Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31751) F-ECT$ válasza oba (#31750) üzenetére


F-ECT$
titán

Egy Doomguard esetén meg jó, hogy nincs Battlecry.

Dive ever, work never.

(#31752) GrooveHero válasza h3lios (#31742) üzenetére


GrooveHero
addikt

Köszi. Elkezdtem a palát, de a neten elég sok deck-et találni, amiben olyan lapok vannak, amik nekem sajnos nincsenek meg. Ez ellen mit lehet tenni? Játszani még többet és majd kapom a lapokat győztes csata végén?

Más:

Ma nyomtam 4 meccset, abból kettő győztes (1 sztem disconnect, vagy valami, végig égett a zsínór, a másikan meg csak szimplán jobb voltam) 2 meg buktam (abból egy csúnya bukta, egyet meg fel kellett adnom) A csúnya bukta olyan volt, hogy a srác feltápolta két duplázóval a miniont 28/28-ra és elég csúnyán szétcsapott.

Mi a véleményetek erről a pakliról úgy általában?

Ha kuka, akkor tudnátok adni tippeket egy ütősben?

Köszi előre is :R

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#31753) DopeBob válasza DaveNo1 (#31737) üzenetére


DopeBob
addikt

Egy ora alatt egy win, pedig a druid a legmagasabb szintu hosom, regen nagyon szerettem... Annyira lassu, hogy az mar faj... Tobb paklit is probaltam, de kb mindegy.

Megcsinaltam inkabb egy 40 G-set... Ket win kockal, kb 5 perc volt :((

MZ/X

(#31754) saelin válasza GrooveHero (#31752) üzenetére


saelin
veterán

Nem értek a palához, de szerintem EZ jobb. Ha basic deck, akkor mindig Sheng paklijait rakom össze, mert a végén írja, hogy mivel lehet fejleszteni.

Az általad linkeltben pl nincs yeti, ami szerintem elég alap lap basic deckkekbe. A lord of the arena-t nem tudom mennyire ajánlott palába tenni, de helyette jobb lenne egy boulderfist ogre, ami 2 minitont is leszedhet amíg meghal.

Itt vannak Sheng paklijai. Kezdőknek szerintem a legjobb! (Legalábbis jobbat nem találtam.)

Szerk.:
Itt meg Trump tanít pár dolgot, ami segíthet a kezdetekben.

DopeBob
A druiddal én is xoptam ma eleget, de én inkább a basic közeli decknek tudtam be... Ezek szerint a jobb kártyák sem segítenek rajta sokat.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31755) h3lios


h3lios
addikt

Istenem milyet szakadtam a ma esti utolsó meccsemen. :"D
Tempó maget meguntam, mert állandóan szar matchup-okat kaptam mondom megyek már 1-et priesttel.
Mage az ellenfelem.
Caballal elloptam a firewakerét és nem igazán volt rájuk megoldása. Aztán loptam tőle 2 lapot: Manawyrm és Fireball. A végén Fireballal öltem meg, és még a waker is dolgozott egy kicsit közben. Ennél nem lehet nagyobb szégyen kikapni. :DDD

(#31754) saelin

Druiddal amikor én játszottam én is így jártam állandóan. Kellenek nagyon a húzások, ancient of lore stb.
Force of Nature viszont sokat segít, könnyen lehet vele nyerni. Legalább is nekem bevált amikor 1 kicsit játszottam vele. Ha esetleg van mellé power of the wild akkor az igaz, pont mint a cola csak jéghidegen az igazi. :P

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#31756) saelin válasza h3lios (#31755) üzenetére


saelin
veterán

Dehogynem! Amikor több körön keresztül is az alarm-o-bot alarm-o-botot hív le... :DDD
Azt hittem leesem az ágyról, úgy röhögtem szerencsétlen druidon.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31757) TheProb


TheProb
veterán

amiduos által kiszedett free pack-ból :Y

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#31758) Fr0z3n válasza DopeBob (#31753) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Nem jó a deck, ennyi. Nekem ma 5 wines druid volt. 8ból meglett. Sárkányok ;)

(#31759) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

A patron warriort verni kéne Priest-tel? Mert akkor valamit nagyon rosszul csinálok :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31760) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt


"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31761) F-ECT$ válasza NyxNyxNyx (#31759) üzenetére


F-ECT$
titán

A patron egyik legkönnyebb ellenfele a priest, szóval nem.

Dive ever, work never.

(#31762) oba


oba
addikt

arénán elmenni fáradásig azért az nem szokványos :D végül nyertem... :D

(#31763) #75376384 válasza NyxNyxNyx (#31760) üzenetére


#75376384
törölt tag

Nálam már 45 fölött a legend nélküli bontott paklik száma. Ez valami ilyennek a felvezetése? :D

(#31764) fogtunder válasza Fr0z3n (#31758) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Lehet én is visszaállok arra, csak kevésnek érzem a 4-5 sárkányt, amit bele bírok szuszakolni, a hungry Dragon meg ugye a szokásos rng buli ráadásul, szóval nemtom. Rankedre mostanság nem nagyon megyek vele, mert kiégés.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31765) h3lios


h3lios
addikt

Mi van veled Unstable portal ? :D

(#31760) MikE008
Hát legalább craftolni nem kellett. :D

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#31766) Fr0z3n válasza h3lios (#31765) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Az ellennek reggel Yserát adott... Pap ellen :W

(#31767) whitezo88 válasza NyxNyxNyx (#31760) üzenetére


whitezo88
nagyúr

RUBBER DUCKY

(#31768) h3lios


h3lios
addikt

40 GVG Pack top 4:

Lassan meglesz a Dust Mal Ganis-ra és akkor kész van a Legendary Demon Deckem.
Ezek közül a legendek közül melyik az amit megéri rászánni a törésre ?

B-tag: H3lios#2825

(#31769) h3lios


h3lios
addikt

-

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#31770) h3lios


h3lios
addikt

-

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#31771) DaveNo1 válasza h3lios (#31768) üzenetére


DaveNo1
veterán

Bolvar Dustdragon + a 9 manás useless mech mehet a levesbe nyugodtan.

You are not prepared.

(#31772) norbert1998 válasza h3lios (#31768) üzenetére


norbert1998
veterán

Konkrétak! :C Nem akarsz 1-2-t passzolni nekem? :D
Pasztmek, tegnap mit szivtam a rohadt paladinnal! :W Koolyan módosítanom kell azon a paklin, mert nem igaz, hogy vagy alázok, vagy harmadik körben kikapok a sok spell miatt :W

(#31773) fogtunder válasza fogtunder (#31732) üzenetére


fogtunder
nagyúr

eddig 8-1, az 1 loose egy mage ellen volt, aki kidraftolta a tempo mage-et, 3 flamewaker, frostbolt, ice lance, arcane missles, fireball, nekem meg a két truesilver és a 3 kings a pakli utolsó 11 lapjában voltak. tök jó lenne, ha végre meglenne a 12 win.

az aljáról hiányzik: boulderfist ogre, volcanic drake, force tank:

(#31768) h3lios: nice, sajnos egyik se igazán jó, thermaplugg azonnal mehet a levesbe (én nyitottam egy aranyat, át is alakult dr balance-szá), bolvar se nagyon jó semmire, mert a silence meggyalázza. gallywixet se játsszák, de simán jó lehet még egyszer, troggzor meg nem kimondottan rossz lap, csak amíg van jelenlegi állapotában Boom, addig nincs értelme azt játszani helyette, mert ha boardról megoldja az ellenfél, akkor kisebb benne az érték sokkal.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31774) norbert1998


norbert1998
veterán

megyek naxx-ba! :C Ugye ha kinyitom, akkor nitva is marad végig?

(#31775) h3lios válasza norbert1998 (#31774) üzenetére


h3lios
addikt

Így van.

B-tag: H3lios#2825

(#31776) norbert1998 válasza h3lios (#31775) üzenetére


norbert1998
veterán

fú, de felhuztam magam!
profi shaman paklival meg bármivel, 20 alá nem bírtam vinni az első karakter életét. druiddal elsőre röhögve. második úgyszintén.
de a harmadik, basszus, na azon rohadtul felhuztam magam! folyamatosan pakolta vissza a lapjaimat a kezembe, amiket leraktam! lent volt jó és gagyi, 10-ből tízszer a jót tette fel! :W

meg amilyen lapok vannak :W inkább az egészet arénára költöm :W

[ Szerkesztve ]

(#31777) NyxNyxNyx válasza whitezo88 (#31767) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Első golden legendarym. Jobban örültem volna egy golden Yserának, vagy Velen-nek.
Handlockhoz még kell a 3 giant.

SOMETIMES SLIGHTLY LUCKY

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31778) saelin válasza norbert1998 (#31776) üzenetére


saelin
veterán

Az egész naxx ilyen agykuki, de szerintem megéri érte szenvedni, hiszen fix jó lapokat kapsz! Aréna meg annyira random, hogy kezdőnek heti 1 bőven elég, a maradék packokra menjen el inkább vagy adventure-ra. Full naxx és brm 1 azért jó ha megvan, egyszer kell végig szenvedni. (Kétszer, ha kell hátlap.)

Szóval, kitartás! :)

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31779) norbert1998 válasza saelin (#31778) üzenetére


norbert1998
veterán

Akkor ts-en csináld meg nekem ;]

Majd ha lehiggadtam, megpróbálom újra. talán. :(

(#31780) F-ECT$ válasza NyxNyxNyx (#31777) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem King Krush és Leeroy esett aranyban, már egyik sincs meg.

Dive ever, work never.

(#31781) h3lios válasza saelin (#31778) üzenetére


h3lios
addikt

Nekem is 1-2 boss húzta az agyam, most nemrég elkezdtem a heroic-ot, majd arra a döntésre jutottam, hogy inkább megtartom az egeret és a klavit, nem akarok másikat venni. :DDD

Egyébként küldetem privát üzit.

B-tag: H3lios#2825

(#31782) saelin válasza h3lios (#31781) üzenetére


saelin
veterán

A heroicba bele sem mertem kezdeni még, majd ha lesz hozzá méltó tudásom és lapjaim, akkor megcsinálom. Nem akarok noob csillogó hátlapos lenni. :( Az egy trófea.

norbert1998
Nem ts-elünk! :P Egyébként ha nem akarsz vele kínlódni, akkor nézz hozzá a neten deckket. A végén én is használtam, mert már nem volt kedvem többet kísérletezni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31783) h3lios


h3lios
addikt

Emberek nevetséges ami rankeden megy lvl 17-nék is.
Mage pakli Grim Patron-al Yserával és társaival.

B-tag: H3lios#2825

(#31784) salaam válasza h3lios (#31783) üzenetére


salaam
senior tag

Mert utolsó nyolc nap van, mindenki leér rank 10-re már.

(#31785) Sturdiridge válasza fogtunder (#31773) üzenetére


Sturdiridge
tag

valami változás azóta? meg lett a 12 esetleg? én draftoltam ma egy paladint, eddig 6-1, a rekord eddig 8 win volt, remélem sikerül megdönteni. :)

érdekesség: az utolsó két draftomba, mindig draftolhattam legendet, és boom mindig ott volt. most is őt húztam. még leeroy volt mellette amin gondolkoztam de aztán a paladin lassúsága miatt boom lett, meg a bombák miatt is :D

[ Szerkesztve ]

(#31786) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

most kaptam ki 9 winnél mert a 2 spare part amit a mage kapott 4 életen freeze volt és taunt. Aztán topdeckelte azt a hígfos mirror image-t.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31788) fogtunder válasza Sturdiridge (#31785) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Nem volt időm játszani, úgyhogy egyelőre ugyanez

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31789) Redcaster


Redcaster
őstag

Ázsiai szerveren sikerült összehoznom ezt a csodát... Őszintén szólva fogalmam sincs, mit várjak tőle, a mana curve beszaraszt, viszont a lapok minősége kifogástalan :Y +1 archamge lemaradt, szerintem 4 winnél tovább nem fog jutni :DDD

(#31790) Gyuri27 válasza Redcaster (#31789) üzenetére


Gyuri27
félisten

Itt is van minden mint a bucsúban. A 4 win hihető. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#31791) ígyvanferi válasza Redcaster (#31789) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Az első 3 körben meg vagy lőve, meg lategame is. De legalább a 4-5. körben lesz egy rakás opciód. Ezzel újat persze nem mondtam.
Mindenesetre hajrá!

(#31792) NyxNyxNyx válasza Redcaster (#31789) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Imátkozz a coin-ért :P

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31793) saelin válasza Redcaster (#31789) üzenetére


saelin
veterán

Nah, én ilyenekkel szoktam menni 2-3 wint.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31794) oba


oba
addikt

aréna, 0-3... :(
ilyenkor megy el egy picit a kedvem a játéktól... mentségemre szóljon hogy nagyon szar lapokat adott a drafton, de hát 1-2 wint még így is kellett volna hoznom... :) sokat kell még gyakorolni... csak ne lenne ilyen rohadt drága ez az aréna is

(#31795) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Lothar legyel menüvel tolja. Magyar mikor lesz vajon? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#31796) netpeti98 válasza Gyuri27 (#31795) üzenetére


netpeti98
addikt

Nekem nem hiányzik. A legtöbb ilyen játékhoz nagyon nem hiányzik, főleg ha megszokja az ember az angolt. :N

(#31797) Man0gatya válasza ígyvanferi (#31791) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

én is 0:3 tegnap, de adott egy tosleyt mivel már megvolt igy ment dustba

(#31798) fogtunder válasza netpeti98 (#31796) üzenetére


fogtunder
nagyúr

max belezogep szinkronnal, akkor lenne benne némi humorfaktor :)

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31799) NyxNyxNyx válasza Gyuri27 (#31795) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én átraktam spanyolra nem is olyan régen, de így nem lehet komolyan venni a játékot. Az angolnak olyan epic hangzása van a spanyolnak meg olyan vicces és komolytalan.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31800) h3lios


h3lios
addikt

Kiégtem ma reggel nagyon súlyosan. Végre készen van 3 komolyabb paklim (legendary demon, temp mage, control priest). Erre kizárólag aggro deckeket kaptam.
De ilyen 10 ellenfélből 6 facehunter, 3 zoo, 1 meg controll mage yserával meg minden szarral.

A végére már a mechmage is elvert, mert nem volt AOE ami megmenthetett volna.
A slusszpoén az volt amikor jól húztam facehunter ellen, mert az első 5 körben tauntok voltak kint, de így is nyert a 7. körben.

Nevetséges, hogy ezekkel a szutykokkal 15-ös szintig fel lehet mászni ladderen. Esküszöm megint 2 arcane explosionnal fogok játszani, mert ez így nem állapot.

B-tag: H3lios#2825

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.