Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32101) F-ECT$ válasza 1m1s (#32100) üzenetére


F-ECT$
titán

Van pár deck, amihez epic se kell, de egyszerűbb a játékot szidni, mint magadban keresni a hibát ;)

Dive ever, work never.

(#32102) salaam válasza 1m1s (#32100) üzenetére


salaam
senior tag

Mivel több a régi játékos, mint az új, ezért sok embernek van már "legendás lapja". Az, hogy mellette emoteokat spammel az ő egyéni problémája

[ Szerkesztve ]

(#32103) saelin válasza 1m1s (#32100) üzenetére


saelin
veterán

Annyira nem vészes azért. Rank 20-12-ig el lehet boldogulni legendary nélkül is, csak kell egy aggressziv deck (face/midrange hunter, zoo warlock). Ezekkel megszeded magad golddal és veszel packot vagy arénázol, attól függ milyen a lapkészleted. Én speciel meguntam a classic packok farmolását, inkább megpróbálok valamit arénában összehozni. Ha majd ezt is megunom megyek vissza classicot farmolni, így ingázok a kettő között. Eddig működik; a lényeg, hogy szórakoztasson - és néha idegesítsen! :)
Annyi szent, hogy elég sok energiát kell beleölni hogy behozd a lemaradást, de ez idővel csökkenni fog. Persze nem 100% free to play-en, mert az adventureok piszok drágák, legalább azokat meg kell venni, hogy annyival több gold jusson packra.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32104) #75376384 válasza pachito (#32099) üzenetére


#75376384
törölt tag

az elmúlt 8 percnyi anyaggal szerintem sikerült felülmúlniuk az összes dreamhack-en játszott zenét együtt. :D

(#32105) whitezo88 válasza saelin (#32103) üzenetére


whitezo88
nagyúr

legendig is el lehet menni legend nélkül: facehunter, mechshaman. (utóbbiba max 1 boom azt kész)

(#32106) Redcaster


Redcaster
őstag

Látszik hogy szezon vége van, rank7-en olyan priest ellen játszottam, aki t2: nerubar weblord, én t3 mirror entity, ő t3 2. nerubar weblord, és hopp, a kezemben máris 11 manás volt Loatheb. A vicc az, hogy a meccs során ő több battlecryos lényt játszott ki, mint én :DDD :DDD :DDD

(#32107) salaam válasza #75376384 (#32104) üzenetére


salaam
senior tag

Twitch chaten cigányt, meg büdösrománt spammelő magyarok :C

(#32108) #75376384 válasza salaam (#32107) üzenetére


#75376384
törölt tag

mégis a "büdös románnál" rendeznek ilyen színvonalas és (szerintem) nagyon hangulatos versenyt, nem pedig itt Európa szívében, közelebb a földcsakrához.. a parasztja csak ezen nem gondolkodik el, hogy vajon miért. :U

(#32109) salaam válasza #75376384 (#32108) üzenetére


salaam
senior tag

Ja, én is ezen gondolkodok már mióta. Hogy oké, én sem szeretem Rdu-t túlságosan, de azt nem lehet elvitatni, hogy az egyik legjobb hs játékos (még mindig). 3Dreamhack, mostmár viagame. Itt meg mi van? Szegeden a Duna-parton lehet nézni Belezőt kigombolt ingben :DD

De azért mi megmondjuk a magunkét a románoknak :K

(#32110) ígyvanferi válasza #75376384 (#32108) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én elgondolkodtam, de nem tudok rá magyarázatot. Ott több a medve?

(#32111) whitezo88


whitezo88
nagyúr

azért a facehunter ismét villantott. Pap ellen 7 vagy 8 kör alatt nyert, NULLA darab tradeje volt és valami 26 életen fejezbe be.

FACE IS THE PLACE

(versenyen, Strife vs 0-3Bat)

[ Szerkesztve ]

(#32112) #75376384 válasza salaam (#32109) üzenetére


#75376384
törölt tag

szerintem a kezdeményezés jó volt. azzal se volt gond, hogy Belező kigombolt ingben ült kamera előtt, mert a játékot néztem és nem őt. a probléma inkább az volt (nálam), hogy a "társa" mindennel foglalkozott csak a játékkal nem. mégis ki a tökömet érdekel mit írnak twitch chat-en miközben játszanak? inkább közvetített volna csak Belező.

(#32113) thesound válasza salaam (#32109) üzenetére


thesound
őstag

Szeged, Duna part?

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#32114) salaam válasza thesound (#32113) üzenetére


salaam
senior tag

Siettem, de érthető volt :((

[ Szerkesztve ]

(#32115) EmptyParadox válasza #75376384 (#32112) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Ez mi volt egyáltalán?
(Nem bírok magyar streamereket meg yt-osokat nézni, mert eddig az összes iszonyat ripacs volt, szóval fogalmam sincs mivel próbálják itthon eladni magukat ezek az emberek. :D )

[ Szerkesztve ]

(#32116) DaveNo1 válasza salaam (#32109) üzenetére


DaveNo1
veterán

Azért RDU nem egy Kolento, vagy Lifecoach szint. Azaz egy nagyobb torna győzelme meg eléggé vitatott (emlékezetes Hi MOM! incidens).

You are not prepared.

(#32117) thesound válasza salaam (#32114) üzenetére


thesound
őstag

Persze, értettem, de lemardtam eme "csodás" eseményről. Milyen verseny volt ez?

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#32118) Gyuri27 válasza whitezo88 (#32111) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ma facéztam. Boldog, boldogtalan elvert. Mondjuk olyan rng-l (meg top dickel) voltak megáldva a népek. Ehhh.

Amd - Radeon - Ryzen

(#32119) #75376384 válasza EmptyParadox (#32115) üzenetére


#75376384
törölt tag

gondolom ez.
Belezőn kívül én se találtam még értelmes magyar stream-ert (de szép szó :D ). azért is írtam, hogy inkább közvetítette volna csak ő, ha már nem találtak neki normális partnert.

[ Szerkesztve ]

(#32120) EmptyParadox válasza #75376384 (#32119) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Köszi!
Micsoda események vannak itt. :D

[ Szerkesztve ]

(#32121) oba


oba
addikt

aréna, t2, succubus, és mit discardol a sok szar mellet? hát persze hogy Jaraxxust... menjen az rng a p...ba

(#32122) norbert1998


norbert1998
veterán

How so true :DDD

(#32123) salaam válasza DaveNo1 (#32116) üzenetére


salaam
senior tag

Engem megvett akkor, amikor x héten keresztül delay nélkül streamelte ahogy megnyeri a zotacot, eslt, stb.
Ne kezdjük el ezt az unalmas Kripp a menő, vagy nem Kripp a menő vitát, mert akkor megint mindenki elmondja, hogy szerinte ki a legjobb, az meg unalmas már.Én a magam részéről szigorúan a dicső magyar spamre reagálva azt mondtam, hogy nekik van Rdu, nekünk nincs senki.

(#32124) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Forsen a csajától streamel. Mit szívják a vérét chaten, meg az adományozók is. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#32125) whitezo88 válasza salaam (#32123) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hát, Belező volt már legend top1, és mindenki leszarta, viszont tudtommal versenyeken se nyomul, meg magyar streammel fel se figyelnek rá. (néha ezret is eléri a nézettség ennek ellenére.)

a hó végi EU top százba is kerül 1-2-3 magyar.

meg a HS pro szcéna nagyon kevesekből áll a játékosbázishoz számítva szerintem. összes nagy versenyen ugyanazok vannak (inviteok miatt) pár kvalifikálton túl.

[ Szerkesztve ]

(#32126) salaam válasza salaam (#32096) üzenetére


salaam
senior tag

Na ezt nevezem én jó meccsnek. Kréjgazmus :)

(#32127) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

dat shaman deck

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32128) Mister_X válasza NyxNyxNyx (#32127) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Azért örülnék, ha konkrétat is írnátok, mert nem mindenki teheti meg, hogy élőben nézzen meccseket.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32129) NyxNyxNyx válasza Mister_X (#32128) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Anti handlock, clockwork giantek, dupla bgh, dupla hex, neptulon, rag, emperor, minden finomság. Ráadásul a drake-ek ellen ott van az 1 manás kill az earth shock-kal.

be akartam linkelni, de lemaradtam a screenshot-ról

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32130) #75376384 válasza Mister_X (#32128) üzenetére


#75376384
törölt tag

összefoglalva:

:D

(#32131) DJGABI válasza Gyuri27 (#32124) üzenetére


DJGABI
addikt

nem úgy volt hogy neki Nadia a mom? :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#32132) h3lios


h3lios
addikt

26 HP-t leverni mindig vicces sámánnal... :D Többek között ezért utálom, mint a bűnt.

B-tag: H3lios#2825

(#32133) DaveNo1 válasza salaam (#32126) üzenetére


DaveNo1
veterán

Strifectro - Lifecoach döntő = :Y + ResidentSleeper

You are not prepared.

(#32134) h3lios


h3lios
addikt

Ezek a 1,5 perces agyalások nevetségesek. Nem hiszem el, hogy ennyi idő kell 1 nyamvadt döntéshez.
A végére meg marad 4 sec lebonyolítani a kört + még idő sem marad ütni valamivel.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#32135) Mister_X válasza h3lios (#32134) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez különbözteti meg a simán jó játékosokat a profiktól. Nem csak az aktuális szituáció alapján kell meghozni a döntéseket, hanem fel kell készülni az ellenfél lépéseire, meg kell tervezni a további köröket, ezért magukban lefuttatnak több lehetséges végkimenetelt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32136) #75376384


#75376384
törölt tag

ez a patron vs tempo mage meccs tökéletes példája volt, hogy miért annyira retardált egy pakli még akkor is, ha most nem jöttek a törpék.
reddit-en írták, hogy a commander mennyivel jobb lenne, ha nem adna charge-ot 3 attack felett. hasonlóan működne, mint a southsea deckhand "képessége". kiv leszek, hogy a blizzard mennyi idő múlva fog mondani bármit is. remélhetőleg nem úgy lesz, mint sc2 esetében anno. :D

(#32137) Szeszkazán válasza h3lios (#32134) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Egyet értek, totál paraszt vakitás. Heroes of nagyon Gondolkodók kb :D
Tiszta való világ, lezárják a szavazást, és utána 15 percig húzza az eredményig.

[ Szerkesztve ]

(#32138) salaam


salaam
senior tag

Mégis a gondolkodók vannak az első 3 helyen jelen pillanatban a versenyen :)

(#32139) DaveNo1 válasza salaam (#32138) üzenetére


DaveNo1
veterán

Strifecro borzasztóan játszik, szerintem ezt simán behúzza Lifecoach

You are not prepared.

(#32140) DaveNo1 válasza DaveNo1 (#32139) üzenetére


DaveNo1
veterán

Na az RNG lehet megcáfolja ezt az állításom.

You are not prepared.

(#32141) salaam válasza DaveNo1 (#32139) üzenetére


salaam
senior tag

hát sima azért nem volt, de szerintem megérdemelten nyert :) :R

(#32142) DaveNo1 válasza salaam (#32141) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja azért a végére elég volt már a tökéletes Juggler találatokból (volt zsinorban vagy 7-8 a két meccs alatt). Strifecronál.

You are not prepared.

(#32143) TheProb


TheProb
veterán

Nyitottam 1 Malygos-t, érdemes azért megtartani, nem?

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#32144) ígyvanferi válasza TheProb (#32143) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Rogue, priest deck épül köré. Vagy akár dragonlock. Thaurissan miatt talán nem is használhatatlanul lassúak, de nincs maly-m, így nem tudom mennyire működnek.

(#32145) NyxNyxNyx válasza ígyvanferi (#32144) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ezek közül maximum a warlock tűnik életképesnek. Például. Sjow játszott múltkor hasonlót, szórakoztatónak tűnt. Főleg a végén a soulfire imádkozások.

TheProb: Azaz szerintem törhető. Én tökéletesen megvoltam nélküle. Drágább deck-ben használható, de egyébként egyszerűen lassú.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32146) Mister_X válasza TheProb (#32143) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Felhasználható még Ancestor's Call-t futtató shaman deckben, ami gyakorlatilag OTK, ha leruszkiztál pár spellt. Egyszer szarrávert egy Malygodot futtató priest is, még BRM előtt, ott is le lehet ruszkizni a lapokat és gyakorlatilag erősebbet ver oda, mint Velen.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32147) NyxNyxNyx válasza Mister_X (#32146) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Priest:
Hát igen, de Malygos esetén csak akkor rakhatod le a Thaurissan-t, ha a kezedben van a kombó több lapja (legalább kettő, de legtöbb esetben három+).
Velen esetében elég egynek a kezedbe lenni. Két előnye van a Maly-nak, a smite és a body(4/12 >> 7/7). Cserébe nem tudod Healelni magad 4-ért. Ez pl a facehunter ellen sokszor megmentett. Vagy a Velen Holy Nova Thaurissan után.

Na a lényeg, hogy összességében a Velen jobb oda. Vagy mindkettő ;] .

Shaman:
Ez megint egy rohadt drága deck.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32148) EmptyParadox


EmptyParadox
senior tag

(#32149) DaveNo1 válasza EmptyParadox (#32148) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ez tetszik, de a következő napokban jön a HOTS a hátlap is ;)

You are not prepared.

(#32150) NyxNyxNyx válasza EmptyParadox (#32148) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ez nagyon jól néz, amit most kaptunk az is tetszik. Most már hátrahagyom a tökös-et.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.