Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32801) Mister_X válasza zolka95 (#32800) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hunter.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32802) ígyvanferi válasza NyxNyxNyx (#32798) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Targe Dummy + Cold Bloodnak gondolom én.

(#32803) NyxNyxNyx válasza ígyvanferi (#32802) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ja tényleg Rogue. Nehéz olvasmány úgy összességében.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32804) DaveNo1 válasza zolka95 (#32800) üzenetére


DaveNo1
veterán

Priest, még a legnépszerűbb deckek táblázatban sem szerepel

You are not prepared.

(#32805) zolka95


zolka95
őstag

Mennyit kell ezzel a játékkal játszani, hogy ne kapjak ki folyton?
Rank 19-be olyanokat dob be aki tele van legendaryval meg epic-kel, vicc. :W

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#32806) NyxNyxNyx válasza zolka95 (#32805) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem mennyit, hanem hogy? ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32807) zolka95 válasza NyxNyxNyx (#32806) üzenetére


zolka95
őstag

Ahhoz, hogy HOGY, ahhoz az kell, hogy MENNYIT :(

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#32808) Gyuri27 válasza Mister_X (#32794) üzenetére


Gyuri27
félisten

A verseny az más mint a ladder.
Handy (több verziója is van) használható, vihető. Fagyi mage is jó.

zolka95: hő! Mi is a kérdés valójában? Kell némi tapasztalat, valamennyi kártya. Ennyi.
Vannak paklik amik kevesebb tudást és dustot igényelnek. Szóval elsőre ne akarjunk gnomasos patronnal meg cennáriuszos druiddal menni. Mondjuk kontroll warrival se.

Amúgy ha van valakinek bánata. Sürün vagyok bnetem. Felvesz, rám ír, nézek néhány meccset talán segít valamit. Hiszen több szem több csipa. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#32809) fogtunder válasza zolka95 (#32805) üzenetére


fogtunder
nagyúr

hagyjuk már ezt

facehunter = 0 epic - 0 legend
zoo = 1/0 epic - 1/2 legend ízlés szerint

a többi mind common/rare, mindkét paklival lehet sikeresen játszani, a zoo-val szerintem még élvezhető is, pláne mióta működik a démon szinergia és kicsit midrange-esebbre van hangolva. ezzel a két paklival bármit elérhetsz, amit HS-ben el lehet (jó, arany sámán herod nem lesz belőle). nagyrészt tényleg nem a kártyákon múlik, ha nem basic deckkel nyomul az ember, hanem úgy legalább valamennyi kártyája van, hanem tudáson és időn. majd ha egyszer lesz mondjuk egy control warrior paklid és elvernek vele rendszeresen, mint engem, mert nem tudsz vele rendesen játszani, akkor rájössz, miről van szó.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#32810) Gyuri27 válasza fogtunder (#32809) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az nem a nem tudás miatt van. Én is ált akkor kapok ki mikor rng jesus alszik. Mondjuk a rák miatt 2 brawl játszom és egy sincs, se fegyó meg úgy ált se semmi.
Nehéz most a kontrollok élete.

Amd - Radeon - Ryzen

(#32811) EmptyParadox válasza Gyuri27 (#32808) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Amúgy, ez valami insider joke, hogy Grommash-t mindig Gnomasnak írod? :D

[ Szerkesztve ]

(#32812) mkbla


mkbla
senior tag

Üdv emberek!

Játszik most valaki? tudok nézni valakit a küldihez? :R előre is köszönöm :)

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#32813) Gyuri27 válasza EmptyParadox (#32811) üzenetére


Gyuri27
félisten

Olyan ez mint a ruszki, rák más egyebek.
Amúgy érted miről van szó. Ne reklamálj. :N

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#32814) Redcaster válasza mkbla (#32812) üzenetére


Redcaster
őstag

Játszok...

Terwet#1414

(#32815) EmptyParadox válasza Gyuri27 (#32813) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Jah, nem reklamáció, csak kíváncsi voltam, hogy utalsz-e valamire vele, mint mondjuk pl. az Emperor Thaurissan → Tarzan esetén. :)

(#32816) mkbla válasza Redcaster (#32814) üzenetére


mkbla
senior tag

azt láttam az előbb is de nem tudom mivan nem tudtalak nézni, nem volt ott a szem... rád is írtam..
na majd mindjárt befejezem és megnézem megint

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#32817) Gyuri27 válasza EmptyParadox (#32815) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mikor először hallottam a tarzant azt gondoltam a cseh2-t nézem. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#32818) Redcaster válasza mkbla (#32816) üzenetére


Redcaster
őstag

Busy vagy battlenetben, szerintem át kell állítanod

(#32819) Redcaster válasza Redcaster (#32818) üzenetére


Redcaster
őstag

Mondjuk most már nem játszom, mert a rák miatt elment a kedvem az élettől is :U

(#32820) fogtunder válasza Gyuri27 (#32810) üzenetére


fogtunder
nagyúr

hát én egy csomószor rájövök control warriorral, hogy retardált voltam, általában 1-3 körrel később, és a minimális misplayeken simán elmegy a meccs.

aztán persze ott vannak azok a meccsek is, amikor aggro ellen nem kapsz brawlt 10 körig, mikor mind a 4 fegyver az utolsó 10 lapban van, azokkal nehéz mit kezdeni, de én személy szerint még nam vagyok azon a szinten a "pay 2 win" warriorral, hogy elmondhassam, a vesztett meccseim mind az RNG-n múlnak.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#32821) DopeBob válasza zolka95 (#32800) üzenetére


DopeBob
addikt

druid

MZ/X

(#32822) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Van rá mód megnézni, hogy mely achievmentek vannak meg? Bármilyen.

(#32823) salaam válasza fogtunder (#32820) üzenetére


salaam
senior tag

Megvan az 500 win warriorral, ebből ~480 csak controll warriorral, de még most is úgy játszok vele, mint lc, csomó ropeot. Olyan, mint a rugó, hogy nem csak a legjobb lap(ok), meg az ellenfél lépése számít, de az is, hogy 4-5 lapból mit húzhatsz és az hogy befolyásolja majd a következő köreidet. CW továbbra is az egyik legnehezebb pakli szerintem

(#32824) #75376384 válasza Vasinger! (#32822) üzenetére


#75376384
törölt tag

Igazából minden ott van az orrod előtt. A quest részen látod a win-ek számát és a hősök szintjeit. A lapok között ha találsz egy legendary murloc kártyát, akkor az okés. illetve van egy kalózos challenge is, aminek egy arany epic papagáj a jutalma, ha jól emlékszem. Egyetlen dolog, amit nem tudsz így megnézni, bár feltételezem, hogy azt még az elején megcsináltad, az pedig az expert hősök legyőzése.

(#32825) Gyuri27 válasza fogtunder (#32820) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért hidd el, hogy nagy az rng faktor. Mint írtam ezért van 2 brawl. De ha 3 lenne akkor se biztos, hogy jön.
Mivel amatör vagyok 2 senji, 2 belcher a felállás. Aztán jön a rák és megesz. Mert a 4 taunt sehol.
A handyba nincs akkora rng. Igaz ott 2 sun 2 argus a móka. Igaz ott is van szopóálarc on, de jóval kevesebb.
Amúgy látod versenyeken is. 50/50 a kontroll warri. Pedig azok tudnak játszani.
Casualon megyek 6 kört 5 nyerő. Ladderen meg megesz a rák. What? Ahogyan az árgyilus mondaná.

Amd - Radeon - Ryzen

(#32826) dejaris válasza Gyuri27 (#32825) üzenetére


dejaris
addikt

Naxx ota csak egy argus.

(#32827) tomazin válasza F-ECT$ (#32799) üzenetére


tomazin
veterán

ezt hogy kell olvasni?

(#32828) fogtunder válasza Gyuri27 (#32825) üzenetére


fogtunder
nagyúr

való igaz, csak azt meg könnyebb leburstölni.

egyébként most hirtelen mindenki zoo countert játszik? tegnap 6 meccsből lett meg a két warlock win és rank 12-n vagyok, arany cancer mage, arany hunter (ezt mondjuk éppen megvertem a topdeck doomguraddal), arany priestből kettő is, rugónál kezdő kézbe két backstab, coin SI, félelmetes.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#32829) tretyak válasza tomazin (#32827) üzenetére


tretyak
aktív tag

Pl control warrior vs midrange hunter: 45%-55%

(#32830) whitezo88


whitezo88
nagyúr

amikor az RNG se akar jó aréna runt: 0-1nél kirakom bombert, 4 target összesen. lelövi a 3/2 jugglerem :U pedig a mage koma ellenem eddig 2 ice barriert játszott ki, szóval nagyon "jól" draftolt.

[ Szerkesztve ]

(#32831) tomazin válasza tretyak (#32829) üzenetére


tomazin
veterán

köszi

(#32832) Gyuri27 válasza dejaris (#32826) üzenetére


Gyuri27
félisten

Minek kellett a hely?
Eddig ruszkival toltam, de nézek valami értelmes 5-6 droppot helyette vagy megy vissza alex.
Még egy anima gólemen agyalok az 6-t beteg, csak ugye üres boardra nem lehet kirakni. Igaz robbantani pont kifér.

giorgio: nagyon hullámzik. Hol a rák sok, hol a rák counter.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#32833) Bootyhunter válasza #75376384 (#32736) üzenetére


Bootyhunter
tag

Hali!

Köszönöm a segítséget nektek, akkor megnézem milyen teló van egy szinttel feljebb amin már élvezhetően elfutna a játék!

(#32834) Vasinger! válasza #75376384 (#32824) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Egyetlen dolog, amit nem tudsz így megnézni, bár feltételezem, hogy azt még az elején megcsináltad, az pedig az expert hősök legyőzése.

Igen, pont erre lettem volna kíváncsi :)

Csak már mindenhonnan akarok goldot szerezni Arénára, mert 2 napi daily quest-ből sem jön össze a 150 gold, nehéz dolog a F2P-sek élete... :(

(#32835) #75376384


#75376384
törölt tag

"érdekes" látni ezt a mostanság futó warlock deck-et.. mindegyik arra játszik, hogy túlélje amíg nem lesz nála 20+ dmg egy körben. aztán vagy összejön vagy nem. :U

(#32836) fogtunder válasza #75376384 (#32835) üzenetére


fogtunder
nagyúr

miért, furcsa, hogy léteznek kombó deckek?

miracle rogue, régi handlock (leeroy+PO+faceless), freeze mage, ezek is ugyanerre épülnek. el voltak tűnve egy darabig, mert a rák mellett nem lehetett játszani ilyeneket, de Thaurissannal újra életképesek lettek. én személy szerint örülök neki, hogy vannak kombó deckek újra.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#32837) Mister_X válasza fogtunder (#32836) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Arcane golem + PO + PO + Faceless x2 = such skill ;]

Egyébként a legtöbb combo deck tényleg van ilyen undorító, ahol ki lehet tolni 30+ dmg-t egy körben, azzal nem lehet mit kezdeni. Vagyis de, csak azt rákkal kell orvosolni, nekem meg nem veszi be a gyomrom.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32838) salaam válasza Mister_X (#32837) üzenetére


salaam
senior tag

Vagy mondjuk warriort játszol és ha ésszel csinálod, akkor még a patronos warriorral sem kapsz ki a freeze magetől. Csak ehhez nyilván fel kell fogni, hogy mi ellen játszol és tudni, hogy mennyi a max dmg. amit ki tud tolni, meddig kell hero powerezni.

(#32839) fogtunder válasza Mister_X (#32837) üzenetére


fogtunder
nagyúr

freeze mage ellen még az aggro sem jó, fagyizik 6. körig, thaurissan, aztán meg burst és rekt.

mondjuk az ellen meg a control warri pont jó.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#32840) Mister_X válasza salaam (#32838) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Vertem már meg freeze mage-t patron warriorral, mert az az egyetlen pakli, amit teljesen át tudok látni és tudom, hogy mikor mire számíthatok. Meg persze a control warrior volt még BRM előtt, azóta valamikor megbolondítják sárkányokkal vagy patronokkal, ami néha kiszámíthatatlanná teszi a dolgokat.

@giorgio: korábban írni akartam Thaurissanról, mert mindenki azt hiszi, hogy mennyire value 6. körben. Elsődlegesen két felhasználási módja van:
- olcsósítja a kezed, hogy tempo előnyhöz juthass (control warrior, paladin)
- 10 mana alá vigye a wombo-combo-t (combolock, miracle rogue, freeze mage, combo druid, leper hunter, stb.)
Utóbbinál kvázi mindegy, hogy mikor lesz kijátszva, de általában biztos nem a hatodik körben, mert akkor még nincs kézben a combo.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32841) whitezo88 válasza fogtunder (#32839) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hát, nézem Massant, freeze mage-el ment, facehunter t5 lethallal végezte ki.

(#32842) fogtunder válasza whitezo88 (#32841) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ebből nem indulnék ki, a facehunter bármit be tud verni 5 kör alatt, ha jól húz, te meg nem.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#32843) #75376384 válasza fogtunder (#32836) üzenetére


#75376384
törölt tag

az egész dh szinte nem áll másból csak kombó és valamilyen aggro deck-ből és szerintem(!) ez már borzasztó unalmas. én nem hiszem el, hogy ezen ne lehetne változtatni. persze folyamatosan alakul a meta blablabla, de ami mostanság megy az már csak nem is nézhető számomra. kicsit olyan, mint anno sc2 volt cirka egy évig, amikor az egyik faj lényegében kiesett mindenhonnan és a versenyeket néző emberek száma is jelentősen megcsappant. jó persze ez itt nem veszélyeztet, mivel sokkal többen játszák, de remélem érthető mire akarok rávilágítani. :)

ez persze egyéni vélemény és tudom, ha nem tetszik minek játszom stbstb.. de tudtommal arra van egy ilyen fórum, hogy ezeket megbeszéljük és talán megpróbáljuk a másikat meggyőzni a valósnak vélt igazunkról.

[ Szerkesztve ]

(#32844) DaveNo1 válasza whitezo88 (#32841) üzenetére


DaveNo1
veterán

Dreamhack negyeddöntőben két missed lethal egymás után, mi ez a ****? ;]

You are not prepared.

(#32845) férfiállat


férfiállat
tag

kis kihagyás után elkezdtem újra játszani rush 700 gold. go bm első szárny, de sajnos nem találtam packot az első bosshoz.
tudnátok segíteni?
alap lapjaim vannak illetve full naxxramas rewardok.
esetleg paklikat hozzá.
itt néztem http://www.hearthpwn.com/decks
de nekem normálra kellene pakli.
előre is köszi

(#32846) dejaris válasza Gyuri27 (#32832) üzenetére


dejaris
addikt

Belcherek miatt esett ki, mivel onmagaban is jol szuperal es ugye handynel vagy tele a board vagy ures.

(#32847) fogtunder válasza #75376384 (#32843) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én sem mondom, hogy tetszik, ami most van, de inkább kombó paklik, mint a nyolcvanadik facehunter. az aggroval sincs alapvetően baj, de mondjuk egy olyan játékban, amiben elvileg a board control lenne a cél, lehet nem kellene 2 manáért 2 face dmg hero power. gvg előtt a pappal legalább lehetett verni őket elég jól, most már az sem olyan jó, mert ha játszol két novát, auchenait, meg lightbombot, akkor egy csomó fontos lapot szorítasz ki a paklidból. vagy ha nem húzol hamar deathlordot, akkor ez van. sajnos a f2p hozza magával, hogy az emberek olcsó paklival akarnak sikert elérni, a huntert meg nem tudom, hova kellene még nerfeleni, hogy ne ez legyen a default go to pakli, ha budgetben gondolkozol. és ez nem hiszem, hogy jobb lesz idővel, hacsak a blizzard nem fog direkt ez ellen kártyákat gyártani, de hát majd egy évig az undertaker sem volt OP, csak volt, hogy BGH-val kellett lelőni...

(#32845) férfiállat: egyrészt minek külön pakli a normál bossokhoz? használd azt, ami heroichoz van és kész. másrészt normalon egyáltalán nem nehezek a BRM bossok (1. szárny legalábbis), a legtöbb sima ranked paklival lement, max ha mégsem, akkor egyértelmű volt, hogy mivel kell techelni, hogy jobb legyen.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#32848) thesound


thesound
őstag

A héten vajon lesz Brawl? :)

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#32849) whitezo88 válasza thesound (#32848) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Juni kozepet igertek kov het mar a vege lenne.

(#32850) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Bírom amikor arról beszélnek, hogy akkor most megvolt-e a 38 sebzéses OTK, vagy csak 36 sebzése volt patron warriorral. Mindezt kézből.

Még jó hogy szeptemberben azért nerfelték Leeroyt, hogy ne legyen kézből ilyen. (Megjegyzem Miracle sosem tudott ennyit kézből)

A. Vagy 0 logika alapján dolgozik a fejlesztő csapat.
B. Vagy leszarják az egészet (azt is amit korábban mondtak), és direkt beraknak minden kiegészítőben 1-2 OP lapot, mint például most Emperor, hogy mindenképpen megvegyék az emberek a kiegészítőt.

Én a B-re szavazok.

You are not prepared.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.