Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51001) saen válasza h3lios (#51000) üzenetére


saen
veterán

Ez a conceal is nagyon poén, egy zoo-t szivattam vele. Telerakta a boardját 1/1-ekkel, az ügye 7 sebzés max PO-val tudott volna többet, de abból is kettő kellett volna neki, hogy nyerjen. Elrejtettem a boardomat, így nem tudott semmit kijátszani, fel is adta. Jót röhögtem :) Mondjuk a freeze mage kb autoloss sajna.

(#51002) gbela válasza saen (#51001) üzenetére


gbela
senior tag

Melyik miraclet nyomjátok? reggel munkába menet pont néztem milyet kellene összerakni, de az maly+emperoros volt.

(#51003) saen válasza gbela (#51002) üzenetére


saen
veterán

Az enyém nagyon hasonlít a Yagut-éra, nincs bennt semmi extra (se Maly, se Emperor, se Leeroy, se Southsee). A boardon át kell venni az irányítást aztán simán le lehet ütni az ellent néhány kör alatt, főleg ha elindul az Auctioneer. Dupla Cold Blood viszont van, az elég nagy extrát ad.

(#51004) h3lios válasza gbela (#51002) üzenetére


h3lios
addikt

Ezt.
Szerintem sokkal jobb lett, mint a régi.

B-tag: H3lios#2825

(#51005) h3lios


h3lios
addikt

Pont az előbb vertem meg vele 1 Control Warriort. Gobbó fentmaradt a boardon, az első brawl nem tudta leszedni a Conceal-es gobbót, elbukta a szegény a 50-50-t. Utána Edwin kiszaladt 14/14-el. Arra volt megoldása. A végén Leeroy fejezte be a munkát. Ha nincs az a 6 DMG nem biztos, hogy nyerek. Nekem nagyon bejön ez a deck.

Ezeknek a tudatában teljesen jogos a flurry nerf. Ha az megmaradt volna gyakorlatilag all time Top 1 lenne most a kaszt.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#51006) JNashville


JNashville
senior tag

A nerfek utáni teljes árú törés meddig is van?

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#51007) saen válasza JNashville (#51006) üzenetére


saen
veterán

Talán holnapig.

(#51008) zsuha válasza h3lios (#51005) üzenetére


zsuha
aktív tag

Nem tiszta az érvelésed.
Nem értem, hogy ez a deck akkor miért nem volt all time top1 standard előtt? Mert szerintem nem ettől a 3 új kártyától lett volna az, ami most bekerült :)
Alapjában véve az nem viri, hogy mitől lett most ilyen pro ez a deck. Mert nem a blade flurry nerftől az tuti :D , és szerintem nem is a pár új kártyától. Ennyi változott volna a meta?
Lehet,hogy csak standard előtt alulértékelt volt, most meg túlértékelt.

[ Szerkesztve ]

(#51009) saen válasza zsuha (#51008) üzenetére


saen
veterán

Három legfontosabb talán:
-nincs egy csomó erős DR lény (Boom, Shredder, stb)
-nincs Loatheb
-nincs Facehunter meg úgy nagyon erős aggro

(#51010) KaraDani válasza saen (#51009) üzenetére


KaraDani
addikt

Plusz nincs BGH és silence, így edwin is az eddig nem igazán játszhatóból top lap lett.

(#51011) JNashville válasza saen (#51009) üzenetére


JNashville
senior tag

Az utolsóhoz annyi, hogy van erős aggro, de csak egyetlen pakli, a sámi. A paladint-warriort még csak próbálgatják az emberek.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#51012) saen válasza JNashville (#51011) üzenetére


saen
veterán

Megmondom őszintén ahol én vagyok ott nem igazán van aggro. Shaman se túl népszerű... Talán a zoo áll ehhez legközelebb, de az meg régen se volt rossz matchup a rouge-nak. Nekem a priest, utána warrior és warlock amivel legtöbbet találkozom.

(#51013) salaam válasza JNashville (#51011) üzenetére


salaam
senior tag

Sámán régen sokkal aggrosabb volt. Még az ún. aggro, vagy face sámán is midrangesebb így, hogy nincs crackle. Régen simán vége volt a meccsnek t5-re, most ez min. t6-7, de inkább több.

Szerintem egyetlen klasszikus aggro pakli van jelenleg, az a zoo.

[ Szerkesztve ]

(#51014) darkrock


darkrock
aktív tag

Gondoltam nyitok néhány classic packot, hátha jön valami nerfelt kártya. A harmadik 40 dust-os csomag annyira felbosszantott, hogy nyitottam egy negyediket :

Antonidas és a Cabal se volt meg :))

(#51015) tomazin válasza darkrock (#51014) üzenetére


tomazin
veterán

2k dustnyi pakk, ez az igazi veljú.gz

[ Szerkesztve ]

(#51016) Kanczy


Kanczy
veterán

Na végre... 5 óra 20p után meglett a level 20, kellett az a rohadt Liadrin :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#51017) saelin válasza Kanczy (#51016) üzenetére


saelin
veterán

Grat! Remélem azért te használni is fogod.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#51018) Kanczy válasza saelin (#51017) üzenetére


Kanczy
veterán

N'Zoth Palázok, mióta kijött a kieg, azért is lett hirtelen szükségem rá :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#51019) sagem válasza Kanczy (#51018) üzenetére


sagem
addikt

És hogy haladsz vele? Én nem nagyon hasítottam amikor próbálgattam:( Aztán kipróbáltam a buborékos palát..hát, azzal sem..pedig palával szeretek a leginkább menni:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#51020) whitezo88


whitezo88
nagyúr

egymás után 2 palánál Muster combo, fair tényleg. [link] a 3 chowos, shadowstrikes olajos rugóról nem is beszélek.

1:3 lett a vége.

[ Szerkesztve ]

(#51021) Cathfaern válasza whitezo88 (#51020) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Bocs, de ez a vicc jutott eszembe :D

Megy a vadász az erdőben, egyszer csak meglát egy barlangot. Belelő kettőt, kis idő múlva sértetlenül kijön a medve:
– Ejnye vadász, megpróbáltál megölni. Egy módon nem öllek meg, ha lesz*psz.
A vadász nem tud mit tenni, megteszi amit a medve kért. Másnap megint megy a barlanghoz, ezúttal egy géppisztollyal. Beleereszt egy sorozatot, kis idő múlva sértetlenül kijön a medve:
– Ejnye vadász, megint megpróbáltál megölni. Egy módon nem öllek meg, ha lesz*psz.
Hát a vadász megint megteszi, hogy mentse az életét. Harmadnap teljesen felfegyverkezve megy a barlanghoz. Ráereszt 3 aknát. A barlang teljesen összeomlik, nagy por száll fel. Kis idő múlva sértetlenül előjön a medve a vállát porolva:
– Vadász, vadász te sz*pni jársz ide…

Hogy ON is legyek, nem túl nagy mintán, de kiszámolták redditen hogy kb. 20%-ban számít bele a pakli arénában a winekben. De nem is annyira ez az érdekes, hanem a bal alsó sarokban lévő grafikon: [link]

(#51022) whitezo88 válasza Cathfaern (#51021) üzenetére


whitezo88
nagyúr

A Skill csík is beszédes, jó grafikon.

Honnan van, nem találom.

[ Szerkesztve ]

(#51023) Kanczy válasza sagem (#51019) üzenetére


Kanczy
veterán

55% körüli a winratem. Zoo és sámán sokkal magasabb (65+), de ezt jobban élvezem :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#51024) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Ki hogy érzi a tempo maget? többfélét néztem de nagyon rossz macsupokat, vagy rng-t kapok velük, egyik leggyengébb topnak mondott deck nálam.

(#51025) kstcsk válasza whitezo88 (#51024) üzenetére


kstcsk
tag

Wotog óta mage ellen még nem játszottam....

(#51026) saen válasza kstcsk (#51025) üzenetére


saen
veterán

Freeze mage szokott nekem jönni, tempot még én se láttam.

(#51027) Balathruin válasza whitezo88 (#51024) üzenetére


Balathruin
veterán

Ellenem rendszeresen szétmákolták a meccset, főleg a Yoggos verziók, tök mindegy milyen paklival voltam (zoo, patron, miracle, C'Thun druid). Próbálni nem próbáltam, nincs meg a pakli nagy része.

(#51028) Gyuri27 válasza whitezo88 (#51024) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kaka.
Amúgy ez a meta kész. Van a rák. Sámán, aggró pala, kevés zoo.
Meg vannak a kombó paklik. Amiket nem versz meg ha nem rákkal vagy. Thx blizz.
Jól sikerült ez a kieg is. 8-6 környékén voltam mostanában. Most meg 17-18.
Az életről lejövök.

Amd - Radeon - Ryzen

(#51029) Kanczy válasza Gyuri27 (#51028) üzenetére


Kanczy
veterán

"Jól sikerült ez a kieg is. 8-6 környékén voltam mostanában. Most meg 17-18"

Hát ez bizony csak a te hibád, senki másé. Van egy rakás top tier pakli, és azok is verhetőek. Mindegyik.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#51030) alpihun válasza Gyuri27 (#51028) üzenetére


alpihun
senior tag

Szerintem tényleg jól sikerült ez a kieg!
Nem pár autoinclude lapot hoztak ki mint gvg/tgt ben hanem tényleges opciókat, variációkat.
Lehet rossz pont a sámánnal jönni de ott van a sentinel ami rohadt op mégis kihagyják sok deckből, meg az evolve cuccok, de az szinte kizárja a facelesst, meg a thing ami kizárja finleyt. Stb. A top tier deckek sem kiforrottak még mert rengeteg lehetőség van, nem épül fel minden nem teljesen aggro pakli 60%a kötelező neutralokból mint healbot shdredder boom stb.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#51031) Zolom89


Zolom89
senior tag

Hunternél van olyan pakli ami játszható és nem Deathrattle-Boss kell hozzá?

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#51032) micafighter válasza Gyuri27 (#51028) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha az aggro pala, zoo meg a sámán a rák, akkor grindelj le rank 13-ig, onnantól rákmentes övezet jön, és control hegyek várnak.

(#51033) Kanczy válasza Zolom89 (#51031) üzenetére


Kanczy
veterán

Persze, a sima beast hunter. Lehet, hogy nem tier 1, de teljesen jól működik 5-ig, és nem is fontos bele a Huhuran (én pl. Leeroyt játszom helyette) :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#51034) Zolom89 válasza Kanczy (#51033) üzenetére


Zolom89
senior tag

Az nem baj ha nem T1, köszi megnézem :R

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#51035) Gyuri27 válasza Kanczy (#51029) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azokkal nemigen játszom, eddig se tettem. Pl secret palázni is csak akkor ha pali napi q volt.

Ami bánt a 10 körös random fiesta. :W

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#51036) bepe79 válasza Kanczy (#51033) üzenetére


bepe79
addikt

Azt hogy? :Y Nekem is ez a beast hunter van, csak a legendary nélkül, mert nincs meg Huhuran. De 17-16-nál lejjebb nem tudok menni control warriorok meg freeze mage-ek meg healadin-ok meg zoo-k mellett. Kíváncsi lennék, hogy ezzel hogy megy le valaki rank 5-ig. Aki tudja, hogy mi a megoldás, kérem írja le! :R

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#51037) Scrake^;DD válasza Zolom89 (#51031) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Facehunter :D

[ Szerkesztve ]

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#51038) bepe79 válasza Scrake^;DD (#51037) üzenetére


bepe79
addikt

Az működik még? Mert én az esetek többségében kisz.p.k vele, pedig a standard előtt elég sokat játszottam, és ranked-en kb. 200 nyert játékom van vele, tehát mondhatni ismerem a kasztot valamennyire.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#51039) salaam válasza Gyuri27 (#51028) üzenetére


salaam
senior tag

Tegnap estéről 10 ellenfél (r5-6 között:

Beast druid, Ramp Druid, Zoo, Tempo Warrior, C'thun Warrior, Midhunter, Miracle Rogue, Mid sámán, Aggro paladin, Tempo Mage.

10 meccsen 10 különböző ellenfél, amikből 2 aggro, 3 control 2 kombó többi midrange. Ahhoz képest, hogy mi volt egy fél évig, ez maga a Kánaán.

(#51040) Scrake^;DD válasza bepe79 (#51038) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Persze hogy működik, én ugyanúgy T7 be kivégzem álltalában ha minden jól megy. Cthun deckeket lazán veri, csak a hard healek ellen gyengus. ez a deck nekem tökéletesen működik, csak bear trap helyett még egy explo van benne :DD

[ Szerkesztve ]

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#51041) micafighter válasza salaam (#51039) üzenetére


micafighter
nagyúr

Bizony.

(#51042) Cathfaern válasza whitezo88 (#51022) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

(#51043) bepe79 válasza Scrake^;DD (#51040) üzenetére


bepe79
addikt

Köszi, összeraktam ezt a deck-et, egyedül Leeroy Jenkins nincs meg, így beraktam a helyére egy charge-os 6 manás 5/2-es Reckless Rocketeer-t. Tesztelem: )

Szerk.: és tényleg működik, egy freeze mage-et épp most vertem el vele T8-ra: )

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#51044) Scrake^;DD válasza bepe79 (#51043) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

leeroy fontos bele, nekem már sok csatát megnyert :R

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#51045) bepe79 válasza Scrake^;DD (#51044) üzenetére


bepe79
addikt

Akkor Leeroy-t lehet, lekraftolom (van annyi dust-om)
Az én általam berakottról mi a vélemény? Nem tudja leeroyt helyettesíteni?

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#51046) Scrake^;DD válasza bepe79 (#51045) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Szerintem próbáld ki és ha állja a helyét akkor maradhat :))
ja meg a tracking sem kell bele, helyette használj inkább 2 wolfridert :K

[ Szerkesztve ]

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#51047) bepe79 válasza Scrake^;DD (#51046) üzenetére


bepe79
addikt

Tracking neked sincs benne? Az abszolút nem jó a standard-os face hunterbe? Egyébként már a második meccset nyerem vele zsinórban, és a sok manás charge-os lény még csak nem is kellett: ) A végén a beast-ekkel (unleash the hounds) + kill command-al mindig megoldottam a dolgot.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#51048) Scrake^;DD válasza bepe79 (#51047) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

nincs nekem se, mert felesleges nagyjából. Hát most nincs olyan kártya amit feltétlen fel kellene húznod ahhoz hogy nyerjél. earlybe nemlényeg hogy mit húzol azt úgy is le tudod rakni.

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#51049) Brenor válasza sagem (#50795) üzenetére


Brenor
aktív tag

Na de gondolom ti is szeretnétek, ha a questek barátságosabbak lennének, mint pl. wines questek eltörlése és ha nagyon ragaszkodnának a wines questekhez akkor számítsa bele a botok elleni küzdelmeket vagy legyen olyan játékmód, ahol csak basic lapokkal lehet küzdeni, mert csomószor kapok olyan class questet amikkel nem szeretek játszani, igaz kilehet x-elni, de nem biztos , hogy kapok jobbat., Ha meg összeállítok valami ütös basic decket akkor persze, hogy 5 legendarys ellenfelet kapok ki aki könnyedén legyőz még casualban is.

[ Szerkesztve ]

(#51050) Brenor


Brenor
aktív tag

Meg nem is beszélve arról, hogy megint rohadtul nem lett kibalanceolva. Mivel szeretem a priestet összeállítottam egy C'thun decket, erre később jövök rá, hogy a priest mostanában elég gyenge és a druiddal lehet legjobb c'thun decket összeállítani, amelyik nem a kedvenc kasztom és több lapot már disenchantáltam onnan. Most akkor mi értelme volt az összes kasztba c'thun buffoló lapokat beletenni, ha ennyire szarnak a balancera? Komolyan mondom vicc ez a játék.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.