Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37001) DaveNo1 válasza whitezo88 (#37000) üzenetére


DaveNo1
veterán

Trump amúgy így nerfelni a jelenlegi OP dolgokat:

Make Boom Bots deal 1-3 damage
Make Piloted Shredder a 4-2
Make Frothing Berserker a 2-3

Berserker szerintem nem segíteni a problémán, mert két ww effektel így is megvan bőven a 30+os OTK

You are not prepared.

(#37002) #75376384 válasza DaveNo1 (#36999) üzenetére


#75376384
törölt tag

Bár egy rendes gesztus lett volna tőlük nem nagy törés, hogy nem adnak. Az illetékes válasza viszont enyhén "bicskanyitogató".

[ Szerkesztve ]

(#37003) emperorka


emperorka
tag

Csak most olvasom hogy a legendért is jár jutalom,méghozzá rank 5 höz képest plusz egy arany common kártya.Ez igen,ezért már érdemes megcsinálni a legendet :) Viccet félretéve ettől azért többre számítottam

(#37004) DaveNo1 válasza emperorka (#37003) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem tetszik?! Pre-order, and dont cry! ;]

You are not prepared.

(#37005) nepszter1


nepszter1
addikt

Esetleg valahol meglehet nézni hány órát játszottam a játékkal ? Androidon meg pc-vel együtt ?

(#37006) zolka95


zolka95
őstag

Mért nem raknak a frissítésbe több pakli helyet?
Túl kevés ez a 9. Duplázni vagy triplázni kéne.

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#37007) h3lios válasza zolka95 (#37006) üzenetére


h3lios
addikt

Azért az barokkos túlzás, hogy 27 slot kellene. Akkor már a random pakliknak is sok helye lenne. Viszont egy duplázásnak én is örülnék.

B-tag: H3lios#2825

(#37008) alpihun


alpihun
senior tag

Másodszor nyerek ma csak amiatt, hogy meg akartak BM-elni olyan helyzetben, hogy már a boardjuk lethal volt. Ilyenkor nem értem mi értelme.

Bár volt egy topdeck huffer + 2 kc részemről is a dologban (hogy ne csak babyrage legyen a topic).

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#37009) NyxNyxNyx válasza h3lios (#37007) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Gyakorlatilag simán lehetne "végtelen" hely, lapozgatni tudod..

De ez a prorder "sale" is nevetséges. Spórolsz pár eurót de még mindig mocsok drága maradt, és tolják le a torkodon a parasztok.

Nem fogok megvenni egy 10 ezer forintos pólót 9 ezerért sem, akkor sem ha egyszeri akció lel, nevetséges.

Trump nerfjei:
Dr. Boom-ot ilyen kis változtatás miatt nem fogják ingyen törhetővé tenni.
Shredder 4/2, én is erre jutottam korábban
Frothing Berserkernél tartom magam a 3/2-höz.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#37010) h3lios válasza NyxNyxNyx (#37009) üzenetére


h3lios
addikt

Ahhoz 2 percnél több munka kell. Kappa

B-tag: H3lios#2825

(#37011) tomazin válasza NyxNyxNyx (#37009) üzenetére


tomazin
veterán

Dr. Boom-ot ilyen kis változtatás miatt nem fogják ingyen törhetővé tenni.
még simán használható maradna, ha overnerfelik, akkor biztos a törés.

(#37012) Prof válasza NyxNyxNyx (#37009) üzenetére


Prof
addikt

berserker lehetne akar 0/3 is akkor is aratna.

Boom botok vagy sajat miniont is sebeznenek vagy fix 2 dmg-et robbananak az lenne ok.

[ Szerkesztve ]

(#37013) alpihun válasza Prof (#37012) üzenetére


alpihun
senior tag

Pl megölhetik a 7/7-t így :D 7 mana 2 damage :D senki sem játszaná.

Próbálok rank 5 lenni, mert egy golden epic rengeteg dust lenne a rarehez képest, de miután streakkel (és valszeg szerencsével) lejöttem 6-ra, már csak 1win 1 lose van 4 meccs óta és TGT után esélyem sem lesz lapok nélkül FeelsBadMan.

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#37014) ígyvanferi válasza alpihun (#37013) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem tudom, nekem is megfordult a fejemben, hogy hétfőtől nem sok esélyem lesz rankeden a minimális új pakk nyitással, de szerintem most egy-két hétig csak a kísérletezés fog menni mindenki részéről, szóval akár még meg is nőhet a nyerési esélyed egy jól bejáratott paklival. Aztán majd kiderül.

(#37015) NyxNyxNyx válasza tomazin (#37011) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Pedig direkt próbáltam úgy fogalmazni, hogy ne jöjjön ilyen válasz. Használható maradna, de sokan felhalmoztak belőle. + akinek arany van az max betöri, és csinál belőle simát és még marad dust. A Blizzardnak semmiféleképpen nem jó, ha ingyen törhetővé tesz egy lapot. Ha megváltoztatják, akkor már biztosra mennének.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#37016) alpihun válasza ígyvanferi (#37014) üzenetére


alpihun
senior tag

Lehet ebben is valami, de közben összejött a rank 5 szóval max funból/ kiváncsiságból (rank 5 sem voltam még, lehet még többet is tudok) fogok a szezonban még constructedet tolni. Hétfőtől van 1300 goldom arénára, bár még nem tudom, hogy sok random packra vagy 13 újra megyek-e rá.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#37017) SLYM


SLYM
veterán

a warlock és a hunter után, most a warrior is golden lett. alakul [link] :)

(#37018) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Nem igaz... Xperia SP random bezárogatja a játékot, nem értem, mi a baja. Ennél rosszabb telefonom még nem volt. x(
Hiába jó a hardver, ha egy kalap *zar, mert a legalapabb játékokat sem képes futtatni...

[ Szerkesztve ]

(#37019) F-ECT$ válasza SLYM (#37017) üzenetére


F-ECT$
titán

Patron / CW / más?

zolka95: ha szigorúan nézem, akkor én már egy 10-ik helynek is örülnék - 9 class deck + 1 kísérletezgetés. De ha az összes metába illő paklinak kellene hely, akkor talán a 20-ra mondanám, hogy az már kb mindenre elég.

IMIIKE1998: gondolom az 1 gb kevés neki, akkor szokott random bezárás előfordulni.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#37020) SLYM válasza F-ECT$ (#37019) üzenetére


SLYM
veterán

CW, meg most a sjow féle smorc

(#37021) IMIIKE1998 válasza F-ECT$ (#37019) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

320-350 Mb játék közben mindig szabad, mégis bezárja. :( A Samsung Galaxy S4 Minit kellet volna venni annak idején, nem ezt a ****. :/

(#37022) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#37001) üzenetére


F-ECT$
titán

A Boom nerf szerintem sokat lendítene a deckekben előforduló nagyobb lények változatosságán, hiszen olyan deckekben is van Boom csak azért mert OP, ahová nem illik. Az 1-3 után egyébként még mindig auto include lenne egy csomó helyre, de valamit tényleg segítene.

Gondolkozok a Piloted dolgon, de hirtelen nagy különbséget nem látok a 2 és a 3 hp között. Senki sem játszik Arcane Shot-ot vagy Holy Smite-ot, a népszerűbb leszedések meg 3-at sebeznek (Wrath, Rockbiter, Fiery, Deadly), bár tény, hogy 2 hp-t könnyebb megoldani egy hero power + random 1 sebzéssel. A Shredder nagy előnye, hogy 4-et sebez és 2x kell leszedni, ezek megmaradnak, így ahol nincs jó class 4 drop, ott szerintem továbbra is nyerő lenne, nem hiszem, hogy a Yeti visszatérne.

Frothing-on segítene a 2/3, kérdés, hogy ez elég lenne-e, de az biztos, hogy a többi nerf ötlet megölné a lapot.

Dive ever, work never.

(#37023) NyxNyxNyx válasza F-ECT$ (#37022) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Piloted-nél szerintem pont jó nerf lenne. Consec, Holy nova, Zombie Chow és sok 2 drop 2/3 amiből adott esetben 3-at is felzabál.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#37024) zolka95


zolka95
őstag

Heroic Loatheb-re tudtok valami jó decket mondani? Mert esélyem sincs ellene semmivel. Kerestem paklikat youtube-on, google-ben, de egyik sem működik. :W

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#37025) Mister_X válasza zolka95 (#37024) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Trash hunter, sok egy manás minion, charge dögivel, UTH. Ha kint hagy egy kisebb boardot meg egy-két spórát, leraksz egy wolfridert és eltolod az unleash the skillt és kész.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37026) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Elvertem egy mechmage-t ilyen kezdőkézzel: Ysera, Cabal, Lightbomb, Toshley, Mind Control.

Aztán jött a coin thoughsteal és a deathlordok később amik megmentettek, illetve hálistennek kirakták a boomot. :))

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#37027) Mister_X válasza NyxNyxNyx (#37026) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én meg CW-t OTK-ztam hunterrel ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37028) P00By


P00By
nagyúr

Jövőhéten csak mobilról leszek, jó lesz ennyi pakkot kinyitogatni az egérmozin :(

(#37029) Redcaster válasza P00By (#37028) üzenetére


Redcaster
őstag

Várj vele akkor gy hetet :DDD

(#37030) fogtunder válasza IMIIKE1998 (#37021) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ha ez megnyugtat, azon is durván be tud lassulni néha (a kilépést nem vágom, mert nem volt nálam sokáig a teló), nekem eddig iPhone 6-on volt a legjobb játékélményem vele, pedig próbáltam G4-en, S6-on, Z3-on is. optimalizálni kellene, de hát azzal annyi a nyűg...

egyébként a PC verzión is kiakadtam néha, hogy 4GB RAM és egy Sandy i5 nem volt elég neki a folyamatos futáshoz, azért nem egy Far Cry 4.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#37031) P00By válasza Redcaster (#37029) üzenetére


P00By
nagyúr

Ki van zárva! :D

(#37032) tomazin válasza IMIIKE1998 (#37018) üzenetére


tomazin
veterán

1gb ramom van, nagyon ritkán indul újra (hetente max 1x), pedig játszom rajta rendesen.(350mb körül van a szabad ram amúgy, nem lehet hogy sok minden fut neked a háttérben?)

(#37033) NyxNyxNyx válasza fogtunder (#37030) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Egyébként még visszatérve a windows phonehoz. A windows 10 mobile-on működnek az androidos alkalmazások. Szóval csak idő kérdése.
Még nem érdemes felrakni magát a rendszert, mert még eléggé bugos és akad.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#37034) DaveNo1 válasza fogtunder (#37030) üzenetére


DaveNo1
veterán

Csak a tipikus Blizzard optimalizáció.

Diablo3-at is részben azért hagytam abba, mert borzasztó volt, hogy az agyoneffektelés + rossz optimalizáció kombinációja miatt egy 4 fős csapat greater riftben az FPS 10-15-re zuhant.

You are not prepared.

(#37035) h3lios válasza NyxNyxNyx (#37033) üzenetére


h3lios
addikt

WIN 10-nél eleve a crossplatform a cél a jövőben akár PC-s cuccok is mehetnek majd, hamár boxosok és a PC-sek is összekerülnek majd.

B-tag: H3lios#2825

(#37036) netpeti98 válasza NyxNyxNyx (#37033) üzenetére


netpeti98
addikt

Elvileg Unityben fejlesztik a játékot, onnan pedig egyszerűen lehet portolni bármelyik támogatott platformra (a Windows Phone is az). Kérdés, hogy mennyi platformspecifikus dolgot használ a játék.
Az lenne az igazi, ha mobilos W10 megjelenése után kiadnák univerzális appként.

[ Szerkesztve ]

(#37037) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Olyan örömteli látni, amikor valami működik. Control warriorok, demon zook sorra hullanak, face hunter 1HP-n BM-el és megkapja utána az OTK-t, golden paladin vesz fel menet után, hogy elküldjenek a kurva anyámba.

Alleria, my beloved control hunter, I love you!

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37038) SLYM válasza Mister_X (#37037) üzenetére


SLYM
veterán

én most a warrior golden után felüdüléssel játszok a flame mage-el. az egy dolog, hogy hatékony, de sokkal kevesebbet is kell gondolkozni vele (warriorral azért nem ment, mert nem erőlködtem). szóval rank 4 úgy, hogy nem is figyelek, igaz elég jól húzok vele az utóbbi 10 körben

[ Szerkesztve ]

(#37039) Mister_X válasza SLYM (#37038) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Láttam, grat :K

Még gondolkodok valami gyors módon, hogy keverekedjem magam rank 10-ig, utána meg visszaváltok contro, warrior és control hunter párosra.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37040) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

Mester vagyok a trash legendarykkal, nyitottam egy Tiriont.
Segáz, 400 dust mindig jó ha kéznél van, itt falun.
Amúgy: control hunter? Dafuq?

(#37041) Mister_X válasza Chuzzlee803 (#37040) üzenetére


Mister_X
nagyúr

What? Tirion trash legendary?? :Y

Btw ja, control hunter, pontosabban huntress.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37042) Chuzzlee803 válasza Mister_X (#37041) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Még jó, hogy "szokás hatalmára" hivatkozva be nem törtem :D
Btw, milyen paklikba jó?

(#37043) Mister_X válasza Chuzzlee803 (#37042) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Paladinba. Mindegyikbe. Talán eboladint kivéve, azzal nincs tapasztalatom.

A lényeg, hogy nem turn 8 play (kivéve aggro ellen, ha baglyot elvitte a Belcher), sok esetben meccsfordító, mivel hagy maga után egy elég kreygasm fegyvert és sok esetben minimum két kártya / minion kivonni a forgalomból a divine shield miatt, meg ugye tauntol.

Btw, paladin a main classom, Tirion volt az első craftolt legendarym :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37044) alpihun válasza Mister_X (#37041) üzenetére


alpihun
senior tag

Control huntress paklira szabad kíváncsi lenni?

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#37045) tomazin válasza Chuzzlee803 (#37040) üzenetére


tomazin
veterán

Ugye ez most trollkodás akart lenni? :U

egyedül ebolába nem kell,minden máshová tuti.

[ Szerkesztve ]

(#37046) Mister_X válasza alpihun (#37044) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tremble before the might of the elves Malygod :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37047) h3lios válasza Mister_X (#37046) üzenetére


h3lios
addikt

Mennyire működik ?

Nálam amikor a Malygod warlockkal játszom mindig arra kell figyelni, hogy a 2 darkbomb + soulfire -ből ne használjak el early gameben sokat, mert aztán nem marad mivel befejezni. Ráadásul itt még csak Corruptor sincs.

B-tag: H3lios#2825

(#37048) Mister_X válasza h3lios (#37047) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hunter ugye eleve tornázza lejjebb az ellen HP-ját, így ritka, amikor 20 fölött kell sebezni. Takarítani itt takarít az explosive shot és a wild pyromancer + hunter's mark. Early game-ben lehet még magunkat rossz kezdőkezes facetardnak tettetni, így elviszek pár removalt, de szoktam én is trade-elni. Mindensetre paladin kemény dió, az már biztos (eddig egy face hunter és egy midrange paladin ellen kaptam ki, kb. 10 meccs, patront még nem láttam), CW-t megeszem, mert ismerem és eddig elszórták a kulcs aktivátoraikat (taskmaster, WW) Gromhoz. Aztán persze derült égből Malygod akár OTK-val (kereken 30), de tapasztalataim alapjánelég szokott lenni ~15 is, így mivel elég hamar átpörgetem a paklim, elszórom nyugodt szívvel a Quickshotokat, ha a helyzet úgy kívánja.

És persze nincs annál jobb érzés, amikor Azure Drake + Snipe kör után az ellen ruszkival nyit ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37049) alpihun válasza Mister_X (#37048) üzenetére


alpihun
senior tag

Azure drake után még én is számítanék a snipera :D
Amúgy az "Early game-ben lehet még magunkat rossz kezdőkezes facetardnak tettetni" még midrange hunternél is vagány technika, sokszor csak ezért nem rakok ki webspinnert/ houndmastert. Általában átmennek túl defenzívbe/ nagy removalokat tolnak el egy-egy juglerre vagy huffer companionra s aztán hymannél (eloise spelling) concede, mert semmit nem tudnak vele kezdeni.
Amúgy nemrossz pakli, bár egy szerencsés lapjárású aggro paklit nehezen fog meg, nem kellene egy második belcher? Max baglyot lefoglalni pl :D Én még midrangebe is raktam egyet s imádom is (boom helyére).

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#37050) zolka95


zolka95
őstag

Sikerült végigjátszanom a Naxxramas Heroic módot! :DD
A végén, Khel Thuzadnál nagy mázlim volt :D

kép

Volt kint egy Zombie Chow, meg még egy minion, nekem pedig egy Piloted Shredder. Shadow Word Pain-nel elpusztítottam a Zombie Chow-t (8 manám maradt ugye), a Piloted Shredder, pedig beadott egy miniont, amivel 1-el kevesebbe kerül a következő kijátszott minionom. Így pont ki tudtam rakni Majordomot :Y

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.