Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31351) h3lios válasza saelin (#31350) üzenetére


h3lios
addikt

Jelenleg is Mage paklim van, amit tervezek majd a megszerzett lapokkal kicsit felturbózni. :D
Viszont nagy dilemmában vagyok, mert nagyon eltolódik a manabázis az 5 ös cost felé.
Nem kevés lap van amit szereznék játszani, de mind 5. körös....

Csak a Példa kedvéért:
-Azure Drake
-Sludge Belcher
-Loatheb
-Healbot

És aztán 6. körben Emperor Thaurissan

A mostani jelenleg így néz ki viszont nem tudom, hogy hogy kellene felturbózni az új lapokkal, esetleg ötletek ? :D
Jelenleg úgy mindennek megvan a maga kis helye, viszont sok lap van ami kellene mint 1 falat kenyér.
Pl. az is említett Duplicate + beltcher kombó. Illetve a scienetist is a secretek miatt. :D

- Arcane Missiles x2
- Mirror Image x2
- Mana Wyrm x2
- Arcane Explosion x2
- Frostbolt x2
- Kobold Geomancer x2
- Wild Pyromancer x1
- Sorcerer's Apprentice x2
- Arcane Intellect x2
- Counterspell x1
- Mirror Entity x1
- Ice Barrier x1 (ezt szerintem le kellene cserélni, mert csak a halált késlelteti)
- Dalran Mage x1
- Kirin Tor Mage x1
- Cone of Cold x1
- Fireball x2
- Polymorph x1 (lehet 1 elférne még)
- Azure Drake x1
- Blizzard x1
- Flamestrike x1
- Pyroblast x1

B-tag: H3lios#2825

(#31352) P00By


P00By
nagyúr

Lassan nerfelhetnének vmit, GvG óta várok a betöréssekkel :D

(#31353) Vanir


Vanir
veterán

Elég rákos egy nap van, 3-ból 3 zoo lockot kaptam ma ladderen. :U

(#31354) #75376384


#75376384
törölt tag

ez mennyie játszható priest deck? szeretném kipróbálni a jó öreg plébánost, de kb. nulla tapasztalatom van benne.

(#31355) saelin válasza Vanir (#31353) üzenetére


saelin
veterán

Bárcsak azt kapnék, már zsinórban a 4. pala picsáz el.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31356) SLYM válasza oba (#31341) üzenetére


SLYM
veterán

toljad, azt kész :D

Mister_X ma mentem egy 4-3-at eddig, igaz az első körbe egyből úgy kezdtem, hogy sötét képernyő és visszajönni már nem tudtam

majdnem egy hónapja kraftolgattam le minden lapot ami hiányzott a classic győjteményből, 5 legendet leszámítva. ma kraftoltam le a második hiányzót, még maradt 3. (nat pagle, beast, nozdormu). júliusra csak meg lesz mind :D

(#31357) Mister_X válasza saelin (#31350) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Lerövidítem picit a listát.

Jó Naxxramas lapok:
- Loatheb (number one, főleg ajelenlegi metában)
- Sludge Belcher (number two)
- Zombie Chow, ha nincs értelmes 1-drop az adott clasnak és sok az aggro deck (midrange/control paklikba)
- Haunted Creeper (aggro és zoo)
- Shade of Naxxramas (egyik legjobb 3-drop druidnak, bár én becseréltem Druid of the Flame-re a szinergia miatt)
- Mad Scientist hunter és freeze mage alapja szokott lenni, amúgy szerintem nem jó
- Deathlord mill/fatigue paklikba
- Nerubian egg tökéletes biztosíték zoo pakliba aoe ellen
- Kel'Thuzad az rekt, epic, OpieOP, megnyeri neked a meccset akár, de el is dobhatja

Nerub'ar weblord akár bele is illhet a mostani metába, majd még kísérletezgetek én is, Unstable Ghoul helyére sokszor jobb egy Annoy-o-Tron, talán patron warriorba belefér, Spectral Knight is nkább druidban fordult lő, meg lehet tanítani tauntolni és akkor muszáj trade-elni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31358) F-ECT$ válasza h3lios (#31351) üzenetére


F-ECT$
titán

Dalaran helyett Flamewaker.

Dive ever, work never.

(#31359) Mister_X válasza h3lios (#31351) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Majd átértékeled az Ice Barrier hasznosságát, ha majd 1 HP-n múlik 1-1 face hunter elleni meccs.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31360) opzozi


opzozi
tag

Van valaki, akinek megnézhetném egy nyertes meccsét ingyen pakli küldetés miatt?
Vagy csak vegyetek föl. Köszi előre is. :)
Opzozi#2182

Xiaomi Poco X3 Pro

(#31361) whitezo88


whitezo88
nagyúr

kicsit túlmozgásosak lettek LC modjai

You are banned from talking in lifecoach1981 for 86367 more seconds.

nem volt se flame, se spam, se copypasta... ahogy néztem, csak azért jár az instant hammer, ha már kérdeznek is, vagy decket kérnek, mindenért.

[ Szerkesztve ]

(#31362) NyxNyxNyx válasza whitezo88 (#31361) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nekem is volt ilyen. Rákattintottam, mert a cím szerint "learning Patron Warrior" és erre Handlock-ot nyomott. Beírtam chat-be hogy cserélje le a címet és bann.

Más: Volt már valakinek arany retekje?(jobb alsó sarok) (harmadik helyére az Istenért nem akart semmi érdekes jönni, pedig direkt nem öltem meg ellenfelem. ;] )

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31363) Vanir válasza NyxNyxNyx (#31362) üzenetére


Vanir
veterán

Eddig egyszer volt rá példa, illetve a bakancsra is csak egyszer. :)

(#31364) NyxNyxNyx válasza Vanir (#31363) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Most gondoltam megint megpróbálom és csizma jött viszonylag hamar, és átalakult arany retekké, pedig nem kattintottam rá.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31365) SLYM válasza NyxNyxNyx (#31362) üzenetére


SLYM
veterán

volt :D

(#31366) pachito


pachito
őstag

Valaki még ébren, akit addolhatok Watch and Learnhöz? :DDD

(#31367) h3lios


h3lios
addikt

Egy nagyon egyszerű és gyors kérdésem lesz. Ha Rankeden megvan a 20-as szint és a hónapban többet nem is megyek több meccset, akkor automatikusan jár a hátlap ?
Vagy x időközönként, ha nem játszik az ember bukja a rankját lefelé ?

B-tag: H3lios#2825

(#31368) saelin válasza h3lios (#31367) üzenetére


saelin
veterán

Nem bukod inaktivitással a rangod, viszont kövi szezonban fentebb kezdesz, amit az előző szezonban elért eredményed alapján fog eldönteni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31369) Mister_X válasza pachito (#31366) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mindjárt elkapok egy éjszakai járatot és tolom egy kicsit face rogue-val vagy dragon paladinnal.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31370) saelin válasza pachito (#31366) üzenetére


saelin
veterán

Letudva. :)

Mister_X
Én még tolnám, de 6 win kell a mai questhez, azzal meg nincs kedvem szenvedni most... Majd holnap - ma - befejezem.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31371) Mister_X


Mister_X
nagyúr

All tables full! There should be an empty seat in about 13 mins.

He??

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31372) saelin válasza Mister_X (#31371) üzenetére


saelin
veterán

Ilyet már kaptam én is. Nem bírja a szerver. :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31373) pachito válasza saelin (#31370) üzenetére


pachito
őstag

Köszönöm :R

(#31374) Gyuri27 válasza Mister_X (#31369) üzenetére


Gyuri27
félisten

Face rugó? Mesélj. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#31375) Fr0z3n válasza Gyuri27 (#31374) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Fegyveres, charge-os, kalózos, olajos. Néztem egy partit, egyedi és kreatív.

(#31376) h3lios


h3lios
addikt

Srácok, ma egy elég szerencsés napon vagyok túl. :D
Felfedeztem magamnak a Hunter kasztot, mivel eddig még nem játszottam vele és azt kell mondjam hogy hatalmas FUN a beast lapokkal. :)
A napi küldit is vele csináltam meg és a vásárolt boosterből kinyitottam életem első Legendary lapját. :D
Igaz az egyik legszarabbat sikerült egy Deathwing formájában, de ha úgy nézzük, legalább ha kell megvan a Dust egy BGH-re. :B

B-tag: H3lios#2825

(#31377) Mister_X válasza Gyuri27 (#31374) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Múltkor itt említettek olyat, hogy cold blood meg burst és ez megfogta a fantáziámat. Bár még nagyon kezdetleges a pakli: tele van charge-os lényekkel, azzal a visszahívós-olcsósító spellel, cold blood, olaj, miegyéb - az egyik gond vele, hogy nagyon, de nagyon húzásfüggő és minél több a taunt, annál nehezebben lehet meccset nyerni vele.

Igazából egy Leeroy kellene bele, az olyan szépséges 20dmg-es burst is lehetne, a maradékot meg beviszed útközben.

@h3lios: MIAZHOGY LEGSZARABB?! :Y Blaszféma! Máglyára vele! A legkirályabb lap! Annyira király, hogy magam kraftoltam!!!4 És használom is!

Persze egy no-skill no-brain hunter pakliba felesleges, de a BGH is. Legyen belőle golden wolfrider, "taste my skill!".

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31378) tretyak válasza h3lios (#31376) üzenetére


tretyak
aktív tag

Na a rák egy újabb áldozata... :D

(#31379) fogtunder


fogtunder
nagyúr

gondoltam patronozok egy kicsit ma reggel, a két handlock és a priest még hagyján, hogy elvert, de utánuk jött egy face warrior, aki olyan titáni kombókat játszott ki, mint az upgrade+bloodsail raider, mielőtt köv körben kirakta volna az arcanite reapert. és persze kivégzésnek két mortal strike.azt hittem ott helyben agyrákot kapok.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31380) h3lios válasza Mister_X (#31377) üzenetére


h3lios
addikt

-

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#31381) h3lios válasza Mister_X (#31377) üzenetére


h3lios
addikt

Ja nem a Hunterbe gondoltam, abba eléggé epic fail kategória lenne Deathwinget játszani. :D Befejező lapnak tökéletes, viszont eléggé All-in kategória. :)
A Priest és a Mage 1-1 lappal simán elintézi. Viszont, ha nincs az ellenfélnek rá megoldása win condition. :)

Egyelőre még nincs úgy kimondottan rankedre való paklim, mert még csak 1 hónapja van meg a játék, vagy annyi sem. :D Azóta szépen lassan gyűjtögetem a lapokat és próbálgatom, hogy melyik pakli az amelyik tetszik.

Mondanom sem kell, hogy eddig a mage a kedvenc, mert szeretem ha van megoldás az ellenfél lapjaira.
Hozzáteszem, hogy át kell nagyon szoknom erre a játékra, mivel nagyon más mint a Magic. :DDD
Gondban is vagyok, mert ott 60 lapos volt az idális deck, igaz ebből 20 lap a Manabázis volt.
Innen származik a másik hátrányom, hogy az elején kevertem a kifejezéseket. Ott a Battlecry-t arra használták, mint itt a Charge-ot. Így főleg az elején benéztem a lapok jelentését.

B-tag: H3lios#2825

(#31382) saelin


saelin
veterán

Toltam ma egy arénát, ami jelenleg 5:2-n áll. Este majd folytatom, hátha sikerül még két win. Őszintén szólva elbizonytalanodtam a 2 win utáni lose streak miatt, de valahogy sikerült továbbjutnom. Jó lenne egy 7:3-at összehozni... Persze szavam sem lehet! Az eddigi 3-as wineknél már ez is jobb.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31383) alpihun


alpihun
senior tag

Ötletek? Most rank 10, szép win streakkel, de nem érzem még teljesen jónak. Igazából mid-face keverék asszem, mert egy ideig tradelgetek s egy adott ponton mindent arcba s ezért szeretem a fegyvert, kill commandet stb, mert mindkét esetre tökéletesek.
Érdekesebb lapok közül van még sylvanas és maexxna. S nemsokszáz dust, de raret/uncommont tudok craftolni.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#31384) salaam válasza alpihun (#31383) üzenetére


salaam
senior tag

Steamwheedle snipert nem igazán értem, ahelyett berakhatnál valami értelmes 2 dropot, még egy dire wolfot, vagy akár egy trapet. Mad scientisted nincs?

(#31385) ígyvanferi válasza alpihun (#31383) üzenetére


ígyvanferi
addikt

TBK milyen gyakran value? Gyakorlatilag csak Belcherek vannak (meg a handlock dögjei, de azokat úgyis átlövöd), azok meg ott hagyják maguk után a kispajtásokat. Még egy Owl nem lenne jobb helyette?

(#31386) alpihun válasza salaam (#31384) üzenetére


alpihun
senior tag

+ (#31385) ígyvanferi
Sniper, TBK off (jogosak) és akkor scientist + trap (explo/freeze) vagy pedig bow is off s helyette glaiwezooka + bagoly + dire wolf.
előbbi verzió talán akkor érné meg, ha 2 trap vagy 2 mad scientist férne, tehát + 1 hely kell ahhoz.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#31387) h3lios


h3lios
addikt

Eszméletlenül élvezem ezt a huntert. :D
Még csak meg sem volt az összes lap, de így is elég jó dolgokat lehetett csinálni.
Tracking x2
Timberwolf x2
Webspinner x2
Explosive trap
Direwolf Alpha x2
Haunted creeper x2
Scavenging hyena x2
Bagoly x2
Animal companion x2
Emperor cobra x2
Baron rivendale
Multishoot x2
Houndmaster x2
Sludge beltcher x2
Explosive shoot
Stampeding Kodo
Savanah highmane
Kel thuzad

Ha az elején nem tudják megfogni akkor cúnya dolgokra képes. :D
Ez még nagyon kezdetleges, de tetszik ez a jó kis aggro.

B-tag: H3lios#2825

(#31388) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ha már hunter, akinek van ingere vele játszani, az próbálja ki ezt a kombót:

Leper Gnome x2
Baron Rivendale
Feign Death (8dmg)
Abomination
Feign Death (8dmg + 4dmg + 8dmg + 4dmg)

Csekély 32 sebzés OTK, természetesen le kell ruszkizni mindent előtte.

@h3lios: ez nem aggro, ez már midrange -majdnem control- hunter. Kevésbé is effektív.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31389) saelin


saelin
veterán

Az arénám 6:3 lett végül, de nem sok kellett volna a 7. winhez (1 flame strike-ot próbáltam kitrükközni, csak nem jött fel).
Ezeket sikerült draftolni: [1] és [2].

Nem sok spell jött fel sajnos, szinte csak azok, amik bent vannak.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31390) whitezo88


whitezo88
nagyúr

[link] = "a HS játékosbázis jelentős része autista", vagy "lusták vagyunk foglalkozni ilyenekkel, inkább számoljuk a pénzt?"

(#31391) Mister_X válasza whitezo88 (#31390) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Menjmár, hiszen te is tudod, hogy a HS sava-borsát adja a Flamestrike előtti "Hello", lethal előtti "Greetings, traveler" vagy csak egy szimpla missplay esetén reagált "Heh, greetings".

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31392) norbert1998 válasza Mister_X (#31391) üzenetére


norbert1998
veterán

Ez így van. Véletlen sem kezdéskor kell hello meg well met és hasonlók, véletlen sem durva megmozfulasokkor kell well played és véletlen sem saját hibanknal a natural mistake :D

(#31393) saelin válasza norbert1998 (#31392) üzenetére


saelin
veterán

Tudod az a baj vele, hogy néha én is csinálom... de csak azért, mert előzőleg felbaxott valaki pont ezzel.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31394) Mister_X válasza saelin (#31393) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én hunterek ellen (főleg ha nyerésre állok), felveszem ezt a formulát. Kivéve ha olyat mutat, amit nem igen láttam előtte (fentebbi otk ruszkikombó, control hunter, stb.).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31395) saelin válasza Mister_X (#31394) üzenetére


saelin
veterán

Jártam én is úgy, hogy a dühömet elvitte az ellenfél tudása és hiába ölt meg, csak egy well played-et toltam el a végén. De az only face könnyen fel tud húzni... Hiába rakok össze anti aggro deckket, ha rossz kezet kapok és a későbbiekben sem úgy jönnek a lapok ahogy kellene nekik.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31396) whitezo88 válasza Mister_X (#31394) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hunterek ellen én is BM-ezek pl ha egy fireballt sem tud körbejátszani hogy legalább 1 lényem tradelje és inkább megy arcra yolo arcane golemmel is mint a hülye.

(#31397) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Trump és Strifecro most hozták össze az első HS versenyes döntetlent (legalább is nagyobb versenyeken) :Y

(Trump 1 hp-n volt Warriorral és nem jött armor up, így Ysera Awakens segítségével mindkettőjüket kinyírta különben bukta volna a meccset.)

You are not prepared.

(#31398) saelin válasza DaveNo1 (#31397) üzenetére


saelin
veterán

Valahol utólag megnézhető?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31399) gbela válasza saelin (#31398) üzenetére


gbela
senior tag

2-3 szezonnyi próbálkozás után (főleg időhiány), de ma végre legend.
Persze mit sem ér, mert hunterrel, de azért jó érzés.
Jöhet a BM (főleg ezért írtam:) )

(#31400) DaveNo1 válasza gbela (#31399) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ebola?

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.