Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69001) fogtunder válasza ThySoul (#69000) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Hagyjuk már ezt a mindenért a rugó quest a hibás témát. Az aggro ugyanúgy elveri azt is, a gond az, hogy nincs normális kontroll, merthogy a taunt warrior minden, csak nem az.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#69002) Mister_X válasza fogtunder (#69001) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Paladinból azért van értelmes control verzió. Az más kérdés, hogy paladinban se laphúzás (kiv. LoH, de senki sem futtatja), se hard removal.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#69003) ThySoul válasza fogtunder (#69001) üzenetére


ThySoul
senior tag

"helyette inkább játszunk jade-t vagy idióta questeket. Elég érdekes az elképzelésünk a lategameről"
Erre reagáltam azt, hogy "Lategame és a quest rugó" (csak poénból) , semmi olyat nem mondtam, hogy a quest rugó miatt van üvegházhatás meg éhezés Afrikában. És igen, tudom hogy veri az aggro, de a HS történelmének egyik, ha nem a legidegesítőbb deckje. Még a pirate wari t5 lethal is szórakoztatóbb volt az átlag "t3-t4 kész a quest és van nála prep" játékoknál, ráadásul vanish meg freeze is van a deckbe, hogy az esetek felében legyorsulni se tudd.
Mégegyszer, tudom hogy max t2 deck, de szerintem yogg óta nem volt ilyen mellényúlás a készìtőktől.
No offense, nem akartam én senkinek sem beszólni.

(#69004) saen válasza ThySoul (#69003) üzenetére


saen
veterán

Szerintem a quest rugó végre hozott valami változatosságot a játékba. Egy rakat ilyesmi deck kéne...

(#69005) fogtunder válasza saen (#69004) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Szerintem is.

És nem azzal van a baj, ha nem szereti valaki, nekem is van egy pár pakli, amit ki nem állhatok, de helyén kellene kezelni a dolgot.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#69006) Chumlee válasza fogtunder (#69005) üzenetére


Chumlee
senior tag

CONCEDE ?

(#69007) eLit-MiLan válasza fogtunder (#68784) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Erre visszatérve, múltkor kipróbáltam a hp < 15 + alex & auchenai-t, de 15-re rakta hp-m..akkor a priest Q bugos lenne? :D

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#69008) fogtunder válasza eLit-MiLan (#69007) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nem hinném, csak én olvastam hülyeségeket az interneten.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#69009) Cathfaern válasza eLit-MiLan (#69007) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Alexre kivétel van betéve. Szóval tulajdonképpen az a "bugos" :)

(#69010) NyxNyxNyx válasza eLit-MiLan (#68779) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Az tetszik a legjobban, hogy még azt is mondja Amara, hogy "You are safe now".

Amikor segíteni akarsz, de pont hogy elbaszol mindent. :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#69011) csoki válasza tomazin (#68970) üzenetére


csoki
senior tag

ez kész... welcome to priest vs priest :DDD

(#69012) NyxNyxNyx válasza csoki (#69011) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Velem az ehhez hasonló meccsek szerettették meg a játékot. Sajnos egyre kevesebb van belőlük. Szín tiszta value game.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#69013) Chumlee


Chumlee
senior tag

80g EU csere . Izsákpedopap#2181

[ Szerkesztve ]

(#69014) szinesz.bob válasza saen (#69004) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Szerintem ez az 1 is sok! :W :W

Ha jól húz, akkor semmivel nincs esélyed ellene.
Kirakja 4X a fagyasztós elementált turn 5-re kész a quest ..

Ez a skilles deck?

(#69015) tomazin válasza szinesz.bob (#69014) üzenetére


tomazin
veterán

Ez eleg sok mindenre igaz..ha jol huz...

(#69016) fogtunder válasza szinesz.bob (#69014) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Ha úgy húz egy, ahogy ehhez kell, egy Basic inner fire pakli is megver a negyedik körre.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#69017) jr1994


jr1994
addikt

Igaz play 50 shaman minions questre összehányt deck-kel játszottam casualon, de engem ma egy aggro druid 4 kör alatt elvert, tökéletes keze volt.

Amúgy ma nyitottam egy priest questet, ezt használja valaki?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#69018) Mister_X válasza jr1994 (#69017) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Priestek leginkább.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#69019) eLit-MiLan válasza Cathfaern (#69009) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Pedig én a set-et pont az egyenlővé tételként értelmezem, szal se nem minusz, se nem plusz, mint ahogy Alex működik, akármilyenek a körülmények, fixen x-re állítva a hp-t.

(#69010) NyxNyxNyx: jah :DDD

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#69020) jr1994 válasza Mister_X (#69018) üzenetére


jr1994
addikt

Warriorral nem lehet használni? Akkor mindjárt be is töröm :W

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#69021) szinesz.bob válasza fogtunder (#69016) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Nekem az a legnagyobb gondom a quest rugóval hogy semmit nem tudsz csinálni ellene.
Amit kirak visszavesz. Ha kész a quest akkor pedig már esélyed sincs ellene. Tehetetlenül nézed hogy pakolgat oda vissza és a végén kikapsz.

(#69022) tomazin válasza jr1994 (#69017) üzenetére


tomazin
veterán

Nem annyira jo, mint a rugo vagy a wari, de torni nem erdemes, van ra deck (pl amit linkeltem elozoleg day9meccset)

(#69023) Chumlee válasza szinesz.bob (#69014) üzenetére


Chumlee
senior tag

Van a másik véglet amikor a duplákat kihúzod csak semmit nem érnek mivel nem tudod mivel vissza dobni .
Szóval kicsit ferde a dolog . ;)

(#69024) Chumlee


Chumlee
senior tag

80g EU csere , még várja gazdáját :)

(#69025) jr1994 válasza tomazin (#69022) üzenetére


jr1994
addikt

Köszi a választ! :R A linkelt deckből a többi legend hiányzik, úgyhogy ilyet sem fogok játszani :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#69026) szinesz.bob válasza Chumlee (#69023) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Biztosan van ilyen is. Sajnos ellenem nem ők jönnek soha... :F

(#69027) Scale válasza szinesz.bob (#69021) üzenetére


Scale
őstag

Hogyne tudnál ellene mit tenni, Dirty Rat ;)

(#69028) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Aki gondolkozik, az aréna továbbra is vicc kategória. Tier 71-es hunterrel [link] t6 Lyra+PW, aztán ez. A másik 2 lose 1 körön múlt, egyiknél egy taunt adaptot mákolt be 1 db 1/1 manusra, 1 életen élte túl, amúgy win lenne. Mióta kijött a kieg, képtelen vagyok menni normális köröket, előtte tök jól ment. Wild sokkal jobb volt, ez próbának ok, de highroll-lowroll a draftban.

[ Szerkesztve ]

(#69029) Alexxxis


Alexxxis
aktív tag

80G párt keres. :B (EU)
Ma kb 22:30-tól jó nekem.

[ Szerkesztve ]

the best is yet to come

(#69030) Chumlee válasza Chumlee (#69024) üzenetére


Chumlee
senior tag

Elkelt!

(#69031) rocket


rocket
nagyúr

"Devolve this" :DDD

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#69032) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Zeta Priest "otk" paklival játszik, a lényege, hogy spellre izguló lapot letesz, majd következő körben "socerer's aprentice" x2, vagy 1 és a 3 mana 3/2 ami csinál egy 1/1-et és shadow visions-szel mindig a shadow visions-t szedi ki.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#69033) h3lios


h3lios
addikt

Közben JJ is felhagy a HS-el, legalábbis bajnokságon többet nem indul. (ezzel valszeg a játékot is abbahagyja). Nem meglepetés de ős is fulltime-ban fog a Gwent-re koncentrálni.

Néztem 1-2 streamet a játékról és őszintén nem értem, hogy hogy lehet egyáltalán a HS-hez hasonlítani. Sokkal átláthatatlanabb és gagyibb az interfész, soha sem lesz ilyen design mellett komoly kihívója a Heartstone-nak.

Konkrétan úgy néz ki, mint valami gagyi passziánsz klón, ami az elrendezést illeti. Ilyen kinézettel alap windows játéknak nézném laikusként.

A HS-nek nyilván a Lore mellett hatalmas előnye, hogy olyan felhasználói felületet kapott, ami szerintem felülmúlhatatlan. Meccsek közben elvonatkoztatnak a kártyák formájától és sok eyecandy megoldás is van benne, amit sokan szeretnek. (többek között énis).

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#69034) F-ECT$ válasza h3lios (#69033) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha nem játszol vele, akkor a HS is elég érthetetlen, hiába egyszerű a kártyajátékok között.

Dive ever, work never.

(#69035) saen válasza h3lios (#69033) üzenetére


saen
veterán

Gwent valóban nem rendelkezik azzal a szines és világos felülettel ami a legtöbb embernek tetszik. Ezt a design részt eléggé elszúrták... Ettől függetlenül elég könnyű átlátni az egészet ha már kipróbáltad. Lore szempontjából meg a Witcher univerzum is elég extra, mégha nem is warcraft szint, de azért elég komoly.

(#69036) Kanczy válasza h3lios (#69033) üzenetére


Kanczy
veterán

Mindkét játéknak megvannak a maga előnyei és hátrányai. A Gwent-nek van egy rakás előnye, ami pont az általad képviselt álláspontot támogatja - jóval kevesebb RNG, több gondolkozás, nincsenek ostoba face / "cancer" paklik, sokkal többet számít a skill. Én sem kedveltem az artját, de a hétvége 48 órája alatt tettem bele 20 játékórát, és hozzászoktam és megszerettem. Ha komolyan gondolod a problémáid a HS-sel, akkor legalább egy próbát tegyél a Gwent-tel :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#69037) NyxNyxNyx válasza h3lios (#69033) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Elvileg a lap effektek placeholderek egyelőre, vannak fontosabb dolgok. UI-re amik érkeznek panaszok javítani fogják. A board nekem sem tetszik, nem lepődnék meg, ha azon is változtatnának. A card art viszont szintekkel a HS-é felett van.

Nem fogja behozni sosem a HS-t a célközönsége is más, sokkal kevésbé casual játék. Egyes meccsek nagyon megdolgoztatják az agyat. Nekem most egyelőre a HS előtt áll, aztán meglátjuk.

Fő ok, amiért jobban tetszik, hogy nincs olyan, hogy szar a kezed és ezért már a meccs kezdetén tudod, hogy le fognak gyorsulni. Nincs olyan, hogy miután noskill kiszartam minden tauntot, imádkozom, hogy a brawlnak jó eredménye legyen, vagy hogy a random 8 dmg éppen jó helyre megy, vagy kikaptam.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#69038) Frogged


Frogged
aktív tag

Szerintem komoly kihívója lesz a Gwent a HS-nek ha egyszer kész lesz.
Mert bár télleg kicsit szegényes a környezet de a legtöbb playert kárpótolni fogja a reward rendszer.
Simán lehet még most is bontani napi 4 free paklit régeben 5-6ot is akár , ez sok embernél nagy előny aki nem rak pénzt a játékba.
Nálam aki nem ladderezik keményen mondjuk simán elfér egymás melett a 2 game átlag napon hsben letolom a napi küldit 20 perc alatt gwentben meg 1,5 óra alatt farmolok pár packot.
De elégé más jellegű azért a 2game: Hs-ben választhatsz hogy aggro midrange vagy late game tetszik , gwentben meg csak kombó paklik vannak mivel nincs mana igénye a lapoknak lesz akit ez zavarni fog.
Mondjuk annyira azért szerintem nem bonyolult hogy a nagy közönség meg riadjon töle , egy normális ccg-hez képest még a gwent is elég faék.
Meg sajna gwentben is volt olyan rák pakli zárt bétában amit kb csukot szemmel is lehetett játszani .
Szerintem mi csak profitálhatunk ha lesz egy komoly ellenfele a hs-nek jobban oda fognak figyelni a kiegek minőségére a reward rendszert is tuti felturbozzák előbb utóbb és lehet a balance okra sem kell majd várni annyi időt

[ Szerkesztve ]

(#69039) anorche1


anorche1
őstag

Ha most kezdenék el gwent -tal játszani, akkor mekkora lenne a hátrányom a korábbi játékosokhoz képest? Behozható, vagy olyan mint itt a heartstone -nal, hogy fizetés nélkül legalább 1 év behozni standardon.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#69040) saen válasza anorche1 (#69039) üzenetére


saen
veterán

Most még nagyon időben vagy. Az open beta kezdődött a múlt héten, volt egy hard reset, szóval mindenki bukott mindent. Igaz, voltak jutalmak a closed bétáért, de ez nem ledolgozhatatlan hátrány, sőt!

(#69041) F-ECT$ válasza anorche1 (#69039) üzenetére


F-ECT$
titán

HS-t nem nagyon hozol be 1 év alatt szvsz.

Btw a Gwent mobil app nélkül sosem lesz annyira népszerű, mint a HS.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#69042) NyxNyxNyx válasza anorche1 (#69039) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Gyorsan lehet farmolni és a kezdő paklik kis átalakítással egész jók. A leadereket challengekkel meg tudod csinálni amikért még "gold" is jár. Az alap paklikban már van 4 legendary és 6 epic (aminél többet amúgy sem lehet belerakni), ezek közül vannak olyanok, amik nagyon jók. Behozható a lemaradás, closed béta végére voltak olyan emberek, akiknek F2P ki volt a kollekciójuk. Mondjuk ők azért brutál sokat játszottak.

Amúgy van gwent topic. Most épp pont ddos támadták a szervereket és nem tudok mivel játszani. :D

Összefoglalót ne nézd, még nem frissítettem.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#69043) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Nekem egyelőre jobban bejön a gwent pl kezdő kéz itt nem számít plusz a jutalmazás jobb mint a hs-be, világ se kicsi sőt... Plusz nekem a sötétebb komorabb ezért jobban bejön 😊

(#69044) tomazin


tomazin
veterán

Mobil kliens hianya miatt sosem fog kihivoja lenni a hsnek.

(#69045) saen válasza tomazin (#69044) üzenetére


saen
veterán

A színvilággal sem... Ettől függetlenül lehet egy sikeres játék, sőt, jó eséllyel lesz is.

(#69046) ETOM


ETOM
addikt

Gladiator Longbow-bol nyitottam egy 2.-t, betörhetem? Egy másik epichez kell a dust.

[ Szerkesztve ]

(#69047) saen válasza ETOM (#69046) üzenetére


saen
veterán

Nyugodtan.

(#69048) ETOM válasza saen (#69047) üzenetére


ETOM
addikt

Köszi :R

(#69049)rocket: neked is ;)

[ Szerkesztve ]

(#69049) rocket válasza ETOM (#69046) üzenetére


rocket
nagyúr

:K

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#69050) quex


quex
tag

80 goldos quest-et cserélnék sürgősen, mert a másik két küldetést nem tudom megcsinálni, és ma már frissítve lettek. Nem akarok elveszíteni questet, a holnapi már nem fér el.

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.