Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31201) Fr0z3n válasza Mister_X (#31188) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Neptulonra szavazok :DDD

Máker!! Biztos csalsz :))

(#31202) Mister_X válasza Fr0z3n (#31201) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pay 2 Legenday ;]

Neptulon lett. Mondjuk nem elég kielégítő az effektje, Ragnaros fényévekkel jobb, de nagyon win condition. Saját ízlés alapján dobtam össze egy overload midrange shamant, bejön edig.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31203) P00By


P00By
nagyúr

Csak kettő golden rare, meg egy pakliban 4 rare :( :D

(#31204) Fr0z3n válasza Mister_X (#31202) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Én mondtam, hogy jó lesz ;)
Nekem tetszik, ahogy "kijön a vízből"

[ Szerkesztve ]

(#31205) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Druiddal 5/5 mechmage ellenfél. GZ :(((

(#31206) tretyak


tretyak
aktív tag

Dupla pyroblast játszható lesz valaha? Van egy golden meg egy sima, és kéne a dust, hogy befejezzem végre azt a nyamvadt CW-t :D

(#31207) Derrewyn válasza tretyak (#31206) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Nem hiszem. Túl lassú, és igen nagy szívás ha körökön át ott figyel két pyro a kezedben.

(#31208) fogtunder


fogtunder
nagyúr

megjött végre az S6-osom, kipróbáltam milyen, persze szalad rajta, mint állat, megkockáztatom, hogy folyamatosabb, mint az iPhone 6.

viszont RNGesus nem volt velem ma, zoo ellen pl. 6 körig nem húztam mechet, a pap deathlordja egyszer cogmastert dobott, egyszer tinkmastert, amire persze volt egy shadow madness, abba is hagytam mára 4 meccs után.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31209) tretyak


tretyak
aktív tag

Kolentót nézem, Nefarian-nal, Alex nélkül CW-zik, nem mondom, hogy száguld (mondjuk legend 30-100 között), de egész jól halad, a nagysárkány meg eddig szinte mindig value volt - ki játszik körbe egy duplicate-et warrior ellen... :D

Derrewyn: egyetértünk, bezúzva.

[ Szerkesztve ]

(#31210) whitezo88


whitezo88
nagyúr

US mennyire könnyebb (rank5ig legalábbis) mint EU. vicc, mennyire nevetségesen könnyű ladderezni, előző szezonokba is ez volt, meg most is. alig vesztek. olyan furcsa deckek jönnek mint pyro-s hunter, untertakeres zoo, meg hasonlók.

(#31211) oba


oba
addikt

A deck utolsó lapjával tök üres board mellett unstable portalt felhúzni majd azzal Dr. Boom -ot kapni és végül megnyerni a meccset teljesen reménytelen helyzetből felbecsülhetetlen :D :DDD

(#31212) tomazin


tomazin
veterán

Na sikerült az első meccset lejátszanom telefonon. Aréna. Ellenfél hunter. Undertaker,ice trap, mad scientist, wolfrider, 2/2es fegyó, 1/1-es dr-es pók, ami csak kell. Konkrétan 6kör alatt meg lettem rakva. Hát kösz. (és a pakliban sem volt semmi 40 duston kívül)

(#31213) saelin


saelin
veterán

Kivittem naxxot és a pala kivételével az összes class challenget - a hunter és a mage challenge valami iszonyat fun volt! Annyira nem volt nehéz mint gondoltam, de azért voltak pillanatok, amikor a tököm televolt... Ennyit én még priesttel nem játszottam! :DDD
Pluszba még a BRM első szárnyát is megcsináltam, ami iszonyat könnyű volt a naxx első szárnyához képest. Ma szerintem deckkeket fogok próbálgatni, hogy mit lehet kihozni a meglévő classic + naxx lapokból, persze mindenzt legendary-k nélkül (mm classic vagy gvg legend nélkül).

Most kutakodtam kicsit a neten, de rengeteg olyan deckkbe futok bele, amihez olyan lapok is kellenek, amik nincsenek meg nekem, így a netdeckelés még mindig kihúzva nálam vagy kompromisszumosan át kell alakítanom a talált paklit. Tudtok pár egyszerűbb naxx-ra építő paklikat? És ha építésre adom a fejem, akkor melyek azok a lapok, amiket ajánlott lehet bevállogatni? Tudom a deck tipusától függ, de csak úgy nagy körvonalakban róla.

A BRM második szárnyát is ki kellett volna nyitnom az Imp Gang Boss miatt, de 1 lapért nem volt már szívem költeni, inkább vettem 14 classic pakkot, amikből jött; 2 molten giant, 1 blood imp, 1 pyro blast meg még egy pár "jófajta" lap, amik most nem jutnak az eszembe - jah, de... light well, felguard és gadgetzan auctioneer (köszönöm google).

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31214) Gyuri27 válasza whitezo88 (#31210) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezt tapasztaltam én is. Teljesen más a meta.

Amd - Radeon - Ryzen

(#31215) whitezo88


whitezo88
nagyúr

néha én sem értem hogy nyerek ilyen könnyen, golden legend mage [link] valami tempóféleség lehetett, de alig játszott ki valamit. flamecannon, bolt, portal->3/2, 2 apprentice meg 1 mirror ami volt.

jó ez a deck, kár, hogy hunter a 2 healbot ellenére is könnyen megeszi ha tempósan húz.

(#31216) fogtunder válasza whitezo88 (#31210) üzenetére


fogtunder
nagyúr

lehet csinálok egy US F2P accountot és megnézem, mi a helyzet.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31217) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Valaki tudna linkleni egy viable shaman paklit? A mostani nem igazán válik be.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31218) F-ECT$ válasza Mister_X (#31217) üzenetére


F-ECT$
titán

Tessék. Bár szerintem sámánnal elég nehéz most.

Dive ever, work never.

(#31219) Mister_X válasza F-ECT$ (#31218) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Lecraftoltad aranyba a Fireguardokat? :F

Én amúgy ezzel a deckkel próbálkoztam. Félig-meddig netdeck, de 7-8 lapot kicseréltem benne.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31220) whitezo88 válasza F-ECT$ (#31218) üzenetére


whitezo88
nagyúr

inkább mechshaman még mindig, pl amivel Kungen pl megy (+boom, fireguardok). gyors, egyszerű, erős.

(#31221) ígyvanferi válasza Mister_X (#31219) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én mech sámán raktam össze questhez, de még nem játszottam vele. Mondjuk nincs Fel Reaverem, de Al'Akirom se, így a hagyományos sámán pakli nem igazán játszható.

(#31222) #75376384 válasza Gyuri27 (#31214) üzenetére


#75376384
törölt tag

Nekem az arénás tapasztalaim mások. Szinte mindig belefutok vmilyen legend lapba és nekem is most készült el a harmadik aréna paklim, az utolsó kettőben volt legend (nefarian, KT). Tudom nem mérvadó, de fura, hogy itt jobban adja.
Rankeden szerintem sokkal jellemzőbb a rush, mint EU-n.

(#31223) F-ECT$ válasza Mister_X (#31219) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem az enyém :)

Dive ever, work never.

(#31224) Redcaster


Redcaster
őstag

Tipikus 4:3-as aréna dupla legendarys ellenfelekkel... már meg sem lepődök azon, hogy a legutóbbi 5-6 arénám nem lett 4 winnél jobb :(((

(#31225) SimS


SimS
senior tag

Üdv

Van itt valaki, akinek aktív az US accountja is, nem csak az EU? 'Watch and learn' miatt szeretném felvenni, majd jól megnézni :)

Köszi,

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#31226) Gyuri27 válasza SimS (#31225) üzenetére


Gyuri27
félisten

Come on.

Amd - Radeon - Ryzen

(#31227) saelin válasza SimS (#31225) üzenetére


saelin
veterán

Összefoglalóban ott egy lista. Tőlük még tanulni is lehet. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31228) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Ti tudtok játszani? Folyton megszakad.

(#31229) SimS válasza saelin (#31227) üzenetére


SimS
senior tag

Üdv

Abban a listában nincs régió szerinti bontás; nem feltételezem, hogy bárki játszik US acc-on, ezért kérdeztem.

#31226: elnézést kérek, megoldom máshogy. :R

#31228: nem.

SimS

[ Szerkesztve ]

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#31230) P00By válasza Fr0z3n (#31228) üzenetére


P00By
nagyúr

Én nem tudok.

(#31231) szilva01 válasza Fr0z3n (#31228) üzenetére


szilva01
őstag

Most majd adhatnanak 3 paklit ;]

(#31232) Fr0z3n válasza szilva01 (#31231) üzenetére


Fr0z3n
őstag

3 ingyen aréna jobb lenne. Ott legalább alap az 1 pack :K

(#31233) saelin válasza szilva01 (#31231) üzenetére


saelin
veterán

Nekem is ez járt a fejemben... :DDD
Remélem az ad majd valami legendet. :U

Amúgy jól látom, hogy a mobilos HS óta ilyenek a szerverek?

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31234) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Nekem működik a játék. Oké beszart :DDD

Paladin ellen játszottam és 4/4-szer Dream-et adtak a Yserák. (2-2-t) :))

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31235) saelin


saelin
veterán

Azt viszont nem értem, hogy miért kell csatlakoznia a szerverhez, ha csak practice módban akarom elütni az időt. :( Egy pakli tesztelésén kívül semmi más nem lenne a jutalmam.

Felnéztem kicsit battle.net fórumra és egyből ezen akadt meg a szemem: My son has disappeared :DDD
Máris jobb a kedvem. Nem is tudom, hogy elsőre mire gondoltam, de nem erre az biztos.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31236) Mister_X válasza saelin (#31235) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mert mindenen a szerveren kell futnia, különben eléggé masszívan meg lehetne hackelni a dolgokat, mondjuk kiszintezel minden hőst meg ilyenek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31237) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Best hand EU

Coghammer MVP arénában, brutális a value amit nyújt.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31238) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

pack 11 win után golden steamwheedle sniper + trade prince (sajnos a második)

pack 12 win után 40 dust, de adott egy golden savagery-t

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31239) saelin


saelin
veterán

De szeretek zoo ellen kikapni... 4 taunt van a pakliban, de természetesen egy sem jön fel. Meh~

Ha szerencséről van szó, akkor nekem mindig kevesebb jut. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31240) .OM.


.OM.
aktív tag

Az EU szerver szarakodás miatt kapott ajándék packban volt egy Ragnaros.
Így már csak kicsit haragszom.. :)

ex .Oldman.

(#31241) tomazin válasza saelin (#31235) üzenetére


tomazin
veterán

jah azon én is pillogtam, hogy wtf, de aztán beleolvastam és vááá

ezt így visszaolvasva olyan szép mondtad lett.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31242) fogtunder


fogtunder
nagyúr

tegnap próbálkoztam kissé a mechsámánnal, őszintén szólva nem igazán értem, miért van elájulva tőle mindenki. pont ugyanaz a bajom vele, mint minden sámán paklival, iszonyatosan húzás függő, a legtöbb esetben teljesen használhatatlan lapok vannak nálam, és mire kirakom a fel reavert, amit kapok kezdő kézbe, addigra már tök mindegy minden.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31243) whitezo88 válasza fogtunder (#31242) üzenetére


whitezo88
nagyúr

egyáltalán nem húzás függő, szinte csak olcsó lap van benne, 1-2 dropokért kell mulliganelni CSAK és kész.

(#31244) whitezo88


whitezo88
nagyúr

csak mert régen volt e-sports: webspinner malorne into topdeck golem: [link]

korábban 3 juggle-ja 2 lényemet szedte le a 3ból.

(#31245) fogtunder válasza whitezo88 (#31243) üzenetére


fogtunder
nagyúr

meglepő módon az az én agyamon is átfutott, hogy egy aggro paklival early game-re kell mulliganelni, de ez nem az jelenti, hogy azok a lapok lesznek a kezedben a játék kezdetekor. 10 meccsből 8 bukó, ebből mondjuk egy azon ment el, hogy patient assassin esett a shredderből.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31246) capafog23


capafog23
őstag

Mik lettek most a top deckek ebben a meta-ban?

Csak face huntert ne írjatok, mert attól hányok.

(gondolkozom hand lock-hoz hiányzó lapok lecraftolásán)

(#31247) fogtunder válasza capafog23 (#31246) üzenetére


fogtunder
nagyúr

tempo storm meta snapshot

mondjuk múlt havi, de sok minden nem változott.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31248) fogtunder válasza fogtunder (#31247) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ez kicsit frissebb

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31249) tretyak válasza fogtunder (#31248) üzenetére


tretyak
aktív tag

Liquidhearth.com egész jókat csinál - bocs, telefonról vagyok, nem tudok linkelni.

(#31250) whitezo88 válasza fogtunder (#31245) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én a zoo-val vagyok úgy hogy nem bírok nyerni, csomó streamer is első napokban lett vele legend, de nekem folyton patron warrikat meg mageket ad be, amik ellen kb semmi esély. esküszöm a maly handlock erősebb ahol vagyok... feljöttem 8ra, majd 9, vissza 8, megint 9...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.