Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) Kvelstadt válasza Kvelstadt (#9000) üzenetére


Kvelstadt
veterán

szerk:
faerie meg houndmaster ki, helyette knife juggler be mert az jo a kutyakhoz, meg argus is be.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#9002) Sirandrish válasza Kvelstadt (#9000) üzenetére


Sirandrish
legenda

Faerie jó..az maradjon..legalább 1.
Nem tudják spellel bemérni..az nagyon jó early game minion.
Egyébként még mid game-re mindig kéne valami szerintem :K

Viszont már sokkal jobban néz ki mint az első verzió

Savannad nincs? Keselyűvel is nagyon ász, de magában is ütős
Mivel az rare, lehet nincs de Jugle Panther vagy az 5 manás tiger is jó lehet..mindkettő beast és mindkettő laposkúszik :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9003) whitezo88


whitezo88
nagyúr

glitchstone :D [link]

(#9004) Kvelstadt válasza Sirandrish (#9002) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ma most megint mas pakli. kutyak kimentek hyenaval egyutt. ritka hogy van mire kihasznalni. murlock ellen jo de azok meg szetbuffoljak egymast szal leszedni meg ugy se tudom oket ha ranyomok meg egy farkast, ez meg mar sok hogy igy osszejojjon, na meg akkor kapok egy jo hyena-t akiet aztan le isz szednek, mer ha meg egy korrel hamarabb kintvan azt a ket hp-jat azonnal lekapjak miutan elolvassak hogy minden beast mit tapol rajta.. de most meg el vagyok latva early game lapokkal.

van savanna 1db. volt is benne. most kerult ki de akkor lehet megy vissza.
keselyu kutyakkal is jo lett volna jo draw lenne 4enemi eseten de az se jott ossze sose. viszont phanter van 2 is. az is volt mar benne. csak ahogy mindig mast probalok ki most epp nincs benne.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#9005) Tyler Durden válasza Kvelstadt (#9004) üzenetére

Türelem, van olyan mikor nem jön ki a lépés az adott paklival. Nekem tegnap a hunter dekkel az egyik meccsen se hyena, se keselyű, se kutya. Ettől még nem szedem ki belőle (: Savanna hihgmane-ed meg insta tedd vissza a pakliba, nagyon jó lap..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#9006) F-ECT$ válasza whitezo88 (#9003) üzenetére


F-ECT$
titán

Ismerős :) Vagyis inkább :(

Dive ever, work never.

(#9007) F-ECT$ válasza Kvelstadt (#9004) üzenetére


F-ECT$
titán

Ne szeretnék személyeskedni, így ne vedd magadra, de a hozzászólásaidon látszik, hogy hirtelen rádszakadt egy vagonnyi lap. Úgy tűnik, hogy 1-2 meccs alapján rögtön a kártyákhoz nyúlsz, ami nem feltétlenül jó.

Ha nem vagy biztos abban, hogy jó-e a pakli, akkor másolj le olyanokat, amik már "bizonyítottak". 1-1 deck megítéléséhez minimum 20-30 meccs kell, de ez a szám lehet akár 100 is, hiszen nagyon sokféle ellenféllel kellene vele találkozni, ellenfelenként legalább 3-4x, hogy kiderüljön, hogy jó-e a deck. Néhány vereség nem feltétlenül a deck hibája.

Szóval rakj össze 3-4 hőshöz paklikat, játssz velük sokat, és ha megvan, hogy melyik stílus / hős jön be, akkor kezdd el alakítani a paklikat, ha még szükségét érzed. Viszont akármilyen jó vagy, és akármilyen jó a paklid 65-70%-nál nagyobb win rate-et ne várj akkor se :)

Dive ever, work never.

(#9008) P00By


P00By
nagyúr

Nyitottam egy paklit, 3 Silvermoon Guardin volt benne :o :D

(#9003) whitezo88: :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#9009) oriic válasza P00By (#9008) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na igen a másik véglet. :DDD

Live-Die-Respawn

(#9010) Kvelstadt válasza Tyler Durden (#9005) üzenetére


Kvelstadt
veterán

oroszlan visszament. egyebkent is nagyon tetszett. keselyu meg kutya is osz jatszogatok veluk sokat.

(#9007) F-ECT$
igen igazad van. tul sok lehetoseg nyilt meg egyszerre. jobb lett vona aprankent kapni a lapokat es ugy jobban atlatnam mi hove mi eri meg jobban stb.. le is b.szom tesomekat! :)
gondoltam en hogy nem leszm inden egybol jo de mikor lattam hogy valami mennyire nem jon be rogton azon voltam hogy kicserelek mas verziot is.

mas. volt ma egy ruzs ellenem. kezbol jatszott nem rakott le szinte semmit. szedegetett azert engem is meg a boardom is. nagyon jol is jottek a lapok meg nagyon jol is hasznalta fel. vegul lerakott egy edwint nem kicsit felbuffolta es egy utesbol leszedte a tizenkeves elletem. rendesen szet alazott de egyszeruen jo volt vegignezni ahogy dolgozott azzal a ruzs paklival.

szerk: de mindennek a lenyege hogy enyem volt a 9000-s hsz. :))

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#9011) Sirandrish válasza Kvelstadt (#9004) üzenetére


Sirandrish
legenda

a Hiéna ki mehet de a kutyákat nagyon gyorsan tedd vissza.
2 manáért nagyon nagyon megéri. Az hogy 2 meccs alatt nem jött ki a legbrutálabb kombó velük az csak egy dolog, de amúgy hihetetlenül hasznosak.
Nem véletlenül szoktak arénába 3-4et is elvinni ha pickelhető..

A savanna meg király..6/5 és DTben hagy 2 darab 2/2es miniont. 6manáért..majdnem Cairne :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9012) Winner_hun válasza F-ECT$ (#8881) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én a mai napig nem tudtam hogy mi az. Délben mikor játszottam 1-2 meccset jött ellenem egy ilyen priest. Vesztett..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9013) F-ECT$ válasza Kvelstadt (#9010) üzenetére


F-ECT$
titán

Miracle rogue a neve, ha kellő számú lap égetésre van kényszerítve az elején / nem tudja stealthelni VanCleefet / sikerül letenni pár tauntot, akkor megfogható, egyébként halálos :)

Dive ever, work never.

(#9014) F-ECT$


F-ECT$
titán

Mai mák. Minden lényem túlélte, szegény sámán ki is lépett 1 körrel később, pedig még messze volt a lethal.

Dive ever, work never.

(#9015) ígyvanferi válasza Kvelstadt (#9010) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én csak arra szeretnélek kérni, ha egy mód van rá központozást, shiftet mondatkezdéshez (neadj'isten tulajdonnevekhez) használj légyszi! Esetleg ha Nyíregyházán árulnak nem angol billentyűzetet, néhány ékezet sem lenne rossz. Elég sokat írsz mostanában ide, ami tök jó, mert pörög a topik, de agygörcsöt kapok olvasás közben.

(#9016) Sirandrish válasza ígyvanferi (#9015) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jelenleg Londonban van szóval ékezetet azért nem ír.
Meg persze azért mert egy lusta disznó :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9017) F-ECT$


F-ECT$
titán

Mai, nem túl nehéz "ki mit tenne" játék :)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#9018) ollie válasza F-ECT$ (#9017) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Defender of Argus + Savage Roar

***

(#9019) Kvelstadt válasza Sirandrish (#9011) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azota gondolkodtam, belattam, visszaraktam, egyet ertek. :)

(#9013) F-ECT$
En az egyebkent-el talakoztam de nagyon, se taunt se semmi ami foghatta volna.

(#9015) ígyvanferi
Rendben osszegyult a 100keres megkerestem a shift-et is szoval mostmar odafigyelek a nagybetukre.
Viszont az ekezettel nem tudok mit kezdeni. angol laptop. a Win ugyan magyar de az nem segit ezen.
Egyebkent az ekezet engem is zavar. A kisbetu viszont ahogy Andrish is mondndja csak lustasag volt. :)
Na eddig jo vagyok?

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#9020) oriic válasza Kvelstadt (#9019) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, a hosszú magánhangzók is megoldhatóak egy win beállítással ám. :D

Live-Die-Respawn

(#9021) Redcaster


Redcaster
őstag

Nem tudom, hogy én vagyok ennyire balf*sz, vagy csak egyszerűen szerencsétlen vagyok... A tegnap belinkelt druid deckkel tolt arénát ma fejeztem be, és ez is 1:3 lett, annak ellenére, hogy 5-6 win is benne lehetett volna. 2x sámánnal, 1x hunterrel, 1x warriorral és most druiddal mentem, mindegyik 1:3 lett. Kezd nagyon felb*szni a játék, lehet hogy szünetet kéne tartani. :W :W :W

(#9022) Kvelstadt válasza oriic (#9020) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Tudom hogy lehet valamit mokolni meg de szinten lustasagbol sose neztem utanna. Most viszont akkor mar nem allok meg itt! szoval mond mit hol es hogyan?

(Utolag irtam at a kezdobetuket nagyra... Igyekszem de lesznek meg botlasok amit kerek elnezni. :) )

(#9021) Redcaster te balf.. :D
Eddigi legjobb arenam 4:3 de tegnap ugy mentem 3:3-at hogy egy megszakadt egy meg kilepett..

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#9023) Tyler Durden válasza Redcaster (#9021) üzenetére

Ha szünetet tartasz, akkor nézz pár ollie féle vidit, sokat tud segíteni, hogyan arénázz. :K

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#9024) F-ECT$ válasza ollie (#9018) üzenetére


F-ECT$
titán

Te legközelebb nem játszhatsz :)

Dive ever, work never.

(#9025) kovsol válasza F-ECT$ (#9024) üzenetére


kovsol
titán

Nem volt nehéz, szóval ezért fölös kizárni, mert beírta a megoldást. :D

May the Force be with you!

(#9026) F-ECT$ válasza kovsol (#9025) üzenetére


F-ECT$
titán

Tudom, de mindig ő az első :)

Dive ever, work never.

(#9027) Sirandrish


Sirandrish
legenda

0:40től

Ennyi Kongorrol..olvasni sem tud :W

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9028) Tyler Durden válasza Sirandrish (#9027) üzenetére

Pff ostoba véglény. Ki ez a csávó vmi top player?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#9029) Sirandrish válasza Tyler Durden (#9028) üzenetére


Sirandrish
legenda

D3ban volt nagy "király"...vagy legalábbis sokan szerették/szeretik.
Én sose komáztam..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9030) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Muhahaha...4. körben Priestel loptam mindgamessel Mage-től egy Malygost..."u win this time" :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9031) Tyler Durden válasza Sirandrish (#9029) üzenetére

Menjen vissza oda kattingatni, a vidi alapján itt nem fog labdába rúgni. ;]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#9032) F-ECT$ válasza Sirandrish (#9027) üzenetére


F-ECT$
titán

Én belenéztem anno a streamjébe, de egyszerűen fájdalmasan szar volt. Nem tudom, hogy azóta tanult-e, nyomja-e még, vagy visszatért a D3-hoz.

Dive ever, work never.

(#9033) Sirandrish válasza Tyler Durden (#9031) üzenetére


Sirandrish
legenda

D3as pályafutásának egyik mérföldköve az volt (megpróbálom úgy leírni hogy mindenki értse) hogy trade-ben átvert embereket.
Vannak ott is legend itemek és az egyik patcben ezeket upgradelték, viszont ugyan úgy néztek ki mint a régiek..az egyetlen különbség akkor mutatkozott ha rávitted az egeret mert a régi neve mögött volt egy "legacy" felirat.
Igen ám de mikor tradeltél és betetted az új itemet amit eladásra kínáltál teszem azt 300M goldért, majd az inventorydba jobbklikket nyomtál a "legacy"ra akkor semmi sem látszott, mégis kicserélte egy akkor már értéktelen itemre. És így igen komoly mennyiségű goldot csalt ki a gyanútlanabb játékosoktól.
D3 blacklisten hosszú ideig TOP3ba volt, de valahogy a rajongó táborát ez nem zavarta sose, és imádják.

Lényeg a lényeg..egy igazi kis köcsög..semmi több. :K

F-ECT$ D3ba sem volt ász soha...pénzelték, ezért meg tudott venni magának mindent..a D3 meg tipikusan az a játék ahol skill mint játékos képesség messze nem olyan fontos ha a TOP itemekben vagy.

Te biztosan emlékszel mikor bevezették a Demonic Essencet és az kellett az Amu crafthoz..csak bugos volt így el lehetett tradelni...több ezer darabot vett holott ugye csalásnak számított, aztán rajoskodott hogy még aznap este lecraftolt 500amut.

Persze amint megtudta hogy a Blizzard ezt megszimatolhatja (nem tudom min csodálkozott mikor élőbe csinálta) akkor össze is fosta magát és az összes goldját kimenekítette úgy hogy odaadta a haverjainak..mert félt a bantól.

Szánalmas kis fikazabáló..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9034) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na most azért jobban ment a ladder, zsinórba 6-ot nyertem, 16.-ra jöttem fel. nagyon szemét dolog a Palákat Earth Elementallal szivatni, ment rá a Spirit. nagy nehezen legyűrte, aztán ment rá a következő :D meg se tudott ütni.

(#9035) Tyler Durden válasza whitezo88 (#9034) üzenetére

Earth Elementál kraftoltál vagy bemákoltad? (: Az a lény vmi iszony, múltkor arénában shammy 2-t is kirakott belőle, a másodikat már nem tudtam leverni..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#9036) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#9035) üzenetére


F-ECT$
titán

A második legjobb célpont TBK-nak :) Az első persze Tirion ;]

Dive ever, work never.

(#9037) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#9036) üzenetére

TBK mostanában alig látok ladderen. Mondjuk köszönhető ez a tauntos lények hiányának is..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#9038) Gyuri27 válasza Tyler Durden (#9037) üzenetére


Gyuri27
félisten

BGH az mindig kell és nem csak tauntok ellen jó. Jó ütemben faceless+bgh és gg.

Amd - Radeon - Ryzen

(#9039) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Mivel mostanság megint elkapott a D3 láz, és most leállás is van, így gondoltam betolom a bent hagyott 2 napimat amibe átfedés volt..Warri.

Az utolsó meccsen ilyen leosztást kaptam:

Ha mindig csak fele ilyen lenne, egy szavam sem lenne...be is daráltam 6 vagy 7 kör alatt :)

Aztán össze is jött még egy paklira, ami annyira nem is lett rossz szerintem. Bár még nagyon nem tudom mit kezdjek vele..jó is lenne warri deckbe, dehát csijjogvijjog és ezzel meg az egyik Alexel már majdnem meg is lenne Tinkmaster és Cho életben maradhatna a következő legendig :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9040) Tyler Durden válasza Sirandrish (#9039) üzenetére

A mostani húzásaid alapján erőteljesen elgondolkoznék egy 5ös lottószelvény vásárlásán. :P

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#9041) Sirandrish válasza Tyler Durden (#9040) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most miért? Ebbe még legend sincs :W

;]

Egyébként meg ki is nyitott 3at ebből? Nem emlékszel?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9042) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#9037) üzenetére


F-ECT$
titán

A druida control deckemben van. És szerintem elég sok taunt van, hogy megérje:
-sámán: taunt totem - ok, nem a legjobb célpont, de 2 mana, tehát pont megéri a tbk; earth elemental
-hunter: animal comp - általában korábban kiteszik, mint a 6-ik kör, de néha sikerül leszedni
-druida: mindig van taunt
-pala: tirion
Ezen kívül defender egy csomó deckben van.

Dive ever, work never.

(#9043) F-ECT$ válasza Gyuri27 (#9038) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem sajnos alig fér be valahova a BGH, pedig jó lenne a deckemben látni, de a Tinkmaster sokkal több esetben használható. (Még akkor is, ha gyakran 5/5-öt hagy maga után.)

Dive ever, work never.

(#9044) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#9042) üzenetére

Én csak azt mondtam mostanság keveset találkozok vele. Animal comp-t ne is mondd, vmi hihetetlen mit szívok vele, múltkor zsinórban 6 alkalommal kaptam a 2/4es szarhalmot vele, már a guta kerülgetett..
Tény, hogy ha megvan, akkor controll dekkbe mindenképp elfér.

Sirandrish: nem 3-at azóta már 4 van :DD

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#9045) Sirandrish válasza Tyler Durden (#9044) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor örülnék ha nem durrognál a kicsinyke kis szerencsémre :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9046) oxox válasza Sirandrish (#9045) üzenetére


oxox
addikt

kicsinyke.....

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#9047) Sirandrish válasza oxox (#9046) üzenetére


Sirandrish
legenda

Így Jártam Anyátokkal-ba volt mikor Barney és Ted turistáknak adták ki magukat..
Akkor mondta Barney hogy "kicsinkét eltévedtünk" :DDD

Vagy a "mérték"et nem érted? mondhatom incuripincuri apróságos pötyli-nek is :P

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9048) ollie válasza whitezo88 (#9034) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az amcsi szerveren napi quest miatt nyomtam párat constructedben. Rank 25-ön már mindenki tele van legendaryval úgy, hogy látszik, hogy fingja nincs a játékhoz, mert olyan hülyeségeket csinál. Szóval nem az van, hogy a reset után most lett rank 25, hanem az, hogy most kezdte a játékot.

***

(#9049) Tyler Durden válasza ollie (#9048) üzenetére

Occsóé árulják a pakkot, szerintem nem csoda, hogy bevásárolnak. A pénzzel meg ugye a játéktudás nem jár kéz a kézben :N Arénára mit mondanál az eddigi tapasztalatok alapján, gyengébb a mezőny vagy kb ugyanaz, mint EU?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#9050) ollie válasza Tyler Durden (#9049) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még nem tudom eldönteni. Mintha valamivel könnyebb lenne ott, de ez egyelőre inkább csak érzés.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.