Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32451) fogtunder válasza Dyde (#32411) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én alexstrazát nyitottam kb. 2 héttel a kraft után, egy boomot két hónappal később, de egyébként pár kivételtől eltekintve, olyanok estek, amik mehettek a levesbe. greenskinből kettőt, nozormuból négyet nyitottam már, viszont rengeteget kellett legyártanom. antonidas, cenarius, ragnaros, harrison, jaraxxus, mal'ganis, cairne, thalnos, mind kraftok voltak, de a két mountain giant is, csak sea és molten esett. szóval amúgy persze, benne van, hogy az ember kinyitja, és akkor 1200 dust a levesbe, de eléggé ritkán történik meg, csak mikor elkezdtem játszani, már lehetett tudni, mik a jó legendek, a GvG elején meg nem, nyitásból meg csak a szarok jöttek, és elkezdtem gyártani, de a következő alkalommal óvatosabb leszek, kivárok. boomra is azt mondta mindenki, hogy csak egy war golem kis előnnyel, aztán láttuk, mi lett belőle :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#32452) saelin válasza fogtunder (#32451) üzenetére


saelin
veterán

A bombái miatt azért nem csak "kis előnye" van. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32453) pachito válasza fogtunder (#32451) üzenetére


pachito
őstag

Az elég szerencsétlen, én kb 15-20 legendaryt nyitottam eddig, ebből 2 golden (edwin, tinkmaster) és csak 2 duplicate (Alex meg Beast) és csak párat kraftoltam el, amiből 1 volt (Juggernaut, Malorne meg még valami)

(#32454) fogtunder válasza pachito (#32453) üzenetére


fogtunder
nagyúr

volt párszor mákom, pl Sylvanas, TBK, Leeroy, Grommash pakkból lettek, de általában csak a fos, Gruul, Mukla, Crush volt az első 3, egyik se jó semmire.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#32455) saelin


saelin
veterán

Hmm, összeraktam egy olcsó control warit. Eddig egész jól teljesít.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32456) F-ECT$ válasza saelin (#32455) üzenetére


F-ECT$
titán

Mitől olcsó? Hol működik jól? (Ranked / casual, hány meccset mentél vele, miket vertél?)

Dive ever, work never.

(#32457) voyager4.4


voyager4.4
senior tag

Hali !

Egyszerűen kiidegel már a játék. Rankeden kb 50%-ban totál nem equal skill játékost kapok. Értem én, hogy ő is rank 18-as, de ne sorolja már be az 1 hónapja reggelt 0 legendary-vel rendelkező játékost (azaz engem) egy golden hősös, legend rangért járó hátlapos játékossal, (aki egy körben kirak 4 legendary-t) mert nem csak unfair, de még a játékélmény is 0 így...

Kb már csak aggro paklival merek játszani, így esetleg nyerhetek amíg nincs annnyi mannája, h szétkapjon...

no fate but what we make

(#32458) Dyde


Dyde
aktív tag

1:57től érdemes nézni, én jót röhögtem a srácon :D [link]

(#32459) #75376384 válasza voyager4.4 (#32457) üzenetére


#75376384
törölt tag

ez pedig ilyen. ha "golden hős" akkor valószínűleg csak belefutottál a jóba, mivel még eléggé hónap eleje van, így nagy esély van rá, hogy full-os paklik jönnek szembe minden szinten. sajnos a gyökér 500 win-t/aranyat farmoló majmok ellen nem lehet mit tenni. a legjobban akkor jársz, ha casual-t játszol és vársz még pár napot.

(#32458) Dyde: 1 legend-et nyitottam az elmúlt (már) több mint, 60 pakliban. szóval személy szerint utálom az ilyen videóket. :D

[ Szerkesztve ]

(#32460) ígyvanferi válasza voyager4.4 (#32457) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ne kezdjük megint. Nincs egy napja, hogy valaki ugyanezen sirámait osztotta meg velünk.

Van egyébként itt a topicban is pár rank 18-20 közötti goldfarmer, lehet valamelyikőjükkel futottál össze. Ők nagy spílerek ám!

(#32461) oba válasza Dyde (#32458) üzenetére


oba
addikt

pfff lol... rng mi? :) szánalmas azért... :D mármint a játék, nem a srác... a helyében én is ki lettem volna bukva

(#32462) h3lios


h3lios
addikt

Sajnos ez F2P játékok velejárója, mindig lesznek olyanok, akik már régebb óta játszanak / sokat fizettek be és néha össze is kerül velük az ember. De ettől függetlenül még mindig utóbbiaknak köszönhető, hogy még létezik a játék. Ha senki nem fizetne bele, már rég nem F2P lenne, vagy már megszűnt volna, mert nem éri meg fejleszteni.

B-tag: H3lios#2825

(#32463) Gyuri27 válasza Dyde (#32458) üzenetére


Gyuri27
félisten

A blizz furcsán értelmezi a randomot: Erre annyi esélye volt mint a lottó ötösre.
A gvg nyitogatásakor krippnek 5-6 hemetet tolt az arcába.

Amd - Radeon - Ryzen

(#32464) saelin válasza F-ECT$ (#32456) üzenetére


saelin
veterán

Rank 20-18 környéke. De úgy látszik tegnap csak szerencsém volt, ma minden elveri szegényt (kivéve a druid, sámán, rouge trió).

[link]

Mivel lehetne erősíteni a decket?

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32465) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Előbb a mage kirakott ellenem 2 Dr Boomot arénában... :(((
Emellett egy olyan lapot se rakott ki ami átlagosnál szarabb volt, cserébe a 2/2-es undertakeremet silencelte le a loot hoarder helyett.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32466) mkbla


mkbla
senior tag

Üdv emberek!

Kaptam egy watch and learn q-t. Tudnék most valakit nézni? Ha igen akkor hogy is működik ez? mert eddig mindig ezeket rerolloztam.... :F

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#32467) DaveNo1 válasza NyxNyxNyx (#32465) üzenetére


DaveNo1
veterán

Csak kettő Dr. Boom arénában? Elég fapados draft volt akkor

mkbla: pedig az a legjobb, mert pakli jár érte ami 100 gold, és csak annyi, hogy végig kell nézned egy haverod győztes meccsét. (de az se baj ha közben csatlakozol be, akkor is megkapod a végén, ha győz)

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#32468) mkbla válasza DaveNo1 (#32467) üzenetére


mkbla
senior tag

jaja, már látom én is, de sajna csak utána találtam rá erre a fórumra.

Ezért keresek most per pill valakit akit tudok nézni, most én is játszok, ha akarja valaki akkor nézhet.

Valaki tud segíteni ebben?

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#32469) Redcaster válasza mkbla (#32468) üzenetére


Redcaster
őstag

Terwet#1414, vegyél fel nyugodtan :K

(#32470) NyxNyxNyx válasza mkbla (#32468) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szia, fórum összefoglalóban ott van egy jópár ph-s játékos Battle.net Id-je.
Vegyél fel engem is nyugodtan NyxNyxNyx#2778

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32471) mkbla válasza Redcaster (#32469) üzenetére


mkbla
senior tag

felvettelek :) kösz :C

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#32472) L4mie


L4mie
veterán

Sziasztok, pár hónap után, újra belogoltam a b.net accba gondoltam egy kis HS egy kis HoS jól esne....és teljesen eltűnt a f.listem...ez hogyan lehet??? járt már valaki így? hogy tudnám visszahozni?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#32473) salaam válasza L4mie (#32472) üzenetére


salaam
senior tag

Lehet, hogy letöröltek az ismerőseid, mert rég voltál aktív és kellett a hely (korlátozott a hely a friendlisten). A másik lehetőség, hogy ha változtattál azon a beállításon, hogy a battletaged mutassa, vagy a teljes neved, akkor is eltűnnek.

(#32474) NyxNyxNyx válasza L4mie (#32472) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

esetleg másik szerverre mentél (NA, EU, Ázsia)

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32475) netpeti98 válasza L4mie (#32472) üzenetére


netpeti98
addikt

A kliensbe való bejelétkezésnél Europe van beállítva? Ismerősöm is így járt a múltkor, a játékai EU-ban voltak, de a b.net kliens véletlenül NA-n volt.

(#32476) voyager4.4 válasza ígyvanferi (#32460) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Nem elkezdeni akartam, csupán kiírni magamból. Mert egyetem meló és család után már szinte elviselhetetlen volt, hogy egy egyébként pihentetőnek szánt játék ugyan azt a fruszrációt okozza mint az előbb felsoroltak...

Egyébként, ha velem egy súlycsoporttal futok össze akkor nagyon jó meccsek szoktak kikerekedni, még ha veszítek akkor is (sőt !) és gondolom inkább ez lenne a játék célja.

no fate but what we make

(#32477) whitezo88 válasza voyager4.4 (#32476) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a ladder és a matchmaking mióta kijött egy szemét sok szempontból de aligha lesz változás egyhamar...

casualban teljes összevisszaság van, rankeden pedig a vesztesnek nulla jutalma van (pl mobákkal ellentétben), a nyertes is alig kap valamit, és a gyors deckek érik meg, mert ugyanúgy 1 csillag jár 5 perces, mint 25 perces meccs után is. a kezdőknek pedig egy fejfájás az egész, mert hiába potato szintű ellenfél jön, nincs esélye egy netdeck ellen félig basic deckkel. a goldfarmerek is probléma nekik.

[ Szerkesztve ]

(#32478) L4mie válasza netpeti98 (#32475) üzenetére


L4mie
veterán

Eu, és kizárt, hogy kitöröltek volna, és elvileg nem változtattam rajta :( na sebaj visszaveszem a fontosabbakat, azért köszönöm.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#32479) F-ECT$ válasza saelin (#32464) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát ez nem a classic control. Kellene bele 2 Fiery, Acolyte, Armorsmith, Belcher szvsz. Meg 1 Brawl.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#32480) NyxNyxNyx válasza voyager4.4 (#32476) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ezért szerettem meg nagyon az arénát. Igaz, gvg packot ad, de szerintem szórakoztató és megéri hosszútávon.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32481) Redcaster válasza L4mie (#32478) üzenetére


Redcaster
őstag

Lehet hogy a pirossal bekarikázott helyre kattintottál... Én is megszívtam ezt már egyszer :K

(#32482) salaam válasza saelin (#32464) üzenetére


salaam
senior tag

A control warrior coreja: 2xFiery, 2xArmorsmith, 2xAcolyte, Brawl, 2xExecute, ShieldBlock-ShieldSlam-Shieldmaiden x2, Grommash. És az ezeket kiegészítő legendek.

Ez egy basic warrior pakli ami nálad van, amibe beledobáltál néhány lapot. A warrior nagy droppokat játszik ki és olcsó leszedésekkel, illetve fegyverekkel tartja tisztán a boardot addig, amíg elég manája van ezeket kijátszani. Ezért hülyeség például face warriort játszani, ha nagyon jól húzol, bejöhet, viszont a hero powerje a controlnál működik csak jól, ellentétben a hunterrel, ahol mondjuk ha nem tudsz semmit sem kijátszani, akkor is 2 dmg az arcba a hero power.
Sludgeból kettő kéne, Sen'jin többet ér, mint a ghoul, war axeből is kettő, de ez nem lesz az igazi, nincs elég threat a paklidban.

A control warrior nem véletlenül a legdrágább pakli, ha nincs meg ~minden lapod, nem fog működni. Ez olyan, mintha handlockot játszanál giantek nélkül. Ha warriorozni akarsz, játsz grim patronosat, abból is van kevésbé agresszív, midrangesebb.

[ Szerkesztve ]

(#32483) saelin válasza salaam (#32482) üzenetére


saelin
veterán

(és F-ECT$)

Brawl az nincs és gromash sem, csak próbáltam valamit kihozni ebből. :(

A grimes deckkek meg nem annyira jönnek be. Elég csak egy hiba és vesztettél vele.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32484) DJGABI


DJGABI
addikt

A pakoly nem lesz nerfelve? nagyon OP :DDD ma csak kétszer topdeckeltem, először [ez], utána meg egy belcher silence hozott győzelmet

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#32485) F-ECT$ válasza DJGABI (#32484) üzenetére


F-ECT$
titán

Nerfelve nem lesz, viszont direkt nincs sok silence lap a játékban.

Dive ever, work never.

(#32486) norbert1998


norbert1998
veterán

áh, 3/1-el (L/W) kivágtak arénából.
olyan nagy marhaságokat csináltam, hogy nem igaz :D :W
A végén már csak az öngyilkos ösztönből rávetettem magam a 8/8-as lényekre :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32487) whitezo88


whitezo88
nagyúr

[link] egy kis poén thread

kedvenceim:

Bad Scientist: 2 mana 2/2 Deathrattle: Summon a random trap for your enemy

Anime Golem, take 10 turns to finish an attack

Minordomo Executus: 9 mana 9/7, Deathrattle: Destroy your hero.

Dr. Bloom - Battlecry: Summon two 1/1 flowers (Deathrattle: Heal 1-4 health to a random enemy character).

(#32488) saelin válasza whitezo88 (#32487) üzenetére


saelin
veterán

Anime Golem... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32489) 1m1s válasza F-ECT$ (#32101) üzenetére


1m1s
tag

Szia!
Csinálnál egy videósorozatot ahol epic és legendás lapok nélkül eljutsz rank 5-ig?
Nagyon jó játékos lehetsz, kíváncsi vagyok rá.

(#32490) salaam válasza 1m1s (#32489) üzenetére


salaam
senior tag

Facehunter - 1020 dust
Régebbi zoo - 1320 dust (Ha nincs naxx, hát nincs Loatheb)
Két olcsó és effektív pakli, ha tudsz játszani legend is lehetsz bármelyikkel. Egyéb kérdés?

[ Szerkesztve ]

(#32491) NyxNyxNyx válasza 1m1s (#32489) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Valamelyik deckhez kell sok legendary lap, valamelyikhez nem. Nem ez határozza meg a deck hatékonyságát, maximum a sokszerűségét a játéknak.

Egy naxx-ot persze szükséges.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32492) F-ECT$ válasza 1m1s (#32489) üzenetére


F-ECT$
titán

Szia! Nem. Köszi!

Dive ever, work never.

(#32493) Mister_X válasza 1m1s (#32489) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Megcsinálták már helyette mások, so what.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32494) h3lios


h3lios
addikt

Nagyon élvezetes ezt a Malygos combo decket játszani. :) Kár, hogy a sámán verzióhoz hiányoznak az epic lapok, de a Warlock verizó is vicces. :)

B-tag: H3lios#2825

(#32495) Mister_X válasza h3lios (#32494) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mage is mókás. Van lent öt lénye 6-nál kevesebb HP-val: Malygod, Arcane Blast, 2*Dragon's Breath.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32496) saelin


saelin
veterán

Nyitottam egy golden gorehowl-t! :Y

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32497) salaam válasza saelin (#32496) üzenetére


salaam
senior tag

Na az belefér a control warriorba :))

(#32498) NyxNyxNyx válasza saelin (#32496) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Golden priestslayer

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32499) h3lios válasza saelin (#32496) üzenetére


h3lios
addikt

Grat ! :D Egyik legjobb Warrior Weapon. :D Kezdheted csinálni a decket. :P

B-tag: H3lios#2825

(#32500) saelin válasza salaam (#32497) üzenetére


saelin
veterán

Jah, csak ez még mindig kevés hozzá. Kellene legalább egy brawl és shield slam. Lassan meglesz... :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.