Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32351) DaveNo1 válasza NyxNyxNyx (#32350) üzenetére


DaveNo1
veterán

Paladinnál remélem Lady Liadrin lesz (kappa) ;]

You are not prepared.

(#32352) pachito válasza NyxNyxNyx (#32350) üzenetére


pachito
őstag

Golden keretet a hero power es a kep kore csak 500 win utan kapsz tovabbra is, akar alternativ hos akar normal.

(#32353) NyxNyxNyx válasza pachito (#32352) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

ja értem, így oké

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32354) Mister_X válasza DaveNo1 (#32351) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Crown Prince Arthas ;]

De amúgy lehet Lady Liadrin, Vindicator Maraad, Yrel, Sunwalker Dezco vagy Mograine is akár, én meg fogom venni. Sőt, Magni is elég kúl.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32355) NyxNyxNyx válasza Mister_X (#32354) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Valaki összeírta pár napja, hogy ő kiket szeretne:

"Priest: Tyrande Whisperwind
Mage: Kael'thas Sunstrider
Warlock: Kanrethad Ebonlocke
Rogue: Garona Halforcen
Druid: Hamuul Runetotem
Hunter: F if i know! Whos the dwarf hunter in the original wow cinematic? Nathanos Blightcaller could work
Shaman: Farseer Nobundo
Warrior: Varian
Paladin: Lady Liadrin or Yrel"

Ha PotM lenne Priest akkor viszont tényleg fizetnék. Dotában is az egyik kedvenc hősöm. A mage is menő lenne.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32356) whitezo88 válasza Mister_X (#32354) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Jópár paladin van még, régebbről is, Turalyon, Anduin Lothar...

(#32344) h3lios Kripp ilyenkor szokta mondani, hogy "You are SO good at this game, yet I am garbage, GG"

ugye ezért se szeretem annyira az arénát hiába a változatosság, sokszor SEMMIT se tudsz csinálni, mert nálad csak lények vannak, nála meg tökéletes curve és minden válasz, topdeckek, stb.

(#32357) tomazin válasza Redcaster (#32316) üzenetére


tomazin
veterán

ha esetleg valaki tervezi megvenni, sztem érdemes lesz androidon keresztül forintban fizetve, mert minden olcsóbb ott valamennyivel, mint pc-n eurban. (9 eur helyett gondolom 2500 lesz, az előre definiált google árak miatt)

[ Szerkesztve ]

(#32358) h3lios válasza tomazin (#32357) üzenetére


h3lios
addikt

Annyit mondjuk nekem simán megér majd. :D

B-tag: H3lios#2825

(#32359) norbert1998


norbert1998
veterán

Aréna.
20/22-re vezetek.
Lerakok egy 7/7-es divine shield-et. Van lent még valami nem tusom már mim.
Ő jön
Control priest :W :O
Egyébként megnyertem volna, mint a Cart. Kezemben volt egy windfury-sító lap.

Gyors fejszámolás. Vesztettem.

Másik eset: 4/26-ra vezetek. Mage ellen. Nekem lent 10 atk. Neki is kb. Levesz, amennyit tud, meg rak tauntot. Eltüntetem. 4/21. Támad, amivel csak tud. Nemtommiazistennevő 10-es sebzés és megnyerte :W :O
Csak 3 körön keresztül volt 4 élete, nekem meg majdnem csurig.

De azért daráltam ám én is ;] Szereztem 2 epic kártyát (egy hónap alatt összesen ennyit kaptam), faja mind, megyek lassan kraftolni is, bár nem tudom, hogy legendaryt meg ilyeneket hogy lehet.

(#32360) saelin válasza norbert1998 (#32359) üzenetére


saelin
veterán

" bár nem tudom, hogy legendaryt meg ilyeneket hogy lehet."

1600 dust egy legendás lap craftolása.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32361) norbert1998 válasza saelin (#32360) üzenetére


norbert1998
veterán

Jó, van 150 :B

(#32362) saelin


saelin
veterán

Fuh, már emlékszem miért utáltam meg a zoot... Két nagyobb taunt úgy meg tudja fogni, hogy kb nem nem lehet vele normálisan tradelni és utána ütni a hőst. Persze ehhez kell xar kéz is, de nekem sűrűn van olyanom.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32363) h3lios válasza saelin (#32362) üzenetére


h3lios
addikt

Akkor a Sunwalker / Beltcher kombót tuti szereted. :D

B-tag: H3lios#2825

(#32364) saelin válasza h3lios (#32363) üzenetére


saelin
veterán

Az a kedvencem! :D Főleg az utóbbi.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32365) h3lios válasza saelin (#32364) üzenetére


h3lios
addikt

Kevés gusztustalanabb dolog van annál, mint amikor a mage Beltchert duplikál / Eco-zik, esetleg a pala Divine shieldet pakol rá. :)

B-tag: H3lios#2825

(#32366) saelin válasza h3lios (#32365) üzenetére


saelin
veterán

Az nem gusztustalan, csak kihasználja a metát, ami tényleg gusztustalan az a mostani meta...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32367) #75376384 válasza h3lios (#32365) üzenetére


#75376384
törölt tag

Pedig ha tudnád milyen jó érzés látni, amikor a folyamat a játékos arcába mászó ellenfélen kifog a sok taunt, aztán a kis szar lényei fennakadnak. :D A másik ilyen gyöngyszem, amikor water elemental-t sikerül sokszorozni egy fegyveres class ellen. :)

(#32368) Dyde


Dyde
aktív tag

Basszus nagyon ledöbbentem az imént mikor unalmamban összeszámoltam email fiók segítségével hogy mennyit költöttem erre a sz*rra... Free to play, aha legjobb mese és marketing. Tudni kell rólam hogy mindig is játszottam de sose költöttem azért sok pénzt játékokra, egyedül a CS 1.6 és a WOW amit megvettem, amúgy dota meg lol ami kitette a nagy részét a játékoknak amibe elég sok órát öltem az elmúlt 10-12 évben. De a Wow kiegek és előfizetéseken kívül azért sose költöttem se LOL-ra nagyon se másra mert sajnáltam pl egy skinre kidobni X ezer ft-ot. De ez hogy csak 2,99 dollár 2 pakli kártya úgy van vele az ember mi az a pénz, egy hambi vagy hotdog ára nem nagy kunszt. Aránylag új játékos vagyok GvG után kezdtem játszani, tehát k*rva nagy hátrányból mivel semmim se volt az alap kártyákból. Nem panaszkodok nem keresek olyan rosszul tehát telt azért arra hogy havonta mindig 1-2x vettem 2 paklikat vagy egy arénát, meg persze a 2 kieget, mert anélkül megint sehol se vagy, összefarmolni a goldot meg munka+social life mellett ezzel a napi fél órával amit rászánok nem lehet. Na lényeg a lényeg összeszámoltam 250 dollárt költöttem eddig azaz kb 70e ft-ot, az elmúlt 5 hónapban mióta játszok és ez apránként nem tűnt fel de így egybe kiver a víz ha rágondolok hogy ennyi pénzből azért lehetett volna venni értelmes dolgot is...
Sry a regényért csak jólesett kiírni magamból, hogy mekkora bizniszt csináltak ezzel a FREE TO PLAY-el a blizzesek, mert biztos többen is vannak ezzel így ahogy én. És hát nem kell mondanom rengeteg legendary hiányzik még a gyűjteményből ami kéne.... Na m1 ma megfogadtam hogy kiegészítőn kívül paklira és arénára soha többet nem költök. :K

ui.: pláne ezzel az egy kattintás + jelszót írd be és már le is húztuk a pénzed, se kártyaszám se lejárati idő semmi elő se kell venned a kártyát hogy azzal is arra gondolj hogy hopsz ezután neked el fog tűnni pénz a kártyádról... wá

[ Szerkesztve ]

(#32369) h3lios válasza Dyde (#32368) üzenetére


h3lios
addikt

Én 57 ezret költöttem rá, mert nincs türelmem azzal szarakodni, hogy összefarmoljam a kiegekre és a packokra a goldot. Ez az alap lapkészlettel és a jelenlegi metával egy kínszenvedés lett volna.
Most van 4-5 késznek tekinthető paklim, amihez majdnem minden megvan. (1 Vojin és talán Ysera kell csak a Priestbe). Ezen kívül a fontosabb lapjaim megvannak.

Az én módszerem ami már megmentett a további költéstől, hogy mivel androidon keresztül fizetek minden vásárlás után törlöm a kártyát a fizetési módokból, hogy minden egyes pack után be kelljen írni az adatokat.
Volt már, hogy ilyenkor mondtam magamban, hogy mi a rákért akarsz te újabb 12 ezret költeni, ha már majdnem minden megvan ?!

+ Kicsit paranoiás vagyok, mert ebben az okos világban nem lenne vicces, ha lekapnák a kártyámról az összes pénzt valami idióta andoidos adathalász programmal.
(persze tudom, hogy ez nem így működik, de hát na... :B )

Hozzáteszem úgy vagyok vele, hogy pia meg dohányzás helyett inkább erre költök, + én nem igazán játszom AAA-s címekkel. Ezek pedig 60-80 euró körül mozognak.

B-tag: H3lios#2825

(#32370) F-ECT$ válasza Dyde (#32368) üzenetére


F-ECT$
titán

Kicsit sokat költöttél, de remélem azért csődbe nem jutottál miatta. Nem mondom, hogy full free to play módban kell tolni, pláne nem úgy, hogy csak pár hónapja csatlakoztál be, és elég nagy így a lemaradásod, de egy kis türelemmel spórolhattál volna.

Egyébként 5 hónap alatt gondolom játszottál vele min 2-300 órát és még tervezel is vele játszani, ennél olcsóbb szórakozási forma nem sok van.

Dive ever, work never.

(#32371) ígyvanferi válasza Dyde (#32368) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Hát Dyde, ilyen ez a fogyasztói társadalom. Egyébként ha nem kettesével vetted volna a paklikat, hanem mondjuk pár 60-as pakkot, egy csomót spóroltál volna (vagy még több kártyád lenne :P ) 30x2,99 az már 89, míg a 60-as csomag "csak" 69 dollár.

(#32372) Ereshkigal: ez kicsit olyan, mint hogy ha nem dohányoztál volna az elmúlt 20 évben, már lehetne egy Porsched. A nem dohányosok mind Porschekkal rohangálnak. Oh wait...

[ Szerkesztve ]

(#32372) Ereshkigal válasza h3lios (#32369) üzenetére


Ereshkigal
őstag

"... pia meg dohányzás helyett inkább erre költök.."
Ez inkább csak önmegnyugtatás. Gondolom a játék előtt sem ittál-dohányoztál, vagy ha igen, akkor nem a játék miatt tetted le. :U

(#32373) Dyde válasza F-ECT$ (#32370) üzenetére


Dyde
aktív tag

Neem persze, pont ezért számoltam most össze mert mindig csak 2 pakli, egy aréna, és szép apránként összejött ennyi havi szinten ez a párezer ft nem tűnt csak így egybe sokkoló :) És amúgy igen, a türelem nem épp a legnagyobb erényem :D és újként másképp tényleg nagyon nehéz behozni a lemaradást. Most már nekem is van így pár kész paklim, amivel jó érzés játszani (nem face hunter, hanem pl controll priest)

ígyvanferi: Igen, de egybe sose költöttem volna ennyit, legalábbis nem terveztem csak így összeszámolva tudatosult bennem, még 7 paklit is csak 4x vettem :)

Ez a cigis dologra, meg félig egyet értek félig nem. Én sem cigizek, és volt hogy mondtam másnak aki igen hogy én meg max erre költök egy kicsit nem cigire. Persze jobb mint a cigi meg valami szórakozás kell, ha nem erre valamire úgyis elkölti az ember a pénzt. De mindig megszólal a kis hang is hogy ennél még értelmesebb dologra is el lehetne költeni :)

[ Szerkesztve ]

(#32374) saelin válasza Dyde (#32373) üzenetére


saelin
veterán

" Most már nekem is van így pár kész paklim, amivel jó érzés játszani (nem face hunter, hanem pl controll priest)"

Remélem én is elérem ezt a szintet, mert a rush deckkek nagyon monotonak. Nekem célom a warlock paklik kirakása (demon és handlock), de egy magenek vagy bármi másnak is nagyon tudnék örülni!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32375) h3lios válasza saelin (#32374) üzenetére


h3lios
addikt

Nekem van mindkettő és a Mage hatékonyabb, DE nem olyan élvezetes, mint a warlock. Ott igazából brute force van, ha valami nagy, akkor max lelövöd / barizod.

Warlocknál pont az tetszik, hogy sok módszer van arra, hogy kombózz. Pl. Void callerrel bele tudsz úgy ütni egy 3-as lénybe, hogy még túlélje és Tolhatod akár a saját lapodra a Bane of Doomot. Ezzel kapsz 2 demont a boardra. :) Én már jártam úgy, hogy kaptam egy Mal Ganist, nézből meg lehúzta a tesóját.

A Handlock viszont drága lesz a 4 giant miatt. Én ezért nem is játszom, mert sajnos 150-200 körüli packból még mindig nem sikerült nyitni egyet sem... :(

Komolyan ritkább, mint a legendary, mert abból már jópárat sikerült nyitni, de ezekből az istenért sem akart esni.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#32376) saelin válasza h3lios (#32375) üzenetére


saelin
veterán

Nekem molten van, már csak a mountain kell bele és a legendek. Egyszer csak kiesik a többi is. Ráérek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32377) h3lios válasza saelin (#32376) üzenetére


h3lios
addikt

Craftoláshoz egy kis tanács ami a későbbiek során szerintem jó kiinduló pont.
Én először Boomot, majd Sylvanast gyártottam le. Ez a kettő nagyjából mindenhova kelleni fog majd főleg utóbbi ha control paklit használsz.

Utánuk jöjjenek majd csak a kaszt specifikus lapok, mert ha netán megunod a handlock / demont akkor azért valljuk be egy Ganis-al, vagy Jarraxal olyan sokra nem mész :D

B-tag: H3lios#2825

(#32378) F-ECT$ válasza h3lios (#32377) üzenetére


F-ECT$
titán

Én még kiegészíteném a TBK, Ragna, Harrison hármassal, ezek nem mindig vannak benne a metában, de ha igen, akkor szintén elég sok control deckbe beférnek.

Dive ever, work never.

(#32379) saelin válasza h3lios (#32377) üzenetére


saelin
veterán

Kaszt specifikus legendet sosem gyártanék, pont a leírt indokod miatt. Boom-ot sok mindenbe tudnám tenni, de ahhoz sosem lesz elég dustom, hogy egy legendet legyártsak. Az lenne a legjobb, hogy ha nyitnék egyet arénából vagy bármi hulladék golden legendet, azt betörve egyből boom-ot csinálnék! :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32380) Dyde válasza h3lios (#32377) üzenetére


Dyde
aktív tag

+1 Én is Boomot és Slyvanas-t kraftoltam meg dustból, a többi legendarym ami van az esett. De ez a 2 kártya elég univerzális és erős, rengeteg pakliba jó. Első legendem egy arany Ysera volt amit azóta se volt szívem szétszedni, meg Tirion F-ed nyitottam 2x is... a többi az mind gyengébb de pl Leeroy-t sincs szívem szétszedni 400 dustért, hátha később megint befér valahova. Következő nagy dilemmám már napok óta hogy Grommash + 2 shield slam legyen a controll warihoz, vagy 2 giant + ragna/Jaraxxas a handlockhoz...

(#32381) h3lios válasza F-ECT$ (#32378) üzenetére


h3lios
addikt

Én ezeket csak akkor craftolnám meg, ha a kaszt lapjai is megvannak, magenél ugye Antonidas, Warlocknál pedig a 2 legend. Viszont ezek után valóban ezek jönnek.

(#32379) saelin
Az a baj, hogy a priestet leszámítva meg talán a palát, nagyon kellenek a kaszt saját legendjei is.
Ezek pont annyid adnak hozzá a játékhoz, hogy ha a végén felhúzód jó eséllyel nyersz is.
Persze ezek nélkül is meg lehet próbálni, de olyan lesz mint 1 sótlan leves. Finom-finom, de mégsem az igazi.

(#32380) Dyde

Egy arany Yserát én sem szednék szét, pláne most, hogy gondolkozok a legyártásán. Most jelenleg abban a helyzetben vagyok, hogy gyűjtögetem szépen a dustomat. Következő legendnek fogalmam sincs, hogy mit gyártsak le.

Priesthez Vojin nagyon jó lenne, de maga a kaszt halott a mostani metában. Facehunterhez / Druidhoz / fölösleges mert egyiket sem szeretem. Rouge-hoz meg a többi lapom nincs meg.
Ergo marad a következő pár lehetőség:
-Ysera
- Vojin (nem örülök, mert kaszt specifikus)
- Ragnaros (most sehova nem tudnám berakni)
- Harrison Jones
- Talnos Bloodmage

Talán még az utóbbival járnék a legjobban, mert az majdnem mindenhol jól használható, pláne demon lockban.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#32382) NyxNyxNyx válasza h3lios (#32381) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én még Thalnos-t nyitottam, de nem nagyon tudtam berakni sehova mert pont ilyen drága paklikba kell. Rogue-ban használtam egyedül, de nekem az a kaszt túl magas. Amíg nem jelölte sárgával a combo-t csomószor leraktam magában pl az SI-t.
Harrison viszont jobb mint vártam. Warriornak nagyon fáj a 4/1-es deathbite leszedése, Tirion meg többé nem akkora probléma. Az 5/4 body se annyira rossz. TBK szerintem nem high priority, Ragnaros mióta legyártottam alig tudtam betenni valahova. Vol'jin-t én nem bántam meg, de senkinek sem ajánlanám, mert a fele Priest deckbe be se fér.

Én azt mondom Ysera, Harrison, vagy Ragna.

más: Kíváncsi vagyok mikor fogom először használni az arany Jaraxxus-om, szegény porhalál közeli állapotban lehet.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32383) tomazin


tomazin
veterán

ellenem mage arénában, 0-1nél:
kirakta a fel reavert, úgyhogy végignézhettem a pakliját(mert leszedni nem bírtam). 3skillstrike, 1fireball, 2frostbolt, 1flamecannon, 2watereli, 2arcane intellect, a lények közl a legrosszabb a ghoul volt.

úgy néz ki fel reaver nap, a locknak is volt..de ott már volt sw:death

[ Szerkesztve ]

(#32384) Mister_X válasza Dyde (#32368) üzenetére


Mister_X
nagyúr

250€ felett járok, én nyertem ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32385) NyxNyxNyx válasza tomazin (#32383) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én egyszer draftoltam 7 flamestrike-ot. ;] Asszem 9 win lett.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32386) saelin válasza NyxNyxNyx (#32385) üzenetére


saelin
veterán

Más nem is kell a magenek... :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32387) F-ECT$ válasza Dyde (#32380) üzenetére


F-ECT$
titán

Mivel sok hunter van, én inkább a warit ajánlom, mint a handlockot.

Dive ever, work never.

(#32388) SLYM válasza ígyvanferi (#32371) üzenetére


SLYM
veterán

a helyes megfogalmazás az, hogy vehetnének belőle egyet. fenntartással többe lesz 5 millánál a cayenne, ha meg újan veszed, amire kevesebbet kell költeni, akkor már nem tudna belőle venni egyet sem a cigipénzből. de az tény, hogy ha valaki dohányzik, életében 1-2 kisebb ház, vagy lakás árát elszívja, ez csak egyszerű matek

[ Szerkesztve ]

(#32389) tretyak válasza h3lios (#32381) üzenetére


tretyak
aktív tag

Palával kapcsolatban: Tirion minden deckben ott van(neutralként Dr. Balance kategória lenne), talán még a rugó és a hunter(esetleg druid) deckek működnek jól saját legend nélkül.

(#32390) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Gondoltam számolom ellenem a Huffereket mert nem igaz hogy ez 1/3 esély. zsinórban 7(!) Huffer...

szerk.: közben már 8, és emiatt lett lethalja

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32391) h3lios válasza tretyak (#32389) üzenetére


h3lios
addikt

Hunter jól megvan T-rex nélkül is, bár nem hátrány ha van kivégzőnek nem rossz, bár Leeroy is megteszi ha más nincs.
Druid azért örül ha kentaur bácsi bent van, mert sok esetben hasznos tud lenni, persze nem nélkülözhetetlen.
Azért szerintem az a Rugó Edwin nélkül nem az igazi, annyi lappal kombózható, hogy hiba lenne kihagyni.

B-tag: H3lios#2825

(#32392) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Azért Usa szerveren megjelent a jóöreg LoreWalker. 400 dustnak tökéletes. Rank 20-ra lejöttem streak-kel, de itt azért még fáj a Holy Nova és az SWD hiánya így szezon elején. :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32393) Redcaster


Redcaster
őstag

(#32394) Mister_X válasza NyxNyxNyx (#32392) üzenetére


Mister_X
nagyúr

1-2 óra alatt ki lehet farnolni, nekem az volt az első, hogy végigvertem az Innkeepert. Meg is őrülnék Truesilver meg Consecration nélkül.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32395) F-ECT$ válasza h3lios (#32391) üzenetére


F-ECT$
titán

"T-rex" szinte soha nem szerepelt a hunternél, még a vanilla időszakban se nagyon, azóta meg pláne.

"Kentaur bácsi" szintén nem túl népszerű, néhány ramp deckbe befér, de oda se mindig.

Edwin a miracle deckben alap volt, de az oilban már messze nem az.

Dive ever, work never.

(#32396) #75376384


#75376384
törölt tag

A mostani metát elnézve, van abban némi kacagtató, hogy a hivatalos HS Fb oldal megkérdezi hogy ki mivel játszik, majd mellékel egy képet az éppen aktuálisan játszott paklijáról, ami egy rush pala...

(#32397) netpeti98


netpeti98
addikt

Mostanában a control warri alex nélkül mennyire játszható?

(#32398) Gyuri27 válasza netpeti98 (#32397) üzenetére


Gyuri27
félisten

Attól függ. Healbot segít gyógyulni. De hogy készíted elő a legált?

Amd - Radeon - Ryzen

(#32399) netpeti98 válasza Gyuri27 (#32398) üzenetére


netpeti98
addikt

Régebben volt szó egy Nefarianos változatról. Még 800 dust hiányzik, hogy lecarftoljam Gromasht és a 2 Shield Slamot. Igaz addig még bármi jöhet a pakkokból.

(#32400) Gyuri27 válasza netpeti98 (#32399) üzenetére


Gyuri27
félisten

Van dragon warri de az nem a klasszikus kontroll. A rák miatt ált 1 shield slam van a deckekben (én pl 2 brawl játszom 1 shildel, de ízlés kérdése).

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.