Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49001) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Asia serveren ilyen egy 1-2 es shaman: [link] pont nem látszik a 2. rockbiter. Ezt egy előző körös Storm, és 3 korábbi Crackle után játszotta el.... nem tudom mit csinált hogy 1-2nél járt ezzel a faceshamannal...

[ Szerkesztve ]

(#49002) micafighter válasza whitezo88 (#49000) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nálam előbb jött szembe constructedbe mage, flamewalker meg arcane mindent oda lőtt ahova kellett, pedig mondanom se kell minden egyes missile 50% alatti eséllyel volt. Éljen az RNG. ;]

(#49003) ígyvanferi válasza whitezo88 (#49001) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Az már megdőlt, hogy csak a vesztett meccseket nézni összesorsoláskor? Tehát 0-2 összetalálkozhat 10-2-vel? Vagy ezt csak én álmodtam? Így leírva már nem is hangzik túl logikusnak. Lehet rögtön kétszer is pechesen húzott.

(#49004) whitezo88 válasza ígyvanferi (#49003) üzenetére


whitezo88
nagyúr

azonosakat néz, ha nem talál akkor lehet 1 eltérés. Kizárt hogy 10 winest adjon be 1 ellen. Pár napja Forsen és Mira találkozott Arénában, ugyanannyi volt az állásuk.

(#49005) saen válasza whitezo88 (#49004) üzenetére


saen
veterán

Nemrég Hafu beszélgetett Ben Brode-dal az aréna matchmakingről Hafu streamjén. Én nem láttam, mert éjjel volt, de gondolom még megtalálható valahol. Érdemes lehet megkeresni, hátha kiderült valami érdekes.

(#49006) tPedro_ válasza saen (#49005) üzenetére


tPedro_
őstag

(#49007) xavix13


xavix13
senior tag

Nem mostanában írtam ide, már csak hobbi szinten tolom a a játékkal, jó részt telóról, talán a standarddal ez majd változik. Viszont ezt azért megosztom, mert így még sose jött ki kb. :D
Seems balanced, perfect game, poor zoo ;]
Kép1, Kép2

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#49008) Zolom89 válasza xavix13 (#49007) üzenetére


Zolom89
senior tag

A legutálatosabb kombó az egész játékba :D

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#49009) alevan válasza xavix13 (#49007) üzenetére


alevan
őstag

Ilyenkor szoktam Alt+F4et tolni és sétálni egyet, miközben az élet értelméről elmélkedem :D

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#49010) ollie válasza whitezo88 (#49000) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most extra nehéz az aréna, mert a rosszabb aréna játékosok nem játszanak, mert gyűjtik a goldot a kiegre.

***

(#49011) alevan válasza ollie (#49010) üzenetére


alevan
őstag

Ez nem így van. Tegnap hűségesen veszítettem egy nyerés után sorozatban 3mat arénán. Eszembe sem jutott kiegre gyűjteni :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#49012) saen


saen
veterán

Hivatalos az árilis 26 :)

(#49013) DaveNo1 válasza saen (#49012) üzenetére


DaveNo1
veterán

Jöhetne már a nerf lista.

You are not prepared.

(#49014) alite válasza saen (#49012) üzenetére


alite
aktív tag

Igen, de EU sajnos csak 27.

(#49015) DaveNo1 válasza alite (#49014) üzenetére


DaveNo1
veterán

Lesz az 28 is ;]

You are not prepared.

(#49016) itldj válasza DaveNo1 (#49015) üzenetére


itldj
aktív tag

Dehogy, ez csak a server stress teszt időpontja, és majd májusban lesz playable. :DD :DDD :C

(#49017) micafighter válasza ollie (#49010) üzenetére


micafighter
nagyúr

A jobb játékosok meg játszanak, mert gyüjtik a goldot kiegre :DDD

(#49018) whitezo88 válasza ollie (#49010) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Legalább van kihívás. Bár ma a Warriorom következő módon halt ki 3 winnél. Pap: hagyján hogyToshleyt draftolt, annyira nem OP, lekezeltem, de mikor topdeck fázisban Shrinket majd azonnal utána Cabalt (2.) topdeckel, amivel ellopja a majmom, majd ezt is megöltem, erre topdeck Curator -> Sneeds. Outplayed, remek meccs volt...

az pedig vicc, hogy EU 27-én kapja, pedig nálunk van korábban... ismét fityiszt mutattak.

[ Szerkesztve ]

(#49019) micafighter válasza whitezo88 (#49018) üzenetére


micafighter
nagyúr

Legalább ennyi előnye van, hogy NA-n játszunk :DDD

(#49020) P00By


P00By
nagyúr

5 lapból 4 rare, ilyet se kaptam még :)

(#49021) darkrock


darkrock
aktív tag

Nehezen de győztem, RenoLock volt.

(#49022) h3lios válasza alite (#49014) üzenetére


h3lios
addikt

Igazán leszophatna már a Blizzard. 26-án a remélhetőleg sikeres vizsgám után terveztem nyitogatni, erre ezek a f.szjankók átrakják 27-ére, mert a nevetséges szerverparkjuk nem képes elviselni a nyitás miatti túlterhelést. A bérszerverek helyett inkább csúsztatnak pár millió emberen 1 napot. És a csodás az lesz, hogy amikor már az NA szerveren minden lagg meszűnt addira mi még be sem tudunk épni, mert le lesz halva az egész.

TGT-nél is emlékszem fél óra után megszűnt a lagg és Amaz röhögve nyitotta a 400 packját. Én meg 4 kib.szott órával a release után nagy nehezen be tudtam lépni laggolva packot nyitni. :U

B-tag: H3lios#2825

(#49023) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Csináltam questre egy decket amiben 28 1 drop van és 2 2 drop. Nem is néztem mik, csak pakoltam be, de casualon 4 hp-ra vertem egy druidot. :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#49024) saen válasza h3lios (#49022) üzenetére


saen
veterán

Ha megint éjfél után jelenik meg akkor fel kell kelni hajnalban és száguldani fog a szerver. Én ezt fogom csinálni... Aztán ha felketl a tömeg akkor megint van esély a lagra...

(#49025) Gyuri27 válasza h3lios (#49022) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nyugodj meg, hogy lerohad a bejelentkező szerver és az összes game játsszhatattlan lesz eu-ban.
De no para. Megyünk na acc-ra. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#49026) h3lios válasza saen (#49024) üzenetére


h3lios
addikt

Nem mindegy melyik éjfél lesz. 26, vagy 27 23:59...
Emlékszem a TGT is este 7 kor jött meg, sikerült is 23:00-ra belépni. :U

B-tag: H3lios#2825

(#49027) saen válasza h3lios (#49026) üzenetére


saen
veterán

Én szerintem meg se próbálom akkor, felesleges.

(#49028) ígyvanferi válasza h3lios (#49022) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Hm, téged nem kérdeztek meg személyesen, mikor lenne jobb? Engem igen. Bocs, akkor miattam került 27-ére a start, nekem az az alkalmasabb...

(#49029) kstcsk válasza h3lios (#49022) üzenetére


kstcsk
tag

Úristen, micsoda problémák, release után 4 órával még nem lehet kockulni.... áááá ;]

(#49030) M3oH válasza h3lios (#49026) üzenetére


M3oH
addikt

döbbenet mik vannak... :U

(#49031) F-ECT$ válasza kstcsk (#49029) üzenetére


F-ECT$
titán

Kicsit overreacted, de amúgy a lényegi résszel egyetértek: szarnak Európára, mert úgy látszik, hogy így is dől a lé, és kicsi az elégedetlenkedés.

Dive ever, work never.

(#49032) Kanczy válasza h3lios (#49022) üzenetére


Kanczy
veterán

Rohadjanak meg, hogy a te kedvedért nem hagyták 26-ra ;]

Az EU-NA kérdésben természetesen egyetértek, de sajnos ez a csúf valóság :(

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#49033) h3lios


h3lios
addikt

Durván félreértettétek a mondandóm. Lesz.rom hogy 26 vagy 7. mert mindkét nap itthon vagyok. Tehát nekem ilyen szempontból pont jól jött ki a dolog. DE !!!
Azt nem értem, hogy a többi Sokkal nagyobb és keményebb gépigényű játék szerverei, hogy nem omlanak össze, amikor kiadnak 1 update-t. A legjobb példa erre megint csak a CS:GO. Most volt a leghosszabb szünet 2 DLC között és amikor kiadták gond nélkül tudott Mindenki worldwide játszani, nem akadt, nem fagyott. Pedig jópár millió ember rászabadult a játékra. Kezdtek el cuccokat venni / ládát farmolni.

Ehhez képest a Blizz. egy kártyajátékban nem tudja megoldani, hogy a terhelés ne vágja haza a fél szerverparkot. Inkább leszek spúr g.cik és az így is hatalmas bevételek mellett inkább leszarják a világ nagyobbik részét és csúsztatják nekik 1 napot.

Bezzeg a sok hamburgerzabáló dagadt amerikai tudja majd nyitogatni a packokat... Ez is csak azért van, mert a top Streamerek főleg amerikaiak....

Nem tudom mire tudják elkölteni ezt a rakás pénzt, bele kell fektetni abba a 20 embernek a munkájába, akik ezt a játékot csinálják ?! Na ne röhögtessenek, 2-3 hetente kapunk 1 brawl-t, amihez akkora programozási tudás sem kell, mint 1 aknakeresőhöz. Nagy kunszt volt kivenni azokat a lapokat a kollekcióból amik nem felelnek meg x/y feltételnek. Több mint fél év telt el az utolsó kieg után, addig gyakorlatilag csak erre kellett figyelniük.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#49034) kstcsk válasza h3lios (#49033) üzenetére


kstcsk
tag

Nem, tiszta sor, és szerintem ahogy előttem is említették, a lényegi részével teljes mértékben egyet lehet érteni, ahogy most azt ki is fejtetted. Viszont ebből problémát csinálni, tényleg, kívánom hogy ez legyen a legnagyobb probléma az életben. Félreértések elkerülése végett ne szívd mellre, nem a kötekvés a célom.OFF vége.

(#49035) DaveNo1 válasza h3lios (#49033) üzenetére


DaveNo1
veterán

Hányszor kell még leírni hogy vannak authentication szerverek, amik nem arra vannak kitalálva, hogy egyszerre mondjuk 5 millió ember akar belépni. Évi 1-2 alkalom miatt meg totál felesleges fenntartani 10-szeres kapacitást.

You are not prepared.

(#49036) h3lios válasza DaveNo1 (#49035) üzenetére


h3lios
addikt

Erre valók a bér szerverek, amiket az indulás napjára berendelnek és 2 nappal utána lepasszolnak. Máshol ez bevált dolog, csak a Blizzardnál erre nem költenek.

B-tag: H3lios#2825

(#49037) salaam


salaam
senior tag

Wow kiegeknél ott vannak az új questek, hősök és a world first achik.
De ne mondjátok, hogy a world first standard #1 legendre fogtok hajtani. Nem mindegy, hogy mikor jön ki? Meg hogy 12:00-kor, vagy csak 07:15-kor lehet játszani?

(#49038) h3lios válasza salaam (#49037) üzenetére


h3lios
addikt

Rohadtul nem mind1. Ha valaki előrendel, tehát fizet a concent-ért és a Blizzard kivételezésének köszönhetően 1-2-3 nappal később tudja csak a szolgáltatást igénybe venni, na az gáz.

Nem tudom, hogy te mit szólnál hozzá, ha kifizetnéd a netes számlád, de a szolgáltató azt mondaná, hogy csak jövő héten kapod meg a netet, mert addig a fontos ügyfeleknek tartják fent a hálózatot.

B-tag: H3lios#2825

(#49039) Zolom89 válasza h3lios (#49038) üzenetére


Zolom89
senior tag

előfizettem az 50es kártyacsomagra, de nem izgat h 27 vagy 28..ha május 2-án lesz akkor akkor ;]
Rendeltem ebayről egy 2 dolcsis csomagot, azt jobban várom mint a kieget :D

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#49040) Klemice válasza h3lios (#49038) üzenetére


Klemice
senior tag

Annyi butaságot hordasz össze itt hónapok óta, de eddig megálltam, hogy írjak, ne etesd a trollt alapon.
Kérlek ne keverd a terméket és a szolgáltatást. Köszönöm

(#49041) pachito


pachito
őstag

Tökmind1, hogy 26, 27 vagy 28 lesz-e a release...a lényeg marad; no more Boom, Shredder, Minibot, Creeper fiesta. Nekem ez mindent megér.

(#49042) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Mondjuk ha elvertem volna már kártyalapokra egy talicska pénzt, lehet én is hőbörögnék.

(#49043) whitezo88: ezt a Kotont majd mindenképp írd bele a kifejezésgyűjteményedbe. :)

[ Szerkesztve ]

(#49043) whitezo88 válasza pachito (#49041) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nekem az a vágyam hogy eltűnjenek az autopilot deckek végre. One can dream... de a Koton deckek ilyenek lesznek lehet, bár ha Koton nem jön fel, addig kb aréna deckek csak max... kíváncsi vagyok mi lesz itt.

[ Szerkesztve ]

(#49044) DaveNo1 válasza ígyvanferi (#49042) üzenetére


DaveNo1
veterán

Akarod mondani virtuális kártyalapokra ;]

You are not prepared.

(#49045) pachito válasza whitezo88 (#49043) üzenetére


pachito
őstag

Szerintem ezeknek a Koton deckeknek nagyobb lesz a füstje, mint a lángja...én egy full egydimenziós decket látok magam előtt, kevés variálható lappal, ami vagy bejön, vagy nem.

(#49048) gmx9


gmx9
aktív tag

Plusz holnap hivatalos stream, elvileg benne pár felfedés előtt álló nerffel.

(#49047) Dantenero72

Boom alap legendary volt eddig, csak idő kellett hozzá, nem pénz. Én értem, hogy szar gyűjteménnyel rendelkezőknek mennyire nehéz (tényleg az), de gondolom a játékod sem az igazi még, le kell szarni mindent az elején és csak gyakorolni. Amúgy jobb nem lesz, de legalább jönnek új, friss deckek valószínűleg.

[ Szerkesztve ]

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.