Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31001) fogtunder válasza dejaris (#30993) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Azért a pszeudo random számok generálásánál lehet olyan algoritmusokat írni ami direkt eltolja az eloszlási görbét valamerre. Nem mondom, hogy itt ez van, mert már több ízben utána számoltak és kijött egy nagyjából normál eloszlás, de pl. az új X-com még véletlenül sem random.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31002) NyxNyxNyx válasza Gyuri27 (#31000) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

facehunter

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31003) Gyuri27 válasza NyxNyxNyx (#31002) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azzal tolom. Rák ellen legnagyobb rák.

Amd - Radeon - Ryzen

(#31004) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#31003) üzenetére


DaveNo1
veterán

Helyes, helyes, ne felejtsed a Huntard szabályzatot: Mindig Face

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#31005) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Ejjj a franc aki megeszi.
Controll warri: 2 healbot, alex 3 hp up 15. Azaz 16+12+30=58 hp + némi armor. Ennyit vertem le 10 kör alatt.
Ja és egy belcsert is. Meg a 2 botot. Az még 13.

Én azt mondom az 5 manánál drágább lapokat a blizz ki is veheti a játékból.
Meg néhány kasztot is. Az kell csak tartani amire jó rák decket lehet építeni.

DaveNo1: omg a 2 botot tradeltem,. Nem akartam, hogy a freezing vissza rakja.
Amúgy fen az írás. Kár, hogy nem rögzitettem. kezdő brainhuntereknek lenne tananyag. Meg azoknak akik pénzért vesznek decket. Hogy hülye minek. Jó mondjuk én használok lerooyt is.

Only face, no ....... :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#31006) NyxNyxNyx válasza DaveNo1 (#31004) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ready to ride! TASTE MY SKILL!

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31007) HuMarc válasza DaveNo1 (#30992) üzenetére


HuMarc
addikt

Ha 70 db collectible 2-drop van (szerintem annyi van), akkor 1/4900, amire tényleg kicsi az esély, viszont ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy ne történhetne meg. És amint a példa is mutatja, az ilyesmi néha megtörténik.

Egyébként az 1,2,3,4,5 számokat nem éri meg megjátszani, mert van pártucat (pár száz, pár ezer?) olyan ember, aki azt hiszi, hogy sokkal okosabb mindenkinél, mert tudja, hogy ennek a valószínűsége pont ugyanakkora, mint akármi másnak, csakhogy pont ezért ilyenkor nem egy, esetleg két ember osztja el a nyereményt, hanem mondjuk 150, vagy még több.

(#31008) dejaris válasza DaveNo1 (#30994) üzenetére


dejaris
addikt

Azt egyszerubben is megoldottak am, mindenki viszonylag a sajat ligajaban jatszik.

(#31009) saelin válasza NyxNyxNyx (#30991) üzenetére


saelin
veterán

Passz, telefonról nekem sem adja be csak a buildert. Máskor screenshotolok egyből, gyorsabb.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31010) Mister_X válasza Gyuri27 (#31000) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Patron warrior. Amúgy nagyon low skill rák paklinak tartják, de azért elég erősen kell benne sokszor gondolkodni és előre tervezni.

@Mike: lehet az volt a gond, hogy mobilról néztem én is. Pláne munkahelyen, lehet valami beépített GDP-védelmi rendszer.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31011) pachito


pachito
őstag

Mi ez a Malygos Lock? Thaurissan ledob, kinyírom, kövi körben Malygos 2 Soulfire kiséretében...DansGame. Most ugyan melyik streamer villogott már ezzel?

(#31012) pk2


pk2
tag

Tud valaki ajánlani egy olyan priest paklit amivel a tempo meg egyéb mágus deckeket le tudnám verni, mert az eddigi mechmage-ekkel nem volt gondo mde ezek az új förmedvények kifognak rajtam ,egyszerűen semmi nem jó ellenük.

(#31013) F-ECT$ válasza pk2 (#31012) üzenetére


F-ECT$
titán

Már a tempo mage is förmedvény? Vagy az agro verzióra gondolsz, amiben max 4 manás lapok vannak?

Dive ever, work never.

(#31014) pk2 válasza F-ECT$ (#31013) üzenetére


pk2
tag

Flamewaker-ös az egyik verzió a másik meg az ami tele van secrettel és van ezek kombinációja is. Na szóval ezek ellen lenne jó valami priest pakli.

(#31015) saelin válasza pk2 (#31012) üzenetére


saelin
veterán

Engem is a brm lapok tudnak meglepi, még nem ismerem mindet. Lehet picit utána kellene olvasnom... majd holnap ráfekszem kicsit.

Más:
Trumpon kívül tudtok mondani pár youtubeost, akiktől lehet tanulni hs-t? Twich nem játszik, mert nem tudok mindig streamet nézni és ha van szabadidőm, akkor sem szeretném arra szánni (nem tudok beletekerni és pauseolni, ami ismeretlen lapoknál hasznos tud lenni).

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31016) Mister_X válasza saelin (#31015) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kripp csatornáját tudom ajánlani, rengeteg kártyának külön epizódot szentel, ahol elmondja, hogy miért jó / nem jó és hol, mikor kell használni, stb. és még videót is melllékel.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31017) Gyuri27 válasza Mister_X (#31010) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az majdnem a rák csúcsa. A ruszkival olcsósítani a warsongot a patront meg a bersekert.

saelin: kripp-hafu (főleg aréna), savjz, kolento, gaara, trump meg főleg konstructed.
De van speckator nézheted az ittenieket. Én szoktam egy egy meccs erejéig.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#31018) DaveNo1


DaveNo1
veterán

HOTS játékosok majd hozzájuthatnak egy ilyen hátlaphoz :K

You are not prepared.

(#31019) Mister_X válasza DaveNo1 (#31018) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Adhatak volna bétatesztelőknek saját hátlapot vagy valami már ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31020) salaam válasza saelin (#31015) üzenetére


salaam
senior tag

Ha videók alapján tanulnál, akkor csak és kizárólag Strifecro. Mindent fontos lépést elmagyaráz, minden nap van új epizód. Kb. mint streamben lifecoach.

(#31021) whitezo88


whitezo88
nagyúr

az ember azt gondolná zooval milyen könnyű haladni, kivéve ha sorban kapja a patronos warikat meg papokat :U rank14 a legszarabb rész climb alatt. gyakorlatilag teljesen mindegy mivel megy az ember. hunter pwarri pap pap eddig...

[ Szerkesztve ]

(#31022) Gyuri27 válasza whitezo88 (#31021) üzenetére


Gyuri27
félisten

Itt lent ha nem rákkal mész megesz a rák. :K
Én is teknikázok halál feleslegesen. Megyek 3 kört gógyi hunterrel 2 rank felfele. Játszok valami értelmeset megesz a démom zoo, hunter, patron rák. Esek 2 rankot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#31023) whitezo88 válasza Gyuri27 (#31022) üzenetére


whitezo88
nagyúr

sjow EU-n ladderezik, de lassabban megy mint US-en, rank8on 5 kör alatt darálta be egy Inner Fire pap :D Deathlord+Velens+PWS+spirit+Inner fire = 28/28 BAM

[ Szerkesztve ]

(#31024) Gyuri27 válasza whitezo88 (#31023) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tegnap én is találkoztam egyel. Elvertem hál istennek.
Akárki akármint mond a két ladder nem ugyanaz. Még csak nem is hasonlít.

Amd - Radeon - Ryzen

(#31025) DaveNo1 válasza pachito (#31011) üzenetére


DaveNo1
veterán

Savjz pont most játszik Malygos lockkal. Múltkor én is összefutottam eggyel és fogalmam sem volt, hogy mi ellen játszok amíg a végén nem jött a Malygos + dupla soulfire.

You are not prepared.

(#31026) #75376384


#75376384
törölt tag

(#31027) tretyak


tretyak
aktív tag

Ez érdekes lesz:

Verseny

(#31028) NyxNyxNyx válasza whitezo88 (#31021) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Milyen fajta pap ver el? én folyamat szopok a Zoo ellen

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31029) fogtunder válasza tretyak (#31027) üzenetére


fogtunder
nagyúr

trump vs. lifecoach jön, 1 óra ResidentSleeper

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31030) tretyak válasza fogtunder (#31029) üzenetére


tretyak
aktív tag

A deckbuilding része a legjobb, bár ez most Savjz-nál elég nagy fail lett, csak kár, hogy nem egy kicsit szórakoztatóbb játékos nézte be - mondjuk az nem nem igazán begyere, hogy itt is az a nyomorult zoo dominál :D

(#31031) fogtunder válasza tretyak (#31030) üzenetére


fogtunder
nagyúr

érdekes, hogy druiddal nem tudnak nyerni, a keeper és a claw kivételével kb. minden kulcs lap játszható belőle.

amúgy az igazán kemény az, hogy a priest kivételével senki sem tud silence-t játszani.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31032) tretyak válasza fogtunder (#31031) üzenetére


tretyak
aktív tag

Savage roar sincs, rampban mondjuk nem mindig szokott lenni, de szerintem kulcs, win condition sok esetben.

(#31033) fogtunder válasza tretyak (#31032) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ja, kombó nincs, de ha van boardod, akkor meg lehet küldeni cenariussal és power of the wilddal, hogy lethal legyen.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31034) tretyak válasza fogtunder (#31033) üzenetére


tretyak
aktív tag

Mondjuk még talán az egyiknek se jött korai ramp lap,nem? Anélkül meg nehéz ezekkel a heavy deckekkel.

(#31035) DaveNo1 válasza fogtunder (#31033) üzenetére


DaveNo1
veterán

Druid sose volt jó agro ellen, mert nincs tisztességes board clearje. Ha elveszti a tempót gyakorlatilag 0 esélye van visszaszerezni.

Mire eljutsz a nagy lapokig már túl sok hp-t vesztettél.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#31036) fogtunder válasza DaveNo1 (#31035) üzenetére


fogtunder
nagyúr

zoot lehetett verni vele régen, amíg nem volt gang boss és implosion, csak kellet bele 2 chow meg 3 belcher a szokásos mellé.

amúgy van board clear, poison seeds + starfall Kappa

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31037) DaveNo1 válasza fogtunder (#31036) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja hát közvetlenül GvG előtt nem volt népszerű már a Zoo, de GvG-ben jöttek az impek, most meg a fő imp így már Mal'Ganissal kiegészülve egész ütős démon decket lehet csinálni.

Ha még több jó démon jön a lock még erősebb lesz, köszönhetően a hero powernek és az erős szinergiának.

You are not prepared.

(#31038) Mister_X válasza fogtunder (#31036) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Bizisten csinálok majd egy anti-aggro druidot.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31039) whitezo88 válasza Mister_X (#31038) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Az a furcsa, hogy en a szezonban nem is lattam meg druidot eddig...

(#31040) Gyuri27 válasza whitezo88 (#31039) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mert nem nagyon eredményes. Néhánnyal találkoztam, meg láttam is. Demon zoo, brain hunter, meg az új flame mage hamar megeszi. Iszonyú gyors most a meta. Sokszor a ruszki már semmit nem ér.

Na szerón picit több a druid.

Amd - Radeon - Ryzen

(#31041) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Pont ma volt egy 5 wines questem druidra (vagy shaman), Ezzel 5/5 win lett. Többet nem játszottam vele, mert a dragon priest van most próbálkozásban első helyen.

(#31042) fogtunder válasza whitezo88 (#31039) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ellenem sorsolt egyet ma, nem nyert.

(#31041) Fr0z3n nem kevés a négy sárkány? a technician és a corruptor azok nélkül annyira nem jó lap.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31043) Fr0z3n válasza fogtunder (#31042) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Eredetileg több volt benne, vulcanic meg hungry is, de úgy lassú volt. Inkább cseréltem 2 belcherre, 1 healbotra meg a starfallra. Utóbbi sokszor nagyon jól jön.

(#31044) DaveNo1 válasza Fr0z3n (#31041) üzenetére


DaveNo1
veterán

Abban azért lehetett némi mák, mert ebben a deckben nincs rendes 4 drop (hungry drake vagy shredder) Ha meg nem jön sárkány + technican elején akkor gyorsan letempóznak.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#31045) fogtunder


fogtunder
nagyúr

a mechmage még mindig eléggé rák, ma eddig egyszer kaptam ki vele, mikor boom-antonidas-blastmage kezdő kezet kaptam, és a portalból is raptor esett, egyébként mindent vertem. mondjuk érdekes paklik jönnek szembe néha, pl. most az örök klasszikus mechdruid. és rank 18-13 között csak egy huntert kaptam, szerencsére akkor is patron warrival mentem (ami egyébként tényleg nem könnyű pakli), úgyhogy rekt volt.

és a spectate küldiből is esett egy arany twisting nether :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31046) Fr0z3n válasza DaveNo1 (#31044) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Mechmage, facehunter,mech sámán.
Most vagy mindig mákolok, vagy jó a dekk :C ;)

(#31047) DaveNo1 válasza Fr0z3n (#31046) üzenetére


DaveNo1
veterán

5 meccs nem minta, ha 100 meccs alapján hozol 60% winratet kb akkor lehet mondani, hogy jó deck

You are not prepared.

(#31048) fogtunder válasza Fr0z3n (#31046) üzenetére


fogtunder
nagyúr

jó, a facehunter T2 concede nem ér :) de hosszú távon nagyon lyukas tényleg a pakli, valami 4 drop mindig kell, mert ha abban a körben nem tudsz mit játszani és a swipe nem teljes clear, akkor valszeg el is megy rajta a meccs.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31049) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#31047) üzenetére


F-ECT$
titán

Meg az se mindegy, hogy casual / ranked, és ha ez utóbbi, akkor a ledder melyik része.

Dive ever, work never.

(#31050) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#31049) üzenetére


DaveNo1
veterán

Casualon elvileg MMR alapján oszt, szóval attól függ mekkora a hidden MMR-je

You are not prepared.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.