Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) zws válasza P00By (#22000) üzenetére


zws
senior tag

Legalább legendet kaptál :D Nálam is van belőle 1 példány, meg Gruul is, lassan törésre kerülnek mert nincs sylván és jó lenne.

(#22002) Balesz1899 válasza P00By (#22000) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Én alig nyitottam eddig legendet, de az utolsó kettő már duplázós volt (Sylvanas, Al'akir)...persze dustnak jók így is, de adhatott volna a millió hiányzóból is.

(#22003) P00By válasza zws (#22001) üzenetére


P00By
nagyúr

Gruul-t augusztus elején nyitottam azóta ez volt az első legend. Előtte is egy használhatatlant nyitottam...

(#22004) Mister_X válasza P00By (#22000) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jajmár, mindjárt megsajnállak, hogy Legendaryt nyitottál.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22005) whitezo88 válasza P00By (#22003) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én millhouset 2x nyitottam már, Choból simát meg goldent is :D Cairnet 3x mondjuk. Igaz én elég sokat nyitottam már eleve mivel régóta is játszom minden napit letolva.

(#22006) SLYM válasza whitezo88 (#22005) üzenetére


SLYM
veterán

én szerintem 3-4x nyitottam eddig onixyát, meg 3x cenariust, igaz abból az egyik golden volt. tegnap pár hét után nyitottam újra legendet, de egy rég lekraftolt grommashhoz volt szerencsém

[ Szerkesztve ]

(#22007) P00By válasza whitezo88 (#22005) üzenetére


P00By
nagyúr

Én is régóta játszom(november), de csak kevés időm van vele foglalkozni. Úgyh én nem nyitottam "túl sok paklit"(~100).

Lassan lesz porom egy legendre. Van nem egy fontos ami hiányzik(sylvi, ragna, tbk, alex)

Mister_X: :)

[ Szerkesztve ]

(#22008) zws


zws
senior tag

Asszem lenyomtam az eddigi legköcsögebb priest meccsem warrior ellen. Lapelfogyásig ment, olyan 12 lapja lehetett mikor eltoltam az első steelt, jött belőle Baron BGH párost, 2 körrel később pedig Gromash, shield block :D kellet mind a 4 lapja a nyeréshez, a végén Gromashal végeztem ki úgy h nem tudtam aktiválni, azért sajnáltam szegényt, mert jártam már én is így warriorral :D

(#22009) ígyvanferi válasza Mister_X (#22004) üzenetére


ígyvanferi
addikt

De nyithatott volna olyat is, amivel nem csak 1200 dustot spórol, hanem használni is tudja.

(#22010) Mister_X válasza ígyvanferi (#22009) üzenetére


Mister_X
nagyúr

És nyithatott volna 435 dust helyett 40-et is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22011) ígyvanferi válasza Mister_X (#22010) üzenetére


ígyvanferi
addikt

De ugyanúgy 5 használható legendet is. :U

(#22012) Mister_X válasza ígyvanferi (#22011) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Igazad van, mindig mindent negatívan kell vizsgálni. Miért nem öt használható golden legend akkor már?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22013) whitezo88 válasza Mister_X (#22012) üzenetére


whitezo88
nagyúr

persze pont akkor mikor változtattak rajta, és 5 egyformát. Statisztikailag ez is lehetséges... :DDD 16000 dust nyami.

(#22014) F-ECT$ válasza ígyvanferi (#21998) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez a nem mindegy: 3 millió 12 wines aréna vagy 3 millió játékos, akinek van legalább 1 12 wines arénája.

Dive ever, work never.

(#22015) thesound válasza F-ECT$ (#22014) üzenetére


thesound
őstag

Szerintem utóbbi. Én ezt az angol szöveget nem tudom másképpen értelmezni, minthogy több mint 3 millió játékos elérte a 12 wint arénában. (a players szerintem egyedi játékost/accountot jelent)

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#22016) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

forsen most duplicatelt egy sylvi KÉTSZER!!!!!!!!!!! condence lenne nálam :D

(#22017) SLYM válasza F-ECT$ (#22014) üzenetére


SLYM
veterán

thesound. elírás. ennyiszer érték el ezeket, de nem ennyien. ezt kb 99%-ra tippelem. egy hónapban van kb 3000 legend eu szerveren, de ezek az arcok szerintem kb 50%-a hónapról hónapra eléri ezt

[ Szerkesztve ]

(#22018) salaam


salaam
senior tag

Megvannak a VB csoportok.
Elég szépen összerakták Strifecrot meg Kolentot, pedig az kb. döntő kellene legyen

(#22019) Sirandrish válasza salaam (#22018) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gondolom sorsolták és nem "összerakták"...mellesleg általában minden komolyabb sporteseményen is szokott lenne egy úgynevezett "halálcsoport", hát itt az az.
Egyébként nem tudom a többi mennyit streamel ha streamelnek egyáltalán, de könnyen elképzelhető hogy ha nem is jobbak, de azonos szintet képviselnek az általad említett emberkékkel...még az is lehet hogy így jártak a legjobban mert a többiek olyan kemények :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22020) ígyvanferi válasza SLYM (#22017) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Egyrészt nem értem az összefüggést, másrészt te ugyanúgy csak tippelsz, mint mi. És azért nem egyszerű elírni a nemtommi helyett 3 million players-t.

(#22021) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Amaz 12 wins or 160 pack-t csinál, elég gyenge a deck, szóval nemsokára lesz nyitogatás :D [link]

(#22022) F-ECT$ válasza whitezo88 (#22021) üzenetére


F-ECT$
titán

Nyitott?

Dive ever, work never.

(#22023) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

nyitott

(#22024) fogtunder


fogtunder
nagyúr

ti játszotok chowt control priestben? ma próbálgattam hogy lecserélem őket egy silence-re és egy deathre, viszont így kevésnek tűnik az early game.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#22025) Sirandrish válasza Sturdiridge (#22023) üzenetére


Sirandrish
legenda

És mégis mi a francnak? Kb mindene megvan már nem? A dekje full golden..
Nem vágom..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22026) Ps Vita válasza Sirandrish (#22025) üzenetére


Ps Vita
őstag

A nézőknek :)

Amúgy ma elértem a célkitűzésem erre a hónapra,rank 7 :B
13,11,7,egyre jobb :))

(#22027) whitezo88 válasza fogtunder (#22024) üzenetére


whitezo88
nagyúr

DR papba kell leginkább csak

(#22028) Sirandrish válasza Ps Vita (#22026) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyszer kezdtem el nézni valami 80pakkot...a felénél már aludtam. Nem olyan izgalmas az szerintem :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22029) fogtunder válasza Sirandrish (#22028) üzenetére


fogtunder
nagyúr

egy ideje én sem gerjedek rá annyira, de régebben valamiért imádtam nézni.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#22030) adrian360 válasza Sirandrish (#22025) üzenetére


adrian360
őstag

nem csak egy accounttal játszik, bár nem láttam, lehet épp olyanon nyit ahol még nincs meg minden. de nem hiszem hogy meg van neki minden golden fullosra, kripp is arra hajt hogy mindenből meg legyen és kb a felénél tart csak. úgy hogy napi 8 órát játszik folyamatosan

(#22031) F-ECT$ válasza fogtunder (#22024) üzenetére


F-ECT$
titán

Próbálkoztam vele, sokszor jól jött: akár early game megfogása, akár Soulpriesttel 5 dmg arcba. Ha későn jön, akkor meg nem kell kitenni.

Dive ever, work never.

(#22032) whitezo88


whitezo88
nagyúr

vicces hogy a szezon végén ragadok meg. jópárat játszottam pappal, de csak -3 rankot értem el. váltottam handlockra, rögtön egy rush pala aztán egy burst shaman... és így legyen valaki legend. kb 7-8. nap DR pappal kb 80% WRel mentem fel rank7re aztán alig játszottam most ismét elővettem és nem megy egyszerűen, bárhogy játszok körbe bármit. ja következő meg zoo imp nyitással.

[ Szerkesztve ]

(#22033) whitezo88 válasza whitezo88 (#22032) üzenetére


whitezo88
nagyúr

WAT :DDD

(#22034) F-ECT$ válasza whitezo88 (#22032) üzenetére


F-ECT$
titán

A golden Sludge Belcher az oka :DDD

Dive ever, work never.

(#22035) SLYM válasza ígyvanferi (#22020) üzenetére


SLYM
veterán

van arról infó, hogy 1 hónapban hány legend van a különböző szervereken?

(#22036) Sirandrish válasza fogtunder (#22029) üzenetére


Sirandrish
legenda

Néhány 20as pakkot néztem anno én is, de ilyen hosszabb (50+) nyitásokat sose bírtam végignézni :B

adrian360 Az általa használt lapok goldenek..arra értettem.
AZt nem tudtam hogy neki igénye van arra hogy minden sz*r golden legyen :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22037) whitezo88 válasza SLYM (#22035) üzenetére


whitezo88
nagyúr

2000-2500 körül van a végén.

mod: control warrior sem túl használható ezen a rankon. de akkor mi? ha facehunterre megyek 1000% hogy jönnek a DR papok meg a többi. de sajna ez 60as a napi (warrior, pala)

[ Szerkesztve ]

(#22038) SLYM válasza whitezo88 (#22037) üzenetére


SLYM
veterán

tehát akkor 10.000 a 4 szerveren kb? vagy összesen?

(#22039) whitezo88 válasza SLYM (#22038) üzenetére


whitezo88
nagyúr

összesen kb

(#22040) SLYM válasza whitezo88 (#22039) üzenetére


SLYM
veterán

akkor egy 1 éves játéknál hogy van 500.000 legend? pláne különböző. kérdezem ezt mindenkitől aki szerint 500.000 különböző arc érte már el a legendet. jó lesz az 50.000-nek is, ez teljesen reális ráadásul

(#22041) emperorka válasza whitezo88 (#22037) üzenetére


emperorka
tag

Én most próbálgatom a control warriort ráadásul úgy,hogy gromash meg még egy két lap meg sincs.Most játszottam rankeden vele két meccset (előtte casualon azért mentem vele egy párat) és sikerült is nyerni,elég jól fogja a huntereket,meg úgy minden ellen egész jól szerepel.Most rank 7-en vagyok.Ami viszont nem jó benne hogy nagyon lassú vele a játék.

(#22042) whitezo88 válasza SLYM (#22040) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hol írja hogy 500,000? én csak a csirkeraknál mint unique playerst látok, ez nem tudom mit jelent de biztos nem legendet.

(#22043) adrian360


adrian360
őstag

nem azt mondja hogy van 500.000 legend. kiraktak 40 plecsnit és egy plecsni 500.000 ember, így jön ki hogy van 20.000.000 játékos

(#22044) SLYM


SLYM
veterán

ja bocs, 100.000 és 0.5%, bekavart

(#22045) föccer


föccer
nagyúr

Tiszta állatkert ma a ladder. :(

Na, végre egy prist. T1, coin, dupla leper gnome. :C És persze fire elit, meg stormot lopott. Meg se tudtam eddig ütni.

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22046) KTony


KTony
tag

4:0 állok arénában és az ötödik meccs közepén kilép a játék persze winfos8 gyorsan vissza belépek sikerül is visszacsatlakozni de hiába, mert már rég verve voltam concede és 5:1 re állok. :Y :Y :Y :Y
Biztos hogy 4:0 volt és a concede után a kalapács hang is hallatszott.

[ Szerkesztve ]

(#22047) F-ECT$ válasza KTony (#22046) üzenetére


F-ECT$
titán

Van ilyen sajnos.

Dive ever, work never.

(#22048) Devas válasza F-ECT$ (#22047) üzenetére


Devas
őstag

Ez normális hogy Win-t is meg Lose-t is kap egyszerre? 0/2 állásnál ez elég szívás. Inkább akkor se wint se loset nem kéne kapjon. Gondolom én.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#22049) F-ECT$ válasza Devas (#22048) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem azt mondtam, hogy normális, sőt, ez bug. Csak azt akartam jelezni, hogy másnál is előfordult már ilyen (azaz az aréna eredménye nem 1-gyel változott), nem egyedi az eset.

Dive ever, work never.

(#22050) whitezo88


whitezo88
nagyúr

amikor a hunter coin+hero powerrel nyit pap ellen followup nélkül, mutatja, kicsit le vagyok maradva :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.