Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31551) fogtunder válasza saelin (#31549) üzenetére


fogtunder
nagyúr

na jó, de constructeden készülhetsz ellene, zombie chow, olcsó spellek, le lehet kapni. arénában viszont tényleg rekt, mert hiába rakta ki harmadik körben az ogrét, mert mellé ütött, én meg leszartam a 4 sebet arcba.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31552) saelin válasza fogtunder (#31551) üzenetére


saelin
veterán

Constructedben igaz, de én is arénában fogtam ki ilyet.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31553) tomazin válasza fogtunder (#31548) üzenetére


tomazin
veterán

múltkor egy elég jó deckkel sikerült 1-3at mennem.
Shámli: t1 coin, zapomatic, t2 2x rockbiter.
Következő facehunter (azt hittem félrenyomtam, aréna helyett constructed)

(#31554) F-ECT$ válasza Mister_X (#31547) üzenetére


F-ECT$
titán

Mechmage esetén azért nem szokás skillstrikeot betenni, mert t7-re elfogy a kezed, hiába nyomsz board cleart, utána is hátrányban maradsz a boardon.

Dive ever, work never.

(#31555) Mister_X válasza F-ECT$ (#31554) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én ezért sem bírtam a mechmage-t, mert nemhogy laphúzás, de board clear vagy szimplán late game nincs a standard pakliban. És ennek ellenére is hatékony. Undorító.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31556) whitezo88 válasza Mister_X (#31555) üzenetére


whitezo88
nagyúr

már annyira nem, nem is látni.

a hunter sem működik, mert van cancer van ami kocka, vagy counter, ami megoldja simán. paladin 1 életen élte túl... warlockot, shamant nem láttam mióta ezzel vagyok, érdekes...

[ Szerkesztve ]

(#31557) zolka95


zolka95
őstag

Kaptam 300 aranyat, mert 100x-or nyertem. Pedig már jóval többször nyertem.
Mért csak most kaptam?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#31558) Gyuri27 válasza whitezo88 (#31556) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kontroll warri (én) vs hunter.
Se armorsmith, se axe.
Worgen.
Worgen-abusive. Worgen-bluegil.
Leper-abusive stb-stb. 5 körre elvert mint a szart.
GG
Költs a játékra, kraftolj. Mind free, comon lap. Legdrágább az egész deckbe a juggler meg a fegyó volt (mer az rare).
Toltam 5 playt. 3-ban az első 15 lapba nem volt axe. Másik kettőnél 10 körül már volt. Egynél az utolsó 10-be mindkettő.
Az armorsmith kivételével jobban jártam. 2x induláskor. Meg abból egy-egy a játék végére előkerült,
Persze én az rng kegyeltje vagyok. Rag lelőtte ballance urat a 2 bot közül.

Amd - Radeon - Ryzen

(#31559) whitezo88 válasza Gyuri27 (#31558) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én hibrid huntereztem, de szemét a metához, kb minden elveri. midrangehez képest hamar kifogy, facehez képest meg lassú. tényleg a SMOrc a jó csak....

főleg hogy ellenem persze van minden, minibot, 3/5, még pap is jött ami kb olyan ritka mint a shaman.

handlockoznék is, de akkor meg csak facehunter jönne meg paladin, meg freeze mage.

[ Szerkesztve ]

(#31560) Gyuri27 válasza whitezo88 (#31559) üzenetére


Gyuri27
félisten

Itt csak a rák megy.
Semmi lassú, kontroll decket nem szabad játszani. Ha nyersz 15 perc minimum. Ha veszítesz az kb 5 perc.
A win rate meg jó esetben 50%. Se küszködni, se kraftolni nem éri meg.
T4 alatt nincs normális taunt. Senji is hamar átléphető. Az meg mekkora rák már, hogy 4-5 körre bever.
Meg legyen a pakliba min 4, de inkább 6 taunt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#31561) whitezo88 válasza Gyuri27 (#31560) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én is csak birkózom, többet próbálkozom de egyszerűen nem megy pedig tiltben sem vagyok. most éppen egy Quarteres pala vert el, a változatosság kedvéért. most pedig facehunter fog. t1 leper, t2 zooka. tradeli az 1 dropom, így is 1 mana 8 dmg leper, balanced. 5. kör, van 10 életem.

[ Szerkesztve ]

(#31562) Gyuri27 válasza whitezo88 (#31561) üzenetére


Gyuri27
félisten

Menj rákkal.

Leper 1 manáért 4 seb. Vicc.
Abusive 1 manáért 4 seb. Vicc.

Kezan 4 mana 4/3 vicc. 3/4 és 3 mana. Korrekt.
Összes secret költsége +1 mana.

De mit várunk. Mikor 7 manért kapni 13 dmg-t.

Amd - Radeon - Ryzen

(#31563) SLYM válasza zolka95 (#31557) üzenetére


SLYM
veterán

csak a ranked számít

[ Szerkesztve ]

(#31564) tomazin


tomazin
veterán

Gondoltam jelzem, hogy aki szeretne pakkot venni androidon keresztül szerintem a 60as pakk elég jól van árazva, mert 63eur helyett "csak" 12500ft.

[ Szerkesztve ]

(#31565) NyxNyxNyx válasza Gyuri27 (#31562) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Kezan lehetne 3 mana 3/2, mert ez a 4/3-as body kb ugyanannyit ér, de az az egy mana sokat számít.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31566) TheProb válasza TheProb (#31543) üzenetére


TheProb
veterán

Erre vki? :)
Vagy blőd a kérdés?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#31567) zolka95


zolka95
őstag

Azt mondjátok jó kártyák és pakli kell ahhoz, hogy ne veszítsek annyiszor.

Észrevettem, hogy ha csinálok egy paklit, eleinte jó. Győzök is vele zsinórban vagy 5x-ör. Aztán a gép direkt olyan ellenfeleket dob be, ami ellen nem sokat érnek a kártyáim. Aztán jön az, hogy zsinórban vesztek 5x-ör.
Tegnap csináltam egy jó warrior paklit, ugyanez volt. Aztán 2x-er egymás után paladint kaptam, tirionnal együtt persze + egy csomó heal lappal együtt. Innentől kezdődött a sorozatos vesztés.

Ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy szépen feladom az összes ranked meccset addig, amíg vissza nem esek a 20-as szintig, mert onnan tovább nem lehet. Nevetséges, de nincs más megoldás. Aztán győzök egy párszor megint.
De ez mindig így van. Ez így egy nagy rakás SZ@R játék. Nem értem mi értelme ennek?? Az hogy az embert idegesítsék vele? :C

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#31568) fogtunder válasza saelin (#31552) üzenetére


fogtunder
nagyúr

eddig 3-1, az utolsó meccs T1 leper, T2 zappomatic, T3 deathlord, T4 faery dragon+totem, T5 bloodlust. az előzőben a enhanco windfuryt adott a fel reavernek + flametongue totem. so much skill involved...

(#31566) TheProb: olvass vissza pár oldalt, volt nemrég linkelve meta snapshot. de ha még a basic cuccok is hiányoznak, akkor back to grinding, mert a divatos paklikból pár kulcslap tutira hiányozni fog.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31569) whitezo88 válasza Gyuri27 (#31562) üzenetére


whitezo88
nagyúr

azzal megyek. most éppen rugó topdeckelt rám lethal előtt egy HAHA-t, kezében oil=dead. meg kell említeni, hogy Boomot 2x sapolta vissza és így se ért semmit. rank7 elérhetetlen mióta visszaestem. adtam még esélyt a hibridnek, de továbbra is lassú. shaman ellen is vesztettem most, annyira nincs jó curveje gyakran.

[ Szerkesztve ]

(#31570) saelin válasza TheProb (#31566) üzenetére


saelin
veterán

Classic pakkra gyúrjál rá, mert abban van sok jó lap! A gvg nem annyira fontos.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31571) h3lios válasza TheProb (#31566) üzenetére


h3lios
addikt

Én sem rég játszom, de annyi szent, hogy GVG-t csak akkor éri meg nyitogatni, ha mech-es paklit akarsz játszani. Ott nagyjából minden arra épít egy két kivétellel.
Az original pack-ból sokkal jobb droppok jöhetnek amik hasznosabbak és nem annyira faj függőek.
Pl. palához nekem is van olyan, hogy minden mech-nek divine shieldet ad, de cseszhetem, mert nem játszok egyel sem. :D

B-tag: H3lios#2825

(#31572) whitezo88


whitezo88
nagyúr

demon zoo menni látszik, most streakben ugrottam is 2 rankot 6-re végre. volt 2 druid is, 1 legend meg 1 golden, esélyük se volt, hunter kopkop még nincs. Ek0p top10ben tolja épp vele streamen.

(#31573) fogtunder válasza h3lios (#31571) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én a helyedben elolvasnám újra azt a kártyát :)

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31574) h3lios válasza fogtunder (#31573) üzenetére


h3lios
addikt

Közben leesett a tantusz, mert átnéztem a GvG-s lapokat. :) Így már nem annyira OP, viszont a lényegen nem változtat. :D Mech nélkül semmit nem ér... :)

B-tag: H3lios#2825

(#31575) NyxNyxNyx válasza h3lios (#31574) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Amúgy se ér semmit :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31576) whitezo88 válasza whitezo88 (#31572) üzenetére


whitezo88
nagyúr

rank5, olyan 6-1el, ez tényleg jónak tűnik, főleg hogy sorban jönnek a druidok amik ingyen win kb. aki el van akadva próbálja, ez most jó.

(#31577) fogtunder válasza whitezo88 (#31576) üzenetére


fogtunder
nagyúr

malganisos-boomos verzió?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31578) whitezo88 válasza fogtunder (#31577) üzenetére


whitezo88
nagyúr

aham. az amivel ekop tolta előbb is, csak én Bane-t is futtatok.

(#31579) fogtunder válasza whitezo88 (#31578) üzenetére


fogtunder
nagyúr

na este rápróbálok, én is 7-9 között ingázok napok óta.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31580) Genji válasza whitezo88 (#31578) üzenetére


Genji
őstag

kb ő lenne?

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#31581) h3lios


h3lios
addikt

Srácok Malygos-st érdemes mage deckben játszani ?
Mármint nyilván igen, de mindenhol csak Antonidast látok.
Ennyire lassú lenne az előbbi opció, hogy senki nem használja ? :D
Laikusként nem tűnik rossznak.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#31582) fogtunder válasza h3lios (#31581) üzenetére


fogtunder
nagyúr

malygos nagy baja, hogy 9 mana, szóval ugyanabban a körben nem nagyon tudsz varázsolni mellette, köv körre meg általában megoldják valahogy. mostanában thaurissannal meg lehet oldani, de egyszerűen az antonidas kombók sokkal jobbak mage-ben, maly most éppen warlockban van, de régen volt rogue-ban is, ahol tudtál neki stealth-t adni, hogy túléljen, ugyanakkor nagyon lassú. egy Antonidas+Cloakfield kombóval T9-ben már kitolsz két fireballt, ami helyett van másik kettőd T10-re, és ott a kényszer az ellenfélen, hogy oldja meg a lényt.

(#31583) norbert1998: valami 3200, mikor GvG-re farmoltam, általában pár száz van csak, mert arénázok/nyitok pakkot belőle

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31583) norbert1998


norbert1998
veterán

Mennyi goldotok volt eddig maximum?

(#31584) Gyuri27 válasza norbert1998 (#31583) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ami a szárnyakhoz kellett. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#31585) DaveNo1 válasza norbert1998 (#31583) üzenetére


DaveNo1
veterán

6 ezer gold kb. GvG előtt

You are not prepared.

(#31586) norbert1998 válasza Gyuri27 (#31584) üzenetére


norbert1998
veterán

Annyira nem vagyok benne a dologban. Ez mi? :B :D

giorgio: Az szép :C Nekem most 400 van kereken.

DaveNo1 Akkor neked hadd ne mondjam, hogy mennyire szép :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#31587) h3lios válasza norbert1998 (#31586) üzenetére


h3lios
addikt

Én nem tudok spórolni, ha van 1 pack-ra akkor elköltöm. Arénázni még nem megyek, tapasztalatot gyűjtök még csak. 1 hónapnyi játék után nem érzem azt, hogy megérne arénázni menni. Reálisan nézve 3-4 winig mennék el. Persze lehet szerencsével és jó draftal tovább jutok, de még nem ismerem az összes kaszt lapjait. :D

Egyébként a max 300 volt, amikor megkaptam a 100 win-re a jutalmat.
A Naxxramast és a BRM inkább megvettem, mintsem egy kezdő paklival tököljek végig a szárnyakon goldot farmolva.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#31588) norbert1998 válasza h3lios (#31587) üzenetére


norbert1998
veterán

Én mindig úgy jövök ki arénából, hogy visszakapom, amit ráköltöttem. Kivéve, ha nincs győzelmem. Akkor kb 40 goldot vesztettem.

(#31589) EmptyParadox válasza h3lios (#31587) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Én mindig abban az illúzióban vagyok, hogy ha egyszerre nyitok több pakkot, akkor nagyobb eséllyel ad legendary-t, szóval általában felhalmozok nagyobb goldmennyiséget, és utána nyitok 10-20-at. :D

[ Szerkesztve ]

(#31590) #75376384 válasza EmptyParadox (#31589) üzenetére


#75376384
törölt tag

Pár napja vettem 15+7 alap és 15 gvg pakkot. Egy legend nem volt benne, de epic is kb. 6 db. Azóta nyitottam még 1-2 pakkot, de semmi.
1-2 hónapja 40+7 pakkból is csak kettő legend esett.
Arénában 8:3 után kaptam 150 aranyat és két common warrior lapot. Szóval hidd el, itt a szerencsén kívül semmi más nem számít. A programot marhára nem érdekli mennyi pakkot nyitsz egyszerre.

(#31591) EmptyParadox válasza #75376384 (#31590) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Persze, ezzel tisztában vagyok, csak hát a kis babona akkor is bennem van.
Nekem azt hiszem olyan ~15 pakk/Legendary az átlagom.

(#31592) saelin válasza norbert1998 (#31583) üzenetére


saelin
veterán

900. De ez akkor volt, amikor naxxramas első szárnyát akartam kinyitni. Azóta 200 a minimum amire vissza szoktam esni, úgy átlagban 500 goldot szoktam összefarmolni. Most 1000+ a cél... Nem tudom meglesz-e.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31593) h3lios válasza EmptyParadox (#31591) üzenetére


h3lios
addikt

Az lata, én 1x vettem 15 pack-ot, abból a legjobb drop 1 pyroblast volt, ami nagyon kellett a deckembe. Azon kívül semmi használható. Eddig összesen olyan 40 körül nyithattam és egy deathwing volt az egyetlen legendary-m. Azt is a 3 reward pack-ból sikerült kiszedni.

(#31588) norbert1998 küldtem privát üzit.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#31594) SLYM válasza norbert1998 (#31583) üzenetére


SLYM
veterán

3500 felett valamivel, a BRM első szárnya előtt

(#31595) NyxNyxNyx válasza norbert1998 (#31583) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

500 :D Én is azok közé tartozom akik elköltik egyből. Ha megyek egy jó arénát, kapok mondjuk 400-500 goldot, akkor egyből irány a shop veszek 2-3 classic paklit és aztán irány az aréna.

De ha most bejelentenek egy kiegészítőt, akkor elkezdek én is farmolni goldot, mert már csak "néhány" olyan lap van ami hiányzik és "kell" is. (doomsayer, Alex, iceblock *2, snake trap, Grom, 2 molten, 1 mountain = 6k dust)

szerk.: Ja meg Jaraxxus sincs :( Érdekes az rng, spellbenderből már 5 felett nyitottam, giantek meg egyszerűen nem akarnak esni

giorgio: Ja gvg-ből nekem se kell szinte semmi. Ennek ellenére aréna miatt nyitogatok azt is.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31596) fogtunder válasza NyxNyxNyx (#31595) üzenetére


fogtunder
nagyúr

amíg volt értelme nyitni, addig én is folyton elköltöttem, de most már nem nagyon kell semmi, mert az értelmes lapokat már vagy legyártottam, vagy kinyitottam, a hulladék meg nem kell, pláne ami GvG-ből jön.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31597) Sturdiridge válasza fogtunder (#31596) üzenetére


Sturdiridge
tag

detto, én is török-gyártok. mikor mihez kedvem van. lecraftoltam boom- ot is, aztán a napokban esett...gg nem töröm most jelenleg, talán lesz nerf.
nekem most antonidas kéne a freeze mage- be.

(#31598) Gyuri27


Gyuri27
félisten

4 minion a boardon. Egy sealth 4 hp-l. Boot mit üt le?
Valóban. Azt a nyomorult sealthos lényt. Pont 4-t sebzett rá.
Éljen a random. Akinek van kedve számoljon utána mi esély erre. Persze azzal hoztam volna a meccset.
No de se a randomon nem kell változtatni. Se balancot nem kell nerfelni. Jóvanazúgy.

Battleforgézni akarok. Mert ettől elfolyik az agyam.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#31599) F-ECT$ válasza norbert1998 (#31583) üzenetére


F-ECT$
titán

Kicsit több mint 8000 GvG előtt, és most is lassan meglesz az 5000.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#31600) h3lios


h3lios
addikt

Csak most kezd leesni, hogy milyen undorító egy priest deck-ben a deathlord... :D
Hp duplázás és mehet rá az inner fire. :D
És még sok ehhez hasonló undorító dolog van a priest-ben, mint lehetőség. :)
Egyedül akkor van baj, ha az ellenfél 4 es erejű lényt pakol ki, mert akkor megállt a tudomány.

B-tag: H3lios#2825

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.