Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32201) saelin válasza fogtunder (#32199) üzenetére


saelin
veterán

Így már érthetőbb. :R

Mondjuk jobban örülnék neki, ha a gold legalább fix lenne, és nem a többi jutalomtól függően osztaná.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32202) NyalokAA válasza tretyak (#32200) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

you mad bro?

most próbálgatom nem tűnik rossznak. ( bár én -1 bagoly -1abusive +sf +loatheb )

múlt hónapban meg ezzel toltam +2sf +2coil ezzel is lehetett haladni

[ Szerkesztve ]

(#32203) whitezo88


whitezo88
nagyúr

rank18on jött egy shaman, aki coin totem into t2 totemmel nyitott, értelmetlenül stormozott, lava burstolt, saját magát szívatta az overloaddal, stb.

golden volt, golden lapokkal :U talán egyszer tudott arcba ütni.

(#32204) saelin válasza whitezo88 (#32203) üzenetére


saelin
veterán

Kidobott pénz az ilyen. :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32205) fogtunder válasza whitezo88 (#32203) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem ma csak szmork volt, hunter, hunter, hunter, paladin, hunter. loathebet és a két dark iron-t asszem kicserélem jugglerre és creeperre, mert ma is volt olyan kezem hunter ellen, hogy nem volt 3 mana alatti költségű cucc.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#32206) fogtunder válasza fogtunder (#32205) üzenetére


fogtunder
nagyúr

újabb hunter agyfasz facehunter 4 trappel, nehogy tudjam, mit kellene körbe játszani, aztán mikor 9. körben kirakom Mal'ganist, neki üres a keze, skill shot -> skill shot -> skill command. most komolyan kellett ennek a ráknak még egy lap, amivel sebzést tud topdeckelni? és állítólag a board controlról szól a játék.

de egyébként aréna ugyanez, elpicsázott egy rugó, aki egyetlen egyszer sem trade-elt. meg egy druid, akinél volt két lumberer és két ironbark.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#32207) ígyvanferi válasza whitezo88 (#32197) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én egy golden Tiriont akarok gyártani. Megdob valaki 50 euróval? Eskü nem szeszre fogom költeni!

(#32208) fogtunder válasza ígyvanferi (#32207) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Archer nem szeszre költi a pénzét? akkor kurv@kra? :DD

I hate morning people. And mornings. And People.

(#32209) Redcaster


Redcaster
őstag

Napi találós kérdés:

Arénában az ellenfelem rogue. Hogyan lehetséges az, hogy 1 manáért healel magán 6-ot?

Kíváncsi vagyok ki találja ki :DDD

(#32210) netpeti98 válasza Redcaster (#32209) üzenetére


netpeti98
addikt

voodo doctor+2 shadowstep? :DDD

(#32211) Redcaster válasza netpeti98 (#32210) üzenetére


Redcaster
őstag

Megvan a nyertes!!! :C :C :C

(#32212) Redcaster


Redcaster
őstag

2 meccsel később: az érték maximálisan ki lett nyerve :Y

(#32213) tretyak válasza NyalokAA (#32202) üzenetére


tretyak
aktív tag

Kipróbáltam (kis módosításokkal, a dupla BGH, bagoly túl anti handlock), egyelőre tetszik, bár kicsit unom már a leper gnomeok coilozását :)
MVP eddig a healbot, honorable mention to BW corruptor, nagyon beteg ez a lap...
Control ellen Maly tényleg win condition, nincs nagyon más late game.

(#32214) Fr0z3n válasza tretyak (#32213) üzenetére


Fr0z3n
őstag

decklist esetleg? Nem találom a neten.

(#32215) saelin válasza F-ECT$ (#32190) üzenetére


saelin
veterán

Végül 4 lett. Az utolsóban nagyon elvertek... Nem tudtam tisztítani a sámán boardját és bloodlust + windfurry kombóval 20 hp-t levett.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32216) tretyak válasza Fr0z3n (#32214) üzenetére


tretyak
aktív tag

Kolléga linkelte a hszben, amire válaszoltam.

(#32217) h3lios


h3lios
addikt

Gratulálok a sok hülyegyereknek akik tolják a tesco value zoo-t meg a facehuntert. Remélem miattuk fog kihalni ez a játék... Aztán majd farmolhatják a goldot egymás között...

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#32218) oba válasza h3lios (#32217) üzenetére


oba
addikt

nézd a jó oldalát... centire ugyanazt a decket játsza az önállóságra képtelen sok birka, így fel tudsz ellenük készülni... a zoo és a facehunter sem verhetetlen... sőt.

(#32219) h3lios válasza oba (#32218) üzenetére


h3lios
addikt

Csak éppen ez a nevetséges, hogy ezek ellen fel tudok készülni, de amikor kapok egy értelmes nem gyök 2 IQ-val rendelkező embert az ellen meg kiszopok, mint az állat mert erre a két szemétre vagyok berendezkedve....
Esküszöm összeszedem a lapokat egy freezemage-re aztán majd lehet pislogni amikor a frostnova után a doomslayer elviszi a sok kis sz.rt.

B-tag: H3lios#2825

(#32220) fogtunder válasza h3lios (#32217) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a zoo sokkal élvezetesebb és értelmesebb deck, mióta kicsit midgame-re van kihegyezve, plusz azért kissé taktikusabb, mint a facehunter. ami egyébként az esetek többségében még mindig szarrá veri.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#32221) saelin válasza h3lios (#32217) üzenetére


saelin
veterán

A baj inkább az, hogy nem lehet olcsón anti aggro decket építeni - de lehet csak én vagyok béna és laphianyos. Amiket néztem neten azokban mindig volt valami drágább lap, amikre egyszerűen nincs elég dustom hogy le tudjam craftolni őket, így vagy megpróbálok én is rusholni mint a hülye, vagy inkább egy hétig hanyagolom a játékot/rank 20-on farmolom a goldot arénára. Mostmár 2 dolog van amit utálok az életben:
1. A nyarat.
2. A hónap elejét a hs miatt. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32222) h3lios válasza fogtunder (#32220) üzenetére


h3lios
addikt

Valódi Facehunter is gyengus, mert a Midrange hunter megeszi. Ez a legutóbbi House cup finalon ki is derült. Mert profi szinten csapott össze a két deck. Ami viszont rizikós a zoo-ban, hogy az első 3 - 4 kör dönt el mindent. Amikor a tempo magemmel szétkaptam az összes agresszív mobját az elején fel is adta a srác ellenem, mert ha kifogy a szufla onnantól vége a decknek.

Többek között ezért nem szeretem ezeket játszani, mert hótziher, hogy kifogok egy Handlock / controll párost, ami megfog az elején.
Most azon gondolkozom hogy priestre váltok megint, mert a sok kis sz.r ellen pont jó lesz a circle healing kvázi ingyenes rektelése a 4. körben. :D
Arról nem is beszélve, hogy ma esett le, hogy milyen Op kombó a veteran + naru kombó.

(#32221) saelin
Ez így van, egyénként az ilyen aggro deckek azért is ölik meg a játékot, mert 1 idő után az emberek meg fogják unni, hogy nem lehet vele mit kezdeni. Ameddig egy control deck drága patt helyzet van.
Mert Nerfelni nem lehet semmit, ugyanis itt a sok kis fos áll össze egy nagy (rakás sz.rrá) egésszé.

Majd a következő kiegészítő fog szerintem ezen változtatni és háttérbe fog szorulni a rák.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#32223) dejaris válasza h3lios (#32222) üzenetére


dejaris
addikt

Milyen veteran?

(#32224) Man0gatya válasza h3lios (#32222) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Nem fog, megnyugtatlak.

(#32225) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Héten jön a HOTS kártya hátlap!

You are not prepared.

(#32226) Mister_X válasza h3lios (#32219) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én meg mindig eltolok egy random emote-ot, amikor leszedem/silence-elem kézből a Doomsayert, aztán csak pislognak a freeze mage-ek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32227) pachito válasza DaveNo1 (#32225) üzenetére


pachito
őstag

Jaj, de jó, végre! Szeretném már berakni a másik 40 mellé... :W

(#32228) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#32225) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem már választható :K

Dive ever, work never.

(#32229) NyxNyxNyx válasza h3lios (#32222) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A Facehunter úgy összességében gyengébb a Zoo-nál (szerintem), csak egymás ellen szív a Zoo. Az meg hogy a midrange hunter elveri a face-t.. Én fordítva gondolnám, mert ott csak a race megy.

A veterán az a blademaster, vagy esetleg az auchenai?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32230) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

Kezdő vagyok, kb masfel honapja próbálkozom a játékkal, es gondolkodom, hogy Basic decken tovább lepek. Van értelme mwg a mage mech-nek? Eleg szimpatikusnak nez ki.

(#32231) F-ECT$ válasza rumos XIII (#32230) üzenetére


F-ECT$
titán

Viszonylag olcsó, és haladni is lehet vele, főleg pár nap múlva, ha nem 5-ből 4 hunter/zoo jön szembe.

Dive ever, work never.

(#32232) Mister_X válasza NyxNyxNyx (#32229) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nonszensz. Zoo-t nagy eséllyel elveri a facehunter, hacsak nem kiváló a keze és a hunteré szar.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32233) NyxNyxNyx válasza Mister_X (#32232) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

És ezt is írtam.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32234) Mister_X válasza NyxNyxNyx (#32233) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Naigen, én valamiért zoo vs. zoo-t értettem bele.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32235) Gyuri27 válasza Mister_X (#32232) üzenetére


Gyuri27
félisten

Peersze. Gyors, nagy tuntos paklikat is megeszi (ezeket pláne), meg zoonál a tap is hátrány ilyenkor.

Amd - Radeon - Ryzen

(#32236) oba


oba
addikt

Érdemes trackert használni? Ha igen, melyiket, melyik a legjobb?

(#32237) Redcaster válasza oba (#32236) üzenetére


Redcaster
őstag

Talán EZ?

(#32238) .OM.


.OM.
aktív tag

mobilon nálam lehalt a szerver.. :(

ex .Oldman.

(#32239) oba válasza .OM. (#32238) üzenetére


oba
addikt

pc -n se megy... aktuális játékból is kidobott és azóta sem tudok kapcsolódni

(#32237) Redcaster : thx, ránézek!

[ Szerkesztve ]

(#32240) saelin válasza oba (#32239) üzenetére


saelin
veterán

Na bakk, pont most akartam játszani! Egy free packkal meg tudnak vigasztalni. :)

A trackerek használatát nem büntetik? :o

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32241) whitezo88


whitezo88
nagyúr

döbbenet mi van US rank20on, rosszabb mint EU most. freeze mage (eleve legnagyobb baromság), patron warrior, iszonyat rosszul játszva de mégis elver, t3 arcane golemes facehunter freeze trappel és elver, stb

iszonyat fosadék lett a mechmage, nem is látni már egyáltalán, de erre van keretem... olyan 1-3 eddig, ismétlem, rank20. úgy érzem, semmi ellen sem erős már. golden druid se tudom mit keres rank20on. olyat csinál hogy kobold + swipe arcra, hogy fenthagyja a 2 shredderem... value. valami millféleség volt, de 2 watcherrel...

[ Szerkesztve ]

(#32242) oba válasza whitezo88 (#32241) üzenetére


oba
addikt

én össze fogok mindig gyűjteni szezon elejére annyi pénzt, hogy tudjak egy hétig arénázgatni belőle, addigra csak felmásznak már a ladderen a "pro -k" :) tényleg hihetetlen milyen ellenfeleket kap az ember rank 20-18 -on most...
golden druid meg aranyat farmol rank20 -on :)

[ Szerkesztve ]

(#32243) oba válasza saelin (#32240) üzenetére


oba
addikt

állítólag nem... vagy igen?

(#32244) saelin válasza oba (#32243) üzenetére


saelin
veterán

Nem tudom, kérdem. Nemrég volt róla szó, hogy nem szeretik ha a játék fájlait piszkálják, akkor a trackerek használata miért engedélyezett? Tudom, csak a papírt váltja ki, de ez akkor is előny.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32245) fogtunder válasza oba (#32243) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nem, csak a botokét. a Blizz hivatalos álláspontja, hogy amit meg tudsz csinálni papírral és ceruzával is, az helyettesíthető segédprogrammal. én is használtam, de most már nagyrészt leszoktam róla, mert többnyire telefonon és tableten tudok játszani, meg túl kényelmessé tesz. jobban fejlődsz, ha te számolod a lapokat, amiket az ellenfél kijátszik, ha meg a saját paklidban se tudod mi van, akkor nagy a baj.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#32246) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

rip EU

Akkor hódítsuk meg Amerikát

Én is leszoktam azóta a deck tracker-ről. Lehet ezért nem lettem legend. :D

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32247) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Egyébként most látom, hogy annó a 3 ingyenes gvg packból 3 glavezookát kaptam.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32248) tomazin válasza NyxNyxNyx (#32246) üzenetére


tomazin
veterán

nekem megy rendben eu. :U

(#32249) NyxNyxNyx válasza tomazin (#32248) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Már lehet jó, nem próbáltam azóta. Most én maradok az amerikain, tetszik a kezdő feeling és a rank 25-ös ladder.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32250) #75376384 válasza whitezo88 (#32241) üzenetére


#75376384
törölt tag

EU-n, rank19, murloc pala.. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.