Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56001) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Szokott valaki magyarázósan játszani mostanában meta deckekkel rankeden? Tier1-2 akármivel. Olyan érdekel, aki nem ripacskodik, nem csak az ökörködés megy, nem káromkodik végeérhetetlenül, stb. Létezik ilyen? Oké, nyilván egy kevés belefér ezekből, különben halál unalmas lenne a többségnek, de értitek. Kicsit javítani szeretnék a játékomon.

(#56002) saen válasza ígyvanferi (#56001) üzenetére


saen
veterán

Kolento, illetve Stancifka, bár ő ezer évben egyszer streamel csak.

(#56003) whitezo88 válasza ígyvanferi (#56001) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Strifecro, Kibler, Trump, Amaz, Ekop pl (ha epp nem cancer zenet jatszik) es persze Lifecoach, ha birod hogy minden meccs utan negyed ora taktikai szunetet tart hogy elemezzen olyan helyzeteket amik a ladder sajatossagai miatt sose fognak elojonni ismet.

[ Szerkesztve ]

(#56004) balisz válasza whitezo88 (#56003) üzenetére


balisz
senior tag

Miért ne jöhetnének elő ismét az elemzett helyzetek? Ha erős deck ellen játszik ami használható kupákon is akkor simán megtörténhet, semmi olyan sajátossága nincs a ladder-nek ami ezt megakadályozná. Persze egy priest meccs után nem feltétlenül érdemes perceket filozofálgatni, de a erős normális deck-ek ellen érthető.

(#56005) micafighter válasza whitezo88 (#56003) üzenetére


micafighter
nagyúr

Köszi, találtam egy jó kis HS Twitch böngésző kiegészitőt Chromehoz, és hozzáadtam öket ott igy 2 kattintással tudok online streamet találni közülük :)

(#56006) ThySoul válasza micafighter (#56005) üzenetére


ThySoul
senior tag

Mai Yogg: lefagyasztja a boardom, karácsonyfát csinál a "gazdájából" teletölti a kezét. (Nyilván ha ezek közül csak egy nem valósul meg nyerek)
Tegnapi: Fireball az arcomba, fireball a Grommashomba(aki ettől meghal) letakarítja a boardom, csinál magának egyet, és healel az enemyn :D
Annyira szeretném szidni, de mivel nekem is megvan (mondjuk meccset még soha nem hozott le) így kettős mérce lenne...mondjuk nem értem, miért játszható versenyen, ott sokkal idegesítőbb mint ladderen.

(#56007) DaveNo1 válasza ThySoul (#56006) üzenetére


DaveNo1
veterán

Yogg akkora fieszta lap, hogy én már totál kiégtem a HS-ből miatta. Inkább 10 Dr. Boom meg Shredder helyette.

You are not prepared.

(#56008) netpeti98 válasza NyxNyxNyx (#55993) üzenetére


netpeti98
addikt

Én mostanában az újraélesztős priestet próbálgattam. Jó-jó, de valahogy nem az igazi.

(#56009) ThySoul válasza DaveNo1 (#56007) üzenetére


ThySoul
senior tag

Nem csak te. Inkább kapjak ki amiatt mert a Shedderből a full boardomra doomsayer esett, vagy a Boom botok mágikus módon pont 8-at sebeztek arcra, mint emiatt. Ritkán akadok ki igazán ha veszítek, de baromi idegesítő, hogy akármi van a meccsen, kb Yoggon múlik. (Egyébként az összes old godos lap ellen tök jó játszani...Yogg, C'Thun, N'Zoth, Call of The Wild)

(#56010) balisz válasza ThySoul (#56009) üzenetére


balisz
senior tag

Legalább a többinél tudod mire számíthatsz, van értelme taktikusan játszani. De Yogg-nál sokszor az egész addigi meccs megy a kukába, ez az igazán idegesítő számomra.

(#56011) rocket


rocket
nagyúr

Vettem 1 packot 100 goldert furdes elott :D


Persze tudom veletlen, hogy a 2 meglevo es 31 hianyzo Classic Golden Legendarybol dupeot adott ;] :D

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#56012) pachito


pachito
őstag

nwm

[ Szerkesztve ]

(#56013) csizi90 válasza rocket (#56011) üzenetére


csizi90
aktív tag

Azt ugye tudod hogy ez igazából sokkal nagyobb mázli? Gyakorlatilag a blizzard adott neked egy joker legendary-t ami megengedi hogy azt gyártsd le ami legjobban kell.

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#56014) micafighter válasza csizi90 (#56013) üzenetére


micafighter
nagyúr

Neki az a problémája hogy a 3. golden olyan ami már megvolt neki goldenben.

Nekem az a problémám hogy eddig egy golden legot nyitottam, az is gruul volt és inkább betörtem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#56015) csizi90 válasza micafighter (#56014) üzenetére


csizi90
aktív tag

Értem én, és azt is hogy a blizzard szövetkezett ellene, hogy direkt olyat ad ami már megvan neki, ahelyett hogy bontana egy jó kis millhouse-t. :))

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#56016) micafighter válasza csizi90 (#56015) üzenetére


micafighter
nagyúr

Pontosan :K

(#56017) rocket


rocket
nagyúr

Kripp Arena runja valtozatos kasztokat vonultat fel, 7 Mage jott a legutobbi 8 jatekbol :) meg1:D

Folyamatosan kivan akadva, hogy a Karazhan megjelenese ota megjobban kiegyensulyozatlan az Arena, de igyis Druiddal 10-2-nal jar :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#56018) whitezo88 válasza rocket (#56017) üzenetére


whitezo88
nagyúr

tegnap arénán 0-0nál mage blizz, flamestrike faceless summoner, flamelance, stb stb... izgalmas meccs volt. Arénán balance nincs. Sose volt. De legalább a portal is common... :U

[ Szerkesztve ]

(#56019) Genji válasza whitezo88 (#56003) üzenetére


Genji
őstag

Egyszer én magam láttam streamen, hogy Lifecoach miután vesztett fogta a fejét és 15 percig csak bámulta a decklistet! Egy szót se szólt, meg sem mozdult bakker csak mereven bámult 15 percig! Totál kész a faszi. :DDD

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#56020) DaveNo1 válasza whitezo88 (#56018) üzenetére


DaveNo1
veterán

Miért ranked balance van? :))

You are not prepared.

(#56021) rocket


rocket
nagyúr

#ArenaMatters :D

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#56022) rocket válasza Genji (#56019) üzenetére


rocket
nagyúr

Szugeralja az RNG-t :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#56023) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Na most jött el a teljes kiégés, van lent egy csomó minion a boardon, kirakok egy Yoggot, erre persze, hogy lő egy pyroblastot az arcomba (emiatt vesztettem) + rengeteg haszontalan spell. Bezzeg amikor ellenfél rak ki Yoggot mindig board clear meg minden jó dolog.

Lehet nem várom meg a Blizzcont és abbahagyom a HS-t, ahogy más is fogalmazott egy nagy clown fiesta az egész, tier1-2ben nincs egy értelmes deck. Vagy elmegy a játék lategamig és kb. az dönt hogy kinek jobb a Yogg rng-je, vagy már midgameben eldől olyan alapon hogy kinek volt jobb az early game curveje. Ennél még a Patron warrioros, BrokeBack druidos, Secret palás meta is 100* jobb volt.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#56024) whitezo88 válasza Genji (#56019) üzenetére


whitezo88
nagyúr

de a ragejei viccesek "Ha? NEIN! A HA HA was für ein Scheisse are you fucking kidding me?!" [link]

btw régi szép idők, mikor a streamerek is élvezték a játékot. Kripp feat. 8 frostbolts :D [link] (9et mond de asszem téveszt anno láttam az eredetit)

[ Szerkesztve ]

(#56025) saen válasza DaveNo1 (#56023) üzenetére


saen
veterán

A patronos nem volt jobb, az volt eddig a legalja, de egyébként tényleg elég fura irányba megy a játék. Anno volt néhány Ragnarosos video ami megdobta a nézettséget és ez teljesen eluralkodott az egész játékon. RNG fiesta rengeteg meccs, én továbbra is bízom a Gwentben :)

(#56026) DaveNo1 válasza saen (#56025) üzenetére


DaveNo1
veterán

Patronnal kellett legalább gondolkodni, ráadásul az OTK-t sem sikerült még mindig kiirtani.

Tegnap pl. tudtam 3. körtől hogy worgen warrior ellen megyek, de lehetetlen volt kivédeni meccs végén a kézből 44 sebzést. Ekkor nekem még 15 lap volt hátra amit felhúzhatok, ellenfélnek meg elfogyott a deckje.

Murloc paladin sem sokkal jobb.

You are not prepared.

(#56027) fogtunder válasza DaveNo1 (#56023) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem ma a druid ellenfelemet 3HP-n arcba fireballozta második spellként a sajátja, miközben 5 target volt a boardon :C

I hate morning people. And mornings. And People.

(#56028) saen válasza DaveNo1 (#56026) üzenetére


saen
veterán

Patronnal az volt a baj, hogy a fele kaszt semmit nem tudott vele kezdeni. Hogy lehet ilyen lapot berakni a játékba?

Murloc paladin az "csak" a control paklikat counterelte csúnyán, mást nem csinált. Az is egy rossz design, de nem a legrosszabb.

Worgen ellen meg taunt hegyek kellenek, akkor semmit se tud csinálni, persze akkor te meg a többieket nem vered meg...

(#56029) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#56023) üzenetére


Gyuri27
félisten

True. Jobb volt. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#56030) ThySoul válasza DaveNo1 (#56026) üzenetére


ThySoul
senior tag

Nekem egész jól esne, ha bevezetnék a legendary spelleket, és akkor a murloc paladin meg a hunter is csak egy kivégző lapot rakhatna a deckjébe+ Yoggot ki kéne tiltani rankedről. Ha dustot buknék vele az sem izgatna, de elég rossz ami rankedon van.(plussz valami belcher szintű tauntot az otk ellen)

(#56031) micafighter válasza saen (#56028) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,Patronnal az volt a baj, hogy a fele kaszt semmit nem tudott vele kezdeni."

Miért, a call of the wild nem ilyen, vagy a standard előtti FoN + Roar druid?? És a patron az egy komplett kombó deck volt aminél több lapot fel kellett huzni hogy legyen valami, a CoTW meg egyetlen lap ami mellé tetszőleges 28 másikat tudsz még tenni.

[ Szerkesztve ]

(#56032) saen válasza micafighter (#56031) üzenetére


saen
veterán

Call of the wild szimplán nagyon erős, minden kaszt tud vele mit kezdeni ha olyan pozícióban van. Emellett 3 kör különbség van a kettő között ami rengeteg.

(#56033) DaveNo1 válasza ThySoul (#56030) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja a call of the skillt kihagytam, szerintem az elmúlt 4 hónapban még nem találkoztam olyan hunterrel akinek ne lett volna ott 8. körben a kezében. 50%-ban meg 8 és 9. körben is egy-egy.

You are not prepared.

(#56034) fogtunder válasza DaveNo1 (#56033) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én biztos elrontok valamit, mert kb. eleve a meccsek felén nem jön fel, ugyanúgy, mint Barnes, többnyire 6-7. körben kapom kézbe, mikor már van jobb játék, vagy a jó lényeket felhúztam. és ha kirakom, akkor tuti, hogy hundmastert vagy elekket rak ki.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#56035) DaveNo1 válasza fogtunder (#56034) üzenetére


DaveNo1
veterán

Te is a sosem szerencsés kategóriába tartozol ;]

You are not prepared.

(#56036) micafighter válasza saen (#56032) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,minden kaszt tud vele mit kezdeni "

Ezt kifejtenéd? Melyik kaszt hogy tudja megoldani nagy lap vagy tempó hátrány nélkül?

ha olyan pozícióban van Ezt mindenre rá huzhatjuk :)

[ Szerkesztve ]

(#56037) saen válasza micafighter (#56036) üzenetére


saen
veterán

Ez a lap nem generál új lényeket totál ingyen, igen, erős, de meg lehet oldani. Nyertem már sok meccset ellene, a lényeg, hogy előnyben kell legyél amikor jön. Ha ez nem megy akkor bukta.

(#56038) micafighter válasza saen (#56037) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én is nyertem már ellene meccset, de az se elég mindig ha előnyben vagy. De ugyanez igaz a nerf előtti patronra is, ha megfelelő helyzetben vagy, meg tudod oldani. Az egyik különbség az, hogy maga a patron warrior deck egy kombó deck amivel a sikerességed függ attól hogy mennyire jol játszol, addig a CoTW egyetlen lap.

De lehetne hozni a mostani OTK worgent is példának. A különbség az, hogy mig ha a worgent meg tudod oldani akkor kb megnyerted a meccset mert az OTK deck többi része kombó lap a worgenhez, a worgen a win condition, addig a CoTWnál egész más a helyzet, mert az csak 2 lap, van mellette 28 másik, és a CoTW csak az egyik win condition a sokból.

És hiába oldod meg a CoTW-t, óriási tempo és/vagy lap hátrányba kerülsz mert nem létezik olyan lap amivel hatékonyan meg tudod oldani, ezért a másodikra már szinte biztos vagy kifogysz lapból vagy olyan tempóveszteségbe kerülsz hogy már nem tudod visszahozni.

[ Szerkesztve ]

(#56039) ThySoul válasza micafighter (#56038) üzenetére


ThySoul
senior tag

Tegnap kettőt oldottam meg egymás után Patronnal :D
Vicces volt, mert kb egy évben egyszer sikerül, de most egész könnyen ment. Szegény Rexxar nonstop nyomta a WP-t, ő se hitte el, hogy veszít.

(#56040) micafighter


micafighter
nagyúr

Nem tudjátok amugy most is támadják a szervereket, vagy a légió miatt lenne lehalva? Nem tudok most se belépni HS-re. :(

(#56041) alevan válasza micafighter (#56040) üzenetére


alevan
őstag

Egész nap be tudtam lépni nyugodtan, most is várólista vagy lag nélkül beengedett.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#56042) micafighter válasza alevan (#56041) üzenetére


micafighter
nagyúr

Kipróbáltam most, EU engem is egyből beengedett, csak NA-n van gond.

(#56043) DaveNo1 válasza micafighter (#56040) üzenetére


DaveNo1
veterán

Légióval állítólag nem volt eddig fennakadás, maximum sok játékos lehet most online.

You are not prepared.

(#56044) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Dennis! [link]

(#56045) föccer válasza whitezo88 (#56044) üzenetére


föccer
nagyúr

Ez a "hülye idióta" szinonimája?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#56046) fogtunder válasza föccer (#56045) üzenetére


fogtunder
nagyúr

még nagyon a játék elején Kripp játszott egy Dennis nevű játékos ellen arénában, aki iszonyatosan béna volt és gyűjtőfogalommá vált.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#56047) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Másnak nem tűnt fel, hogy a portál lapok mintha nagyobb %-ban adnának jó statokkal rendelkező minionokat, mint rosszakat?

You are not prepared.

(#56048) szinesz.bob válasza fogtunder (#56034) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Nekem is azt adja 90%ban. Már csak 1 elek és 1 master van a paklimban még is megtalálja őket.
De ellenem bezzeg....

(#56049) JNashville válasza DaveNo1 (#56047) üzenetére


JNashville
senior tag

Nekem inkább az tűnt fel, hogy a Yogg-Saronba belepiszkáltak. Eleinte mindenki röhögött rajta, mostanra sima meta lap lett, sokkal jobb dolgokat ad, mint eleinte.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#56050) Cathfaern válasza JNashville (#56049) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Addig röhögött rajta mindenki amíg ki nem jött a kieg... (illetve aki utánanézett az addig sem).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.