Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) whitezo88 válasza Sirandrish (#5994) üzenetére


whitezo88
nagyúr

watcher meg shieldbearer kéne még csak ebből 1 db utóbbi van.

(#6002) Tyler Durden válasza ollie (#5997) üzenetére

Lol jól néz ki így nagyban (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6003) P00By


P00By
nagyúr

Mana Tide Totem-et érdemes legyártani?

(#6004) whitezo88 válasza P00By (#6003) üzenetére


whitezo88
nagyúr

egyet mindenképp. jobb mint egy Nat Pagle :) legalább 100% húz. ha van védelem, jópár lapot lehet vele húzni.

(#6005) P00By válasza whitezo88 (#6004) üzenetére


P00By
nagyúr

Oké, most azt hiszem Nat Pagle van bent. Bár shámánnal játszom a legkevesebbet, nem tudom jól kezelni az overloadot, bármennyire is hülyén hangzik... :B

(#6006) whitezo88 válasza P00By (#6005) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nagyon lutri, bár én elég "greedy" vagyok, többször jön be mint nem. ha leszedik pl a coinolt earth elementalt, farkast, max nem lesz kb köröd. de ha túléli, akkor az win.

feljöttem én is 20.ra pappal, 4 v 5 win jött zsinórban. utolsónál wl ellen 1 hpról hoztam vissza. feltápolta az infernált 10 dmg-esre és rámlőtt mindent. csak elszámolta magát vagy nemtom. felszúrta a tauntomra a lényét végül (ha utána lőtte volna el a dupla hellfiret, nyert volna de így lesebezte 2-re azt is, a 3/7-esem is túlélte) és aztán már felhealeltem magam és lopott hellfireel végeztem ki a végén :)

[ Szerkesztve ]

(#6007) #39417856


#39417856
törölt tag

tudna nekem adni egy kis leirast valaki a kartya keszitesrol es a dust szerzesrol? nem ertem hogy hogyan kell.

(#6008) ChromeX válasza ChromeX (#5999) üzenetére


ChromeX
addikt

na masodik gameben be is adta nem volt game changer mert nagyon alacsony szinten vagyok restet utan de mókás :)

[link]

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#6009) F-ECT$ válasza ChromeX (#5999) üzenetére


F-ECT$
titán

Ysera az egyik legjobb legend lap, viszont el is kell jutni addig, hogy ki tudd játszani. Hiába élsz pl a 9-ik körben és játszod ki, ha az ellenfélnek lethal van a boardon. Ugyanez igaz az összes nagy legendre is, pl Ragnaros.
Szerintem első legendnek jobb egy közepeset választani (TBK, Cairne, Sylvanas, stb), sőt azt mondom, hogy 1600 dustból lehet, hogy jobban jársz ha előbb lecraftolsz 4-8 olyan common, rare, epic lapot, ami hiányzik, összességében többre mész velük.
Mondjuk most már ne törd be 400 dustért :)

Dive ever, work never.

(#6010) ChromeX válasza F-ECT$ (#6009) üzenetére


ChromeX
addikt

carine-ban gondolkoztam de igazából rájöttem, hogy mindegy :D majd lesz más is csak hónapok kérdése :)

elég lassu priest deckem van és általában vagy hamar vesztek vagy neccesen a végén akkor meg jól jönne egy ysera

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#6011) F-ECT$


F-ECT$
titán

Most nézem a streamereket, némelyik már rank 5 :)

Dive ever, work never.

(#6012) kovsol válasza F-ECT$ (#6011) üzenetére


kovsol
titán

Én ennek csak örülök. :)
A jók had húzzanak csak gyorsan előre. Most gyorsan feltoltam(vagyis letoltam:) ) 25->20 vereség nélkül pillanatok alatt megvolt mivel kettesével adogatta a csillagot.

Azon gondolkozom rakjak-e a pakliba két Sword of Justice -t vagy, maradjon egy darab.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#6013) kexksz válasza kovsol (#6012) üzenetére


kexksz
addikt

15-ig én is viszonylag gyorsan felmentem délelőtt, de itt már elég kemény a mezőny. (Legalábbis pár órája mikor játszottam még az volt.)

[ Szerkesztve ]

(#6014) kovsol válasza kexksz (#6013) üzenetére


kovsol
titán

Érdekes most rank20 vagyok és beadott egy rank24 ellenfelet. Korábban ahogy figyeltem +-1 szintet adott csak, szóval eléggé elhúzhattak előre, a maradék meg most kezdi.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#6015) kervantas válasza #39417856 (#6007) üzenetére


kervantas
aktív tag

Amikor nyitsz egy packot, olyankor kapsz kártyákat. Azokat szét tudod törni (disenchant) a "my collection" részen belül, fent ha a "crafting mode"-ra kattintasz. Ugyanitt tudod a megszerzett arcane dustot elkölteni más kártyákra.
Az első disenchantolásnál kapsz +95 dustot rewardként, és így majd tudsz craftolni akár egy rare kártyát.

(#6016) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Sziasztok, most telepítem a játékot! Ez lesz az első ilyen stílusú játék amivel játszok (gépen, mobilon 2 napja egy hasonlóval) ezért szeretnék tőletek tippeket kérni az indulásra, milyen hőst válasszak, milyen paklit rakjak össze, stb, nagyon megköszönném a segítséget! :R :R

halahala

(#6017) Gyuri27 válasza xenom0rph (#6016) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link] ezzel a basic összeállítással el leszel egy darabig.
Mage, priest jó kezdő.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#6018) föccer válasza xenom0rph (#6016) üzenetére


föccer
nagyúr

Kezdj egy gyakorolni. Vidd fel 10-es szintre az összeset. Majd nyomd le az összes expert ai-t. Ha azzal is megvagy, akkor már el fogod tudni dönteni, hogy melyik tetszik, nagyjából milyen lapok vannak. Addigra meglesznek az alap kártyák, és pár pakli nyitáson is túl lehetsz. Ez pár nap alatt megvan. Utána már érdemben lehet beszélni a témáról :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6019) kexksz válasza xenom0rph (#6016) üzenetére


kexksz
addikt

Arena és/vagy real money-ból veszel packokat amíg nincs elég, hogy tudj rendesen constructedezni.

(#6020) ollie


ollie
MODERÁTOR

Warrior 5:3 run, nem lett nagy szám.

Pár új random meccs felkerült.

***

(#6021) kovsol


kovsol
titán

Komolyan mondom ha meglátom, hogy priest az ellenfél már felmegy a vérnyomásom.
Minden mérkőzés kb addig tart míg el nem fogy az összes lap, na meg ráadásul rendszeresen olyanokat kapok, hogy addig gondolkozik amíg a kanóc meg nem jelenik. :((( Kezdem visszasírni a jó kis hunter rush küzdelmeket ahol pörög a játék.

May the Force be with you!

(#6022) F-ECT$ válasza kovsol (#6014) üzenetére


F-ECT$
titán

Most láttam streamen, hogy a rank 5-ös srác rank 13-as ellenfelet kapott.

Egyébként én is 1 vereséggel eljutottam rank 20-ig, de itt 3 olyan meccset játszottam, hogy összesen vagy 2 órát elvittek. Priest, pala és druid voltak az ellenfelek, és egyszerűen nem sikerült megszerezni a kontrolt az egész meccsen senkinek. Btw kijelentem, hogy a priesteket utálom a legjobban. (Hogy ne csak mindig a mage legyen a rossz fiú.)

SoJ: érdekes lap, most egy pala majdnem úgy vert el alap kártyákkal. hogy 2 truesilver és 2 soj is volt nála. (Persze nekem nincs Ooze-om, ha valakinél van, akkor egy 3-ik körös SoJ utáni Ooze akár a meccs végét is jelentheti.)

Dive ever, work never.

(#6023) kovsol válasza F-ECT$ (#6022) üzenetére


kovsol
titán

Rank17 2 csillagig jutottam el veretlenül rank25-ről.
Itt egy olyan rank17 srácot adott be nekem akinek az összes basic lapja gold volt, és mellé az összes fontos legendary kártyát felvonultatott a mérkőzésen. Srác nagyon jól játszott, elhúzódott majdnem addig, hogy elfogyjon a húzható lap, de végül véletlen benéztem egy lépést és ott eldőlt, hogy bukó. Lay on Hands helyett véletlen az Averging Wrath-t toltam el. :((( Olyan egyformák és pont egymás mellett volt a két lap.
Hibához az is hozzájárult szerintem, hogy ablakban játszok és közben filmezni szoktam. :B

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#6024) F-ECT$ válasza kovsol (#6023) üzenetére


F-ECT$
titán

Tudod linkelni a paladin deckedet? Bár nincs Tirionom, de hátha össze tudnék dobni rá valamit. (SoJ-ból és LoH-ból is csak 1-1 van, illetve a Blessed Champion nincs meg.)

Ha valakinek van jó priest deckje, az is jöhet. (Cabal shadow nincs meg.)

Egyébként akkor mi történik a saját és ellenfél minionokkal, ha lenn van Auchenai és eltolsz egy Holy Novát?

Dive ever, work never.

(#6025) ígyvanferi válasza F-ECT$ (#6024) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Sebzi őket is 2-vel.

(#6026) F-ECT$ válasza kovsol (#6023) üzenetére


F-ECT$
titán

Lol, ellenem meg egy rugó hibázott. Levitte 4 hp-ra a drakemet, majd nem Evist nyomott rá, hanem Cold Bloodot :D

Dive ever, work never.

(#6027) kovsol válasza F-ECT$ (#6024) üzenetére


kovsol
titán

Nem egy nagy durranás szerintem a paklim, de teljesen saját kútfőből építettem, nem úgy másoltam. [link]
Arra szoktam törekedni, hogy minél többször nyomjam be a hero powert.
Hamarosan meglesz az arany Truesilver Champion, azt várom, mert jól néz ki. :B

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#6028) F-ECT$


F-ECT$
titán

Egyre több sámán látok, akik az alábbi kombót nyomják:
-Nagy lény, amit nem szed le az ellenfél vagy chargeoló
-Rá 2x Rockbiter
-Windfury vagy Windspeaker által adott windfury
-> 20+ dmg in the face :)

Dive ever, work never.

(#6029) ÍróKéz


ÍróKéz
csendes tag

Végre nyitottam én is egy jót. Október végén kaptam a kulcsot. Most jött az első Legend lap. Ráadásul ,amit szerettem volna amúgyis.

At your service...

(#6030) ollie


ollie
MODERÁTOR

Itt van a Tirionos Paladin draft első 3 csatája.

(#6029) ÍróKéz: grat!

[ Szerkesztve ]

***

(#6031) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Oh én hülye..kiválasztottam Arénában a maget...:D
Két másik lehetőség a Shaman és a Rouge volt..hát a Rouget nem komázom, a Shaman meg mostanában nem volt hozzám túl bőkezű úgyhogy gondoltam legyen Mage. Igen ám, csak azt elfelejtettem hogy a jóféle basic lapokat nem szokása osztogatni..hát így is lett...két flamestriket ugyan sikerült behúznom, meg 1 darab fireballt, de kb ennyi spellem van. A minionok persze gyengék mint a harmat..end game-t pl nem is kaptam.
Silencem nulla, tauntom 1 darab lord of the arena úgyhogy van egy sanda gyanúm hogy ez pötylit bukó lesz és ha lehet most még jobban megutálom a maget :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6032) kexksz


kexksz
addikt

Srácok, ha van ma délután időtök ajánlanám ezt elfoglaltságnak, még akár egy kis pénzt is kereshettek. :)

[link]

(#6033) Tyler Durden válasza Sirandrish (#6031) üzenetére

A 2 flame miatt még így is futhatsz vele jó kört /pesze csak ha behúzod/. 2x board sweep még akkor is karaj, ha csak középsz@r lényeid vannak (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6034) Sirandrish válasza Tyler Durden (#6033) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát most egy Pala ellen kijött a mákom.
4. körben felhúzott egy Truesilvert amivel még csak nem is támadott, nálam meg ott volt az ooze..szerintem már ott kiakadt, de aztán mikor 2x3 minionját küldtem halálba a flame-el, úgy hogy 1 lapja maradt a kézben, akkor fel is adta :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6035) kovsol válasza kexksz (#6032) üzenetére


kovsol
titán

Ma ráérek délután, lehet a végén még nevezek :) Közületek valaki kipróbálja magát?

May the Force be with you!

(#6036) Sirandrish válasza Tyler Durden (#6033) üzenetére


Sirandrish
legenda

A kövi palánál egy nullkm-es SoJ-t evett meg az ooze :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6037) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah így végigjátszani egy meccset..

Azt se tudtam mivan..egyszer sikerült is elszámolnom magam egy Berserkernél..de valszeg 1 HP-ja még maradt..azt hittem azon el is megy, de szerencsére lehoztam :K

Vagyis a végén feladta..hogy 1HP-ja volt-e vagy 8 vagy 15 azt nem tudnám megmondani :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6038) F-ECT$ válasza kexksz (#6032) üzenetére


F-ECT$
titán

Én mennék, de 7-től programom van :(

Dive ever, work never.

(#6039) Ereshkigal válasza Sirandrish (#6037) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nekem alt+tab-nál volt egyszer ilyen, hogy kanjira váltott a játék. :DDD Még a kártyák leírása is olvashatatlan volt, persze a saját pakliját azért csak ismeri mindenki.

(#6040) F-ECT$ válasza Ereshkigal (#6039) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze, de az ellenfelében lehet olyan, amit nem ismersz. No meg minden minionnál észben tartani, hogy hány hp-ja van, az húzós tud lenni :)

Dive ever, work never.

(#6041) Sirandrish válasza Ereshkigal (#6039) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ismerem én majdnem az összes lapot képről, de amikor lent van neki 3 minion, meg nekem 3 és már csetepatéztak is kicsit , ráadásul azt sem tudom hogy ő vagy én lethalra állunk-e akkor azért vicces tud lenni :)
Hja és igen.."alt-tab"-al jelentkezett. Sajna hónapok óta szenvedek egy olyan jelenségtől hogy gondol egyet a játék és leteszi tálcára..nem csak ez..minden játék. Sőt..még a média lejátszóim is pl filmnézésnél..nem tudom mi okozhatja, de azt elhihetitek hogy HC-n D3-azni azért vicces volt :D

Egyébként itt a legújabb csodadraftom..

A képről hiányzik még a Lord of the arena, 2 flame, meg 1 ogre.
Időközben rájöttem hogy van egy Polym is..mondjuk eddig egyszer taliztunk :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6042) Ereshkigal válasza F-ECT$ (#6040) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Na igen, kicsit hardcore így a játék. Kár, hogy az ellenfél lapjai nem csesződnek el ilyenkor. :DDD

(#6043) Tyler Durden válasza Sirandrish (#6036) üzenetére

Mondom én menni fog ez, húzni kell a tömeggusztálást és sinen vagy, mint József Ati ;)

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6044) kexksz


kexksz
addikt

[link]

Ha nincs jobb dolgod jöhetsz nézni ahogy constructedben amortizálódom, Rank 15-ről indulunk. \o/

(#6045) kovsol válasza kexksz (#6044) üzenetére


kovsol
titán

Én meg felvettem pár mérkőzésemet palával, meg szerintem ezután rögzítem mindet, úgyis kb 80-100MB csak darabja tömörítve felvéve.
Esetleg ha valaki kíváncsi rá majd felrakok youtube-ra párat, igény esetén kommentelhetem is, hogy mit miért csinálok. Kezdőknek akár segíthet is.

(#6046) P00By nálam nem akad.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#6046) P00By válasza kexksz (#6044) üzenetére


P00By
nagyúr

Nézném, csak rohadtul akad :( A többi stream is csak mediumon fut simán!

orichalcos: Tudom, mint írtam minden stream cska mediumon fut akadás nélkül. De twitchen felvett videókat sem tudok megnézni, el sme indulnak.

[ Szerkesztve ]

(#6047) oriic válasza P00By (#6046) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nálad lesz a gond, itt megy simán. BTW, mi az a baba? :DDD

Live-Die-Respawn

(#6048) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Itt én már semmi jóra nem számítottam, de sikerült ezt is lehozni :K

Kovsol: Jöhet minden mennyiségben :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6049) kexksz válasza oriic (#6047) üzenetére


kexksz
addikt

Az egy táncoló baba. :D

(#6050) xenom0rph válasza kovsol (#6045) üzenetére


xenom0rph
őstag

Kommentáros cuccot támogatom!

halahala

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.