Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31601) NyxNyxNyx válasza h3lios (#31600) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Priestnek mindenre van válasza a kérdés, hogy feljön-e. Ha tökélesen húz, akkor lealázza a legtöbb class-ot, de nem ilyen szép az élet sajnos. (kitörölheted a seggedet a Vol'jin-nal facehunter ellen, warrior ellen meg a pyro-val stb:)

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31602) Mister_X válasza NyxNyxNyx (#31601) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Demon zoo?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31603) NyxNyxNyx válasza Mister_X (#31602) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ha tökéletesen húzol akkor az is megvan pyro board clear aztán auchenai, stb. De ha valami nem jön fel már nem vagy túl esélyes :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31604) Shamy válasza EmptyParadox (#31591) üzenetére


Shamy
tag

Az átlagon felüli. 20/pack az avg. Örülj neki.
Nekem múlt héten esett egy tier 3-as, így a 30pack/ legend átlagom sikerült 27-re lenyomni.
Ezzel idén már 2 legendet nyitottam. yipi. Év végére talán meglesz az év/5.

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#31605) oba válasza Gyuri27 (#31598) üzenetére


oba
addikt

4 minion közül hogy leüsse az egyiket 25 százalék az esély... vagyis elég sok... na jó ha a herot is beleszámolod akkor már "csak" 20 százalék

[ Szerkesztve ]

(#31606) F-ECT$ válasza oba (#31605) üzenetére


F-ECT$
titán

És meg 4-et is kellett sebeznie, tehát 5%.

Dive ever, work never.

(#31607) tomazin válasza oba (#31605) üzenetére


tomazin
veterán

És sebezhet 1-4 intervallumon, így 5% lesz. frissíteni is kéne, hogy lássam már le lett írva...

Gyuri27
Az a baj amúgy, hogy az ember természetéből adódóan a rosszat jegyzi meg.
Ha minden esetet felírnál, amikor random történik, akkor már kicsit árnyaltabb lenne a kép.
Nem mondom, hogy nagyon szuper lehet a seed, amiből jön a random (pláne amikor sikerül egy meccsen 2 ugyanazt 2manás miniont kidobnia a 4/3-nak relatíve gyakran), de az ellenem van az kicsit erős.

[ Szerkesztve ]

(#31608) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ki játszik US-en? kéne spectelnem packért.

(#31609) h3lios


h3lios
addikt

Mai napon eddig elég szerencsés vagyok. :D
100 Goldos küldit kaptam és egy kis gold farmolás után tudtam 2 pack-ot venni.
Az egyikben egy Bane of Doom volt az epic (meglett a 2.) + volt mellette egy 4/3-as Charge-os battlecry-os rare.
A másikban pedig Knife Juggler volt amin gondolkoztam, hogy craftolok, mert szeretnék egy zoo decket is. :D
Úgyhogy eddig kegyes volt hozzám a Blizzards ma.

Eddig nem tudom, hogy ma mi van, de az unstable portalok ilyen lapokat dobálnak sorra a kézbe. :D Előző menetben Mechbear cat volt, (amit aztán duplikáltam is). 4. körben kicsit gusztustalannak érzem. Malygos is mage deckben nem gyenge 6. körös lény. Pláne úgy, hogy volt kézben később fireball - frostbolt. :)

Egyébként nagyon bejön ez a tempós kis mage deck. Ha az első körökben nem tudnak velem mit kezdeni írtó nagyot ütök.
Példa.:

1. kör: Manawyrm
2. kör: Coin: Flamewaker.
3. kör: Mirror Image + Spell olcsósító néni + Arcane Missiles.
4. kör fireball + rengeteg damage.

Lassú deckek ha nem húznak leszedést nagyon kikapnak.
Persze ez egy álom kategóriás húzás, de ma 2-3x is bejött. :D

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#31610) saelin válasza h3lios (#31609) üzenetére


saelin
veterán

Ezzel a kombóval még a zoomnak is okoztál volna fejfájást! :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31611) h3lios válasza saelin (#31610) üzenetére


h3lios
addikt

Reggel találkoztam kettővel is. :D A waker jó helyre lövöldözött, úgyhogy nem volt vele gond. :D Az megint elég OP, hogy még a coinra is lő kettőt. :)

B-tag: H3lios#2825

(#31612) Gyuri27 válasza tomazin (#31607) üzenetére


Gyuri27
félisten

Gondolkodtam rajta. Warrinál fel fogom írni.
Axe, arnorsmith, táskamester triót. Ez ugye 6 lap. Warrinál nyitáskor ezek kellenének.

Amd - Radeon - Ryzen

(#31613) h3lios válasza saelin (#31610) üzenetére


h3lios
addikt

Linkelsz nekem egy decket ? :D

B-tag: H3lios#2825

(#31614) saelin válasza h3lios (#31613) üzenetére


saelin
veterán

MyLittleZoo

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31615) SLYM válasza saelin (#31614) üzenetére


SLYM
veterán

kel thuzad meg rivendare? :D

(#31616) saelin válasza SLYM (#31615) üzenetére


saelin
veterán

Ha nem huntert fogok ki, akkor nagyon jól jön! No, meg ezzel goldot szoktam farmolni rank 20-19 környékén, és nem lefelé mászom ladderen, arra alkalmatlan. (rank 18-on megakad)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31617) norbert1998


norbert1998
veterán

Melyikre éri meg farmolni? Naxxramas vagy a másik? Megéri egyáltalán? Forintot nem adok ki érte, annyira nem vagyok benne, de goldot farmolhatok.

Mennyiek lesznek a későbbi pályák benne? Az első 700

(#31618) saelin válasza norbert1998 (#31617) üzenetére


saelin
veterán

Naxxramas és a továbbiakban is 700 gold/szárny lesz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31619) norbert1998 válasza saelin (#31618) üzenetére


norbert1998
veterán

Köszi :R
2 győzelem a priesttel és meglesz 510 gold. Akkor még van 5 győzelem roggal, 60 goldert. Holnap lehet összejön.

(#31620) h3lios válasza norbert1998 (#31619) üzenetére


h3lios
addikt

Összességében Naxx valóban hasznosabb lapokat ad. Viszont BRM első szárnyán megkapod Emperror-t.

B-tag: H3lios#2825

(#31621) salaam válasza h3lios (#31620) üzenetére


salaam
senior tag

Amivel mit csinál? Beteszi a basic warrior paklijába, hogy olcsóbb legyen az arathi weaponsmith? Amíg nincsenek meg az alap rarek sem, addig felesleges emperorozni. Naxxnak legalább annyi értelme van, hogy onnan jönnek használható lapok. Creeper, Mad Scientist, Belcher, Loatheb. Ezek mind kellenek, az emperor nem.

(#31622) h3lios válasza salaam (#31621) üzenetére


h3lios
addikt

Ez így van. :D Összetettebb paklikba jobb, alap esetben sokra nem megy vele az ember.

B-tag: H3lios#2825

(#31623) Mister_X válasza salaam (#31621) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Vagy építhet patron warriort, ami van olyan hatékony, mint a demon zoo és ugyan olyan budget. Ha levonom a két craftolt legendarym (Grom, Boom), akkor csak 880 dust és Naxx wing 4 meg BRM wing 1 kell hozzá.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31624) h3lios válasza Mister_X (#31623) üzenetére


h3lios
addikt

Jó, de ez már hülyeség, HA levonod a 2 legendary-t. :D Mivel ezek nélkül jelentősen gyengébb a deck és ezeket beszerezni nem 5 perc. :)
A maradék dust mennyiség nem lehetetlen, de ha abból indulsz ki, hogy a szárnyakra költi a goldot, akkor nem most lesz ennyi Dustja.

B-tag: H3lios#2825

(#31625) Mister_X válasza h3lios (#31624) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem hülyeség, mivel nélkülük is lehet nyerni, heartpwn-on is rengeteg legendképes patron deck van, ami 1000 dust környékén megáll. Én is csak azért tettem be őket, mert megvoltak. Demon zoomba is csak egy Mal'Ganis van, pedig mehetne még pár legend, de minek, sőt Mal'Ganis is csak ritkán win condition (de akkor nagyon-nagyon kiélezett zoo mirror vagy face hunter elleni meccs).

Amúgy csakis azért nem öt perc, mert annyiba nem fér bele a boosterek megvétele, kinyitása, a trash betörése, majd a legend lecraftolása ;]

Amúgy olcsó deckek a ladderen:
Face hunter: nincs legend, kifejezetten irtandó.
Demon zoo: legend nélkül is életképes, irtandó.
Patron warrior: legend nélkül is életképes, irtandó.
Mechmage: legend nélkül nincs end game, de életképes, irtandó.
Oilrogue: nincs legend, irtandó.
Flamewaker tempo mage: legend nélkül is életképes, irtandó.

Amit berakhatnék a demon zoomba, az Dr. Boom, de nem érzem szükségességét, Volcanic Drake nagyobb value.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31626) fogtunder válasza h3lios (#31624) üzenetére


fogtunder
nagyúr

szerintem nem hülyeség, ha rak bele még laphúzást, akkor használható marad.

(#31625) Mister_X: azért olaj rugóba a két prep nem olcsó, anélkül meg szart se ér. és boom nagyobb boardot ad, mint a drake.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31627) EmptyParadox válasza Mister_X (#31625) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Mi az, hogy irtandó? :U

(#31628) Mister_X válasza fogtunder (#31626) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mindjárt írok egy wall of textet, elöljáróban csak annyit, hogy több hasznát láttam ebben a deckben.

Olajrugóba meg lehet drága a prep, de még így is olyan költségszinten mozog, mint a többi cancer deck (lehet ez a legdrágább).

@Ozrych: pusztuljon a rák, azért ;]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31629) fogtunder válasza Mister_X (#31628) üzenetére


fogtunder
nagyúr

meg hát az olaj rugó azért sem annyira a rák szerintem, mert ahogyan a miracle-lel, ezzel is nagyon tudni kell játszani, hogy eredményes legyél.

budgetnek nagyjából budget, de egy kezdőnek kevés sikerélménye lesz vele szerintem.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31630) EmptyParadox válasza Mister_X (#31628) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Mondjuk szerintem ez így eléggé demagóg, hogy ha valami legendary nélkül is működőképes, az pusztuljon.
Az oil pl. egy nagyon izgalmas dekk. :)

(#31631) h3lios


h3lios
addikt

Különben viccesek ezek a beszélgetések. Így h nem rég óta vagyok a community-ben csak kapkodom a fejem olyan kifejezések vannak. A fogalom magyarázatot elolvastam, de azóta sok mindennel bővült a szókincs. Van olyan mondatotok amiben csak a kötőszavakat értem. :D

B-tag: H3lios#2825

(#31632) Mister_X válasza EmptyParadox (#31630) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem az, hogy ami legend nélkül működőképes, az irtandó. A hunter eleve irtandó bármilyen formában ;] De amúgy a control - control elleni meccsek tudnak izgalmasak lenni, az aggro - aggro okozhat meglepetést, míg az általános aggro - control egyoldalú.

@giorgio: attól, hogy az olajhoz kell ész is, nem kehet ész nélkül játszani, az nem mentesíti attól, hogy BRM előtt gyakorlatilag csak a warrior fogott ki rajta (meg jó lapjáráa esetén paladin, mechmage, stb.).

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31633) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Najó, a wall of text elmarad, tabletről nehéz kivitelezni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31634) Genji válasza Mister_X (#31632) üzenetére


Genji
őstag

Aggro paladint kihagytad. :) Naxx, BRM, epic és legendary se kell és elég jól lehet vele menni ladderen.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#31635) Mister_X válasza Genji (#31634) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Aggro paladin azért hadilábon áll, mert nem tudok olyan decket mondani, amiben ne lenne rá válasz. Igazából én kísérletezgettem egy BRM-es cancer palán, 75% wr megvolt ott is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31636) fogtunder válasza Mister_X (#31635) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az aggro pala szerintem nagyobb rák, mint az oil. ok, hogy van rá válasz mindenben, csak mire felhúzod és ki tudod játszani, már 10HP-n vagy, és akkor jön a winsilver, vagy a bosszúálló düh.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31637) Mister_X válasza fogtunder (#31636) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Dobjatok már egy decklistet.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31638) NyalokAA válasza Mister_X (#31637) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

(#31639) fogtunder válasza NyalokAA (#31638) üzenetére


fogtunder
nagyúr

de van hobgoblinos verzió is.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31640) Mister_X válasza NyalokAA (#31638) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ne felejtsetek el szólni, hogy holnapra prezentáljam a BRM aggro palám, valamint csinálok erre épülően is egyet. Meg persze mondjuk egy anti-aggro, meta-kompatibilis druidot.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31641) norbert1998


norbert1998
veterán

Ilyen nincs! :C
Pappal voltam mágus ellen. Neki 2 hp nekem lent 5 és 1 sebzés. Nekem 1x hp. Berak egy secretet. Én jövök. Tamadok egy sebzessel, mondó hátha az a secret. Nem. Támadók másikkal, 5 sebzés, a secret aktivál, halál immunitás. 1hp-val visszajött. Ő jön. Előzőleg lerakott 4/4-es windfury es nem tudom mivel 9-re levitte a hpm. Meg rakott egy 2/2 taauntot. Majd FELADTA! :C
Simán megnyerte volna, mert a nagy támadóval a tauntjara kellett volna menni, a windfuryt meg nem tudtam volna elpusztítani. És őt sem. :C
Ő meg következő körben windfuryval nyolcat majd mage speciallal 1-et és nyer

[ Szerkesztve ]

(#31642) adrian94


adrian94
őstag

Van egy olyan quest-em amihez egy friendet kell néznem ahogy nyer 1 meccset spectator mode-ban.. ezt, hogy tudod meg csinálni ? :) hogy tudok nézni valakit ? nincs a barátlistámon senki...

(#31643) Genji válasza NyalokAA (#31638) üzenetére


Genji
őstag

Ezzel a deckel megyek ladderen és elég jól megy (lvl 13 csak hozzáteszem). Control warit (igaz perfekt mana curve lapokkal) most t6-ban nulláztam le. Nagy rák ez és ha nincs azonnal válasz lealáz bárkit (kivéve rouge az ellen nem tudok nyerni vele a sok aoe miatt).

adrian94: téma összefoglalóban ott van egy lista a topiclakók battletagjeivel. .

[ Szerkesztve ]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#31644) F-ECT$ válasza adrian94 (#31642) üzenetére


F-ECT$
titán

Akkor sehogy. Vegyél fel 1-2 embert.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#31645) Sturdiridge válasza adrian94 (#31642) üzenetére


Sturdiridge
tag

Vegyel fel valakit baratnak, es ha megnyitod a baratlistat akkor lesz egy gomb es ha arra ramesz akkor csatlakozni fog es megnezheted.

(#31646) fogtunder


fogtunder
nagyúr

@whitezozo88: nem kellene csinálni új battletag listát, amit mondjuk te és még pár ember tud szerkeszteni? kicsit régi, egy csomó új ember nincs rajta.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31647) adrian94


adrian94
őstag

Köszi mindenkinek :)

(#31648) h3lios


h3lios
addikt

Kis tipp az újabb embereknek. Ha megcsináljátok az expert gyakorlásokat akkor kaptok +100 goldot. :D
Én csak most olvastam Wiki-n és láttam a rewardok között, mondom nekiesek már gyorsan.
A tempó magemmel elsőre ment minden simán.
A priest kicsit mondjuk megfingatott az elején clerik + ment az instakill a flamewakerre. Később ellopta loathebet. De végülis a pyroblast őt is a halálba küldte.

A warrior ellen viszont nagyon para volt a dolog.
1 kör alatt feltolta a frothing berserkert 14 es attack-ra. Az egyetlen mákom az volt, hogy már támadott vele a körben és topdeckeltem egy fireballt. Így végülis 9-0-ra vertem a gépet.

B-tag: H3lios#2825

(#31649) fogtunder válasza h3lios (#31648) üzenetére


fogtunder
nagyúr

így lehet OTK-zni a patron warriorral. warsong+frothing+frothing+ww+inner rage, ha van lent 5 minionja, akkor ez 24 seb, 1 charge-os death's bite-tal pedig lethal. ha volt lent thaurissan, akkor 7. körben elő lehet adni.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31650) Shamy


Shamy
tag

Azt nem tudja véletlen valaki, hogy android telón miért nem látja a loginnál a login oldalt? Ha átváltok us szerverre, azt egyből látja, lehet írni user/pass-t, de europe szerveren nem. Hiába refreshelek, hiába indítom újra?

Mi a trükk?

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.