Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) whitezo88 válasza Mister_X (#23000) üzenetére


whitezo88
nagyúr

viszont Tundra rhinoval eléggé OTK ha van mellette pl 1-2 aktivátor... azaz nem OTK mert a kettő együtt már sok mana, de akkoris.

[ Szerkesztve ]

(#23002) Mister_X válasza whitezo88 (#23001) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Elég ha nem szedd le a Rhinot valami miatt (tegyük fel, hogy nem tudod) és megis van a baj a következő körre. Még kill commanddal magába is marhat (?), aztán bármit leszed a boardról / 14 dmg elég lehet lethalra.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#23003) DaveNo1 válasza whitezo88 (#23001) üzenetére


DaveNo1
veterán

Új hunter spellel 3 mana, ha sikerül behúzni :C

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#23004) zws válasza Mister_X (#23002) üzenetére


zws
senior tag

Elég rá egy arcane shot is, igaz emiatt nem hiszem h sokan beraknák pakliba.

(#23005) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Na sokáig tartott [link] :DDD

lol és már van hector remix, épp azt játszák :D

[ Szerkesztve ]

(#23006) DaveNo1 válasza zws (#23004) üzenetére


DaveNo1
veterán

Dupla Arcane shot, win ;]

Ha nincs direkt remove az ellenfél kezében, akkor nagyon megnehezíti a dolgát, mert 7 manáért 6/9 alapból jó, és nehéz leszedni csak minionokkal ha végig board control fight van.

You are not prepared.

(#23007) Devas válasza DaveNo1 (#23006) üzenetére


Devas
őstag

Ne kispályázzunk...
Dupla Mad Bomber ;]

Mad bombert amúgy is szeressem Warrior paklimban, nagyot tud szólni ha mindkét berserkerem az asztalon van. :)

whitezo88:
Igen az archer csak 1 mana az is remek. Kérdés hogy többször duplázódhat-e a támadóereje vagy csak egyszer. :)

Mister_X:
Faceless-t is raknék a képletbe. :)

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#23008) whitezo88 válasza Devas (#23007) üzenetére


whitezo88
nagyúr

archer csak 1 mana.

(#23009) Mister_X válasza whitezo88 (#23008) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hidraizé + Abusive + Archer + Archer = 32 ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#23010) whitezo88 válasza Devas (#23007) üzenetére


whitezo88
nagyúr

természetesen akárhányszor, 99%.

(#23011) M3oH válasza DaveNo1 (#22997) üzenetére


M3oH
addikt

hűha, azért ez csúnyán meg tud viccelni. :Y

(#23012) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Tegnap az új shaman lapról nem esett szó, vagy csak elsiklottam felette? 2 mana 3/2 windfury overload nélkül. Nekem nagyon OP-nak tűnik, pedig csak common.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#23013) föccer válasza NyxNyxNyx (#23012) üzenetére


föccer
nagyúr

Coinnal jó lehet T1-ben, de egyébként nem sokat érsz vele. Később kirakva max tűzelvonásra lesz jó, mert kb first prior target.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#23014) Sirandrish válasza DaveNo1 (#22997) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már megy neki a nerf..ez tuti :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23015) NyalokAA


NyalokAA
aktív tag

hmm flamestrike büntetés :D

[ Szerkesztve ]

(#23016) DaveNo1 válasza NyalokAA (#23015) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ez elég jó Arena lapnak tűnik

You are not prepared.

(#23017) fogtunder válasza DaveNo1 (#23016) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az a gond, hogy legtöbb új lapról, ami egyáltalán a használhatóságon belül van, pont ez a véleményem, hogy arénában jó lehet, de egyébként...

aggro ellen a tazdingo jobb, a control meg simán megoldja. arénában meg kevesebb a spell és a yetinek jobbak a statjai, de AOE ellen erős, nem lesz rossz pick.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#23018) Devas válasza NyalokAA (#23015) üzenetére


Devas
őstag

Na ezt most vajon melyik Power Word öli meg? A Pain vagy a Death? :DDD

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#23019) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Érdekes huner deck

Végre valami nem kifejezetten agro, lehet kipróbálom

You are not prepared.

(#23020) adrian360


adrian360
őstag

sea giantes hunterrel találkoztam mostanában párszor, nem keresetem rá a pontos deckre, de az is használhatónak tűnt. legalábbis amikor lekerült a giant, mindig nyert :D

(#23021) whitezo88


whitezo88
nagyúr

csak aki casualra menne: control warrior, control warrior, zoo, handlock, hunter eddig sorban. egy controlt tudtam csak verni azt ennyi. de nem is gyakorlott fullegenddel megyek vagy zooval...

[ Szerkesztve ]

(#23022) DaveNo1 válasza whitezo88 (#23021) üzenetére


DaveNo1
veterán

Én casualban tegnap szinte megállás nélkül legendary hátlapos játékosokat kaptam :DDD

You are not prepared.

(#23023) whitezo88 válasza DaveNo1 (#23022) üzenetére


whitezo88
nagyúr

non plus ultra hogy verem a huntardot és kötelezik a lethalom előtt. :U

(#23024) DaveNo1 válasza whitezo88 (#23023) üzenetére


DaveNo1
veterán

Jó ez a hunter deck, napi q 5/5, igaz ez face hunterrel is meglenne. Mindenesetre vertem vele control warrior meg papot is. Handlock meg meglepődött mikor Sea Giant meg Ragnarost pakoltam ki :C

You are not prepared.

(#23025) Yodamest válasza DaveNo1 (#23024) üzenetére


Yodamest
addikt

Sea Giant :R

(#23026) Yodamest


Yodamest
addikt

Nah megállt a topik, így hát megragadom az alkalmat és nyomatok egy vidit
Új féreg aréna stream, gyengusz drafttal megy egy laza 12wint belezőgép barátunk :)

[ Szerkesztve ]

(#23027) fogtunder válasza Yodamest (#23026) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ezt néztem élőben, egyszerűen nem hittem el.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#23028) NyalokAA válasza Yodamest (#23026) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Annyira azért nem volt gyengusz :)

(#23029) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Új "randomos" lapok

Az ogre azért elég ütős 5manáért 6/6 és le sem lehet szedni.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#23030) whitezo88


whitezo88
nagyúr

nem mai videó de most találtam. 8 (nyolc) frostbolt arena [link] ;] elején mondja hogy elszámolta, nem 9 volt.

[ Szerkesztve ]

(#23031) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#23029) üzenetére


F-ECT$
titán

Kérdés, hogy a Wrong Enemy lehet-e Friendly is.

Dive ever, work never.

(#23032) Sirandrish válasza DaveNo1 (#23029) üzenetére


Sirandrish
legenda

Durva hogy a játék legnagyobb "problémáját" most keményen előtérbe helyezik. Mindegy lett volna ha kiegként behozzák a dobókockát meg az érmét. A lapokon meg ilyenek lennének hogy "dobj fel egy érmét 3szor és annyiszor 3 ahányszor fej", meg "dobj fel egy érmét és ha fej akkor freeze" és a jó öreg "dobj a kockával...ha páros akkor oké, ha páratlan akkor nem történik semmi"..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23033) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ez kicsoda? 3. legnézetebb most és sosem láttam. rank10 ráadásul és a stream is lengyel... [link] hacsak nem valami ismert lolos akkor viewbot nélkül aligha lehet ennyije.

[ Szerkesztve ]

(#23034) Mister_X válasza F-ECT$ (#23031) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha lehetne, akkor character lenne, nem enemy. Amúgy taunt ellen lesz marha hatásos, gondolom olyankor is életbe léphet.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#23035) thesound válasza Mister_X (#23034) üzenetére


thesound
őstag

Ehhe, ez eszembe sem jutott. Ezek az 50%-ban random enemy-t ütő lapok taunt ellen jók lehetnek. (persze tudom, ha már két taunt van lent...)

(#23036) P00By botokat jelentgesd

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#23036) P00By


P00By
nagyúr

Face, bot, face, face bot :W

(#23037) adrian360 válasza whitezo88 (#23033) üzenetére


adrian360
őstag

1836 nézője van, az ismertek közül Sjow 8821 és Lifecoach 1581. rajtuk kivül senki nem streamel már dreamhack miatt. simán lehet hogy nincs más miatt nézik. plusz a lengyelek elég sokan vannak simán lehet azért is

(#23038) whitezo88 válasza adrian360 (#23037) üzenetére


whitezo88
nagyúr

DH lesz Twitchen ugye? Amúgy LC is megy rá, mégis streamel.

Mondjuk Belezőgép meg 5. szóval ja igazad lehet. Csoda hogy Sjow csak 8k.

[ Szerkesztve ]

(#23039) fogtunder válasza DaveNo1 (#23029) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a sámánnak mondjuk nagyon kellett egy overloados 5/4 windfury, amit kb. bármi leszed és még mellé is üthet :DDD

I hate morning people. And mornings. And People.

(#23040) adrian360


adrian360
őstag

én már látom hogy dupla massdispellel fogok rankedezni hogy a 513454 db randomot valamennyire csökkentsem

(#23041) pethYeti válasza adrian360 (#23040) üzenetére


pethYeti
addikt

Sokra mész vele ha battlecrykor kapod a randomot, meg az a lap továbbra is egy trash marad 4 manáért akármi történik.

(#23042) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#23031) üzenetére


DaveNo1
veterán

Szerintem az enemy az enemy, ha "wrong target" lenne véleményem szerint ebben az esetben üthetné saját minionod is vagy téged.

You are not prepared.

(#23043) whitezo88


whitezo88
nagyúr

a későn elkezdett ladder climbet az jelentheti hogy a mage t1 footmannel nyit és 5 mana üres boardon engem pintel nem a saját acolyteját. illetve mikor 6 manáért nyom missilest kb értelmetlenül. meg oozeolja az 1/2 daggert.

[ Szerkesztve ]

(#23044) F-ECT$


F-ECT$
titán

OMG, a Blizz hallgat a közösségre:
We’ve received a lot of feedback regarding the initial action we took against players who were using bots to automate gameplay. One of the major concerns that you expressed centered around whether the offenders would get to keep their golden hero portraits.

We’ve discussed the situation amongst the team, and we agree that those found to be botting should not get to keep their golden hero portraits. We’ve decided that the number of wins associated with each class on the offending accounts will be reset to 0, which will also remove any golden hero portraits that were obtained on those accounts. We know this issue is important to you, and your feedback is extremely important to us as we explore issues like this for the first time in Hearthstone.

Tldr: a kitiltott botolók elvesztik a golden portrét is.

Dive ever, work never.

(#23045) F-ECT$


F-ECT$
titán

Check this.

Available on PC, Mac, iPad and Android

MINIMUM REQUIREMENTS
Hardware 6-inch screen or larger
Operating System Android 4.0 or later
Memory 1 GB RAM
VERIFIED DEVICES
The following devices are verified to run Hearthstone well:

Amazon Kindle Fire HD 6 (2014)
Amazon Kindle Fire HD 7 (2014)
Amazon Kindle Fire HDX 7 (2013)
Amazon Kindle Fire HDX 7 (2014)
Amazon Kindle Fire HDX 8.9 (2014)
Asus Google Nexus 7
Huawei MediaPad X1
NVIDIA SHIELD Tablet
Samsung Galaxy Mega 6.3 I9200
Samsung Galaxy Note 8.0
Samsung Galaxy Note LTE 10.1 N8020
Samsung Galaxy Note 10.1 (2014)
Samsung Galaxy Tab Pro 8.4
Sony Xperia Z2 Tablet LTE

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#23046) whitezo88 válasza whitezo88 (#23043) üzenetére


whitezo88
nagyúr

és így is vesztettem lol. 22 lapból a kombóból csak 3 lapot húzok be, a 3. lapot is csak 22.jére. (haha rugó). aztán pedig leperrel nyit és full facehunter... 4/5 a napi és itt szenvedek.

[ Szerkesztve ]

(#23047) thesound


thesound
őstag

Mintha azt olvastam volna valahol, hogy lesz majd telefonos interface is. Remélem ezek után soon.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#23048) tretyak válasza F-ECT$ (#23045) üzenetére


tretyak
aktív tag

Csak 6 inch, ez azért érdekes, így megérhet egy próbát ráhackelni a Nexus 4-re...
Egyébként kíváncsi leszek, hogy mennyit fog változtatni a meta-n az Android, minden rosszindulat nélkül a HS azért jelentősen bonyolultabb, mint bármelyik népszerű droid játékok :)

(#23049) LBandi válasza F-ECT$ (#23045) üzenetére


LBandi
aktív tag

Remélem azért a Samsung Note 3 az 5.7"-es kijelzőjével még belefér (a többi paramétert simán teljesíti). :U

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#23050) F-ECT$


F-ECT$
titán

Nekem LG G2 van (5.2 col), tuti felteszem, ha lesz hackelt verzió belőle.

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.