Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31451) F-ECT$ válasza gbela (#31399) üzenetére


F-ECT$
titán

Grat! Kb hány meccs kellett ebben a szezonban?

Dive ever, work never.

(#31452) saelin válasza norbert1998 (#31450) üzenetére


saelin
veterán

Helyes, akár még tanulni is lehet belőle!

A trolden videóból tudom, hogy jaraxxus ölhető a warlock demon áldozós lapjával. (A neve most nem jut eszembe...)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31453) HuMarc válasza gbela (#31446) üzenetére


HuMarc
addikt

Igen, értettem, hogy mit mondasz, hogy a 2-3 season arra vonatkozott, amióta a legendbe akartál jutni. Egyébként én is vágynék legendbe, de azért olyan jó még messze nem vagyok.

(#31454) fogtunder válasza DaveNo1 (#31442) üzenetére


fogtunder
nagyúr

hát nem ladderen játszottam vele, de meglepően gyakran nyertem és nem a TBK volt a legnagyobb gond, mert faceless-szel együtt max 6 earth elementalt tudtál csinálni. persze hunter ellen, ha nem jött fel a harmadik körös blademaster+ancestral heal kombó, akkor autoconcede volt kb., csak egy storm volt benne, szóval aggro ellen gyenge volt, de nagyon vicces volt nézni az embereket, ahogy a negyedik 7/8-at próbálják leszedni.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31455) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Na szeró. Mondom csinálom a napit. 30 2-nél kisebb minion. Druidba az összes 1-2-t bele pakoltam amit találtam.
3 meccs alatt meglett a dolog. Druid megvert. Warrit, shámit ütöttem!
Gondolom egyenes lett a recehártyájuk. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#31456) KTony


KTony
tag

Ez ám a nyitás :Y :Y :Y :Y

Persze mind megvan kép kép
:O :O :O :O

(#31457) NyxNyxNyx válasza Gyuri27 (#31455) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én így találtam fel magamtól anno a Zoo-t. ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31458) h3lios válasza KTony (#31456) üzenetére


h3lios
addikt

Megkaptad a fél éves luck adagod. ;] :DDD

B-tag: H3lios#2825

(#31459) Mister_X válasza KTony (#31456) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jajdesajnállak, csak 955 dust?! ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31460) norbert1998 válasza KTony (#31456) üzenetére


norbert1998
veterán

Ahogy mongyák, fél éves lákk adag:D

(#31461) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Lecraftoltam Velen-t, eddig 2 freeze mage 1 midrange hunter és 1 control hunter. Mondanom sem kell 0-4. De megérte mert tök menő.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31462) KTony válasza Mister_X (#31459) üzenetére


KTony
tag

Hát lehet sajnálni mert múltkor a két ajándék pack hoz volt arénából volt két GvG packom meg vettem két classikot ezekben volt Malorne Gruul Sabotage Kidnapper :DD :DD :DD
Most öt packot vettem úgyhogy 11 pack 4 legend 3 epic
De a legszebb nyitásom még mindig ez

[ Szerkesztve ]

(#31463) h3lios


h3lios
addikt

Egyébként szokás említeni, hogy átlagban ha rankedre megy az ember counter deckeket kap.
Én ezt megfejeltem azzal, hogy még a lapjárás is mocskos fos volt.

Egy ilyen paklival először kifogtam egy zoo decket, kezdő kézben passzoltam egy azure drake-et és egy sheepet. Helyettük kaptam Kel Thuzadot és Pyroblastot. Mondom nemgáz, ha szarul húz nagy baj nem lehet, természetesen Flame Imp-el kezdett. Nekem első körös lapomból egyedül egy szerencsétlen mana wyrm volt, amire semmilyen spell nem jutott. Kb. szarrá vert pár kör alatt a srác.

Másik ellenfelem szintén hasonlóan csodás húzás mellett egy control hunter volt. Folyamatosan topdeckelt. és úgy vert meg, hogy egy kör kellett volna a győzelemhez. (1 mana hiányzott)...

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#31464) oba


oba
addikt

milyen deckkel érdemes casualon goldot farmolni? ami gyors, szóval nem kell 10 percig fáradásig menni és viszonylag hatékony is :) kezdő vagyok, nem túl sok lappal, naxxramas kész, class challenge -ek is... facehunter? az a baj hogy ahhoz sincsenek túl normális lapjaim
eszméletlen szar ez a reward system, aki most kezdte és nem hajlandó pénzt áldozni rá az meg van lőve... heti max 300-400 arany jön össze a questekből és annyi

(#31465) h3lios válasza oba (#31464) üzenetére


h3lios
addikt

És milyen jól csinálják. :D
És onnantól kezdve, hogy a tradelni sem lehet bebiztosított a pénzforrás. Mert az is költ, aki most kezdte Naxxramassal BRM-el. Akinek meg már ezek megvannak, az meg packokat vesz. :)

Ez legalább annyira ki van találva, mint a skin biznisz cs-ben.

Egyébként nekem egy Beast-es paklim van hunterrel. El lehet vele lavírozni és csak Naxxos lapok vannak benne, mert még lusta voltam átalakítani. :D
Az elején lehet arcra menni a sok kis lénnyel, meg egymást tápolni. A végén meg kihasználni a Deathrattle-t, Kel Thuzaddal is lehet meg a az 1/7-es legendary-val. :)
Ha nincs meg érdemes legalább egy 6/6-os oroszlánt csinálni, mert a hiénái is beastek, szóval azokat is tudod tápolni.

Nekem bejött. Igaz egy controll mage szétszedi.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#31466) saelin válasza oba (#31464) üzenetére


saelin
veterán

Nekem a zoo vált be és ranked 20-on farmolok. Casualban sokszor dob kellemetlen ellenfeleket, így inkább az alacsony ladderre mentem rá, ami eddig bevált. 1 óra alatt össze szokott jönni a 40-50 gold + a napi quest. Hunterhoz nekem nincs semmi lapom, a basic meg nem túl hatásos... vagy csak én vagyok hülye hozzá.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31467) oba válasza saelin (#31466) üzenetére


oba
addikt

hm, akkor ezért szoktam látni rankeden olyat, hogy meccs elején már concedel valaki :) hogy lejjebb menjen a ladderen és könnyebben tudjon farmolni :) igen, casualon sokszor jön szembe valami állat... :D
tudnál linkelni egy jó zoo deck -et? :)

(#31465) h3lios : thx, majd lehet próbálkozom egy ilyesmivel is

[ Szerkesztve ]

(#31468) saelin válasza oba (#31467) üzenetére


saelin
veterán

Régen ezzel nyomtam: [link]

Ha van naxxod és más zoonak jó kártyád (abusive sergant, egg, dark iron dwarf), akkor párat nyugodtan ki lehet cserélni.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31469) oba válasza saelin (#31468) üzenetére


oba
addikt

thx! majd holnap tesztelem, igény szerint alakítom :)

(#31470) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Az új Androidos frissítés (ahogy látom pár napos, nekem ma dobta fel), nem tudjátok, orvosolta-e a PowerVR vezérlős grafikus hibákat?

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#31471) zolka95


zolka95
őstag

A napi questeket hányszor lehet rollingolni? Mert videókon láttam, hogy bármennyiszer. Egyszerűbb lenne ha csak 100 goldosokat raknának be.

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#31472) saelin válasza zolka95 (#31471) üzenetére


saelin
veterán

Mármint ki X-elni? Az nem törli a questet? :F
Még sosem nyomtam meg azt a gombot. :B

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31473) Fr0z3n válasza saelin (#31472) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Az csak cseréli. Naponta 1x tudsz cserélni, és csak 1et. Hiába gyűjtöd össze a 3at pl.

(#31474) saelin válasza Fr0z3n (#31473) üzenetére


saelin
veterán

Majd kipróbálom a holnapin, ha 40 goldost dob fel. :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31475) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

retkes dr boom 35 damage otk lett volna ( ha beáldozom a pyrot akkor 1 off)

Előtte meg next level rank 8 mage play turn 5-6 vs priest.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31476) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Velen Priest életképes most így tizenjáték után látom. Most nyertem 6-ot zsinórban, senki sem számít rá. (pedig ha valaki játszik Priest-tel annak elég egyértelmű a loot hoarderek és az azure drake-ek miatt + TheRussian-t se játszik a legtöbb priest).

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31477) ígyvanferi válasza NyxNyxNyx (#31475) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Hogy jön ki a 35?

(#31478) NyxNyxNyx válasza ígyvanferi (#31477) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Pyro már lenn volt + Velen (2 mind blast + 2 smite + auchenai hero power) = 3 + 2*(10+4+2) = 35

3 kört túlélt a Thaurissan előtte, csak mindig 1 off voltam

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31479) ígyvanferi válasza NyxNyxNyx (#31478) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ja, hogy rádobtál egy MB-t, és emiatt a pyro->botokba halt bele Velen. Ezeket nem is figyeltem, csak a kezedet.

(#31480) norbert1998


norbert1998
veterán

Azt tudtatok, ha egy minionnak 2 milliárd élete van, instant eltűnik a pályáról? Nem hal meg, mert oldalt nem mutatja, de eltűnik.

(#31481) gbela válasza F-ECT$ (#31451) üzenetére


gbela
senior tag

Nem tartottam számon, de így utánaszámolva illetve nyert meccseimet megnézve olyan 130-150

(#31482) saelin válasza norbert1998 (#31480) üzenetére


saelin
veterán

Hogy lehet annyi életet adni neki? Priest + double minion health + furcsa arena draft? Nekem elég elképzelhetetlennek tűnik.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31483) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Ha futtatnék 2 Kezant, akkor abba maradna ez a mage horda amit ma kapok? :W

(#31484) fogtunder válasza saelin (#31482) üzenetére


fogtunder
nagyúr

valós körülmények között sehogy.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31485) Genji válasza saelin (#31482) üzenetére


Genji
őstag

Lorewalker Cho + 2 pap összejátszik -- > Például

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#31486) norbert1998 válasza saelin (#31482) üzenetére


norbert1998
veterán

Ahogy felettem írják. Double a minion health and copy the used enemy spell into hand.

Valós körülmények közt nem jön létre mert már rég megölték volna.

(#31487) fogtunder válasza norbert1998 (#31486) üzenetére


fogtunder
nagyúr

hát meg alapból nem játszanak az ember divine spiritet és nem raknak ki kettőt, ha lent van cho :)

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31488) saelin válasza Genji (#31485) üzenetére


saelin
veterán

Haha! Durva, hogy ekkora atk-ot és hp-t lekezel a hs!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31489) norbert1998 válasza saelin (#31488) üzenetére


norbert1998
veterán

Kérdés. Mekkora lehet a lökéshullám egy ilyen atk mellett? Miért ugye minél nagyobb atk történik, annak nagyobb a lökés a többi minyonon.

Alkottam egy faja meccset. Rankedba samival. 3/1-es windfury, két nem túl hasznos 0/2-es totem és egy 2/2-es valami. Hm, eleg szarul áll a szenam.. Aha! Give your minions 3 attack this turn. Na az volt a vége, egy körben lenyomtam a 23 healthet neki, és még maradt támadásom

(#31490) h3lios válasza norbert1998 (#31489) üzenetére


h3lios
addikt

Ott már nem csak lökéshullám van, hanem atomvillanás is. :DDD
Sámán paklival tegnap én is próbálkoztam, nincs meg hozzá sok lapom, de a windfury-t azonnal megszerettem. Elég aranyos, amikor egy 10-6-os lényre pakolsz windfury-t. :D Kerekedett a másik szeme és ment a wellplayed.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#31491) h3lios


h3lios
addikt

Srácok, ma kaptam egy watch and learn questet. :D Valaki aki este felé lesz meg amúgy is aktívan játszik megadja a BattleTag-jét, hogy felvehessem ismerősnek ? :)

B-tag: H3lios#2825

(#31492) whitezo88 válasza norbert1998 (#31489) üzenetére


whitezo88
nagyúr

van max rá, de talán 12 körül lehet, utána ugyanakkora már.

(#31493) fogtunder


fogtunder
nagyúr

gyönyörű counter áradat van ma ladderen, sikerült is visszamenni 7-ről 9-re. ha patron warrior, akkor jönnek a handlockok, ha én is váltok lockra, akkor zsinórban 3 hunter és persze szokás szerint ismét behúzzák a lethalt még abban a körben. mechmage ellen meg persze zoo és priest. 12 meccsből volt vagy kettő, mikor nekem kedvezett az odds.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31494) h3lios


h3lios
addikt

Pár embert jelöltem a fent elhelyezett listából, légyszi fogadjátok el az request-et.
H3lios#2825 tag-el küldtem a meghívókat.

B-tag: H3lios#2825

(#31495) #75376384


#75376384
törölt tag

mage aréna, antival és egy fél mech paklival, 0:2. :D

(#31496) h3lios


h3lios
addikt

Chromaggus -ról vannak valakinek tapasztalatai, hogy mennyire működik a játék végén ?
Elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy Flame Waker-es controll mage-ben mennyire állja meg a helyét Kel Thuzad helyett.

B-tag: H3lios#2825

(#31497) DaveNo1 válasza h3lios (#31496) üzenetére


DaveNo1
veterán

Attól függ. KT jobb ha van boardod, Chromaggus meg akkor ha nincs boardod, viszont van laphúzásod, vagy tudod, hogy nem hal meg egyből. Ha tudod, hogy egyből ki tudják szedni, akkor semmit sem ér. Ragnaros és Sneed's Old Shredder szerintem emiatt jobb 8 droppok controlba.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#31498) h3lios


h3lios
addikt

Az általad említett kettő sajnos nincs meg, pedig szívesebben játszanám őket. :D
Chromaggus-ra pedig nincs laphúzásom, kettővel játszom a deck-et, ami átlagban el is megy az early- mid game folyamán.

Kel Thuzaddal ha más nem arra jó vagyok, hogy a wakerekkel és a többi kis lénnyel tudok tradelni.

B-tag: H3lios#2825

(#31499) DaveNo1 válasza h3lios (#31498) üzenetére


DaveNo1
veterán

Flamewakerre inkább agro vagy tempó decket érdemes építeni.

You are not prepared.

(#31500) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Játszottam ma egy másfél órát, 7 ellenfél közül 6 volt rák. Midrange hunterek nagyon hiányoztak.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.