Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38001) h3lios


h3lios
addikt

Srác Dragon Priestben Confuse-t játszik ki ellenem, amikor kint volt Ysera és egy Velen's -es guardian. Arról nem is beszélve, hogy shadow boxer-t is játszik és 5 heal után (nova) mind a minionomat üti... Fuckin Esports... :U

B-tag: H3lios#2825

(#38002) tretyak


tretyak
aktív tag

Játszik valaki mostanában midpalával? Jónak tűnik az új murloc-kal, Tirion meg már 1000 éve hiányzik a gyűjteményből...

(#38003) h3lios válasza tretyak (#38002) üzenetére


h3lios
addikt

Jó kis deck, healbot helyére tuskar, mehet még bele justicar, dude gyártós neutral és murloc knight.

B-tag: H3lios#2825

(#38004) Genji válasza tretyak (#38002) üzenetére


Genji
őstag

jó a midpala. murloc is, tirion is alap bele.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#38005) tretyak válasza h3lios (#38003) üzenetére


tretyak
aktív tag

Justicart mondjuk nem fogom legyártani (jó lap, de nem ér 1600 dustot, ha 5/5 lenne, jobban tetszene :) ), Tirionon kívül csak egy negyedmester kell, az meg már belefér. Matchupjairól tudtok valamit mondani? Floodban az egyik legjobb decknek néz ki, van early meg heal a huntard ellen, patron meg nem fog szembejönni :D

(#38006) DaveNo1 válasza tretyak (#38005) üzenetére


DaveNo1
veterán

patron middruid és freeze mage ellen szar, minden más ellen jó

Bár a murloc miatt lehet már a Druid is 50+

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#38007) Xantor


Xantor
tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Felraktam a Epix37/Hearthstone-Deck-Tracker-t, hogy kipróbáljam milyen, de aztán láttam, hogy túl sok mindent kell állítgatni/csinálni, így letöröltem. Azóta viszont az egész játék idegesítően szaggat/laggol minden beállításon, hiába raktam újra, stb.

Utána olvastam fórumokon, elég gyakran előforduló probléma, viszont amit említenek (log.config fájlj törlése), azt nem találom sehol sem, így nem tudom, hogy mit tehetnék.

Tudnátok segíteni, hogy hogyan orvosolható a probléma?

:R

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#38008) darkrock válasza F-ECT$ (#37883) üzenetére


darkrock
aktív tag

Hónap végén kezdtem el rankedezni és 18-as szinttől kezdve csak face Hunter, eboladin, control Priest, totem shaman vagy valami mage jött szembe. Basic deckkel szinte lehetetlen lett volna haladni.

(#38009) F-ECT$ válasza darkrock (#38008) üzenetére


F-ECT$
titán

-"Rank 15 körülre"
-"Kérdés, hogy megvannak-e az Adventure kártyák"

Illetve a mostani hónap annyiban volt más, hogy megérte a hónap végén is megpróbálni elérni a rank 15-öt a jobb rewardért, és így sokan olcsó, gyors deckekkel próbálkoztak ott is, ahol máskor fun deckek voltak csak.

Dive ever, work never.

(#38010) Zedz


Zedz
addikt

Sziasztok,

Esetleg tudtok ajánlani valami paklit létramászáshoz? :) Fac / Mid hunter még mindig? :DDD

(#38011) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Ben Brode a patron problémáról.

"Hard to balance minions with charge"...

Aha. Leeroyt nem volt olyan nehéz nerfelni és kivégezni a miracle roguet.

Amúgy vannak okos meglátások a kommentek között, például a HS egyik problémája, hogy nincsenek instant spellek és az ellenfél kezét befolyásoló dolgok, emiatt a szuper kombó otk deckeket nehéz counterelni.

You are not prepared.

(#38012) TBT válasza Zedz (#38010) üzenetére


TBT
addikt

Facehunter, Mechmage és ilyen agyhalott féreg paklik. Ezek még mindig menőek.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#38013) fogtunder válasza DaveNo1 (#38011) üzenetére


fogtunder
nagyúr

na de az nem is balanszolás volt, úgy könnyű lenne a patront is "balanszolni"

(#38012) TBT: hát én mechmage-et már vagy egy hete nem láttam, a facehunter meg a szó klasszikus értelmében nem igazán működik most, inkább hybrid/mid deckek vannak.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#38014) whitezo88 válasza fogtunder (#38013) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a beta óta az összes nerf amúgyis olyan volt használhatatlanságba nerfelték a lapot (auctioneer, nat, tink..), esetleg Leeroy még befér ide-oda, illetve a Bow még jó maradt. A flare addig mindig volt 1, azóta egyáltalán nem, max most a Riddler miatt.

másikra: a facehunter valóban nem jó mászni, max arra, hogy tilteljük az ellent, ha éppen curve-n húzunk és 6-8. körös lethal jön. utoljára szezon végén láttam facehuntert a riddlerem ellen, szét is vertem vele.

[ Szerkesztve ]

(#38015) TBT válasza fogtunder (#38013) üzenetére


TBT
addikt

Mechmage-t tegnap láttam kettőt is, illetve egymás után 4 FACEhuntert is, akik csak arcra mentek minden vacakkal. Persze Casual és nem Ranked.
Patronos warriorral viszont még nem találkoztam, ellenben a Totemes sámánnal.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#38016) fogtunder válasza whitezo88 (#38014) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a hunter hero abilityt kellene úgy nerfelni, mint pagle-t, vagy sebez, vagy nem. fullKappa persze

(#38015) TBT: még jó, hogy ő ladderhez keres paklit, ne keverjük már össze a két módot, casualon minden hülyeséggel játszanak az emberek. totem sámán az van bőven, egyelőre kísérletezgetnek vele, ha húz rosszul, haladni is lehet vele.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#38017) F-ECT$ válasza Zedz (#38010) üzenetére


F-ECT$
titán

Zoo, ebola, shaman, mage, hunter ellenfelek esetén face, ha több a priest, wari, akkor mid.

Dive ever, work never.

(#38018) DaveNo1 válasza whitezo88 (#38014) üzenetére


DaveNo1
veterán

Tegnap találkoztam egy facehunterrel, egyből így nyitott: "I will hunt you down". Már tudtam egyből hogy face és nem midrange.

A face hunter tényleg a 100 IQ alatti emberek deckje ;] NoKappa

You are not prepared.

(#38019) #75376384


#75376384
törölt tag

melyik most a legmenőbb secret pala? pusztán azért, hogy miket futtat, miket érdemes körbejátszani leginkább.

[ Szerkesztve ]

(#38020) h3lios


h3lios
addikt

Egyébként Paladinnál sok lehetőség rejlik abban, hogy melyik secret-et használod. Tegnap meg is szopatott a srác. Körbe akartam játszani a cuccot, erre kaptam egy eye for an eye-t. És 9 dmg-vel (feltápolt Al Akir) arcon csaptam magam. Egyáltalán nem számítottam rá.

B-tag: H3lios#2825

(#38021) fogtunder válasza h3lios (#38020) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én csak azt nem értem, hogy hogy van minden ellenfelemnél ott a 6. körös challenger. megtartják kezdő kézben, vagy csak mindenki akkora máker, hogy felhúzza? nekem az esetek jó felében full trash lapok jönnek az első 5-6 körben.

amúgy a gnimsh féle druid eddig egész jó, 6/8 az arány eddig, az ikereket mondjuk tök fölösleges lenne legyártani hozzá a tapasztalatok alapján, de amikor nyertem, többnyire a kombót se kellett bevárni, 7-8. körben lethal volt. volt mondjuk egy warlock, aki valami elcseszett zoo-t játszott, volt benne ancient watcher és 9 körig nem jött swipe, tipikus rank 18 helyzet.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#38022) emperorka


emperorka
tag

Ha már a nerf szóba jött a sheddert és dr boomot fogják e nerfelni és ha igen mikor?Úgy emlékszem a múltkor már volt róla szó.

[ Szerkesztve ]

(#38023) mkbla válasza fogtunder (#38021) üzenetére


mkbla
senior tag

tudja valaki esetleg, hogy mi alapján lett letiltva 2 deckem is? :F

tegnap csinálgattam deckeket, nézegettem különböző oldalakat, és a meglévő lapok alapján rakosgattam össze párat.
MA pedig beléptem és a Zoolock és mechmage deckemen nagy piros X van WTF??? :F

[ Szerkesztve ]

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#38024) salaam válasza #75376384 (#38019) üzenetére


salaam
senior tag

redemption x2, noble sac. x2, avenge x2, competitive spirit, ez a standard nagyjából, van aki eye for an eyet is játszik

(#38025) JNashville válasza mkbla (#38023) üzenetére


JNashville
senior tag

1. Nem 30 laposak a deckek.
2. Miután összeraktad, disenchantoltál egy vagy több lapot, amit a deckbe tettél, így hiányossá vált.
3. Ha te is duplán kaptad a season végi rewardot, és beleraktál valamit a bugos dupla lapokból, azok is eltűntek mára, így 2. eset.

Szerk: egyébként nincs olyan, hogy le lennének tiltva deckek, simán tudod szerkeszteni őket a Collection managerben, ott kiderül a hiba.

[ Szerkesztve ]

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#38026) JNashville válasza salaam (#38024) üzenetére


JNashville
senior tag

Mivel sok tokennel tolja, én gyakran látom a Repentance-t is, az Eye for and Eye Rank 10 fölött már nem jellemző.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#38027) tomazin válasza mkbla (#38023) üzenetére


tomazin
veterán

hiányoznak belőle lapok, azért van piros x

btw jó ez a secret pala? csak mert ami eddig jött szembe ebolával (pre tgt, lusta voltam még frissíteni) megettem, de olyan szinten, hogy esélye sem volt.

[ Szerkesztve ]

(#38028) h3lios


h3lios
addikt

Tegnap Dragon Priest-el játszottam és elég jól ment a dolog, nem volt lose streak 1 vesztett meccsem volt paladin ellen. Többi ellen jól működött.

Deck list

Eddig nem volt meg a Voljin, de direkt emiatt a deck miatt lecraftoltam, mivel már sok lap amúgy sem kell és még maradt dust-om szerencsére belefért.
Hihetetlen jól működik a Holy Smite-al. Nem kis Value amikor egy Ancient of War-t simán leszedsz és még marad is egy nagy minionod. :)

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#38029) F-ECT$ válasza h3lios (#38028) üzenetére


F-ECT$
titán

Erről a "jól ment"-ről szokjunk már le, és írjuk le, hogy pontosan mit jelent, pl:
-nyertem vele sorban 4-et casualban
-lementem vele 18-ról 15-re 1 óra alatt
-stb

Dive ever, work never.

(#38030) mkbla válasza JNashville (#38025) üzenetére


mkbla
senior tag

disenchantoltam párat amikből több is volt. de amikor belenéztem mindben 30 lap volt, nem érdekes, kitörlöm és újra megcsinálom

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#38031) Gyuri27 válasza TBT (#38012) üzenetére


Gyuri27
félisten

Eboladin, secret pala. Na az a rák királya. A facehunter már nem adja és lassú is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#38032) fogtunder válasza fogtunder (#38021) üzenetére


fogtunder
nagyúr

épp most gyorsultam le vele egy eboladint :Y

és kinyitottam az 5. astral communiont, csak tudnám minek...

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#38033) tPedro_ válasza fogtunder (#38032) üzenetére


tPedro_
őstag

Ossze vannak gyujtve valahol ezek a pack elnevezeset (eboladin, zoo, midrange, ramp stb.) ?
Egy reszuket sejtem, de a tobbirol fogalmam sincs.

(#38034) Genji válasza fogtunder (#38021) üzenetére


Genji
őstag

mit tettél ikrek helyett?

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#38035) h3lios


h3lios
addikt

Mai napon volt az eddig HS karrierem legpoénosabb meccse. Már ami az ellenfél részét illeti. Én Dragon Priest-el mentem, ő pedig Warlock-al. Kezdése: dupla Tap-volt, mondom tuti Handlock, vagy egy szarul kezdő Zoo, de ennél érdekesebb dolgok történtek.

Az eleje nem volt vészes, egg + void terror. Később Void Caller + PO. Aztán viszont nem hittem a szememnek. Jött 1 Spelleater és ellopta a Hero Powerem, aztán Justicar. Szóval Warlock, aki körönte heal-el magán 4-et. Mondom semmi gáz, elfogynak a lapjai nálam meg csak most indul be a dragon vonat. Utána Caller lehívott 1 Dreadsteed-et. Ezzel se lett volna gond, ha nem lett volna emberünknél 2 Hellfire + 2 Demonwrath. Egyszóval bármit csináltam azonnali board clear. Ha nem volt elég az AOE megoldotta a dolgokat a 2 szifon soul-ja.

A végén úgy sikerült nyerni, hogy kijött Ysera és arra már végképp nem maradt megoldás.
Előtte a 7-es seggű Voljin-ra (Ganis-t szedtem le) tolta a Soul-t, illetve egy Velen-es Guardianra.

De gyakorlatilag bármit csináltam állandóan letakarított és max-ra heal-elte magát. Ezek után komolyan elgondolkozok azon, hogy ne használjak-e én is Justicart. Eszméletlenül beteg lap a megfelelő heropowerrel.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#38036) F-ECT$ válasza tPedro_ (#38033) üzenetére


F-ECT$
titán

Nincs, kérdezz.

Eboladin - agro pala, főleg 1-4 manás lényekkel, hívják floodnak is, mert a stratégia, hogy elárasztod velük a boardot
Zoo - az egyik első agro warlock deck neve, szintén tele olcsó lényekkel, előzőhöz hasonló stratégiával, bár itt picit fontosabb a board control tartása
Midrange - kicsit magasabb mana költségű pakli erős early és mid game-mel, esetleg 1-2 befejező legendary-val a végén
Ramp - Druid pakli, van benne wild growth és innervate, amik segítségével körökkel korábban tudsz kitenni (kirampolni) nagy lényeket

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#38037) Gyuri27 válasza fogtunder (#38021) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azt valakitől látták. Az elszívós démont tolják mellé. Jobb esetben tojás + watcher. Azért az elég szép tud lenni. Meg mostanában egy shadow flamét használnak a zoo-k is.

h3lios: justi jobb 6 drop controlba mint tarzan. Tarzan combo deckbe kell.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#38038) JNashville válasza tPedro_ (#38033) üzenetére


JNashville
senior tag

Esetleg ez a cikk is segíthet.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#38039) h3lios válasza Gyuri27 (#38037) üzenetére


h3lios
addikt

Tarzan alatt mit értesz ? :D Ezzel a kifejezéssel még nem találkoztam. :D

B-tag: H3lios#2825

(#38040) Balathruin válasza h3lios (#38039) üzenetére


Balathruin
veterán

Emperor Thraussian

(#38041) tPedro_ válasza F-ECT$ (#38036) üzenetére


tPedro_
őstag

Koszi neked is es JNashvillenek is. :R

Ha meg lesz, kerdezek. :)

(#38042) F-ECT$


F-ECT$
titán

Rogue questet kaptam ma: lényegében ez a class nem létezik most. Akkora hulla fos, hogy az elmondhatatlan. Agro legyorsulja, mid nagyobb value-t tud, control meg megeszi reggelire. Kb 2-t nyertem eddig 7-8 meccsből.

Dive ever, work never.

(#38043) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#38042) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ez azért van Fects mert biztos nem használod az új rogue epic lapot, a poisoned bladet!

You are not prepared.

(#38044) darkrock válasza tPedro_ (#38033) üzenetére


darkrock
aktív tag

Itt egy részletes leírás: [link]

(#38045) h3lios válasza F-ECT$ (#38042) üzenetére


h3lios
addikt

Próbálkozz Mill Rouge-al. Ott hátha elégeted az ellenfeled fontosabb lapjait. Paladin Deck ellen szintén jó, mert van FAN és mivel instant kirakhat a boardra 5 secretet, csak a kezed alá játszik.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#38046) fogtunder válasza Genji (#38034) üzenetére


fogtunder
nagyúr

lightbane megvan, mert nyitottam, a másik helyére spider tank. igazából a 3/4 test számít, mert összvissz 2 spell van, amit a saját lényedre akarsz tolni. ha meglenne mindkettő, el lehetne gondolkodni mech yetin a shredderek helyett, de szerintem nem ér ennyit a szinergia az ikrekkel, a shredder után meg marad valami, amire jó a savage roar.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#38047) hrvp válasza Nordic (#37997) üzenetére


hrvp
aktív tag

Belezőgépes dolog engem is érdekelne, most itthon vagyok végre tudnám nézni a streameket :(

(#38048) h3lios


h3lios
addikt

Eheti Brawl.
1 Manáról indultok, de körönte nem 1, hanem 2 manát kaptok.

B-tag: H3lios#2825

(#38049) whitezo88 válasza h3lios (#38048) üzenetére


whitezo88
nagyúr

roppant eredeti ötlet, hol maradnak a bossfightos Brawlok?

(#38050) tPedro_ válasza darkrock (#38044) üzenetére


tPedro_
őstag

Koszi, tokeletes. :R

Ma valahogy katasztrofa a mobilnetes jatek, folyton szakad.
Meg a brawl paklit se tudom szerkeszteni 2 loss utan, mert kozben is kidob. :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.