Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32701) NyxNyxNyx válasza DjDanee87 (#32700) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Twitch is le van halva? Itt a világvége. panicpanicpanic

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32702) DjDanee87 válasza NyxNyxNyx (#32701) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nem UPCs vagy véletlen te is? Mert szerintem csak ez lesz a baj http://itcafe.hu/hir/upc_uzemzavar_leallas.html

Megnéztem imgur bejön ha google DNSre váltok.

(#32703) hyperspace válasza #75376384 (#32693) üzenetére


hyperspace
őstag

kiváncsi vagyok csak.

NyalokAA: köszönöm.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#32704) ígyvanferi válasza pachito (#32698) üzenetére


ígyvanferi
addikt

:D Pont valami ilyet vizionáltam, amikor megláttam először azt az árnyképet.

(#32705) fogtunder válasza DjDanee87 (#32702) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én ezért használom alapértelmezetten a google DNS-ét.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#32706) NyxNyxNyx válasza DjDanee87 (#32702) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

UPC-s vagyok :W

Úgy lennék digis otthon és albérletben, de egyszerűen nem jönnek ide. Valami szerződés köti őket, hogy ne tudjanak terjeszkedni vagy mi?

Ezt a Google DNS-t hogy tudom beállítani és mire jó? :B

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32707) F-ECT$ válasza NyxNyxNyx (#32706) üzenetére


F-ECT$
titán

Dns.

Dive ever, work never.

(#32708) fogtunder válasza NyxNyxNyx (#32706) üzenetére


fogtunder
nagyúr

routerben kell beállítani, DNS settings alatt, az egyik 8.8.8.8, a másik 8.8.4.4 címen lakik. arra jó, ha a lokális szolgáltatód DNS szervere lehal, de amúgy lenne net, akkor tudj netezni. nem olyan gyakori, de előfordul.

(#32707) F-ECT$: 4Head

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#32709) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Van valami rangsorolás, hogy Arénában melyik kaszt a legerősebb átlagosan? Tudom, hogy főként azon múlik, hogy milyen lapokat kapsz, meg milyen jól játszol, de vannak kasztok amelyek kevésbé jó lapokkal is messzebbre lehet jutni, mert nem szükséges a hibátlan szinergia a paklikban.

Ma Priest, Shaman, Hunter kombót dobott fel, egyik se a kedvencem..

(#32710) F-ECT$ válasza Vasinger! (#32709) üzenetére


F-ECT$
titán

Mage.

A 3-ból én a Shaman-t választottam volna.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#32711) fogtunder válasza Vasinger! (#32709) üzenetére


fogtunder
nagyúr

most mage és paladin a két tier 1, kb. 80%-ban ezekkel is fogsz szembe találkozni. tier 2 a druid, sámán, warlock, priest, a többit inkább kerüld el.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#32712) zolka95


zolka95
őstag

Ez bug lenne?
Az ellenfelem egyik minionjára ráhúztam egy Corruptiont (end turn). Utána kirakta Kel Thuzadot (end turn) a másik minionja ugye meghalt, de Kel Thuzad nem hozta vissza a minionját. :C

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#32713) whitezo88 válasza zolka95 (#32712) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mivel a Corr kör elején aktiválódik, nem tudja KT visszahozni.

giorgio: shaman trash arénán, mivel rare több jó és fontos lapja is (storm, burst, wolves, powermace...), én mindig rosszakat mentem shamannal, és streamereket se látok vele sokakat menni. nagyon durva draft kell hozzá hogy sok win legyen. Ellenben ugye mage, ahol flamestrike, fireball, poly frostbolt mind basic...

(#32714) tomazin válasza zolka95 (#32712) üzenetére


tomazin
veterán

mármint, hogy corruptiont játszol? ;]

whitezo88
azt írja kt felirata, hogy olyan miniont, ami meghalt abban a körben. akkor ezek szerint van egy körök közötti idő is, azaz onnan számolja a kört, hogy kezedben az irányítás.

[ Szerkesztve ]

(#32715) whitezo88 válasza tomazin (#32714) üzenetére


whitezo88
nagyúr

arról nem volt szó, hogy KT túlélte-e a kört, akkor támasztja fel a corr-os lényt, ha azon kör végét is megéli, tehát a barátunk köre végét.

(#32716) NyxNyxNyx válasza fogtunder (#32708) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Köszi :R

F-ECT$: Nem volt kedvem most túlságosan beleásni magam, egyébként rákerestem... Csak egy párszavas mondatot vártam volna amit végül meg is kaptam :U

Vasinger! A 3 közül a Shamannal szoktam a legjobbakat menni. De elég gyenge mind3.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32717) fogtunder válasza whitezo88 (#32713) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én általában 5-8-at szoktam menni a sámán draftokkal, nekem simán tier 2. a storm szerintem túlértékelt, jó ha van, de olyan sokat nem sebez, és random is, farkasok nélkül is van élet, ellenben ott vannak a basic/common lapok, amik nagyon durvák, fire elli, destroyer, hex, lightning bolt, crackle, zappomatic. könnyebb jót menni vele, mint a rugóval pl.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#32718) whitezo88


whitezo88
nagyúr

"meglepetés", az új mage hero [link]

(#32719) oba


oba
addikt

Összedobtam egy mechmage decket rankedre. 18ról most egy jó win streakes széria után 13ra mentem le, de ennél tovább nem nagyon tudok már menni. Tudnátok tippeket adni, hogyan javíthatnám a decket? Ez nem ilyen netdeck, saját, szóval biztos van benne rossz lap vagy ilyesmi. Thx :) Linkelem a képet is: [link]

(#32720) DaveNo1 válasza whitezo88 (#32718) üzenetére


DaveNo1
veterán

WoW, Alleria szerintem nem lett túl jó, de ez ütős.

You are not prepared.

(#32721) NyxNyxNyx válasza fogtunder (#32708) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ez lehet az oka annak is, hogy ezt írja folyamatosan? Vagy ezt miért csinálhatja?

nem tölt le semelyik játék és ha előre rakom a sorban, akkor se kezdi el

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32722) zolka95 válasza whitezo88 (#32715) üzenetére


zolka95
őstag

KT túlélte a kört
csak azután rakta ki KT-t miután én Corruption-t raktam az egyik minionjára. akkor ezek szerint, ami KT előtt történik nem számít, hiába abban a körben hal meg a minion, amikor már KT kint van, a Corruption-t előb játszottam ki.

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#32723) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Érdemes megnézni reck mit szenved controll warrival rank1-n.
A mellett, hogy marha hosszú minden játék még valaki rükibe rakta a szerkezetet. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#32724) h3lios


h3lios
addikt

Ma életem legjobb meccsét toltam le egy mill rouge ellen. Az egész játék nagyon epic volt a végjáték meg pláne.Körökön keresztül volt elég sebzésem boardon, hogy leüssem, de folyamatosan comboztatta a heal botját és azt hiszem 4x rakta ki 5 körön belül. Emellett arra is volt manája, hogy millelje a paklimat.
A végzete az volt a kis aranyosnak, hogy tiriont visszavetettem, viszont full hand révén instant kaptam helyette a kardot.

Viszont kezdem azt érezni, hogy aránytalan már megint 1 kaszt. Mert kb. több a clear lapja mint a mage-nek, egyedül az ész kell hozzá, hogy használni tudja az ember.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#32725) NyxNyxNyx válasza NyxNyxNyx (#32721) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Megoldottam. Kikapcsoltam a battle.net alkalmazást, feladatkezelőben kilőttem a battle.net updater-t, elindítottam a battle.net-et és most minden oké.

Leírom ide a mondatot ha valaki hasonló problémába ütközne és esetleg rákeresne a fórumon.

" Waiting on another installation or update "

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32726) whitezo88


whitezo88
nagyúr

elég sok datamine a Brawl patchről: [link] lesz pár érdekesnek tűnő dolog...

(#32727) Redcaster


Redcaster
őstag

2 hete nyitottam Grommasht, ma őt sikerült. Ilyen sem volt még, hogy kétszer egymás után használható legendet nyissak :C

(#32728) DaveNo1 válasza whitezo88 (#32726) üzenetére


DaveNo1
veterán

Medivh rohadt jól néz ki szerintem

You are not prepared.

(#32729) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#32728) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja, de nem ennyiért, legalábbis nekem nem.

Dive ever, work never.

(#32730) NyxNyxNyx válasza DaveNo1 (#32728) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Medivh-hez járó hátlap nem jön be.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32731) saelin válasza F-ECT$ (#32729) üzenetére


saelin
veterán

Csak nekünk ilyen drága a forint miatt. 1000-1500 huf körül nekem már megérné, de ennyiért inkább pakkot veszek (főleg, hogy biztos több hőst vennék).

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32732) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#32729) üzenetére


DaveNo1
veterán

Egyelőre én se veszek ilyet, megvárom következő kiegészítőt, hogy hogyan alakul a játék, mert ez a BRM nagy csalódás volt, nem is játszok túl sokat, néha dailyk is bennragadnak.

You are not prepared.

(#32733) h3lios válasza NyxNyxNyx (#32730) üzenetére


h3lios
addikt

Nekem sem a favorit, a Magnihoz járó elég király. Azt lehet tudni, hogy milyen animáció jár a másik kettőhöz ? Azokat még nem láttam, Magninál a kalapács elég epic.. :D

B-tag: H3lios#2825

(#32734) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Mától hétfőig Dreamhack summer is van.

You are not prepared.

(#32735) Bootyhunter


Bootyhunter
tag

Sziasztok!

Ha androidos telefonon akarok játszani akkor elég pl egy ace 4 neki? Ja, és milyen mobilnet elég neki? Domino surf pl nagyon kevés adatforgalmat enged, 150 mb az semmi..vagy előfizetéses telóban gondolkodjak inkább?

(#32736) #75376384 válasza Bootyhunter (#32735) üzenetére


#75376384
törölt tag

telefon témában nem tudok nyilatkozni, de adatforgalmat elenyésző mennyiséget generál, viszont erős netkapcsolat nem árt. én elég sokat vonatozom győr-bp vonalan, ahol valamilyen rejtélyes oknál fogva iszonyat szar a net, az első 3g eltűnésénél már akadozni szokott, ami miatt egy ranked vagy aréna meccs lejátszása már necces lehet.

(#32737) h3lios válasza #75376384 (#32736) üzenetére


h3lios
addikt

Telefonból érdemesebb valami nagyobb tudással rendelkezőt venni. Az ACE 4 nem rossz, bár teljesen folyamatos nem lesz a játék.
Én egy LG G2-t használok és ezen fogjuk rá, hogy élvezhetően fut a játék. De bizony még itt is vannak röcögések a nagyobb animációk alatt. Pl. egy 4-es Implosionnál.

B-tag: H3lios#2825

(#32738) voyager4.4 válasza oba (#32719) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Helló! Én tennék még bele kis spelleket. frostbolt, flamecanon, poli mindenképp. Legalábbis én úgy szoktam, hogy a boardra mennek a spellek, a minionokkal kevesebbet kell úgy tradelni, igaz így aggro-sabb lesz. 2. azure illetve a pyro nem tudom mennyire hasznos...

no fate but what we make

(#32739) saelin


saelin
veterán

Nadrágot kell cserélnem!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32740) ígyvanferi válasza whitezo88 (#32726) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A credit kártyák képei egytől-egyig nagyon jól néznek ki. Kár, hogy csak credit kártyák.

(#32741) h3lios válasza saelin (#32739) üzenetére


h3lios
addikt

Gratula, nekem nem volt ilyen mákom, hogy kinyissam. :D Ezért le kellett craftolnom, sajnos nem igazán használtam még a mostani metában, mert nagyon lassú, de amikor kint van eszméletlen lapelőny. :)

B-tag: H3lios#2825

(#32742) saelin válasza h3lios (#32741) üzenetére


saelin
veterán

Hát jah... Már fél órája keresek neki deckket, de a control priesten kívül semmi értelmeset nem találtam (ahhoz még lapom sincs).
Lehet nekem is marad parkolóban. :(

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32743) Gyuri27 válasza saelin (#32739) üzenetére


Gyuri27
félisten

Így én is cserélnék. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#32744) F-ECT$ válasza saelin (#32742) üzenetére


F-ECT$
titán

Control wariba fér még be, esetleg ramp druidba.

Dive ever, work never.

(#32745) saelin válasza F-ECT$ (#32744) üzenetére


saelin
veterán

Akkor ez egy "egyszer jó lesz valamire" fajta legend, mert egyikhez sincs lapom. A priesthez nagyon sok hiányzik, druidhoz szinte semmim sincs és a warriorhoz is hiányoznak a drágább lapok (alex, brawl, s slam).
Beraktam az egyik mage deckkembe, de kb addig nem is tart a meccs, mire ysera sorra kerülne addigra vége vagy már eldőlt. Nagyon gyorsak a mostani paklik! Ysera meg lassú.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32746) Gyuri27 válasza saelin (#32745) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezért való lassú deckekbe. Én nem bontanám, ha nagyon nem muszáj.

Amd - Radeon - Ryzen

(#32747) saelin válasza Gyuri27 (#32746) üzenetére


saelin
veterán

Bontani biztos nem fogom! Inkább leparkolom egy időre mert nem rossz kártya ez, csak kell alá egy drágább deck, ami vagy warrior lesz vagy priest. A priest olcsóbb emlékeim szerint, szóval az esélyesebb.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32748) DopeBob


DopeBob
addikt

Játszik esetleg most valaki? Végre kaptam egy watch and learnt :D

MZ/X

(#32749) Mclovin


Mclovin
senior tag

Nyitottam egy Deathwinget. A mostani metában lehet valamire használni?

(#32750) DaveNo1 válasza Mclovin (#32749) üzenetére


DaveNo1
veterán

Aha, 400 dustra! ;]

Amúgy ma Kripp is elmondta az összes 8+ manás legend szar, még egy webspinner is jobb náluk, és van benne igazság. Idióta agro meta miatt nem használható egy lassú lap sem.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.