Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) netpeti98 válasza SLYM (#16988) üzenetére


netpeti98
addikt

Egy normális midrange deckel se fél óra egy játék és mégis igényel gondolkozást.
De a zoo csak kipakolja a lényeket gondolkozás nélkül. Sokan még az ideális tradeket se látják meg, lásd tegnap a 4/5-ös minionomba beletol egy soulfiret majd leüti doomguardal.

(#17002) SLYM válasza netpeti98 (#17001) üzenetére


SLYM
veterán

"tegnap a 4/5-ös minionomba beletol egy soulfiret majd leüti doomguardal". én játszok azért elég sokat a game-el, de ilyet nem látok szinte soha, max amikor arénázok. ott az elején tényleg vannak ostoba ellenfelek, mert ott bárkivel találkozhatsz az elején. de rankeden, vagy nem rankeden, de komolyabb ranggal ilyen nem nagyon van. ha nem kéne gondolkozni a zoo-val, akkor ugyanúgy, mint a többi zoo lemennétek rank 5-re. de sajnos ezzel is ugyanúgy kell gondolkozni, mint bármi mással. meg ezt az athene fikázást se értem. a srác 2 hónap alatt eljut legendre a saját maga által összerakott pakliból. ha ez se teljesítmény, akkor nem tudom mi az

[ Szerkesztve ]

(#17003) netpeti98 válasza SLYM (#17002) üzenetére


netpeti98
addikt

Tegnap casualon elég sok érdekes ellenféllel találkoztam.
Athene-t szerintem a stílusa miatt nem szeretik sokan, mondjuk én elég ritkán néztem be a streamjére.

(#17004) thesound


thesound
őstag

Megcsináltam a kezdő küldetéseket, kivéve a disenchantot (erről olvasnék ha van valami jó összefoglaló).

Complete a game in Play mode.: 1 Card Pack
Play 3 games in Play mode!: 100 Gold
Get any class to level 10.: 1 Card Pack

Disenchant a card.: 95 Arcane Dust <--- Csak ha már valamiből 3 lapod lesz, akkor érdemes.
Enter The Arena: 1 Arena Credit (Free Round)
Unlock every Hero.: 100 Gold
Defeat every Expert AI Hero.: 100 Gold
Collect every card in the Basic Set. (Get every class to level 10): 100 Gold
Win 100 games in any mode.: 300 Gold

Elarénáztam az összes goldom, a leghosszabb winem 2 volt. :B
Megcsináltam a az új Naxx-os küldetéseket, kivéve a heroic-ot. Itt a heroic az ad valami reward-ot?
Van még amit érdemes kezdőként megcsinálni? Kezdőként a Hunter tetszett, de az arénában elkalapáltak vele rendesen.
Az új naxx-os küldetéseknél mondjuk ha a második hetit megveszem 700 goldért, akkor a maradékot már kevesebb eur-ért lehet megvenni vajon?

Függő lettem :N

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#17005) DaveNo1 válasza SLYM (#17002) üzenetére


DaveNo1
veterán

Elvből nem játszok Zoo-t, szeretem a kihívásokat és a Zoo nem az. Tegnap előtt kíváncsiságból azért kipróbáltam, zsinorban 8 win (statisztika 8/8)

Amúgy igen is sok ostoba van: előbb például a totememet a 2/1-es minionja helyett a 4/6-os maciájával szedte le és a 2/1-essel jött arca. Persze az ilyen butáknak van szerencséjük is: 7. körben innervate és kombó...ez is jól mutatja, hogy a játék inkább a szerencsés laphúzásról szól elsősorban, mint az észjátékról.

You are not prepared.

(#17006) Fr0z3n válasza Sirandrish (#16999) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Ez attól is függ mit értünk gondolkozás alatt. Nézegetem a lapokat, ezt vagy azt, stb. Ilyet nem szoktam. Előre 1 körrel szoktam gondolkozni. Vagy ha az ellen kijátszik valamit, aszerint módosítok 1-2 lap kijátszást. Tövéről hegyére ismerem az összes dekkem, tudom, hogy működnek, mivel szoktam nyerni. Aszerint játszok. Az ellen részéről meg ritkán van meglepetés. Kijásza az első lapot és tudom milyen a dekk. Ezt így elég nehéz elmagyarázni. :)

(#17007) Cathfaern válasza DaveNo1 (#17005) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Lehet több esze volt, mint gondolod :) Igaz hogy az adott körben 4 helyett csak 2-t sebzett beléd, viszont a kör végén ugyanúgy meg volt mind a két lénye, míg ha fordítva sebez, akkor csak 1 marad. Szóval ne legyél biztos abban, hogy a szerencsén múlt a dolog :)

(#17008) DaveNo1 válasza Cathfaern (#17007) üzenetére


DaveNo1
veterán

Mivel a totem 0/2-es volt ugyanúgy megmaradt volna a 2/1-es lénye ;) Tehát mindenképpen elpazarolt 2 sebzést.

Amúgy a mostani metával a másik bajom, hogy a Legendary lapok szinte egytől egyig használhatatlanok. Thalnos, Leeroy, Tyrion, + esetleg még Sylvanas és TBK ami ér valamit, többi csak inkább hátráltat a játékban, vagy rég lefutott a meccs mire ki tudod rakni őket.

You are not prepared.

(#17009) SLYM válasza thesound (#17004) üzenetére


SLYM
veterán

a heroic nekem semmit se adott. új hátlapot hallottam még itt a topicban, de én azt nemkaptam meg. 18 euro az összes nax küldetés (4 darab, mert 1 ingyenes), de mintha azt olvastam volna régebben, hogy darabonként is meg lehet majd venni őket. 1 nax köldetés 700 gold, 4 akkor 2800. 18 euroért pedig pont egy 15-ös csomag kártyát lehet venni, ami 1500 gold, szóval ha már eurot akarsz a game-be ölni, akkor azt a nax küldetésekre éri meg elkölteni és valszeg itt is a 4-et érdemes egyben megvenni, mert úgy lesz olcsóbb

[ Szerkesztve ]

(#17010) Devas válasza thesound (#17004) üzenetére


Devas
őstag

Ha hosszú távú befektetést akarsz, akkor ne craftold el a dustot amilyen sokáig csak meg bírod állni, így hamarabb lehet full kollekciód. Szerintem rankeden érdemes megtanulni játszani, majd ha elég skill-t érzel akkor az arénát erőltetni (de akkor mindenképpen érdemes legalább 3 win-t elérni hogy megérje).

Disenchantnál megsemmisítesz egy lapot, kapsz érte dust-ot. Amelyik lapot mondjuk 40-ért craftolsz dustból, azért disenchant során csak 5 dust-ot kapsz. Az arany lapok jóval drágábbak.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#17011) ígyvanferi válasza SLYM (#17009) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Azt is elég sokszor leírták itt sokan, hogy csak az összes hc boss legyőzése után jár a hátlap.

(#17012) zws válasza SLYM (#17009) üzenetére


zws
senior tag

Az első szárny ingyen van a maradék 3at kell megvenni, ami összesen 2100 gold :)

(#17013) DaveNo1 válasza SLYM (#17009) üzenetére


DaveNo1
veterán

Hátlapot akkor kapod meg ha az összes heroicot megcsináltad

You are not prepared.

(#17014) xavix13


xavix13
senior tag

Én sem értem mi ez a nagy zoo utálat itten. TÉNY hogy az egészségesnél sokkal többen játszanak vele, de sokan rosszul is játsszák.
Viszont aki egy kicsit ért a játékhoz, az rájön, hogyha eredményes akar lenni zooval, muszáj lesz gondolkodnia is. Körbe kell játszani dolgokat, nem lehet minden matchupban eszetlenül szorni kifelé a lényeket, főleg ha 2 doomguard is kézbe kerül, mert egy nagyobb boardclear után nehéz lesz visszajönni.
Ha valaki eszetlenül játssza az sose fog rank5 fölé menni vele, max rank5-ig elviszik a winstreakek.
Sokszor látom hogy minden aggro paklira rámondjátok hogy zoo. Ez is hülyeség, a zoo szinte csak lényekkel játszik max 1-2 spell van a deckben. A zooval sokkal fontosabb a boardcontrolt tartani, mint más aggropaklikkal, mert csak onnan tudsz nyerni. Összvissz van 2 doomguardod, és 2 soulfireöd aztán szevasz. (Esetleg 2 commander, de szerintem túl drága)
A többi aggróval többször lehet direktbe arcra menni, pl. facehunter, cancerrouge, shockadin stb.
Az másik kérdés hogy sokan zooval is ezt csinálják, aztán bejön nekik, mert nincs ott a lap az ellenfélnél.
Van egy jó pár deck amivel könnyen meglehet a zoo-t fogni. Sokszor az egyik legjobb taktika zoo ellen, ha nincs akkora fenyegetés a boardon hogy az arcát ütöd. (Természetesen fejben tartva hogy mennyi sebet tud kiosztani a topdeckjével együtt) Minél többször sikerül az arcát ütni annál kevesebbszer tud/mer tappelni, ami a legnagyobb fegyvere a zoonak.
Kell a metába/játékba egy egészséges mennyiségű aggró, de mint mondtam, szerintem is túl sokan játszanak vele. Ettől függetlenül nem bitófára való az aki zooval mer játszani.
Ha már itt tartunk, szerintem a játék legundorítóbb paklija az a freeze mage, még soha sem sikerült 1-et se elvernem (mondjuk nem is futok vele össze sűrűn), de mégsem küldöm el az anyjába stb. az is verhető, csak nekem volt eddig balszerencsém.

(#17012) zws: Maradék 4-et, ami 2800 gold.

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#17015) SLYM válasza zws (#17012) üzenetére


SLYM
veterán

5 szárny van összesen :)

(#17016) SLYM válasza xavix13 (#17014) üzenetére


SLYM
veterán

xavix13 freeze mage-t warriorral az esetek szerintem 100%-ában vertem, minden más ellen nagyon jó deck, utálom én is

(#17017) DaveNo1 válasza xavix13 (#17014) üzenetére


DaveNo1
veterán

Freeze mage-k szinte mind eltűntek a mostani metában. Akárcsak a handlockok, amióta kijött Naxx eggyel sem találkoztam se casualban, se rankeden. A Nerubian Weblord elég erős mindkét deck ellen (Handlockban legalább 9 battlecry minion van, Freeze Mage ellen meg kirakod jól időzítve, és nem tudja Alexet kijátszani)

SLYM: újfajta token druiddal is elég jól verhető a freeze mage

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#17018) zws válasza SLYM (#17015) üzenetére


zws
senior tag

Upsz, tényleg :B

Én néha szoktam Frezee magel menni, az tény h a warrior ellen esélytelen, de a többi ellent szépen tudja pusztítani, még Alex nélkül is, mert van elég dmg spellből

(#17019) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Áá ez a vízköpő mekkora poén lesz:DDD

Tuti épül majd rá 1-2 pakli :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17020) Fr0z3n válasza zws (#17018) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Tauntos pala ellen sincs sok esélye. Már ha nem rush dekk. Nekem a paladin dekkemben minden összeadva 34 hp-t tudok gyógyulni. 20 alá is ritkán megy a hp-m :D

(#17021) SLYM


SLYM
veterán

szerk: bakker, rosszul screenshotoltam :(

[ Szerkesztve ]

(#17022) DaveNo1 válasza Sirandrish (#17019) üzenetére


DaveNo1
veterán

Pap deckben egy kis HP buffal jó lehet :K

You are not prepared.

(#17023) Sirandrish válasza DaveNo1 (#17022) üzenetére


Sirandrish
legenda

Druid deckbe is befér majd szerintem.
De persze pap deckbe lesz az ideális :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17024) Fr0z3n válasza Sirandrish (#17023) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Northshire Cleric vajon gyógyulásnak veszi a regent?

(#17025) kervantas válasza Fr0z3n (#17024) üzenetére


kervantas
aktív tag

Igen.

(#17026) Fr0z3n válasza kervantas (#17025) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Zsír, akkor a terribe priest dekkem erősödik :D
Már ráfér, 50% alatt van a winrate az utóbbi időben :(((

(#17027) SLYM válasza Fr0z3n (#17026) üzenetére


SLYM
veterán

priesttel az a baj, hogy az elején az aggro deckek ellen kell egy soulpriest meg egy circle of healing. ha ez nincs meg, akkor vége

más, a logout blogodon találtam ezt [link]. ezeket a "szobrokat" te magad csinálod PAPÍRBÓL :Y most full komolyan?

[ Szerkesztve ]

(#17028) ricshard444 válasza SLYM (#17027) üzenetére


ricshard444
veterán

Valóban nagyon szépek és elismerésre méltóak.

Grat Fr0z3n :R

Vannak dolgok...

(#17029) SLYM válasza ricshard444 (#17028) üzenetére


SLYM
veterán

én azt se tudtam, hogy létezik ilyen papírból :D. nagyon komolyak

[ Szerkesztve ]

(#17030) whitezo88


whitezo88
nagyúr

gondoltam draftolok egy huntert arénán. 0 fegyver 0 keselyű 0 uth, 0 kill command...

viszont ma Amaznak volt olyan arénája, hogy ellenfél shamannál 4 db light bolt és 4 db hex volt, sok egyéb mellett...

mage hogy játsza körbe az expl trapet? kint van egy 5/2 berzerker. 4 manája van. kirak egy egget. nem snipe. majd még egy egg és támad... annyira jó. 4 manáért 2 4/4. lekezeltem de van 2 lapom. ha nincs buzzard nincs mivel húzni... kipakolok erre t7 flamestike. írok egy aréna axiómák c. cikket, az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#17031) emperorka válasza whitezo88 (#17030) üzenetére


emperorka
tag

Kezdek megnyugodni.Látom nem csak nekem nem megy mostanában az aréna :)

(#17032) whitezo88 válasza emperorka (#17031) üzenetére


whitezo88
nagyúr

0:2 eddig. semmiféle szinergia nincs a pakliba, annyira nem jöttek a lapok. van 2 savannah, 1 h.master és 2 companion, meg pár kisebb dög.

(#17033) emperorka válasza whitezo88 (#17032) üzenetére


emperorka
tag

Én az elmúlt napokban mentem egy pár menetet,olyan deckeket is összeraktam amire azt mondtam volna hogy ezzel megyek min. 7wint. Ehelyett mentem két 2:3,egy 4:3,megy egy 5:3.
Nem tudom mi van amúgy,mióta kijött a Naxx azóta megy ilyen rosszul.

(#17034) whitezo88 válasza emperorka (#17033) üzenetére


whitezo88
nagyúr

végülis 5:3 lett a vége. jöttek a rushdown lapok, huffer, stb. nem rossz ahhoz képest hogy hulladék volt a draft. aztán a stormmal a shaman már kifogott rajtam.

aztán pala draft: Tirion fordring, 2 truesilver és csak 10 lapnál vagyok :)
mod: na lett még 2 consec, 2 guardian, faceless... kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

(#17035) Sirandrish válasza whitezo88 (#17034) üzenetére


Sirandrish
legenda

12WIN INC :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17036) whitezo88 válasza Sirandrish (#17035) üzenetére


whitezo88
nagyúr

kétlem, annyira nem vagyok szerencsés ebben. 2:1 eddig, a loss egy ultrabrutálul kombózó midrange warrior volt.

(#17037) ollie válasza SLYM (#17002) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Napi 8 órában játszva, 2 hónap alatt nem teljesítmény a legend. Viszont napi 8 óra munka és család mellett már az.

***

(#17038) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Muhahahahahaaaaa

Remélem kivehető örömöm oka..
Persze a meccset enélkül is megnyertem, de azért mekkora már :C

whitezo88 Mindenesetre én szorítok :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17039) SLYM válasza ollie (#17037) üzenetére


SLYM
veterán

sőt, ha egy olyan számítógéppel csináltad meg a legendet amibe te bányásztad a szilíciumot és közben végig basic deck-el csapattad, na az a nem semmi! kár, hogy a játékban mindez nem számít :(

[ Szerkesztve ]

(#17040) ollie válasza emperorka (#17031) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én a napokban mentem egy 1:3-at, szóval...

***

(#17041) xavix13 válasza SLYM (#17039) üzenetére


xavix13
senior tag

Kicsit érdekes hogy pár napja rank9-en szenved, olyan misplayeket tol hogy nem igaz, majd kiírja hogy 2 nap alatt legend lesz, és érdekes módon offstream meglesz neki. Hmm... :U

Mondjuk engem aztán rohadtul hidegen hagy, nem szoktam nézni.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#17042) Fr0z3n válasza SLYM (#17027) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Jaja, jó a kézügyességem és unatkozok néha :D

ricshard444: Köszönöm :R

(#17043) ígyvanferi válasza xavix13 (#17041) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ja, hogy azt nem is streamelte? Lol.

(#17044) xavix13 válasza ígyvanferi (#17043) üzenetére


xavix13
senior tag

Nem tudom, nem néztem, arról vannak 1 órás videók hogy nézegeti a legend hátlapot önelégült fejjel, meg az utolsó meccs végéről amikor r1 5 csillagról legend lesz.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#17045) Phobion


Phobion
őstag

Srác nem viccel :Y

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#17046) NyalokAA válasza emperorka (#17031) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Nekem most pont jobban megy so-so . Tegnap mentem 2 db 9 win ( mage ) meg 1 db 5 win ( hunter )
ma mentem 5 wint shamannal aztán draftoltam egy ilyet

és 3-3 lett szégyellem is magam , de gusztustalan rosszul jöttek a lapok

( loot nemvolt semmi említésre méltó dust meg gold )

[ Szerkesztve ]

(#17047) whitezo88 válasza xavix13 (#17044) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Igen de azok sima vidik. Mar elofordult olyan hogy hulyere vette a nezoit hogy sokezerrel nojon a twitch es yt nezettsege. Ez akkor volt mikor diabloban veletlenul beirta a passwordjat a name mezobe es utana megijedt es lekapcsolta a streamet vagy egy orara. Aztan viszalepett es semmije sem volt kiveve 1337 aranyat es egy horadric hamburgert. Kozben meg csak kamu volt az egesz. Youtube video: ahene hacked keresobe is kiadja a videot.

[link] na itt van, visszajöttem gépre. 1m+ view csak ezen, szóval szép summa. A donate 100% charityra megy, de a yt, meg a submoney nem. meg így legalább nem laposodik el a streamje. (a nagyképűzés viszont csak színészkedés, bár sokaknak nem jön be, bloopereket is néha felrak pár ilyen videó után hogy elröhögi a betanult szöveget)

Amúgy LoL-lal kapcsolatban is lehet olvasgatni boostot....

(#17045) PhobioNN7 ezt a gyereket nem ismerem, honnan van ennek pénze és mire jó ez? full golden collection? az biztos, a HS jó befektetés volt a Blizznek megcsinálni :D

[ Szerkesztve ]

(#17048) emperorka válasza Phobion (#17045) üzenetére


emperorka
tag

Jézusom,ez kb. egy évi fizetésem ha nem több.

(#17049) xavix13 válasza whitezo88 (#17047) üzenetére


xavix13
senior tag

Hallottam én is ilyeneket, hogy boostolták lolba is meg diabloba is, sztem itt sem önerőből lett meg neki a legend. Legalábbis amikor véletlen néztem, akkor csak vesztett vagy szarul játszott. :D
De igazából sztem már így is többet beszéltünk róla mint amit érdemel.

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#17050) SLYM válasza emperorka (#17048) üzenetére


SLYM
veterán

625.000 forint

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.