Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61001) Mister_X válasza DaveNo1 (#60952) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Allergiás vagyok az aggro deckekre. Helyette régi-új dupla Ragnás dragonpalával ismerkedek (nekem ugye kimaradt), szegény Renolock is azt hitte, hogy 3HP-ról nem hozom vissza :C

Ami Gadgetzan a pakliban, az az Grimestreet Informant, Protector és Han'cho, ahogy elnézem. Smuggler nem elég value ehhez a paklihoz. Alján még a Lightlord Ragna és Tirion.

Harrisson nem tud nem value lenni, előkerült jópár pirate rugó/warrior/pala, huntard szokásosan és jade shaman (+rugó) és a tri-class discover lapok miatt még druid is húzhat fegyvert.

[link]

Ha majd bontok még MSoG paklikat, akkor majd megnézem egy midrange buffolós palát, Han'cho-t meg majd még beépítem egy undorító Valerian tauntcity warriorba meglepetés Grommal.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#61002) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Dog most lett legend Reno Mage-val, végén zsinorban verte a face warriorokat. De azért kellett a jó húzás nagyon (healek).

You are not prepared.

(#61003) grizlisandor válasza DaveNo1 (#61002) üzenetére


grizlisandor
addikt

Én is bele bele néztem, szimpatikus deck. Csak délután jól kellene nyitogatnom, mert visszaolvasva vagy nagyon jól lehet nyitni :DDD vagy sz*rul. :U

(#61004) hyperspace válasza DaveNo1 (#60998) üzenetére


hyperspace
őstag

Thijs is kivolt nagyon.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#61005) whitezo88 válasza hyperspace (#61004) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Elvileg lehet counterelni pl pappal, kell hozzá earlyben Ooze meg Madness Poti, de azokat fel is kell húzni... ÉS mellé taunter ÉS dragon kézben hozzá. Warri meg 10ből 9x úgyis pirate+patches t2 fegyóval/upgradeel kezd... Még mindig nem olyan brutál mint a régi Huntertaker ahol t2ben már le se tudtad szedni azt a szart, de elég durva.

Más: Kripp tries Devolve :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

(#61006) salaam válasza whitezo88 (#61005) üzenetére


salaam
senior tag

Én a LC féle dragon-pirate tempot próbáltam tegnap, az is jól megfogja és az mégiscsak egy tempo deck, nem teljes aggro.

(#61007) whitezo88


whitezo88
nagyúr

én csak 2 napit akarok megcsinálni... [link]

(#61008) micafighter


micafighter
nagyúr

Gondoltam nyitok még 40 pakkot, megérte :)

4 lego:

Golden Wickerflame (kraftolni akartam simában, igy már nem kell)
Patches (kraftolni akartam, igy már nem kell)
Sergant Sally (érdekelt, gondolkoztam a krafton de nem voltam megyőzve, igy viszont tudom próbálgatni)
Rugó class lego (nem volt még meg, de nem is hiányzott annyira, lehet 400 dust lesz)

8 hiányzó epic

2 Golden Rare
2 Golden Common

Nagyon sok hiányzó lapot sikerült nyitnom igy minimálisat kell kraftolnom.

Összességében 160 pakkból nyitottam

9 legot (ebből 2 golden, és az egyik goldenből nyitottam egy simát is, több dupe nincs)

39 epic (csak 6 dupe, és abból is 1 golden, az törve lesz)

9 golden rare
11 golden common

(#61009) salaam válasza salaam (#61006) üzenetére


salaam
senior tag

Ugyanitt, a dragon priest brutál erős lett, simán elvertem egy any palát úgy, hogy 15 alá nem ment a hpm.
Eddig nem tűnik annyira szörnyűnek a kieg., mint gondoltam.

(#61010) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Ez a mém már kicsit durva azért... paveling book

(#61011) DJGABI


DJGABI
addikt

~42 pakkot nyitottam, volt benn 2 legendary (golden Kazakus [yaaay, mondjuk jó lassú + elég hülyén működik], meg egy sima White eyes), epic alig, tri class szintén (az US "bug"nak örültem volna mondjuk, gondolom sokan vagyunk így). Nem tudom, valahogy egyáltalán nem voltam rápörögve erre a kiegre, a Jade téma jó lenne, dehát pont nem nyitottam, meg Aya is kéne hozzá, kalóz warri az új lapok nélkül is elvolt, buffolós pala/hunter lehet érdekes, de nem hinném hogy top tier deckek lesznek

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#61012) NyxNyxNyx válasza salaam (#61009) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

De, hogy nem ment 15 alá a HP-d? 1 Anyfin-t játszott?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#61013) salaam válasza NyxNyxNyx (#61012) üzenetére


salaam
senior tag

Entomboltam a második warleadert, meg a tiriont, tirionba beletolta a második anyfint és sebzett tizenkettőt belém, utána dragonfire poti megoldotta a boardot és fatigueban kikapott.

(#61014) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#60998) üzenetére


F-ECT$
titán

Eszméletlen brutál ez a pirate wari, emlékszem a classic face hunter időkben T7 lethal volt várható (manánként sebezz legalább egyet -> a hetedik körig 28 manád van). Most nem ritka a T5-6 lethal.

Nagyon durva 1. kör: 2/1, 1/1, 1/1 és 1/3 weapon, deal with it. Aztán T5-ben ez lett belőle kemény 2 perc 10 másodperc múlva.

(Potato rank, most kezdtem el játszani ebben a hónapban.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#61015) micafighter válasza salaam (#61013) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ez Beercikli kedvenc kiege lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#61016) h3lios


h3lios
addikt

Nekem nagyon tetszik a kieg és az új paklik is még a SMOrc Warrior ellenére is.

A Reno Priest / Mage, valamint a Jade paklik nagyon funok. Utóbbiból a druid kicsit unalmas és szenvedős, ha az elején sz.rul jön a ramp. Viszont a Rugó az eleve erős Deathrattle szinergia miatt nagyon király a Lotus lapokkal kombinálva. Mire kifogynál a Jade-es szir-sz.rokból addigra jön N'zoth és kb. nyertél.

Inkmaster pedig 1 atom nagy táp lett a Reno mage-nek, mert olyan kombókat engedélyez, amikre amúgy esélyed sem lenne. Vagy ami a kedvencem, hogy boardelőny építése mellett el tudod takarítani az ellenfél boardját.

A Dragon Priest nekem első blikkre nagyon unalmasnak tűnik, kíváncsi vagyok Wrathion bekerül-e a metába. Sok streamer már most sem játszotta.

Aki szeret Wild-on Reno-zni, annak most egy álom ez a kieg. Az új Abyssal rohadt jó board clear, illetve az új Warlock legend elég fasza lapelőny, ha kidob egy Mal'Ganist vagy Doomguard-ot kézből. 1-2 Demon-nál több úgy sem lesz kézben, tehát az AOE nem jelent akadályt.

B-tag: H3lios#2825

(#61017) whitezo88 válasza F-ECT$ (#61014) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én ma rank14es 0-3al kezdtem. Tempomage, ahol 5. körig 1 pirate jött, az is Patches, Jade druid Fandral+Ferallal + discoverelt 4/6 chargetaunt + Behemoth. Aztán Renomage, aki pattint t7ben Renot, aztán Blockig leütöm, aztán Alex, és ezt kevesebb mint fél deckből. Aztán 2 win, amivel meglett a daily, és hagytam is az egészet.

Tanulság: akkor lehet verni a piratewarrit, ha vagy ő húz szarul, vagy te nagyon jól és ő max közepesen. Esport!

[ Szerkesztve ]

(#61018) F-ECT$ válasza whitezo88 (#61017) üzenetére


F-ECT$
titán

Van countere, de én pl 25 perc múltán már rank 17 vagyok vele. Lesznek itt jó deckek, most még a Reno variánsok is erősnek tűnnek, persze ha T6-7 Reno nem jön, akkor bukó van.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#61019) ígyvanferi válasza h3lios (#61016) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Jó a renolock? Mit lehet/kell változtatni benne?

(#61020) whitezo88 válasza ígyvanferi (#61019) üzenetére


whitezo88
nagyúr

(#61021) grizlisandor


grizlisandor
addikt


Ami kelleni fog az craftolni fogom a 11k dustomból.

Egyenlőre a kézbuffolós pala és pirate warri ellen játszottam párat mid shámánnal.
A pala deck az érdekes, volt egy lap, ami 2 másolatot csinál magából. Kicsit meglepődtem a 3x 5/5ön. :U
Pirate warri az új szinergiáknak köszönhetően erősebb lett.
Összefutottam jade csodákkal is rugó-dudu, van benne potenciál.

Craftolással várok egy kicsit, hogy szilárduljon a meta. :DDD

(#61022) DaveNo1 válasza salaam (#61006) üzenetére


DaveNo1
veterán

LC féle Dragon-pirate warrior nekem is tetszik, most épp azzal tolom.

You are not prepared.

(#61023) Kanczy


Kanczy
veterán

Megvolt az eddigi legfunabb meccsem az új kieggel :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#61024) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Legend 1 renolock deck

You are not prepared.

(#61025) ígyvanferi válasza whitezo88 (#61020) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Kösz! Majd aktualizálom. Mondjuk Kazakusom még nincs. Meg lehet maradok a wild verziónál Belcherrel, Boommal, Healbottal és társaikkal. Az a Felfire elég durva clear.

(#61026) Kanczy válasza ígyvanferi (#61025) üzenetére


Kanczy
veterán

Én beláttam, hogy mindenképp fogok Renozni, úgyhogy már lecraftoltam Kazakust is. Már csak az a kérdés, hogy Raza-t is legyártsam-e, de egyelőre nem győzött meg :N :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#61027) micafighter válasza Kanczy (#61026) üzenetére


micafighter
nagyúr

Egy cipőben járunk :DDD

(#61028) DaveNo1 válasza Kanczy (#61026) üzenetére


DaveNo1
veterán

Hát Lockba ne gyártsad le :DDD

You are not prepared.

(#61029) Kanczy válasza DaveNo1 (#61028) üzenetére


Kanczy
veterán

Azt mondtam Renozni, nem azt, hogy (csak) Reno lockozni :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#61030) micafighter


micafighter
nagyúr

Emperor után Brann - > Faceless -> Kazakus egy körben, azt hittem ez lesz életem playe és 3 potit csinálhatok de csak kettőt csinálhattam :O

(#61031) Balathruin válasza micafighter (#61030) üzenetére


Balathruin
veterán

Ez mindig is így működött, több Rivendare sem csinál több dr-t.

(#61032) KaraDani válasza micafighter (#61030) üzenetére


KaraDani
addikt

Hát ha kétszer mondják, hogy a battlecryaid kétszer triggerelődnek attól nem fognak 3-szor, vagy 4-szer :DDD Itt teljesen logikus a szövegezés :P

(#61033) DaveNo1 válasza Kanczy (#61029) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja csak úgy fest továbbra is az a legjobb ;)

Remélem tavasszal ha kipörög jön helyette valami hasonló lap, nincs is jobb annál, mint amikor facewarrior 6. körre lever 4 hp-ra, én meg lerakom Renot, és "I choose death." ;]

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#61034) h3lios válasza DaveNo1 (#61033) üzenetére


h3lios
addikt

Jeno Rektson: 6 mana 4/6 Battlecry: your facehunter / warrior opponent gets cancer. :DDD ;]

B-tag: H3lios#2825

(#61035) micafighter válasza KaraDani (#61032) üzenetére


micafighter
nagyúr

Teljesen igazad van, csak elkapott a pillanat heve :B :DDD

(#61036) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

Fun&interactive aggrodin a Trimy Goons ajánlásával :U

(Bocsesz, tablet screenshot :O )

[ Szerkesztve ]

(#61037) alevan


alevan
őstag

48 pakli nyitása:

-2 hijján minden commont kinyitottam
-6 hijján minden common lap dupla (van amiből 11 példány lett.
-összesen 7 lap lett golden

-35 rare kártya
-9 epic kártya
-3 legend: Inkmaster Solia (arany), Kazakus (arany), Wickerflame Burnbristle

-a Paladin kollekció teljes, 2 epic amiből hiányzik a dupla

Ilyen jó nyitásaim nem voltak még a játékban, mióta játszom.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#61038) micafighter


micafighter
nagyúr

Kipróbáltam a pirate warit az új lapokkal. Szerintem most érdemes kihúzni a golden herot :)

(#61039) csizi90 válasza micafighter (#61038) üzenetére


csizi90
aktív tag

Egyetértek, főleg az tetszik, hogy rettenet gyors 6-7-ik körre vagy nyertél vagy mehet a concede. Azonban már vannak akik dupla ooze-t futtatnak, úgyh lehet hamar véget ér a menetelés.

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#61040) DaveNo1 válasza csizi90 (#61039) üzenetére


DaveNo1
veterán

Savjz-nak volt előbb egy meccs ahol 4. körre meghalt, konkrétan 30 sebzést bevert neki a warrior 4 kör alatt.

NotLikeThis Blizzard.

You are not prepared.

(#61041) ThySoul


ThySoul
senior tag

Szerintetek a Patron most mennyire lenne életképes standarden? A pirate warit és a jade dudut verné szerintem, (előbbit a végtelen ww effekt+armorsmith miatt, utóbbut meg azért mert nincs boardclearje) priest ellen meg hát....

(#61042) fogtunder válasza micafighter (#61038) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Mivel nyitottam warrior legendet, csináltam mellé egy patchest, ez a pakli nagyobb rák, mint eddig bármi, még a facehunterhez is több erőfeszítés kellett, hogy nyerjen az ember.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#61043) csizi90 válasza DaveNo1 (#61040) üzenetére


csizi90
aktív tag

Én renolock-ot is vertem már meg 9 kör alatt, úgyhogy hatodik kör reno volt. A negyedik kör sem annyira ritka.

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#61044) DaveNo1 válasza csizi90 (#61043) üzenetére


DaveNo1
veterán

Jó is ebben mi a jó? Fun és interaktív :U Végén még visszasírjuk a shamanokat.

You are not prepared.

(#61045) pachito


pachito
őstag

Én aggro palával próbálkozom több-kevesebb sikerrel...Reno/Dragon Priestet elrakja, Reno/Freeze Mage sem különösebb probléma, Pirate Warri ellen sem rossz - itt viszont a pala lego must have. Zoo 50-50, Sámán ellen viszont majdhogynem auto-concede, bár most nincs olyan sok belőlük.

(#61046) filkor.tomi


filkor.tomi
kezdő

Erre valaki véleményt?

(#61047) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Felmentem rankedre és a GAD-os deckek ellen beleszólásom sem volt a játékba a régi metában játszott deckjeimmel.

Sajnos még csak 20 paklit bontottam, így nem sok lapom van meg, esetleg tudtok mondani olyan decket ami erős a mostani metában és régebbi lapok kellenek hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#61048) balisz válasza Vasinger! (#61047) üzenetére


balisz
senior tag

Zoo. Abba egy darab új kártya sem kell.

(#61049) fogtunder válasza balisz (#61048) üzenetére


fogtunder
nagyúr

cserébe elveri az aggro pala és a dragon priest is.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#61050) balisz válasza fogtunder (#61049) üzenetére


balisz
senior tag

De jó az aggro warrior és jade druid ellen. Valamit valamiért. :) Aggro pala ellen egyébként nem vészes, sokszor már rég későn rakják ki a buffolt jó kártyáikat, és addigra tele van a warlock board-ja. Legalábbis ez volt a helyzet azokkal a paladinokkal amik ellen játszottam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.