Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31401) whitezo88 válasza gbela (#31399) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Smorc vagy mid?

(#31402) Mister_X válasza gbela (#31399) üzenetére


Mister_X
nagyúr

such skill

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31403) NyxNyxNyx válasza gbela (#31399) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Gratulálok, és még csak 17-e van. :R

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31404) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Első meccsem kifagyott és végül így 12-1-gyel fejeztem be az arénát.
Isten nem akarja, hogy végre meglegyen a 12-0

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31405) Mister_X válasza NyxNyxNyx (#31404) üzenetére


Mister_X
nagyúr

First world problem.

Amúgy grat :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31406) Derrewyn válasza DaveNo1 (#31400) üzenetére


Derrewyn
senior tag

(#31407) rwin5


rwin5
őstag

offolok egyet, hogy visszataláljak :)

(#31408) whitezo88 válasza rwin5 (#31407) üzenetére


whitezo88
nagyúr

téma mentése? :U

ON: a mechmage még mindig lassú, elképesztő hogy eljutottunk ide. olyan szenvedés US rank13 vele hogy hihetetlen. 2-4 eddig, mindössze. mondjuk volt pár "esports" is (most éppen a portalos hungry dragon 3/1 WF-et ad az ellennek, utána pedig Ghoul jön a Shredderemből mikor ott van nála az Acolyte + DB, 3 lapos aco powa... olyan patron warri ellen, aki üres boardra kiteszi a Warsongot, meg 2x Battle Ragezik csak hősre), de összességében akadozik a deck. simán megfogják.

nem csoda hogy hetek óta alig látok, inkább a flamewakeres cancer megy.

[ Szerkesztve ]

(#31409) gbela válasza DaveNo1 (#31400) üzenetére


gbela
senior tag

Face all the way, természetesen.
Persze lehetne ezt árnyalni, de pont ebben a hunter hater topicban nem mennék bele mennyire másképp kell játszani face huntert mondjuk rank5ig és aztán :)

(#31410) fogtunder válasza whitezo88 (#31408) üzenetére


fogtunder
nagyúr

rank 10 környékén én is beleálltam vele a földbe EU-n, hiába van benne laphúzás, ha antonidas nem jön fel 9-10.körig, akkor ritkán tudok nyerni. azóta patron warrior megy, azzal lehet haladni, csak a matekjához vagyok még lassú.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31411) DaveNo1 válasza gbela (#31409) üzenetére


DaveNo1
veterán

Face or Face? Big decisions

You are not prepared.

(#31412) fogtunder válasza gbela (#31409) üzenetére


fogtunder
nagyúr

engem mondjuk érdekelne, de tényleg. utálom én is, mint a szart, de mi változik rank 5 felett, azon kívül, hogy az emberek tudnak játszani?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31413) whitezo88 válasza fogtunder (#31410) üzenetére


whitezo88
nagyúr

rank7, mechshaman. manaaddicton gyerek 1 ehte lett nax és brm nélkülivel legend, utolsó 5 rankot 6 óra alatt tolta ki. nem tudom mit csinált, de engem betalálnak megint a counterek. USen is dupla healbotos handlock, EUn is, majd rank6 dragon pala úgy, hogy 8 körig semmi direkt sebző csak a lava burst, 2 dmget kellett volna topdeckelnem 2-3 kör alatt, cserébe 3 dropok jöttek. annyira szeretek ladderezni mondtam már? dragon pala rank6 really? vissza rank8... ez akkor jó deck ha nincs korai válasz rá, amúgy szétverik mert midgameben nem tudja befejezni a bursttel. más hogy csinálja, hogy nincs ellennél counter? hiába a dream nyitás, földbe taposnak.

[ Szerkesztve ]

(#31414) fogtunder válasza whitezo88 (#31413) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a múltkori után próbálkoztam még a mechsámánnal, de továbbra sem jön be igazán. ha jó, akkor nagyon jó, de nekem túl sokszor volt nem jó, valahogy nem az a része van a paklimnak a kezemben, ami kellene. a patron warrior meg a handlockot és a papot leszámítva minden ellen jó, csak a berserkert sokáig tart néha kiszámolni és volt már olyan, hogy leégett a kötél, mielőtt az utolsó ütés meglett volna.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31415) whitezo88 válasza fogtunder (#31414) üzenetére


whitezo88
nagyúr

az is érdekes hogy Stricecro handlockozott most napokig, erre szinte az összes warlock handlock lett, előtte kb teljesen kihaltak.

(#31416) DaveNo1 válasza whitezo88 (#31415) üzenetére


DaveNo1
veterán

Erre csak ennyit lehet mondani:

You are not prepared.

(#31417) fogtunder válasza whitezo88 (#31415) üzenetére


fogtunder
nagyúr

azért az is benne lehet, hogy elég sok a patron és a pap is mostanában, ami ellen a zoo nem annyira jó matchup.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31418) Gyuri27 válasza Derrewyn (#31406) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az igazi face hunter. Az meg se fordult a fejébe, hogy leüsse a tauntot. Leper kill juggler. Az 2 seb arcba. Majd
kill. Nem. Belejátssza a jugglerbe. Ha más választás nincs persze yolo. De itt egy rossz megoldás volt + 3 jó.
Ezek vannak rank 2-n kérem. :C

Amd - Radeon - Ryzen

(#31419) salaam válasza fogtunder (#31417) üzenetére


salaam
senior tag

Meg zoo ellen még mindig a handlock a favorit

(#31420) DopeBob válasza salaam (#31419) üzenetére


DopeBob
addikt

Rank15 körül ma 5-ből 4 ellen handlock volt... legalább már nem lepődöm meg :DDD

MZ/X

(#31421) tretyak


tretyak
aktív tag

Az új patch átvarázsolta a normál UI-ra a HS-t. Hasonlót tapasztalt valaki? 6"-os telefon, szóval határeset, viszont anno a tabletes verzió nem ment fel a hivatalos úton, csak hackelve...

(#31422) DaveNo1 válasza salaam (#31419) üzenetére


DaveNo1
veterán

És azért nem jelenteném ki ilyen kategorikusan. Ha nem jön a molten, vagy inkább dupla molten akkor könnyen átmegy rajtad. (4. körig passzolgatsz, majd leraksz egy giantet vagy draket nem megoldás mivel a POW segítségével nagyon könnyű a tradelés.)

You are not prepared.

(#31423) NyxNyxNyx válasza Gyuri27 (#31418) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szemét Juggler facere lőtt, RNG stone

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31424) fogtunder válasza Gyuri27 (#31418) üzenetére


fogtunder
nagyúr

azért 1HP-vel leütni az 1/3 tauntot leglább ekkora fail lett volna, de sima win helyzetből kúrta el. a poén, hogy abba is simán belehalhatott volna, ha leeroyt lövi le a juggler. 1/6 volt az esélye konkrétan ennek a playnek, hogy meglegyen.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31425) thesound válasza NyxNyxNyx (#31423) üzenetére


thesound
őstag

Nálam is face-re lő. Elkezdtem egy f***in' juggler nevű excelt vezetni, hogy mennyi volt az esélye facere lőnni, de 50 rekord után meguntam :DDD

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#31426) NyxNyxNyx válasza thesound (#31425) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én MC tech-kel akartam vezetni statisztikát mert nem akartam elhinni, hogy mindig kiszedi a legnagyobbat. Végül túl lusta voltam hozzá :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31427) Gyuri27 válasza fogtunder (#31424) üzenetére


Gyuri27
félisten

Quick-taunt, leper-juggler, lerooy face. Már ha én nem a cseh2-t néztem.

Amd - Radeon - Ryzen

(#31428) fogtunder válasza Gyuri27 (#31427) üzenetére


fogtunder
nagyúr

valóban ez lett volna a helyes megoldás, én csak erre utaltam: "Az igazi face hunter. Az meg se fordult a fejébe, hogy leüsse a tauntot"

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31429) Gyuri27 válasza fogtunder (#31428) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én meg arra, hogy agyatlan face hunter csak a tauntot lépi át. Az, hogy mi egyéb van a boardon nem számít, nem nézi.

Amd - Radeon - Ryzen

(#31430) Derrewyn válasza Gyuri27 (#31427) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Az is egy megoldás, de van másik is. Ez a röhej benne, hogy több lehetséges és biztos megoldás helyett beszopatja magát a 2 whelp miatt. :D

Amúgy még lehetséges a Glaive, Leper-Taunt, Quick, Hero, Weapon is. És akkor még a facehunter irányelvet sem adta fel, csak a tauntot üti ki. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31431) Gyuri27 válasza Derrewyn (#31430) üzenetére


Gyuri27
félisten

Írtam, hogy van 3 jó és egy rossz megoldás. Megtalálta azt az egyet amit nem kellett volna.
Kappa

Amd - Radeon - Ryzen

(#31432) mkbla


mkbla
senior tag

és arra mennyi esély volt hogy a soul fire mindig KT-t kapja ki a kezemből? eddig 10-1 alkalommal kapott ki mást helyette...
másrészt meg amikor 8 hp marad a hősömnek és lenn van 5-6 minionom akkor természetesen a hőst csapja pofán a kör végén 8 dmg-vel :W

[ Szerkesztve ]

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#31433) Klemice válasza mkbla (#31432) üzenetére


Klemice
senior tag

nerf óta nem igen láttam soulfire-t

(#31434) Gyuri27 válasza Klemice (#31433) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ohhh jófiú. Maly zoo lock a menő.

Amd - Radeon - Ryzen

(#31435) whitezo88 válasza Gyuri27 (#31434) üzenetére


whitezo88
nagyúr

és milyen jó deck is az. Dog ma egész nap azzal tolta, 18ig is lement vele. Amúgy nekem Malygost kapja ki általában...

(#31436) Gyuri27 válasza whitezo88 (#31435) üzenetére


Gyuri27
félisten

Olyan mint minden 3-4 vagy több lapos combó deck. Vagy vagy nem.

Játszogatok controll warrival (nincs gnomasom még mindig). Oszt néznek mint gyujtogató a vizes szénára.
Jepp 8-ik meccsen találkoztam a brawl-l. Árendzsí bakker.

Amd - Radeon - Ryzen

(#31437) h3lios


h3lios
addikt

Hát srácok ma egy élménnyel lettem gazdagabb.. :D
BRM : utolsó bossnál járok, tehát Nefariant kell legyőzni. Teljesen letakarította a boardot és nála tele volt lényekkel abból 3 db 6-os erejű sárkány volt.
Kiraktam Deathwinget, nála már csak 1 lap volt kézben, board reset és nyom egy ilyen kommentet: Daddy ?!
Azt hittem leesek a székről a röhögéstől. :DDD :C
Nem is tudom mikor derültem utoljára ekkorát egy játékon.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#31438) fogtunder válasza h3lios (#31437) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az adventure módban vannak jó poénok :)

amúgy priesttel ki lehet hagyni az Onyxia és takarítós fázist teljesen, ha hagysz fent 1-2 armort és utána egy feltápolt deathlorddal OTK-zod.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31439) Derrewyn válasza Gyuri27 (#31431) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Oppardon, afelett elsiklottam.

(#31440) h3lios válasza fogtunder (#31438) üzenetére


h3lios
addikt

Priesthez elég hiányos a lapkészletem. Sok dolog kellene amik még nincsenek meg. A helyzet az, hogy most egy káosz a lapkészletem.
Mageből és Hunterből lekopogom, de viszonylag van egy jónak mondható deckem, amivel élvezet játszani, de a többi nevetséges jelenleg.
Sámánhoz kapom a rare és epic lapokat, overloados tauntos nagy böszmét, meg térsebzést.
Warriorhoz talán még küldiben kapottakon kívül pedig semmim sincs, pedig sokkal szimpatikusabb kaszt lenne számomra.

Most abban a helyzetben vagyok, hogy nagyon jót tenne 60 db alap és 60 db GVG-s pack, de ennyi pénzt nem akarok elkölteni. Azzal a lapmennyiséggel egyenesbe jönnék. GVG-s lapjaim konkrétan nincsenek, pedig 1-2 spell nem jönne rosszul. Mivel Mech-et nem akarok játszani a többire nagy szükségem nem lenne.

B-tag: H3lios#2825

(#31441) fogtunder válasza h3lios (#31440) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az earth elemental nekem nagy kedvencem, régen volt is rá nagyjából működő pakli, amivel meg lehetett lepni a népet (kombózva ancestral spirittel, ha nem volt rá silence, akkor nem igazán tudtak vele mit kezdeni), de ma már nem használható, pláne hogy mindenkinél van BGH. jelenleg mech sámánozni lehet kb. hatékonyan, a klasszikus sámán halott sajnos.

vannak nagyon jó mechek amúgy, a piloted shredder pl. nagyon hamar átvette a yetitől az egységsugarú 4 drop titulust pl. de mage-ben a snowchugger is nagyon jó, a goblin blastmage is, van értelme a GvG lapoknak azért.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31442) DaveNo1 válasza fogtunder (#31441) üzenetére


DaveNo1
veterán

Az a shaman deck akkor is csak fun deck volt, mert akkor még BGH mellett a TBK is népszerű volt nagyon.

You are not prepared.

(#31443) HuMarc válasza gbela (#31399) üzenetére


HuMarc
addikt

Hehe, én most a rank 15-nek örülök, így a harmadik season-ömben. :DDD Igazából a legnagyobb gond, hogy hiányoznak a kulcskártyák. Nemsokára összejön a gold a Naxx 4. wingjéhez, de ha meg is venném a BRM-et, a packokra akkor is sokallom a pénzt. És így olyan gyászos a helyzet, hogy nincs 20 rare-lapom (összesen), epicből meg kemény kettő van, legendary meg a Naxx első 3 wingje.

[ Szerkesztve ]

(#31444) mkbla válasza Klemice (#31433) üzenetére


mkbla
senior tag

nekem eddig csak basic deckek voltak amiket a netről szedegettem innen onnan, aztán kevergettem pket, így került bele, btw azt sem tudtam h nerfelve lett, amióta én játszok mindig 1 mana volt
mostmár kivettem természetesen,és másfjata felálláson gondolkozom kicsit, próbáltam zoolockot kirakni, hiányzik belőle pár kártya de így is lvl 13 vagyok ahova még életembe se jutottam el :D :C nagyon örvendetes
valamint van még egy fél face hunterem is, innen hiányzik szintén pár lap de elég jónak tűnt
most próbálok gyúrni a goldra h BRM meglegyen és majd az onnan kapott kártyákat is beépítgetem a paklikba :))

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#31445) saelin válasza HuMarc (#31443) üzenetére


saelin
veterán

Csináld úgy mint én:
Egy hétig nem költesz semmire, csak gyűjtöd a goldot,a következő héttől meg kétnaponta veszel egy classic pakkot. Kivéve, ha watch and learn questet kapsz, akkor nem veszel pakkot - jó lesz arénára.

Mondjuk ez úgy nehéz, hogy közben a kiegészítőket is folyamatosan nyitod... Én inkább megvettem naxxot és a brm első szárnyát. Egyszerűen nem bírtam kivárni, hogy egyenként veszem goldból a szárnyakat. :(

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31446) gbela válasza HuMarc (#31443) üzenetére


gbela
senior tag

Csak hogy ne legyen félreértés, nem 2-3 szezon óta játszom, hanem béta óta, csak utóbbi 1-2 szezonban éreztem a needet, hogy szeretném a legendet.
Mondjuk ez pont olyan deck ami 2-3 hét alatt is összehozható (gyak "csak" Naxx és Brm kell hozzá), szóval a deckhez magához nem is kell idő.

(#31447) whitezo88 válasza gbela (#31446) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Decklistet mutatsz? Ujabban a hibrid is meno. Felig face felig mid.

(#31448) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Árendzsí [link] :Y

Amd - Radeon - Ryzen

(#31449) gbela válasza whitezo88 (#31447) üzenetére


gbela
senior tag

Á, nem hibrideztem, kb kommersz, 1-2 meglepi csak benne:

(#31450) norbert1998 válasza Gyuri27 (#31448) üzenetére


norbert1998
veterán

Ezek jók, köszi, ezt bekövetem :D

Baakker, ezt nevezem én agyfaCCnak! Azt hiszem, az ellen helyébe egy hétig hanyagolnám :DD

Egy körös győzelem?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.