Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31301) oba válasza gbela (#31300) üzenetére


oba
addikt

pont emiatt ütöttem be egy másik lénnyel először 2 körrel később :D minden lényen 2 -őt sebző secretje volt, túl óvatos voltam de biztos ami biztos :)

(#31302) fogtunder válasza saelin (#31290) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a BGH egy olyan lap, amit akár kraftolni is megéri. majd minden pakliban van mostanában target (Balance, Malgánisz) és elég kicsi a valószínűsége (papíron), hogy kinyitod. én a mai napig csak egyet nyitottam pl. belőle, pedig azért már túl vagyok párszáz classic paklin.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31303) saelin válasza fogtunder (#31302) üzenetére


saelin
veterán

Első helyre teszem a crafting listában. (Nem mintha eddig lett volna ilyenem.)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31304) whitezo88 válasza fogtunder (#31302) üzenetére


whitezo88
nagyúr

érdekes, abból én is csak egyet nyitottam másfél év alatt, anno HC Thadd miatt kellett craftolnom másodikat, de azóta se jött több... Blood Knightból pedig nullt nyitottam eddig.

amúgy tudni mikor jön a HOTS back? elég csecse és még a rankom is megvan hozzá :D

[ Szerkesztve ]

(#31305) DaveNo1 válasza whitezo88 (#31304) üzenetére


DaveNo1
veterán

szerintem jún 2. (hots release)

You are not prepared.

(#31306) Mister_X válasza saelin (#31290) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Demon zoonak túl lassú, handlocknak túl "könnyű".

-2 Faerie Dragon
+1 Ironbeak Owl
+1 Sunfury Protector

-2 Soulfire
+2 Shadowlfame (ha van, ha nincs akkor craftolni mindkettőt)

-2 Zombie Chow
+2 Acient Watcher (kiváló Shadowflame alapanyag, valamint be lehet tauntolni)

Voidcaller vagy Doomguard helyére Argust tennék.

Handlock alapja továbbá Mountain Giant (Infernalok helyére) és Jarraxxus, de gondolom egyik sincs. Floating watcherrel egy a gondom, hogy value legyen magadba kell harapni. Hunter vagy egyéb aggro elleni menetben halott lap.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31307) pachito


pachito
őstag

Gyerekek, Control Warriba nem rossz ez a Nerub'ar Weblord :)) Demonlockok, Hunterek rémálma. Olyanokat elnyomnak rá, hogy el se hiszi az ember (nem egy Kill Commandot fogott már fel pl)...szeretek ilyen random dolgokat betenni, de ez még akár működőképes is lehet a mostani metában szvsz.

(#31308) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Pawnyhof Majordomo-s fagyi mage-el játszik [link]

(#31309) saelin válasza Mister_X (#31306) üzenetére


saelin
veterán

Köszi. Ezt elmentem későbbre.

Owl, shadowflame, protector van, watcher, argust viszont nincs. A callerrel szoktam lehozni doomot, infernalt, watchert.
Az ancient watcher hiányát pedig sokszor érzem, de túl drága ahhoz, hogy 2-t lecraftoljak belőle. Persze ami késik, nem múlik. Úgyis sokat játszom lockkal, a skillje miatt megtetszett.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31310) saelin válasza saelin (#31309) üzenetére


saelin
veterán

My bad.

*Argus van, az argent commanderre gondoltam helyette. Akkor csak az ancient hiányzik komolyabban.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31311) fogtunder válasza saelin (#31309) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én hagynám a voidcallert és a doomguardot, watcher és shadowflame viszont nagyon kellene. ha óriásokat is akarsz játszani, akkor valami ilyesmi a cél (a coil/darkbomb/shadowflame/hellfire arány annak megfelelő, hogy milyen ellenfelek jönnek):

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31312) h3lios


h3lios
addikt

Srácok, ha megvettem a Naxxramas és BRM kiegeket és lepörgetem majd az összes bosst, akkor melyik legendary lapokat kapom meg majd utánuk ? Ez az ami nem teljesen világos számomra, mert ahogy látom van belőlük 6 db is. Illetve ugyan ez a kérdésem vonatkozik a legendary és epic lapokra is.

B-tag: H3lios#2825

(#31313) Fr0z3n válasza h3lios (#31312) üzenetére


Fr0z3n
őstag

A boss-ok mellett ott egy kis láda. Ott írja, hogy milyen lapok járnak érte. Illetve a class küldik után is kapsz lapot.

(#31314) saelin válasza h3lios (#31312) üzenetére


saelin
veterán

A kis ládára kattintva felhozza, hogy mi lesz a jutalmad ha teljesíted az adott szárnyat. Azt hiszem a legendary-kat is mutatja - lassú voltam.

HandLock témához visszatérve:
A fentebb linkelt buildből a mountain, bgh-n és a boosters legendeken kívül megvan minden. (Be kellett törnöm a golden angry chicken-t! :( :D)

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31315) EmptyParadox válasza h3lios (#31312) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Naxxramas, Blackrock Mountain.
Mindkettőnél a Wing reward oszlopban írja a kapott Legendary-ket.

(#31316) h3lios válasza Fr0z3n (#31313) üzenetére


h3lios
addikt

Most olvastam utána, csak melóhelyen vagyok, így töredék infókból dolgoztam. :D
Tök durván sok lapot adnak ezek a kiegek, amik ráadásul közel sem szarok (sludge belcher egyik kedvencem).
Már csak abban reménykedek, hogy valahogy sikerül ledarálni a Boss-okat. :D Megvettem a full Naxxramas és BRM-t, szerintetek milyen sorrendben érdemes elkezdeni és milyen nehézségekre készüljek fel ? :D

B-tag: H3lios#2825

(#31317) fogtunder válasza h3lios (#31316) üzenetére


fogtunder
nagyúr

sok választásod nincs, sorban kell menni. mivel a BRM bossok leveréséhez kellenek a Naxx lapok is sokszor, ezért először azt. nehéz nem lesz kimondottan, de RNG függvényében neki kell menni párszor egy-két bossnak, meg külön paklit kell építeni hozzájuk.

(#31314) saelin: azért ezek elég fontos részét adják a paklinak. lehet nem démonost is csinálni, -2 voidwalker, -1 Malgánisz, - 1 Doomguard, +2 twilight drake, +1 healbot, +1 Alexstraza (Chromaggus). Jaraxxus viszont kb. kötelező, a két óriás is, a BGH-t meg már beszéltük.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31318) saelin válasza h3lios (#31316) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem naxxramas az első, de előtte mehet a brm első szárnya is. Nagyon-nagyon könnyű.

Naxxban vannak agykuki ellenségek, de meg lehet csinálni, csak kell pár próbálkozás.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31319) h3lios válasza saelin (#31318) üzenetére


h3lios
addikt

Köszi a segítségeket. :D Akkor Naxxramassal kezdek majd utána BRM. A pakliépítés része megvan, követtem egy magyar videóst ahogy lenyomja a BRM-t. Ha másnem az alapján meglesz, de jobb szeretem magam kitalálni a dolgokat.

Ui.: A Battlenet valami nagyon sz.r rendszer. Steam a viszonyítási alapom és irtózatosan lassan érkezik meg a feltöltött pénz. Steam-en azonnal ott van és lehet költeni (Bank kártyás töltés Paypal nélkül), itt viszont legutóbb 1-1,5 nap után érkezett csak meg az összeg. :U :(

B-tag: H3lios#2825

(#31320) saelin válasza h3lios (#31319) üzenetére


saelin
veterán

Az igen. Pc-n nem játszom, de androidon iap-al instant megvan minden tranzakció.

giorgio
A többi sajna várat magára, több lapot nem törhetek be, mert akkor gyengül a többi class. Ki kísérletezek valami félmegoldás deckket, már az is fejlődés lesz az előzőhöz képest.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31321) h3lios válasza saelin (#31320) üzenetére


h3lios
addikt

Viszont most hogy mondod, ma androidos telóról jelentkeztem be és toltam 1 meccset és kaptam 1 ajándék boostert. :D

B-tag: H3lios#2825

(#31322) Fr0z3n válasza h3lios (#31319) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Ha csinálsz egy paypalt és csatolod, azonnal megy a levonás. Csak a belépési jelszavad kell a játékban megadni.
Vagy mégjobb ha a play-hez van ccsatolva, mert olcsóbb. Mobilról 5k a 15 pack, pc-ről meg 5600. Még spórolni is lehet egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#31323) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Ez a játék egy vicc. 2 priest egymás után, tog és kiveszi a bgh-t. Majd leöli vele az óriást. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#31324) whitezo88 válasza Gyuri27 (#31323) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Noxious ellen a pap előbb EQ+Consecet TS-elt ki :U

(#31325) ígyvanferi válasza Fr0z3n (#31322) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Még csak paypal se kell, nekem sima bankkártya (vitruális accountos cucc) van megadva, arról is azonnal vonta a pénzt. Pár aréna belépőt fizettem így.

(#31326) #75376384 válasza Fr0z3n (#31322) üzenetére


#75376384
törölt tag

Komolyan? Ha almás telefonról vagy ketyeréről veszem ott drágább mint pc-n.. Ez azért elég röhejes szvsz.

(#31327) whitezo88


whitezo88
nagyúr

elég sok a paladin ladderen, elképesztő mennyire nehezen nyerhető midrange hunterrel. igaz, eddig az ÖSSZES t1 chow t2 minibottal nyitott... aztán jött healbot, tirion, meg alex, ahogy kell :U "néha" mintha direkt counterdecket adna be.

[ Szerkesztve ]

(#31328) h3lios válasza ígyvanferi (#31325) üzenetére


h3lios
addikt

Hát a pénzt azt nekem is vonja azonnal, de az összeg egy ideig pendingben marad a várólistán. :DDD
Közben felért a kiegek ára szépen, úgyhogy nem para a dolog, de szerintem gáz, hogy a steam-hez képest jó pár óra mire odaér a pénzem.

(#31327) whitezo88

A settings-ben a Murphy opciót kikapcsoltad ? ;]

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#31329) ígyvanferi válasza h3lios (#31328) üzenetére


ígyvanferi
addikt

De nálam egyből ment is az aréna, semmi várakozás nem volt. Bnet balance-ra a feltöltést nem próbáltam.

(#31330) #75376384


#75376384
törölt tag

Rogue v druid közül kellene választani arénában. Melyiket javasoljátok?

(#31331) Gyuri27 válasza whitezo88 (#31327) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez az árendzsi. Tegnap pakli első 15 lapjában ellennek 2 bot + alex. Üsd be paraszt.

Ha brainhunterrel megyek, zooval vagy bármi rákkal emelkedik a rankom. Ha váltok esek vissza.
Na most vagy szopat a random. Vagy nem tudok mással játszani csak rákkal.
Ötletek?

vzarmo: egyik se. De én druidot húznám, ha muszáj.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#31332) whitezo88 válasza h3lios (#31328) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hm facerugó: t1 hoarder, t2 abusive+cb, t3 kobold+sinister, t4 dagger+hoarder, t5 golem+cb = dead

facehunter nem tud így burstolni...

(#31333) Mister_X válasza whitezo88 (#31327) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én már nem tudok mit kicserélni, mert vagy az early lesz erős és a late game gyengül, vagy fordítva. Pedig kellene Chow és most koppantam, hogy a BGH-t is kifelejtettem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31334) #75376384 válasza Gyuri27 (#31331) üzenetére


#75376384
törölt tag

A harmadik opció warrior volt. Végül druid lett. Van benne malorne, bgh, ironbark, két swipe stbstb..

(#31335) oba válasza h3lios (#31319) üzenetére


oba
addikt

És miért nem fizetsz a bankkártyával, miért egyenleget töltesz? Nekem mezei otp -s mastercardom van, hozzáadtam a kártya adatait amikor kérte, és azonnal levonta az összeget amikor megvettem a Naxxramas -t.

(#31336) oba


oba
addikt

amúgy nekem már kezd elmenni a kedvem a játéktól, rankedtől legalábbis, az arénában még látok fun factort... és a meta szótól is már hányingert kapok... :)

(#31337) saelin válasza fogtunder (#31317) üzenetére


saelin
veterán

Ez lett végül belőle. Ladderen 15-ig lejutottam vele win streakkel, többet nem tudtam kihozni se magamból, se a pakliból.

Talán a floatingot lecserélem doomra, mert alapból jobb értékekkel kezd.

obalix
Arénázni én nagyon szeretnék már, csak túl "buta" vagyok még hozzá és enyhén szólva veszteséges. Hétvégén lehet teszek vele egy próbát.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31338) NyxNyxNyx válasza saelin (#31337) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Arénára tekints úgy mint egy befektetés. Ha játszol egy párat és megtanulsz értelmesen draftolni, simán mehetsz 9+ win-t pár hónapnyi játék után. Az meg már bőven megéri, ne adj Isten egy 11 win már 400 goldokat ad.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31339) SLYM


SLYM
veterán

tegnapi, illetve ma hajnali kör: [link]. a mostani 12-t nem tudtam feltölteni, mert tabletről toltam. jó mondjuk itt az uccsó körbe kellett 2 jó húzás, de szerencsére meglett :)

(#31340) Derrewyn


Derrewyn
senior tag

Ez mekkora volt, mech zoo lock vs. valami pala.
T1:
én kedzek, cogmaster
pala is cogmaster
T2:
mech warper, megölöm a cogmasterét
pala coin aldor a cogmasteremre, nyilván semmi változás, ezért hirtelen felindulásból nyom egy concede-et

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#31341) oba válasza SLYM (#31339) üzenetére


oba
addikt

eh... taníts mester :D úgy értem milyen videókat, irományokat nézzek olvassak, hogy arénában jobb legyek? :D

(#31342) Mister_X válasza SLYM (#31339) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szólj, amikor legközelebb kezdesz egy arénát, mert akkor azt végignézem és annyi lottószelvényt adok fel, ahány wint mész, ha 12-0, akkor meg kétszer annyit. :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31343) h3lios


h3lios
addikt

Hát srácok, ez a Naxxramas rohadtul tetszett... :D
Tegnap este melóból hazaérve letoltam az egészet 2 óra alatt. Sokkal nehezebbre számítottam, a bossok nagyobb része első próbálkozásra sikerült. Méghozzá egy random összedobált mage paklival, illetve a normál, szintén Mage deckemmel.

Egyetlen boss volt, ahol a fejemet fogtam, mégpedig az, amelyik annyit lő a lényeimbe és belém, ahány kártya van a kezemben. :) Őt a Class Challange-ben is nehéz volt leverni, de végül sikerült.

Nagyon király lapokat adott ez a kiegészítő, úgyhogy abszolút megérte az árát.
Kíváncsi vagyok a Blacrock Mountain milyen lesz ehhez képest.

Annyit szeretnék kérdezni, hogy a Naxx által kapott Legendary-k közül melyiket érdemes használni és főleg milyen paklikban ?
A következő kérdésem arra irányul, hogy szerintetek Dust-ot mire érdemes elkölteni ?
Most azon gondolkozok, hogy craftoljak majd egy BGH-t ha meglesz rá a Dust, vagy inkább a fontosabb Rare lapokat ?

B-tag: H3lios#2825

(#31344) Fr0z3n válasza h3lios (#31343) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Loatheb-et mindenhova :D Inkább epic és legend lapokra gyűjtsd a dust-ot szerintem.

Más: Akartam poénból craftolni egy Blingtron 3000-et, erre nyitottam most délelőtt :))

(#31345) F-ECT$ válasza h3lios (#31343) üzenetére


F-ECT$
titán

Próbáld ki a Heroic verziót, az nem lesz ilyen könnyű :)

Rare lapot ne nagyon craftolj, csak epicet és legendaryt.

Dive ever, work never.

(#31346) norbert1998


norbert1998
veterán

Üdv!

Csatlakozom a topikhoz, ha nem gond :) :R

[ Szerkesztve ]

(#31347) h3lios válasza Fr0z3n (#31344) üzenetére


h3lios
addikt

Nekem is ő az aki nagyon szimpatikus volt, mert gyakorlatilag rohadt nehéz lekezelni, pláne ha lerakáskor buffolni is tudod.
Illetve Baron Rivendare-el tudnék érdekes paklikat elképzelni. :D

Legendary-hoz sosem lesz elegendő Dust-om, pedig nem egy jó lenne ha meglenne. Viszont rohadt jó kérdés lenne, hogy melyiket craftolnám lesz először. Szerintem vagy Dr. Boom vagy Ysera lenne.

B-tag: H3lios#2825

(#31348) Fr0z3n válasza h3lios (#31347) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Az első biztos, hogy boom lenne. Gyakorlatilag mindenbe bele fér.

(#31349) h3lios válasza h3lios (#31347) üzenetére


h3lios
addikt

Fail, nem magamnak akartam válaszolni.

(#31345) F-ECT$

Egyelőre nem leszek mazoista elég lesz majd a Blackrock. :DDD
Itt is van 1-2 boss akit Heroic módban szerintem csak vért izzadva tudnék leverni.

Egyébként mik a tapasztalatok, hogy egy Kel Thuzad-os kombó pakli mennyire működik manapság ? Sámánnal ugye instant lehet belőle kettőt csinálni, amitől a jó isten mentsem meg mindenkit... :D

Szerencsére legutoljára rankeden a srác az utolsó körében játszotta ki, de a Pyroblast-tól az sem menthette meg. :)

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#31350) saelin válasza h3lios (#31349) üzenetére


saelin
veterán

Én próbáltam egy deathtrattle Rivendare-Kel'thuzad paklit, még stalagék is benne voltak. Nem volt rossz, csak lassú és az undertaker is nagyrészt használhatatlan volt (1-2 kört ha megélt szegény). Sokkal jobban működik egy belcheres duplicate-pyroblast pakli, mint a full deathtrattle.
Persze ezek csak tapasztalatok rankedről, bőven lehet az is, hogy a deckkek voltak rosszak.

Jó naxxramas lapok:
- belcher
- loatheb
- madscientist
- unstable
- chow
- spider
- nerubian egg & weblord
- thuzad
- és talán az az 5 manás death knight (?)
A többi valahogy sosem illik nekem sehova.

(#31346) norbert1998
Üdv. :)

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.