Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52001) KaraDani válasza NyxNyxNyx (#51993) üzenetére


KaraDani
addikt

2465-nél járok, adventuret real moneyból veszem.

(#52002) ZS3NI válasza NyxNyxNyx (#51993) üzenetére


ZS3NI
őstag

Én várom hogy nyissak még 1 legendet a wotogból és akkor abbahagyom a pack vásárlást. :D Már lassan ideje lesz, 20-nál jár a pity timer. Elég idegesítő, már megvan minden értelmes lap.

Kövi kieg adventure, azt úgyis forintból veszem.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#52003) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Na fasza, én is hasonlóan gondolkoztam. Ha mindig megveszem az adventure-t real moneyból, akkor se kell aggódnom. Az utolsó adventure-t kipróbáltam goldból összegyűjteni, de szenvedés volt és le is maradtam a kövi kiegnél.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#52004) bookninja válasza Kanczy (#51998) üzenetére


bookninja
tag

valoban ritkan value, szerintem onmagaban se rossz a 6/5 test, foleg hogy otodik korben meg ram wrangler /rhino lehet.

(#52005) Kanczy


Kanczy
veterán

Nekem is bejött mostanában a midrange hunter, most mentem vele egy nyolcas streaket (fel 14-re) :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#52006) mkbla válasza ZS3NI (#52002) üzenetére


mkbla
senior tag

ez érdekes, ezt a pity timert már többen emlegették, meg h 20nál is , mert ha tényleg igy van akkor én beperelem a blizzt ugyanis tartozik legalább 2-3 legenddel... :F

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#52007) fogtunder válasza bookninja (#52004) üzenetére


fogtunder
nagyúr

szerintem az 5/5 stealth cica simán jó a helyére, én se gyártottam le ezért a pakliért, a két call of the wild így is fájdalmas volt kissé.

illetve ma meglett az első arany hősöm, a warlock, előző szezon óta erre gyúrok, úgyhogy ladderen eddig csak zoo-val toltam, szerencsére nem volt sok tempo warrior, úgyhogy már rank 8-ban vagyok, ami nem nagyon fordult elő így szezon elején az elmúlt hónapokban, 75% körüli winrate lehet saccra. és a múltkori Doomguard vs. Leeroy témára visszatérve, a meccseim kb. 25%-át Leeroy + PO kombinációval fejeztem be, üres asztal mellett. kraftra továbbra sem feltétlenül ajánlom, de aki megteheti és sokat játszik zoo-val, az szerintem cseréljen, mert 10-14 burst lehet és gyakran jobban megéri betartani rá a PO-t, mint trade-re eltolni.

(#52006) mkbla: szerintem úgy értette, hogy 20 paklit nyitott a legutóbbi legend óta, és még 20 van hátra a következőig.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#52008) bookninja válasza fogtunder (#52007) üzenetére


bookninja
tag

termeszetesen csak ezert kraftolni nem eri meg, nekem arenas pakk dobta. meg deathrattle verzioba amugy popec lehet (sylvanas, nzoth).

(#52009) h3lios


h3lios
addikt

Akkora 1 kamu szar ez a shaman kaszt. Nálam 10-ből 9x minimumot rollol a lightning storm, a kutya ellenfeleimnek meg mindig tökéletesen tiszta boardot csinál.

Kicsit frusztráló a nem tudom hányadik meccs után. Paladinnál mindig kézben a 2 equality 2 pyro 2 consec.
Itt még azt sem lehet mondani, hogy +há akkó jáccá aszt", mert nekem nincsen ilyen topdeck skill a kezemben.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#52010) h3lios


h3lios
addikt

Ja, illetve ne játszatok most zoo-val rank 10 alatt, mert CSAK hard counter jön. Tempo warrior 2 ghoullal 4 whirlwind-el, illetve shaman 4 aoe-vel...

B-tag: H3lios#2825

(#52011) #75376384


#75376384
törölt tag

Van még olyan hogy 100-as quest? Hónapok óta nem láttam és mostanság w&l-t se sűrűn dobál. Régen mindegyikből a heti egy jellemző volt azért.

(#52009) h3lios: a ctrl Pala mégis mi a tökömre "mulliganeljen" (szép magyar szó) egy shaman ellen?

[ Szerkesztve ]

(#52012) Kanczy válasza #75376384 (#52011) üzenetére


Kanczy
veterán

Van, kaptam egyet valamikor az utóbbi két hétben :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#52013) h3lios válasza #75376384 (#52011) üzenetére


h3lios
addikt

Nekem 1 hónapon belül mindkettőből adott vagy 3-at, pont ma watch and learn-t, szóval konfirmálhatom, hogy van. :DDD

B-tag: H3lios#2825

(#52014) saen válasza h3lios (#52013) üzenetére


saen
veterán

Akkor most pár hónapig ne panaszkodj az RNG-re :DDD ;]

(#52015) Kanczy válasza saen (#52014) üzenetére


Kanczy
veterán

Már pár nap is eredmény lenne ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#52016) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

*rage on* undorító szánalom fos kula háromszor kivert f@sz face shámán *rage off*

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#52017) whitezo88 válasza Scrake^;DD (#52016) üzenetére


whitezo88
nagyúr

tegnap NA-n rank20on csináltam vele párat, borzalmasan ment vele, basic, taunt-cthunos deck is elvert, mivel ebben nincs Hex.

(#52018) micafighter válasza whitezo88 (#52017) üzenetére


micafighter
nagyúr

A totem aggroba asszem van 2 is, de ott az 1 manás silence is.

[ Szerkesztve ]

(#52019) Bootyhunter


Bootyhunter
tag

Hali!
Nagyon bejönnek ezek a kalózok, létezik használható kalózos rogue deck??

(#52020) Balathruin válasza Bootyhunter (#52019) üzenetére


Balathruin
veterán

Tudtommal csak Pirate warrior van ami működőképes.

(#52021) Bootyhunter válasza Balathruin (#52020) üzenetére


Bootyhunter
tag

Na keresgéltem én is de sajna mindenhol gyengének tűnik, pedig annyira fun lenne, jópár lapom lenne hozzá :(

(#52022) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Második Ysaarj-t nyitom pár napon belül. Arénában draftoltam egy Sneeds-et, 9-3 lett. Egyszer láttam a lapot a játék során 9-2-nél, és akkor is acidmaw-ot adott. :DDD Gondolkoztam hogy berakom valami Nzothos wild pakliba, de egyre több kétségem támad.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#52023) #75376384 válasza Kanczy (#52012) üzenetére


#75376384
törölt tag

Megkaptam én is, nem is tudom mennyi idő után. Akkor mostantól naponta ide be kell írni vagy én nem tudom. Úgy is elveszne a sok babyrage között. :D

(#52024) Scrake^;DD válasza whitezo88 (#52017) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

amikor végre megszerzem a board controlt aztán 1 kör alatt rám csap 30 at

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#52025) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

most akkor én is sírjak a nerf-ért mint amikor a patron volt op? Mert ez is ugyanúgy kinyír 1 kör alatt :DDD

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#52026) micafighter válasza Scrake^;DD (#52025) üzenetére


micafighter
nagyúr

Azért most nincs a játékban a warsongos patronhoz hasonló kombó szerintem, szerencsére. FoN + SR is nerfelve lett.

(#52027) #75376384 válasza micafighter (#52026) üzenetére


#75376384
törölt tag

Az alap probléma itt is ugyanaz. Nem tudod a kotont körbejátszani. Max annyit lehet tenni ellene, hogy kinyirod az ellenfeled mielőtt az felbuffolná/felhúzná. Szerintem a mostani viszont kezelhetőbb, mert nincs olyan durva húzási és removal mechanika mint anno az említett paklikban volt.

(#52028) fogtunder válasza Scrake^;DD (#52025) üzenetére


fogtunder
nagyúr

és hogy ver rád 30-at egy kör alatt? ha fent van egy doomhammer, akkor két rockbiterrel az 16, spell dmg totem és két lava burst az 12, ez 10 mana és 28 seb 5 kártyából és egy 25%-os totem rollból úgy, hogy fent hagytad a fegyverét. plusz ugye az kell, hogy ezeket a lapokat ne használja el előtte. nem kézből osztja ki, mint a régi patron, vagy a régi handlock/miracle rugó.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#52029) #75376384 válasza #75376384 (#52027) üzenetére


#75376384
törölt tag

Hopp én meg benéztem. :D
Bár a véleményem fenntartom hogy ez a játékmechanika ostoba és értelmetlen.

(#52030) itldj


itldj
aktív tag

Kis játék, bár aki hang nélkül játszik az "kis" hátrányból indul. Először nem figyeltem, hogy 10 perces korlát van rajta, így nem annyira sietősen 50/74-et sikerült összehozni, bár biztos volt még ami megy, ha figyelek az időre és nem görcsölök pár olyan lapon aminek nem ugrott be a neve rögtön.

Mennyire ismered a kártyákat?

(#52031) micafighter válasza fogtunder (#52028) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem ugy vert rá 30-at hogy lent volt enemy board, akkor ugye blood lust is befigyel, de most ez is olyan hogy ha folyamatosan letakaritod a boardját akkor nincs vele nagy gond, kb mint a zoonál. Nagy a burstje kézből is de ahogy irtad te is nem kézből ver rád 30-at.

(#52029) vzarmo érdekes hogy most hozod ezt fel, mert már kezdenek kikopni a koton paklik, ezek szerint annyira nem OP-k. Meta snapshotban hol van a legjobb koton pakli? 10 kör még mindig lassu szerintem az aggro/midrange deckek ellen, kivéve talán ha controlt játszol. Én a kotonos CW-met jónak találtam, de ott nem sok buff volt kotonra a pakliban, általában 10/10 ként ment ki, és sokszor leverték a kövi körben, 10 manáért egy 10 dmg arcane missiles meg annyira nem value.

[ Szerkesztve ]

(#52032) fogtunder válasza micafighter (#52031) üzenetére


fogtunder
nagyúr

jó, hát ha nem tudod lepucolni a sámán boardját, akkor szép lassan úgyis megver, ez a winconja. nem sok kombó van jelenleg, amiből kijön 30 seb arcba csak kézből, talán a worgen, de az is 4 lap és thaurissanozni kell, nem is játssza senki.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#52033) micafighter válasza fogtunder (#52032) üzenetére


micafighter
nagyúr

Így van. :K

[ Szerkesztve ]

(#52034) NyxNyxNyx válasza micafighter (#52031) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szerintem ő se azt mondja, hogy túl erősek lennének a koton deckek, csak hogy szar ellene játszani.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#52035) #75376384 válasza micafighter (#52031) üzenetére


#75376384
törölt tag

Azért a hétvégén voltak próbálkozások. Mint írtam nem tudja úgy túlélni mint anno pl patron ezért nem is annyira erős. Viszont mint játékmechanika szerintem ostoba elképzelés, hogy nem tudsz tenni ellene semmit csak annyit, hogy levered idő előtt.

(#52036) Kanczy válasza #75376384 (#52035) üzenetére


Kanczy
veterán

Van azért más is. Sylvanas pl. kegyetlen megruházza a koton deckeket, ha jókor rakod ki :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#52037) GoTReX


GoTReX
őstag

Megvettem a League Of Explorers első negyedét ,mert nagyon sok alap lapot is tartalmaz amivel bővül a megcsinálható paklik száma. Meglett minden elsőre ,beleértve a class challenget is. Lehet szerencsém volt. :)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#52038) netpeti98 válasza GoTReX (#52037) üzenetére


netpeti98
addikt

Az alap küldik szinte bármilyen deckkel megcsinálhatóak, a heroic már érdekesebb. :)

(#52039) GoTReX válasza netpeti98 (#52038) üzenetére


GoTReX
őstag

De azért itt nem ad semmit.

XBOX ID: GoTReX #4839

(#52040) itldj válasza GoTReX (#52037) üzenetére


itldj
aktív tag

Első wingből Reno az eléggé alap, meg talán a jeweld scarab ami még szoktak használni, illetve a Dark Peddler is minden zoo deckben jól tud jönni.
A heroic nehézségtől eltekintve a bossok 99%-a minden solo adventureben eléggé khhmm kihívásokkal küzd a nehézséget illetően, szóval inkább az a ritka ha egynél többször neki kell futni a normal fokozatnak :C . :DDD :DDD

(#52041) itldj válasza GoTReX (#52039) üzenetére


itldj
aktív tag

Ha az egész adventure megvan heroic nehézségen akkor kapsz egy cardbacket! Simán megéri! :C :C :N :N

(#52042) GoTReX válasza itldj (#52041) üzenetére


GoTReX
őstag

Ez jelenleg a készletem. Nem nagy szám,de már nem is olyan szegényes. Szerinted mivel próbálkozzak? Jelenleg Basic decekkekel szerencsétlenkedek. :U

XBOX ID: GoTReX #4839

(#52043) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Sziasztok! A Gnómos kieg után abbahagytam a játékot és a mostaninál tértem vissza, így értelemszerűen kimaradt a BRM és a LoE is. Az old godsból kb 70 nyitáson túl vagyok, így a normál lapok kb megvannak, venni nem tervezek újabb paklit. Érdemes valamelyik korábbi Adventure-módot kinyitni még? Wild mód annyira nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#52044) KaraDani


KaraDani
addikt

Rank 5 pipa :)

Itt a deck is: [link]

Eredetileg Xixo listáját használtam abban +2 primal fusion + 1 master of evo - 1lightningh storm - 2 fire elemental volt ehhez képest. Egy storm lehet elég amúgy, zoo-val nem találkoztam sokszor most.

(#52045) KaraDani


KaraDani
addikt

Kripp Rank18 W&L élménye: [link] Zseniális, sokat tanultunk a golden magetől :))

(#52046) GoTReX válasza KaraDani (#52044) üzenetére


GoTReX
őstag

Grat! Ráadásul hónap eleje.

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#52047) sagem válasza KaraDani (#52044) üzenetére


sagem
addikt

Grat!:) Én is belevágok a sámánozásba..sajnos mással egyszerűen nem tudtam haladni:(

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#52048) sagem válasza Balesz1899 (#52043) üzenetére


sagem
addikt

LoE szerintem mindenképpen érdemes, mert még sokáig lesz használható és persze jó lapokat is dob..mondjuk a BRM is..de ha csak az egyiket nyithatod akkor én talán a LoE-t választanám.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#52049) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Most kaptam agyvérzést, mert becsicskított egy rugó. Lusta vagyok kikeresni mi volt pontosan a lap de egy murloc volt, ami húzatott mind2 játékossal 2 lapot. Na ezt szépen kombózva más lapokkal, hogy visszakerült a kezébe és felhúzatta velem a paklimat(ami koton warri lenne, de csiszolni kellene még). Nem tudom hányszor és hány lapot égettem, de egyszerűen felbaszott, hogy elvesztettem a figyelmem, mire feleszméltem már a paklim éget. :DDD Hiába volt 23/23 C'thun-om, maradt 6 hp-n, de heal-ekkel kitartott, meg gank up-olta vagy mi a 4et healen mind2 játékoson és megölt a fattig engem. :O

Lotsko-nál láttam egy facewarri deck-et(katt)
Szimpatikus, meg egész jól lehet vele haladni. Gondolkozom, hogy le kellene craftolnom a hiányzó lapokat, vélemények?

Pakikat venni csak a wotog érdemes vagy a többit is? Dust szerzés lenne a fő cél.

(#52050) salaam válasza grizlisandor (#52049) üzenetére


salaam
senior tag

Meta kérdése. Ha sok rugót, priestet, huntert kapsz, akkor jó a facewarrior. Ha zoo-t és sámánt, akkor meg nem. Ezt te tudod, hogy ahol vagy éppen mi történik a világban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.