Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65001) salaam válasza szupermacs (#65000) üzenetére


salaam
senior tag

[link]

1 oldalt kellett visszakeresni, ahogy a többi kérdésedre is benne volt a válasz az összefoglalóban, illetve ha visszanéztél 2, maximum 3 oldalt.
Én ha egy új játékkal kezdek játszani, a legelső dolog, hogy visszanézek 10-20 oldalt a topicjában, pláne, ha ilyen sok hozzászólás született az évek során. Ajánlom neked is ;)

(#65002) fogtunder válasza NyxNyxNyx (#64996) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az arany verzió árával számoltam, my bad. nyilván kettő kell belőle.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#65003) ETOM válasza fogtunder (#64978) üzenetére


ETOM
addikt

iPhone-t és iPad-t melyik emulátorral lehet megcsinálni? A többi pack már meg van.

(#65004) h3lios válasza fogtunder (#65002) üzenetére


h3lios
addikt

Küldtem PM-et !

B-tag: H3lios#2825

(#65005) Mister_X válasza ETOM (#65003) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha megbízol bennem, belépek neked mindkettőről. Bár szerintem iPhone beadja mindkettőt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#65006) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

80g csere EU Asa#2897 ,valaki még ma pls? :)

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#65007) DopeBob


DopeBob
addikt

http://blizz.ly/2mbwRT8

Volt mar? Ingyen pakk megint szavazasert cserebe

MZ/X

(#65008) tomazin válasza Soybex (#64994) üzenetére


tomazin
veterán

Jó lenne ha hazánk fiaibol bárkit ismernek hogy tudjam kire kéne szavazni.

(#65009) eLit-MiLan válasza Soybex (#64994) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

És van valami egyéb plusz, vagy tök mind1 kire szavazunk, csak 1 pakk szerezhető?

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#65010) fogtunder válasza Mister_X (#65005) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nem adja be. amúgy emulátorban én se tudok segíteni, mert valódi eszközökről csináltam meg, de meglepődnék, ha nem lenne róla egy reddit oldal...

I hate morning people. And mornings. And People.

(#65011) Mister_X válasza fogtunder (#65010) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Annyi baj legyen, beléped iPadről és iPhone-ról is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#65012) ETOM válasza Mister_X (#65005) üzenetére


ETOM
addikt

Köszi a felajánlást, haverom segítségével sikerült megcsinálni iPadest. Elvileg iPhone is meglesz, ha még sem akkor jelzek, ha jó lesz még neked. :R

(#65013) KaraDani válasza DopeBob (#65007) üzenetére


KaraDani
addikt

Legalább önkritika van :D

(#65014) NyxNyxNyx válasza KaraDani (#65013) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Birom azokat a magyarokat, akik nem írnak eredményeket. Mégis miért szavaznék rá, ha nem tudom ki ő és mit ért el? Mert azt írja, hogy bizonyítási vágya van?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#65015) saelin válasza NyxNyxNyx (#65014) üzenetére


saelin
veterán

Én azt hittem hogy ezek ismertebb magyar játékosok... Mégis kik ezek? :F

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#65016) Mister_X válasza saelin (#65015) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ugyan ezt akartam kérdezni, ennyi erővel én is bent lehetnék.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#65017) Soybex válasza Mister_X (#65016) üzenetére


Soybex
őstag

Belezőgép meg ilyenek kellenének szerintem..

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#65018) whitezo88 válasza Mister_X (#65016) üzenetére


whitezo88
nagyúr

En se hallottam egyikrol sem, csak nem is streamerek pedig azok kozt is van par pego szintu.

(#65019) Zolom89 válasza Soybex (#65017) üzenetére


Zolom89
senior tag

a magyar streamerek közül valamiért pont ő a favoritom, őt szivesen nézném mindig..egy no name valakit 2 másodpercre se érdekel. Nyilván evvel nem akarok megbántani senkit..

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#65020) h3lios


h3lios
addikt

Én penhadanit ismerem ezért rá szavaztam. Annó a pulitron csinált 1 házi versenyt, ahol ő nyert. A lehetőségben benne volt 1 látogatás a stúdióban. Elég jól játszott, mivel gyakorlatilag a többieket nem ismerem, ezért nálam nem volt kérdés a szavazás..

B-tag: H3lios#2825

(#65021) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Rank15 srác 12 wint ment Dragon Warriorral, december óta játszik. [link] jó kis mézesmadzag, néha bejön. Amúgy közel 450 dolcsit költött csak a HS-re, kár hogy ez tényleg kell ha nem akarsz 1 évet várni hogy legyen normális készleted a semmiből...

(#65022) h3lios válasza whitezo88 (#65021) üzenetére


h3lios
addikt

Akkor elindulok énis a 3 golden legendary-ért.... ;]

Viccet félretéve annyira kicsinyes a Blizzartól, hogy mindig kieg elöttre időzítik a HC Brawl-t. Ha Ungoro Release utánra raknák be se vesztenének semmit. Szerintem minimális az a gold mennyiség amit ezzel nyernek. Legtöbb esetben úgyis csak a streamerek / amúgy is több 1000-et költő játékosok tolják. Nemhiszem, hogy pistike 1000 aranya sokat nyomna a latba. Mivel a jutalom röhejesen szarul van kialakítva úgyis buknának az emberek rajta...

B-tag: H3lios#2825

(#65023) whitezo88 válasza h3lios (#65022) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Tyler 12t ment Jade Druiddal, most megint 10-1 vele. Azt mondja a shaman nerf épp elég volt hozzá hogy jó legyen a deck.

[ Szerkesztve ]

(#65024) salaam válasza Soybex (#65017) üzenetére


salaam
senior tag

Belezőgép nem játszik laddert, itt a legjobb ladder játékosok szerepelhetnek.
Azért, mert nem feltétlenül streamelnek, nem rossz játékosok :)

(#65025) férfiállat


férfiállat
tag

80 goldos questet cserélnék eu-n, írjatok privátban tag-et

(#65026) KaraDani válasza h3lios (#65020) üzenetére


KaraDani
addikt

Szintén, én is csak őt ismertem exigon kivül, párszor láttam versenyen játszani, jól játszott, úgyhogy rá szavaztam.

(#65024) salaam: Ő is indulhatott volna úgy mint Forsen kb, hogy ha nem a játék érdekjel, hanem ahogy alpári módon szövegelek akkor szavazz rám :D

[ Szerkesztve ]

(#65027) fausto


fausto
addikt

Ha szavaztam, mikor kapom meg a paklit? Erről nem találtam semmit

(#65028) thesound válasza fausto (#65027) üzenetére


thesound
őstag

Igen, elég szavazni és majd jön az old god pakk.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#65029) F-ECT$ válasza fausto (#65027) üzenetére


F-ECT$
titán

Majd kb a verseny után.

Dive ever, work never.

(#65030) gbela


gbela
senior tag

ChaiNCalleR a februári HCT playoffon megverte DrHippit. Persze ez csak 1 meccs, de alapból is jó statja volt. Aztán kikapott RDU-tól.
Csak azért írtam ide h mégegy morzsányi info legyen, mert amúgy én sem ismertem senkit a listából.

[ Szerkesztve ]

(#65031) szupermacs


szupermacs
veterán

A tavern brawl tényleg 1000 aranyba kerül?

(#65032) rocket válasza szupermacs (#65031) üzenetére


rocket
nagyúr

Heroic Brawl igen, sima ami jovohet szerda 22-tol lesz ujra az ingyenes.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#65033) szupermacs válasza rocket (#65032) üzenetére


szupermacs
veterán

Köszi, nem tudtam, hogy két fajta van. :R

(#65034) KaraDani válasza szupermacs (#65033) üzenetére


KaraDani
addikt

Ez ritkán van, ez a második összesen, úgy tűnik a kiegek elé dobják be, hogy szórjunk el rá egy kis goldot, nehogy sokat összegyűjtsünk.

(#65035) salaam


salaam
senior tag

Rank négy tradek part. 283 :U
(Volt még 3 darab jadeje, value tradet is csinálhatott volna, de ő inkább megszabadult az azure draketől)
Eddig ez a meta hasonlít a legjobban a secret paladin érára, a két domináns pakli pontosan ugyanúgy nem igényel semmiféle skillt, ahogy a dr6 pala. Minden második playernél égnek áll a hajam, olyan rosszul játszanak. Egy normális világban az ilyeneknek r15 környékén lenne a helyük, csak hát nyilván az nem lenne fun&interactive szegénykéknek.

[ Szerkesztve ]

(#65036) sagem válasza whitezo88 (#65018) üzenetére


sagem
addikt

penhadani streamer is egyébként, igaz többnyire csak késő éjjel van és SAJNOS nála az ajánló szövegében is szereplő meme aktualitás azt jelenti, hogy "rák" chat/stream közösséget épít. Semmit nem lehet tőle tanulni, és a szerintük vicces (szerintem meg rohadt fárasztó/idegesítő) hülyeségekkel van tele az adás. HS "underground" streamer közösség eléggé elment ebbe az irányba egyébként, van aki az egész csatornáját erre építi (pl boldiika_hu), hiába legendek rendszeresen vagy mennek normális arénákat, ha közben szándékosan olyan zenék vannak berakva amik szerintük viccesek, a normális emberek meg sikítva menekülnek onnan, illetve -ha esetleg hang nélkül néznéd és kérdeznél valamit a cseten akkor nem tudsz, mert- a cset egy merő rák/spam..

Természetesen közben sincs magyarázás vagy bármi értelmes, csak az egymással való "vicceskedésük" amit átlag néző mondjuk nem is ért:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#65037) KaraDani válasza sagem (#65036) üzenetére


KaraDani
addikt

Azt látják, hogy Forsennél mennyi néző van, és ő is ezt csinálja, akkor követi mindenki hátha nekik is bejön. Én se bírom ezeket fél pernél tovább nézni.

(#65038) vendingo


vendingo
veterán

Kellene egy kis segítség.
Hogyan honnan tudnám megszerezni ezt a kártyát: 0 attack 6 élet, varázslatkor a varázslat egyenértékével idéz egy miniont, vagy valami hasonló. Ma többször is találkoztam ezzel a lappal, de én nem bírom craftolni, vagy csak nem találom?
köszi

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#65039) rocket válasza vendingo (#65038) üzenetére


rocket
nagyúr

Summoning Stone

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#65040) ETOM válasza vendingo (#65038) üzenetére


ETOM
addikt

[link]

Erre gondolsz?

Megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

(#65041) fausto válasza vendingo (#65038) üzenetére


fausto
addikt

A Summoning Stone-r a League of Explorers első szárnyában lehet megszerezni

(#65042) vendingo


vendingo
veterán

Köszönöm mindenkinek!

Megint egy lap ami tetszik, de pénzt kell költeni hozzá :(
Ez se lesz meg soha :(

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#65043) sagem válasza vendingo (#65042) üzenetére


sagem
addikt

Most már nem is éri meg ráköltened, mert megy a levesbe Renoval és a többiekkel együtt:)
De korábban 7 pakli/szárny árban nagyon megérte az a kaland :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#65044) ETOM válasza sagem (#65043) üzenetére


ETOM
addikt

Van olyan kaland amit érdemes megcsinálni még? Vagy inkább új kieg pakkjaira érdemes eltenni a goldot. (jelenleg arra farmolok)

(#65045) whitezo88 válasza sagem (#65036) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én időnként megnézem a magyar streamereket de általában nézhetetlenek. Vagy unalmasak, vagy rosszul játszanak, vagy erőltetett mémesek, vagy csak simán sikítófrászt kapok ahogy beszélnek főleg ha még mémmesterek is, az durva kombó.

(#65046) sagem válasza ETOM (#65044) üzenetére


sagem
addikt

Az One Night in Karazhan még sokáig nem fog kiesni, akinek nincs meg annak érdemes lehet behúznia, a többi kalandot csak akkor, ha tervezel wildozni is, mert a standardból kiesnek, így aki nem wildozik vagy nem törekszik teljes gyűjteményre azoknak kevésbé fontosak.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#65047) fogtunder válasza vendingo (#65042) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Amúgy se jó lap igazán, a koncepció nagyon jó, csak abban a körben, mikor kirakod nem csinál semmit, utána meg meghal.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#65048) Cathfaern válasza vendingo (#65042) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha kipörög wildba, akkor craftolható lesz minden további nélkül.

(#65049) Genji


Genji
őstag

Mióta nem lehet leesni rank5-ről? Eddig csak rank20 volt ilyen nem? Vannak még ilyen szintek ahonnan nem lehet csillagot veszíteni?

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#65050) hyperspace válasza Genji (#65049) üzenetére


hyperspace
őstag

Patch óta :)

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.