Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57001) balisz válasza Kanczy (#56999) üzenetére


balisz
senior tag

Ezt a kijelentést én is furcsálltam. :D Az RNG maga a valóság.

(#57002) micafighter válasza Gyuri27 (#56997) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ennek az esélye szerintem 0,5*0,33*0,2 = 0.033 = 3,3%

(#57003) Sirandrish válasza föccer (#56998) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gondolom arcra ment és közben reménykedett hogy ragna valamelyik 1-2/2-3as miniont lövi ki, és akkor gyakorlatilag nyer egy kört, de aztán nem úgy jött össze..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57004) Gyuri27 válasza föccer (#56998) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mert fis-fos minionok jöttek. Amúgy meg csak 3 volt. Meg ugye ő is rakott ki a ragna utáni 2 körben mást is.

Sirandrish: ja arcra mentem mert a kis minionok nem verték volna le soha. Death, etomb meg nem jött.

balisz: ha a valóságban kártyáztál tudod mi a valóság. Ha játsszottál blizz játékkal, tudod, hogy semmi köze hozzá.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#57005) h3lios válasza Gyuri27 (#57004) üzenetére


h3lios
addikt

Nyugi voltam már a túl oldalon is és az sem volt jobb.
Zoo ellen az én ragnám sosem szedte ki a közepes - nagyobb minionokat és zsinórban 3x lőtt arcra. Majdnem el is ment rajta a meccs, de végül mivel mind a 3 alkalommal arcra lőtt megnyerte nekem... Viszont ha az utolsó nem talál be tuti ragequit megy részemről.... :DDD

B-tag: H3lios#2825

(#57006) Kanczy válasza Gyuri27 (#57004) üzenetére


Kanczy
veterán

Én kártyáztam és szerepjátékoztam a valóságban is, és mégis azt mondom, hogy nincs igazad ;)

Amikor az enemy control warrior sehogy nem áll, kint van épp a 2. C'Thunom, de a Yogg-ja rányom egy Mind Controlt, majd a 3-ra ott figyel egy Vaporize. Feelsbadman :U

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#57007) balisz válasza Gyuri27 (#57004) üzenetére


balisz
senior tag

Nem igazán értem a hasonlatot. A fizikai kártyajáték az egy dolog, a virtuális meg egy másik. A Blizzard soha nem is mondta hogy ez fizikai kártyajátéka akar lenni, csak számítógépen. Pont hogy hangsúlyozzák, hogy próbálják kihasználni az új lehetőségeket, amit a játék virtuális mivolta biztosít. Azt nem lehet mondani hogy ebben próbálják félrevezetni az embereket. Az hogy ez egyeseknek nem tetszik, már nem biztos hogy a Bliazzard hibája, talán a játékos választott rossz játékot.

[ Szerkesztve ]

(#57008) Gyuri27 válasza Kanczy (#57006) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az a te véleményed. Ha nem vagy rest játssz egy deckkel. Válasz ki két lapot. Aztán jegyezd le mikor jön fel.
Hamar rájössz semmilyen számítás szerint nem jön ki a blizz random.
De lépjünk is tovább.

h3lios: nyilván az se jobb. De hát a random a blizznél nagy úr.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#57009) Kanczy válasza Gyuri27 (#57008) üzenetére


Kanczy
veterán

Ez pedig a tied, ami semmivel nem több, mint az enyém. És de, rest vagyok bebizonyítani a dolgot, mert több száz meccs kellene egy rendes statisztikához, és mivel tudom, hogy igazam van, abszolút nem vagyok motivált a dologra. Ha nem hiszed el, ne hidd, engem nem zavar :N

De rendben, lépjünk tovább.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#57010) balisz válasza Gyuri27 (#57008) üzenetére


balisz
senior tag

"Hamar rájössz semmilyen számítás szerint nem jön ki a blizz random."

Ez meg mégis mit jelent? Minden egyes laphúzás előtt random mit húzol fel, ki lehet számolni mennyi az esélye, hogy egy konkrét lapot felhúzol pl. 24 lapból, aztán a következő húzás előtt már csak 23 lapból számolod. Annyi a különbség hogy a fizikai játékban te kevered a paklit, itt meg a gép minden húzás előtt. Mégis mi a probléma? Egyébként szerintem inkább keverje a gép, minthogy lehessen trükközni a keveréssel. Persze ha te nem hiszel abban hogy ez korrektül működik, az már megint nem a Blizz hibája.

[ Szerkesztve ]

(#57011) Gyuri27 válasza Kanczy (#57009) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igazad? Aha ok. Lépj tovább.

Amd - Radeon - Ryzen

(#57012) Kanczy válasza Gyuri27 (#57011) üzenetére


Kanczy
veterán

Igazam bizony. Megbeszéltük, hogy továbblépünk, minek írsz megint? Utolsó szó mindig a tied-hatás? ;)

#57014: És ott van, persze hogy ott. Utoljára én ilyet szerintem 14 éves koromban csináltam. Óvoda.

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#57013) DaveNo1 válasza micafighter (#57002) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ebben a játékban a 3,3% már az egész magas értéknek számít, amikor ilyen 0,001%-ok szoktak összejönni az ellenfélnek ;]

You are not prepared.

(#57014) Gyuri27 válasza Kanczy (#57012) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igazad van és lehet az utolsó szó a tied. Ballagj tovább.

Amd - Radeon - Ryzen

(#57015) Kanczy válasza Gyuri27 (#57014) üzenetére


Kanczy
veterán

Köszi :R

Úgy érzem, kicsit pihentetem most a hs-t, túl sok Yogg-fiestától kaptam ki a napokban. Van még időm bőven, nem aggódom, cserébe jelenleg a levegő is sós körülöttem ;]

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#57016) fogtunder válasza Kanczy (#57015) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Én egész hónapban pihentetem, pár naponta letolom a küldetéseket és ennyi, inkább játszok single player cuccokat, amiktől nem akarok megőrülni.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#57017) whitezo88


whitezo88
nagyúr

valami okos megmondaná hogy kéne haladnom ilyen kezekkel? [link] ez tempo mage nem anti tempo... annyira unalmas, mennyi ilyen meccs van ahol semmit se tudsz csinálni. Ennél méga pre standard is jobb volt. (decktől függetlenül)

[ Szerkesztve ]

(#57018) föccer válasza whitezo88 (#57017) üzenetére


föccer
nagyúr

10. körig nem csinálsz semmit és kirakod yoggot és nyersz. Hol itt a probléma. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#57019) whitezo88 válasza föccer (#57018) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem tudom nézted-e a képet, de 5. körben lethal volt. 1-3 eddig "tempo" magel. (1 win kéne még). Közben 1-4 már, ahhoz se volt közöm.

[ Szerkesztve ]

(#57020) föccer válasza whitezo88 (#57019) üzenetére


föccer
nagyúr

Nyilván keserű cinizmus vezette a kezeimet a billentyűzeten, bocs, ha nem ment át. :r

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#57021) DaveNo1 válasza fogtunder (#57016) üzenetére


DaveNo1
veterán

Engem jobban bosszant, hogy minden második ellenfél shaman, és mindegyiknél 1. körben ott a trogg utána meg a coin + wolf kombó, így jobbára lehet is feladni a játékot a 2. körben, mert a legtöbb pakli nem tud mit kezdeni egy 3/3-al ami tovább buffolódik és kettő 2/3-as taunttal.

You are not prepared.

(#57022) Kanczy válasza whitezo88 (#57017) üzenetére


Kanczy
veterán

Ilyen kezekkel sehogy, de remélhetőleg kevés ilyen van. Nagy levegő és next game :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#57023) whitezo88 válasza Kanczy (#57022) üzenetére


whitezo88
nagyúr

de többi is ilyen volt. 2-4el végül meglett a 2 napi, de egy ultra greedy druid is majdnem elvert. Yshaarj, Ysera, Soggoth, Rag, Cairne, Bogchamp meg minden szar. Ezzel hogy van esélye ebben a metában?

[ Szerkesztve ]

(#57024) rocket


rocket
nagyúr

Heh :D

12dmg + ping arc, 2x Fireball szegeny sarkanyocskamba, aztan imadkozas, hogy ne legyen nala Brawl, es nem volt :)

Fatique Warrior porul jart :D

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#57025) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Itldj és ThySoul meccse maradt csak, ne várassatok sokáig srácok :)

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#57026) Kanczy válasza whitezo88 (#57023) üzenetére


Kanczy
veterán

Jaja, én is találkoztam ilyenekkel. Pl. ma kontrollal voltam egy mage ellen, és volt nála Medivh, Rafaam, Tóni, Sylvanas, Ragnaros, Alexstrasza és Rhonin, úgyhogy esélyem sem volt, de tényleg nem értem, hogy gondolják komolyan a ladderezést.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#57027) ThySoul válasza K1nG HuNp (#57025) üzenetére


ThySoul
senior tag

Jöhet nekem a lose, egy hete kb nem is játszottam. Időm sincs, meg most szerintem egy hónapra kiégetett a HS.

(#57028) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

4. forduló legenerálva, hajrá mindenkinek :)

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#57029) Kanczy


Kanczy
veterán

Kíváncsi vagyok mi lesz ebből a Hotmeowth / Tarei druid RNG fiestából :Y

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#57030) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Sokat elmond a HS helyzetéről, hogy a HCT americasnál grand finalban 3-3nál yogg druid mirror van... kézben mind2, roll the dice! [link]

[ Szerkesztve ]

(#57031) micafighter válasza Kanczy (#57012) üzenetére


micafighter
nagyúr

Amikor egy pcihológussal "veszekszik" az ember :DDD

(#57032) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Ez a Welcome bundle elég jó lett, pedig beletörődtem a 10*40 dustba.

A fix legend Jaraxxus, még nem volt meg.

A 10 packban egy Ragna, King Crush, Edwin, ebből csak ez utóbbi volt meg. Plusz jött egy epic is. Egész jó ár/érték arány lett belőle :)

(#57033) KaraDani válasza Kanczy (#57012) üzenetére


KaraDani
addikt

Minek hergeled? Ez olyan mintha egy Konteós facebook csoportba írkálnád, hogy a chemtrail nem létezik ;]

(#57034) föccer válasza KaraDani (#57033) üzenetére


föccer
nagyúr

Dehogynem, fel is találtak ellen egy vakcinát. :D

Kognitív disszonancia...

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#57035) tomazin válasza Balesz1899 (#57032) üzenetére


tomazin
veterán

Hat orulok, h sikerult 3mat nyitni. En kaptam egy tiriont(volt), majd a 10packban a kotelezon felul volt 1rare,1epic es egy golden common. Majd mergemben vettem meg 1paklit amiben volt 1 leeroy(volt ez is).
Azaz 5eur=955 dust a fix legoval. Feelsbad :(

[ Szerkesztve ]

(#57036) micafighter válasza Balesz1899 (#57032) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az korrekt value lett :DDD Gratula :) Remélem nekem is esik majd 1-2 lego ami nincs még meg :))

(#57037) thesound


thesound
őstag

Random Priest. (nem recept, hanem nem raktam bele kártyát, majd megkérdezi a kreálásnál, hogy befejezze nekem? hát persze :D)

Az aljára még egy Ysera-t rakott.

Eddig 1-1. Teszem is a hearthpwn-re, hogy 50%-os winrate. :C

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#57038) Balathruin válasza thesound (#57037) üzenetére


Balathruin
veterán

A régi random már nem létezik, már egy ideje "normális" paklit rak össze.

(#57039) NyxNyxNyx válasza micafighter (#57036) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Köszi a w&l-t, esett egy arany mind games (azaz szép csomagolású 400 dust).

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#57040) Balesz1899 válasza tomazin (#57035) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Nálam ez nagyon nem szokványos, azért is mondtam, hogy előre elkönyveltem a minimum dustot. Már az első legónál is vigyorogtam, a többinél meg biztos voltam benne, hogy ezt a pakkot másnak szánták :D
Amúgy pl w&l és brawl packokból sosem jött még semmi, egyetlen epic talán, pedig nyitottam már párat...

(#57041) micafighter válasza NyxNyxNyx (#57039) üzenetére


micafighter
nagyúr

:)

(#57042) Kanczy válasza thesound (#57037) üzenetére


Kanczy
veterán

#1 aggro-tempo priest eu ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#57043) MAGUS7 válasza balisz (#56758) üzenetére


MAGUS7
tag

(#56759) föccer Köszönöm a tanácsokat nektek,Aréna még annyira nem megy jól,hogy 4-5 összejöjjön 2-3 szokott lenni ,Mage-t választanám Arénában,de valamiért mindig Paladin/Druida/Warlock-ot ad be,Rankeden sikerült lemennem 18.-ig Mage-el zsinorban 4-et is nyertem,aztán vissza estem,kb mindenki tele van Legendary lapokkal főleg Prince Malchezaar meg Barnes jön szembe mindig,megvettem a Welcome Bundle csomagot,Alakirt kaptam meg Tinkmastert ami kb semmire nem jó,kaptam még
1 db Epic Shield Slam
9 db Rare 2db Feral Spirit egymás után,Abomination,Holy Wrath,Armorsmith,Violet Teacher,Ravenholdt Assasin,Bite,Mass Dispel
1db Arany
Vettem még 2db 5x Bosster pakkot is 50db kártya 0 Legendary
alz első 5 csomagra már nem emlékszem,a másodikban volt
4db Epic 2db Brawl egymás után,Shadowform,Twisting Nether
7db Rare
Szóval összesen 100db kártyából csak 2 Legendary lett,az egyik ugye fix a másik meg használhatatlan,
Mage a kedvenc kasztom de ahhoz alig kaptam valamit.

[ Szerkesztve ]

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#57044) thesound válasza Kanczy (#57042) üzenetére


thesound
őstag

Gyengén muzsikált, de megcsináltam a 35 legendarys, golden huntert. 0-3. Kiömlött a só, mára ennyi :(

;]

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#57045) micafighter válasza MAGUS7 (#57043) üzenetére


micafighter
nagyúr

Alakir meg Tinkmaster is használható.

(#57046) NyxNyxNyx válasza MAGUS7 (#57043) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Welcome to Hearthstone. Átlag 20 packonként kapsz 1 legendaryt. Al'Akir jó lap, ha a shaman is jó éppen.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#57047) h3lios


h3lios
addikt

Komolyan én érzem magam szarul, hogy wild-on a sok standard kiégés után Secret palával verem el a random deckeket. :D
Egyébként a Control Priest is jól működik, ha nem botrányosan szarul húzol.

B-tag: H3lios#2825

(#57048) F-ECT$ válasza micafighter (#57045) üzenetére


F-ECT$
titán

Tinkmaster mire? De komolyan...

Dive ever, work never.

(#57049) saen válasza F-ECT$ (#57048) üzenetére


saen
veterán

Egy nagy lény van lennt az ellenfélnél akkor elég jó, illetve akkor is ha nálad sok kicsi.

Nem a legjobb lap, de azért használható szerintem.

(#57050) F-ECT$ válasza saen (#57049) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja, olyan rank 20-ig. (Minden kártyára ki lehet találni egy olyan helyzetet, amikor jól jönne, de attól lesz jó a kártya, ha ezek a helyzetek viszonylag gyakran fordulnak elő.)

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.