Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71001) Chumlee


Chumlee
senior tag

Arénában 3 shadowstep esett , meccs közben burglar adott egy kazakust . Mimic Podból lett még egy shadow mondanom sem kell vicces volt . Minden körben gyártottam a spelleket szegény azt se tudta mit csináljon :DD

(#71002) jr1994


jr1994
addikt

5 napja nyitottam Pyrost, akkor az már emiatt a reset miatt volt? Sajnálnám, mert a több mint 50. Ungoro packból csak a 2. legendem volt.

A másik három szettből egyesével vettem packokat amíg meg nem érkeztek a legendek:
Inkmaster Solia, Cairne Bloodhoof, Hogger Doom of Elwynn, + 4 epic, 4 golden rare, 3 golden common. Ez volt kb 16 pack összesen, az old godnál kellett sokáig várni hogy beadja, a többi gyorsan ment. Ezután a brawl packban ott volt a második Brawl :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#71003) grizlisandor válasza kchryss (#70991) üzenetére


grizlisandor
addikt

Mukla, Tyrant of the Vale jó az említett qt Mageben meg van egy Priest deck(katt) is amiben szerepel, mivel jól kombózik Lyraval + hizlalod a Yoggot. :DDD

(#71004) Tomics


Tomics
addikt

Ingyenes arena reward +50gold (3-3 lett)

PH! addikt since 2004

(#71005) rocket


rocket
nagyúr

Uj kartyak
Paladin:

Neutral:

Priest:

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#71006) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Kint a jade counter, telefonról nem tudom linkelni normálisan, de elég jó lap

You are not prepared.

(#71007) rocket válasza DaveNo1 (#71006) üzenetére


rocket
nagyúr

Pontosabban a Jade Idol Counter :)
Shaman is tud Jade paradet csinalni, Aya nerf se artott volna.

Evolve Shaman ellen is jo lehetó hogy countereld a RNG clown fiesztat :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#71008) whitezo88 válasza rocket (#71005) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Quest Hunter counter PogChamp

(#71009) Cathfaern válasza F-ECT$ (#70940) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem az a kérdés mi a legfontosabb HS-ben (ez nem sorrend, meg nem is ítélkezés, mindenki döntse el maga)
- Élvezetes meccseket játszani és/vagy deckbuilding: ez esetben áll amit írtam, ha kell a dust egy új deckhez, be kell törni a legendaryt, ha nem, akkor nem szabad hozzányúlni.
- Minél teljesebb gyűjtemény: ez esetben nem szabad betörni, de szerintem akinek ez volt a fontos, az eddig se tört be semmit
- Ár/érték arány fontosabb, mint az előző kettő (mert amúgy nyilván fontos ez mindenkinek a bálnákat leszámítva, de általában nem ezért játszik az ember :) ): ez az egyetlen problémás terület, de szerintem elég kevés embert érint ténylegesen (szvsz akinek ez a legfontosabb, az jobban jár ha nem játszik, mert csak megszokásból tolja). Itt ahogy írod van egy nehezen feloldható ellentét aközött, hogy kockáztatja a dupla legendaryt meg aközött, hogy csak "áll" a dustja a lapban. Szerintem itt az a nyerő taktika, hogy ha illetőnek van kedve játszani, meglévő deckjeivel eléri mindig az r5-öt, le tudja tolni a questeket, akkor nincs értelme betörni. De ha amúgy inkább hagyná a laddert (unja már, nem jók már a deckjei a metához, nem fekszik neki amit összerakott, stb.), akkor megéri betörni és csinálni belőle egy jó decket. Mert ugye semmi garancia arra, hogy kinyitja újra, viszont egyébként elbukna az r5-ös rewardtól.

(#71010) rocket válasza rocket (#71007) üzenetére


rocket
nagyúr

OTK Priest ellen is jo counter, raadasul 4attack minion, Priest "kedvence" :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#71011) NyalokAA


NyalokAA
aktív tag

80 g questem van cserére kru#2409

(#71012) Scale válasza rocket (#71005) üzenetére


Scale
őstag

Ezzel a jade idol counter lappal nem csak őket lehetetlenítik el hanem a priest-eket, és a rugóknak is nehéz sorsuk lesz mostantól, ott is jó sok 1 manás spell van, RIP Malyrugó :(

(#71013) rocket


rocket
nagyúr

Az "egyszemu ormanyos" designnal ez mar a negyedik kartya, nem eroltettek meg magukat.

#71012: Vannak hatasai jopar deck tipusra, Wildon Freeze Mage ellen is jo lehet.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#71014) fogtunder válasza Scale (#71012) üzenetére


fogtunder
nagyúr

maly rugó? mikor láttál olyat utoljára?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#71015) saen válasza Scale (#71012) üzenetére


saen
veterán

Aggro ellen is jó lehet, bár kicsit lassú. Szöget a koporsóba mondjuk be tudja ütni...

(#71016) micafighter válasza rocket (#71013) üzenetére


micafighter
nagyúr

És még nem jött ki minden lap: 4, and still counting ;]

Kiváncsi vagyok amugy hogy jutottak arra hogy ez így jó lesz, 4x kiadni ugyanazt az artot különböző pózban.

Sajnálom hogy pont ennél a kiegnél ejtették le a minöségi mércét az artok tekintetében, ezt a kieget vártam a legjobban a kezdetektöl.

(#71017) fogtunder válasza saen (#71015) üzenetére


fogtunder
nagyúr

aggro ellen akkor lenne jó, ha a minionokat is kiszedné, de spell only. azzal, hogy bukik egy upgrade-et a pirate warrior és valami jobbat húz fel helyette, inkább árt, mint használ.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#71018) saen válasza fogtunder (#71017) üzenetére


saen
veterán

Igazad van, már olvasni se tudok :D

(#71019) Scale válasza fogtunder (#71014) üzenetére


Scale
őstag

Én néha szoktam játszani, szerintem fun, illetve streamerek is játszották, Thijs nem régiben ment vele egy nem is rossz winrate-tel :K

(#71020) fogtunder válasza Scale (#71019) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én is játszok wildon demon lockot, de ettől még nem fognak techelni ellene :D maly rugóval szerintem vagy egy éve nem sorsolt össze a játék.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#71021) rocket válasza micafighter (#71016) üzenetére


rocket
nagyúr

Ja, meg van kb. 60 kartya hatra :)

Mondjuk az artok minosegi romlasa a kisebbik gond, engem jobban zavar, hogy az eddig bemutatott kartyak kozul mennyi total selejt van, ami meg rank20 mokazasra se lesz jo, DR felhozatal meg szegyenletes.

Persze a remeny meg el, hogy a java csak most jon :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#71022) F-ECT$ válasza rocket (#71005) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez a neutral lenne a jade killer? Ok, a végtelen Jade-t megszünteti, de ettől még 9/9-ig úgy meg tud nőni, hogy semmit se lehet ellene tenni.

Dive ever, work never.

(#71023) h3lios


h3lios
addikt

- Benéztem :C

(#71022) F-ECT$

De azt simán lehet semlegesíteni. Egy Mage / Control paladin röhögve megeszi őket reggelire, mivel nem tud + jadeket generálni, illetve a scales kiesésével nagyon limitált a HP. Paladinnál konkrétan 1 Tarim megoldja a boardot. Mage-nél Frostnova + doomsayer / meteor / skillstrike / blizzard.

Illetve továbbra is ott a lehetőség, hogy legyorsulod.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#71024) fogtunder válasza F-ECT$ (#71022) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ha csak 9/9-ig megy el, azt mid palával még megoldod, akkor kezdődik a gond, mikor már végteleníti. ha nem a kieg előtt lennénk egy héttel, akkor mondanám, hogy gyártsd le tarimot, mert egyébként elég konzisztens dekk, de így...

(#71023) h3lios: olvasd el a lapot még egyszer...

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#71025) h3lios válasza fogtunder (#71024) üzenetére


h3lios
addikt

Whooops.. :D

B-tag: H3lios#2825

(#71026) rocket válasza fogtunder (#71020) üzenetére


rocket
nagyúr

Standardon Tharussian nelkul nem az igazi, pedig Razorpetal nem jott volna rosszul a decknek :)

#71022: Igen.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#71027) Chumlee válasza F-ECT$ (#71022) üzenetére


Chumlee
senior tag

Warrior , Mage , Paladin megtudja oldani a board cleart .

(#71028) tomazin


tomazin
veterán

szűkösebb telefonos tárhelyes emberkék lelkileg már most készüljenek, hogy megint pár száz megával nagyobb lesz a hs.

(#71029) h3lios


h3lios
addikt

Kiéget az aréna, tegnapi hunterrel elkezdtem, rögtön az első mage meteort kap ki a glyphből a tökéletes helyzetben. Az már más kérdés, hogy vagy misclickelt vagy a lehető legszarabb helyre dobta, aztán ment a shame concede.

Kövi ellenfél: warrior... 1. Kör arcane anomaly, 2. kör winaxe, 3. kör shield block, 4.kör 2/6 enrage taunt, 5. kör worgen + 2. winaxe, 6. kör: spellbreaker... Fel is adtam, mert mindenemet leszedett.

Aztán hunter ellen elment a net, szerencsére visszaértem és a deadly shot 3 minion közül pont a hydráját szedte ki.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#71030) fogtunder válasza h3lios (#71029) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem most jól megy, közepes paklikkal is megvan 7 win többnyire, gyakrabban lehetne ilyen fesztivál.

elképesztő, emberek miket nem draftolnak, most jött egy renounce lock, bírta is hat körig, a 4 mana 7/7 kicsit sok volt a szervezetének.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#71031) Scale válasza fogtunder (#71020) üzenetére


Scale
őstag

Nem is a malyrugó ellen fognak techelni, hanem a jadedruid és az összes többi deck ellen, csak ha bemegyek ladderre malyrugóval akkor én szenvedem el a techelésük eredményét.

(#71032) h3lios


h3lios
addikt

Paladin nem kicsit broken arénában. Amikor azt hiszed, hogy a steed-et kinyírtad pakollyal jön dino size és meghalsz a semmiből. A steed-nek simán epic-nek kéne lennie.

B-tag: H3lios#2825

(#71033) hyperspace


hyperspace
őstag

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#71034) h3lios


h3lios
addikt

Arénában, ha nem Mage-t vagy paladint Pickelsz NEM lehet 12 wint menni.
Az összes ilyen rák megaláz valami broken mechanikával. A paladin a 22 steed-el és a tarimmal, amit kiszed a stonehillből. A Mage a 52155236346 db meteorral, amit vagy glyph-ből kap, vagy simán kidraftol belőle 2-t (mert amúgy kurvára logikus, hogy epic lapokból ennyit kínáljon ez a fos.) Flappy bird mellett 80%-al csökkenteném a meteor és a glyph előfordulását.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#71035) whitezo88 válasza h3lios (#71034) üzenetére


whitezo88
nagyúr

False. A rugo is tier1. Meg amugyis.

(#71036) h3lios válasza whitezo88 (#71035) üzenetére


h3lios
addikt

A rugóval az a baj, hogy nincs benne heal, ha 1 valamire való mage jön szembe simán leburst-öl kézből ,mert annyit kell arccal tradelned.

Egyébként igaza van Kripp-nek... Eddig nem arénáztam, tehát nem láttam át a dolgokat, de a glyph- a legfrusztrálóbb lap a világon a meteorral egyetemben. Nem lehet körbejátszani rendesen, mert ha sok miniont raksz ki jön a Skillstrike, ha pedig 1 -2 nagyot és 1-2 kicsit akkor jön a meteor.

A mostani ellenfelem még BM-elt is, amikor kiszedte a glyphből azt a fost. Az ilyen fejét addig verném az asztalba, ameddig még marad foga. Ha mákod van örülj neki, de ne bosszantsd az ellenfeled pluszban. :U

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#71037) micafighter válasza rocket (#71021) üzenetére


micafighter
nagyúr

Kártyákbol még jöhet pár jó és akkor az átlagot hozzák lapminöségben, ezt ezért nem írtam. De az artok minöségében átlagot csak akkor hoznák ha az összes hátralévö lap art kifogástalanul nagyon jó lenne mert az eddigiek átlagban annyira pocsékak az uj kiegböl, erre viszont szerintem 0% esély van. :(

[ Szerkesztve ]

(#71038) whitezo88 válasza h3lios (#71036) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Multkor volt hir hogy egy mtg versenyen az arc megkeselte az ellenfelet tobbszor. Pedig ott alig van rng :D

(#71039) Scale válasza whitezo88 (#71038) üzenetére


Scale
őstag

H3lios kollégával nem lan partyzunk :DDD

(#71040) tomazin válasza Scale (#71039) üzenetére


tomazin
veterán

+1 ;]

(#71041) ETOM válasza fogtunder (#71030) üzenetére


ETOM
addikt

Turn1 Explore Un'Goro az én kedvencem tegnap és múlt héten is volt egy. :DDD

(#71042) h3lios válasza Scale (#71039) üzenetére


h3lios
addikt

Annó MTG-ztem és nemvolt baj, mivel ott tudom, hogy nem a bullshit RNG miatt kapok ki, hanem a játéktudás / pakli hiányossága miatt... :D

Szerk.: Rejtett kamerás felvétek az egyik ilyen higgadt pillanatomról... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#71043) KISDUCK válasza h3lios (#71042) üzenetére


KISDUCK
addikt

De a lanpartys részt nem cáfoltad. :D

(#71044) h3lios válasza KISDUCK (#71043) üzenetére


h3lios
addikt

Nem nagyon lanoztam még. :D CS-ben hajlamos vagyok ragelni, de nem vészes módon. :D Csak morgok, de nem vagyok olyan állat, hogy másokban vagy a cuccaikban kárt tegyek.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#71045) Chumlee válasza h3lios (#71044) üzenetére


Chumlee
senior tag

Azért a sajátod se verd szét ,ha nem muszáj . :D

(#71046) F-ECT$ válasza h3lios (#71044) üzenetére


F-ECT$
titán

"Nem vészes" :)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#71047) h3lios válasza F-ECT$ (#71046) üzenetére


h3lios
addikt

Ez piskóta... :D Hamár CS:GO-ról van szó.... :))
Talán a nyelvezet is jobban passzol, de egyik sem én vagyok, mert már nem cs-zek. Úgy döntöttem hogy jobb így mindenkinek, illetve már nem is fut valami jól....

B-tag: H3lios#2825

(#71048) Chumlee válasza h3lios (#71047) üzenetére


Chumlee
senior tag

Hát az a játék annyit is ér , szar hitbox , buggos mapok . Volt is már olyan ,hogy nagy versenyen valamelyik csapat nyert ,mert csak bugokat kerestek "edzés" alatt.

(#71049) h3lios


h3lios
addikt

Hát az utóbbi idők egyik legviccesebb meccsét toltam le az imént. :D Ellenfelem Medivh-es Secret mage én pedig control Priest voltam. Ez már magában megágyazott 1 hosszabb játéknak. De ami a meccs végén volt... :D

A Shadow visions-nek köszönhetően volt 2 ungoro packom, a poén az, hogy utána mindben volt még 1 Elise. A végére összeszámoltam összesen 6 db packot kaptam a meccs folyamán. Nyilván emiatt a value game-et is meg tudtam nyerni. A végén volt neki yogg, random 5 manás skillstrike stb, de a 3. pack után kifogyott a lapokból és végül nyertem, mert elfogyott mindkét pakli. Csak nekem kézben volt még 2 ungoro pack. :))

B-tag: H3lios#2825

(#71050) kchryss válasza rocket (#71005) üzenetére


kchryss
addikt

Secret paladin ellen ez a Skulking milyen jó lett volna anno. :D:D:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.