Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86501) KaraDani


KaraDani
addikt

Ahogy Reno mondaná no one will believe this. Tendril warrior mirror, már kezdésnek is meglepő.
Dirty ratem kihúzza a brannjét:
A következő discoverelt dirty ratem kihúzza a jepettot és fizzlet...
Az ő dirty ratje kihúzza az én jepettomat, majd mituán ülök Zolán meg a projectioniston, hogy hát ezekkel így mit csináljak, talán nyerek fatigueal, a reno heropower ad egy tentacle tendert randomban ami ad a kör végén egy tendit...
Úgy érzem az idei szerencsémet elhasználtam, többet nem fogok nyerni semmiben :DDD

(#86502) KaraDani


KaraDani
addikt

Jönnek nemsokára a nerfek: [link]

(#86503) grizlisandor válasza KaraDani (#86502) üzenetére


grizlisandor
addikt

Paladin rotyi, a többi még jól is elsülhet.

Tempo DH, druid nerf felkészül. ;]

(#86504) KaraDani válasza grizlisandor (#86503) üzenetére


KaraDani
addikt

A paladint azt sanszosan túltolják, az aurával nem tudom mi a baj. A plushy meg a windfury problémás tény.

(#86505) KaraDani


KaraDani
addikt

Amúgy azért kíváncsi lennék mi alapján döntenek néha, az miért oké, hogy a shaman t5 kézből le tud tenni 30 dmg-et? :U

(#86506) KaraDani válasza grizlisandor (#86503) üzenetére


KaraDani
addikt

A druiddal tényleg nem értem mire gondolsz, szerintem az a klassz most ritka szar.
A tempo dh-val sem értem mire gondolsz miután most kipróbáltam, van egy 50%-os matchupom vele eddig, szal nem is tűnik olyan erősnek :U

(#86507) grizlisandor válasza KaraDani (#86505) üzenetére


grizlisandor
addikt

Pedig nerfeltek rajta, nem lájtingbóltot a fix dolgok közül keresős teporális spelles lapból. ;]

(#86506) KaraDani:

Akkor vert el 2x tönkre egy HP Druid, onnan, akit azóta se láttam. ;]
Én próbálkoztam a HP Druiddal, mert event questbe kellett kijátszani Dzsepettót, de 0-2 lett a vége, töröltem is a decket. :DDD

Csóri Plage DK--ból meg Finley úgy hiányzik, mint egy falat kenyér, sokszor ott ülök a kezembe a kijátszhatatlan monster lapokkal. :O

(#86508) KaraDani


KaraDani
addikt

Lényeg, hogy legalább változatos a meta legend 2-3k körül. Leveszem a mirrormatcheket, akkor szerényen 13-1-ben vagyok vele, nem is értem miért játsza mindenki :U

(#86509) Malfroy válasza KaraDani (#86508) üzenetére


Malfroy
aktív tag

ez melyik deck? linket tudsz adni?

(#86510) KaraDani válasza Malfroy (#86509) üzenetére


KaraDani
addikt

AAECAea5AwSU1AT3wwX0yAXHpAYNuMUF2dAF5OQFsvUFuf4FhY4GjZAG6Z4G7Z8GvrAGv7AGw7AGzLEGAAED8bMGx6QG8rMGx6QG6N4Gx6QGAAA=

Azért azóta elfogyott a kezdők szerencséje, és olyan borzalmasan húzok, amennyire csak lehet így az utolsó 12-ből 10 -et vesztettem. De, hogy 38 gameből még mindíg 45% DH ellenfél van, az elég beteg.

(#86511) KaraDani


KaraDani
addikt

Hát most is tanultam valamit, előző szezonban ezekszerint high legendben végezhettem (2k körül voltam). Nem tudtam, hogy van ilyen is, hogy dia 5 után is van extra csillag. Legszarabb szezon kb, borzalmas húzás, semmivel nem ment, így 42-54-es szezon stattal legend :U Azt hittem még platban vagyok azért kapom az extrát, erre bedobja, hogy legend, mondom jé bugos, ja nem. Megérdemelt eredmény, büszke vagyok rá :DDD :N

(#86512) grizlisandor válasza KaraDani (#86511) üzenetére


grizlisandor
addikt

(#86513) KaraDani válasza grizlisandor (#86512) üzenetére


KaraDani
addikt

Pont ezen röhögtünk haverral, hogy végre feldolgozták, hogy a dh op, de közben már rég nincs annyi dh és máshoz is nyúlni kéne. Én nagyon utálom ezt a mostani metát. Semmit nem lehet játszani csak full aggrot, vagy warriort ha nem akarsz a shamantól vagy magetől automatikusan kikapni. Tegnap még warriorral is, mage megölt 81-hpról, kiraktam odynt. Mondom itt most még, hogy 10 lapja van a dekkben csak safe nem csak armort tolok be, megpróbálok nyerni fatigue előtt. Hiba volt :D Köv meccsen shaman is betolt 70+ dmg-et egy körben. Bármiféle midrange jellegű koncepciót játszani kb lehetetlen, már a plague dk is egy full kontrol dekk inkább, amivel abból élsz, hogy a freezes fegyóval automatikusan vered az odynwarriort meg jó eséllyel a dh-t is, azt meg benyeled, hogy a mage meg shaman tuti bukó kb. Warriorral instalose a dk kb. A legtöbb matchup nagyon egyoldalú, tök egészséges amikor sok esetben az egyetlen wincon a dirty rat rng. De legalább a warrior, mage, shaman, dh tengerbe jön egy egy priest ellenfél néha mint üde színfolt, az legalább nem annyira erős, és tök fun a design, hogy végig azt kell körbejátszanod, hogy az enemy extra turnt tud játszani, ami már régen is egy annyira szórakoztató design volt mageben, ja nem... Pala, druid, rogue az nincs a játékban mint klassz, de az oké, jó az így :DDD

(#86514) grizlisandor válasza KaraDani (#86513) üzenetére


grizlisandor
addikt

Igen, le vannak maradva. :DDD

(#86515) KaraDani


KaraDani
addikt

(#86516) ThySoul


ThySoul
senior tag

Na rámtört a klasszikus évi 2 hónap HS láz, két napja kezdtem, dia3 vagyok, látszik mennyi tudás kell a jelenlegi metában :D

(#86517) grizlisandor válasza ThySoul (#86516) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ázsiai kislányoknak készítik a kínai mesekártyát Blizzardék, valószínűleg elegendő tudásod van! :))

(#86518) ThySoul válasza grizlisandor (#86517) üzenetére


ThySoul
senior tag

Egyébként nem olyan rossz a meta, tavalyi visszatérésem kb addig tartott hogy megvettem az új kieg egyik fizetős csomagját aztán két nap múlva le is töröltem, most talán tovább bírom majd :D

(#86519) KaraDani válasza ThySoul (#86518) üzenetére


KaraDani
addikt

Adj neki egy kis időt, majd rossznak érzed ;] Az utolsó balance patch óta nagyon nem vagyok elégedett. De ki tudja, lehet nekem is kezd sok lenni a fél év játék és újra kell tartani 5+ év szünetet, hogy élvezzem :DDD Bár múltkor Yagut is olyan címmel streamelt, hogy best meta ever vagy valami hasonló, úgyhogy megnyugodtam, hogy nem csak én érzem eléggé gáznak.

(#86520) ThySoul válasza KaraDani (#86519) üzenetére


ThySoul
senior tag

Nekem elég ha találok egy decket ami bejön (van kettő is) és lehet velük nyerni :D

Mindig szidja mindenki az aktuális metát, szerintem ez meg se közelíti a régieket amikor minden második ember pirate warriort játszott, vagy minden deckben benne volt a prenerf yogg mert úgyis lehozza neked a meccseket (és ez csak hirtelen kettő ami eszembe jutott, ha törném a fejem rajta tuti találnék még 100 példát)

(#86521) KaraDani válasza ThySoul (#86520) üzenetére


KaraDani
addikt

Hát a legutolsó balance patch után, velem 45% ban DH jött szembe egy hétig :D Azóta kicsit jobban eloszlik, mert a direkt ellenük techelt dekkek azért kicsit higították. De a havi stat elég broken, több mint 200 gameből 60%-ot tesz ki a warrior, DK, DH. Paladin, Druid nem létezik gyakorlatilag. De amúgy igen, mindíg azt kell szidni ami van, miután visszatértem túl sokáig élveztem az egészet, mostmár vissza kell állnom a sötét oldalra :DDD Illetve engem most a warrior mirrorok ha azt játszok amik nagyon kiégetnek, az nyer akinek jobb a dirty rat meg TNT skillje :DDD

[ Szerkesztve ]

(#86522) ThySoul válasza KaraDani (#86521) üzenetére


ThySoul
senior tag

Warriort akkor se játszanék ha kényszerítenének :D

Nincs bajom a ctrl deckekkel (régi mind blastet ctrl priest az egyik kedvenc deckem ever) de a warrioroktól a hideg rázott mindig is

(#86523) KaraDani válasza ThySoul (#86522) üzenetére


KaraDani
addikt

Azt nem mondom, hogy ha kényszerítenének se játszanék priestet, de azt hiszem a lentiből világos, hogy sosem volt a kedvenc klasszom :DDD Főleg régen a klasszikus kezdeti HS-ben amikor a kontrol warriorral minden matek volt, kivéve az a nyomorult kontrol priest, mert azt nem lehetett verni, mert minden szutykot összelopkodott magának pluszba :DDD

(#86524) ThySoul


ThySoul
senior tag

Na 3 nap alatt legend egy tök idegen metában, nehéz ez a játék vagy mi

(#86525) la_cc


la_cc
addikt

Ha valaki szeretne BG duo-zni néha, nyugodtan add-oljon és írjon itt egy hsz-t itt nekem.
Olyan 7k mmr körül szoktam lenni BG-be, a hugynak az alja, de az is valami... :DD

lacc#2648

;)

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#86526) KaraDani válasza ThySoul (#86524) üzenetére


KaraDani
addikt

Grat, aki tud az tud :D

(#86527) fausto


fausto
addikt

Új questek vannak?
Tegnap még a heti küldetés az volt, hogy nyerjek 5 ranked meccset (4/5-ön álltam), most az, hogy nyerjek 15-öt (így 4/15-ön állok)
Bug vagy szándékos?

(#86528) ThySoul válasza KaraDani (#86526) üzenetére


ThySoul
senior tag

Diáig kellett csak gondolkodnom mert addig shuffle rugót használtam, aztán elővettem a priestet és kb ki se kaptam :D

Nem tudom mostantól mit játszok majd, shamanon gondolkodtam mert szeretem a kombó deckeket, csak minden alkalommal mikor shaman decket próbálok rájövök hogy utálom a classt. Ahogy néztem a shaman-priest-wari-lock négyesen kívül nem igazán játszható semmi jelenleg

(#86529) grizlisandor válasza ThySoul (#86524) üzenetére


grizlisandor
addikt

GG! :C

Időm lenne rá, de nincs kedvem grindolni. :O
Dia5-re felmegyek az epic lap miatt minden hónapban.

(#86530) grizlisandor válasza fausto (#86527) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nálam is ezt mutatja, szerintem visual bug, majd este megnézem, hogy változik a számláló.

(#86531) ThySoul válasza grizlisandor (#86529) üzenetére


ThySoul
senior tag

Én sem akartam túl sokat grindelni de olyan könnyen meglett mondom ezt a pár napot rászánom. Nem életem metája de elég egyszerűek a deckek, meccsek közben én is a macskákat szórakoztattam meg streameket néztem szóval azt sem mondanám hogy 100%-osan ott lett volna a figyelmem :D

Valaki próbálkozott a burst shamannal? Ez még érdekesebbnek tűnik, de kellene hozzá egy két lap

(#86532) KaraDani válasza ThySoul (#86531) üzenetére


KaraDani
addikt

Van aki ezt hosszútávon úgy játsza, hogy teljesen odafigyel? Nekem csak videóznézés közben megy :D Amúgy ez tök érdekes, októberben vagy mikor amikor beléptem újra ugyanígy lesétáltam legendre enrage warriorral, ami chargeos kombó dekk volt. Azt se tudtam mik jönnek szembe, de csak nyertem. Lehet számít, hogy az elején több kedve van az embernek és jobban odafigyel.

(#86533) ThySoul válasza KaraDani (#86532) üzenetére


ThySoul
senior tag

Ha nehezebb a deck azért nem árt, anno mikor carrot rugót/boar priestet játszottam megállás nélkül számolgattam (még az ellenfél körében is) hogy ne csesszek el valamit. Nyilván a mostani priest nem ez a szint, kidobálsz mindent ami világít aztán vagy nyersz vagy nem

(#86534) KaraDani válasza ThySoul (#86533) üzenetére


KaraDani
addikt

Dia 5 és legend között figyelek. Előtte, utána, csak olyan félfigyelem, nem mondom, hogy nem ártana és nem kapok ki sokszor emiatt, de ez van, sokszor tényleg csak pótcselekvés a videónézés mellé. XP-t meg ranked ad a legtöbbet :D

(#86535) Mahamoti válasza fausto (#86527) üzenetére


Mahamoti
csendes tag

[link]
typical requirement for quests go up 150% and the typical reward not even increase by 30%
:W

[ Szerkesztve ]

(#86536) KaraDani válasza Mahamoti (#86535) üzenetére


KaraDani
addikt

Hát ez nem kis bullshit. :( Mostanában épp játszok annyit, hogy a ranked nem probléma oké, bár annyira kicsi az extra reward, hogy az se hat meg és sokaknak meg már ez a ranked növekedés is túlzás. De nyerni 15 arénát vagy bg-t az örökkévalóság szimplán.

[ Szerkesztve ]

(#86537) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Csak nálam lett darabosabb a játék?
Gondolok itt arra, hogy kijátszok valami kártyát és telnek a másodpercek, mire történik valami. Eddig meg pörögtek az események, agy nélkül ki tudtam játszani, ami világított kb. :U

(#86538) 5teve


5teve
senior tag

let it snow play


ja, mégsem.

öööööö... WTF??

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#86539) grizlisandor válasza 5teve (#86538) üzenetére


grizlisandor
addikt

Magához tér 2 perc után.
Small indie company... :W

(#86540) KaraDani válasza grizlisandor (#86537) üzenetére


KaraDani
addikt

Nálam csak kicsit lassabb, nem durván.

HS Random - Get a random Zarimi from your starting hand :D :

(#86541) grizlisandor válasza KaraDani (#86540) üzenetére


grizlisandor
addikt

Beteg lenne, de rá van írva, hogy 1x egy gèmben. :DDD

(#86542) ThySoul válasza grizlisandor (#86541) üzenetére


ThySoul
senior tag

Mikor először játszottam a deckkel ezt a részét nem vettem észre és csodálkoztam miért nem tudok kétszer is skippelni egy kört ;]

(#86543) KaraDani válasza ThySoul (#86542) üzenetére


KaraDani
addikt

Először én is azt hittem, amikor duplikáltam, de ezen a meccsen már túl voltam ezen a felismerésen, úgyhogy annyira nem repestem az örömtől, hogy csak ez volt HS szerint a kezdőkezemben :DDD

(#86544) la_cc


la_cc
addikt

Amúgy az milyen, hogy úgy jött ki iOS-en mobilra, hogy nem lehet a kis ikonokkal kommunikálni a társsal duo BG-ben? :D Kb. olyan érzés, mintha én lennék a kooperációra képtelen orosz miközben a társ veszettül próbál kérdőjelekkel jelezni nekem, hogy kell-e valami... ;]

Droid-on megy esetleg?

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#86545) ThySoul


ThySoul
senior tag


Na jó itt hangosan felröhögtem :DDD fun ez a zarimi priest

(#86546) KaraDani válasza ThySoul (#86545) üzenetére


KaraDani
addikt

Hogy attól a laptól mennyire rosszul vagyok, aggro dekk keze kifogyott? Nesze itt egy új random wincon... :U

(#86547) ThySoul válasza KaraDani (#86546) üzenetére


ThySoul
senior tag

Nekem bejön hogy ctrl deckek ellen nem kell insta concedelni ha letakarította egyszer a boardod, ugyanezért szeretem a Titan legendaryt is, baromi vicces meccseket lehet tolni a lassabb deckek ellen, este egy DK ellen 50+ hp-val fejeztem be és 3x töltöttem tele a kezét banánokkal hála Muklának :D

(#86548) KaraDani válasza ThySoul (#86547) üzenetére


KaraDani
addikt

Jó kipróbáltam a sötét oldalt. Hát az aggro lista ami sok helyen fent van nekem nem működött túl jól, hozzáadva a titánt, meg ezt a szennyet hirtelen egy nyerő dekk lett belőle. Egész szórakoztató vele játszani, de hogy gusztustalan csalónak érzem magam az is tuti. Sajnálom az enemyket, amikor nyernek én meg azt mondom, hogy háh azt hitted, nesze itt az üres kézre a Stonebrewer, akkor kezdjük újra. Majd visszaveszi az ember, kirakja mégegyszer ha kell, majd csinál 3 titánt, majd ha az sem elég a titánból szedett aviánával rak még random legendaryt a dekkbe amikor már elfogyna... Egyszerűen gusztustalan, hogy egy aggro dekknek is infinite valuet lehet kb adni két lappal, mintha az extra turn magában nem lenne undorító mechanika, hányok magamtól :DDD

[ Szerkesztve ]

(#86549) grizlisandor válasza KaraDani (#86548) üzenetére


grizlisandor
addikt

Plague DK-ban is szeretem, mikor beragadnak a 4mana 4/3 bc: deal 3 dmg all minion cserébe destroy 1 plague.
Kapok cserébe egy halom jó lapot. :C

(#86550) ThySoul válasza KaraDani (#86548) üzenetére


ThySoul
senior tag

Szeritnem nem aggro, inkább token/midrange vonal mentén mozog.

Szvsz semmivel nem irritálóbb ez mint egy shaman aki 5. körben kézből kioszt 30 Dmg-t, egy lock ami summonol két 15/15ös lényt vagy ctrl deck ami annyiból áll hogy folyamat cleareli a boardod :D értem én hogy sokan nem szeretik de a játékosok nagy része szerintem minden deck ellen utál játszani, legalábbis én biztos

(#86551) KaraDani válasza ThySoul (#86550) üzenetére


KaraDani
addikt

Azzal totál egyetétek, hogy a shaman a legnagyobb baj most. A mage hagyján, annak tovább tart összelgóznia egy otk-t, de a shaman mocsok gyors 30 hp ellen és semmi interakciód nincs vele, még a nyomorult dirty rat sem, ami a mage ellen szintén jó,így nagyon meghatározza mit lehet játszani. Az eredeti list amit talátam az leeroyal végződött, az szerintem eléggé aggro volt és gyorsan kifogyott a szuflából. Azt aggornak, hívtam, azóta átneveztem tempóra :) Amúgy az extra turnnel van bajom, illetve ez a full kéz a semmiből nekem kicsit túlzás. De valóban sokmindent túlzásnak élek meg, bezzeg az én időmbenhez képest... :D Végülis van olyan elmélet, hogy semmi sem op ha minden op (nem értek vele egyet). Csak interakció legyen, nagyon sok matchupban most nincs, shaman ellen szinte semmi. Sokszor az az érzésem, hogy az enemy játsza a saját carddraw minigamejét, meg én is, aztán akinek előbb összejön a wincon az nyer, a boardon mi történik mellékes. Talán valójában ez zavar a legjobban. De most élvezem ezt a priestet így, néha lehet egy kis sötétoldal is :D

[ Szerkesztve ]

(#86552) ThySoul válasza KaraDani (#86551) üzenetére


ThySoul
senior tag

Igen, szerintem is a shaman a legundormányabb deck jelenleg, bírom a combo deckeket de az vicc hogy nem tudsz mit csinálni ellene, ráadásul tud discoverelni végtelen healt meg board cleart is ha úgy alakul.

Én értem ha valakinek nem jön be a priest (+1 dragon valszeg nem ártana az extra turnhöz) de szerintem egy fokkal több agy kell hozzá mint a régebbi tempo deckekhez, illetve ctrl ellen irtózatosan fun :D van 3 féle mód is amivel nyerhetsz, ebből 2 garantáltan vicces lesz az RNG miatt. Inkább játszom ezt mint egy ctrl warit vagy a shamant (ki nem állhatom azt a classt)

(#86553) Jacktor válasza ThySoul (#86552) üzenetére


Jacktor
tag

Popntosan melyik priest deckről van szó? Kipróbálnám.

www.wotinfo.hu

(#86554) ThySoul válasza Jacktor (#86553) üzenetére


ThySoul
senior tag

### waaa
# Class: Priest
# Format: Standard
# Year of the Pegasus
#
# 2x (1) Crimson Clergy
# 2x (1) Funnel Cake
# 2x (1) Giftwrapped Whelp
# 2x (1) Miracle Salesman
# 2x (1) Ship's Chirurgeon
# 2x (2) Celestial Projectionist
# 2x (2) Dreamboat
# 2x (2) Power Chord: Synchronize
# 2x (2) Scale Replica
# 2x (2) Whelp Wrangler
# 1x (3) Pip the Potent
# 2x (4) Speaker Stomper
# 1x (5) Magatha, Bane of Music
# 1x (5) Timewinder Zarimi
# 1x (6) Harth Stonebrew
# 2x (6) Thirsty Drifter
# 1x (7) Aman'Thul
# 1x (0) Zilliax Deluxe 3000
# 1x (0) Zilliax Deluxe 3000
# 1x (3) Pylon Module
# 1x (5) Ticking Module
#
AAECAa0GBubkBc/2BaSdBsekBumoBuapBgyi6APIxgW7xwWi6QWt6QXjgAaFjgbGnAbxnAbqqAbrqAbc8wYAAQPzswbHpAb2swbHpAbo3gbHpAYAAA==
#
# To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

(#86555) KaraDani válasza ThySoul (#86554) üzenetére


KaraDani
addikt

A speker stomper mennyire hasznos általában? Ahogy nézem az a különbség, hogy én starlight whelpeket játszok helyettük. Illetve magatha heylett egy creation protocolt.

(#86556) ThySoul válasza KaraDani (#86555) üzenetére


ThySoul
senior tag

Laphúzásra használom kb csak, shaman ellen lehet hasznos mint tech lap. Whelpet próbáltam de nekem drága volt, illetve néha nem jött jól hogy a spellel azt húztam az egyik egy manás dragon helyett :D

Magathat nem tudom, jól jön ha kiürül a kezed, általában 2-3 miniont be lehet húzni vele, segít megtalálni Zilit/Zarimit/Harthot/valami dragont.

(#86557) KaraDani


KaraDani
addikt

Ez is egy olyan szép fair kezdés :D

(#86558) grizlisandor válasza KaraDani (#86557) üzenetére


grizlisandor
addikt

Zoo visszatért? :DD

(#86559) KaraDani válasza grizlisandor (#86558) üzenetére


KaraDani
addikt

Azaz, lehet én emlékszem rosszul, már rég volt amikor a régi klasszikus zoo volt, de az szerintem nem tudott T2 ennyi statot lerakni. Nem mondom a haunted creeper op, de azért ezek is megteszik na :DDD

[ Szerkesztve ]

(#86560) KaraDani


KaraDani
addikt

Ez az igazított változat már sokkal vállalhatóbbnak néz ki:

(#86561) KaraDani


KaraDani
addikt


[link]

Ámen, minden szavával egyetértek. Ezekszerint nem csak én vagyok megőrülve, hogy úgy érzem nagyon egészségtelen most ez a meta, és rengetegszer nem sok múlik azon mit csinál a játékos. Várós.

(#86562) KaraDani


KaraDani
addikt

(#86563) ThySoul válasza KaraDani (#86562) üzenetére


ThySoul
senior tag

Patch után shamanstone lesz úgy érzem

(#86564) KaraDani válasza ThySoul (#86563) üzenetére


KaraDani
addikt

Hát én nem tudom, az kevésnek tűnik amit az kapott, nem tudom mondjuk így mekkora lesz az OTK potenciálja. Valahogy a nagy textből amit leírtak, nem ezt vártam, hogy megint ilyen egy két mana tologatás lesz, hanem esetleg egy két alapból rossz mechanikába jobban belenyúlnak mint pl Zarimi az extra turnnel, vagy reno, hogy clearelje a te boardodat is vagy valami. Priest pl simán jó marad szerintem a lassabb verzióban. Wheelt is említették mint nem interactable playstyle, aztán csak kapott egy bugfixet, hogy mostantól tényleg 5 turn legyen az 5 és nem 4. Na mindegy, minden lassabb lett kicsit 1-2 mana plusz mindenhol, sokminden szerintem így az összképben nem változik.

(#86565) ThySoul válasza KaraDani (#86564) üzenetére


ThySoul
senior tag

Szerintem a shaman nerf az lóf@sz, ugyanúgy otk-zni fog 5./6. körben :D

Priest így valszeg játszhatatlan lesz ha nem lassul le nagyon a meta. De igazából mindegy is, nem lesz értelme shamanon kívül mást játszani

(#86566) grizlisandor válasza KaraDani (#86562) üzenetére


grizlisandor
addikt

A plage dk meg a Tempo DH erősödik, a többi talán kicsit gyengült.

DE a legnagyobb probléma szerintem a következő:

"The following cards are adjusted to be stronger:
All Showdown in the Badlands “No Duplicates” cards (Gunslinger Kurtrus, Rheastrasza, Theldurin the Lost, Spirit of the Badlands, Elise Badlands Savior, Doctor Holli’dae, Deepminer Brann, Maruut Stonebinder, and Reno Lone Ranger)

Old: Battlecry effect if your deck has no duplicates when played.
New: Battlecry effect if your deck had no duplicates at the start of the game."

Szal most már nem tudod elrontani a reno-t, meg nem tudsz olyan decket, amiből felhúzod a dupla lapból az egyiket, hogy aktív legyen a reno.

(#86567) KaraDani válasza grizlisandor (#86566) üzenetére


KaraDani
addikt

Szerintem ez egy jó változtatás. Az eléggé szar volt, hogy ha plaguedk jön szembe és te highlinder dekket játszol, akkor kb azonnal vesztettél. Az meg nem baj, hogy nem lehet minden kontroll dekk végére odacsapni a renot, mint még egy utolsó final boardclear. Egy két közös használható highlinder lapot még nyomtathatnának, hogy ne csak pár class tudjon ilyen dekket használni mondjuk.

(#86568) grizlisandor válasza KaraDani (#86567) üzenetére


grizlisandor
addikt

PlagueDK is azért jött szembe, mert valszeg counterelni tudod a Reno-t.

Kíváncsi vagyok mit fog ez így igazítani a metán.

(#86569) fausto válasza KaraDani (#86567) üzenetére


fausto
addikt

Szerintem rossz változtatás. Volt rá megoldás (az a mech, ami elpusztít minden lapot, ami nem kezdett a pakliba), lehetett rá készülni.

(#86570) KaraDani válasza fausto (#86569) üzenetére


KaraDani
addikt

Amíg az volt én is fairebbnek éreztem, de az kirotált, idén már nincs standardben. Így a plague dk-nak konkrétan minden highlinder dekk kb instant győzelem volt.

#86568grizlisandor Tegnap rengeteg újfajta mage jött szembe abból a pár meccsből amit próbáltam. Arra nem számítottam :)

(#86571) fausto válasza KaraDani (#86570) üzenetére


fausto
addikt

Ja, hogy az kirotált? tökre elment mellettem.

(#86572) grizlisandor válasza KaraDani (#86570) üzenetére


grizlisandor
addikt

Igen, én is néztem az új spell mage-et, le is craftoltam, de most grindolom a legendet Plague DK-val. :D

Rotával gondolhattak volna rá, hogy most mi lesz a highlander deckekkel. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.