor sem lesz semmi gond. Nem szoktam szívemre venni :)

Igaz amikor volt egy relatíve jó mage paklim és csak 4et nyertem vele az kicsit rosszul esett :D

[ Szerkesztve ]

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#11008) kovsol válasza netpeti98 (#11005) üzenetére


kovsol
titán

Néha én is szoktam tolni murloc rusht :) Fő a változatosság. Mondjuk folyton ezt tolni elég unalmas lehet.
De én nem csak Warlock hanem Shaman vagy drudának is építek ilyen paklit.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#11009) ollie válasza Zolom89 (#11004) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi vitt rá, hogy a legrosszabb shaman lapot, a Dust Devilt beletedd?

Sőt, legalább a harmada a draftnak kifejezetten rossz lapokból áll.

[ Szerkesztve ]

***

(#11010) Zolom89 válasza ollie (#11009) üzenetére


Zolom89
senior tag

Mivel nagyon rossz alternatívák voltak, és úgy voltam vele hogy majd meccs vége felé jó lesz, az elején biztos nem játszom ki, az kész bukás.

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#11011) netpeti98 válasza kovsol (#11008) üzenetére


netpeti98
addikt

Persze nincs vele komolyabb probléma, csak idegesítő volt egymás után 3-mal is találkozni. :)

(#11012) ollie


ollie
MODERÁTOR

Egy rosszul sikerült arena run packja:

A run 4:3 lett, pedig egy jó druid drafttal toltam (3 swipe, 2 starfall és egyéb finomságok), de hát úgy vertek el, hogy a warrior több fegyvert is kijátszott, nekem meg végig egyetlen spell sem jött... Van ilyen, ilyen a random factor a játékban.

***

(#11013) Tyler Durden válasza ollie (#11012) üzenetére

Remek, főleg ha még nem volt meg (: Nekem szintén egy 3-4 wines után volt egy pár napja egy King Mukla :K

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#11014) ollie válasza Tyler Durden (#11013) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem volt még meg szerencsére.

***

(#11015) SLYM


SLYM
veterán

mit változtatnátok ezen a paklin? 14 alá nem tudok lemenni vele és ahogy tapasztaltam még így is a wizardé a legerősebb paklim [link]

[ Szerkesztve ]

(#11016) kovsol válasza netpeti98 (#11011) üzenetére


kovsol
titán

Most azon ámulok, hogy a verem a fejét a wariorral paklim ma 6-0 eddig, mondjuk még csak level 11 vagyok. Csak minimális board controlt szoktam vele. Azért nem csak ész nélkül mindig herora.
Tegnap meg úgy 15 wint húztam be murloc paklival.
Meguntam, hogy mindig direkt kiléptem és 18-20-as szinten farmoltam a wint a küldetésekhez, meglesem meddig jutok el.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#11017) csoki válasza SLYM (#11015) üzenetére


csoki
senior tag

2 shieldbearert kapásból kiraknám, egyik helyére akár arcane intellect :) (mivel nincs egy laphúzásod se most auctineereken kívül ami persze jó) másik helyére pl egy golem, mivel nincs csak egy 3 manás dropod
crazed alchemist nagyon szituáció függő, nem legjobb 2es drop, de tény hogy néha jól tud jönni.
stormwind champion se biztos h a leghasznosabb ebbe a deckbe, helyett még az ogre is jobb lehet (1 manával olcsóbb + 1 élettel többje is van neki ugye...)

[ Szerkesztve ]

(#11018) ollie válasza SLYM (#11015) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ahogy csoki mondta. Plusz vedd ki az alchemistet is, így be tudsz tenni 2 golemet és 1 intellectet. A shieldbearer nagyon rossz minion.

A Stormwind Champion nem jó mage pakliba, tegyél be ogre-t.

[ Szerkesztve ]

***

(#11019) Scale válasza ollie (#11012) üzenetére


Scale
őstag

Te használnád AlAkirt sámán deckbe? 8manáért én nem érzem annyira acélosnak, bár elég sok nagy játékos használja.. néhány meg nem.

(#11020) ollie válasza Scale (#11019) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudom, de 2 rockbiterrel nem rossz, persze ha összejön a kombó.

***

(#11021) kovsol válasza Scale (#11019) üzenetére


kovsol
titán

Rockbiter Weapon vagy Flametongne Totemmel combózva elég jó lap azért.

May the Force be with you!

(#11022) whitezo88 válasza Scale (#11019) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én használom, nagyon sok sikerrel. teljesen jó lap. sőt jobb mint pl egy Tirion, mert azt kirakod és 1 körig csak ül, egy hex, silence stb pedig használhatatlanná teszi. Alakirral meg rögtön akciózol. akár 2 lényt leszedni, akár erős burstot tolni arcba.

fogj egy Sunwalkert, adj neki chargeot és WF-et, csupán 2 manáért.. jó -1 a sebzése, de nem az a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#11023) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Nektek is closed?

Amd - Radeon - Ryzen

(#11024) ollie válasza Gyuri27 (#11023) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, meg crashsel.

***

(#11025) F-ECT$ válasza ollie (#11024) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerencsére nem meccs közben voltam. Hazaért a sok ember és indul a tömeg játszani? :)

Dive ever, work never.

(#11026) xavix13


xavix13
senior tag

Mai pillanatképek egyenesen az arénából. Természetesen semmi aoe nem volt a paklimban. :U :W

[link], [link]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#11027) Gyuri27 válasza F-ECT$ (#11025) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát ez tragédia. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#11028) Wolverine válasza F-ECT$ (#11025) üzenetére


Wolverine
félisten

Diablót ;]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11029) SLYM válasza ollie (#11018) üzenetére


SLYM
veterán

kösz srácok, a 2 shieldbearer helyére golem ment, a stormwind champion helyett meg az alchemist helyett 2 ogre és azóta kb 8 körből 2x kaptam csak ki, igaz ezek csak sima meccsek voltak. este jön majd a ranked játék, meglátjuk ott, hogy teljesítek

(#11030) Tyler Durden válasza Tyler Durden (#10996) üzenetére

Csíra régióban működik nélküle is. Most este leültem eddig 6 win zsinórban.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#11031) ollie válasza Tyler Durden (#11030) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csíra?

Amúgy érdekes, úgy látszik, hogy ma délután alszanak a Hunterezők, mert nem találkozok velük, legalábbis arénában.

***

(#11032) F-ECT$ válasza ollie (#11031) üzenetére


F-ECT$
titán

Gondolom ez azt jelenti, hogy nem rank 5 körül van.

Dive ever, work never.

(#11033) Scale


Scale
őstag

Na sikerült életem eddigi legjobb aréna eredményét mennem. Ahhoz képest, hogy marhára nem számítottam rá, főleg 3-2-nél mondtam, hogy hát kb ja 3-4 max 5 wint néztem volna ki ebből a draftból. Eddig 6-3 volt a legjobb runom :DD

(#11034) F-ECT$


F-ECT$
titán

Van bármi infó tervezett lap változásról? Tervezek legyártani 2-3 legendet, de nem szeretnék úgy törni, hogy pár nap múlva 4x annyit kaphatok a lapokért. (Múltkor is megérte várni, bár azt nem gondoltam volna, hogy Pagle-t és Tinket is törnöm "kell".)

6-7 legend van a csőben, nálatok mi lenne a sorrend, azaz a top 3, esetleg top 5?
Al'Akir
Alexstrasza
Grommash
Sylvanas
Baron Geddon
Tirion
Edwin

(Ebből mondjuk 4 a pay to win control wari deckhez kellene csak.)

Dive ever, work never.

(#11035) SLYM válasza SLYM (#11029) üzenetére


SLYM
veterán

ééés, meg is lett a 13 :)) [link]

(#11036) F-ECT$ válasza Scale (#11033) üzenetére


F-ECT$
titán

Grat, azért nem volt ez olyan rossz deck, de a 11 győzelem tuti több, mint amire tippeltem volna.

Délután én is hunterrel toltam, és annak ellenére, hogy nem volt trap, bow, deadly, explosive, highmane, és csak 1 uth került bele, mégis elmentem vele 5-ig, pedig először azt hittem, hogy már az 2-3-nak is örülni fogok.

Dive ever, work never.

(#11037) ollie válasza F-ECT$ (#11034) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nálam:

1. Tirion
2. Sylvanas
3. Grommash

A tervezett változásokról nem tudok semmit.

***

(#11038) Kvelstadt válasza F-ECT$ (#11034) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ebből Al, Grommash, Sylva meg Tirion-t én is lecraftolnám mert ők még silenc-elve is csinálnak valamit.
De edwin nekem odáig még sosem jutott el hogy támadjak is vele. Most meg főleg hogy szétszedtem a rogue paklim. Meg kiszórtam a lapokat hogy erős legyen és őt is leszedték meg onnantól elég hamar topdeck-re kényszerültem.
Persze lehet nem jól játszottam vele. De akkor is, a többi az alapból is jó, ez meg elég nehezen indul be..

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#11039) SLYM


SLYM
veterán

néhány kifejezést megmagyaráznátok? topdeck, pay to win (ezt valszeg vágom)

(#11040) Scale válasza F-ECT$ (#11036) üzenetére


Scale
őstag

Jah, eddig hunterrel nekem min 4winem mindig összejött akármilyen borzasztó volt a draft :D

(#11041) Scale válasza SLYM (#11039) üzenetére


Scale
őstag

A topdecket itt megtalálod, a pay to win az meg, hogy pl sok legendary van egy deckben és erre mondják, hogy pay to win (tudtommal).

Upsz, szerkeszthettem is volna az előzőt, bocsánat.

[ Szerkesztve ]

(#11042) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Kérdés.
Ha összegyűlik több mint 3 napnyi napi akkor azokat elrakja nekem míg a meglévőket meg nem csinálom vagy buktam?
Gondolom buktam, de megkérdezem mert hátha nem..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#11043) F-ECT$ válasza Kvelstadt (#11038) üzenetére


F-ECT$
titán

Al'Akir - a sámán deckbe menne, nem meglepő módon - ezzel most játszok is.
Tirion - a nem létező pala deckembe menne, nem tudom megéri-e most erőltetni a palát. (Nem a rush verziót.)
Edwin - a miracle rogue deckbe férne be (bár a midrangbe is talán - max 6/6-nak kijátszva), ezt igazából csak kipróbálni szeretném, mert tetszik, hogy egy körben akár 7-8 lapot is megforgathatsz, nem csak 2-3 választásod van.

A maradék 4 menne a wari controlba, Sylvanas esetleg mehetne még máshova is (bár egyelőre nem látom hova férne be), no meg Alex a handlockba. Szóval ez a 7 lap jórészt már csak 1-1 deck miatt kellene, de azokba nagyon. Talán Al'Akir lesz az, amit tuti lecraftolok, a többivel várok még.

@toturi: buktad.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#11044) Kvelstadt válasza F-ECT$ (#11043) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem is gondolnám hogy átállsz rush deck-re csak azért hogy előrébb juss.
Én is szenvedek néhány paklival de vagy így vagy nem játszom tovább de akkor sem építek rush deck-et.
Rogue pakliba egyébként is lehet forgatni a lapokat a
manás spell-ekkel meg hasonlók. nekem elég gyakran elfogytak a lapok és akkor még edwin is rátett erre.
Még a 6/6 az okés is. bár eléggé fel van készülve a nép az ilyen minion-okra.
Én is megtartok egy silenc-et ilyen esetekkre.

Hülyeség is lett volna hogy 10napig nem lépek be és akkor van 10quest-em, de most nem nagyon van időm még arra se hogy a napikat betoljam és kár hogy annyi quest megy a kukába..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#11045) Scale válasza Kvelstadt (#11042) üzenetére


Scale
őstag

Mi van veled mostanság? Nem igazán látni téged fent :o

(#11046) Kvelstadt válasza Scale (#11045) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Dolgozok napi 11órát úgy hogy szinte meg sem állok szóval nem sok energiám marad még ülni sem nemhogy még játszani és gondolkodni is. Tudom facehunter-el nem kéne gondolkodni minden napi quest-et nem tudok azzal megcsinálni meg akkor mint mondtam inkább nem is játszok, tehát most ezért nem játszok.
Ja meg toltam most nem keveset a Dark Souls-t is mert megjelent az új rész és kedvet kaptam a régihez.

Kicsit elment a kedvem mert én próbálok értelmesen játszani de ellenfélnek vagy rush-t kapok vagy face-t.
De szerintem lassan lesz már rushface vagy facerush is.. :D
Fogom még tolni de nem bánnék valami jó kis balance-ot hogy megint jó legyen játszani..
Palából nekem pl nem rush van és elég nehéz volt vele mostanában.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#11047) ollie válasza Kvelstadt (#11042) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

1 nap csak 1 questet kaphatsz, de ha már korábbról volt 3 (tehát már előző nap is megvolt ugyanez a 3), és megcsinálsz egyet, azonnal kapsz még egy questet.

***

(#11048) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Nemtom, de én a hét elején nem csináltam meg napokig a questeket, összejött a három, de még akkor sem volt rájuk időm. Másnap, amikor az egyiket megcsináltam, előjött az aznapi, szóval olyan, mintha raktározná (legalább az aznapit, tovább nem próbáltam).

szerk: na, mire bepötyögtem, ollie megoldotta :)

[ Szerkesztve ]

(#11049) ígyvanferi válasza Kvelstadt (#11044) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Edwinre azért illik rádobni egy Concealt, nem?

Ja meg: én azt hittem a rush meg a face ugyanaz. Mindkettő az arcodat csapkodja, nem?

[ Szerkesztve ]

(#11050) Wolverine válasza ígyvanferi (#11049) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem egészen. A rush gyorsan igyekszik telepakolni az asztalt, hogy mielőbb sok lappal támadhasson - ha jól emlékszem. A face hanyagolja az asztalt, és a hősre megy rá.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.