Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67001) Zolom89 válasza whitezo88 (#67000) üzenetére


Zolom89
senior tag

68 pakk

3 Pyro ... No komment
1 Ozruk

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#67002) Cathfaern válasza Shadowguard (#66990) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Miért annyira lehetetlen nyerni 10 meccset casualban? :F

(#67003) quex


quex
tag

59 paklit nyitottam reggel. Körülbelül a tizedik pakli körül volt az első epic, a 27. körül az első legendary, és addigra összesen még csak 3 epic-et kaptam. Na, gondoltam ebből már nem lesz semmi. Aztán a maradék kb. 30 pakliban még 5 legendary volt. Ráadásul mind olyan, amit ki szerettem volna próbálni. Szóval a vége jóval a várakozásomon felüli nyitás lett.

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#67004) salaam


salaam
senior tag

25 pakkból Umbra, meg néhány jobbacska epic. Venni úgy sem fogok, lecraftoltam a hunteres dolgokat, szóval quest midhunter (és/vagy aggro questhunter) - zoo - murloc paladin - pirate warrior és a dirty rates jade sámán, amivel ebben a hónapban laddereztem lesz néhány hétig, amíg kiarénázom a lapokat:)

[ Szerkesztve ]

(#67005) fogtunder


fogtunder
nagyúr

na sárcok, életem nyitása volt a mai. 63 pakkból:

The Marsh Queen
Awaken the Makers
Lyra
The Caverns Below
Sherazin
Kalimos
Lakkari Sacrifice

és 23 Epic, ebből egy golden Tortollan Primalist. ebből egyébként nyilván nyitottam két simát is. nem pont azok a lapok, amiket szerettem volna, de dust értékben szerintem soha nem volt ilyen jó, egy elemental shaman majdnem ki is esett egy az egyben.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#67006) tPedro_


tPedro_
őstag

37 pakkból 6 epic (egyik golden) és 1 legendary (The Marsh Queen), az is az utolsóból. Nem túl fényes.
Volt még ezen kívül 3 golden common és 1 golden rare.

[ Szerkesztve ]

(#67007) jr1994


jr1994
addikt

8 pakk: 1 epic: Dinosize :(
2 common van amiből 2-nél több esett.

;]

Mehet az aréna :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#67008) DopeBob


DopeBob
addikt

50 pakkből 1 legend... az is a pala :O

MZ/X

(#67009) pachito


pachito
őstag

35 nyitás, zéró legendary. Well played Blizzard, well played. Eddig mindig 30 körül nyitottam, a min. 2 legendary volt, GvG és Old Gods esetén 3.
Hát, ez kurvára fájt, azért legalább 1 jöhetett volna...amilyen a szerencsém nyitok egy szutyok Ozrukot pity timerre...kraftolhatok le mindent dustból...BabyRage

(#67010) SLYM


SLYM
veterán

Ez az adapt mit jelent?

(#67011) Scale válasza Zolom89 (#67001) üzenetére


Scale
őstag

Én is hasonló cipőben járok, csak nekem 60 pakkból 3 legendary abból 2 a priest legendary... Velem minden második kiegnél ez van, hogy a priest legendaryból 4-5t nyitok.. :U

(#67012) Genji


Genji
őstag

131 pakk 6 lego (Sherazim, Tarim, Umbra, Warrior quest duplán, Shaman quest). Nagyon nem vagyok elájulva, de volt már ennél rosszabb is. :DDD

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#67013) thesound válasza SLYM (#67010) üzenetére


thesound
őstag

9 lapból háromat dob fel, választasz és ráteszi az adaptos lényre. Pl. divine shield, plus attack, stealth, plus health, poison, frozen...stb.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#67014) Kanczy


Kanczy
veterán

32 pack 1 lego (Spiritsinger Umbra), 6 epic. Kb. okés a dolog.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#67015) DJGABI


DJGABI
addikt

41 pakk
-1 legó (szintén Lyra.... :((( )
-11 epic

legsz*rabb nyitás nekem is

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#67016) SLYM válasza DJGABI (#67015) üzenetére


SLYM
veterán

Akkor eddig bővel átlag felett nyitottál.

(#67017) hyperspace


hyperspace
őstag

Jól jön ez a 4000 dust, amit adtak. Lassan elkezdem a pakk nyitogatást én is. De én csak az ajándék 8-at + 25-öt fogok. :)

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#67018) h3lios


h3lios
addikt

LUL bejött a tippem, ami a druid quest-et illeti. :D A jade summon is beleszámít, szóval minden jade druidba mehet majd 1 quest. Gyakorlatilag 1 slot-ot veszítesz csak el, viszont nem 1 agysebészet 5 fölé hízlalni őket. A jutalom pedig már önmagában is megéri, mert 5-ért egy 8/8-as minion már magában jó. És akkor még az effektet nem is néztem.

Itt 1 kezdetleges lista, lehet csiszolgatni majd.
Igazából ami nagyon hiányzik majd a 2 drake és a living roots, majd meglátjuk mennyire lesz életképes így a druid.

Pont most aláztam meg vele 1 Discard Zoo-t.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#67019) salaam


salaam
senior tag

Ázsiai szerveren is letoltam a tíz nyitásom, összeraktam egy murloc sámán paklit. Hihetetlenül erős és nagyon fun, szerintem ez a továbbiakban is jó lesz, csak a listán kell majd finomítani. Nagyon tetszik :C

(#67020) Kanczy válasza salaam (#67019) üzenetére


Kanczy
veterán

Játszol bele questet? Most először én is budget-re vagyok szorítva, úgyhogy okosan kell craftolgatnom :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#67021) SLYM


SLYM
veterán

19 pack, 4 epic. Nulla golden card. Oszt viszont látásra. :D

salaam Magadtól raktad össze vagy valahol neten is fent van ez a deck? Kipróbálnám. (látom köv postban ott a deck) :)

[ Szerkesztve ]

(#67022) salaam válasza Kanczy (#67020) üzenetére


salaam
senior tag

Igen, azt nyitottam ki :D

Ilyen a lista, lényegében wirertől loptam, egyelőre jónak tűnik, bár a pirate warrior valószínűleg megalázza, de az meg mit nem :D

(#67023) fogtunder


fogtunder
nagyúr

én most hunter quest miatt marsh queent nyomtam, a trump féle listával nagyrészt, csak genzot nem voltam hajlandó lekraftolni, a helyett van bent valami extra 1 drop, illetve a két rat pack helyett a 4 manás dr farkas. többnyire 5-6. körben kész a quest, utána meg RIP ellenfél. viszont egy quest rogue iszonyatosan elkente az arcom az előbb, nagyon szarul húztam, ő meg aránylag jól.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#67024) Shadowguard válasza Cathfaern (#67002) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Mert nem elég neki a sima win, hanem standard kell?
Egyrészt szinte csak vanilla+Adventure lapjaim vannak amik értelmesek, másrészt lehet csak engem szívat a játék, de standard módban sokkal erősebb ellenfeleket kapok (főleg az ottani lapkészletemhez képest).

(#67025) saen válasza salaam (#67019) üzenetére


saen
veterán

Pedig Kolento éjszakai streamjét nézve elég vacak. Legalábbis az ő következtetése ez volt...

(#67026) salaam válasza saen (#67025) üzenetére


salaam
senior tag

Eddig 3-3 vagyok vele, bár ebből 3 pirate warrior volt és 0 tech kártya van ellenük, most próbálom kitalálni, hogy mi az ami jó. Az biztos, hogy murlocok+a gentle megasaur az op. Csak fel kell húzni :(

(#67027) h3lios


h3lios
addikt

4-0 Jade - Quest Druiddal :D

B-tag: H3lios#2825

(#67028) Kari1 válasza Shadowguard (#67024) üzenetére


Kari1
aktív tag

Amúgy kell a win? Nem csak annyit ír hogy play? (Sajnos már nem emlékszem + nem is figyeltem)

(#67029) h3lios válasza Kari1 (#67028) üzenetére


h3lios
addikt

10 win kell a skinhez.

B-tag: H3lios#2825

(#67030) saen válasza salaam (#67026) üzenetére


saen
veterán

Kiváncsi vagyok mit hozol ki belőle.

Első benyomások:
-elemental/jade shaman szerintem tier 1 lesz, legrosszabb esetben tier 2 teteje.
-quest hunter tier 5 lesz kb.

Tolni kell még :D

(#67031) itldj


itldj
aktív tag

Gondoltam lesz ma kis időm melóban, telefonról kibontom a ~90 pakkom. Erre kiderül, hogy goldból a mobilos kliensben csak egyesével lehet vásárolni. :O :O :O :( :Y :Y :Y

(#67032) DJGABI válasza Shadowguard (#67024) üzenetére


DJGABI
addikt

valami cheapo zoo decket csak össze tudsz rakni. amúgy nekem is ez a bajom, így h nem nyitottam semmit, a régiekből kéne építeni vmit. pirátwarri megy még talán

PS: streamet nézek, ez a questrogue kegyetlen erős lett.

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#67033) Genji válasza DJGABI (#67032) üzenetére


Genji
őstag

Ki streamel, linkelsz egy decket? Gondolj a dolgozó emberekre! :P

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#67034) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Fel napja van kint a kieg, varjunk meg vele mi hanyas tier. Chakki valami 97% winratet csinalt quest shamannal.

(#67035) h3lios


h3lios
addikt

Thijs aratott murloc - token druiddal. :D Finja nagyon beteg innervate-el.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#67036) DJGABI válasza Genji (#67033) üzenetére


DJGABI
addikt

magyar srác, kb ilyesmivel tolja: [decklist]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#67037) h3lios


h3lios
addikt

A Druidot csak ajánlani tudom ! 7-1-nél járok... :DDD

B-tag: H3lios#2825

(#67038) saen válasza whitezo88 (#67034) üzenetére


saen
veterán

Én azért folytatom :D Taunt warrior nem lesz rossz.

(#67039) hyperspace válasza Genji (#67012) üzenetére


hyperspace
őstag

Mint pl most nekem. 33 pack, 4 epic, 1-2 golden rare és commom. És ennyi.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#67040) SLYM válasza whitezo88 (#67034) üzenetére


SLYM
veterán

Nekem 12/10 winnel lett meg a quest. 9/9 is volt :). 1 óra alatt meglett a quest, az elején olyan gyorsan jött 4 win, meg akkora hülyék voltak az ellenfelek, azt hittem meglesz fél óra alatt. [link], [link]

(#67041) fogtunder


fogtunder
nagyúr

miért kezdett el hirtelen mindenki huntert játszani quest nélkül?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#67042) DJGABI


DJGABI
addikt

42.-re kuplunganya zavas :C

Maiev ezzel a dinomacy nélküli dinomacy hunterrel lett meg [link] (am így is egész jó nokappa)

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#67043) saen válasza fogtunder (#67041) üzenetére


saen
veterán

Hearthpwn-on azt mondják a mid hunter erős.

(#67044) h3lios


h3lios
addikt

Thijs Murloc Shamanozik. Rendre turn 4-5-re végez a 10 murloc summonnal.

Végül 10-3 lett a vége. Még mindig erős a Jade Druid és az új teknőc + a choose one-os lap nagyon jól illik bele. A Quest meg olyan whatever alapon befér. Úgyis elérik a gólemek az 5/5-öt.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#67045) csizi90


csizi90
aktív tag

Nekem 82 pakkból 3 quest (Rouge, Shaman, Paladin) és 21 epic(1 golden). Csak nekem tűnt úgy, hogy az epicek egy kicsit gyakoribbak lettek?

A Quest rouge-t raktam össze, eddig tetszik, bár 1-2-re állok főleg brutal missplayek miatt.

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#67046) DJGABI válasza fogtunder (#67041) üzenetére


DJGABI
addikt

nem számítanak rá. :DDD jött szembe questes hunter, mire összejött volna neki, már halott volt

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#67047) szupermacs


szupermacs
veterán

Olvastam erről a hősről, hogy WoW-ban el kell érni a 20-as szintet, hogy megkapjam. Nem kaptam meg, pedig már 1 évvel ezelőtt is toltam a játékot és volt 100-as szintű karim. Újra elő kellene fizetnem, hogy felhúzzak egy karakter 20-ra a mostani accomon azért, hogy megkapjam a hőst, vagy mi a megoldás?

(#67048) fogtunder válasza saen (#67043) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ömm, és azt hol? merthogy reggel ránéztem a paklik miatt, de ilyennel nem találkoztam.

illetve próbálgatom a Trump féle elemental sámánt, ez a jade/elemental keverék nekem nagyon nem jön be, egy csomószor kell hülye döntéseket hozni a jade lapok miatt, nem hiszem, hogy ez lesz a végleges formája a paklinak.

(#67047) szupermacs: új hőssel kell, meglévő nem játszik, előfizetni nem kell, 20-as szintig ingyenes a wow egy ideje már. nekem nincs is meg, mert kb 3 óra után halálra untam magam a fetch questektől és uninstall lett a vége.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#67049) saen válasza fogtunder (#67048) üzenetére


saen
veterán

Topic-okat olvastam és többen írták, hogy nagyon jól haladnak vele.

Egyébként egy pakli sincs még véglegesre csiszolva, rengeteget fognak változni még. Nekem bejött az elemental shaman eddig, de borzasztó unalmas, meg elkezdtek jönni a warrior questek amik nehéz neki. Most próbálgatom a murloc questet, eddig 1-1. De ez se minta, mert mindkettő a rouge quest ellen ment... Asszem még 29 win kell shamannal, alig várom, hogy vége legyen :D

(#67050) Kari1


Kari1
aktív tag

Végre lett egy jó nyitásom.

73 db pack-ból
5 db Legendary (Tyrantus, Marsh Queen, Pyros, Fire Plume's Heart, King Mosh)
18 db Epic (ebből 3 db golden) (sikerült kettő trotollan-t is nyitni ezt szvsz vmi fun mage-be majd kipróbálom :))
Még 3 golden rare és 5 golden common lett.

Egyelőre a taunt warriort próbálgaton, explore ungoroval. Még nagyon kezdetleges de az laátszik hogy pl a grimy gadgeteer elég jó bebe. Ha nincs direkt leszedése vkinek akkor a tauntok miatt minionnal nem tudja leszedni. Egy másik taunt warrior ellen vagy 3-4 körig fent volt csináltam is egy 10/9-es és egy 8/7-es korkront.

Most kb van 7-9k dust-om de a ragnaros + sylvanasból kapott dustból szerintem antonidats és grommash-t fogok krafotni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.