Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63001) salaam


salaam
senior tag

Executeos face warrior.
Ilyen is csak NA szerveren van :))

(#63002) F-ECT$


F-ECT$
titán

80g eu trade. Érdeklődni privátban.

Dive ever, work never.

(#63003) h3lios válasza F-ECT$ (#63002) üzenetére


h3lios
addikt

Ment PÜ.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#63004) h3lios


h3lios
addikt

Amikor Anyfinnel játszol és az ellenfél Rogue STB + Coin + STB kombóval nyit úgy, hogy persze jön velük patches is... Ilyenkor insta concede-n kívül mit lehet csinálni ? :U

B-tag: H3lios#2825

(#63005) Joco_77 válasza h3lios (#63004) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Van még ott egy Uninstall gomb is :) . Amúgy lehet én vagyok béna, de ha 3.-4. körre nincs lekapva a 30ból 10-15Hp akkor onnantól elég esélyes a bukta Pirate Warriorral. Szóval nálam olyan mindent vagy semmit pakli.
Igaz van még hova fejlődnöm :)

[ Szerkesztve ]

(#63006) h3lios válasza Joco_77 (#63005) üzenetére


h3lios
addikt

Ez ellen az sem segít, ha van doomsayer, mert leüti boardról 2. körben. A kezemben ettől függetlenül volt acolyte, azure drake, murloc warleader... :D Sokra mentem velük, mikor 3. körre halott vagyok.

Szerk.: Egyelőre az összes szembejövő Reno decket (Warlock, Priest, Mage) elvertem. Mage a leghúzósabb a poly miatt, de körbe lehet játszani. Finja MVP minden meccs alatt, nem tudnak vele mit csinálni.... :D

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#63007) Joco_77 válasza h3lios (#63006) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Egy Decklistát adnál? Vagy van valamelyik hozzászólásban? Finja az én fantáziámat is beindította már.

(#63008) h3lios válasza Joco_77 (#63007) üzenetére


h3lios
addikt

Ezzel tolom most, viszont rogue és aggro warrior ellen kegyetlenül sz.r, mert ha nem jön early doomsayer véged van. Rogue ellen zsinórban 3x kikaptam, mert persze edwin-re nem marad aldor / nem jön fel. Illetve álom kezekkel húznak dupla / tripla pirate-el az elején.

Reno paklik ellen pedig továbbra is 100%-os.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#63009) salaam válasza h3lios (#63006) üzenetére


salaam
senior tag

Az elmúlt két napban már egyre több renolockban látom a kodot, gondolom túl sok finja jött szembe már :)

(#63010) h3lios válasza salaam (#63009) üzenetére


h3lios
addikt

Simán benne van a pakliban. True silverrel szinte bármit le tud szedni és akkor kb. lose van ha kihozza a 2 murloc-ot. Arról nem is beszélve, hogy kézből war leaderrel már 4-es attackja van. :)

Egyébként a pakli továbbra is botrányosan szar pirate warrior ellen 4x kaptam ki szintén zsinórban. Egyszerűen nem lehet mit csinálni azzal, hogy 4. körig 30+ damot ki tud tolni magából...

A minion-os verzió ráadásul még undorítóbb, mert a captain felbuffolja a pirate-eket és a Consec semmit nem ér. A 2db 3/3 ingyen taunt pedig 1 picit broken turn 3-ban.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#63011) Kanczy válasza h3lios (#63010) üzenetére


Kanczy
veterán

Hát igen, az a deck a full aggro ellen sosem volt igazán jó (nincs Doomasayer ~ loss). Midranget cserébe kegyetlenül megruházza.

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#63012) salaam


salaam
senior tag

420 boyz, avagy végre top500 :DD
67%-os wr aggro sámánnal, az összes normális deck ellen jó vagyok, de mégsem haladok, mert jade druidok és anyfin palák hadát dobálja a gép :(

(#63013) whitezo88 válasza salaam (#63012) üzenetére


whitezo88
nagyúr

CiGrip

Amnesiac vagy lifecoach fele? Mert ugye mindenki netdecker ;]

(#63014) salaam válasza whitezo88 (#63013) üzenetére


salaam
senior tag

Kranich féle
Draket nem jó játszani, mirrorban szörnyű, destroyer meg túléli a lightningot, megeszi a hexet és lehet t4 destroyer - t5 7/7-t játszani, ami megnyeri a meccseket.

[ Szerkesztve ]

(#63015) whitezo88 válasza salaam (#63014) üzenetére


whitezo88
nagyúr

jónak tűnik csak énis sorra kapom a priesteket, volt Velenes is aki csak amiatt nyert... most is doomsayer+3 élet, rip board meg kéz. Pap szinte esélytelen, ezt korábban is tapasztaltam. Megoldja az earlydet, aztán csak topdeckelsz, value meg 0. Köv ellenfél: Reno mage. Early game 0.

[ Szerkesztve ]

(#63016) fogtunder


fogtunder
nagyúr

mindeközben 10-1 vagyok ezzel a paklival, nem gondoltam volna, hogy ilyen jól fog menni, de valahogy mindig kiadja:

I hate morning people. And mornings. And People.

(#63017) fogtunder válasza fogtunder (#63016) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a final boss megint nem ment, 11-3 de legalább 460 gold volt a pakli mellé :Y

I hate morning people. And mornings. And People.

(#63018) F-ECT$ válasza fogtunder (#63017) üzenetére


F-ECT$
titán

Szép deck volt, kicsit kevés spell, de a 7 dropjaid segítettek a boardot takarítani. Lehet nekem is menni kellene párat :F

Dive ever, work never.

(#63019) fogtunder válasza F-ECT$ (#63018) üzenetére


fogtunder
nagyúr

mikor elkezdtem arénázni a kieg után, elég gyalázatosan ment, 2-3 winek voltak többnyire, rá kellett hangolódni. nekem most a priest és a warlock a két legjobb, a mage paklijaim egyáltalán nem sikerültek és muzsikáltak jól, de a warlock sokat erősödött, jó démonjai vannak, egy csomó aoe és a blastcrystal potion leszed bármit 4 manáért, ami durva.

amúgy a két shattered sun és a két zombie chow volt, ami early game-ben nagyon sokat segített, gheddon igazából túl sokat nem csinált a 14 meccs alatt, de az enforcer egy broken lap arénában, soggoth meg jó volt stabilizálni a végén, volt, hogy 4-5 lap elment rá.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#63020) sagem


sagem
addikt

Eu szerveren 80as küldetéshez keresek csere partnert, pü-ben adom a többit, ha esetleg elévül akkor beírom ide :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#63021) micafighter


micafighter
nagyúr

https://youtu.be/4QuHlTA-Hko

Dzsin - priest seems good :DDD

Ha a blizz kártyaszövegezésén múlna szerintem soha nem jöttem volna rá erre a kombóra :(

(#63022) sagem válasza micafighter (#63021) üzenetére


sagem
addikt

LUL, ez nagyon troll :)
Ki fogom próbálni, de sajna tényleg csak fun decknek jó, az agrok bedarálják gondolom :(
(meg minden más is, ha nincs időben kézben a kombo amire az egész épül)

De: a chargeot én sem tudtam, vagy legalábbis nem rémlik, mondjuk nem sokan használták eddig ezt a lapot, és akkor finoman fogalmaztam :))

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#63023) h3lios válasza micafighter (#63021) üzenetére


h3lios
addikt

BLIZZ !! Nerf Priest, cause it's OP..

Egyébként nem is tudom milyen lehet 1 jól felépített meccset elveszíteni 1 ilyen combó ellen.... :DDD

B-tag: H3lios#2825

(#63024) salaam


salaam
senior tag

Harrisont játszani renolockban
Jöhetne már a rota, mert régen elég volt már a sok reno marhaságból, remélem, hogy a következő kiegben visszajön a facehunter és lesz játszható facepriest, meg facezoo, meg facepaladin, mert azoknak is több értelmük van ezeknél.
Újfent elértük azt a kritikus pontját a hónapnak, amikor mindenki bekattan és elkezdi agyon techelni a deckjét
a control matchupok ellen. Tegnap jött brewmasteres - soulcasteres renomage, soggothos renolock, most a harrison. Aztán szép lassan visszajön a midsámán, mert még mindig az a legjobb deck, csak senki nem akar vele játszani, mert elég volt 3 hónapnyi sámánstone.

[ Szerkesztve ]

(#63025) F-ECT$ válasza salaam (#63024) üzenetére


F-ECT$
titán

Legalább nyertél, vagy jött T6 Reno?

Dive ever, work never.

(#63026) salaam válasza F-ECT$ (#63025) üzenetére


salaam
senior tag

Persze hogy jött, a legelső lap volt a kezében.
Xzireznek igaza van abban, hogy kellene egy egyezményes jel, ha ott van a reno a kezükben, csak nyomjanak kétszer well playedet és egy threatent és akkor fel is lehet adni, semmi értelme nincs játszadozni.

(#63027) Mister_X válasza micafighter (#63021) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Toast a kedvenc streamerem, az ilyen deckek miatt :K Külön kedvencem a 100% winrate Barnes rouge! Works 30% of the time :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#63028) KaraDani válasza salaam (#63026) üzenetére


KaraDani
addikt

"Xzireznek igaza van abban, hogy kellene egy egyezményes jel, ha ott van a reno a kezükben, csak nyomjanak kétszer well playedet és egy threatent és akkor fel is lehet adni, semmi értelme nincs játszadozni."

+1 :K

(#63029) Bazsi1987 válasza salaam (#63024) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én most jobban várom az áprilist mint a karácsonyt, reno kirotálása miat...😁

(#63030) Scale válasza salaam (#63026) üzenetére


Scale
őstag

Ebből meg az lenne, hogy a nem túl fair játékosok ezt kihasználnák és szép lassan eltűnne a pirate warrior és csak reno deckek lennének, aztán mivel mindenki csalna ezzel a jellel ezért senki nem használná... :DDD

(#63031) whitezo88 válasza KaraDani (#63028) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Vagy csak siman lehetne mutatni lapot. Irl tcgben is van ilyen es nem huzza senki se az idot.

(#63032) KaraDani válasza Scale (#63030) üzenetére


KaraDani
addikt

Nyilván ez az ötlet csak arra jó, hogy érzékeltesse, hogy ennyi beleszólása van a két félnek az aggro vs reno matchupba, hogy a renodeck felhúzta-e T6-ig a renot. Ha felhúzta T6-ig ő a játszott jobban ezért nyer, ha nem húzta fel akkor elmissplayelte a meccset és veszít.

(#63031) whitezo88: ez érdekes, lehet erre az egy lapra nem lenne rossz. De még jobb, ha úgy ahogy van eltűnik :D Kár, hogy wildból nem tud kirotálni :((

(#63033) Kanczy: 1 mana 2-2 healel 4-et, earthen ring, refreshment. Egyik sem rosszul statolt lap, ezeknél extrémebb neutral heal szerintem nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#63033) Kanczy


Kanczy
veterán

Szerintem meg tegyenek használható healt a játékba, és akkor nem kell idegeskedni a Reno miatt.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#63034) F-ECT$ válasza whitezo88 (#63031) üzenetére


F-ECT$
titán

A lapmutatás többek között a bm egy új szintjét is jelentené, így a blizz tuti nem fogja behozni, pedig tényleg jó lenne.

Dive ever, work never.

(#63035) fogtunder


fogtunder
nagyúr

én voltam a reno deckek egyik nagy védelmezője korábban, de már én is rohadtul unom. nem tudom, melyik metában volt kevesebb kedvem utoljára ladderezni, mint most.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#63036) micafighter válasza h3lios (#63023) üzenetére


micafighter
nagyúr

Pontosan, amikor leszed a chargeos lappal amire rá sincs írva a charge ;)

Nehéz lett volna odabökni a végére a lapnak hogy Take control... And give it charge. 4 szó.

[ Szerkesztve ]

(#63037) whitezo88 válasza micafighter (#63036) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Just another
Inconsistency,

Hasonlo mint hogy a Druid of Claw szovege mai napig marhasag. Transform kene nem +2 health meg ilyenek. Fangnal mar jol van irva es keptelenek kijavitani. Es van pofajuk arrol beszelni hogy nem akarjak osszezavarni az uj jatekosokat... mert hogy mennyi volt aki jatszotta nerf utan az arcane golemet. Hat aki annyira idiota hogy nem latja az arcaba tolt figyelmeztetest az meg is erdemli.

Spagetti kod az egesz. Entomb mechanika is mindcontrol+recycle osszefuzes (ugye ha van dzsinnid azt is visszakeveri pedig nem sajat lenyre toltad el) weaselnel is kibukik az olcso programozas, legbugosabb lap a jatekban.

[ Szerkesztve ]

(#63038) Kanczy válasza whitezo88 (#63037) üzenetére


Kanczy
veterán

"Entomb mechanika is mindcontrol+recycle osszefuzes (ugye ha van dzsinnid azt is visszakeveri pedig"

Azt a rohadt, ez nagyon durva... :Y

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#63039) F-ECT$ válasza whitezo88 (#63037) üzenetére


F-ECT$
titán

weaselnel is kibukik az olcso programozas
Ami kár, mert így sincs túl sok eszköz az ellenfél kezének és paklijának megbolygatására. (Ha már a körébe nem tudsz beavatkozni, akkor legalább ez segítené a kitalált stratégia megtörését. Ami persze főleg combo deckek ellen lenne jó, amiket meg szépen kiirtottak mára.)

Dive ever, work never.

(#63040) Mister_X válasza F-ECT$ (#63039) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Beneath the Grounds nem rossz techelni Reno paklik ellen, csak kár, hogy class lap és nem is a legjobb.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#63041) fogtunder válasza micafighter (#63036) üzenetére


fogtunder
nagyúr

összeraktam ezt a paklit, kellett hozzá csinálni egy confuse-t, de végtelen fun vele játszani. imádom ezeket a paklikat, mikor az ellenfélnek fogalma sincs róla, hogy mi a fenét csinálok és nagyon kreatív lethal lehetőségek vannak benne, 5/7 :C

I hate morning people. And mornings. And People.

(#63042) micafighter válasza fogtunder (#63041) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem akarok tiltelni itt senkit, de épp ezen okból raktam össze tegnap egy reno shamant ;]

[ Szerkesztve ]

(#63043) KaraDani válasza micafighter (#63042) üzenetére


KaraDani
addikt

Egyszer játszottam renoshaman ellen. Ekop volt, amikor kint volt 3 nagy taunt és justicaros heropowerrel kipakolt mögéjük 4 healing totemet, az úgy fun volt :D

(#63044) ígyvanferi válasza salaam (#63024) üzenetére


ígyvanferi
addikt

És az miért baj, hogy techelt az undorító piratewarrior ellen?

(#63045) Kanczy válasza ígyvanferi (#63044) üzenetére


Kanczy
veterán

Mert Harrison a lehető legrosszabb anti-weapon lap Renolockban.

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#63046) salaam válasza ígyvanferi (#63044) üzenetére


salaam
senior tag

Mert van egy egész hero powerje a laphúzásra.
Mert a harrison két, maximum három deckben játszható, egyébként egy szörnyű lap.

(#63047) micafighter válasza salaam (#63024) üzenetére


micafighter
nagyúr

Miért meglepő ha akar egy 2. weapon removalt ooze mellé egy weapon heavy metában :F

(#63045) Kanczy: miért? És te mit játszanál akkor ooze mellé 2. weapon removalnak?

(#63046) salaam: Tudod jól te is hogy nem a laphúzás miatt kell neki. Miért lenne egyébként szörnyü azon kivül hogy Renolock könnyen millelhet 1-2 lapot vele? Ooze olcsóbb, könnyebb kirakni on-curve, hamarabb ki is tudja tenni, fegyver nélküli class ellen se világvége egy tempo 2mana 3/2, nem millel, ezek miatt jobb az ooze ez nyilvánvaló, de akkor te mit játszanál Harrisson helyett ha 2. weapon removalt szeretnél ooze mellé?

De amugy csak igy lábjegyzetben még azt is megjegyzem, hogy most ugye az aggroknál van leginkább fegyver, azok ellen meg nem biztos hogy végig akarsz tapelni renolockkal amikor 30as OTK-t is lazán rád vernek ha nincs válaszod, ugyhogy még a laphuzás is jól jöhet ellenük mert ha előre tervezel az +2-4 hp. Ha meg ugy nézed Harrissont hogy weapon removal és 4 heal az ugy egész jó.. Manárol nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

(#63048) Kanczy válasza micafighter (#63047) üzenetére


Kanczy
veterán

Piros ooze-t vagy Bloodsail Corsairt. Tudom, hogy csak egy durability-t szednek le, de ez a meta fegyverek közül csak a Spirit Claws ellen számít.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#63049) Mister_X válasza Kanczy (#63048) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Harrisson még rendes Shadowflame target ezen felül, Corsair meg halott lap fegyvertelen class ellen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#63050) micafighter válasza Mister_X (#63049) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen, a piros ooze még jó lehet de a corsair az nem alternativa szvsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.