Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39001) Mclovin válasza NyxNyxNyx (#38999) üzenetére


Mclovin
senior tag

Érdekes pl. WoWban is akadnak akciók mégsem hallottam nagy morajlásról.. :)

[ Szerkesztve ]

(#39002) tomazin válasza h3lios (#39000) üzenetére


tomazin
veterán

majd elmúlik az epic nyitogatás :P

Az akciózással kapcsolatban: Ha valami leakcióznak, akkor aki előtte vette meg így járt. Ha bemész a boltba és megveszel valamit, másnap meg a fele lesz, ott vered a blattot, hogy kéred vissza a pénzed?

Szerintem semmi új plusz nem fog történni. A heti 1 free packot, meg a w&l küldit is a kezdők kedvéért tették be.
Nax+BRM-et meg nem érzem nagy érvágásnak mert most már tudvalévő, hogy mely lapok kellenek belőle, nem kell megvennem az egészet (akárcsak a hype miatt). 2,1k gold meg 1 hónap alatt szerintem összeszedhető.

(#39003) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Gondoltam adok még egy esélyt a dragon priest-nek, de a facehunterek ellen egyszerűen nem vagyok képes felhúzni a tauntokat. Ha meg átváltok a korábbi priest-re, akkor meg dragon priest ellen nem tudok mit csinálni...
Egyik verzió sem működik most.

szalontai: egyetértek, ez csak feltételezés amit mondtam

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#39004) DaveNo1 válasza NyxNyxNyx (#38999) üzenetére


DaveNo1
veterán

Hots-ban mondjuk ezt elég könnyen megoldották, ha megvettél pénzből korábban egy bundlet, de utána változtak az árak, vagy éppen bevezették a dinamikus bundlet (amivel olcsóbbá válnak korábbi bundlek), akkor goldban visszakaptad/visszakapod a különbözetet.

HS-ben ezt kevésbé tudom elképzelni, még a leárazást sem tartom mostanában valószínűnek, mert egyszerűen monopol helyzetben van a játék, nincs igazi vetélytársa, így azt csinál a Blizzard amit akar. Ez maximum akkor változna, ha elkezdene drasztikusan csökkenni a játékos bázis.

Undertaker rinyálást meg nehéz megérteni, amikor értékben messze Naxx a legjobb kiegészítő, a lapok 50% nagyon jónak számít.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#39005) #75376384 válasza JNashville (#38989) üzenetére


#75376384
törölt tag

Értem amit mondasz és igazad van mert ez is több mint a semmi, de hosszútávon szerintem nem gondolkodhatnak úgy, hogy "jaj eleinte semmit se kaptak, na most már fogják be mert ott a heti egy garantált ingyen booster".
A játékot nem az fogja fenntartani, aki béta óta játszik és sok mindene megvan hanem egy teljesen kezdő akinek elvileg pénzt "kellene" rá áldozni. Így viszont nagyon nem vevőcsalogató.
Azt mondjuk nem értem, hogy egy béta óta játszónak ennyi idő után miért akkora öröm egy klasszik pack. :D

szalontai: kinek könnyű kifarmolni? Neked vagy egy teljesen kezdőnek, aki élvezni is akarja a játékot?
(Bocs, hogy így emeltem ki a neved, de telefonról vagyok)

[ Szerkesztve ]

(#39006) F-ECT$ válasza #75376384 (#39005) üzenetére


F-ECT$
titán

Azt mondjuk nem értem, hogy egy béta óta játszónak ennyi idő után miért akkora öröm egy klasszik pack.

Mert hiányzik egy csomó lap még, amit nem akarok lecraftolni, de nyitni jó lenne. (Pl Malygos.)

Dive ever, work never.

(#39007) JNashville válasza F-ECT$ (#39006) üzenetére


JNashville
senior tag

Szintén valami hasonlót tudnék írni :) Nekem még epicek is hiányoznak a classic setből (Doomsayer, Ancient of War pl.), de csak a marginális-határeset lapok, ha meg csak 40 dust esik, az is free 40 dust.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#39008) whitezo88 válasza F-ECT$ (#39006) üzenetére


whitezo88
nagyúr

vagy ha meg is van minden, goldenben jó nyitni azért epicet, legendet.

(#39009) #75376384


#75376384
törölt tag

Mea culpa, ezt "benéztem". Bár nekem furcsa, mert a "hiányzik, de nem akarom legyártani" egy kicsit ellentmondásos. Valószínűleg azért hiányoznak ilyen jobb lapok, mert játszanál vele.
Igaz, ez már kőkemény szőrszálhasogatás, szóval befejeztem.

(#39010) thesound


thesound
őstag

Egy kis elmélkedés a HS-hez "használható" appokról/szoftverekről. Mellesleg nagyjából egyetértek vele, hogy az első 4 pont még nem ad előnyt (inkább csak kényelmet), de a többi pont valóban eléggé szürke zóna. (igaz meccs közben a háromas pontot sem fogod számolgatni és a négyes pontban sem írod fel az összes kiment lapot az ellenfélnél)
Azért az már elég durva, ha kikerülne olyan app ami a háttérben adatbázist épít és az ellenfél lapjait megjósolja a statisztikai adatok alapján a big data-ból. :Y Leathel calculator... reméljük soha nem kerül ki ilyen

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#39011) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Egy srácot szerintem felidegesítettem ranked-en. Van ez a minion, valami shade of naxakűrmi. 2/2-es stealth és körönként kap 1/1-et. Mage volt ő is és nem tudta leszedni. Mire jött a flame strike addigra elég erős volt szal hagytam had fejlődjön tovább. Összes többi lappal tartottam a board-ot. Mire 18/18-as lett még volt a hősének 25 élete de már elfüstölt poly-it fireball-okat meg mindent.
ja egyébként a poly-kra vártam mert mindenképp ki akartam hozni hogy ne csak egy támadást éljen meg aztán leszedjék. Na végül a gyerek feladta.
Fordított esetben én szerintem idegből és sokkal hamarabb kiléptem volna..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#39012) M3oH


M3oH
addikt

Produkáltam egy 0-10t éppen. Asszem itt kell mára abbahagyni :) Ilyen szerencsétlen kezet sztem sosem kaptam egyhuzamban...

(#39013) ígyvanferi válasza Kvelstadt (#39011) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Bár ilyen könnyű lenne mindig: várunk 20 (!) kört és arcon csapjuk egy SoN-szal.

(#39014) #75376384 válasza thesound (#39010) üzenetére


#75376384
törölt tag

http://www.squisher.co
Ez szerintem mindent visz. :D

(#39015) JNashville válasza #75376384 (#39014) üzenetére


JNashville
senior tag

Erre már tényleg nincsenek szavak ... :Y

Más: a nagy mászás ma torpant meg. Rank 3-nál 1 és 5 csillag között már kétszer jártam meg oda-vissza az utat. Egy érdekes dolog: egyetlen Patront se láttam, de nem is hiányzik...

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#39016) Gyuri27 válasza JNashville (#39015) üzenetére


Gyuri27
félisten

Van itt lent dögivel. ha a következőben is patron, secret pala lesz akkor napikat megcsinálom és játék off.
Ez ugyanis nem játék.
Mindkettőnek tuti a hatodik köre. Persze elő nem fordulhat, hogy tarzan vagy dr 6 nincs.
Secret palánál a t5 coin dr 6 se ritka.
Nyilván nagy veszteség nem fogja érni a művész világot.
Viszont a patron dolog gyomorfogató meták óta. A secret is az lesz gyanítom egy darabig.
Az a jó benne, hogy nem is nagyon van counterjük.

Amd - Radeon - Ryzen

(#39017) fogtunder válasza thesound (#39010) üzenetére


fogtunder
nagyúr

egy darabig én is használtam a trackert, leginkább azt szerettem benne, hogy a paklikat összerakta link alapján, ha ki akartam valamit próbálni éppen, így nem zavart a 9 slotos limit. a többi része pedig bár nagyon hasznos, túlságosan hozzá lehet szokni és akkor utána eléggé fáj a hiánya, constructeden inkább nem hagyatkozok már rá, mert ha nem tudod, hogy mi van a pakliban, amit játszol, akkor az már régen rossz. arénához szoktam használni, ha éppen gépnél tolom, de ahhoz még Kripp is, én meg sose fogok annyit arénázni, mint ő egy hónapban.

amin mondjuk nagyon kellene változtatni, az a játékból kikerül lapok áttekintése, illetve annak részleges hiánya, amire azért a hasonszőrű játékokban van lehetőség, szerintem ennek játék feature-nek kellene lenni.

(#39016) Gyuri27: nekem volt ma egy, akinél nem volt tarzan és megtartottam mulligannél a hellfire-t, ki is kapott.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#39018) Gyuri27 válasza fogtunder (#39017) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kár, hogy nincs kép róla. Kiraknám szívesen.

Amd - Radeon - Ryzen

(#39019) tomazin válasza #75376384 (#39005) üzenetére


tomazin
veterán

kezdőként is össze lehet rakni egy csomó olcsó decket és azzal megcsinálni a napikat.(amiből meg is van)
hidd el én béta óta tolom és egy csomó lapom hiányzik, mondjuk azért mert nem nagyon akarok craftolni, mert ha meg kinyitom akkor szomorú leszek.

(#39020) pachito


pachito
őstag

Létezik még a 100g-s quest? Esküszöm, hogy alsó hangon 3 hónapja nem kaptam...

(#39021) DjDanee87 válasza thesound (#39010) üzenetére


DjDanee87
addikt

A linkelt post említi ezt a heartharena overlay-t, aminek belenéztem a bemutató videójába. Ez ránézésre megegyezik a heartharena weboldallal (nyilvánvalóan). Én inkább az egész dologban azt furcsállom, hogy mintha emiatt akadnának ki többen. Még ha a Blizz be is tiltja a jövőben az ilyen 3rd party programokat/overlay segítségeket a heartharena továbbra is használható lesz mint weboldal, ahogyan most is!
Szóval ha előnyt jelentő ilyen programokról van szó, ezt az arena draftot segítőt pont a legkevésbé tartom problémásnak. Az már más kérdés, hogy kb azóta nem is arénázom, hogy jobban elterjedt a használata. Jobban tetszett az aréna, amíg magának pickelt mindenki.

Decktrackert én is használom, de engem főleg az eredményeim számontartása a célom vele. Melyik deck hogyan teljesített mi ellen, ilyesmi statisztikák érdekelnek belőle főleg. De amúgy alap beállításokkal használom, ami ha jól sejtem azt jelenti, hogy mindent mutat. Szerintem minimális előnyt jelenthet olyanok számára akik oda is figyelnek minden apró részletre. Én nem így játszom, és nem is olyan szinten ahol ilyenre lenne szükség (rank10 jelenleg), de magas szinten lehet előnye belőle a használójának szerintem.
Ami feltűnt benne, hogy régebben még a secretekkel is "segített". Mikor az enemy kijátszott egy secretet akkor kirakta a képernyőre az összes lehetséges secretet az adott classból. És utána jött a megkérdőjelezhető része: pl arconcsaptad a secretes mágust akkor eltűnt a felsorlásból az ice barrier és a vaporize ha nem aktiválódott az ütéstől. Ebben már volt egy kis játékos helyett gondolkodás, és ezt ki is vették belőle egy frissítéssel ha jól sejtem.

Amiről nem is tudtam, de itt írják hogy lehet importálni meg menteni decket valaminek a segítségével. Na az egy jó dolognak tűnik a kemény 9 deckslot mellett. Lehet utána kéne járnom hogyan is működik, olyan lassú netről alt tabolgatva összerakni egy decket, vagy régi decket screenshot alapján. De hát mint tudjuk túl bonyolult lenne megérteni a 9+ deckslotot.

Mindent összevetve szerintem egyelőre semmi probléma nincs még ezekkel a programokkal. Ha lesz olyan, ami jelzi a lethalt vagy tanácsokkal lát el játék közben, akkor nem támogatnám ezeket.

[ Szerkesztve ]

(#39022) dejaris válasza #75376384 (#39005) üzenetére


dejaris
addikt

Mert pakkot nyitni egyesevel nagyon jo dolog. Es foleg varni a napot mikor funny legend is hullik. Par hete esett tinkmaster, be is kerult a palaba :D

(#39023) F-ECT$ válasza JNashville (#39015) üzenetére


F-ECT$
titán

Én találkoztam eggyel, én mid hunter, és bár iszonyat szarul játszott, nyert :(

Először is T5-ben kirakta az első Patront, majd ütött Death's Bite-tal -> 2 Patron, mindkettőt leszedtem.

Utána tolt egy Warsong + Ghoul-t, ez utóbbit beletolta a Freezing-be, nem játszott ki mást, Warsongot megöltem.

Utána tolt egy Warsong + Patron + Inner + WW-t, 1 db Patron kivételével mindent leszedtem.

Ezután már nem nagyon volt kezem, ő meg a következőben kirakott egy Armorsmith, Ghoul, Gnomish combo-t, és mivel 10 hp-ja volt, nekem meg már 0 KC-m, fel kellett adjam. Pedig az első 4 körömben 2, 2, 3, 4 manás lényt raktam ki, tehát eléggé curve-ön toltam a dolgot :(

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#39024) JNashville


JNashville
senior tag

Ha valakit esetleg érdekel, hétvégén indul az utolsó selejtező a Mondogamesre. Ez lesz az első versenyen, remélem, nem lesz teljes leégés.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#39025) thesound


thesound
őstag

Amúgy aki rank 5 alá jut, az mennyi meccset tol le a hónapban? Többen írják, hogy egyszerre 4-5 meccs, de ez napi többször 4-5 vagy mindennap 4-5. Vagy pl. mennyi lose után váltanak decket? Vagy mennyiféle deckkel jutnak el mondjuk rank10-től lefelé?

Nekem ma rohadtul nem megy: rank8-ról (majdnem 7) estem vissza rank10-re (mindjárt 11) és onnan semmivel sehova, pedig most volt 2-3 órám játszani.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#39026) JNashville válasza thesound (#39025) üzenetére


JNashville
senior tag

Nekem stat szerint 107 játék kellett Rank 18-tól 3-ig.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#39027) tomazin válasza Gyuri27 (#39016) üzenetére


tomazin
veterán

Menjél vele és rájössz, hogy nem is olyan tuti a 6. kör ha nincs nálad.

(#39014) vzarmo nem igazán működik, csak menj DB-vel arcra és ennyit sikerült kicsikarni belőle.

[ Szerkesztve ]

(#39028) whitezo88 válasza DjDanee87 (#39021) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ami nem szól bele közvetlenül a játékba, adatokba, és nem csal, nem játszik helyetted nem lesz tiltva. Most megkérdezték Kiblert, miért nem használ, a válasza világos: mert könnyen beleszokna, és versenyen úgysem lehet használni, így hátrányára válna.

én meg lehiggadtam, secret palázni mentem vissza 2-2,5 órát kb. feljöttem rank7-re vele, 2,5 szint kb. Az a baj hogy a mirror az egyik legretardáltabb matchup a játékban, még a facehunter se ilyen gáz. Az nyer, aki előbb tud dr6-ot tenni, PONT. Ezzel csinál boardot, te meg szaladhatsz utána, mert a te dr6-odat simán körbejátsza már. Ma 3 mirrorom volt, mind3 loss mert mindig beelőztek, de volt olyan is aki dr6-dr7-tirion curvet villantott... esélyes volt. Ez lehet nem mirror, de mindegy, verhetetlen akármivel.

[ Szerkesztve ]

(#39029) #75376384 válasza tomazin (#39027) üzenetére


#75376384
törölt tag

bevallom nem próbáltam, a fenti reddit link hozzászólásai között bukkantam rá. a zseniális az egészben, hogy valaki ezt hajlandó volt egyáltalán elkezdeni és megcsinálni úgy ahogy.

(#39025) thesound: nekem rank 14-ről 54 meccs kellett előző hónapban. rank5 2 csillagnál álltam meg (70,4% winrate)

(#39019) szalontai: én elhiszem amit mondasz, vagyis azt, hogy miket tapasztaltál béta óta, de tartsd szem előtt, hogy ott egyesével jöttek a kiegészítők.
aki most kezdi arra vár az alap "pakk", 2 kieg és 2 adventure. utóbbi esetében 5 ág (4naxx 1brm) szinte kötelező és akkor még nem tud dragon paklival nyomulni. ahhoz, hogy össze tudjon rakni akár egy olcsóbb paklit kell vennie pár boostert (ki tudja mennyit), ami pénz mehetne naxxra vagy brmre. ha viszont mindent félretesz, akkor lényegében basic lapokkal kell összeszedni 3500 aranyat, ami nem kis teljesítmény.
én amerikai szerveren próbálkoztam ezzel, valamikor brm előtt kezdtem és nem kevés játék időbe fájt összeszedni a fenti 5 ágat és mondhatom szerintem azt, hogy valamennyire már tudtam bánni akár egy basic paklival is, ellentétben egy teljesen kezdővel.
kicsit kacifántos lett, de remélem érted a mondanivalóm lényegét. :)

(#39030) tomazin válasza #75376384 (#39029) üzenetére


tomazin
veterán

Értem és van is benne igazság, mert kéne egy kezdőlökés amiből legalább egy smorc megvan. Ehhez meg keresni kell 0 dustköltségű paklikat. Itt még úgyis tanulod a lapokat. Ez szvsz r20on elég.
Emellett a napit meg tudod csinálni brawlban is.(igaz csak minden 2. héten)

(#39031) SLYM


SLYM
veterán

ebben a hónapban is meglett a legend, most druid volt a soros kaszt

[ Szerkesztve ]

(#39032) F-ECT$ válasza SLYM (#39031) üzenetére


F-ECT$
titán

Gz! Végig druid? Szokásos dupla combo deck?

Dive ever, work never.

(#39033) Prof válasza fogtunder (#38979) üzenetére


Prof
addikt

Ja baromira sok DR-es lapja van egy kezdonek :D
Maradjunk annyiba, hogy a Brawl tobbnyire extra ingyen pack a lojalis regi jatekosoknak.

Ha nem collection alapu lenne majdnem mindig akkor beszelhetnenk arrol, hogy kezdoknek van.

(#39034) SLYM válasza F-ECT$ (#39032) üzenetére


SLYM
veterán

thx. volt priest, meg CW a végén még, de a legvége druid, de persze ilyen rank 5 alatt volt minden kaszt kb

[ Szerkesztve ]

(#39035) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Gondoltam felmegyek Trump stream-re így tanulás közben. Facecam kirakva teljes képernyőre, submode chat. Fél percig bírtam, az ember ez idő alatt szó szerint nem szólalt meg csak nézett ki a fejéből. Még zene sem ment.
Mindezt 20k néző mellett.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#39036) fogtunder válasza Prof (#39033) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Mi köze van bármihez a DR-nek? Visszamentünk az időben és még nem nerfelték az Undertakert? Eddig 12-ből 7 volt collection alapú, abból a spelles simán hozható volt basic lapokkal is, a többinél pre-made pakli volt. Ez aztán a majdnem mindig :W Néha lehet hasznos lenne utána nézni a dolgoknak, amiket leírsz.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#39037) shouryuken válasza thesound (#39025) üzenetére


shouryuken
senior tag

Rank 5-ig viszonylag könnyű a streak miatt. 1-2 hét alatt napi 5 meccsel le lehet jutni.
Én nem váltok decket, inkább kártyát cserélek a deckben.

(#39038) Gyuri27 válasza shouryuken (#39037) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hol van streak? Kb sehol.

Amd - Radeon - Ryzen

(#39039) shouryuken válasza Gyuri27 (#39038) üzenetére


shouryuken
senior tag

Ezt nem értem.

(#39040) Gyuri27 válasza shouryuken (#39039) üzenetére


Gyuri27
félisten

11-ről megint 13 vagyok. Minden jöttment szar deck elver.

Amd - Radeon - Ryzen

(#39041) shouryuken válasza Gyuri27 (#39040) üzenetére


shouryuken
senior tag

Hát a streak ott van, csak nem élsz a lehetőséggel! :)
Ilyenkor érdemes félretenni egy napra legalább.

(#39042) Gyuri27 válasza shouryuken (#39041) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vagy 3 napja ez van. Dragon priest, handy, facehunter, demon zoo stb-stb. Bármivel megyek.

Amd - Radeon - Ryzen

(#39043) fogtunder válasza Gyuri27 (#39042) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a demonzoo az most nagyon szörnyű, viszont a démonos handlock nekem bejött ebben a szezonban, 12-ről ezzel mentem le 7-re. néha jön egy hunter, ami kb. garantált vereség, de elég ritka, a többi ellen viszont van esélyed.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#39044) #75376384


#75376384
törölt tag

végre egy érdekes ötlet. kár, hogy egy ilyen kártya sose kerülne a játékba.

(#39045) sztanozs válasza #75376384 (#39044) üzenetére


sztanozs
veterán

szvsz nagyon op 2 manáért - sok lappal kombózna.
Esetleg egy randommal (vagy full randommal) még mehetne:
- damage a random friendly (or just random) minion for 1 then heal it for 1

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#39046) #75376384 válasza sztanozs (#39045) üzenetére


#75376384
törölt tag

mégis mi az a sok lap a második körben? :)
az egész kaszt üvölt egy normális, nem specifikus 2 drop (és silence, de az most nem téma) után. az mennyivel jobb ha ott a "random" szó? második körről beszélünk, ami a plébános egyik nagy gyengéje.

(#39047) h3lios válasza #75376384 (#39046) üzenetére


h3lios
addikt

Első kör cleric (ha nem szedik le), második kör egy ilyen és húzol rá 1 lapot. Kicsit sem lenne OP lap 2 manárt 2/3 draw a card. :)

B-tag: H3lios#2825

(#39048) fendre válasza h3lios (#39047) üzenetére


fendre
tag

+ugyanez acolyte-al is működik és 1 hp-s killre is jó lehet :U
Egy ilyen lap nem kék kéne, hogy legyen, hanem min. epic.

(#39049) DaveNo1 válasza h3lios (#39047) üzenetére


DaveNo1
veterán

Turn1 cleric csak akkor nem easy rekt, ha olyan class ellen mész aminek nincs 3at sebzős 1-2 manás cucca, tehát maximum pala

fendre: a besorolások most sem túl objektívak a legtöbb esetben: lásd shredder vagy murloc knight common, pedig simán lehetne mindkettő epic, a poisoned blade meg epic, amikor még commonnak is rossz. Mondjuk ez sokat szerint azért van így - hogy sok az iszonyat rossz epic ami még commonnak sem jó -, hogyha epicet nyitsz kisebb eséllyel nyiss használhatót, és ebben van némi igazság.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#39050) fogtunder válasza DaveNo1 (#39049) üzenetére


fogtunder
nagyúr

már a classic szetben is voltak eléggé kifogásolható epic lapok (pl. twisting nether, far sight), de ott még sok volt a használható is, ez most már egyre ritkább, a legtöbb epic lap ránézésre egy vacak, az érdekesebbjéről meg többnyire kiderül, hogy nem játszható/van nála sokkal jobb opció.

I hate morning people. And mornings. And People.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.